>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. Kolejka Bundesligi 09-10.02.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
21. Kolejka Bundesligi


Tym razem w piątek spotkania nie będzie, więc nietypowo, ale zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić, po rywalizacji międzypaństwowej by nikogo nie faworyzować kolejka zaczyna się w sobotą. No i właśnie sobota dniem największych hitów, na początek Borussia zagra z Hamburgiem i w sumie nic nie wskazuje na potknięciu już wicelidera, ale uważam że nie będzie to łatwy mecz, HSV już od jakiegoś czasu pokazuje kły. Interesująco wygląda spotkanie Gladbach z Leverkusen, Bayer zmuszony niejako zdobyć punkty i groźna u siebie Borussia - będzie ciekawie, &quot;wet za wet&quot;. Stuttgart, który zawodzi zagra z Bremą, drużyną która może złapie wiatr w żagle więc to ją typują na faworyta. O 18:30 czyli taki prime time Bundesligi, szlagier Bayern - Schalke, faworyta nie trudno wskazać, Schalke nawet w formie zwykle oddaje pole Bawarczykom, tym bardziej w obecnej sytuacji, aczkolwiek kurs na FCB śmieszy i odstrasza jednocześnie. Może w niedzielę coś ugramy, tu Mainz przychodzi z pomocą, drużyna która według mnie poradzi sobie z Augsburgiem. Zaskoczyła mnie postawa Fortuny w ostatnim spotkaniu, dlatego wstrzymam się od komentarza do tej potyczki.
Zapraszam do dyskusji.
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Wg. kursów podanych wyżej H96 wygląda wprost wyśmienicie ,na wyjazdach idzie im słabo ,jednak u siebie to zupełnie inna drużyna ,nie wiem za bardzo jak to wygląda czysto statystycznie i choć Wieśniacy mają nóz na gardle i muszą ciułać te punkty raczej w tym meczu nie wróże im ich zdobyczy.
Kolejnym ciekawie wyglądającym meczem wydaje się być również Furth z Wolfsburgiem , tu na moje czysta 2 .pomimo ostatniej wygranej z tragicznie grającym Schalke to na moje chyba wciąż grająca najgoszą piłke w bundeslidze ekipa. A goście jak to goście w kratke ,potrafią zagrać piękny mecz ,potrafią też dać ciała po całości ,jednak chyba 2 ostatnie mecze podrażniły nieco ich ambicje i tylko 1 punkt wydaje mi się ,że w sobote nie będzie zmiłuj i gra o pełną pule musi być ,dla mniej odważnych x2 to tu już chyba będę miał 99% pewności na V na kuponiku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wg. kursów podanych wyżej H96 wygląda wprost wyśmienicie ,na wyjazdach idzie im słabo ,jednak u siebie to zupełnie inna drużyna ,nie wiem za bardzo jak to wygląda czysto statystycznie i choć Wieśniacy mają nóz na gardle i muszą ciułać te punkty raczej w tym meczu nie wróże im ich zdobyczy.
Jak najbardziej. Zgadzam się H96 też musi punkty zbierać, w tej rundzie ich forma to trochę huśtawka, z Werderem nie wyglądali źle, dwa gole wpadły trochę &quot;za kołnierz&quot;. Potencjał ofensywny przemawia oczywiście za gospodarzami, ale jeszcze muszę przejrzeć skróty Hoffenheim, bo mogą trochę namieszać. Wstępnie jednak popieram typ.
W moich oczach Wolfsburg to pewniak tej kolejki, czas najwyższy żeby Wilki mocniej zaszczekały. Z dyspozycją różnie u nich bywa, ale wychodzą na prostą. Postaram się więcej napisać na ten temat bliżej weekendu, bo nie będę ukrywał, że to mój priorytetowy typ.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wilki to moim zdaniem najbardziej nierówno grająca ekipa,po super zagranym meczu potrafią zagrać totalny piach w następnym,najbardziej pasuję do nich określenie,że nigdy pod rząd nie grają równo 2 meczy,GV typowa walka o utrzymanie więc koncentracja na 120%,a na Wilkach pamiętam naciąłem się pięknie jak przyjechała do nich jedna ze słabszych ekip wyjazdowych i wrzuciła im 4 sztuki a były to 96 z Hannoveru.
Zamiast Wilków postawię chyba na Mainz,albo czystą dwójkę lub draw no beta,zaloga z Moguncji radzi sobie bardzo dobrze i mają super strzelca Szabicsa noi fachowca na ławce,na pewno będą się starać zmazać plamę po Bayernie.
Z reszty gospodarzy to:
Eintracht - bo grają ze słabą a po odejściu trenera jeszcze slabszą Norymbergą
VFB Stuttgart bo grają z dramatem wyjazdowym jakim jest Werder Brema
Hannover 96 - bo mocni są u siebie i idą na puchary,choć zadanie mają trudne bo ich przeciwnicy graja o utrzymanie.
To na papierze,jak bedzie zobaczymy,a na marginesie to drużyny które o coś walczą a w przypadku bundesligi jest tak w przypadku ok. 95% czyli albo puchary albo pozostanie w lidze ta walka teraz będzie się mocno zaogniać,o tym dobrze pamiętać
 
bartek87 2

bartek87

Użytkownik
Raczej kolego chodziło Ci o Szalaia, a nie Szabicsa ;) Ja postawiłem na Freiburg z Fortuną, ponieważ uważam, że ta drużyna po 3 meczach drugiej rundy jeszcze nie wygrała, a grali z drużynami gdzie o komplet punktów było niezwykle trudno. Remis w Moguncji, z Bayerem u siebie i porażka na wyjeździe z Hoffenheim, które się silnie broni przed strefą spadkową i moim zdaniem im się to uda. Fortuna na wyjazdach nie prezentuje się zbyt dobrze i myślę, że Freiburg na własnym stadionie pokaże im gdzie jest obecnie ich miejsce.
Freiburg - Fortuna D. 1 - 1.62
Wydaje mi się, że typ na Eintracht też nie jest złą opcją po takim kursie. Ostatnio w debiucie dobrze pokazał się Srdan Lakic strzelając dwie bramki, więc siła ofensywna tej drużyny jeszcze bardziej się wzmocniła po tym transferze, u gości ponadto zabraknie pomocnika Timo Gebharta co raczej jak na Norymberge jest dużym osłabieniem.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Dzieki za przypomnienie co do Węgra,coś ten Szabics został mi z czasów jak VFB z Magathem mistrza zdobywali.
Mainz to oczywiscie Szalai,
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
a na Wilkach pamiętam naciąłem się pięknie jak przyjechała do nich jedna ze słabszych ekip wyjazdowych i wrzuciła im 4 sztuki a były to 96 z Hannoveru.
Czysta statystylka to nie wszystko ,po 1 było to bodaj we wrześniu lub jakoś tak bo to był początek sezonu i Wilki grały w tym czasie bagno ,teraz jest dużo dużo lepiej a i H96 do Furth nie ma co porównywać ,bo to różnica kilku klas. Tak w skrócie ujmę bo zmęczony strasznie jestem,nic oczywiście nie neguje ,bo to tylko gra i może byc i 5:0 dla gospodarzy(ha ha ha) jednak jesteś nieobiektywny.
Zresztą ta przepychanka jest tu nie potrzebna ,jeśli moderator uzna ja za bzdurę niech usunie i tyle.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Paradoksalnie Borussia M najepiej prezntowała sie w przegranym meczu z Nurnberg. z Hoffenheim zagrali słabe zawody i każda inna drużyna na poziomie pokazałaby im gdzie ich miejsce w szeregu tego dnia. z Fortuną wygrali, ale szału nie było. bayer pewnie wygrał z eintrachtem, z freibourg słaabsze zawody i 0-0 nie dziwi. z dortmund ponownie nacierali w ofensywie, ale zgubiła ich defensywa i skuteczność bvb. jak dla mnie borussia m to przeciętniak, aptekarze lepiej się prezentują i nie powinni tego przegrać
bayer 2,25

freibourg vs fortuna
gospodarze słabo weszli w nowy rok, kurs kompletnie nie atrakcyjny, przy takiej formie Freibourga Fortuna może tu namieszać, a kursy ciekawe
Fortuna DNB 4,00
jak obrona h96 będzie się dalej tak spisywała to z twierdzy hannover pozostanie jedynie dobre wspomnienie ;)
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dortmund - Hamburger

Chciałbym się skupić na meczu Dortmundu z Hamburgerem. Zastanawiają mnie dwa typy o wysokim kursie. Pierwszy typ to ze Błaszczykowski strzeli gola kurs 4,20, a drugi jak dla mnie tez dość ciekawy X2 na Hamburger po kursie 3,09. Błaszczykowski strzela gol za golem, wykonuje często karne. W ostatnich 3 meczach strzelił 4 bramki. Myślę, ze po takim kursie warto zaryzykować za drobne. Drugi typ wybrałem, ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach Borussia Dortmund grając na własnym boisku wygrała tylko dwa razy, dwa razy zremisowała i raz przegrała. Nie jest to jakaś twierdza nie do zdobycia patrząc na to z kim wygrała te dwa mecze a były to drużyny takie jak Furth (3-1) i Nurnberg (3-0) czyli dołujące drużyny. Remisy zanotowała z Dusseldorf i Stuttgart czyli znowu z drużynami z dołu tabeli. Natomiast mecz, który przegrali zanotowali z Wolfsburg tez z drużyna o niskiej pozycji. Patrząc na to z kim wygrali na własnym boisku a komu nie podołali i remisowali nasuwa mi się myśl jak sobie poradzą z przyzwoita drużyna jaka jest Hamburger. Wiem ze to tylko statystyki z meczów w Dortmundzie i omijam wszystko co się wydarzyło na boiskach wyjazdowych ale jest to jakiś referat do przemyśleń. W końcu Hamburger ma kim strzelać bramki (Artjoms Rudnevs 8 bramek). Reasumując mecz moim zdaniem będzie obfity w duża ilość bramek. Możliwe, że strzelcem jednej z nich będzie Jakub Błaszczykowski a wynik zakończy się wysokim remisem.

Moje typy na ten mecz:

Dortmund - Hamburger X2 3,09 ✅ ????
Jakub Błaszczykowski Strzeli 4,20 ⛔
Powyżej 2,5 bramki 1,40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
W BVB panuje aktualnie prawdziwy szpital. Nie zagrają Schmelzer, Grosskreutz i Subotic a zagrożeni są Goetze, Reus i Piszczek. Istnieje też ryzyko, że nie wystąpi Weidenfeller. Wszystko zależy od składu w jakim wystąpi BVB, ale jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie i na boisku zobaczymy drugi garnitur Borussii, na pewno zagram w stronę gości np. jakiś AH, bo kursy ciekawe. Jednak trzeba jeszcze poczekać. Według mnie trudna kolejka w Bundeslidze do typowania, sporo nieprzewidywalnych spotkań może nas czekać. ;)
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Piszczek raczej odpocznie, ale reszta będzie grać ;) Reus i Gotze opuścili kadrę bo Kloppi dogadał sie z Loewem. Wyjdą podstawowym. 10 dni przerwy meczowej przed LM to za dużo. Mimo tego na pewno będą trochę kalkulowac, a jak BVB kalkuluje to wychodzi z tego wstyd tak jak to miało miejsce z Dusseldorfem.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
co do gola Błaszczykowskiego nie byłbym pewien. Nie jest przesądzone ale być może zagra na boku obrony a jeśli chodzi o rzuty karne to na 90% już nie będzie wykonywał &quot;jedenastki&quot;. O ile w tamtej kolejce trafiłem z bramką Kuby tak teraz jestem wręcz przekonany , że nie powiększy swego dorobku bramkowego. Pozdrawiam
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bayern - Schalke
Bayern wygra obie połowy @ 2.65 Expect ✅

Schalke w strasznym dołku. O ich ofensywie nie będę nic pisał, bo nie ma sensu. Nie ma też znaczenia, że wypadł ze składu KJH. Holender jest pod formą i nie dawał ostatnio zespołowi nic. Draxler, Farfan, Bastos, Pukki - tak ma wyglądać według Kickera Schalke z przodu w tym meczu od pierwszej minuty. Moim zdaniem ciężko będzie myśleć o strzale na bramkę, a co dopiero golu... Jeśli chodzi o defensywę to z Greuther wypadli bardzo słabo. Dać sobie strzelić 2 bramki takiemu rywalowi przy własnych kibicach to wstyd. Do tego wypadł im Fuchs i ta obrona będzie wyglądała bladziutko. Bayern w meczu z Mainz pokazał, jak świetnie są przygotowywani taktycznie. Schalke nie powącha piłki w tym meczu. Mandzukic wyrasta na prawdziwego killera. Myślę, że można spodziewać się jego bramki. Do tego jak zwykle znakomite zawody Kroosa, Mullera i Riberyego. Zawodnicy to klasa sama w sobie i jeżeli dołożymy do tego miejsce rozgrywania meczu to ja widzę pogrom. Nie sądzę, żeby mieli litość dla gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Oferta, gdy ją pierwszy raz zobaczyłem wzbudziła we mnie uśmiech. Moim zdaniem nie ma merytorycznych podstaw, żeby zaniżać tak drastycznie kursu na Bayern i BVB, oczywiste chętnie zagrałbym w storę faworytów, ale nie w takich okolicznościach. No dobra, przejdę do meritum - pojawiają się głosu o kontuzjach w Borussii, pewnie nie będzie to wyglądało aż tak strasznie jak to dziś media malują, ale faktycznie kogoś na pewno zabraknie w obronie, Piszczka prawdopodobnie i to będzie poważna osłabienie i ból głowy Klopp bo w oknie transferowym nie poszerzył kadry, ławkę ma słabą. Więc pierwszy plus dla HSV, które to bez większych osłabień kadrowych zagra ten mecz. Drugi argument to postawa Hamburga, drużyna gra dobrą piłkę, składne akcję, mocny skład i na pewno nie jest skazana na pożarcie. Porównując obie ekipy wskazał bym na Borussia, ale tak na prawdę nie ma przepaści między tymi drużynami, na pewno w HSV brakuje kropki nad i, ale zespół budowany na solidnych podstawach. Adler w bramce to klasa, van der Vaart, Son, Rudnevs też ciekawy zestaw w ofensywie. I choć pewnie BVB będzie w meczu przeważać, to uważam że goście swoje akcję stworzą i swoje wywalczą, myślę że stać Hamburg na remis, aczkolwiek chyba Borussia wygra, tylko w moich oczach ten mecz będzie co najmniej monetami wyrównany i te monety pozwolą HSV wywieść wynik, który ich nie skompromituje. Takowym byłaby porażka trzema bramkami i takie raczej nie będzie.
HSV +2,5 Kurs:1,425 Bet365
Mecz jest tyle ciekawy, bo kurs na Wilki bardzo dobry. Wolfsburg to nierówna drużyna, ostatnio było słabo, to teraz będzie dobrze. W ogóle to dwa inne światy się spotykają, gdyby ktoś zdecydowanie wcześniej poskładał Wolfsburg to może walczyliby dziś o udział w LM, a tak tułają się w doli tabeli. Furth od samego początku skazane było na spadek. Dlatego uważam, że jutro Vfl swoje zrobi, składem przewyższają rywala, formy może nie ma, może jest, ale i tak Greuther Furth dostaje od każdego, chyba że im przyfarci, albo o dostaną takie beznadziejnie grające Schalke. No więc w ubiegłym tygodniu był win, norma wyrobiona, dzień dziecka się skończył. A Wolfsburg przy dzisiejszych okolicznościach nie przystoi przegrać z najsłabszą drużyną ligi, nawet jeśli forma nie ta, to indywidualnie ich rozbroją i ograją.
Wolfsburg Kurs:2.40 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raiders 164

raiders

Użytkownik
GFurth -Wolfsburg
&quot;Grejpfruty&quot; sprawiły nie lada niespodziankę w ostatniej kolejce pokonując beznadziejne Schalke na ich własnym boisku ,ale i tak to nie zmieniło mojego zdania o GFurth ... ta drużyna czysto sportowo odstaje od BL .
Co ciekawe &quot;Grejpfruty &quot; mają lepszy bilans na wyjeździe niż na własnych śmieciach ... ale dzisiejszy mecz na Wilków to spotkanie o 6 punktów drużyna znajduje się tuż nad strefą spadkową (15 pozycja ) wprawdzie nad 16 Hoffe ma 7 punktów przewagi ,ale lepieje dmuchać na zimne i mecz z ostatnią ekipą w lidze wygrać pewnie i zapisać sobie 3 oczka .
Nie widzę 2 takiej niespodzianki z rzędu aby GFurtch wygrało ...
śmiało próbuję :
Wolfsburg 0,-05 @2.075 /bet365

M&#39;Gladbach -Leverkusen
Klasyka BL ... H2H z mega przewagą dla aptekarzy ..Gladbach NIE WYGRAŁO U SIEBIE z Leverkusen ani razu zanotowali 7 remisów i 5 porażek od 1998 roku !! i myślę ze ten stan rzeczy się utrzyma . Aptekarze to solidna ekipa w poprzedniej kolejce ulegli BVB ale trzeba przyznać ze znowu pierwsze 25&#39; byli jacyś speszeni ,sparaliżowani ...
Myślę ze goście po za zasięgiem gladbach
Leverkusen 0,-0,5 @1.975 /bet365

VfB Stuttgart -Werder
Pojedynki tych drużyn zawsze stały na wysokim poziomie nie brakowało walki ,szybkiej gry i goli i tym razem licze na taki zacięty mecz .
VfB 4 mecze bez wygranej ! pora to przerwać ,rywal dobry ,H2H także .
Nie wiem czemu ale bardzo ciągnie mnie do tego VfB ...zobaczymy czy się sparzę jak wzeszłym tygodniu
VfB 0,-0,5 @ 2.10 /bet365​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bayern - Schalke @ Bayern -1 1,70 w Unibet 5/5 ✅ ????
Bayern imponuje regularnością i pewnością w dotychczas rozegranych spotkaniach. Bawarczycy potrafią zdominować rywala, w zasadzie nie dopuszczając do kreowania sytuacji zagrażających własnej bramce. Bilans rundy rewanżowej to trzy mecze i trzy zwycięstwa bez straconej bramki!
Schalke po zmianie trenera nie olśniewa. Co prawda inauguracja rundy rewanżowej i 5:4 z Hannoverem mogło zrobić wrażenie, ale z drugiej strony... wywołało mieszane uczucia, bo az 4 bramki stracone? Później bezbarwny występ z Augsburgiem i 0:0. Wreszcie ubiegłotygodniowa domowa porażka z ostatnim Greuter Furth 1:2, gdzie przez długi czas Schalke nie miało pomysłu na grę i swoje akcje kończyło już 30m przed bramką outsidera.
Na domiar złego przed meczem z Bayernem same problemy... media donosza, że nie zagra Huntelaar, a problem z powrotem z meczu reprezentacyjnego ma Farfan. Do tego nieobecność Papadopoulosa, Affellaya, Marica czy Obasi nie wróżą niczego dobrego.
W takich okolicznościach Schalke brakuje atutów w ofensywie, a do tego Bayern tak dobrze gra w obronie... Co istotne we wszystkich do tej pory rozegranych kolejkach Bawarczycy zdobywali przynajmniej jedną bramkę.
Wnioski? Schalke nie strzela gola, a Bayern minimum dwie bramki, a więc typ z handicapem -1 na Bayern pasuje wspaniale! Kurs 1,70 w mojej ocenie odpowiada i warto go pobrać już teraz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
O tym meczu jeszcze chyba nic nie było a więc ja zacznę.

Piłka nożna , Bundesliga
Hannover - Hoffenheim
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle

Dziś zostanie rozegrana 21 kolejka Bundesligi. Na dzisiejszy dzień przygotowałem spotkanie dwóch najbardziej overowych zespołów w lidze a więc pojedynek Hannoveru z Hoffenheim. Zarówno zespół gospodarzy jak i gości w dotychczasowych spotkaniach ligowych, aż pietnastokrotnie pokrywali over 2.5. Jest to wynik imponujący a główny wpływ na taki bilans bramkowy ma postawa Husztiego oraz Dioufa, którzy łącznie zdobyli 15 bramek co stanowi prawie 50 % skuteczności zespołu. Obu zawodników możemy się spodziewać w jutrzejszym składzie a więc o bramki Hannoveru jestem spokojny. Jeżeli chodzi o defensywę to tu zaczynają się schody. Nadal trener Slomka nie może skorzystać z dwóch podstawowych obrońców Eggimana oraz Cherundolo a więc obrona podobnie jak w ostatnim meczu będzię mocno osłabiona. A co po stronie gości? O ich bilansie overowym w znacznym stopniu decyduje fatalna postawa w defensywie. Liczba 44 straconych goli czynich z nich najgorszą defensywą obok Hannoveru w lidze. Jutro możemy spodziewać się ataków Hannoveru , którzy nadal walczą o miejsce w europejskich pucharach i być może zabójczych kontr gości. Jak będzie? Przekonamy się juto. Start 15:30 !

Inne typy:
Hannover - Hoffenheim 1 - 2.20 (bet365)
Hannover over 1.5 - 1.90 ( bet365)
Hannower wygra i over 2.5 - 3.10 (bet365)


Przydał się typ? Kliknij dzięki
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bayern - Schalke
Spotkanie 21 kolejki Bundesligi pomiędzy liderem Bayernem Monachium a zajmującym szóste miejsce zespołem Schalke. Normalnie spotkanie to byłoby wielkim hitem, jednak dziś mając na uwadze dyspozycję obu zespołów inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy będzie wielką niespodzianką. Bayern wygrywa mecz za meczem i ma już 12-punktową przewagę nad kolejnym zespołem w tabeli, wrażenie robi zwłaszcza bilans u siebie gdzie tylko raz zremisowali a pozostałe mecze wygrywali, często wysoko, ich bilans bramkowy to 25 bramek zdobytych i tylko jedna(!) stracona, niech to służy za cały komentarz do ich formy. W zupełnie odmiennej sytuacji znajduje się Schalke, które pod wodzą Kellera gra bardzo słabo, co najbardziej potwierdziła ostatnia porażka u siebie z najsłabszym zespołem Bundeligi Greuther Furth, a na wyjazdach bilans Schalke to 2-3-4, bramki 12:16. Do tego należy dodać że przed dzisiejszym spotkaniem dużo większe braki kadrowe są w zespole gości, Bayern wystąpi bez Badstubera, a pewny nie jest występ Schweinsteigera, goście natomiast zagrają bez Papadopoulosa, Huntelaara, Marica, Moritza, Affelaya, Obasi a niepewny jest występ Draxlera. Nie ma żadnych przesłanek ku temu by Schalke mogło dziś powalczyć na Allianz Arena, popełniają fatalne błędy w defensywie, w ofensywie też będzie dziś ciężko z tak grającym Bayernem, wydaje się że Bayern dziś zdobędzie pewne trzy punkty, zespoły te towarzysko zagrały niedawno podczas obozu przygotowawczego w Doha, Bayern wygrał 5:0...
1 -&gt; 1.25
AH(0:1,5) 1 -&gt; 1.70
EH(0:2) 1 -&gt; 2.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rijo 407

rijo

Użytkownik
Aaaach, ależ kolejka! Dwa małe hiciorki i mecze, w których raczej łatwo wskazać faworyta! ;)
1)
vs

TYP: 2 ⛔⛔ [3-3]
KURS: 2.15
BUKMACHER:
OPIS:
Spotkanie odpowiednio siódmej i trzeciej ekipy Bundesligi. I Borussia i Bayer mniej więcej tak samo zaczęły rundę wiosenną - jedna wygrana, jedna porażka i jeden remis. To jednak drużyna z Leverkusen wydaje się być w lepszej dyspozycji - wprawdzie tydzień temu przegrała, ale dopiero po zaciętej końcówce z viceliderem Borussią Dortmund. M&#39;gladbach przegrało za to z Norymbergą.
Bilans gier w lidze na stadionie easyCredit-Stadion wydaje się bardzo korzystny dla Bayeru. Warto wspomnieć, że ostatnio Borussia wygrała na własnym stadionie w walce o punkty dopiero w 1989 roku! W rundzie wiosennej obie ekipy na stadionie w Leverkusen podzieliły punkty(remis 1-1). Bilans gier obu drużyn także lepszy ma Bayer. Obie ekipy grały ze sobą 61 razy, 22 razy wygrał Bayer, 24 razy padł remis i 15 razy górą była dzisiejsza ekipa gospodarzy. W dodatku Borussia wydaje się być mocno osłabiona nie zagra Jantschke(pauza za kartki) czy choćby Mlapa(kontuzja).
Prawdopodobne składy:
Borussia: ter Stegen - Stranzl, Brouwers, Domiguez, Wendt - Cigerci, Nordtveit, Marx, Arango - Herrmann, de Jong

Bayer: Leno - Carvajal, Wollscheid, Friedrich, Boenish - Bender, Reinatrz, Rolfes - Castro, Schurrle - Kiessling
Goście powinni być bardziej zdeterminowani - jeżeli dziś stracą punkty, znów zacznie się dyskusja w mediach o tym, że Bayer traci wiosną punkty zarobione wiosną.

2)
vs

TYP: Werder over 1.5 ✅✅ [1-4]
KURS: 2.10
BUKMACHER:
OPIS:
Werder w miarę dobrze radzi sobie na wyjazdach jak na takiego średniaka. Bilans goli: 16-21. Stuttgart znowu u siebie stracił w tym sezonie już 15 goli! W ostatnich dwóch meczach na wyjazdach Werder zawsze strzelał minimum jednego gola. Myślę, że dziś na pięknym Mercedes-Benz-Arena powinien paść grad goli. Stuttgart i Brema sąsiadują ze sobą w tabeli i mają tyle samo punktów. Co ciekawe ścisk w środku tabeli jest taki, że obie drużyny mają realne szanse na dostanie się do miejsca gwarantującego udział w Lidze Europejskiej!
Gospodarzy czeka w czwartek spotkanie w Lidze Europejskiej z Genk. Jeżeli będą chcieli wygrać, to dziś muszą sobie trochę odpuścić. Nie znam składów przewidywanych, ale sądzę, że trener da kilku zawodnikom odpocząć, ew. zmieni ich w trakcie gry.
Stuttgart zresztą w tym sezonie ma jeden z najgorszych bilansów bramkowych - -13.
3)
vs

TYP: Lewandowski strzeli gola?: TAK ✅✅
KURS: 1.65
BUKMACHER:
OPIS:
Tak dość krótko:
Lewandowski jest głodny gola, nie strzelił w reprezentacji, musi więc odbić się w klubie! W dodatku strzelał jak na razie we wszystkich spotkaniach rundy wiosennej. Jakby tego było mało niepewni występu są i Reus(problem z przywodzicielem), jak i Gotze(grypa). To do &quot;Lewego&#39; powinny więc dziś iść piłki.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Greuther Furth - Wolfsburg 2 @ 2.54 Pinnacle ✅
Beniaminek z Furth to zdecydowanie najsłabsza drużyna Bundesligi i niech nie zwiedzie Was ich ostatnia wygrana ze znajdującym sie w dołku i przetrzebionym problemami kadrowymi Schalke. Gospdarze mają za soba katastrofalną jesien i równie słaby początek wiosny. Ich kadra daleka jest od Bundesligowych standardów. Co więcej w dzisiejszym spotkaniu w szeregach miesjcowych nie zobaczymy wyróżniajacego się pomocnika Zoltana Stiebera oraz podstawowego obrońcy Heinricha Schmidtgala. Z kolei dzisiejszy rywal z Wolsburga od czasu kiedy stery w drużynie objął Dieter Hecking spsiuje się naprawdę dobrze. I choć w ostatniej kolejce popularne Wilki zaledwie zremisowały z Augsburgiem, to zaprezentowały dobrą dyspozycją, do której poparcia zabrakło bramek wieńczących okazję. W dzisiejszym starciu przyjezdni nie mogą sobie pozwolić na porażkę, gdyż w konsekwencji mogą pozwolić zbliżyć się goniącym rywalem ze strefy spadkowej. Jako że tak jak wspomniałem na wstępie gospodarze to najsłabsza ekipa Bundesligi zakładam, że goście postarają zgarnąć się całą pulę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom