>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka 1. Bundesligi (4-6.02.2011r.)

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Kto mi wytłumaczy jak takie słabe zespoły jak Dortmund są liderem w swojej lidze??Czy to przez to że reszta ligi jest słaba czy o co chodzi??Nie oglądam meczów Dortmundu ale czasem tam coś zerknę i albo oni tak słabo graja albo ja trafiam na takie mecze...Graja gorzej niż Toboł z Kazachstanu ???? bo jak na razie to pokazują jak marnować dogodne sytuacje i to wszystko
EDIT : wchodzi Robuś zmiana kanału na jakiś ciekawy film ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dortmund są liderem w swojej lidze?
Racja są liderem. Ale niemiecka liga w ostatnich sezonach rządzi się swoimi prawami. Rok temu po rundzie jesiennej liderem było Leverkusen, a zresztą Leverkusen przegrało swój pierwszy mecz dopiero w bodajże 24-25 kolejce, a i tak mistrzostwo zgarnął Bayern ???? , a aptekarze zostali na 4 pozycji.
A co do dzisiejszego meczu. Proste, masówka i nie wchodzi ???? .
Jakoś niedawno tak samo było z Liverpoolem o kursie 1,30 który grał z Wilkami, też 3/4 forum zagrało na Liverpool i skończyło się 0:1. ????
Ktoś powinien napisać jakąś definicję massuufffki :p.
Co ma masówka wspólnego z tym , że mecz nie wchodzi ?
Przecież świruje ???? . Nie traktuj wszystkiego na poważnie :p.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ktoś powinien napisać jakąś definicję massuufffki .
Co ma masówka wspólnego z tym , że mecz nie wchodzi ? To czy zagrasz sam czy zagra 10 osób nie ma znaczenia. Derby rządzą się swoimi prawami o czym pisałem ale mimo to się skusiłem i jest efekt. Przemyślenia były dobre, że typ nie wszedł to jest druga sprawa. Szczerze to takiego niesprawiedliwego wyniku dawno nie widziałem , masa sytuacji Dortmundu i handicap powinien być spokojnie pokryty. Szczęście &quot;niebieskich&quot; i nieudolność Dortmundu tak to nazwę...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
nie chodzi o masówkę tylko ta drużyna jest naprawdę słaba z tego co zauważyłem a zachwyca się nią pól globu.Ja jestem za żeby oni nie zdobyli tego mistrzostwa bo to będzie wielki wstyd.To Schalke nic przecież nie gra.Oglądałem Dortmund z Wolfsburgiem ostatnio i też Dortmund bramki nie strzelił a Wilki sobie wbili trzy ????
 
dudee7 0

dudee7

Użytkownik
Bo Schalke ma Neuera. Nie wiele brakowało a by to Schalke wygrało 0-1.
Dortmund nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam, ale głownie dlatego że Neuer świetnie bronił i dobrze wychodził.
Tak jak pisałem przed mecze, że zwycięstwo Borussi wcale nie jest pewne i sie sprawdziło.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kto mi wytłumaczy jak takie słabe zespoły jak Dortmund są liderem w swojej lidze??Czy to przez to że reszta ligi jest słaba czy o co chodzi??Nie oglądam meczów Dortmundu ale czasem tam coś zerknę i albo oni tak słabo graja albo ja trafiam na takie mecze...Graja gorzej niż Toboł z Kazachstanu bo jak na razie to pokazują jak marnować dogodne sytuacje i to wszystko
No to rzeczywiście widac, że nie oglądasz ich meczów ani całej Bundesligi.
Wytłuszczone zdanie skomentuje tylko tak-&gt; ????


nie chodzi o masówkę tylko ta drużyna jest naprawdę słaba z tego co zauważyłem a zachwyca się nią pól globu.Ja jestem za żeby oni nie zdobyli tego mistrzostwa bo to będzie wielki wstyd.
Wielki wstyd ? To wskaż zespół który ma owe mistrzostwo zdobyc bo rzekomo gra lepiej.
Przecież oni grają najlepiej od początku sezonu. Przegrali dwa mecze i trzy zremisowali. Dzsiaij przecież ogrywali defensywe S04 niemiłosiernie, a że Ci z kolei mieli Neuera to skończyło się jak się skończyło...

Przemyślenia były dobre, że typ nie wszedł to jest druga sprawa. Szczerze to takiego niesprawiedliwego wyniku dawno nie widziałem , masa sytuacji Dortmundu i handicap powinien być spokojnie pokryty. Szczęście &quot;niebieskich&quot; i nieudolność Dortmundu tak to nazwę...
Dokładnie popieram. Kto by przypuszczał, że S04 będzie miec takiego farta! Już w 5min 2-0 powinno byc. Schalke jak dzieci we mgle. Dwie okazje w całym meczu raptem i kilka stałych fragmentów gry.
Słupek Barriosa, Słupek Gotze gdzie już się cieszyłem, że wreszcie padnie bramka, a jednak dzisiaj szczęście nie było z Nami...
Kuba dwie setki, Lewandowski raz lobował, ale był Neuer! Troche się tego obawiałem.

Aa i jeszcze tak zauważyłem, że sędziowie w Bundeslidze to nie doliczają za wiele czasu. Po raz kolejny aż 1min doliczyli. Miałem nadizeje na conajmniej 4min, a tu takie rozczarowanie jeszcze.. Z obserwacji mam wrażenie, że to nie pierwszy taki przypadek. Sami się przyjrzyjcie tej sytuacji w kolejnych meczach bo może tylko mi się tak zdaje.
Cóż 0:0 stało się faktem i niech sie cieszą Ci co &quot;strzałem&quot; w x2 mogą podejśc do kasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
Aa i jeszcze tak zauważyłem, że sędziowie w Bundeslidze to nie doliczają za wiele czasu. Po raz kolejny aż 1min doliczyli. Miałem nadizeje na conajmniej 4min, a tu takie rozczarowanie jeszcze.. Z obserwacji mam wrażenie, że to nie pierwszy taki przypadek. Sami się przyjrzyjcie tej sytuacji w kolejnych meczach bo może tylko mi się tak zdaje.
Nie zdaje Ci się, tak jest bardzo często.
w niemieckiej z reguły doliczają 2 minuty, w angielskiej 3-4, we włoskiej 4-5. Też to kiedyś obserwowałem. W niemieckiej w tym sezonie już widziałem mecze kiedy kończyli po 90 minutach.
-
Oglądałem Dortmund z Wolfsburgiem ostatnio i też Dortmund bramki nie strzelił a Wilki sobie wbili trzy
Sztuką jest wymusić takie sytuacje na przeciwnikach żeby aż trzy bramki sobie wbili :]
===
Zastanawiam się jutro nad zagraniem na Wolfsburg. Hannover ciągle wysoko w tabeli, ale mnie nie przekonują. Odszedł Hanke, kontuzjowany jest Schlaudrauff. Ya Konan nie trenował przez niemal tydzień, ale na mecz ma być gotowy. Przegrane 0:2 na wyjeździe z Leverkusen i 0:1 u siebie z Schalke może i ujmy nie przynoszą, ale było nie było bramek nie zdobywali.
Wolfsburg znów spore rotacje... Pieniądze ze sprzedaży Dzeko wydano na rozmaity sposób. Mbokani, Sanli Tuncay, Helmes, Polak... to nowi zawodnicy. Z Pucharu Azji wrócił Hasebe, a do zdrowia wracają Kjaer, Riether i Mandzukić. Wolfsburg po problemach kadrowych jakie miał na początku rundy rewanżowej, tym razem wygląda solidnie.
Zastanowię się nad dwójką w granicach 2,80. Wydaje mi się, że to ciekawa propozycja.
X2 - 1,48 w Unibet ⛔ 1:0
lub 2 - 2,80 w Tobet ⛔
EDIT: w 79 min Diego nie wykorzystał karnego [poprzeczka]
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pomimo braku goli niezly mecz w Dortmundzie. Borussia jesli zostanie mistrzem to w pelni zasluzenie, graja naprawde fajny dla oka futbol, brakuje im jeszcze czasami wyrachowania ale to bardzo mloda ekipa. Z Polakow najlepiej (najrowniej, widac ze ustabilizowal forme) Piszczek. Kuba tez dobry mecz ale na jego nocie na pewno zawaza niewykorzystane sytuacje. Jednak mial sporo odbiorow i wygranych pojedynkow 1na1. A co do Lewandowskiego to pokazal ze jest boiskowym debilem. Wybral najgorsze z mozliwych rozwiazan. Mogl mijac do prawej i miec pustaka lub zarobic czerwien bramkarza. Mogl lobowac, mogl uderzyc mocna pilke po ziemi. Wybral najgorzej jak sie dalo.
Schalke to bardzo przecietna ekipa na obecna chwile ale maja Neuera ktory dzis pokazal klase swiatowa. Mam nadzieje ze po tym sezonie odejdzie do lepszego klubu. Ferguson powinien sie na niego skusic imo.
Panowie sa jakies przeciwwskazania do overu Koloni z Bayernem oprocz marnego kursu. Troche posiedzialem nad tym meczem i dla mnie over jak nic ale chetnie poznam inny punkt widzenia.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Panowie sa jakies przeciwwskazania do overu Koloni z Bayernem oprocz marnego kursu. Troche posiedzialem nad tym meczem i dla mnie over jak nic ale chetnie poznam inny punkt widzenia.
Też podczas meczu wpadł mi ten pomysł do głowy, over2.5 spokojnie, sam też myślałem czy o2.5 znalazłbym na cały Bayern.Mnie się widzi jakiś wysoki wynik, coś w stylu 1:4, 2:4.Ostatnio Bayern dość dobra dyspozycja, dobrze to wygląda przed i Gomez świetnie gra ten sezon.Niestety zabraknie Robbena, który ma grypę, ale powinni sobie poradzić z potencjałem ofensywie.Coś czuję, że Kolonia też coś strzeli i powinien być wysoki wynik.Wychodzi na to też, że żaden Polak nie zagra.

Kolejna sprawa to wczorajszy mecz BVB.Mimo takiego wyniku i takiej gry Schalke mecz był ciekawy.Sami sobie są winni gospodarze, że nie wygrali tego meczu bo Goetze miał do tego kilka okazji.Irytował trochę bo chciał być liderem w ofenyswie, ale nie wychodziło tak jak chciał do końca.Ale koleś poza tym jest niesamowity.Praca Polaków po prawej stronie bardzo dobra choć Kuba trochę za dużo zwalniał akcji, ale w sumie było okej, Schmitz miał dużo pracy i wyłapał kartkę za aful na nim.Piszczek bardzo dobrze, kompletny w każdym aspekcie, pewny i obok Hummelsa najlepszy defensor zespołu.

Dobrze mecz komentował Hajto, podkreślił to co wiele razy tutaj pisałem - Magath pogubił się w swoich działaniach i zamiast ogrywać młodych ściąga szrot taki jak Charisteas, Kluge czy Raul.Szkoda najbardziej Mańka, świetny bramkarz, dziś man of the match i oby kariera się jego tak rozwijała.


Co do propozycji TBM&#39;a to odradzam granie czystego winu na Wolfsburg , ewentualnie X2 w miarę możliwe.Hurtowe zakupy na koniec okienka to próba ratowania zespołu.Ostatnio z BVB zagrali katastrofalnie cały mecz, linia pomocy kompletnie zawiodła, jedyny, który próbował grać, brać ciężar gry na siebie to Diego. Ostatnio w spotkaniach tych drużyn dominowali goście i wygrywali prawie wszystko, ale tym razem może być inaczej bo tak drugiej nieobliczalnej drużyny w BL jak Hannover nie ma.


Dla mnie betem kolejki jest Leverkusen, pisałem już wcześniej, kurs jest świetny, miałem opisywać mecz, ale zrobił to Darek także sam go polecam bo jest warty gry.Mimo, że uważam go za drewnianego grajka to potrafi rozruszać zespół z przodu także powrót Kiesslinga to duży plus.O gospodarzy zabraknie Wolfa za kartki, a to jeden z podstawowych stoperów, zagrają też z jednym napastnikiem także nie powinni być groźni, na pewno u nich under1,5, dla śmiałków można grać, że nie strzelą.

Zostaje mi typ na Hoffenheim, który polecam po w miarę dobrym kursie, sądziłem, że drużyna się rozsypie, ale perypetie zimowe widać, że wzmocniły zespół.



TSG Hoffenheim - 1. FC Kaiserslautern

TSG Hoffenheim ✅✅✅
1.86 | Canbet​


Tak, ten typ też można zagrać w jakiejś delikatnej konfiguracji.Uważam, że jest wart ryzyka bo i kurs atrakcyjny i rezultat może być pozytywny.Dwie drużyny, który są w odmiennych nastrojach po starcie rundy rewanżowej.
Gospodarze po odejściu trenera, Luisa Gustavo, Demby Ba nie mieli dobrej atmosfery w klubie i sądziłem, że przełoży się to na wyniki.Przełożyło się, ale tylko i wyłącznie w pozytywnym znaczeniu.Trochę przechowo przegrali z Bremą, zremisowali z St Pauli i wygrali na Schalke także to przyzwoity wynik.Nie mniej jednak ciekawszą rzeczą jest to, że przyszedł Babel ,który dobrze zaadaptował się do druzny i już zagrał w meczu z Schalke.Dziś też powinien wyjść w podstawowym skladzie obok Vukcevica i Ibisevica.Do składu też przebojem wszedł Alaba i świetnie się czuje obok Salihovica i Rudego.Robi wrażenie również ławka zespołu gdzie są Weis, Sigurdsson czy Ibertsberger bądź Simunic.Spore pole manewru ma nowy trener.Zespół od momentu wejścia do BL nie zmiena często skladu, grają zawodnicy zgrani ze sobą.Przyjdzie im zagrać z Lautern gdzie ich forma i wyniki to równia pochyła.Fatalny start rundy spowodował, że pali im się grunt pod nogami i zagląda widmo spadku.Udało im się tylko zremisować z Kolonią, przegrywając z Mainz, Bayernem i odpadając z DFB Pokalu.Oglądałem ich mecze i nie wygląda ich gra okazale, taki mosiężny, wymuszony futbol.Przyzam, że nie chcę mi się więcej pisać na temat meczu, ale uważam, że Hoffe wygra bo ma znacznie większe atuty, począwszy od formy, który zwyżkuje do zawodników, którzy są bardziej zaawansowani aniżeli gracze Lautern.Ostanie pojedynki to dominacja gospodarzy, którzy na przestrzeni trzech lat nie przegrali z drużyną Kurza.

Przewidywane składy ( kicker.de ) :

Starke - Beck, Vorsah, Compper, Braafheid - Rudy, Alaba, Salihovic - Vukcevic, Ibisevic, Babel


Sippel - Dick, Abel, Rodnei, Jessen - Tiffert, Kirch - Ilicevic, Moravek, Hlousek - Lakic
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
HANNOVER 96 - WOLFSBURG
Typ : Over2,5gola @ 1,855 Pinnacle ⛔1:0​
Wolfsburg zastosowął ofensywe transferową w zimowym okienku, ale nie ma się co dziwic skoro wyniki były poniżej oczekiwań. Doszli Helmes, Mbokani, Polak czy Tuncay. Wzmocnili więc głównie ofensywną siłe. W tyłach bez zmian. Hannover Ya Konana i Abdellaue, którzy są spokojnie w stanie rozmontowac defensywe Wilków. Benaglio też nie jest zbyt pewny w niektórych momentach. Kurs na over bardzo kuszący. Wilki głodne bo strefa spadkowa tuż tuż, H96 dziurawa obrona + Ya Konan z przodu. Ja tutaj widze kilka bramek w tym meczu.

HANNOVER : Zieler - Cherundolo, Haggui, Pogatetz, C. Schulz - Schmiedebach, Pinto - Stindl, Rausch - Ya Konan, Abdellaoue
WOLFSBURG : Benaglio - Pekarik, Madlung, A. Friedrich, M. Schäfer - Josué, Polak - Dejagah, Diego, Tuncay - Helmes

---------------

Co do overa w Kolonii to nie mam zdania. Robben nie zagra, Ribery pojechał z zespołem, ale chyba zacznie na ławce. A bez tych dwóch graczy moc Bayernu w ofensywie znacząco słabnie przecież.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Koln - Bayern Monachium
Typ: Bayern (-1 gol)
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w lidze niemieckiej odbędzie się 6 spotkań, z czego 5 o godzinie 15:30, a jedno o 18:30. Jedne z najciekawszych spotkań to mecz: Koln - Bayern Monachium. FC Koln to 16 drużyna ligi, zespół ten ma na swoim koncie 19 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 22:37. Zespół ten w ostatnich 5 spotkaniach ligowych zdobył 7 punktów: 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki. Kolonia to dziwna drużyna, potrafi wygrać u siebie 3:0 z Werderem Brema, by następnie przegrać na wyjeździe aż 0:3 z słabiutkim St. Pauli. Bayern Monachium to natomiast finalista Ligi Mistrzów, oraz aktualny mistrz Niemiec, zespół ten jednak ma małe szanse na tytuł mistrzowski, mimo że Bawarczycy są na 3 miejscu tracą aż 15 punktów do pierwszej Borussii Dortmund. Widać, jednak że zespół odzyskał formę: w ostatnich 5 spotkaniach ligowych - 4 zwycięstwa oraz 1 porażka. Co ważne dla mojej analizy Bayern w każdym z tych 4 meczy wygrał co najmniej 2 bramkami przewagi, nie ważne czy było to spotkanie wyjazdowe czy zespół grał w roli gospodarza. Borussia potraciła wczoraj punkty, więc Bayern ma jeszcze jakieś matematyczne szanse na mistrzostwo, jednak aby to uczynić trzeba dziś pokonać Koln, najlepiej kilkoma bramkami przewagi, a tydzień później pokonać obecnego lidera. Według mnie Bayern zdecydowanie zwycięży w tym spotkaniu bowiem jest w formie.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Mainz - Werder
Mainz to już nie ta sama drużyna z początku sezonu (przynajmniej jeśli chodzi o osiągane wyniki). Jednak prezentują nadal solidną, poukładaną piłkę. Ostrożni w defensywie i skuteczni w ataku. Ciekawe jest to, że Mainz w tym sezonie lepiej gra na wyjazdach niż u siebie. A przecież jeszcze w tamtym sezonie Mainz to była jedna z pierwszych 3 sił Bundesligi jeśli chodzi o mecze na swoim boisku.
Gospodarze nadal są wysoko w tabeli i będą chcieli zdobyć kolejne punkty, które są na wage złota (jeśli Mainz mysli o grze w pucharach europejskich).
Werder na wyjazdach prezentuje delikatnie mówiąc kiepski poziom. Są jedną znajsłabszych drużyn w lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Do tego są to wysokie kompromitujące porażki. Dzisiaj nie mają czego szukać również w Mainz.
1
2.40
⛔
 
M 0

milkos

Użytkownik
W meczu Koln - Bayern gram na &#39;czystą&#39; 2, jednak miejmy na uwadze:
&quot;Mimo wszystko potyczka z jednym z kandydatów do spadku wcale nie wydaje się taka prosta. Bawarczycy bardzo dobrze o tym wiedzą. &quot;Kolonia to nie jest wygodny przeciwnik dla mnie&quot; - to wypowiedź Louisa van Gaala. Tym samym Holender odniósł się do serii trzech kolejnych remisów odkąd jest tutaj szkoleniowcem. Nie wliczając oczywiście dwóch zwycięstw podczas pre-seasonu.
Tymbardziej może być ciężko bo na RheinEnergieStadion nie zobaczymy pomarańczowego prawoskrzydłowego.
Arjen Robben z powodu grypy nie wziął udziału w piątkowym treningu i tym samym nie zagra w nadchodzącym meczu. W jego miejsce najprawdopodobniej wskoczy Altintop.
Jest też i ta dobra wiadomość.
Ribery po rekonwalenscencji stawu kolanowego jest gotowy do gry. Mimo wszystko jego występ od pierwszego gwizdka jest bardzo mało prawdopodbny.&quot;Pracuję z Thomasem Müllerem i Hamitem Altintopem jako alternatywą na tą pozycję&quot;. Sekretem jednak nie jest, że 59-latek najchętniej widziałby w wyjściowej jedenastce duet Rib-Rob.
Tak więc walka o drugie miejsce, czyli to gwarantujące bezpośredni awans do Champions League, zapowiada się ciekawie. Ponadto tradycjnie już listę kontuzjowanych zasila
Ivica Olic, a także Diego Contento i Toni Kroos. Ten ostatni uczestniczył w lekkiej, piątkowej sesji treningowej. To wszystko sprawia, że do Kolonii udało się zaledwie szesnastu piłkarzy.
&quot;W Kolonii zawsze trudno się gra. Musimy wygrać. To nie będzie łatwe, ale zespół wie o co toczy się gra&quot;, to słowa Holgera Badstubera mającego nadzieje na poszerzenie dobrej passy.
Trzeba jednak przyznać, że FC Köln rozczarowuje. Od czwartej kolejki wiele się w tym klubie zmieniło - nowy dyrektor sportowy, nowy trener i kapitan. Nie przyniosło to jednak znaczących zmian. Tylko Frankfurt na swoim obiekcie zdobył mniej bramek.

Z pewnościa będzie to ważny pojedynek dla
Michaela Rensinga, który niegdyś nie sprostał wyzwaniu w bramce FCB. I teraz zapewne chciałby wszystkim pokazać na co go stać w barwach Koziołków.
Mimo wszystko faworyt jest jeden. Rekorodwy mistrz Niemiec w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył trzynaście punktów na 15 możliwych, pokonując bramkarza rywali aż 17-krotnie. &quot;
bayern.munchen.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Köln - Bayern Typ:2 Kurs:1,5


Bayern, który w ostatnim czasie pokazuje się z bardzo dobrej dyspozycji zagra dziś z jedną z najbardziej nierównych drużyn BL - FC Koln faworytem tej rywalizacji są goście, którzy w rundzie wiosennej jeszcze nie przegrali. W ubiegłej rundzie mecz zakończył sie remisem 0:0, lecz czas w jakim odbyła się ta konfrontacja nie sprzyjał formie obu zespołów, Kolonia była w trakcie fatalnej rundy, a Bayern zaczyna nas przyzwyczajać, że pokazuje swoje obliczę dopiero na wiosnę. Wielu podkreślę, że Bayern jest osłabiony brakiem Arjena Robbena, czy Riberyego ( który dziś powinien wejść w drugiej połowie) ale tak naprawdę to trzeba sobie uzmysłowić, że w ostatnim czasie to nie są podstawowi piłkarze, ale nie ze względy umiejętność tylko z powodu kontuzji jakie często ich spotykają, dlatego jeśli dziś zagra Altintop czy, Pranjic to nadal Bayern jest tą samą silną ekipą. Trzeba też zaznaczyć, że nadal w bardzo dobrej formie jest pierwszy strzelec Bayernu w tym sezonie Gomez i do dobrej dyspozycji wraca Müller . Jeśli chodzi o Kolonie to drużyna ta poczyniła duże wzmocnienia, miedzy innymi przyszedł do niej Sławek Peszko, który podkreśla że nie jest jeszcze w 100% przygotowany ponieważ przeszedł trochę z marszu z Lecha i nie jest przygotowany fizycznie, bo w Polsce gra się o wiele późnij. Kolonia początkowo zaszokowała wygrywając w niesamowitym stylu z faworyzowanym Werderem, następnie zaskoczyła kiedy równie niespodziewanie przegrała 3-0 z St.Pauli, w rundzie wiosennej uzbierała już 4 punkty i jak na drużynę broniącą się przed spadkiem jest to bardzo dobry wynik. Lecz nierówna forma może i raczej spowoduje, że to goście dziś wywiozą 3 punkty.

FC Köln: Rensing - Andrezinho, Makino, Eichner, Ehret - Lanig - Matuszczyk, Peszko, Clemens, Podolski - Novakovic

FC Bayern: Kraft - Lahm, Breno, Badstuber, Gustavo - Altintop, Schweinsteiger, Tymoszczuk, Pranjic, Mueller- Gomez
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
0:0

Eintracht lub remis ✅✅✅
1.80 | StanJames​

Dzisiaj gram na przekór statystkom tej rundy, na przekór tabeli, ale uważam typ za jeden z ciekawszych w tej kolejce.U siebie, Freiburg podejmie Eintracht.Drużyny, których potencjał jest różny i miejsca w tabeli są różne co uważam trochę za zaskoczenie bo sądzę, że to ekipa Skibbe ma lepszych zawodników.
Freiburg, ekipa, która cały czas zaskakuje.Już wydaje się, że nie mogą wygrać tego meczu, już nie mogą strzelić bramki w meczu, ale dzieje się inaczej i ogrywają kolejnych rywali.Dobra postawa, rzeczywiście, ale jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to uważam, że Bukmacherzy trochę zbyt frywolnie podchodzą do faworyzowania gospodarzy, ja uważam, że nie jest to drużyna, której można zaufać bezgranicznie, nie jest to team po którym możemy się spodziewać zwycięstwa w każdym spotkaniu.Co do samej drużyny to jest ciekawa, jest kilka perełek, począwszy od gwiazdy Cisse, przechodząc do pomocy gdzie są solidni gracze jak Abdessadki [ widziałem go przed startem rundy, super mi się podobał, lubię zawodników o takim stylu gry ] i w obronie gdzie prezentuje się zgrany kwartet jak Mujdza, Barth, Butscher, Bastians, zaś w bramce od pewnego czasu gra młody zawodnik z &#39;90 rocznika - Baummann, który zbiera świetne recenzje.Jak na takich zawodników, którzy mają doświadczenie na boiskach Bundeslig to ciekawie wygląda zespół, gracze których stać na spokojnie zajęcie miejsca w środku tabeli.Wyniki jakie osiągają dziś są trochę na wyrost i trener Dutt poczuł krew i mówi o osiągnięciu czegoś więcej - przestrzegałbym przed takim myśleniem bo wiemy jak się kończy takie planowanie i zmiany celów w trakcie sezonu.Wracając do miejca w tabeli i wyników - jest wysoko bo 6. pozycja, która pozwala na myślenie o pucharach jest dobra, a to pokłosie aż dziesięciu wygranych w sezonie i zaliczeniu trzech remisów.Jak na ten zespół to jest duża ilość.Generalnie granie tam opiera się na Cisse, który ma sezon bardzo udany, jest w czołówce klasyfikacji strzelców - podczas pisania tego posta przypomniało mi się, że mamy kolejny smaczek tej rywalizacji bo będzie po drugiej stronie Gekas, który również walczy o armatę. Około połowy goli gospodarzy strzelił Afrykańczyk.Nie mniej jednak nie deprecjonując sukcesu drużyna Dutta to ostatnie mecze grali własnie bez Senegalczyka i zaliczyli dobre rezultaty, wygrywając ze Stuttgartem i remisując w Hamburgu i z Norymbergą.Dziś uważam, że przyjdzie im cięższy rywal aniżeli wyżej wymienieni.
Dziś zagrają z ekipą Skibbe.Nie ukrywam, że lubię takich średniaków BL bo zawsze dodają kolorytu lidze.Dobrze radzi sobie ten zespół, taki solidny, z kim mają wygrać to wygrywają, z kim mają przegrać to przegrywają.Start rundy rewanżowej bardzo słaby bo przegrali trzy mecze nie strzelając bramki, ale oglądałem mecz z H96 i grali tak jak w poprzedniej rundzie - konsekwentnie i w miarę możliwości starali się wykorzystać umiejętności Gekasa.Na ich usprawiedliwienie można też podać brak podstawowych ogniw w układance Skibbe czyli Franza i Chrisa [ podstawowi stoperzy ] oraz dziwne eksperymenty w ataku z trio : Amanatidis, Gekas i Altintop.Dziś wydaje się, że wyjdą optymalnie czyli z Ochsem, Caio, Meierem, Köhlerem, którzy będą tworzyć korpus w pomocy i w defensywie z Tzavellas i Jungiem na bokach oraz Schweglerem, który jest odpowiedzialny za czarną robotę w środku pola.Również fajnie zbilansowany zespół, taki przykład drużyny gdzie dyscyplina taktyczna, solidność niemiecka odgrywa ważną rolę co ma wpływ na wyniki w tej lidze.Eintracht niebezpiecznie zbliżył się do strefy spadkowej i czas najwyższy zdobywać punkty, dziś ku temu okazja bo nie są na straconej pozycji.
Przechodząc do samej analizy meczu to proponuję takie rozwiązanie bo jestem przekonany, że drużyna z Commerzbank Arena nie przegra meczu - bardzo zbliżone drużyny pod względem całościowym, ale Frankfurt jest taką bardziej perfidną, wyrachowaną drużyną.Mimo, że forma za tym nie przemawia to zagram na gości bo są w stanie zrobić punkty na Badenova-Stadion.We Freiburgu nie zagra Krams, Jaeger, Schuster i Bechmann, zaś u gości z poważniejszych absencji to Vasovski i Bajramović.Historia spotkań przemawia na korzyść Eintrachtu mimo ostatniej, pechowej porażki na CA.Jeśli nie wygrana Eintrachtu to na pewno remis bo jest ich na to stać i po analizie tego spotkania nie uważam Freiburg za takiego faworyta jak sugerują to kursy.Dla mnie zdecydowanie najlepsza opcja to Frankfurt lub remis po kursie 1,80.

Przewidywane składy ( kicker. de ) :


Baumann - Mujdza, Barth, Butscher, Bastians - Makiadi - Putsila, Flum, Rosenthal, Nicu - Cissé


Nikolov - S. Jung, Franz, Russ, Tzavellas - Schwegler - Ochs, Caio, Meier, Köhler - Gekas
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-

HSV Hamburg -FC Sankt Pauli
0:1 ( 0:0 )
HSV ⛔⛔⛔
1.70 | Willhill
Ruud Van Nistelrooy or Mladen Petric to score first ⛔⛔⛔
2.62 | Willhill​

Chwila czasu, ciekawy mecz, moje przemyślenia skłoniły mnie do napisania analizy do meczu.Derby Hamburga pierwotnie miały odbyć się na początku miesiąca, ale ze względu na zbyt duże opady deszczu mecz został przełożony.Spotkanie zapowiada się ciekawie bo drużyny ostatnio są na fali i zdobywają punkty co pozwala w przypadku HSV na zliżenie się do miejsc pucharowych, zaś St Pauli oddala się od strefy spadkowej.
HSV bardzo dobrze gra w tej rundzie.Przegrali tylko z Norymbergą gdzie mogę powiedzieć, że w dniu dzisiejszym ta porażka nie wygląda źle patrząc na to jak ekipa Heckinga się prezentuje.Wygrali za to z Wolfsburgiem, Schalke na boiskach rywali i wymęczyli zwycięstwo z Eintrachtem u siebie.Bardzo dobry dorobek punktowy, a wiążę się to ze świetną defensywą bo w żadnym z wygranych spotkań nie stracili bramki.Cały korpus defensywny z Rostem prezentuje się bardzo dobrze.Kwartet Demel - Westermann - Mathijsen - Aogo gra bardzo pewnie co mogło dziwić bo po sparingach nie wyglądało to ciekawie gdzie drużyna traciła sporo goli.W środku pola operują dwaj doświadczeni zawodnicy - Jarolim i Ze Roberto, którzy i w defensywie są świetni [ uwielbiam tą parę, kapitalnie się uzupełniają ], ale w ofensywie też potrafią stworzyć zagrożenie.Po bokach jest wiecznie utalentowany Elia oraz Pitroipa.Kicker awizuje Holendra na boku, ale nie zdzwie się jak wyjdzie Jensen, który grał w Wolfsburgu.I chyba największy atut gospodarzy czyli atak gdzie jest Petric i Van Nisterloy.Chorwat w dobrej dyspozycji bo osattnio to on zdobywa bramki dla ekipy Veha.Holedner również bardzo dużo strzelał w sparingach i w pierwszym meczu wiosny też trafił.W tych dwóch zawodnikach upatrywałbym strzelców w dzisiejszym meczu i Willhill oferuję Nam fajny zakład po ciekawym kursie także myślę, że warto skorzystać bo prawdopodobieństwo jest spore.Fajnie wygląda skład gospodarzy, w obwodzie są jeszcze Trochowski, Guerrero, Kacar, Ben - Hatira także skład jest wyrównany i prezentuje się znacznie lepiej niż ekipa gości.
Goście, już wydawało się, że lecą w dół i będą obok Gladach pewnymi kandydatami do spadku.Nie mniej jednak ekipa Stanislavskiego zodbywa w dość efektowny sposób punkty bo meczom St Pauli towarzyszy zawsze dużo goli.Plasują się na 12. pozycji, a to dzięki ostatniemu runowi punktowemu kiedy to zdobyli 8 punktów pokonując bezpośrednich rywali do spadku czyli Kolonię i Gladach oraz remisowali z TSG i Freiburgiem.Wyniki dobre, osiągane w dobrym stylu bo strzelali ostatnimi czasy sporo bramek.Bramki rozkładają się pomiędzy kilku czołowych graczy Pauli - Ebbersa, Asamoaha, Kruse i Lehmanna.Są to kluczowi zawodnicy w grze ofensywnej gości, supportują jeszcze im Boll, Takyi i Bartels.Dzięki golom tych graczy Piraci zdobywają punkty bo z defensywą nie jest az tak dobrze.Tracą dużo goli, kwartet defensywny nie jest aż tak skuteczny w obronie jak u rywali zza miedzy.Dziś sądzę, że powinno to zaważyć na wyniku ponieważ duet napastników Hamburga łapie wiatr w żagle i uważam, że coś ustrzelą.U gości z poważniejszych osłabień na pewno będzie widoczny brak Oczipki i Nakiego oraz defensora Rothenbacha.
Co do samego spotkania to HSV przystępuje do meczu w najsielniejszym zestawieniu i liczę na zwycięstwo gospodarzy bo jest to okazja do doszlusowania do zespołów z górnej części tabeli oraz pokonanie odwiecznego rywala w Derby.Ostatnie na Imtech-Arena miały miejsce w 2001 roku.Wymyśliłem dwa typy, uważam, że w ten drugi też warto zainwestować bo jest duża szansa powodzenia.

Przewidywane składy ( kicker.de ) :
Rost - Demel, Mathijsen, Westermann, Aogo - Jarolim, Zé Roberto - Pitroipa, Elia - van Nistelrooy, Petric
Kessler - Thorandt, Zambrano, Gunesch, Volz - Boll, M. Lehmann - Bartels, Takyi, M. Kruse - Asamoah
// :?:?:?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dobra robota Qozi jak zawsze :razz:
Też myślałem o tym spotkaniu ale , że to derby to lekko mnie zniechęciło ale tak jak pisałeś pod kątem potencjału obu ekip to HSV wypada zdecydowanie lepiej.Pauli ograło już swoich najważniejszych rywali , dziś przyjdzie mierzyć się z ekipą z wyższej półki i tutaj może być problem. Ostatnie spotkania Pauli niby dobre ale ze słabymi rywalami. Jakoś mnie przekonałeś i idę za Tobą ;) Osobiście myslałem o BTS-NO ale jednak skuszę się na win gospodarzy.
@ 1,71 Pinnacle / 30j
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Osobiście myslałem o BTS-NO ale jednak skuszę się na win gospodarzy.
Słuchaj, też mnie ten typ zastanawiał, ja chciałem dodać, że Pauli nie strzeli bo obrona HSV na prawdę bardzo dobrze sobie radzi i też mnie to zdarzenie zaciekawiło, teraz żałuję, że nie dopisałem, ale za jakieś drobniaczki bym spróbował.Nie gram żadnego o/u bo spodziewam się 2:0, 3:0 dla HSV, ale ciężko stwierdzić czy over czy under, ale dokładnie mi też chodził taki typ po głowie, że nie będzie BTS.
Opcja z winem ekipy Veha bezpieczniejsza, choć nie strzeli też kuszące.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom