>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Eredivisie / 24 kolejka Jupiler Pro League [31.01 - 02.02]

Status
Zamknięty.
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Feyenoord - Vitesse
Godzina: 20:00


W piątkowy wieczór w holenderskiej Eredivisie zapowiada się mecz na szczycie. Feyenoord na 4 miejscu w tabeli będzie podejmować na własnym boisku Vitesse zajmujące w tym sezonie wysoką 2 lokate. Będzie to walka gospodarzy o miejsce w LM. Patrząc na kursy, które moim zdaniem dzieli dysproporcja, faworytem wyraźnym u bukmacherów jest Feyenoord. Jednak sam nie zagrałbym na nich przy kursie 1.87. Bardziej skłonny jestem typom over&#39;owym, bądź BTS.
Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, Feyenoord z Graziano Pelle na czele - 15 bramek w tym sezonie, oraz genialnym Jordy Classie - 6 asyst , natomiast Vitesse z Lucasem Piazon - 11 bramek, młodziutkim brazylijczykiem, który po sezonie wraca do Chelsea. Gorzej oba zespoły radzą sobie w defensywnie, o której często zapominają, myślę, że tym razem będzie podobnie. Mecz powinien być otwarty, cios za cios, bramka za bramkę.
W ostatnim meczu Feyenoord przegrał na wyjeździe z Den Haag 3:2, Vitesse zgubiło punkty z kandydatem do spadku - Nijmegen - 1:1. Podopieczni Petera Bosza zaimponowali mi bardzo w meczu z PSV, grając na wyjeździe zainkasowali komplet punktów, rozprawiając się wtedy z faworytem z Eindhoven aż 6:2!

Teraz trochę statystyk:
Feyenoord 5 ostatnich meczy - 4 zwycięstwa i porażka - 14 bramek strzelonych (śr. na mecz to niecałe 3 bramki) - stracili 8 (śr. na mecz to ponad 1,5 bramki)
Identycznie, co do jednej bramki przedstawiają się statystyki Vitesse, przy 3 zwycięstwach i 2 remisach.
Najlepsi strzelcy:
Feyenoord: Pelle 15 bramek + 3 asysty, Immers 5 bramek + 2 asysty, Boetius 5 bramek + 5 asyst
Vitesse: Piazon 11 bramek + 8 asyst, Leerdam 7 bramek + 1 asysta, Havenaar 5 bramek + 5 asyst
Nieobecni/kontuzjowani
Feyenoord: Vormer, Mathijsen
Vitesse: Janssen, Meerits

Najlepszymi opcjami na ten mecz moim zdaniem są podane przeze mnie niżej propozycje.
Feyenoord - Vitesse powyżej 2,5 bramek @ 1,52 ⛔
Feyenoord - Vitesse powyżej 3,5 bramek @ 2,33 ⛔
Feyenoord - Vitesse BTS @ 1,48
✅
Unibet

Myślę, że warto się skusić.
Pozdrawiam mame i życzę powodzenia!
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Lierse-Anderlecht; Lierse +1,5 1.60. Bet365✅2:0 było łatwiej niż się spodziewałem
Gospodarze bardzo udanie zaczęli rozgrywki w nowym roku.Remis u siebie z Club Brugge (1:1) i wygrana na wyjezdzie z walczącym o play-offy Kortrijk(3:4!!!).Każde punkty dla nich są ważne bo nie mają dużej przewagi punktowej nad grupa spadkową, a do rozpoczęcia play-offow zostało 7 kolejek.
Anderlecht zaczął nowy rok z jedną porażką na wyjezdzie z Mechelen(2:1)i cennym zwycięstwem u siebie z Club Brugge(2:0 ;trener gości siedział na trybunach bo dostał 2 mecze zawieszenia).W bramce Anderlechtu nie zagra Proto.W Lierse w selekcji znalazł się Mbaye Diagne senegalski napastnik wypożyczony z Juventusu.Jeśli chodzi o obronę Lierse są to sami doświadczeni zawodnicy (Jaager,Hoefkens,Swinkels,Corstjens) W Anderlechcie jest podobnie jeśli chodzi o bocznych obrońców (Deschacht i Vanden Borre) natomiast w środku są bardzo młodzi zawodnicy (Kouyate i Mbemba) lecz bardzo utalentowani.Anderlecht w czwartek kupił Davida Pollet z Charleroi (11/22) lecz jeszcze nie zagra w tym meczu.Jeśli gospodarze upilnuja Mitrovica i wykorzystają błędy w obronie rywala, typ wejdzie jeśli nie może być różnie.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Feyenoord - Vitesse
Obie ekipy zagrały słabo w ostatniej kolejce. Która gorzej, hm można się tylko licytować. Feyenoord powinien atakować a Vitesse grac z kontry, tak chyba będzie ten mec wyglądał.
W Rotterdamie temperatura ok 6 stopni, bez opadów więc mam nadzieję że pogoda nie wpłynie na wydarzenia na boisku. Dla mnie to mecz 50 na 50 więc spróbuje ustrzelić tu większy kurs...
Vitesse DNB kurs 2,9 STS
wynik 1:1 ZWROT

Opis:
Nie było to jakieś porywające widowisko. Powiedziałbym że wręcz marne biorąc pod uwagę to że te ekipy grająo europejskie puchary. Vitesse miało więcej z gry a chwilami ( w drugiej połowie ) prowadziło grę i zmuszało Feyenoord do ciągłego biegania. W końcówce obie ekipy miały &quot; piłki meczowe &quot; których nie wykorzystały. Wynik remisowy myślę że sprawiedliwy.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - Vitesse
Zgadzam się co do BTS&#39;u, oraz over&#39;u a od siebie dodam jeszcze, że Pelle strzeli dziś bramkę, czuję w moczu.
- Pelle strzeli bramkę - TAK @ 1.92
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
na X2 kurs 2,05 ? ,buków lekko pogrzało. Przecież Vitesse jest lepszą ekipą , ale gra na wyjeździe więc jest to mecz z gatunku 50/50. Dlaczego tak faworyzują Feynoord ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zgadzam sie, to jest 50/50 a dla mnie nawet 40/60 bym powiedzial. Obrona Feyenoordu jest dziurawa jak szwajcarski ser. Vitesse ma dzis okazje wywiezc punkty z De Kuip.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
najpewniejszy wydaje się BTS, kurs nie powala, ale w tej lidze zawsze jest niski. Daje BTS, po kursie 1,45 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heerenveen - ADO
Najlepsze ofensywa (razem z Twente) u siebie VS. najgorsza defensywa na wyjeździe. Co tu dużo kombinować, gram tutaj overy, ponieważ 1.20 na Heerenveen to jakaś parodia. ADO wygrało ostatnio z Feyenoordem, ale nie było jakoś lepsze, ADO po prostu zapierdzielało. Heerenveen zostało zaskoczone w poprzedniej kolejce przez Cambuur, ale można się było spodziewać tego, obrona Heerenveen jest gorsza niż ta Feyenoordu, przede wszystkim na wyjazdach.
Myślę, że ADO bramkę pewnie strzeli, może nawet i dwie, więc BTS również jest tutaj fajną opcją, ale to jednak Heerenveen będzie dyktować grę. Heerenveen strzela zawsze bardzo dużo bramek. Drużyna gra ofensywnie, przez co czasami zapomina o dobrej defensywie.
Widzą mi się takie opcje na jutro:
- BTS @ TAK @ 1.43 ⛔
- Over 3,5 @ 1.83 ⛔

- Finnbogasson strzeli - TAK @ 1.68
✅
Heracles - NAC
Heracles wchodzi powoli w swój rytm dobrego futbolu. Drużyna zaczyna się zgrywać, a nie oszukujmy się, sporo zmian nastąpiło w porównaniu do poprzedniego sezonu.
Jeżeli chodzi o szeregi NAC, to bardzo źle się dzieje. Odszedł Lurling, ikona klubu, Kwakman był bliski odejścia i żałuje, że nie doszło do transferu. Jest ogromna rotacja w składzie, co spotkanie. Zawodnicy zajmują miejsca na ławce czy na trybunach, trener Gudelij daje szanse młodym. Nie oszukujmy się, ważne spotkania dla NAC będę za tydzień i dwa, kiedy drużyna z Bredy podejmie NEC i Rodę (za pamięci) - to będzie batalia o punkty. NAC w ostatniej kolejce był bardzo słabe i to u siebie z PEC... porażka 1:2 (zasłużona w dodatku). Pisałem o NAC tydzień temu, że nie przekonuje mnie ta drużyna i gra ultra defensywnie, nie podoba mi się to i liczę jutro mocno na Heracles.
Drużyna z Almelo gra na swojej zaufanej sztucznej murawie. Tydzień temu było zwycięstwo z RKC 2:1 i trener podkreśla, że jutro chce widzieć jeszcze bardziej agresywną drużynę niż przeciwko RKC. Heracles ma fajną ofensywę, ponieważ Uth jak i Linssen potrafią skrzywdzić rywala.
Stawiam w tym spotkaniu na Heracles. NAC będzie w dwóch kolejnych spotkaniach walczyć o punkty, jutro co najwyżej o jak najniższy wymiar kary.

Heracles - NAC 1 @ 1.75 ⛔
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Heerenveen - Haga
O ile Haga potrafi jeden dobry mecz rozegrać na własnym stadionie to rozegranie dwóch równych spotkań często dla tej drużyny jest nie do wykonania. Heerenveen jeszcze w tym roku nie wygrało a dziś jest ku temu okazja. Haga słabo od zawsze gra na wyjazdach a miejscowi w ataku mają kim postraszyć, o czym wspomniał powyżej Ajax. Widzę tu pewne zwycięstwo gospodarzy i mam cichą nadzieję że więcej niż jedną bramką. Na ławce trenerskiej po raz ostatni w drużynie Fryzów zasiądzie Van Basten, i piłkarze mają się dodatkowo spiąć na to spotkanie. Marco van Basten mimo propozycji złożonej przez klubowych włodarzy, zdecydował się zakończyć etap w życiu jakim jest funkcja trenera fryzyjskiego zespołu.
Heerenveen kurs 1,50
Hereenveen - 1 kurs 2,42 STS
wynik 3:0

Opis spotkania:
Opis:
Czasami są spotkania których wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Przez ok 60 minut spotkanie było wyrównane. W tym momencie Otigba w kontrowersyjnych okolicznościach zdobył pierwszą bramkę.
Po chwili sędzia odgwizdał faul obrońcy Ado w polu karnym ( którego nie było ) a Finnbogasson zamienił karnego na bramkę i ...było po meczu. Ado miało okazję na strzelenie bramki honorowej ale jak zwykle na wyjazdach okazało się że nie stać ich nawet na to. Mecz na poziomie polskiej ligi kopanej. Jako ciekawostce można wspomnieć o 70 minutowym występie Lurlinga, który w tym tygodniu dołączył do Fryzów...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
omerta 968

omerta

Użytkownik
Feyenoord po raz kolejny zawiódł (Ajax przy okazji gratuluję typów w ostatniej kolejce), chociaż przy odrobinie szczęścia mógł wygrać (no, ale i Vitesse miało swoje szanse). Przy braku Jorisa Mathijsena wczoraj i obecności na środku defensywy młodego Terence&#39;a Kongolo nie wyglądało to najlepiej, podobnie zresztą jak gra na lewej stronie Bruno Martinsa Indi (być może będzie zawieszony za faul, którego nie widział sędzia). Jeśli dodamy do tego nieco &quot;drewnianego&quot; Stefana de Vrija, to mamy naprawdę bardzo przeciętną obronę, która ma problem z wyprowadzeniem piłki, wzięciem odpowiedzialności za rozegranie akcji od tyłu. W meczu z Vitesse z urazem z boiska zszedł najlepiej wyglądający defensor, Daryl Janmaat, więc nie przedstawia się to najlepiej przed wizytą w Kerkrade już we wtorek.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Mechelen-Genk 1DNB 1.90 bet365⛔0:2????
Mechelen pod wodzą Vercauterena zanotowało 2 zwycięstwa ogrywając m.in. Anderlecht.Trener gości jak zwykle zapowiada ze potrzebują zwycięstwa i dazdą z siebie wszystko lecz chyba już nikt w to nie wierzy, okropne błędy w obronie i niewidoczne skrzydła, jeden Vossen meczu nie wygra.Wszystkie znaki na niebie wskazują na zwycięstwo gospodarzy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Utrecht - Ajax
Lider rozgrywek Ajax Amsterdam pojedzie do Utrechtu by być może powiększyć swoją przewagę nad Vitesse do 4pkt, Gospodarze na początku sezonu grywali w kratkę znajdowali się w dolnej strefie i niestety nadal się tam znajdują ich przewagą nad strefą spadkową wynosi zaledwie 4pkt. w dodatku dziś czeka ich arcy ciężki mecz. Ciekawy przełom nastąpił w zespole gospodarzy dzięki okienku transferowemu gdzie udało im się wypożyczyć ze Stoke Agudelo oraz Delpierre, Dorda, Koevermars i Quesada. Rywale zagrali dla Amsterdamczyków wspomniane Vitesse straciło punkty z Feyenoordem także pozostaje jeszcze na horyzoncie Twente jednak by nie patrzeć się za siebie trzeba wygrać :!:
Zwycięstwo Ajaxu @@ 1.45
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles
Bardzo krótko. Cesarscy mają za sobą dwa udane spotkania. Triumf nad Den Haag (3-1) i remis w derbach z Vitesse (1-1). Oglądałem mecz w Arnhem i muszę przyznać, że gra NEC mogła się podobać. Beniaminek z kolei zaliczył dwie porażki (SC Cambuur i Ajax), w których nie potrafił zdobyć bramki. W Nijmegen nie widzę specjalnie szans dla gości. Ważna informacja - kontuzji doznał drugi bramkarz Vitesse, więc do klubu ściągnięto z powrotem Eloya Rooma (22/0), który bronił dla Go Ahead. Udało się pozyskać w ostatniej chwili doświadczonego Stephana Andersena (Betis), ale według informacji holenderskich serwisów, 32-letni Duńczyk dziś nie zagra. Tym samym wystąpi Patrick ten Mate, który był drugim golkiperem w poprzednim sezonie w Jupiler League. Wraca co prawda Erik Falkenburg (8 goli - kluczowa postać), ale moim zdaniem faworytem są Cesarscy, którzy wygrywając, w końcu opuszczą ostatnią lokatę w lidze.
NEC Nijmegen @ 1.70 bet365
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Nec Nijmegen - Go Ahead Eagles Deventer
Typ: NEC Nijmegen
Kurs: 1,75
bwin
W jednym z dzisiejszych spotkań dwudziestej pierwszej kolejki holenderskiej Eredivisie NEC Nijmegen podejmie na swoim obiekcie Goffertstadion Go Ahead Eagles. Ja zdecydowanego faworyta tej potyczki upatruje w ekipie gospodarzy. Obecny rok zaczęli oni dosyć dobrze wygrywając z zespołem walczącym o utrzymanie FC Den Haag trzy do jednego. Tydzień temu natomiast zremisowali z wiceliderem Vitesse Arnhem jeden do jednego. Do tego odprawili z kwitkiem w ćwierćfinale pucharu Holandii zespół FC Utrecht. Dzisiejsza wygrana pozwoliła by opuścić podopiecznym Antona Janssena ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Ich dzisiejszy rywal, przeciwnie do NEC rok zaczął bardzo słabo. przegrał dwa ligowe spotkania z Ajaxem Amstedrdam zero do jednego i Cambuur Leeuwardem zero do dwóch. Jak widać nie potrafili strzelić rywalom nawet bramki. mało tego w pucharze odpadli z Almere City ulegając aż jeden do czterech. Pucharowy rywal w Eerste Divisie zajmuje raptem osiemnaste miejsce. Goście z Deventer mają spory problem z bramkarzem. Zespół opuścił wypożyczony z Vitesse Eloy Room a sprowadzony Stephan Anders nabawił się kontuzji. Miedzy słupkami zapewne stanie młody holender Patrick ter Mate. Wszystko więc wskazuje na to że gospodarze ugrają dzisiaj komplet punktów. ostatnio ich gra wygląda lepiej i z dołującym rywalem powinni se poradzić.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Utrecht - Ajax
Media obiegła informacja o licznych wzmocnieniach ekipy z Utrechtu, w które ja nie do końca wierzę. Po pierwsze są to mimo wszystko zawodnicy drugiego bądź też trzeciego sortu a po wtóre myślę że trochę czasu minie zanim nowi zawodnicy wkomponują się w drużynę. Myślę że Ajax to wygra natomiast pytanie jest takie: Czy warto go grac po takim kursie? Utrecht prezentuje się wręcz frywolnie w obronie: 2:5 z Feyenoordem i 1:5 z PSV. Ajax od dwóch spotkań bez overa. Myślę że obie ekipy po tygodniowym odpoczynku mają okazję trochę się wykazać i parę bramek zdobyć: ) Siem de Jong najprawdopodobniej wróci do podstawowej jedenastki gości w tym spotkaniu...
over 2,5 kurs 1,4
over 3,5 kurs 2,06 STS
Twente - Cambuur
Twente posiada obok Ajaxu najlepszą obronę w lidze. U siebie stracili 19 bramek czyli statystycznie podchodząc do sprawy wychodzi na to że tracą mniej niż jedną bramkę na mecz. Cambuur o ile u siebie niesiony dopingiem kibiców wzbija się na wyżyny swych możliwości, to na wyjazdach prezentuje się wyjątkowo słabo. Wspomniana drużyna na wyjeździe zdobyła w tym sezonie raptem 3 pkt.
Przy odrobinie szczęścia mam nadzieję że i tym razem obrona drużyny z Enschede okaże się zaporą nie do przejścia.
Cambuur nie strzeli kurs 1,85 STS
Co do meczu NEC - Eagles mam mocno mieszane uczucia. Chodzi o to że Nijmegen będzie musiało atakować w tym spotkaniu a Eagles będzie się broniło. Zagrać udany mecz grając z kontry potrafi sporo ekip w Holandii natomiast umiejętnie prowadzić grę i przeprowadzać atak pozycyjny już znacznie mniej. W tym spotkaniu to raczej goście będą grali z kontry i tu upatruje ich szansę. Nie gram tu na gospodarzy. Jeżeli będę tykał to spotkanie napiszę później...

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom