>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka 1. Bundesligi (20-22.02.2009r.)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP

Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund wynik: 1-1 ✅
Typ: Obie strzela gola @ 1.55

W derbach Zagłębia Ruhry zmierza sie ze soba druzyny ktore sa blisko siebie w tabeli. Schalke traci tylko punkt do zajmujacego 8 miejsce BVB. Obie druzyny spisuja sie ponizej oczekiwan kibicow. Zespoł z Gelsenkirchen mial walczyc o tytul mistrzowski. Po ostatnich wynikach miarka sie przebrala i prezydent klubu ostrzegl ze beda zwolnienia. Zespol z Dortmundu przystapi do tego meczu oslabiony brakiem: Błaszczykowskiego, a ponadto niezagraja Dede, Tinga i Mats Ummels. Zawieszony na dwa spotkania został obrońca Young-Pyo Lee. W ekipie Schalke niepewny jest występ Marcelo Bordona. Trener BVB Jurgen Klopp jest przekonany ze mimo oslabien wygraja mecz z Schalke.
Licze ze dzis druzyny zagraja otwarta piłke, bo obie maja cos do udowodnienia. Schalke bedzie chcialo pokazac sie z dobrej stronie po przegranej z Bochum. Warto dodac ze historia spotkan pokazuje nam ze w tych derbach obie druzyny czesto strzelaly po golu.

Schalke: Neuer - Rafinha, Höwedes, Bordon, Kobiashvili - Jones - Westermann, Engelaar - Farfan, Kuranyi, Asamoah

Borussia: Weidenfeller - Owomoyela, Subotic, Felipe Santana, Schmelzer - K.-P. Boateng, Hajnal, Kehl, Kringe - Frei, Valdez
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund​

Juz dzis o 20:30 na Veltins Arena bedziemy swiadkami kolejnych derbow. Schalke na wlasnym obiekcie podejmowac bedzie Borussie Dortmund w 133 pojedynku o prymat w Zaglebiu Rury. Schalke ostatnio gra slabo. Porazki z Bochum, Hannoverem, wymeczone zwyciestwo z Werderm ktory wlasciwie rowniez nic ciekawego obecnie nie prezentuje. Majac w skladzie takich zawodnikow jak Rafinha, Rakitic, Krstajic czy Kuranyi ktorzy juz jakis poziom soba prezentuja kibice maja prawo oczekiwac lepszych wynikow. W tym spotkaniu Andreas Mueller nie bedzie mogl skorzystac prawdopdobnie z Marcelo Bordona a jesli jego druzyna nie poprawi gry sam moze stracic posade. Podobnie jest w Borussi z tym ze Jurgen Klopp ma wieksze popracie zarzadu klubu, choc Borussia po swietnym poczatku ostatnio zawodzi. Strata pkt z Energii na pewno jest niespodzianka, porazka z Bayernem byla chyba nie unikniona a spotkanie z Leverkusen zakonczylo sie w mojej opinii sprawiedliwym wynikiem. Niestety nie zobaczymy dzis Lee, Hummelsa, Dede i Kuby a pod znakiem zapytania stoi wystep Tingi. Oslabienia wiec spore. BvB czeka na wyjazdowe zwyciestwo w Revierderby od 2005r kiedy Schalke uleglo na wlasnym obiekcie Dortmundowi 1:2. Spotkanie poprowadz Wolfgang Starkbekannt co w opinii wielu jest bardzo dobra wiadomoscia, bowiem sedzia ten nie wzbudza kontrowersji. Na co stac gosci w tym meczu? Jesli zaprezemtuja podobna gre co z Bayernem to mysle ze remis jest jak najbardziej do ugrania a remis, to ostatnio ulubiony wynik schwarz-gelb. Z statystyk wynika iz S04 jest silne u siebie a BvB to solidny sredniak ale derby rzadza sie swoimi prawami i stawiam w tym meczu na gosci.
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund X2 1,91
Wir zieh&#39;n vergnügt und froh dahin, schwarz-gelb ist unsere Tracht. Wir haben stets einen heiteren Sinn, sind lustig, nie verzagt. Wir kennen eine Feindschaft nicht, wir schaffen Hand in Hand. Stets ruhig Blut, ein froh&#39; Gesicht ist jedem wohlbekannt.
Wir halten fest und treu zusammen, Hipp-Hipp-Hurra! Borussia! Vor keinem Gegner wir verzagen, Hipp-Hipp-Hurra! Borussia!!!
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
#2 FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 1 / Schalke -1 (1,87) / (3,20)

Dziś derby Zagłębia Ruhry! Schalke zmierzy się ze swoim odwiecznym rywalem czyli Borussią Dortmund. Na taki mecz czekają kibice obu drużyn. Ale zacznę od początku. Gospodarze dzisiejszego spotkania wiosnę zaczęli słabo. W tamtym tygodniu porażka z Bochum, a wcześniej tylko skromne 1-0 z słabiutkim w tym sezonie zespołem Werderu. W Niemczech coraz głośniej mówi się o przewidywanej zmianie trenera w Schalke. Jeżeli wyniki nadal będą tak mizerne jak dotąd Andreas Mueller może pożegnać się z posadą trenera piłkarzy z Gelsenkirchen. Jedynym brakiem personalnym może być dzisiaj brak Bordona, lecz jego absencja nie jest jeszcze pewna na 100%. Reszta składu zdrowa, więc pewnie Mueller wystawi najmocniejszy skład jakim dysponuje. Goście również wiosnę zaczęli źle. Porażka na wyjeździe z Bayernem plus dwa remisy z Bayerem i Energie chluby zespołowi z Dortmundu nie przynoszą. Na dodatek w drużynie brakuje czołowych postaci, które kreują grę. Na pewno nie zagrają Błaszczykowski, Dede, Lee oraz Hummels. Pod znakiem zapytania stoi występ Tingi. Ogromne osłabienia spowodowały, że włodarze Borussii braliby remis w ciemno. Na dodatek w ostatnich spotkaniach derbowych Borussia wygrała w maju 2005 roku, a ostatnie dwa mecze kończyły się sromotnom porażką Dortmundczyków. Podobno derby rządzą się swoimi prawami, ale jakoś nie potrafię wyobrazić sobie innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy. Na dodatek ryzykowałbym nawet zagranie handi na nich. Jak będzie zobaczymy dziś o 20:30 na Veltins Arena.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
W tej kolejce Bundesligi najlepszym typem wydaje mi sie zwyciestwo Stuttgartu nad druzyna Hoffenhaim.Tak jak przypuszczalem ze druzyna Hoffenhaim w rundzie wiosennej opadnie z sil i zacznie tracic punkty.Zreszta na wyjazdach nie graja jak przed wlasna publika a Stuttgart gra coraz lepiej kurs zacheca na zagranie na gospodarzy
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
W tej kolejce Bundesligi najlepszym typem wydaje mi sie zwyciestwo Stuttgartu nad druzyna Hoffenhaim.Tak jak przypuszczalem ze druzyna Hoffenhaim w rundzie wiosennej opadnie z sil i zacznie tracic punkty.Zreszta na wyjazdach nie graja jak przed wlasna publika a Stuttgart gra coraz lepiej kurs zacheca na zagranie na gospodarzy
Również stawiałbym na wygraną VfB, ale trzeba pamiętać, że w środku tygodnia w 1/16 finału Pucharu UEFA piłkarze Stuttgartu rozegrali ciężkie spotkanie w Sankt Petersburgu. Także zmęczenie owym, notabene przegranym, meczem, jak i samą daleką podróżą, odwodzą mnie, mimo wszystko, od postawienia na podopiecznych Markusa Babbela.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Schalke 04 - Borussia Dortmund (under/over 2.5) ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.30 na Veltins Arena w Gelsenkirchen sędzia Wolfgang Stark rozpocznie spotkanie inaugurujące 21. kolejkę niemieckiej 1. Bundesligi, w którym miejscowe Schalke w derbach Zagłębia Ruhry podejmować będzie drużynę Borussii Dortmund.
Obie drużyny radzą sobie w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań, zwłaszcza piłkarze Die Koenigsblauen, którzy zawodzą na całej linii. Zamiast walczyć o mistrzostwo plasują się obecnie w środku ligowej stawki, notabene tuż za ich dzisiejszym rywalem.
Ostatni pojedynek pomiędzy obiema drużynami rozgrywany jesienią na Signal Iduna Park zakończył się remisem 3:3 (Schalke prowadziło nawet 3:0, by ostateczni podzielić się punktami z Dortmundczykami). Natomiast ostatnie 2 mecze rozgrywane na stadionie Schalke kończyły się wysokimi wygranymi gospodarzy (4:1 i 3:1). Jak widać, bramek w tych meczach nie brakowało i podobnej ilości spodziewam się również w dzisiejszych derbach.
W drużynie gospodarzy niepewny gry jest jedynie Marcelo Bordon. Z kolei Jurgen Klopp na pewno nie będzie mógł w dzisiejszym meczu skorzystać z kontuzjowanych: Błaszczykowskiego, Dede, Tingi i Hummelsa oraz zawieszonego Young-Pyo Lee.
Ciężko jest mi wytypować wynik dzisiejszego pojedynku, gdyż obie drużyny już nie raz mnie w tym sezonie zaskakiwały. Faworytem z racji gry przed własną publicznością jest Schalke i ku ich zwycięstwu się skłaniam. Aczkolwiek pewnym jest dla mnie to, iż bramek dzisiaj nie zabraknie i będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania.

Przypuszczalne składy obu drużyn:

FC Schalke 04: Neuer - Rafinha, Höwedes, Bordon, Kobiashvili - Jones - Westermann, Engelaar - Farfan, Kuranyi, Asamoah
Borussia Dortmund: Weidenfeller - Owomoyela, Subotic, Santana, Schmelzer - Boateng, Hajnal, Kehl, Kringe - Frei, Valdez
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lubię szukać overów w lidze niemieckiej tym razem coś takiego...

Schalke - BVB
Wielkie Derby Zagłębia Ruhry. Jesienią świetny mecz i 3-3 w Dortmundzie. Teraz BVB bez Pyo, Hummelsa, Dede, Tingi i Błaszczykowskiego, ale mimo to jestem zdania, że obejrzymy pasjonujace widowisko. Posada trenera Schalke podobno wisi na włosku więc gospodarze muszą grać o zwycięstwo. Borussia ma potencjał w ofensywie i tego zadania im wcale nie będzie ułatwiała. Jak dla mnie overowy wynik.
Mój typ: over 2,5 - 1,90 w Bet365 (4/10)

VFB Stuttgart - TSG Hoffenheim
Stuttgart nagle stał się ultraofensywną drużyną. 4 bramki strzelone Bayerowi Leverkusen, 3 gole przeciwko Hannoverowi, 2 z M&#39;Gladbach. Przy tym obrona stała się mocno dziurawa bo np. tracili 2 gole w Leverkusen, 3 w Hannoverze już nie wspominajac o meczu DFB Pokal gdzie Bayern zaaplikował im aż 5 bramek. Tak czy siak mecze z udziałem VFB ogląda się teraz z przyjemnością i liczę, że podobnie będzie w pojedynku z beniaminkiem z Hoffenheim. TSG nieco opadło z sił, a konkretniej wybiły piłkarzy tej drużyny z rytmu kontuzje superstrzelca Ibisevicia i filaru defensywy Comppera. Czas jednak podniesc głowy do góry i zagrać dobry mecz w Stuttgarcie, bo mimo wszystko jak juz wspominałem defensywa VFB jest do przejscia i to nie raz. Sanogo, Demba Ba i spółka powinni ją złamać. Ogólnie zanosi się na kolejny fajny mecz w lidze niemieckiej i kilka bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,60 w Expekt (5/10)
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Jak dla mnie zupełnie na odwrót.

BVB ma co prawda problemy w obronie, ale Santana dobrze zastępuje Hummelsa, Lee zostanie zastąpiony przez Schmelzera, który już od początku sezonu gra zamiast Dede.
Tinga zostanie zaspiony powracajacym Kehlem. Do tego można spodziewać się defensywnego ustawienia.

W Schalke za to mogą zagrać wszyscy. Nie wiadomo tylko czy zagra Bordon. Jak coś to zastapi go Krstajic.
Schalke dysponuje dobrą defensywą, oraz nieskuteczym atakiem. Rutten zostaje to jest pewne. Jedynie manager Muller jest zagrożony. Ale pod obstrzałem to on jest niemal od początku sezonu. Ostatnie derby Schalke wygrało u siebie 4:1. Tym razem bedzie cieżk powtórzyć ten wynik z tak grajacą ofensywą. Ja stawiam na 2:0 dla Niebieskich.
 
F 0

fck

Użytkownik
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund
Moje typy:
Schalke powyżej 1,5 bramki kurs 1.833
Schalke 1 - remis nie ma zakładu kurs 1,380
Postawiłem tak z kilku powodów.

Schalke co trzeci mecz u siebie strzela wiecej niż jedną bramke.

Ostatnio w czterech meczach zdobyli tylko 3 bramki , wiec jest najwyższy czas aby poprawić sobie statystyki , szczególnie że zmierzą sie z przeciwnikiem który zawsze daje sobie wbić przynajmniej 2 bramki zespołom z pierwszej 10.

Borussia jest w jeszcze gorszej formie niz schalke , ze składu wypadło kilkunastu zawodników. Owszem na papierze wyjazdowe osiągniecia wyglądają naprawde dobrze - 3 miejsce w tabeli wyjazdowej - niestety jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach.
Wygrywali tylko z zespołami broniacymi sie przed spadkiem . Gdy odniesiemy to do zespołów pokroju Schalke bilans jest fatalny.
Wygrana 3:2 na samym początku z Bayerem Leverkusen , który słabo gra u siebie. Borussia była wtedy w wybornej formie w kolejnych meczach tak różowo nie było
1899 Hoffenheim 1:4
Werder Brema 3:3
Hamburger SV 1:2
FC Bayern München 1:3

Dla gospodarzy jest to mecz ostatniej szansy . Pierwsza trójka gra bardzo trudne wyjazdy gdzie zdobycie punktu bedzie dobrym wynikiem.
Jeśli marzą jeszcze o LM muszą ten mecz wygrać.Zagrają na pewno ofensywnie i można się spodziewać sporej ilości bramek
Goście dla mnie mają minimalne szanse w tym meczu jak zdobędą bramkę bedzie dobrze .
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Schalke 04 - Borussia Dortmund
typ: Asamoah strzeli gola
kurs: 3,50 (bwin)
Do składu Schalke wracaja Bordon, Howedes i Jones co powinno wzmocnic defensywe po ostatniej porazce w Bochum 2:1. Borussia natomiast w odwtotnej sytuacji, ze składu wypadli Lee, Hummels i Tinga. Licze na gola Asamoah bo on prawie zawsze w tych derbach strzelał bramke. Dzis ma ku temu okazje, gdyz obie druzyny raczej zagraja w otwarty futbol, a przeciwko przecietnej i nie pełnej obronie gosci powinni pomocnicy mu stwarzac okazje czy nawet ze stalych fragmentow dobrze bitych przez Rakitica.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ważna informacja dla grających na Breme albo Cottbus.

Claudio Pizarro, najlepszy napastnik Werderu został wykluczony z kadry na wyjazdowy mecz z Cottbus.

Nie zagra również podstawowy bramkarz Werderu- Tim Wiese. Zastąpi go Vander.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Skąd masz info dotyczące składu?? Bo postawiłem na Werder już wczoraj ????
Również Akarin chciałbym wiedzieć, skąd masz takie informacje, ponieważ, nie ma co ukrywać, brak tej dwójki (najlepszy strzelec i podstawowy golkiper) to bardzo poważne osłabienie.

Spotkanie: Energie Cottbus - Werder Bremen ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 15.30 na Stadion der Freundschaft w Chociebużu rozpocznie się spotkanie 21. kolejki niemieckiej 1. Bundesligi, w którym miejscowe Energie podejmować będzie zawodzącą na całej linii w tym sezonie drużynę Werderu.
Podopieczni Thomasa Schaafa za wszelką cenę chcą przerwać fatalną passę i w meczu z ekipą otwierającą strefę spadkową wywalczyć dziś komplet punktów. Ale może okazać się to zadaniem ponad miary Bremeńczyków, gdyż koledzy Mariusza Kukiełki w ostatnim czasie walczą zaciekle o każdy punkt. Przekonała się o tym w ostatniej kolejce Borussia Dortmund, która na Signal Iduna Park była zmuszona podzielić się z Energie punktami. Z kolei tydzień wcześniej Hannover 96, grając na Stadionie Przyjaźni, zaskoczony dobrą postawą zawodników Bojana Prasnikara oddał im wszystkie 3.
Werder z kolei zapomniał już chyba jak się wygrywa. Remis na własnym stadionie z Borussią Moenchengladbach przed tygodniem był ogromną niespodzianką (przynajmniej dla mnie). Z kolei odział punktów z Milanem w 1/16 finału Pucharu UEFA w ubiegłą środę (rozgrywany w Bremie), to chyba wszystko, na co stać obecnie tę drużynę.
Trener gospodarzy nie będzie miał dziś do swojej dyspozycji m.in. Mariusza Kukiełki i da Silvy. Z kolei Thomas Schaaf nie skorzysta w dzisiejszym meczu z Niklasa Andersena i Aarona Hurta.
Wierzę, że dziś Werder stać na przełamanie i upragnione zwycięstwo. Z pewnością wygrana z takim przeciwnikiem nie byłaby oznaką początków wychodzenia z kryzysu, ale na pewno stać ich na pokonanie, będącego jak najbardziej w zasięgu każdego, Energie. Stawiam na minimalne zwycięstwo gości.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mi również się wydaje że typowanie na Werder w dzisiejszym meczu to dobre rozwiązanie. Widzialem kawałek meczu z Milanem w PUEFA i widac było ogromną chec zwycięstwa i wole walki. DObrze grał Diego, starał się biegał, dryblowal i byl najlepszym graczem Werderu. Ponadto Energie to najgorsza domowa ekipa w Bundeslidze z bilansem 2-1-6. Jeśli nie wygrają teraz to ja się pytam kiedy i czy wogóle? Na stronie kickera nic nie pisza o tym że moze zabraknąc Pizarro czy Wiese. A sklad jaki podają jako prawdopodobny wygląda tak :

Wiese - C. Fritz, Mertesacker, Naldo, Boenisch - Frings - Tziolis, Özil - Diego - Pizarro, Hugo Almeida

Przed rokiem wygrali tu 2-0 i licze że i dzisiaj wkońcu wygrają ważny dla nich mecz!
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Informacje są z oficjalnej strony Werderu oraz z kicker.de.
Wczoraj podałem za kickerem. Dzisiaj sprawdziłem na oficjalnej stronie Werderu jeszcze raz i wszystko się zgadza.

Wiese, Pizarro oraz Vranjes nie są w kadrze na ten mecz.

Wiese lekko kontuzjowany, Pizza spóźnił sie na odprawe z Londynu a Vranjes nie jest w pełni sił po kontuzji.

O tym, ze nie zagra Pizarro było wiadomo wcześniej, czytałem w telegazecie DSFu.

edit: pamiętajcie, ze kicker nigdy nie zmienia przewidywanych składów, nawet jak pewnym będzie, ze nie zagra jakiś zawodnik.

W Bayernie nie zagra Toni. Do składu wraca Oddo.

Informacja o osłabieniach Bremy jest niepodważalna.
 
shoxbdg 0

shoxbdg

Użytkownik
Aha no dzięki wielkie ale z tego co wiem to Cottbus też ma dość duże braki kadrowe szczególnie w obronie. 2 podstawowych zawodników pauzuje za żółte kartki, a jeszcze 2 czy 3 ma kontuzję. Więc i tak mi się wydaje, że Werder wygra to spotkanie.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
W Energie nie zagra dwóch podstawowych obrońców: Cagdas oraz Ziebig. Do tego kontuzjowani są Kukiełka i Da Silva.
Jednak ten problem zostanie rozwiazany innym sposobem niz można było sie spodziewać. Energie zagra dwoma defensywnymi pomocnikami. To oznacza podwojne pilnowanie Diego.
Trzeba tez pamietać, ze Diego długo nie grał a tutaj przychodza dwa cieżkie mecze w krótkim odstępie czasowym.

Ja mam 1X po 2,00 na bet365.✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Karlsruher SC-Eintracht Frankfurt
typ: 1 ⛔nie popisali sie
kurs: 2,20
mozna z handi po kursie 4,15
KSC obudziło sie na wiosne. Federico dodał swiezosci w ich grze, co widac po ostatnich wynikach. Do składu wraca po zawieszeniu Marco Engelhardt oraz po kontuzji Michael Mutzel. Za to piłkarze z Frankfurtu coraz bardziej sie wykruszaja, dalej zawieszony Chris, Ochs najprawdopodobniej wystapi z szyna na rece, oraz wystep Bellaida i Vasoskiego jest niepewny. W pierwszym meczu tych druzyn wygrali dzisiejsi goscie 2:1. Licze na pewne zwyciestwo KSC ktorzy maja szanse wyjsc ze strefy spadkowej oraz udowodnic sobie oraz kibicom ze potrafia utrzymac sie tego roku w najwyzszej klasie rozgrywek pilki niemieckiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom