>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

#2020.

mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#9. 
Goncalo Oliveira - Franco Mathias Descotte
Typ: F.M Descotte 
@1,85
Unibet 
   ​​​6/4 6/4

Druga runda chellengera w Calgary.
Argentyńczyk Descotte pierwsza rundę przeszedł po jak się później okazało ciężkim meczu z gospodarzem Harperem, trzy sety, w tym dwa "tajbreki".
Zdecydowanie nie jest to typ na Descotte a... przeciwko Goncalo Olivieirze który spisuje się fatalnie. Obserwuje tego zawodnika od jakiegos czasu i trzeba póki co grać przeciwko niemu. 
Portugalczyk nie wygrał jeszcze w tym roku meczu, ba - nie wygrał nawet seta, przegrał 7 spotkań, nawierzchnia twarda, do tego pod dachem to nie wróży nic dobrego jeśli chodzi o Goncalo. 
​​​​​Od jakiego czasu ten zawodnik zalicza ogromny zjazd, to jest cień zawodnika który 3 lata temu na ziemi wygrał bagatela 81 spotkań. Nic nie wskazuje na to, żeby Oliveira nagle zaskoczył, jego rywal w tym roku 5W/4L, choć wczorajszy mecz na pewno do udanych nie należał. 
Jeszcze raz powtórzę, typ bardziej przeciwko Portugalczykowi niż na Argentyńczyka.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#10
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 
Typ: Stelmet Zielona Góra 
@2,01
1xbet 
  79:95

Koszykowka to nie jest moja ulubiona dyscyplina sportowa, ale dzisiaj zdecydowalem się zagrać typ z PLK
Jak donosi Polsat Sport Anwil dzisiaj przystąpi w bardzo okrojonym składzie. 
Shawn Jones środkowy Anwilu nabawił się powaznej kontuzji - peknieta V kość srodstopia, pauza nawet do 8 tygodni. Do treningów nie wrócił jeszcze Karolak (złamany nos) a także McKenze i Moore. 
Anwil jest liderem, ale ma zaledwie jeden punkt przewagi właśnie nad Stelmetem który ma dodatkowo jeden mecz mniej. W Zielonej Górze Anwil poległ aż 101:77, dzisiaj w związku z w/w informacjami liczę również na wygraną Stelmetu i objęcie przez nich fotelu lidera. ​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Podsumowanie 1-10

Trafione: 5
Przegrane: 3
Zwroty: 2


Tenis: 4W/2L/2Z
Pilka nożna: 0W/1L
Koszykowka: 1W/0L


Zysk/Strata 
  203j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#11. 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Typ: X2 &amp; Lech powyżej 4.5 rzutów różnych 
@2,38
Unibet 
  1:1, 7 RR 

Dziś przede wszystkim rodzima Ekstraklasa
Wybrałem z całej oferty takiego oto składaka po przyjemnym kursie ogólnym. 
Jagiellonia spisuje się słabo, 9 miejsce co na tą chwilę daje grupę spadkową, wiasną w trzech spotkaniach zaledwie jeden punkt i to na swoim stadionie ze słaba Korona Kielce, Jaga nie strzeliła jeszcze bramki po przerwie zimowej, moim zdaniem ciężko będzie o pełną pulę z rozpedzonym Lechem który zdobył 6 punktów w ostatnich meczach, grając efektownie, coraz lepiej z drużyną rozumie się Dani Ramirez, Lech rozpoczął pościg na czołówka, na ten moment strata 8 punktów do Legii i jeszcze wszystko jest możliwe.
Do tego rzuty różne na Lecha, w ostatnim czasie jest to jak na polskie warunki maszynka do cornerow, w ostatnim meczu przeciwko Lechii nabili ich bagatela - 19, na Cracovii 12 razy wznawiali grę z narożnika, z Rakowem 8x. 
39 rzutów różnych w 3 meczach to dawno takiej statystyki nie widziałem, tak więc ta opcja "zaledwie" pieciu RR dla mnie bomba. ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#12. 
Heather Watson - Xiyu Wang 
Typ: Heather Watson
@2,17
1xbet 
  6/4 7/6

Polfinal turnieju w Acapulco, 69 w rankingu WTA brytyjka Watson zmierzy się z 127 rakietą z Chin. 
Zdziwily mnie kursy na ten pojedynek bowiem faworytka bukmacherów jest Wang, ja postaram się to wykorzystać i pójść pod prąd. Obie dobrze zaczęły 2020 rok, Watson 11W/4L przy 10W/4L jej rywalki. Wang rozegrała tutaj już 5 spotkań dlatego, że gra tutaj od kwalifikacji. Jeśli chodzi o turniej główny to Watson ograła Vandeweghe, Bondarenko i McHale a Wang obronną ręką wyszła z pojedynków z Yafan Wang, Errani, Zhu. 
Moim zdaniem największym znaczeniem będzie serwis, a właściwie jak najmniej podwójnych błędów, bo obie w tym turnieju maja ich sporo - Watson 13 a Wang aż 23 (bez kwalifikacji). 
Idę w większe doświadczenie na korcie dzisiaj, Watson jest o 9 lat starsza i moim zdaniem mamy dzisiaj spore value stawiając na brytyjke.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#13.
Skoki narciarskie - Zwycięzca zawodów drużynowych
Typ: Austria
@1,91
1xbet
  3

Idę dzisiaj przede wszystkim w Austriaków w drużynowym konkursie w fińskim Lahti.
Zdecydowanie tutaj przewyższają wszystkich swoimi skokami, bardzo silna, wyrównana drużyna, wczoraj w konkursie indywidualnym cała czwórka zameldowała się w TOP10, Kraft - wygrana, Huber - 8, Hayboeck - 9, Aschenwald - 10.
Słoweńcy i Polacy mieli po dwóch reprezentantów w czołowej dziesiątce.
Ciężko uwierzyć by ktoś tutaj mógł dorównać, albo chociaż zbliżyć się do Austriaków w dzisiejszej drużynówce.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#14.
Jiri Vesely - Jerzy Janowicz
Typ: over 10.5 (1.set)
@2,10
Unibet
  4/6

Półfinał imprezy w Pau.
Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, w którym tak na prawdę może wydarzyć się wszystko, ale zdecydowanie łatwiej pójść w over np. tak jak ja w pierwszym secie. Obaj panowie swoją grę opierają na dobrym serwisie. W dużej mierze na asach. Świetnie pod tym względem na tym turnieju wygląda 26 letni Czech. Vesely rozegrał w drodze do półfinału trzy spotkania, w drugiej rundzie pokonał gospodarza Bourgue w którym zaserwował aż 22 asy, 81% zdobytych punktów z pierwszego podania, w trzeciej rundzie ograny Lestienne przy 23 asach i aż 89% pkt z pierwszego serwisu, wczoraj ćwierćfinał i wygrana po dwóch tajbrekach z Mayotem i tu znów 22 asy.
Dobrze wygląda też łodzianin, Jurek gra tutaj od pierwszej rundy w której pokonał Kolara i wyserwował 23 asy, później Janvier i bez przełamania ze strony francuza a Janowiczowi wystarczyło 8 asów, trzecia runda mecz z Giustino i ponownie 23 asy w meczu, ćwierćfinał - Hugo Grenier to krótki mecz 6/3 6/3 naszego rodaka i 8 asów.
Reasumując nie powinniśmy być świadkami przełamań w tym meczu, a szczególnie w pierwszym jakże ważnym secie, ten mecz może się rozstrzygnąć właśnie poprzez taje. Idę o zakład z Unibetem, z w pierwszym secie zobaczymy więcej niż dziesięć gemów.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#15. 
Kacper Żuk - Arthur Rinderknech 
Typ: Kacper Żuk
@2,10
1xbet 
  3/6 6/7

Polfinal turnieju w Calgary. 
Mamy tutaj na pewno miła niespodziankę, 21 letni Kacper Żuk świetnie sobie radzi w turnieju chellengerowym w Kanadzie. 
Kacper dał o sobie znać w styczniu kiedy to zanotował życiowy sukces i ograł w ATP Cup Dennisa Novaka, ale także zagrał świetny mecz z Marinem Ciliciem, chociaż przegrał 6/7 4/6 to o tym meczu było głośno w środowisku tenisowym. Aż nadszedł właśnie turniej w Calgary i Kacper wyeliminował rozstawionego z nr. 1 gospodarza turniej i pogromce Huberta Hurkacza - Vaska Pospisila. 
Jego dzisiejszy rywal to 206 rakieta świata, 24 letni Francuz w drodze do półfinału nie ograł takich nazwisk jak Polak. Żuk jeśli ograł Vaska, Kamke to jest w stanie i ja w to głęboko wierzę zameldować się w jutrzejszym finale, dziwię sie, że bukamacherzy tak niedoceniaja naszego rodaka, ale dla nas grających to tylko lepiej. ​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#16
Lech Poznań - Górnik Zabrze 
Typ: Lech &amp; Lech powyżej 6.5 rzutów różnych 
@3,00 
Unibet 
  4:1/6 RR

Tak jak w poprzednim mecze Lecha tak i dzisiaj idę podobnym tropem. Do Poznania przyjeżdża dzisiaj Górnik Zabrze. Lech w końcu złapał wiatr w żagle, świetnie spisują się skrzydła w postaci Puchacza i Jóźwiak co powoduje, że bardzo dużo akcji kończy się w narożniku boiska. Lech nabija najwięcej rzutów roznych w Ekstraklasie o czym pisałem już w meczu przeciwko Jagiellonii.
Gdyby nie słaba postawa Gytkjaera to Lech powinien zgarnąć komplet punktów. 
Górnik na wyjazdach gra słabo, jeśli weźmiemy mecze wyjazdowe to zdobyli zaledwie 5 punktów.
Lech powinien zainkasowac dzisiaj komplet punktów i podtrzymać duża ilość rzutów różnych. ​​​​​​​​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#17
Cracovia - Wisła Kraków 
Typ: X2
@1,94
Unibet 
  0:2

Derby Krakowa przy Kałuży. 
Mocno faworyzowana jest Cracovia dzisiaj, jeśli popatrzymy na miejsca w tabeli to rzeczywiście nie ma co się dziwić, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że to przede wszystkim derby i... Polska Ekstraklasa to już tak. 
Moim zdaniem Wisła dzisiaj nie przegra, Wislacy na wiiosne spisują się bardzo dobrze - zdobyli 10 na 12 możliwych punktów, w ostatniej kolejce stracili punkty w ostatniej minucie meczu. Cracovia tych punktów zdobyła 6, dwa razy wygrywając i dwukrotnie ponosząc porażki. 
W Cracovii raczej optymalny skład, większy ból głowy ma trener Wisły bowiem wypadł Brożek, Turgeman i Burliga, wraca za to stoper - Hebert.
Mimo to idę w zaperte, że Cracovii będzie ciężko dzisiaj zgarnąć komplet punktów, nie zdziwi mnie podział punktów przy Kałuży, ale Wisła na wiosnę pokazała, że potrafi grać w piłkę. Punkty są potrzebne bowiem przed biała gwiazda maraton trudnych meczów, począwszy od dzisiejszych derbow po mecz z Lechem, Piastem i Legią Warszawa. ​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#18. 
ŁKS Łódź - Zagłębie Lubin 
Typ: Zagłębie Lubin 
@2,53
1xbet 
  3:2

Dzisiaj wyjątkowo bez analizy. 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#19.
Chrobry Głogów - GKS Tychy
Typ: over 2.5
@2,03
1xbet
  5:1

Już o 12:40 mecz na zapleczu Ekstraklasy.
W Głogowie Chrobry podejmować będzie tyski GKS, idę w tym meczu w gole bo kurs moim zdaniem zdecydowanie za duży, GKS Tychy to najbardziej overowa drużyna w lidze, na 21 spotkań aż 16krotnie padał wynik co najmniej trzy bramkowy, w meczach Chrobrego 10 razy padał wynik overowy.
W pierwszym meczu padło aż 6 goli, GKS wygrał wtedy aż 5:1.
To druga kolejka na wiosnę w pierwszej lidze, tydzień temu Chrobry wygrał w Niepołomicach 3:1 a GKS zremisował 2:2 z Sandecją.
Moim zdaniem kursy w okolicach podwojenia na to spotkanie są bardzo atrakcyjne.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#20.
  Skoki narciarskie - Zwycięzca zawodów drużynowych
Typ: Norwegia
@2,75
Unibet
  1

Skoki narciarskiej w Norweskim Oslo.
Tutaj na Holmenkollen gospodarze zawsze radzą sobie świetnie, dzisiaj do spółki z Austriakami są faworytami do wygrania zawodów drużynowych.
Forfang, Johansson, Tande i Lindvik tak zobaczymy skład w norweskiej kadrze.
Pierwsze dwa treningi wygrali Norwegowie natomiast kwalifikacje wygrali Austriacy przed Norwegami.
Wydaje się, że to właśnie któraś z tych reprezentacji stanie dziś na najwyższym stopniu podium, ja stawiam na gospodarzy bo wydaje mi się, że właśnie w zawodach pokażą się z najlepszej strony, bardzo będą chcieli tutaj wygrać - będąc u siebie, a ponadto w Austrii Huber czy Schlierenzauer mogą skoczyć świetnie ale równie dobrze oddać skoki w okolicy trzeciej dziesiątki. U Norwegów jedynie boję się o Tande, ale jeśli on nie zepsuje totalnie to większe szanse daje właśnie Norwegom i tak też gram.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#21.
Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Obie strzelą &amp; over 9.5 rzutów rożnych
@2,65
Unibet
  1:1 &amp; 4:8

Króciutko bo mecz o godzinie 15.
Dwie bardzo mocne drużyny na wiosnę, Wisła jeszcze nie przegrała a dzisiaj wraca na swój stadion po wygranych derbach Krakowa.
Oba zespołu dużo strzelają na wiosnę Wisła 10 goli a Lech 11.
Do tego rzuty rożne których może tutaj być bardzo dużo, Lecha gram co tydzień i w tym aspekcie nie zawodzą, idę dzisiaj w ogólne RR bo Wisła również bije rożnych dużo. Na Cracovii aż 8 razy, z Płockiem słabiej bo tylko 2 ale z Koroną znów 8 a w Lubinie 7.
To może być szybki, otwarty mecz z dużo ilością sytuacji podbramkowych, dużo goli i dużo rożnych, tak widzę ten mecz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#22.
Misaki Doi - Irina Begu
Typ: Irina Begu -3.5
@1,74
Unibet
  3/6 3/6

Finał chellerngera Pań Indian Wells 125k.
Bardzo dziwi obecność w finale Japonki, Doi do tego turnieju wyglądała bardzo źle jeśli chodzi o ten rok, Misaki wygrała trzy mecze w tym turnieju (Muhammad, Pera i Wickmayer) w półfinale na kort nie wyszła jej przeciwniczka Zwonariowa i takim sposobem zagra dzisiaj w finale, przed tym turniejem wygrała zaledwie jeden mecz w tym roku.
Zupełnie odwrotnie niż jej dzisiejsza rywalka - Irina Begu ma świetny początek roku - 14W/4L.
Świetnie gra tutaj na Indian Wells, 5 spotkań wygranych bez straty seta.
Przed tym turniejem w Egipicie również doszła do finału ale tam musiała poddać mecz ze względu na uraz, ale jak widać po tym turnieju po urazie nie ma śladu, myślę, że dużo lepsza forma Rumunki pozwoli jej wygrać ten turniej - kto wiem czy nie bez straty seta.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#23.
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS wygra przynajmniej jedną połowę
@2,17
Unibet
  1:0

#24.
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Typ: over 5.5 kartek
@2,50
Unibet
  2

Dwa zakłady na ostatni mecz 26 serii gier w PKO Ekstraklasie.
Przedostatnia w tabeli Korona podejmować będzie na własnym stadionie ostatni w ligowej tabeli Łódzki Klub Sportowy.
Mecz o tzw 6 punktów, przegrany bardzo mocno przybliży się do spadku z ligi, w nieco lepszej sytuacji są gospodarze którzy mają 3 punkty więcej od łodzian. Ale ja uważam, że stać ŁKS na wywiezienie z Kielc kompletu punktów, dlaczego? Chociażby dlatego, że wiosną ŁKS za sprawą silnej obrony punktuje, porażka jedynie z Legią w Warszawie, choć i tam blisko było sensacji bo przyjezdni prowadzili w tym meczu do 70'.
Nadzieje w serca kibiców i piłkarzy dało środowe zwycięstwo z Zagłębiem Lubin 3:2.
Korona na wiosnę natomiast jest najsłabsza w lidze, nie zanotowała jeszcze wygranej, myślę, że 2,17 że ŁKS wygra przynajmniej jedną połowę to uczciwy kurs i idę w tą stronę.
Drugim zakładem są kartki w tym meczu, jak już wspominałem jest to mecz o 6 pkt, walki nie może zabraknąć i jestem pewny, że nie zabraknie, arcyważny mecz, głowy piłkarzy mogą się gotować, jedni i drudzy dużo faulują, zbierają sporo kartek, sędziować będzie Daniel Stefański który również lubi sięgnąć do kieszonki - w 14 meczach tego sezonu pokazał 55 żółtych kartek.​
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#24. 
Valencia - Atalanta Bergamo 
Typ: over 2.5 &amp; over 9.5 rzutów różnych 
@2,45
Unibet 
  3:4 / 9:2

Bez analizy. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#25. 
Liverpool - Atletico Madryt 
Typ: Liverpool over 0.5 spalonego
@1,45
Unibet 
  
Zaklad rozliczam już w 4' meczu. 

Kurs nie powala na kolana, ale ja idę w tą stronę. 
Jeden spalony w całym meczu? Gdzie FCL będą atakować by odrabiać straty z pierwszego meczu. 
Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że Atleti cofna się aż tak we własną szesnastke, sprawdziłem ostatnich 10 spotkań Liverpoolu przed własną publicznością i tylko raz nie mieli spalonego w meczu. Rano w fortunie był kurs 1,55 na to zdarzenie, teraz tylko 1,20.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
#26. 
Deportivo Guastatoya - Deportivo Malacateco 
​​​​​Typ: Goście nie strzelą gola
@2,05 
1xbet 
  3:2

12 kolejka w lidze Nacional w Gwatemali.
Gospodarze to w tym momencie 3 drużyna liga, zespół który straci najmniej bramek w lidze. Goście natomiast to 9 drużyna (na 12 w lidze) która najmniej bramek strzela (razem z ostania drużyna w lidze). 
Jakby tego było mało Guastatoya straciła u siebie tylko jedna bramkę w pięciu meczach, Malacateco tylko jedna strzelilo na wyjeździe również w pięciu potyczkach. 
Po takim kursie aż zal nie spróbować tego typu bądź co bądź z tak egzotycznej dla nas ligi. ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
Do góry Bottom