>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2013 IIHF World Championship - Szwecja (Sztokholm) & Finlandia (Helsinki)

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
i tutaj trzeba się pokazać z dobrej strony,by zwiększyć morale przed meczami o stawkę
Gdybanie. A może trzeba oszczędzać czołowych grajków na fazę ćwierćfinałową?
Co do typu,to strzelić Słoweńcom 5 bramek to nie jest jakieś arcytrudne zadanie.
Wychodzi na to że jednak jest bo z pięciu meczów na MŚ tylko raz Słoweńcy stracili więcej jak cztery gole.
Słowenia w lutym wywalczyła udział w IO w Soczi pokonując Danie, Białoruś i Ukrainę. To nie są tacy chłopcy do bicia jak się wszystkim wydaje, a Szwedzi są poza formą. Typu całkowicie nie zaneguje, ale po tym kursie to nie jest chyba warty gry.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Sypie trochę niespodziankami w ostatnim czasie ale wtrącę swoje parę groszy. Czesi formę chyba zostawili w domu. Słoweńców ograli tylko na przewagi, fakt, ci trochę przyfrajerzyli jak przy pierwszym golu ale cóż. To co da się zauważyć to wysoki pressing z ich strony i szybki przechwyt. Z Słoweńcami tak padła bramka, z Duńczykami tylko słupek ale wtedy cuda w bramce wyczyniał Nielsen. No może z cudami przesadziłem ale kilka razy miał bajeczną interwencję. Zawodzi Vrbata, Fleischmann już wcale gdzieś obok turnieju jest. Kanadyjczycy zaliczyli wpadkę z Szwajcarami ale ci graja naprawdę fajny hokej, chłopaki się spięli. A po za tym chyba nie ma się czego przyczepić, odprawili gospodarzy, zmiażdżyli Białorusinów z którymi Czesi męczyli no i urządzili sobie trening strzelecki z Wikingami. Eberle ładnie wykłada ale może pora by sam ukłuł. Kanada znowu młodym składem chce wygrać mistrzostwo ale Stamkos, Duchene czy Giroux są w stanie wiele zaoferować. 1,65 na Kanadyjczyków ciekawa opcja. Szkoda trochę Czechów oni kiedyś grali bardzo ładny widowiskowy hokej a teraz zostały już chyba tylko wspomnienia tego. Wcześniej wyjadą na taflę Amerykanie i Niemcy. Rozum podpowiada USA (przecież to oczywiste) ale Niemcy nie wygodny rywal. Potrafią dobrze bronić, napsuć sporo krwi, ale ta gra wcale mi się nie podoba. Wygrali z Austriakami chociaż wcale nie byli lepsi, ba chyba Austriacy lepiej się zaprezentowali szczególnie w przewagach, jeden błąd wejście Kinka między obrońców i po zabawie. Z Łotyszami męczarnie strasznie. Amerykanie słabo wchodzą w mecz, jak dobrze pamiętam tylko z Francuzami pierwsi strzelili gola. Tutaj bałbym się że przy pierwszej bramce szwabów mecz siądzie i będzie murowanie bramki i kontry. Bishop mnie nie przekonuje, ale z przodu to wygląda całkiem całkiem, Stastny, Moss, Smith w NHL może dużo nie strzelają ale w reprze to sobie odbijają. 1,45 jednak chyba mało atrakcyjne. Ruskich nie ruszam bo padaka ostatnio, z Francuzami blamaż, z Finami obudzili się w 3ciej tercji przy 1-3 i mimo że robili co mogli to nie wiele mogli. A Finowie to zagrali przyzwoity mecz. Ale tutaj wszystko ciągnie Kontiola. A Słowacy mają nóż na gardle, porażka z Ruskimi, porażka z Jankesami i wypad do domu, Niemcy urwą sobie pkt Amerykańcom, Francuzi izzi win chyba z Łotyszami i to oni rozstrzygną sprawę 4tego miejsca. Kompletnie nie mam pomysłu na ten mecz, może Kovalchuk strzelcem gola bo jak nie idzie to krążek do Ilyi. Na koniec mecz rewelacji Szwajcarów z Norwegami. Oni trochę Szwajcarom nie leżą, ale tutaj chłopcy się rozkręcili, nikt nie spodziewał się po nich wygrania grupy a nie wiele im brakuje. Życzę im tego. 1,50 myślę przy tej dyspozycji warte gry do dubla może np. z Kanadą. Przegrać kiedyś muszą, ale dlaczego mają przegrać z Wikingami? tutaj też młodość góra, Hollenstein i Niederreiter bawią się w najlepsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 358

koeman66

Użytkownik
Niespodzianek jest duzo, ale w tym calym balaganie sa tez ekipy, na ktore mozna stawiac. Tacy kanadyjczycy zaczeli porzadnie grac i sa faworytami w meczu z bardzo slabo grajaca druzyna Czech. Kanadyjczycy od momentu porazki ze Szwajcaria, graja jak przystalo na Kanade, rozgromili Norwegie 7-1, a potem 3-0 z druzyna Szwecji i 4-1 z Bialorusia. Czesi na tym turnieju to inna bajka, graja slabiutko i na dzien dzisiejszy sa poza playoff. Charakterystyczne w grze czechow jest to, ze zdobywaja malo bramek, wyjatek to ostatni mecz z outsiderem (o ile tak ich mozna nazwac), ekipa Slowenii, ktora pokonali 4-2, a przeciez przegrywali nawet 1-2 i dopiero w ostatniej tercji zrobilo sie ze stanu 2-2 na 4-2 dla pepikow. Mnie pepiki nie przekonuja wcale i powinny przegrac dzisiaj z druzyna, w szeregach ktorej bramki zaczeli zdobywac ci, od ktorych jest to wymagane: Stamkos, Giroux, Staal, Ladd. Czesi powalcza o 4 miejsce w grupie z Norwegia. Forma, sklad i sila razenia ekipy kanadyjskiej jest zdecydowanie wieksza od slabej dyspozycji ofensywy Czech. Jestem bardzo pewny wygranej i w zwiazku z tym, gram Kanada hc -1, azjatycki hc, wiec przy jednobramkowej wygranej mamy zwrot. Dla mnie bardzo pewna opcja.
Kanada (-1) - Czechy 1 1.68 Pinnacle
Walka o 4 miejsce w grupie A toczyc bedzie sie do samego konca miedzy Czechami i Norwegia (zagraja ze soba w ostatniej kolejce we wtorek) i na dzis to Norwegia ma 1 pkt przewagi nad pepikami. Norwedzy ostatnimi laty wygrywali z helwetami co akurat w dzisiejszym meczu nie bedzie mialo najmniejszego znaczenia, dlatego wiec prosze sie nie sugerowac &quot;head to head&quot;. Turniej ten to jeden wielki popis szwajcarow, ktorzy wygrali wszystkie mecze i nie widac po nich zeby zamierzali przegrac. Helweci maja o co walczyc bo po pietach depcza im kanadyjczycy, a zajecie 1 miejsca w grupie ma duze znaczenie, gdyz 2 miejsce oznacza prawdopodobny cwiercfinal z gospodarzami - Szwecja i lepiej jest zajac 1 miejsce i zagrac z Czechami albo z Norwegia. Szwajcarow widzialem wczoraj i spokojnie pokonali dunczykow 4-1, z ktorymi norwedzy wygrali 3-2. Norwedzy graja na swoim zwyklym poziomie, minimalne zwyciestwa z zespolami walczacymi o utrzymanie, natomiast z ekipami silnymi wysokie porazki: 1-7 z Kanada, 1-5 ze Szwecja. Dla mnie ten mecz spokojnie wygraja szwajcarzy. Kursu na czysta jedynke na razie Pinnacle nie wystawilo, jak wystawi to podam ponizej. Mecz o 20.15.
Norwegia - Szwajcaria 2 1.59 Pinnacle ✅
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Tak się ułożyły wyniki że jutrzejszy pojedynek Francuzów z Łotyszami jest szalenie istotny dla tych pierwszych. Trójkolorowi dwie wygrane w 5 spotkaniach, oprócz przewidywanego kompletu punktów z Austriakami zaskakująca wygrana z Rosją. Z jednej strony to blamaż Rosjan ale z drugiej nikt nie wspomniał, że przyczyniła się do tego przede wszystkim świetna postawa Hardego w bramce. Wybronione 28 z 29 strzałów w tym karny Radulova. Zatrzymany Kovalchuk, ośmieszona obrona przy bramce Roussela. Uprzykrzenie życia Darzinsowi generalnie eliminuje jakiekolwiek zagrożenie z strony rywala. Zresztą on wyśrubował statystyki z Słowakami. Przed turniejem bałem się trochę o dyspozycję Bellemara ale wygląda on solidnie, trochę więcej spodziewałem się po Sachy Treilli. Z liderem grupy zaprezentowali się nieźle, sytuacji za dużo nie stwarzali ale ile mogli tyle wykorzystali. Były momenty dobrej gry w której nie odstawali od Amerykanów, jeśli takich momentów jutro będzie więcej i zagrają na swoim poziomie jak chociażby z Rosjanami to powinni wygrać. Przypomina mi się zeszły rok i pojedynek z podobnym zespołem, nie prezentującym nic szczególnego, opartym głównie na jednym klubie KHL. Wtedy Kazachowie zostali rozbici, powtórka mile widziana z Łotyszami. Francuzi nie licząc pierwszego meczu gdzie zostali rozbici jeżdżą mądrze w obronie. Łotysze to takie gorące głowy, strzelają z każdej pozycji, ta gra jest mało składna, słaba techniczne, trzeba naprawdę się postarać żeby oddać w meczu blisko 40 strzałów i strzelić ledwie 3 gole tracąc aż 6 (mam na myśli mecz z Austriakami). Nie przeceniajmy ich zwycięstwa z Słowakami bo ten mecz to był jakiś kabaret, żenujące błędy w obronie, problemy z wyprowadzaniem krążka z własnej tercji, Stana puszczający gole między parkanami, krążek wypluwany przed siebie w stosunkowo łatwych sytuacjach, to wszystko Łotysze do bólu wykorzystywali. Ale podkreślam w mojej opinii te błędy wynikały z beznadziejnej gry naszych południowych sąsiadów a nie z dobrej postawy Łotyszy.

Francja - Łotwa 1 2,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do meczu Francuzów to podejrzewam,że będą chcieli wygrać go jak najmniejszym nakladem sił mając w perspektywie jutrzejszy prawdopodobnie decydujący o awnasie do dalszej fazy mecz z Niemcami,a Łotwa może twardo walczyć o utrzymanie,z Finami szanse będą mniejsze.
Ale dziś głównie skupiam się na spiskowej teorii dziejów.
Skoro zdarzają się na tych MŚ grube niespodzianki ,jak porażka Rosjan z Francją,nie jest niemożliwa porażka Kanady ze Słowenią(tym bardziej ,że Kanada już raczej pozostanie na drugim miejscu).
Scenariusz może mało prawdopodobny,ale możliwy,grające kilka godzin wcześniej drużyny Danii i Białorusii na play-offy szans już nie mają żadnych,ale na spadek owszem.
Gdyby jednak po 60 minutach był remis,to bez względu na to kto wygra dogrywkę,obydwie drużyny wyprzedzą w tabeli Słowenie (nawet jeśli wygra z Kanadą).
Ryzyko zerowe,a ostatnie mecze będą już mogły zagrać na luzie.
W razie gdyby żadnej zmowy nie było to i tak na tych MŚ Dania i Białoruś prezentują się bardzo podobnie,faworyta wskazać ciężko i mecz zapewne będzie wyrównany.
Myślę,że szanse na remis w tym meczu są zdecydowanie większe niż wskazywałyby na to kursy.
Dla mnie Dania - Białoruś: X @4,4 w Bet365 wygląda całkiem dobrze.

E: Post niżej faktycznie niweczy podstępne plany o &quot;ustawce&quot;,niemniej Danię ciągle zadowala remis,a i patrząc na wyniki poprzednich meczów ciężko nie mieć wrażenia,że to bardzo zbliżony poziom i na to pozostaje mi liczyć ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Scenariusz może mało prawdopodobny,ale możliwy,grające kilka godzin wcześniej drużyny Danii i Białorusii na play-offy szans już nie mają żadnych,ale na spadek owszem.
i cały misterny plan w pizdu jak napiszę Ci, że Białoruś spaść nie może z racji tego że jest organizatorem kolejnych MŚ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Odi wyrażaj się :!: :razz:
Mecz o sporą stawkę, z jednej strony Francuzi, którzy walczą o pierwszą czwórkę :?::!::wowsdf: a z drugiej strony ekipa Łotwy, która może uniknąć ostatniego miejsca w grupie. Wyniki z tych mistrzostw zdecydowanie przemawiają za Francją, ale jak na moje oko to jest trochę mydlenie oczu. Oczywiście oddaje Francuzom co ich bo wygrana z Rosją właściwie była zasłużona, poza tym zwycięstwo z Austrią też bez większych problemów. Tak jak przedmówcy pisali ogrom pracy wykonują bramkarze, Hardy to postać pierwszoplanowa, ale Huet też miał swój epizod o ile się nie mylę to on bronił przeciwko Austrii. Ogółem widać w ekipie Trójkolorowych zdecydowany nacisk na dobrą defensywę, czego z kolei nie można powiedzieć o Łotyszach, których gra przypomina trochę &quot;Diabelski młyn&quot; czyli co się uda tak będzie :razz: Sporo straconych bramek, ale też pewne przebłyski w ofensywie, Lauris Darzins to bez wątpienia czołowa postać Łotyszy i zapewne dużo będzie dzisiaj zależało właśnie od niego. Moja wizja na dziś to zwycięstwo Łotwy, do końca nie wiem czemu, ale wydaje mi się że są w stanie tu spokojnie zrobić dobry wynik, tym bardziej że Francuzi nie są żadną potęgą, Łotwa nóż na gardle, poza tym jak pamiętam oni zawsze potrafili ugrać te kilka punktów dających im spokojny byt. Kursy wyrównane dlatego Łotwa ML a także Łotwa over 2.5 w mojej ocenie do gry.
Łotwa ML / 2.10 Marathonbet ✅ 1:3
Łotwa over 2.5 / 2.12 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
W tej fazie rozgrywek raczej nie stawiałbym na żadną z drużyn, jedni odpuszczają, szanują siły drudzy kalkulują nie wiadomo co myśleć o pojedynkach. Dlatego dzisiaj postanowiłem iść w stronę bramek w meczach. Widzę mecz Francja-Łotwa jako otwarty pojedynek w którym każda z drużyn może mieć jakąś korzyść ze zwycięstwa. Francja ma jeszcze 2 mecze i jeżeli się zepnie to przy odrobinie szczęścia może wskoczyć w Top4. Z drugiej strony Łotwa, która ucieka z końca tabeli również z szansą na 4 punkty. Spodziewam się tutaj sporo walki, a że drużyny nie są jakoś bardzo dobrze zorganizowane to liczę na przynajmniej 5 bramek, które w moim odczuciu są bardzo realne.
Drugi pojedynek to Austria - Rosja, gdzie Rosja raczej na wyższe miejsce niż 3 nie ma (Finlandia gra jutro z Łotwą) więc jak na mentalność naszych sąsiadów przystało, spinać się specjalnie nie będą. W ogóle mam wrażenie, że Ruscy przez cały turniej jakoś ospale, może szykują bombę na dalszy etap - nie wiem. W każdym razie na przeciw nich staję dziś solidnie grająca ekipa Austrii, która ucieka z gorącej 6 pozycji. W całym turnieju nie przegrała wyżej niż 2 bramki poza ostatnim pojedynkiem z Finami. Wynik jest trochę mylący na 1 rzut oka bo w 3 tercji Austriacy dwukrotnie dziurawili bramkę gospodarzy i to w osłabieniu. Trochę tym wkurzyli Skandynawów, którzy potem im się odgryźli z podwójną siłą, ale fakt faktem do tego momentu przyzwoicie się trzymali. Tak więc na dziś:
Austria (+4.5) v Rosja [1.55] godz. 19.15 (4:8)
Łotwa v Francja over 4.5 [1.61] godz. 15.15 (3:1)
Bet365
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Za godzinkę pierwszy z ostatnich meczów grupowych.
Nie wiem czy ktoś się nad nim zastanawiał.
Od Amerykańców zależy praktycznie cały rozkład ćwierćfinałów - przegrywając wpuszczą tam Słowacje,ale sami wpadną na Rosjan(bo wówczas finowie na pewno wykorzystają okazję do zajęcia pierwszego miejsca),jeśli wygrają - mają pewne pierwsze miejsce i relatywnie łatwy ćwierćfinał z Niemcami/Francją/Łotwą.
Jeśli dziś się sprężą - łatwiej będzie w czwartek - jeśli dziś zagraja na luzie w czwartek będzie okazja do rewanżu z Rosją.
Słowacja wygląda słabo do tej pory na tych MŚ,czy odżyją w decydującym momencie?
Dodam jeszcze ,że dziwą mnie kursy w decydującym o awansie meczu w grupie S - 1,15 na Czechy i 5,00 na Norwegie?
 
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Francja-Niemcy 14.05.2013 15:15
typ 2
kurs 1,565
pinnacle
No to i ja opisze ostatnie spotkanie w grupie B naszych zachodnich sąsiadów.Długo sie zastanawiałem co zagrać i wybrać pod konkurs ; hendi Finów, Niemców no ale padło na czyste win podopiecznych Pata Cortiny. Kurs nie najgorszy a jest to dla mnie pewniaczek, sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa- praktycznie wszystkie drużyny o coś graja.Niemcy maja wszystko pod własna kontrola wystarczy wygrać- myślę ze USA nie odpuści Słowakom mimo szybkiego 2-0 patrząc na formę sa wstanie odwrócić losy tego meczu- patrząc na wyniki sa(byli) faworytem tego spotkania. Słowacy sa sobie sami winni całej sytuacji- trzeba było zagrać bardziej poważnie i wygrać choćby spotkanie z Łotwa(Austria).Jak dla mnie Niemcy w każdym elemencie sa zespołem lepszym, co maja wygrać to wygrywają; Łotwa, Austria teraz pora na Francję.Graja zdecydowanie lepiej w obronie sa mocniejsi fizycznie, także psychicznie, myślę ze ważnym elementem będzie 1 dzień wolnego- wczoraj podopieczni Nolana wypunktowali Francję 3-1 a Niemcy odpoczywali.Trójkolorowi i tak graja świetny turniej.Bardzo ważnym czynnikiem dla Niemców jest Rob ZEPP chyba najlepszy bramkarz tej imprezy ciężko go będzie pokonać podopiecznym HENDERSON-a którzy wczoraj mieli tyle szans grając praktycznie non stop w przewagach w 3 tercji.Niemcy graja dobrze przewagi i dzisiaj jeśli będą mieli okazje to wypunktują trójkolorowych bezlitośnie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kurs na Czechów faktycznie szmieszny i mizerny, ale trzeba dodać, że do drużyny dołączyli Plekanec i Zidlicki, a więc dwie dość znaczące postacie w reprezentacji. Z nimi potencjał Czechów znacznie wzrasta, aczkolwiek nie sądzę aby doszło tu do kanonady ponieważ Czesi na tych MŚ grają totalny &quot;piach&quot;. Z tego powodu uznaję opcje under 3.5 na Czechów za bardzo realistyczną ;)
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Francja-Niemcy 14.05.2013 15:15
typ 2
kurs 1,565
pinnacle
No to i ja opisze ostatnie spotkanie w grupie B naszych zachodnich sąsiadów.Długo sie zastanawiałem co zagrać i wybrać pod konkurs ; hendi Finów, Niemców no ale padło na czyste win podopiecznych Pata Cortiny. Kurs nie najgorszy a jest to dla mnie pewniaczek, sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa- praktycznie wszystkie drużyny o coś graja.Niemcy maja wszystko pod własna kontrola wystarczy wygrać- myślę ze USA nie odpuści Słowakom mimo szybkiego 2-0 patrząc na formę sa wstanie odwrócić losy tego meczu- patrząc na wyniki sa(byli) faworytem tego spotkania. Słowacy sa sobie sami winni całej sytuacji- trzeba było zagrać bardziej poważnie i wygrać choćby spotkanie z Łotwa(Austria).Jak dla mnie Niemcy w każdym elemencie sa zespołem lepszym, co maja wygrać to wygrywają; Łotwa, Austria teraz pora na Francję.Graja zdecydowanie lepiej w obronie sa mocniejsi fizycznie, także psychicznie, myślę ze ważnym elementem będzie 1 dzień wolnego- wczoraj podopieczni Nolana wypunktowali Francję 3-1 a Niemcy odpoczywali.Trójkolorowi i tak graja świetny turniej.Bardzo ważnym czynnikiem dla Niemców jest Rob ZEPP chyba najlepszy bramkarz tej imprezy ciężko go będzie pokonać podopiecznym HENDERSON-a którzy wczoraj mieli tyle szans grając praktycznie non stop w przewagach w 3 tercji.Niemcy graja dobrze przewagi i dzisiaj jeśli będą mieli okazje to wypunktują trójkolorowych bezlitośnie.
Mecz już o nic. Lepiej odpuścić.
Niemcy nie mają szans na 4 miejsce po wygranej Słowacji nad USA, Francja już rówież nie spadnie. Mecz o pietruszkę.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dania - Szwecja 2-4
Mecz tak jak napisał kolega wyżej z cyklu „o pietruszkę” Szwedzi zostaną na 3 miejscu, a Duńczykom ani awans ani spadek nie grozi. Pomimo to twierdze iż drużyna trzech koron ma coś do udowodnienia i w końcu pokazać się z dobrej strony przy własnej publiczności ponieważ grają jak na razie… słabo.. Do drużyny gospodarzy turnieju dołączyli bracia Sedin i Alex Edler co jest wzmocnieniem ofensywnym. Podsumowując obie drużyny raczej nie powinny forsować tempa gry. Szwedzi powinni być stroną dominującą, a bracia z pewnością będą chcieli się pokazać z dobrej strony jak i oczywiście cała drużyna, bo na tych mistrzostwach kibiców (jak na razie) raczej nie rozpieszczają.
Szwedzi over 3.5 goal 1.63 Betsafe✅
Spasowali z tematem w 3 tercji ????
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Hej Panowie, wytłumaczcie mi dlaczego w ćwierćfinałach grają ze sobą drużyny z jednej grupy np. Szwajcaria - Czechy, Kanada - Szwecja, a nie standardowo 1A-4B, 2A-3B, 3A-2B, 4A-1B? W hokejowych MŚ 1A gra z 4A i 2A z 3A mimo iż grały ze sobą kilka dni wcześniej w fazie grupowej?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tu nie ma nic do tłumaczenia, taki format turnieju wybrała sobie IIHF i tak się toczy gra. Może w przyszłych latach zajdą jakieś zmiany bo przez to turniej jest skostniały na maksa.
 
S 4

skumbag-harhan

Użytkownik
Nie sądzicie, że kurs na szwajcarów w spotkaniu z czechami oscylujący w granicach ~4.0 jest value? Jakby nie spojrzeć to szwajcarzy bardzo dobrze sobie radzą w tym turnieju.
Póki co Szwajcaria @3.90 Sportinbet 2/10
Jak dojdzie handi +1,5/2,5 to pokuszę się nawet o 6/10.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Nie sądzicie, że kurs na szwajcarów w spotkaniu z czechami oscylujący w granicach ~4.0 jest value? Jakby nie spojrzeć to szwajcarzy bardzo dobrze sobie radzą w tym turnieju.
Póki co Szwajcaria @3.90 Sportinbet 2/10
Jak dojdzie handi +1,5/2,5 to pokuszę się nawet o 6/10.
Już pisał ktoś wyżej, że Czesi się wzmocnil. Do składu dołączyli Plekanec i Zidlicki.
Jak widać, zmienili grę Czechów. 7:0 z Norwegami robi wrażenie. Plekaniec miał udział przy 3 bramkach, Zidlicki strzelił bramkę, jak widać poważne wzmocnienia. Moim zdaniem teraz Szwajcaria może nie wytrzymać presji. W grupie grali bez presji i szło im bardzo dobrze, teraz przyjdzie już walka o coś, w wzmocnioną kadrą Czech będą mieli ciężko. Mecz na styk wg mnie.
I raczej skłaniam się ku Czechom.
 
L 40

lukasz-ogl

Użytkownik
FINLANDIA-SLOWACJA
Typ:SLOWACJA 2.5gola Over kurs2.59 Fortuna
Przegrany odpada zero kalkulacji i odpuszczania ..moim zdaniem Slowacja awansuje i pokaze Finom ze z takim skladem jaki maja sa bez szans z doswiadczonymi i ogranymi na swiatowych imprezach Slowakami...moja stawka na typ 1000koron czeskich bo gram w Czechach plus za 900kc awans Slowakow...na tych MS sporo zarobilem na kuponie dlugoterminowym &quot;lepszy w grupie &quot;i mysle ze podtrzymam passe ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
No i stało się nieuniknione Alex Oviechkin dołączy do reprezentacji Rosji i najprawdopodobniej wystąpi już jutro przeciwko USA :razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
i bardzo dobrze nie wróci się ze trzy razy do obrony i Sbrona straci bramki których bez niego by nie straciła ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom