>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20bet

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ivibet.io - identyczna kopia 20bet, taka sama oferta, bonusy itd. Nie wiem czy są wypłacalni, nie przeglądałem również regulaminu, ale chyba warto sprawdzić.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ivibet.io - identyczna kopia 20bet, taka sama oferta, bonusy itd. Nie wiem czy są wypłacalni, nie przeglądałem również regulaminu, ale chyba warto sprawdzić.
ja sprawdzałem, ale nie namacalnie już na początku roku :) na scamadviser trustscore 1/100 ma strona powiązana z ivibet i przekierowująca na nią ;) a firmy należące do spółki TechOptions Group B.V. konfiskują środki użytkownikom.


Typowy Rusek (ten stary Rusek...) te same metody odmawiania wypłat...
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Ajj szkoda, dzięki za info. Już wrzuciłem tam 200eur, zobaczymy czy odzyskam :D
 
psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Grałem tam niedawno. Wpłaciłem parę groszy na próbę i już na samym początku konto zlimitowane. Przegrałem pierwszy depozyt więc nie wypowiem się jak jest z wypłacalnością w tej firmie.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ajj szkoda, dzięki za info. Już wrzuciłem tam 200eur, zobaczymy czy odzyskam :D
Spokojnie możesz odzyskać, to nie jest typowy scam bez licencji. Nawet licencja curacao daje nadzieję ;) po prostu mają wątpliwą reputację i zachowują się jak rusek na początku swojej kariery... no i znajdziesz ich tylko na stronach afiliacyjnych gdzie skarg nie złożysz (chyba, bo tak szczerze to wszystkich nie przeglądałem).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Że też nie ma bata na takich pseudobukmacherów. Mi też jeden rusek nadal trzyma kasę na koncie i nie chce wypłacić
Skąd wiesz, że nie ma? Szukałeś albo próbowałeś dać się znaleźć? :) Są firmy pomagające uzyskać licencje w Curacao, na Malcie, Gibraltarze, Rumunii, Białorusi...(takie reklamy mi aktualnie wyskakują, lubię wykorzystywać personalizację i jej możliwości xD) to pewnie są adwokaci zajmujący się takimi sprawami, każdy rynek działa podobnie i reaguje na potrzeby ;) Jeden użytkownik pisał kiedyś o kosztach takich spraw itd. jego nie ma już na forum... kontaktu z nim nie mam, bo ja nie kontaktuję się z ludźmi xD

Generalnie to w Curacao jest 4 właścicieli licencji Master i oni wydają licencje innym krzakom stąd ten syf... no i każdy może uzyskać licencje, nawet ja ;)
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Skąd wiesz, że nie ma? Szukałeś albo próbowałeś dać się znaleźć? :) Są firmy pomagające uzyskać licencje w Curacao, na Malcie, Gibraltarze, Rumunii, Białorusi...(takie reklamy mi aktualnie wyskakują, lubię wykorzystywać personalizację i jej możliwości xD) to pewnie są adwokaci zajmujący się takimi sprawami, każdy rynek działa podobnie i reaguje na potrzeby ;) Jeden użytkownik pisał kiedyś o kosztach takich spraw itd. jego nie ma już na forum... kontaktu z nim nie mam, bo ja nie kontaktuję się z ludźmi xD

Generalnie to w Curacao jest 4 właścicieli licencji Master i oni wydają licencje innym krzakom stąd ten syf... no i każdy może uzyskać licencje, nawet ja ;)
Nawet jeśli odbiorą któremuś licencję (co jest bardzo wątpliwe, bo pewnie tam wchodzą pieniądze dla licencjodawcy od licencjobiorcy) to może wtedy opinować o licencję od kogoś innego. I tym samym pozostają bezkarni. Jedyne wyjście to omijać buki z Curacao szerokim łukiem. Oczywiście mówię o graczach, którzy wiedzą jak zarobić na buku. Pozostaje w takim razie pytanie, którzy z bukmacherów są na tyle wiarygodni, żeby u nich grać i bez kłopotu wypłacać wygrane? Oczywiście chodzi o buki bez podatku. zna ktoś takie?
 
M 0

MarcoForst

Użytkownik
Prawie wszyscy. Tylko nieliczne firmy są niewypłacalne.
Tu nie chodzi o to, że są niewypłacalni, lecz o bezproblemowe wypłacanie pieniędzy dla graczy. Bo zarówno w 20Bet, jak i w 22bet teraz miałem i mam problem żeby odzyskać wygrane pieniądze. Rozumeim, gdybym w jakiś sposób oszukiwał, korzystał z luk w kursach, ale gram normalnie korzystamz kursów, które nie są błędne a i tak jest kłopot w wypłaceniem pieniędzy z konta gracza.
Ps: Jakie firmy bukmacherskie nie robią pod tym względem problemów, proszę o konkrety.

Przykładowo w 22bet zażądano ode mnie, żebym teraz pokazał zdjęcia mojej karty kredytowej w pełni. Wcześniej wysyłałem im całą historię z portfela Jeton, screeny kart z których korzystałem i również zdjęcia karty kredytowej z zasłoniętymi cyframi. Teraz także im to wysłałem, lecz chcą nadal: "
Please provide us with a photo of better quality.
All information should be fully and clearly visible.
Photos should not be merged, inverted or otherwise edited. "

Zaznaczam, że wysłane zdjęcia były w pełni czytelne, edytowane były ( w paintcie wymazane na biało) część numerów karty

To pewnie jak zasłonię numery karty i kod CVV kartką papieru ( bo chyba w ten sposób mam to rozumieć) to się okaże, że papier ma być innego koloru ;)
Paranoja i złodziejstwo jednym zdaniem.
 
Ostatnia edycja:
Q 0

qpwmwqp

Użytkownik
Witam wszystkich czy ktoś z was gra w kasynie w automaty w apce 22bet na iPhonie ? Po ostatniej aktualizacji aplikacji pojawił się tak zwany cashback VIP . Każdy kto ma również konto na 1xbet oraz 1xslot będzie wiedział co chodzi. A więc do rzeczy cashback VIP się pojawił ale dostępny tylko w aplikacji . Normalnie grają w automaty wypłacał em przez jakiś czas . Status się podnosil Z miedzianego doszedłem do rubinowego i nagle się zatrzymał. Kiedy napisałem do obsługi dlaczego cashback nie jest naliczany jak dotychczas otrzymałem mailowo odpowiedz : Że to jest błąd techniczny i odnośnie mojego pytania ten błąd nie do zostanie naprawiony . Natomiast następna wersja aplikacji nie będzie tego zawierać. Wiecie coś na ten temat? Bo nie wiem… używam też apki 1xbet , 888starz czy sapphire bet Wszystkie ostatnio zaktualizował się i wyglądają podobnie wszędzie cash back działa tylko na 22 bet nie . Załączam zrzut ekranu będę Wdzięczny za informacje DFBAE6D2-59A5-46A9-8AF7-FD9F57468D3A.png DFBAE6D2-59A5-46A9-8AF7-FD9F57468D3A.png
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzisiaj mailing z okazji walentynek od ich VIP managera Colina i w treści zapis żeby dać mu znać jeśli się jest gotowym na bonus. Napisałem i po kilkunastu minutach freebet 700 zł, gram tam sporo naprzemiennie z 1xbetem

Co jakiś czas wysyła maile okazjonalnie ale zawsze olewałem a tu miłe zaskoczenie.
Post automatycznie złączony:

Pochwaliłem a teraz wytknę błąd.
Postawiłem sporą kwotę na Sakkari ze Zheng bo gdy mecz pojawił się w ofercie live to kurs wynosił aż 2.55 w porównaniu do 2.00-2.10 przedmeczowo w innych bukach. Zakład zaakceptowany, w historii widziałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało i odbyło przed pierwszą piłką po czym wchodzę teraz pod koniec pierwszego seta, a tam zmiana kursy na 1.85, brak informacji i zaraz będę wyjaśniał, tym bardziej, że kurs zbili do 1.85 to już nawet przedmeczowo mam zagrane u nich wcześniej po lepszym kursie.
 
Ostatnia edycja:
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj mailing z okazji walentynek od ich VIP managera Colina i w treści zapis żeby dać mu znać jeśli się jest gotowym na bonus. Napisałem i po kilkunastu minutach freebet 700 zł, gram tam sporo naprzemiennie z 1xbetem

Co jakiś czas wysyła maile okazjonalnie ale zawsze olewałem a tu miłe zaskoczenie.
Post automatycznie złączony:

Pochwaliłem a teraz wytknę błąd.
Postawiłem sporą kwotę na Sakkari ze Zheng bo gdy mecz pojawił się w ofercie live to kurs wynosił aż 2.55 w porównaniu do 2.00-2.10 przedmeczowo w innych bukach. Zakład zaakceptowany, w historii widziałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało i odbyło przed pierwszą piłką po czym wchodzę teraz pod koniec pierwszego seta, a tam zmiana kursy na 1.85, brak informacji i zaraz będę wyjaśniał, tym bardziej, że kurs zbili do 1.85 to już nawet przedmeczowo mam zagrane u nich wcześniej po lepszym kursie.
Trzeba odświeżać kursy na bieżąco. 2.55 może wisialo ale zapewne juz bylo ok 2.00 jak w innych. Także w historii juz na pewno miales kurs jaki był aktualny w momencie zagrania, wiem to z doświadczenia. Nikt Ci nic w historii nie zmienił.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kurs @2.55 długo był zablokowany jak cała oferta na ten mecz gdy się pojawiła na live.
Gdy tylko została odblokowana to zrobiłem zakład, i sprawdziłem w historii, że został przyjęty po kursie 2.55.
Zagrałem jedynie ze względu na przewymiarowany kurs, jakby od razu oferowali 1.85 to bym nie grał bo u ruska było 2.11

Na chacie próbowałem dopytywać, ale to bez sensu bo tam nic nie mogą a i tak gadają, że nie ma możliwości ingerencji(no przecież jakoś w przypadku zwrotów jest możliwość). Wzrok mam dobry, swoje widziałem, screenshotów nie zamierzam robić co zakład. Wiele takich historii na forum czytałem, teraz i mnie spotkała. W tym przypadku to te 2.55 to i tak błędnie wystawiony kurs bo mecz nawet się nie rozpoczął jeszcze, ale jeśli zmieniają perfidnie kurs to niech mnie o tym poinformują choćby mailowo albo unieważnią od razu zakład, bo świadomie po kursie 1.85 bym nie stawiał.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Dzisiaj mailing z okazji walentynek od ich VIP managera Colina i w treści zapis żeby dać mu znać jeśli się jest gotowym na bonus. Napisałem i po kilkunastu minutach freebet 700 zł, gram tam sporo naprzemiennie z 1xbetem

Co jakiś czas wysyła maile okazjonalnie ale zawsze olewałem a tu miłe zaskoczenie.
Post automatycznie złączony:

Pochwaliłem a teraz wytknę błąd.
Postawiłem sporą kwotę na Sakkari ze Zheng bo gdy mecz pojawił się w ofercie live to kurs wynosił aż 2.55 w porównaniu do 2.00-2.10 przedmeczowo w innych bukach. Zakład zaakceptowany, w historii widziałem potwierdzenie, wszystko się zgadzało i odbyło przed pierwszą piłką po czym wchodzę teraz pod koniec pierwszego seta, a tam zmiana kursy na 1.85, brak informacji i zaraz będę wyjaśniał, tym bardziej, że kurs zbili do 1.85 to już nawet przedmeczowo mam zagrane u nich wcześniej po lepszym kursie.
Gdy tylko masz od VIP managera wiadomość, męcz go o bonus. Zawsze przyznają po chwili w fajnej kwocie. A masz zawsze każdego miesiąca pod koniec darmowy zakład ? U mnie co miesiac 250 zł. Co ciekawe manager twierdzi że to automatycznie system przyznaje. Ale mam to od maja każdego miesiąca.
 
Do góry Bottom