>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20e + 100e Bez depozytu.

Status
Zamknięty.
adizg 6

adizg

Użytkownik
Szczerze mowiac to to niewygodne jest troszke ten support :p Ale wazne ze odpowiadaja.
Calkiem fajny ten poker, gram pierwszy raz w zyciu i w 1 turnieju wygralem 16ojro ???? W nastepnych juz szlo gorzej i na ten moment mam 12 ojro i 54 punkty, wolno ida troche ;p
 
R 0

ramman3

Użytkownik
wyplata jest po 10 dniach od aktywacji 20 e bonusu - 100 euro drugiego bonusu sluzy tylko do grania do momentu uwolnienia calego 100 euro , a wyplacac mozemy tylko kwoty ugrane z 20 euro nd łącznie z tym nd

Po uwolnieniu 100 e caly bonus rowniez do wyplaty.

ps - jak oni to wylicza??? na to pytanie oraz czy majac 100e w tym 20e uwolnione dalej gram kwota no deposit czy rowniez bonusem juz nie odpowiedzieli.Zamieszane to jest delikatnie mowiac...

In fact there are 2 conditions here:

1. first cashout 10 days after the last &quot;deposit&quot; (here: your €20 instant credit)
2. Unless you have cleared the €100 bonus you can only cash out an amount deducted by the €20 instand credit

And no, you do not need to deposit in order to cash out.

Kind regards,
Roger
McPoker Cashier


Edytowalem , bo wczesniej niedokladnie to ujalem.



1800 punktow złamane po 2 dniach:) ale wynik dalej ponizej 100...
 
olo1984 0

olo1984

Użytkownik
jest aktywna, tam po prostu pisali że w tym momencie nie mogli zatwierdzic bonusa, ja przed chwilą dostałem ????
A to dziwne bo mi cały czas pisze Sorry this bonus is not valid anymore currently, it might be activated again later
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
A to dziwne bo mi cały czas pisze Sorry this bonus is not valid anymore currently, it might be activated again later
A znasz angielski?
To znaczy że bonus nie jest aktywny teraz, ale być może zostanie wznowiony kiedys
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom