>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21./22. kolejka Jupiler Pro League (26-27.12)/(29-30.12.2010)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Bwin:

W Święta w Belgii też się gra. W drugi dzień Świą mamy kilka ciekawych spotkań do obstawiania oraz oglądania. Pierwszym z nich jest hit kolejki pomiędzy: Gentem, a Clubem Brugge. PeFFką zapewne będzie wygrana Anderlechtu, ale i ciekawie zapowiada się mecz między beniaminkiem z Eupen, a Zulte-Waregem. Kurs na gości jest bardzo, ale to bardzo ciekawy.
Kursy od Bet365:

Ostatnia kolejka w tym roku w lidze belgijskiej. Największą peFFką wydaje się być Club Brugge i po ostatnim wyniku przeciw Gent na pewno warto zwrócić uwagę na ich mecz. Na pewno Gandawę lepiej ominąć szerokim łukiem, tak samo Standard, choć oni akurat mają formę w kratkę. Raz wtopa, raz efektowna wygrana. Ciekawi również kurs na Anderlecht, Kortrijk jak Kortrijk zaskoczyć potrafi, ale to nie drużyna na miarę mistrza.
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Anderlecht Bruksela - Lierse SK


Ja z kolei uważam, że nie warto grać takiego meczu po takim niskim kursie.

Po pierwsze w okresie świątecznym wkrada się delikatne rozluźnienie w szeregi piłkarzy i czasem padają zaskakujące wyniki. Naturalnie nie twierdzę, że Anderlecht nie wygra. Ale jak większość z nas wie piłkarze Lierse potrzebują punktów &quot;na gwałt&#39; i nie zamierzają się położyć na murawie w Brukseli.

Fakt, że Lierse dostało konkretne &quot;baty&quot; (7:0) od Stadardu, ale w kolejnych kolejkach najpierw strzelili bramkę na wyjeździe drużynie Kortijk, która jest trzecią najlepiej się broniącą drużyną w lidze (po Anderlechcie i Genku) Ba!! przed tygodniem również zaaplikowali jedną bramkę właśnie drużynie Genk, drugiej najlepszej obronie w lidze, vive-liderowi Jupiler League oraz drużynie która w po kolejkach zdobyła 51 bramek!!. Mało, że strzeli tego gola, ale zremisowali ten mecz 1:1. Oglądałem ten mecz i grały w nim dwie równorzędne drużyny. Bodajże oba zespoły zanotowały po 4 celne strzały na bramkę. W sytuacjach podbramkowych chyba nawet delikatnie przeważało Lierse. Nie wiem co jest z tym Lierse, może jakieś cudowne odrodzenie? Kto wie. Także uważam, że niewarto grać po tak niskim kursie. Nie, źe nie warto grać na Anderlecht. Nie mylcie pojęć;p W mojej ocenie widać delikatnie zwyżkującą formę w Lierse i moja propozycja na ten mecz:

Typ: Lierse strzeli gola
Kurs: 2.00

Buk:Bwin
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik

Anderlecht Bruksela - Lierse SK


Ja z kolei uważam, że nie warto grać takiego meczu po takim niskim kursie.

Po pierwsze w okresie świątecznym wkrada się delikatne rozluźnienie w szeregi piłkarzy i czasem padają zaskakujące wyniki. Naturalnie nie twierdzę, że Anderlecht nie wygra. Ale jak większość z nas wie piłkarze Lierse potrzebują punktów &quot;na gwałt&#39; i nie zamierzają się położyć na murawie w Brukseli.

Fakt, że Lierse dostało konkretne &quot;baty&quot; (7:0) od Stadardu, ale w kolejnych kolejkach najpierw strzelili bramkę na wyjeździe drużynie Kortijk, która jest trzecią najlepiej się broniącą drużyną w lidze (po Anderlechcie i Genku) Ba!! przed tygodniem również zaaplikowali jedną bramkę właśnie drużynie Genk, drugiej najlepszej obronie w lidze, vive-liderowi Jupiler League oraz drużynie która w po kolejkach zdobyła 51 bramek!!. Mało, że strzeli tego gola, ale zremisowali ten mecz 1:1. Oglądałem ten mecz i grały w nim dwie równorzędne drużyny. Bodajże oba zespoły zanotowały po 4 celne strzały na bramkę. W sytuacjach podbramkowych chyba nawet delikatnie przeważało Lierse. Nie wiem co jest z tym Lierse, może jakieś cudowne odrodzenie? Kto wie. Także uważam, że niewarto grać po tak niskim kursie. Nie, źe nie warto grać na Anderlecht. Nie mylcie pojęć;p W mojej ocenie widać delikatnie zwyżkującą formę w Lierse i moja propozycja na ten mecz:

Typ: Lierse strzeli gola
Kurs: 2.00

Buk:Bwin
Mam takie same zdanie jak Ty.
Takie niskie kursy chyba bardziej oplacaja sie juz na Barcelone lub Real (gdy graja u siebie i najlepiej w Lidze).
A jesli chodzi o ten mecz to zamiast stawiac na 1 mozna sie pokusic o:
Anderlecht wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5 - 1.46 kurs




Wielokrotny DW : Anderlech - Lierse 2-1, 3-1 lub 4-1 - kurs 3.70
Anderlecht v Lierse [HTFT Double Chance] X2/12 - kurs 3.04
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Mam takie same zdanie jak Ty.
Takie niskie kursy chyba bardziej oplacaja sie juz na Barcelone lub Real (gdy graja u siebie i najlepiej w Lidze).
A jesli chodzi o ten mecz to zamiast stawiac na 1 mozna sie pokusic o:
Anderlecht wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5 - 1.46 kurs




Wielokrotny DW : Anderlech - Lierse 2-1, 3-1 lub 4-1 - kurs 3.70
Anderlecht v Lierse [HTFT Double Chance] X2/12 - kurs 3.04
masz racje żeby nie grać meczy z takim kursem lecz co do typu to mam inne zdanie. Według mnie warto obstawić że Lierse NIE STRZELI gola w meczu z Anderlechtem.
Lierse w tym sezonie strzelił gola na wyjezdzie:
1) Genk (Cavens) - porazka 4-1
2) Charleroi (Kovacs) - zwyciestwo 0-1
3) Germinal (Radzinski) - remis 1-1
4) Eupen (Radzinski, Claasen)- remis 2-2
5) Kortrijk (Radzinski) - porazka 3-1
w meczu z najlepszymi w lidze belgijskiej nie strzelili (St. Liege czy Brugge)
Anderlecht na własnym boisku stracił tylko 4 gole w tym 2 z Club Brugge.
Lierse nie strzeli gola (1,88) ✅ 6-0
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
KAA Gent- Club Brugge



Dziś o godzinie 18:00 w kolejnej kolejce Beligijskiej Jupiler Pro League zmierzą sie ekipy KAA Gent i Club Brugge 13-krotnego mistrza kraju.

Na Jules Ottestadion przyjedzie Brugge i nimi na początku się zajmę. Aktualnie zajmują 7 miejsce po 20 meczach zgromadzili 30 pkt z bilansem 9-2-8 więc wynik bardzo średni..Ale zajmę się teraz ich ostatnimi wynikami które na kolana nie powalają. Po dość wyraźnym kryzysie gdzie przegrywali zarówno w lidze jak i LE wygrali po ciężkich meczach na ligowe spotkania z drużynami średnimi wygrali z KV Mechelen 1:0 oraz Westerlo 4:3. Ostanio porażka z Villarealem 2:1 u siebie co skutkowało zajęciem ostatniego miejsca w grupie D Ligi Europy. Tydzień temu ulegi Anderlechtowi 2:0.W ostatnich 10 meczach we wszystkich rozgrywkach wygrali zaledwie 2 spotkania w tym ostatnie ze wspomnianym KV Mechelen.Ale generalnie na wyjazdach nie radzą sobie najgorzej zajmują 5 miejsce z bilansem 4-1-5 i bilans bramek +2.. Jednak te zwycięstwa miały miejsce na początu sezonu...Co jest ważną rzeczą na minus przed tym meczem.. Brugge straci ważne ogniwa ze swojej ekipy.Mianowicie Vargasa który zajmuje drugie miejsce w tabeli strzelców gdzie w 19 meczach strzelił 12 bramek Zabraknie również Odjidji (19/5) oraz Gereartsa (18/3) Więc z czołowej czwórki strzelców zabraknie aż trzech..

Więc czas na gospodarzy którzy w tym sezonie radzą sobie naprawde dobrze.Zdobywcy pucharu Belgii w tamtym sezonie w tym plasują się z 19 rozegregranymi meczaczami na trzeciej pozycji z dorobkiem 38pkt i tracąc zalewdwie odpowiednio 5 i 6 pkt to v-ce lidera i lidera, mając mecz straty..Wielki plus ekipy niebiesko-białych to to że trener Francky Dury będzie miał skoryztać ze wszystkich swoich graczy. Ostatnio porażka 3:0 ze świetnie spisującą się w tym sezonie ekipą Lille. Przerwali tym samym serie 4 zwycięstw z rzędu pokonując drużyny ze środka tabeli. U siebie są bardzo mocni 7-1-2 z bilansem bramek +6. U siebie porażka z Andelechtem 1:2 oraz we wrześniu 0:1 z Bershoot. U siebie więc prezentują się wspaniale tak samo jak w LE pokonali Lewskiego i Sporting L. oraz remis z Lille. Ogólnie ostatnio bardzo dobre wyniki i dobra gra. Pełny skład i twierdza u siebie. Odpadli z LE więc mogą skupić się na lidze..

Jeszcze ważna rzecz to to że Brugge nie wygrało na wyjeździe z KAA Gent od stycznia 2005 roku!

Ogólnie kursy spadły z 2.20 na 1.8 !!


Moje typy:

Wygrana KAA Gent 1.8
Over 2.5 bramki 1.65
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
A tymczasem trzeba wziąć pod uwagę temperaturę w wysokości -8, to do twojego meczu. Zatem niezbyt sprzyjające warunki do gry, dlatego omijam ten mecz, bo info wydaje się bdb. Nikt nie powiedział, że zawodnicy zastępujący nieobecnych nie postawią ciężkich warunków.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Club Brugge dość niespodziewanie ograł dzisiaj Gandawę. Przez PL nie zdążyłem obstawić i dobrze, bo ani jedyneczka ani overek nie siadły. stevennash miał rację co do temperatury i niestety nie dali rady.
Anderlecht vs Lierse over 2.5, 1.40 BAH 4/10 ✅ 6:0 Wasyl ;) i$i :]
Krótko:
- Lierse pokazuje, że nie radzi sobie z ekipami z czołówki, przynajmniej na wyjazdach,
- H2h na korzyść Fiołków do tego w Brukseli wielokrotnie padał over - ostatnie 7 pojedynków właśnie w stolicy Belgii to same overki
- Temperatura również na minusie, lecz jednak różnica klas jest dość duża i nie powinno być niespodzianki
- Jak już wiele osób zauważyło kurs na wygraną gospodarzy jest nieopłacalny, a zatem jedyny dość pewny typ to over po kursie dobrym do dubla,
- Gospodarze jedynie bez tych &#39;długoterminowców&#39;, tj. Deschachta, Kouyate oraz Badibangi, reszta gotowa do gry na dziś,
- Kadra Anderlechtu: Barrios, Bernárdez, Biglia, Boussoufa, Chavarria, Cordier, De Sutter, Diandy, Kanu, Gillet, Juhasz, Kabananga, Kljestan, Lecjaks, Legear, Lukaku, Mazuch, Marecek, Polak, Proto, Rnic, Schollen, Suarez, Wasilewski
- Over jak w masło powinien wejść, liczę na to
Powodzenia ;)
 
K 23

kajzer

Użytkownik
22. kolejka Jupiler Pro League (29-30.12.2010)
Kortrijk – Anderlecht

Typ:2
Kurs:2.00

No i na sam koniec moich typów postanowiłem znowu wrócić do piłki nożnej tym razem do ligi belgijskiej gdzie dotychczasowy lider Anderlecht w którego składzie gra polski zawodnik Marcin Wasilewski zmierzy się w swoim wyjazdowym meczu z zespołem Krtrijk. Oczywiście faworytem tego spotkania będą goście, którzy ostatnio prezentują naprawdę doskonałą formę a ostatni mecz wygrany aż 6:0 to potwierdził, dodam, że w ostatnich 7 spotkaniach Anderlecht raz zremisował a resztę spotkań wygrał imponujący bilans. Gospodarze to raczej ligowy przeciętniak o czym najlepiej świadczy miejsce centralnie w środku tabeli czyli 8 jak dotąd gospodarze zgromadzili 30 oczek i mają 17 punktów straty do dzisiejszego rywala. Jeżeli chodzi o ich formę to ostatnio nie grają źle w ostatnich 7 spotkaniach aż trzy razy wygrywali. Mimo wszystko dzisiaj trafili na doskonałego rywala z którym raczej nie będą mieli żadnych szans dlatego myślę, że warto stawiać na to zdarzenie ponieważ kurs jest naprawdę fajny.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Lierse SK - Westerlo
Idę &quot; za ciose&quot; i dalej gram w stronę Lierse. Mimo upokarzającej porażki 6:0 Lierse do 40 min grało całkiem przyzwoicie. Potem to już sam żal. No ale cóż. Taka piłka.

Dzisiaj na własnym stadionie zagrają w Weseterlo, które ma 15 pkt wiecej niż Lierse i jak narazie nie ma sie czego obawiać jeśli chodzi o ligowy byt. A z kolei Lierse potrzebuję punktów &quot;na gwałt&quot;. Piłkarze muszą wydostać się z miejsca barażowego. Do bezpiecznej strefy potrzebują już 5 pkt.

Lierse : Cavens, Camacho, Claasen, Claes, Davids, De Wree, Dequevy, Elgabas, Gaxa, Gilberto, Kawashima, Kovacs, Radzinski, Sekour, Sels, Sonck, Thiebautr, Van Hemertl, Vercammen,Vets.

Nie zagraja : Frans (O 11/0), De Graef (O 12/0), Mensah (P 9/0), Kujovic (Br 4/0), Notari (O 2/0)


Westerlo : De Winter, Cabeke, Cools, Farssi, Corstjens, Molenberghs, Bruls, Annab, Chavez, Paulo Henrique, Van Heerden, Delen, Iakovenko, Modubi, Mravac, Deelkens, Dekelver, Adams

Nie zagrają: Van Hout (O 0/0) , Vanaudenaerde (O 20/0), Liliu (N 5/1), Ruiz (N 1/0), De Petter (P 15/2)

Typ: 1 [2:1]
Kurs: 2.65

Buk:Tobet

I weszło!!! w końcu Lierse zdobywa komplet punktów!! Bravo!
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Belgia, Jupiler League, 20:30
CLUB BRUGGE - ROYAL CHARLEROI | TYP: 1 - 1,21

W tym przypadku sytuacja wydaje się dość prosta. Charleroi ma w praktyce coraz mniejsze szanse na uniknięcie gry w play-offach o utrzymanie. Nie ma co się dziwić, skoro wygrywa się 1 z 20 spotkań w sezonie... W ostatnich 15 pojedynkach Charleroi &quot;wywalczyło&quot; 2 punkty. Bomba! Bilans na wyjeździe 0-2-8. Dodajmy, że w całej historii bezpośrednich spotkań (31) goście potrafili wygrać zaledwie 3 razy. Przyprawiamy faktem, że Charleroi będzie sobie musiało radzić bez Edersona - mózgu drużyny, który doznał kontuzji w meczu z Eupen. Po raz kolejny nie zagra Romaina Elle. Być może na boisko nie wybiegnie tez podstawowy bramkarz gości - Cyprien Baguette.
Wygląda to naprawdę fatalnie.
Uwaga! Działacze klubu napisali na stronie prośbę do Świętego Mikołaja, aby pozwolił im w końcu wygrać. Można się troszeczkę obawiać...
Club Brugge musi powalczyć o jak najlepszą pozycje przed PO. W ostatnim meczu pewnie pokonał na wyjeździe Gent (2-0). Forma jest całkiem niezła, rywal formatu Charleroi nie powinien stawić zbyt dużego oporu. Pozytywne informacje napływają z obozu Brugge. Do składu wróci Vargas, który pauzował za nadmiar żółtych kartek. Zagra też prawdopodobnie bardzo ważny pomocnik Vadis Odidja. Mały minus jest taki, że w składzie gospodarzy nei zagra Marokańczyk Nabid Dirar, który ujrzał czerwoną kartkę w spotkaniu z Gentem po brutalnym faulu. Wciąż nieobecni będą Stijnen (podstawowy bramkarz), Geraerts (pomocnik) i Diaz (obrońca). Ci piłkarze nie grali jednak już w ostatnim spotkaniu, a ich braku widać nie było.
Nie widzę innej opcji niż gładkie zwycięstwo w jutrzejszym meczu Clubu Brugge.
Ciekawostką jest to, że gospodarze przygotowali dla wszystkich ubogich mieszkańców miasta piękną niespodziankę. W ciągu dnia będzie można kupić garnek zupy warzywnej za 1 Euro. Myślę, że może to przyciągnąć kibiców, zresztą średnio 25-tysięczna publiczność na Jan Breydelstadion nie powinna zawieść.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Nie do końca zgadzam się z typem na Lierse w spotkaniu z Westerlo. Ba skłaniałbym się nawet, że to goście zgarną dzisiaj trzy punkty. Ejii Kawashima przychodząc latem do Lierse z Kawasaki Frontale zapewne wiedział, że będzie skazany na trudną walkę o utrzymanie, nie sądził chyba jednak, że los beniaminka będzie tak niemiłosierny. Sromotne wyjazdowe porażki z Standardem Liege 7-0, czy ostatnio z Anderlechtem 6-0 są najlepszym tego wyznacznikiem. Zdobycz punktowa zespołu prowadzonego przez Erica van Meira również nie może napawać optymizmem, a w szczególności wspomniane ostatnio mecze. Sięgając dalej pamięcią widzimy fatalny obraz zespołu beniaminka. W ostatnich sześciu spotkaniach dopisali do swojego dorobku jedynie jeden punkcik, remisując u siebie z Genk 1-1, bilans bramowy w tych sześciu ostatnich potyczkach: 3-21. Argumentów na strzelanie bramek większych nie mają, co prawda w ataku znane nazwiska - Wesley&#39;a Sonck&#39;a oraz Tomasza Radzińskiego, to jednak obaj Panowie swoje najlepsze lata mają już dawno za sobą. Natomiast wspomniany już Kawashima oraz serbski golkiper Kujović najczęściej wyciągali piłkę z siatki po uderzeniach rywali.
Takie wyniki nie dają chwili wytchnienia szkoleniowcowi gospodarzy dzisiejszego pojedynku Ericowi van Meierowi, który ostatnio znalazł się ofiarą medialnych wypowiedzi jego podopiecznych. Piłkarze zarzucają mu brak jakiejkolwiek kontroli nad zespołem. Otwarty konflikt na linii trener - piłkarze na pewno nie wróży niczego dobrego beniaminkowi Jupiler League i mimo, iż piłkarze Westerlo również nie mają zbyt wielu argumentów do zwycięstw, to jednak dzisiaj daję im więcej szans do triumfu, aniżeli gospodarzom.
Moja propozycja: KVC Westerlo (+0) @ 1.90 w Pinnacle ⛔ 2-1
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadzam się w 100% w dwóch typach. Co do Westerlo oraz Club Brugge. Westerlo nie powinno przegrać tego spotkania, Lierse po fatalnym występie w Brukseli tak szybko sie nie ocknie. Club Brugge natomiast nie powinien mieć żadnych problemów z ograniem Charleroi nawet z osłabieniami kadrowymi.
Sam wynalazłem coś innego na dziś. Anderlecht odpuściłem, bo warunki wciąż przeszkadzają w grze i nie chciałem ryzykować, ale póki co prowadzą. Mecz w Liege odwołali, ale za to spodobał mi się mecz pomiędzy Germinalem, a Eupen.
Germinal vs Eupen 2 (AH 0), 2.80 BetCRIS 2/10 ZWROT 0:0. Club Brugge izi peFFka, a Westerlo niestety 1:2, szkoda.
Germinal wciąż mocno osłabiony. Na bramce dzisiaj ujrzymy po raz 18-ty, młodego 18-tolatka, Kaminskiego. W kadrze zabraknie też najlepszego strzelca Juniora Negrao oraz podstawowego pomocnika De Deckera. Drużyna Mathijssena nei wygrała spotkania od września, spadli w tabeli już za Eupen :!: Forma tragiczna, nie potrafią sobie poradzić z rywalem, grają niemrawo. Dzisiaj znowu nie będą mieli łatwiej, bo po fatalnym początku sezonu, ekipa Eupen nabrała pewności siebie i potrafią wygrywać. Atutem Germinalu nie można nawet nazwać własnego boiska, bo przecież warunki w Belgii nie są zbyt dobre - mróz, śnieg. I zauważyłem tylko dwa atuty gospodarzy przed dzisiejszym meczem i niestety są to tylko statystyczne atuty. Pierwszy z nich to już ponad 10 spotkań bez zwycięstwa w lidze - każda passa musi się kiedyś skończyć. A drugi to to, że w pierwszej części sezonu już udało się pokonać Eupen Germinalowi i to na wyjeździe - przypominam że, na początku sezonu Eupen nie istniał jako profesjonalny teamu, a jedynie służyli jako &#39;chłopcy do bicia&#39;. Teraz role zaczynają się odwracać. Oczywiście beniaminek nie gra jakoś fenomenalnie, ale potrafią zagrać dobre mecze z takimi ekipami jak: Westerlo (wyjazd 1:1), Standard (wyjazd 3:1 :!: ), Charleroi (dom 1:0) i np. Kortrijk (dom 3:1). W swojej drużynie mają kilku wartościowych zawodników takich jak: Lepiller (14 spotkań / 2 gole), Vandenbergh (15/8). Dzisiaj mają w kadrze wszystkich najważniejszych zawodników.Jedynym brakiem jest zawonik, którego mogą bez problemów zastąpić, a mianowicie: Mombongo-Dues (13/2). Ostatnio to właśnie goście prezentują się lepiej i muszę przyznać, że kurs na AH 0 na wygraną Eupen jest bardzo fajny i wartościowy. Liczę dzisiaj na w pewnym sensie niespodziankę - bo jeśli Eupen wygra, tak to zapewne opisze belgijska prasa, ale czy aby na pewno będzie to niespodzianka :?:
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Sporting Lokeren - Krc Genk 2:2
⛔
Mimo wszystko ciężki mecz do przewidzenia. Ja bym nie ryzykował tutaj 1x2. Lokeren u siebie bardzo mocne 7-1-1. Nawet dobrze dysponowany wicelider Genk może mieć problem z wygraniem tego meczu. Poza tym u gości widac chyba małe zmęczenie sezonem. Remis w ostatniej kolejce z przedostatnim Lierse można uznać za niespodziankę. Gdyby nie ten szczęśliwy karny dla Genk mogliby nawet przegrać. Lokeren prezentuje się w tym seznie świetnie. Nie przegrali od 11 meczy w lidze. W tym czasie pokonali Club Brugge 1:0. Zremisowali z liderem Anderlechtem 0:0, pokonali Gent 3:2. Jeżeli chodzi o ekipę przyjezdnych to z tego co widzę, bardzo często zdarza im się notować undery grając na wyjazdach. Lokeren nie pozwoli sobie na ofensywną grę z racji respektu przed wiceliderem. A to duży błąd. Genk jest jak najbardziej do ogrania. Skłaniałbym się tu bardziej na 1X niż X2. Lecz jak wcześniej powiedziałem, nie warto raczej ryzykować kto wygra, tylko spodziewać się można małej ilości bramek. Lokeren ostatni mecz grało 12 grudnia, więc przerwa była dość spora. Raczej to negatywnie wpłynęło na piłkarzy aniżeli pozytywnie. W poprzednim sezonie gdy obydwie drużyny spotkały się na boisku Lokeren padł under, wygrało wtedy Genk 0:2. Sytuacja obydwu ekip była jednak diametralnie wtedy różna. Obecnie także co innego w planach mają te dwie drużyny. Czy szaleństwem jest stawiać na udner -2,5 gola w meczu drużyny która strzela najwięcej bramek z całej ligi bo aż 51, mowa tu o Genk. Moim zdaniem nie. Lokeren to solidna drużyna która poprzez rozsądną grę w tym spotkaniu raczej nie przegra i będzie starała się zagrać na jak najniższy wynik.
Typ: suma bramek -2,5 gola
Kurs: 2,13

 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Interesujący bet Groven, choć uważałbym na niego. Forma Genk to loteria, raz zagrają genialny mecz, a raz słabiutki. A i przypomnę, że Lokeren również potrafi mieć przebłyski, szczególnie z ekipami z czołówki, więc ten underek to dla mnie niezbyt pewny bet.
A ode mnie na dziś:
Zulte-Waregem vs Gent 1 (AH +0.5), 1.71 Canbet 3/10 ✅ 2:2 Bardzo szczęśliwie, ale siedzi ????
Ostatnio coraz lepsza forma Essevee skłania mnie do postawienia na to, iż dzisiaj nie przegrają. Zulte ostatnie dwa swoje pojedynki wygrało i to z dobrymi rywalami. Najpierw w Brugii ugrali komplet punktów przeciwko Cercle wygrywając aż 3:1. Kilka dni później wygrali z Westerlo na własnym stadionie 2:0 po świetnej końcówce. Gospodarze odpoczywali ostatnio, ponieważ boisko w Eupen nie było w najlepszym stanie, natomiast Gandawa zagrała bardzo ciężki i przegrany mecz przeciwko Clubowi Brugge. Cieszy ostatnia forma Zulte, a i kadrowo nie mają większych problemów. jedynym poważnym osłabieniem jest brak podstawowego defensora D&#39;Haena, lecz jego mają kim zastąpić. Ich rywale, Gent to ekipa z czołówki, która jednak nie radzi sobie w ostatnim czasie. Jak juz wspomniałem, przegrali ostatni mecz z Clubem Brugge, ale i wcześniej nie dali rady rywalowi. A było to w Lille w LE, gdzie przegrali 0:3. LE jednak już się nei liczy dla Gandawy i pozostaje im liga. Dzisiaj czeka ich ciężka przeprawa. Jak już wspomniałem we wczorajszym poście, warunki nei są zbyt dobre do gry i to może być kluczem dla Essevee dzisiaj, a i braki gości są dość istotne. W Gent nie zagrają sami podstawowi zawodnicy: Thompson (obrońca 14/0), Thijs (pomocnik 14/2) oraz El Ghanassy (napastnik 21/4). Jak widać to już poważniejsze braki i to mnie skłania by postawić na to, że gospodarze nie przegrają. H2H w kratkę, w tym sezonie lepszy gent w pierwszym meczu (5:3). W poprzednim sezonie w dwóch spotkaniach na terenie Waregem raz wygrali gospodarze, raz goście. Dzisiaj liczę przynajmniej na remis ze strony gospodarzy. Jak dla mnie są marne szanse, że przegrają to spotkanie. Choć nigdy nie wiadomo jak Dury ustawi Gent,a Essevee to przecież jego były zespół, więc i on zna dobrze każdy fragment boiska i menatlność wielu zawodników. To jednak nie pomoże dzisiaj gościom w odniesieniu sukcesu.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom