>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Ekstraklasy [19.03 - 21.03.2010r.]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Piątek 19/03/2010

Arka Gdynia - Cracovia Kraków
2,40 3,15 2,80

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

2,50 3,10 2,70


Sobota 20/03/2010

Korona Kielce - Odra Wodzisław
2,25 3,20 3,00

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
1,42 3,80 8,05

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
1,40 3,95 8,00

Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
2,15 3,15 3,25


Niedziela 21/03/2010

Piast Gliwice - Polonia Bytom
2,55 3,10 2,65


Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
1,45 3,70 7,50


kursy - Expekt​

Zachęcam do dyskusji na temat zbliżających się spotkań oraz do pisania analiz. Ostrzegam, że posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane.​
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kurs na Śląsk moim zdaniem bardzo przesadzony.
Co prawda w Legii zmienił się trener lecz, żeby uporządkować drużynę tydzień nie wystarczy. Legia ma grać bardziej ofensywnie, przynajmniej tak zapowiada Stefan Białas, dziwne w tym wypadku wydaje się granie jednym napastnikiem w PP, lecz myślę, że było to spowodowane &quot;presją&quot; na Grzelaku i trener musiał zrezygnować ze swoich planów.
Granie u siebie według mnie Legii nie pomoże, zwłaszcza, że presja jaką kibice na Łazienkowskiej obarczają zawodników jest przytłaczająca i boją się oni grać.
Wątpię by z dnia na dzień gra Legii, a zwłaszcza skutecznosć się poprawiły na to potrzeba sporo czasu.

Śląsk x2 @ 3.00 | 5/10
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Wisła- Lechia

Wiadomo w jakiej sytuacji jest Wisla: nowy/stary trener w środku sezonu zmiana mimo iż sa na 1 miejscu , ciągłe kłopoty z kontuzjami. Zwolniony został także Włoski &#39; ekspert&#39; od przygotowania , w którym niektórzy upatrują winowajcy w takiej ilości kontuzji czy bedzie lepiej zobaczymy, ale do rzeczy. Licze na przełamanie Wiślaków i zwycięstwo. Juz w Białymstoku i Gdańsku w pucharze były dobre momenty, w środe była gra spokojna wymiana piłek na połowie przeciwnika , może jeszcze wolno ale liczy sie ten spokój. Kasperczak to dobry trener ze względu na rozwiązywania atakow pozycyjnych licze , że tchnie nowego ducha w drużyne i wreszcie sie przełamią kurs na win wisły 1.40✅

Arka - Cracovia

Gospodarcze grają w kratkę natomiast Craxa wyraźnie poprawiła swoją gre odkąd na trenerskiej ławce zasiadł Lenczyk. W meczach tych drużyn szczególnie w tyych ostatnich gdzie gospodarzem była Arka padały gole co cieszy. Zbytnio sie nie rozpisujac proponuje typ obie strzela kurs ok. 1.75 ⛔

Dotychczas typy z ekstraklasy 2 rundy:
2⛔
6✅
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Bardzo dobry wydaje się być tym razem typ na Wisłę. Widać że po tragicznym początku sezonu kursy na Wisłę poszły w górę. Nie widzę możliwości żeby Biała Gwiazda nie wcisnęła jednej bramki w 5! kolejnym meczu. Oglądałem wczorajszy mecz pucharowy i nie sądzę żeby Lechia miała wiele do powiedzenia w ataku. W pucharze mając świadomość rewanżu na boisku Wisły powinna dążyć do strzelenia gola a przez prawie cały mecz się broniła. Sądzę że w meczu ligowym też zagrają w myśl zasady &quot;po pierwsze nie stracić&quot;.

Moje typy:

Wisła vs Lechia

Wisła

Poniżej 2,5


Co do Legii i Śląska to najpewniejszy wydaje się Under 2,5.

Na zmianę stylu gry ( Legii i Wisły ) było za mało czasu. Kasperczak wspominał po meczu w Gdańsku że obecnie grają co trzy dni i w zasadzie tylko odnowa lekki trening i dalej. Nie ma za bardzo czasu na ćwiczenie nowych schematów.

Legia vs Śląsk

Under 2,5

X do przerwy
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów – GKS Bełchatów
Typ: GKS Bełchatów
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Analiza:
Chyba najciekawsze spotkanie w tej kolejce. W Chorzowie spotkają się czwarty Ruch i piąty GKS Bełchatów. Dwa zespoły, które grają fajną, ofensywną piłkę, powinny stworzyć dziś dobre widowisko.
Stawiam na wygraną gości. Przede wszystkim dlatego, że według mnie Bełchatów ma większy potencjał. Począwszy od Sapeli, który jest lepszy od Pilarza, skończywszy na ataku, gdzie wyżej oceniam umiejętności Nowaka, czy Zakrzewskiego, niż Sobiecha. I właśnie atak jest kluczową formacją, która według mnie zadecyduje. W zespole Niebieskich nie zagra Andrzej Niedzielan, który jest motorem napędowym drużyny. Jak podkręślają sami zawodnicy 14-krotnego mistrza Polski zespół bez Niedzielana traci bardzo dużo. Myślę, że obrońcy z Bełchatowa zneutralizują osłabioną siłę ognia Chorzowian.
Poza tym, wydaje mi się, że Ruch gra cały czas ponad swoje możliwości. Zdobyli więcej punktów, niż powinni i teraz zaczną je tracić. Mimo iż mają tylko 2 punkty straty do trzeciej Legii nikt w Chorzowie nie myśli o pucharach. To pokazuje, że pomimo iż Ruch jest czwarty, tak naprawdę jest zespołem ze środka tabeli. W przeciwieństwie do Bełchatowa Rafała Ulatowskiego, który wobec kryzysu w czołówce liczy na miejsce w pucharach.
Poza tym Ruch gra w kratkę. W tej rundzie potrafił już zagrać świetnie i skutecznie w Gdyni i wygrać 3:0, oraz przegrać u siebie ze słabym Zagłębiem 0:2. Zdecydowanie bardziej ustabilizowaną formę mają podopieczni Ulatowskiego, który jedyne punkty stracili z głównym kandydatem do mistrzostwa – Lechem. Stawiam na wygraną gości.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Arka Gdynia - Cracovia Krakow
Typ:X2
Kurs:1,51
Buk:Bah
Analiza: Spotkanie drużyn z dołu tabeli które walczą ze sobą o pozostanie w szeregach ekstraklasy. Takie mecze najczęściej nie mają faworyta jednak analizując wyniki jakie osiągneły obie drużyny na początku rundy wiosennej od razu widać że o wiele lepiej idzie gościom. Szczególnie osttanie zwycięstwo 3-0 nad Koroną Kielce robi ogormne wrażenie. Arka z kolei gra słabo choć na początku rundy wygrała z Wisłą Kraków która trzeba jednak pamiętać na początku rundy jest kompletnie bez formy. Tak więc stawiam na X2
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Cracovia Krakow
Typ: Remis bezbramkowy
Kurs: 6.25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W piątek o godzinie 17:45 odbędzie się pierwsze z dwóch spotkań piątkowych Orange ekstraklasy, w Gdyni na stadionie rugby miejscowa Arka podejmie Krakowską Cracovię. Gospodarzem tego spotkania jest zespół Arki Gdynia, drużyna ta w tabeli ligowej zajmuje 13 pozycję, mając na swoim koncie 18 punktów oraz osiągając stosunek bramkowy wynoszący 15:23. W ostatnich 5 ligowych spotkaniach Arka zdobyła tylko 4 punkty. Gdynianie w 10 meczach rozegranych na swoim boisku aż 4 razy zremisowali. Cracovia to natomiast zespół zajmujący 10 pozycję w lidze mając na swoim koncie 23 punkty, drużyna ta osiągnęła stosunek bramkowy wynoszący 18:25. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zespół z Krakowa zdobył 6 punktów. Warto zauważyć, żę jak Cracovia jak już nie strzela bramek to robi to w spotkaniu wyjazdowym. Obie drużyny mają słabą średnią bramki na mecz poniżej 1. Coś tak czuję, że mecz zakończy się wynikiem remisowym i to będzie 0:0, z którego zadowolona nie będzie żadna drużyna, choć bardziej ucieszona byłaby zapewne drużyna gości.
 
Q 0

qqa

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów-Bełchatów
Typ: remis
Kurs: 3,10
Buk: Bet-at-home

Bez wątpienia, najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej kolejki w polskiej ekstraklasie. Zmierzą się w nim dwie czołowe drużyny aspirujące do walki o mistrzostwo. Trudno w tym meczu wskazac faworyta, tym bardziej , że zarówno ruch , jak i bełchatów przeżywają drobny kryzys formy. Drużyna z Chorzowa nie wygrała , żadnego z trzech ostatnich spotkań ligowych na własnym stadionie i na pewno będzie chciała się zrehabilitowac za ostatnie niepowodzenia. Bełchatowianie na pewno nie złożą łatwo broni i będą starali się urwac przynajmniej punkt swoim sąsiadom z tabeli. Podejrzewam że goście nastawią się głównie na kontry, a w całym spotkaniu nie będzie zbyt wiele okazji do zdobycia bramki i spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem.
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Arka Gdynia - Cracovia Kraków
2,40 3,15 2,80

Licze tutaj na zwyciestwo Krakowian. Po ostatnim meczu z korona w którym pokazali dobra piłke myśle że i w Gdyni zagraja podobnie. Troche niepokojące że to mecz zgody wiec dla wiekszej pewnosci mozna dac z x. Typ: 2, x2

Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
2,50 3,10 2,70

Ruch w tygodniu grał w pucharze w którym wygrał z Legia. Gks prezentuje sie bardzo dobrze czy to u siebie czy na wyjeździe. Oba zespoły walczą o Puchary jednak myślę ze dla Ruchu wieksza szansa rodzi sie w PP niż w Lidze. Stawiam na GKS. Typ: 2, x2
Sobota 20/03/2010

Korona Kielce - Odra Wodzisław
2,25 3,20 3,00

Odra na fali Odra wygrywa wszystko. nic wiecej nie dodaje. typ: 2

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
1,42 3,80 8,05
Nie mam pomyslu na ten mecz. Wszystko jednak mowi za Legia.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
1,40 3,95 8,00
pachnie mi remisem. Typ X

Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
2,15 3,15 3,25

Zagłebie jak Odra wszystko wygrywa Micański w nieziemskiej formie. Skromne zwyciestwo Lubina. Typ :1

Niedziela 21/03/2010

Piast Gliwice - Polonia Bytom
2,55 3,10 2,65
Piast z nowym trenerem ale to Polonia prezentuje sie lepiej. Ostatnio pokonali Legie i teraz z Piastem mysle nie powinni miec problemów. Typ: 2


Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
1,45 3,70 7,50

Chciałbym żeby to Jaga wygrała no ale chyba nie jest to możliwe. nie przy takiej dyspozycji Lecha. typ:1
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Arka Gdynia - Cracovia Kraków
2,40 3,15 2,80
Licze tutaj na zwyciestwo Krakowian. Po ostatnim meczu z korona w którym pokazali dobra piłke myśle że i w Gdyni zagraja podobnie. Troche niepokojące że to mecz zgody wiec dla wiekszej pewnosci mozna dac z x. Typ: 2, x2
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
2,50 3,10 2,70
Ruch w tygodniu grał w pucharze w którym wygrał z Legia. Gks prezentuje sie bardzo dobrze czy to u siebie czy na wyjeździe. Oba zespoły walczą o Puchary jednak myślę ze dla Ruchu wieksza szansa rodzi sie w PP niż w Lidze. Stawiam na GKS. Typ: 2, x2
Sobota 20/03/2010
Korona Kielce - Odra Wodzisław
2,25 3,20 3,00
Odra na fali Odra wygrywa wszystko. nic wiecej nie dodaje. typ: 2
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
1,42 3,80 8,05
Nie mam pomyslu na ten mecz. Wszystko jednak mowi za Legia.
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
1,40 3,95 8,00
pachnie mi remisem. Typ X
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
2,15 3,15 3,25
Zagłebie jak Odra wszystko wygrywa Micański w nieziemskiej formie. Skromne zwyciestwo Lubina. Typ :1
Niedziela 21/03/2010
Piast Gliwice - Polonia Bytom
2,55 3,10 2,65
Piast z nowym trenerem ale to Polonia prezentuje sie lepiej. Ostatnio pokonali Legie i teraz z Piastem mysle nie powinni miec problemów. Typ: 2

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
1,45 3,70 7,50
Chciałbym żeby to Jaga wygrała no ale chyba nie jest to możliwe. nie przy takiej dyspozycji Lecha. typ:1
Nie będę zaskoczony jeżeli, żaden z Twoich typow nie okaze sie trafiony.
a zeby nie rozmywac to od siebie proponuję:
Legia - Śląsk (+1.5 bramki 1,68 ) @ Pinnacle
Legia od poczatku rundy nic nie strzela, grzelak nie pokazuje nic specjalnego, nie potrafia wypracowac sobie sytuacji, a gdzie tam strzelanie bramek, legia od 8 kolejek nie wygrala 2 bramkami, kurs zachęca, do tego zapowiada sie under 2,5(zresztą jak w prawie kazdym meczu tej kolejki). Tarasiewicz powoli musi sie tlumaczyc ze slabych wynikow, zapewne zmobilizuje chlopakow z wroclawia do walki i sporej ilosci fauli. Pewnie polegną na łazienkowskiej ale 1:0 lub 2:1.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Arka Gdynia - Cracovia Kraków
2,40 3,15 2,80

Licze tutaj na zwyciestwo Krakowian. Po ostatnim meczu z korona w którym pokazali dobra piłke myśle że i w Gdyni zagraja podobnie. Troche niepokojące że to mecz zgody wiec dla wiekszej pewnosci mozna dac z x. Typ: 2, x2
Trochę mnie rozwaliłeś tą wypowiedzią. Zgoda jest zawierana między kibicami a nie między prezesami. Zgoda nie ma tutaj nic do rzeczy ;) Osobiście stawiam na Arkę która prezentuje się nieco lepiej.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Arka Gdynia - Cracovia Kraków
Już przy udziale publiczności rozegrany zostanie mecz na Narodowym Stadionie Rugby pomiędzy Arką Gdynia, a Cracovią Kraków. Gra bez dopingu absolutnie nie wpłynęła pozytywnie na grę Gdynian, wręcz przeciwnie, dwie porażki, z Zagłębiem 0:2 i z Ruchem 0:3. Oczywiście nikogo to nie może dziwić, być może obecność kibiców dodatkowo zmotywuje gospodarzy. Dwie porażki Arki to jednak nie wszystko, zdecydowanie lepiej było w starciu z Wisłą Kraków, teoretycznie dużo mocniejszy rywal, a z nim podopieczni Dariusza Pasieki wywalczyli pełną pulę. Tak więc 3 punkty w 3 meczach rundy wiosennej, troszkę mało, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na sytuację w tabeli Gdynian, 13 miejsce i zaledwie 1 punkt przewagi nad zespołami znajdującymi się pod kreską. Takie spotkania jak dzisiaj trzeba rozstrzygać na swoją korzyść, z taką myślą powinny wybiec na murawę Arkowcy. Cracovia bilans po trzech pojedynkach rundy wiosennej ma wręcz bliźniaczy, jedno zwycięstwo, dwie porażki, jednak przekonująca wygrana nad Koroną w stosunku 3:0 z przed tygodnia mogła zrobić wrażenie. Dzisiaj nie będzie już tak kolorowo, Arka potrzebuje punktów aby nie martwić się o swoją przyszłość w Ekstraklasie, historia pokazuje, że Cracovii w ostatnich latach nie sprzyjają spotkania z Arką, wygrana 2:1 w 2005r, a następnie same remisy i porażki. Sytuacja kadrowa obu zespołów przedstawia się następująco - Arka będzie musiał radzić sobie bez Marcina Wachowicza, Mateusza Sieberta, Wojciecha Wilczyńskiego, Michała Płotki i Piotra Robakowskiego. W składzie Cracovii zabraknie Aleksandru Suvorova, Piotra Polczaka oraz Bartosza Ślusarskiego. Piłkarzy z Krakowa nie czeka łatwe zadanie, myślę, że gospodarze pokażą się z lepszej strony i zgarną 3 punkty.
Moja propozycja: Arka Gdynia - 2,40 ✅ Expekt
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dziś w najciekawszym meczu tej kolejki. Ruch Chorzów zmierzy się z GKS Bełchatów. Ciężko jest wskazać tutaj faworyta, lecz jako kibic chorzowskiego Ruchu skłaniam sie do typu 1. W tym sezonie przy Cichej Ruch jest bardzo mocny. Co prawda przegrał u siebie z Zagłębiem 0:2, lecz pokazał w Pucharze Polski, że był to tylko wypadek przy pracy wygrywając w osłabionym składzie 1:0 z Legią. Sezon ten jest dla Ruchu wyjątkowo udany. Nikt nie myślał tutaj o zajęciu miejsca w czołówce, raczej o środku tabeli, lecz piłkarze Ruchu grają w tym sezonie znakomicie. Pomimo braku kontuzjowanego Niedzielana oraz Straki i niepewnego występu Sadloka oraz Sobiecha, jestem pewien że zmiennicy zastapią ich godnie. Chorzowianie jeszcze nie wygrali w tym sezonie z zespołem z czołówki, a punkty zdobywają głównie z drużynami słabszymi od siebie. Myslę, że najwyższy czas aby przełamać tą złą passę, zwłaszcza że Ruch gra u siebie, a własna publiczność, jest jednym z jego największych atutów.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Patrząc na znaczące osłabienia Niebieskich musze stwierdzić że w chwili obecnej to faworytem dzisiejszego spotkania jest GKS tym bardziej że do GKS powraca Nowak który napewno jest wzmocnieniem... Kolejnym plusem na korzyść GKS jest to ze Ruch zagrał spotkanie pucharowe z Legia wiec napewno tez sa mniej wypoczeci niz GKS.
kurs 2,75 jak najbardziej do przyjęcia.
 
Q 0

qqa

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 4,15
Buk: Bet-at-home
W sobotę 20 marca odbędzie się mecz pomiędzy Legią , a Śląskiem Wrocław. Według bukmacherów murowanym faworytem tego meczu jest zespół ze stolicy. Według mnie jednak nie jest to aż tak pewne. Obecnie stołeczny zespół przechodzi kryzys formy. Zespół ten przegrał trzy ostatnie spotkania , nie zdobywając przy tym ani jednej bramki. Na domiar złego drużyna gospodarzy pozyskała nowego trenera , który jak podejrzewam , nie będzie w stanie w tak krótkim czasie poukładać na nowo zespołu. Legia myśląc o mistrzostwie musi wygrywać z takimi zespołami jak Śląsk, który znajduje się w środkowej części tabeli, lecz w tym meczu prawdopodobnie po raz kolejny zawiedzie swoich kibiców. Piłkarze z Wrocławia będą głównie blokowali dostępu do własnej bramki i myślę że im się do uda. W związku z tym stawiałbym na remis, który jest bardzo prawdopodobny.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Korona Kielce - Odra Wodzislaw SL
Typ:X\X
Kurs:5,00
Buk:Bah
Analiza:
2010-03-20
Mecz drużyn walczących o utrzymanie w lidze, jeśli Odra wygra zrówna się liczbą punktów z Koroną Kielce. Korona w ostatniej kolejce przegrała z Cracovią. Drużyna zdecydowanie lepiej radzi sobie przed własną publicznością w Kielcach i na własnym terenie zdobyła 15 punktów, na wyjeździe tylko 6. Nad strefą spadkową Korona ma tylko 4 punkty przewagi.Odra nie przegrała w trzech meczach rundy wiosennej, (dwie wygrane i jeden remis). Drużyna znajdowała się na samym dnie tabeli a teraz w każdym meczu gra lepiej.Sa to dwie bardzo równe zespoly uwazam ze bedzie remis.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Legia - Śląsk
nie wiem jak ugryźć ten mecz, w związku z tym raczej odpuszczam. Legia ciągle bezbarwna. Niby oddaje dużo strzałów na bramkę przeciwnika, ale większosć z nich to nie są jakieś klarowne sytuacje. Śląsk grał dobry mecz z Lechią, ale przegrał. Jeśli znow zagra na dobrym poziomie może coś wywieźć z Ł3.
no bet

Wisła - Lechia
nie ma co się czarować. Dla mnie dzisiaj czas na przełamanie Wisły, bo &#39;nic nie może przecież wiecznie trwać&#39;. Kasperczak za liderów drużyny uważa braci Brożków. Czy ta taktyka się opłaci? Nie mniej jednak dzisiaj Wisła wspierana przez własnych kibiców powinna sięgnąć po trzy punkty.
typ: Wisła ✅

Korona - Odra
niezły mecz pucharowy w wykonaniu Korony. Odra całkiem solidne wyniki osiąga w tych pierwszych meczach. Jak będzie dzisiaj ? Myślę, że atut stadionu Arena Kielce spowoduje, że gospodarze nie przegrają.
typ: 1x [ale kurs marny] ✅

Zagłębie - Polonia
w kuluarach mówi się, że jeśli Polonia przegra to J.Wojciechowski może się wycofać&lt;?&gt; Zagłębie gra skutecznie, Micanski ma nosa do strzelania bramek i ja mam nadzieję, że dzisiaj to gospodarze z tego pojedynku wyjdą zwycięsko.
typ; Zagłębie. ✅
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
1:1​
Dzisiejsze zmagania rozpocznie pojedynek Legii ze Śląskiem Wrocław. Patrząc na postawę obu ekip nie można spodziewać się świetnego widowiska. W zespole z Łazienkowskiej poskutkowało to tym, że z pracą pożegnał się trener Jan Urban zastąpił go Stefan Białas. Czy uda mu się zmotywować piłkarzy i ich odpowiednio ustawić - nie sądzę. Szanse na udany debiut w Ekstraklasie oczywiście nie są wcale małe ponieważ dzisiejszy rywal Legionistów również nie pokazuje nic wielkiego. Śląsk nie wygrał jeszcze w tej rundzie. Jednak trener Ryszard Tarasiewicz może spać spokojnie. Jego zadaniem jest zbudowanie mocnej drużyny na następne sezony i walczyć o mistrzostwo. W Legii zobaczymy na pewno drobne korekty wprowadzone przez nowego szkoleniowca, ale wątpię by to zaskoczyło już dzisiaj. Faworytem bukmacherów oczywiście jest drużyna Legii. Jednak uważam, że kurs w granicach 1.30 przy aktualnej dyspozycji zespołu jest śmieszny i niewarty naszego zainteresowania. Natomiast można zastanowić się nad zagraniem singla z podpórką na Śląsk.
Moja propozycja:
Śląsk lub remis (kurs około 2.80)✅

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
2:0​

Jutro ciekawie zapowiada się spotkanie Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok. Obie drużyny jak na razie spisują się dobrze. Wprawdzie Jaga rozpoczęła rundę od porażki z Koroną jednak następnie pokonała Śląsk i zremisowała z Wisłą Kraków. Zawodnicy z Białegostoku znajdują się w dolnej części tabeli i wciąż nie mogą być pewni utrzymania dlatego w każdym spotkaniu muszą walczyć o zwycięstwo i nie mogą pozwolić sobie na żadne inne kalkulacje. Nie inaczej jest w ekipie Kolejorza. Chociaż oczywiście zespół Jacka Zielińskiego walczy o całkiem inny cel, którym jest mistrzostwo. W tej rundzie Wisła w końcu się przebudziła i wygrała jednak Legia straciła dwa punkty. Lech po tej rundzie ma więc sporą szansę by pewnie usadowić się na fotelu wicelidera i nie tracić dystansu do Białej Gwiazdy. W ostatnim spotkaniu zespół z Poznania pokazał się z całkiem dobrej strony i mimo gry w dziesiątkę potrafił grać otwartą piłkę z GKSem. Niestety w drugiej części spotkania fatalne zachowanie Jasmina Buricia doprowadziło do wyrównania przez gospodarzy. Po tym golu udało im się nawet uzyskać optyczną przewagę jednak Lech do końca mądrze rozgrywał spotkanie i dowiózł wynik do końca. Dzisiejsze spotkanie rozegra przed własną publicznością z Jagiellonią, która na wyjazdach spisuje się słabiej choć należy podkreślić ostatnie zwycięstwo nad Śląskiem. Na niekorzyść Lecha przemawia brak dwóch kluczowych zawodników, którzy będą pauzować za kartki. Mowa tu o Sławomirze Peszko oraz Grzegorzu Wojtkowiaku. Za to jest szansa na występ Manuela Arboledy. Jeśli chodzi o zespół gości to zabraknie pauzującego za kartki Jareckiego. Ponadto niepewny jest występ doświadczonego Remigiusza Jezierskiego. Reszta zawodników jest do dyspozycji szkoleniowca.
Tak więc zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie. Lech osłabiony brakiem czołowych zawodników będzie musiał uporać się z całkiem dobrze grającą Jagiellonią. Osobiście uważam, że mimo osłabienia to Kolejorz po kolejnym interesującym widowisku zdobędzie komplet punktów. Jednak nie wolno skreślać zespołu Jagiellonii, który na pewno stać na urwanie punktu gospodarzom. Troszkę dziwi mnie dość niski kurs na zwycięstwo gospodarzy biorąc pod uwagę osłabienia, ale mimo wszystko uważam, że warto zagrać na podopiecznych Jacka Zielińskiego.
Moja propozycja:
Lech (kurs około 1.50)✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś fajne ako to Lech + Polonia Bytom z podpórką. Piast nie radzi sobie najlepiej i w tym sezonie można się połasić o stwierdzenie że spadną do I ligi. Polonia Bytom jakby nie było może powalczyć jeszcze o puchary, ale muszą wygrywać i zdobywać punkty, ale typ z podpórką wydaje się być hiperbezpieczny ;) Lech najmniej zawodzi z czołówki. Grają u siebie, na trybunach zapewne komplet kibiców. Jaga wygrała już na wyjeździe od dawien dawna, ale jak to mówią pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, a przy dobrze grających Lechitach o punkty może być ciężko.
Piast - Polonia Bytom | x2 - 1,40
Lech - Jagiellonia | 1 - 1,47
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Lech wygrywa ale znów przeraża mnie jego taktyka polegająca na kontrowaniu a nie ciągłej ofensywie. Powinni atakować, napierać, cisnąć, rozwalać przeciwnika jak najwyżej żeby byli pewni siebie, żeby wiedzieli że potrafią i że mogą. Tylko indywidualności w Lechu pozwalają wygrywać mecze. Słabość ligi wskazuje fakt, że Jagiellonia ma przewagę przez większą część meczu i nie potrafi tego zamienić na bramki (no też zasługa w tym Buricia). W pucharach nie mamy czego szukać. Tam przyjadą zespoły które prowadząc grę będą potrafiły taką sytuacje wykorzystać i strzelą bramki.

Lech ma ogromny potencjał, który jest wg mnie nie w pełni wykorzystywany. Z drugiej strony i tak ich grę przynajmniej da się oglądać bo to co prezentuje nasz obecny &quot;pseudomistrz&quot; i &quot;pseudowicemistrz&quot; to woła o pomste do nieba ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom