>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka EREDIVISIE/zaległe mecze Jupiler League [02-04.02.2010r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Następna seria gier w Eredivisie. W poprzedni weekend byliśmy świadkami szlagieru na de Kuip. Padł tam remis 1:1. Mecz nie rozczarował i był ciekawym widowiskiem, jednak pozostaje pytanie czy Ajax jest jeszcze w stanie włączyc się do walki o mistrza? Twente i PSV mają już znaczną przewage nad Joden. Feyenoord zdaje się że już w tej walce się nie liczy. Chociaż ich ostatnia dyspozycja robi wrażenie. Jednak ich mecz dopiero w czwartkowy wieczór to sądze że warto rozważyc tą propozycje i na nich postawic, ale na dokladniejsze analizy jeszcze przyjdzie czas.
Może Benek_19 nas uraczy lepszymi peFFkami więc poczekajmy ;)

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz !
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

NEC Nijmegen - Willem II Tilburg Dzisiaj długo wahałem się między dwoma pojedynkami w Eredivisie, drugim z nich był mecz Groningen z ADO Den Haag. Ostatecznie wybrałem pojedynek między popularnymi Cesarskimi a Królewskimi. Patrząc na ligową tabelę, mecz będzie niezwykle istotny dla układy tabeli w jej dolnych rejonach. Gospodarze zajmują 14 miejsce z 19 punktami na koncie. Większość z nich bo 12 zdobyli na własnym obiekcie, gdzie notują bilans: 3-3-4. Nie jest on zbyt imponujący, ale mając na uwadze jak drużyna grała nie tak dawno temu, nie jest tragiczny. W listopadzie i grudniu ubiegłego roku NEC nie potrafiło wygrać ligowego meczu, w sześciu potyczkach zdobyli zaledwie 2 punkty. Ten rok to jednak poprawa w grze gospodarzy. W 3 meczach ligowych zdobyli 6 punktów, przegrywając jedynie na wyjeździe z liderem PSV 0-3. W Pucharze Holandii napędzili stracha Ajaxowi, przegrywając na jego terenie 2-3. Goście na obecną chwilę mają 2 punkty mniej na koncie od dzisiejszych rywali i okupują przedostatnie miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce przerwali fatalną serię 7 kolejnych meczy bez zwycięstwa, w których zdobyli tylko jeden punkt. W ostatni piątek pokonali czerwoną latarnię ligi - Waalwijk 2-1. Na wyjazdach Królewscy grają jednak fatalnie, w 9 spotkaniach ponieśli aż 8 porażek, zaledwie raz wygrywając. Zresztą jedyne zwycięstwo na obcym boisku odnieśli także nad Waalwijkiem. Dzisiaj jednak o jakąkolwiek zdobycz punktową będzie trudno. Gospodarze grają zdecydowanie lepiej niż w końcówce poprzedniego roku. Odnieśli dwa kolejne zwycięstwa na własnym obiekcie, dzisiaj liczą na kolejne. Miejscowi liczą szczególnie na swojego najlepszego strzelca, Belga Bjorna Vlemnickxa, który zdobył w tym sezonie 6 bramek. Mecz jest o tak zwane &quot;sześć punktów&quot;, zwycięstwo pozwoli gospodarzom oddalić się od strefy spadkowej, gościom natomiast zbliżyć się do rywali w walce o utrzymanie. Biorąc pod uwagę zwyżkową formę gospodarzy i fatalną postawę Willem na wyjazdach, stawiam na NEC.
Mój typ:
NEC Nijmegen 1,65 Zwrot​
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: VVV Venlo – SC Heerenveen
Typ: Venlo wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3.90
Buk: Gamebookers
Analiza:
Jeden ‘składnik’ typu łączy się z drugim, ponieważ Heerenveen traci bardzo dużo goli na wyjazdach, a Venlo sporo u siebie strzela. Doskonałym argumentem jest to, że drużyny te dzieli tylko jeden punkt, a bilans bramkowy przyjezdni mają gorszy o 11 goli. Forma u gospodarzy jest, niestety brak jej u gości. Tak wyglądają ostatnie mecze tych drużyn. VVV u siebie i Heerenveen na wyjazdach:
VVV Venlo 1 - 1 NAC ⛔⛔
VVV Venlo 5 - 0 Sparta ✅✅
VVV Venlo 2 - 1 Willem II ✅✅
VVV Venlo 3 - 0 RKC Waalwijk ✅✅
VVV Venlo 1 - 1 Feyenoord ⛔⛔
FC Utrecht 2 - 3 SC Heerenveen ⛔✅
Ajax Amsterdam 5 - 1 SC Heerenveen ✅✅
Heracles 3 - 1 SC Heerenveen ✅✅
Groningen 2 - 0 SC Heerenveen ✅⛔
ADO Den Haag 2 - 1 SC Heerenveen ✅✅
Jak widzimy nie jest to to samo Heerenveen, co w zeszłym sezonie. Gdy dodamy do tego fakt, że Venlo bardzo dobrze radzi sobie na swoim stadionie (bilans 4-5-1), a Heerenveen fatalnie na wyjazdach (2-0-8.) to faworytem są gospodarze.
Wynik: 3:1 (3:1) ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽NAC BREDA -AZ ALKMAAR
Typ : AZ @ 2,20
Betsafe ⛔2:2​

Z Eredivisie wybrałem typ na AZ Alkmaar. AZ co prawda dwa ostatnie mecze przegrało, ale wydaje się że nie zasłużenie bo forma jaką zaprezentowali np na Arena Amsterdam to zasługiwali tam na chociażby pkt, a było inaczej. M.in dwukrotnie zdarzało się że piłka po ich strzałach lądowała na poprzeczce i musieli sobie radzic z bardzo dobrą dyspozycją bramkarza Ajaxu Vermera,.Teraz z pozoru wydaje się cięższy mecz niż w sobote kiedy u siebie grali z Groningen, ale jednak AZ myślę że nie pzregra po raz kolejny. Zabraknie co prawda Davida Mendesa to i tak jestem optymistą przed tym meczem. Breda jest w zasięgu Kalmarów, które pod wodzą Advocaata grają naprawde nieźle. Okazji na gole mają dużo ale brakuje skuteczności. Dizisaj licze że wkońcu będzie i jedno i drugie.
 
F 0

figur

Użytkownik
Nie wiem dlaczego twierdzisz że AZ w tym meczu wygra. Ostatnio zanotowali dwie porażki, AZ nie wygrali w lidze od 21.11.09., &quot;ostatnio&quot;( a było to 19.12) jedynie słabe ADO umieli pokonać. Sam obstawiłem NAC i ten typ polecam, gdyż ostatnio zanotowali dwa zwycięstwa, zremisowali także z PSV co uważam za sukces.
Kurs naprawdę duży, myślę że wart ryzyka
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
02 luty 2010r
godzina 20:00​
⚽NEC Nijmegen - Willem II Tilburg | Typ: NEC Nijmegen - Kurs: 1,60 Unibet
Spotkanie pomiędzy zespołami z dolnej części tabeli. 14. NEC podejmie przedostatnie Willem. Teoretycznie obie ekipy nie grają najlepszego futbolu, jednak w tym meczu 3 punkty powinny zostać na McDOS Goffertstadion.
Gospodarze zgromadzili do tej pory 19 pkt - mało. Tym bardziej, że na początku sezonu raczej oczekiwania były większe. Niestety Nijmegen, po nie najgorszym początku sezonu, zaliczyło fatalną serię w drugiej części rundy jesiennej - 11 spotkań bez wygranej (tylko 6 pkt) . Ten kryzys NEC ma już chyba jednak za sobą i rudna wiosenna rozpoczęła się całkiem nieźle. Najpierw gospodarze pokonali Vitesse Arnhem, potem przegrali z PSV i w ostatniej kolejce zdołali zdobyć 3 pkt w konfrontacji ze Spartą. W międzyczasie NEC rozegrało mecz w pucharze z Ajaxem na Arenie, który pechowo przegrało 2-3 po dogrywce. Nijmegen jest raczej zespołem swojego boiska, gdzie notuje bilans 3-3-4. W ten sposób chciałem wykazać, że pomimo swojej niskiej pozycji w ligowej tabeli gospodarze potrafią zagrać dobre spotkanie i są ostatnio w niezłej formie.
Willem II to jeden z głównych kandydatów do spadku. Przez cały sezon zdecydowanie im nie idzie. Nie licząc ostatniego Waalwijk jest to najczęściej przegrywająca drużyna (13/20) . Do tego jest to zespół tracący najwięcej goli (39 - 1,95 na mecz) . Warto też zwrócić uwagę na fatalną grę na wyjeździe Willem, która prezentuje się tak: 1-0-9 . Wszyscy ogrywają ekipę z Tilburga. Jedynym zespołem, który dał się jej pokonać u siebie jest wspomniane Waalwijk. Nową rundę Willem rozpoczęło od wysokiej porażki z Heerenveen (2-4). W ostatniej kolejce goście pokonali u siebie czerwoną latarnię ligi.
W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami padł remis 1-1 .
Gospodarze wracają chyba do niezłej dyspozycji z początku sezonu, kiedy potrafili pokonać Alkmaar (1-0) czy Heerenveen (4-1) . Liczę na to, że ten fakt oraz przewaga własnego boiska znajdzie odzwierciedlenie w wyniku i Nijmegen wygra. Słaba dyspozycja i ogólnie siła Willem może tylko w tym pomóc.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Spotkanie: Venlo - Heerenveen
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betway

Analiza:
Na przestrzeni całego sezonu obie drużyny prezentują podobny poziom, ale biorąc pod uwagę mecze u siebie zespołu VVV Venlo oraz wyjazdowe spotkania, jakie rozgrywali zawodnicy drużyny SC Heerenveen, faworytem stają się gospodarze, bowiem oba teamy to ekipy własnego boiska. Venlo przegrało w tym sezonie tylko raz (mam tu na myśli oczywiście mecze na własnym stadionie), natomiast Heerenveen wygrało na wyjeździe tylko dwukrotnie. Jednak ostatnio nie idzie im bez względu na miejsce rozgrywania spotkania. W ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie 3 punkty, ogrywając tylko słabiutki Willem II. W pozostałych czterech spotkaniach strzelili tylko dwie bramki. Venlo gra w kratkę, ale u siebie nie zawodzi. Nie wystarcza to moim zdaniem na to, by postawić na czystą &quot;jedynkę&quot;, ale spokojnie można zagrać na gospodarzy z opcją &quot;Draw no bet&quot;.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z NECiem się zgadzam w 100% na dzisiaj. Udało mi się złapać kurs 1.75.
Dzisiaj jest jeden mecz z Jupiler Pro League:
Mechelen vs Germinal
1, 2.44 Pinnacle 2/10 ✅ 1:0 peFFka ????
Mechelen w tym sezonie grał dobrze i ciągle nie jest źle. Zajmują bezpieczne 9te miejsce w tabeli. Forma w nowym roku nie jest zła: 1-1-1. Zaczęli od łatwej wygranej z outsiderem, Roeselare 2:1, potem remis z różnie grającym Standardem Liege, a ostatnio przegrali po zaciętym meczu z Cercle Brugge. Dzisiaj rywal będzie mniej wymagający, Germinal. Gospodarze zagra dzisiaj jedynie bez Mellemansa oraz Oliviera Renarda. Liderzy drużyny Julien Gorius i Nong Aloys zagrają i to jest dość istotne.
Germinal po rewelacyjnej pierwszej części sezonu dostali zadyszki. Ostatnie 4 spotkania przegrali nie mając przy tym większych szans. Szczególnie odbiło się na nich spotkanie z Anderlechtem gdzie przegrali na własnym boisku aż 0:5. Poza tym wcześniejsze porażki z Kortrijkiem 0:3 i z Cercle Brugge 1:4 są tragicznymi rezultatami. Zaczynają grać na poziomie Roeselare, a czasami nawet gorszym. Jedną z przyczyn na pewno są szerokie braki kadrowe: Goor, Tshibuabua, Wamfor, Francois i Jańczyk. Szczególnie odczuwalny jest brak Goora i Tshibuabuy.
Dzisiaj nie widzę raczej po raz kolejny szans dla niegdyś rewelacyjnie spisującego się Germinalu. Jednak radzę nie szaleć ze stawką (2/10), ponieważ każda passa kiedyś się kończy ;) Polecam na singlu. W wielu bukach kursy spadają na wygraną gospodarzy.
Powodzenia.
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam- Roda JC Kerklade (+1 goal hc)
Typ: 1
Kurs: 1,615
Bukmacher: Spotingbet
Analiza:
Na środę wybrałem mecz w holenderskiej Eredivisie pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Rodą JC. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespół Ajaxu który zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli. Roda sklasyfikowana jest 9 oczek niżej. Ajax Amsterdam na pewno ma jeszcze spore szanse na tytuł mistrzowski. Do prowadzącego w tabeli PSV Eindhoven traci tylko 9 punktów. Zwycięstwo z Rodą jest konieczne do utrzymania się w walce o najwyższe cele. Stawiam na zwycięstwo Ajaxu co najmniej dwoma bramkami. Co za tym przemawia? Przede wszystkim fenomenalna forma Ajaxu na własnym stadionie na którym w tym sezonie jeszcze nie przegrali, a aż 8 razy zdobywali komplet punktów i raz zremisowali. No i ten imponujący bilans bramkowy na własnym terenie. 31 zdobytych bramek w 9 meczach i tylko 3 stracone. To mówi samo za siebie. Ajax dysponuje jeszcze jednym ważnym atutem, a jest nim Luis Suarez- zdobywca 18 bramek w tym sezonie i aktualny lider klasyfikacji strzelców. Po za tym forma Rody w meczach wyjazdowych nie jest zbyt imponująca. 2 zwycięstwa 2 remisy i 6 porażek wrażenia nie robi. Bilans bramek 10-21 też nie powala na kolana. Krótko mówiąc jutro czeka nas jednostronne widowisko i pewne zwycięstwo Ajaxu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Anderlecht vs Club Brugge 1, 1.73 StanJames 4/10 ✅ 3:2 peFFa - bardzo emocjonująca ????
Krótko:
Kurs to czysta przesada. Prawdą jest to, że jest to szlagier, ale Anderlecht w tym sezonie nie ma na siebie mocnych. Ostatnie wyniki: 5:0 z Germinalem i 4:0 ze Standardem (oba mecze na wyjeździe) mówią za siebie. Cały czas grają równo. Szeroka kadra pozwala na różne ciekawe kombinacje w składzie i dzisiaj zagrają wszyscy ważni gracze np.: Deschacht, Boussouffa czy Lukaku.
Club Brugge także nie gra źle, ale jednak to nie to samo co Anderlecht. Warto podkreślić, że ostatnie mecze nie były dla nich dobre. Porażka z Genkiem 0:2 i trudny mecz z Westerlo (2:1 dla Clubu) na pewno nie są za tym by stawiać dzisiaj na niespodziankę w postaaci remisu czy wygranej gości. Dobrą wiadomością dla Clubu Brugge jest to, że do kadry wraca kilku ważnych graczy m. in. Klukovski. Mają jednak inne zmartwienie w postaci agresywnej gry i dużej ilości żółtych kartoników. Blondel ma już na koncie 9 żółtych kartek i jeszcze jednak elminuje go z gry w Jupiler Pro League aż na 2 tygodnie, więc najprawdopodobniej zacznie mecz na ławie.
Ja dzisiaj polecam grać wygraną gospodarzy. Kurs naprawdę kuszący w StanJamesie. W innych bukach kursy lecą i oscylują w granicach 1.60-1.65.
Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj pechowo z AZ wyszło, stracili gola w ostatniej minucie...

Widze Beniu sypie kolejna peFFką, hmmm tak się zastanawiając dłuzej niby Fiołki są faworytem, ale jak to mówią mecz na szczycie więc się jeszcze zastanowie czy stawiac na Anderlecht. Ale wkońcu poleca go ekspert więc nie zawiedzie ;)

Za to inny &quot;pewniak&quot; mi się rzucił w oczy z Eredivisie. Kurs nie powalający ale @1,33 w dublu z Anderlechtem już wygląda chyba dobrze.
Ten tzw pewniak to moim zdaniem wygrana PSV w meczu z Utrechtem. Ostatnio owszem PSV przegrało z Feyenoordem w Pucharze Holandii, ale trzeba równiez wziąc pod uwage jak Feyenoord ostatnio dobrze sobie poczyna.
No ale wracając do PSV , przed tygodniem też zremisowali w Arnhem 0:0. A że sa liderem i u siebie grają świetnie od dawien dawna. W tym sezonie bilans 9-1-0. Utrecht nigdy nie był jakimś wielkim przeciwnikiem. To taki średniak który balansuje między pozycjami 5-12. Obecnie jest 6. PSV prawdopodobnie bez Engelaara, ale jego występ równiez nie jest wykluczony. Również może zabraknąc Manoleva - bułgarskiego obrońcy. Siłą PSV jak wspomnialem jest gra u siebie. Zawsze w tych meczach mają niesamowitą przewage. Wierze w Affelaya, Toivonena czy Dzudzszaka

Mój typ : PSV Eindhoven @ 1,33 Unibet ✅2:1


Ci co stawiają na Ajax warto wiedziec że w ostatnich meczach grają słabiej. Szczegolnie postawa Luisa Suareza jakby osłabla. Początek mial wyśmienity a ostatnio już tak dobrze nie gra. Dzisiaj Ajax bez Atouby i Alderwierelda. Ale wracając do Urugwajczyka może warto spróbowac że Suarez nie strzeli gola? Kurs oferowany 1,75 wygląda ciekawie. Owszem to taki typ napastnika który może zawsze strzelic, ale teraz na szpicy gra Pantelic i jakby gra została podporządkowana pod niego, a Luis operuje na lewym skrzydle bardizej ale nei widac po nim takiej świeżości i łatwości w dryblingu. Chociażby w meczu na de Kuip nie radził sobie z niemal debiutantem w dorosłej pilce , obrońcą Feye De Vrijem.

Typ : Luis Suarez nie strzeli @ 1,75 Unibet ⛔4gole ????

Ciekaw jestem oczywiście zdania Benka ;)


EDIT : znalazłem jeszcze teraz przewidywane składy na mecz Anderlecht - FC Brugge wiec podaje ;)

Anderlecht: Proto, Van Damme, Deschacht, Juhasz , Gillet, Legear , Biglia , Kouyate, Kanu, Boussoufa, Lukaku
Brugge: Stijnen, Hoefkens, Dirar, Blondel, Donk, Vargas, Geraerts, Alcaraz, Odjidja, Kouemaha, en Perisic

EDIT : Dzieki Benek_19 za Anderlecht????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Anderlecht Bruksela - Club Brugge
Przed nami absolutny hit w lidze belgijskiej. Spotkają się dzisiaj ze sobą dwa najlepsze kluby, o czym świadczy zresztą tabela. Po 21 kolejkach Anderlecht jest liderem, ekipa popularnych Fiołków uzbierała jak dotąd 51 punktów. Gospodarze świetnie radzą sobie na własnym obiekcie, gdzie na 30 możliwych punktów zdobyli aż 26. Brugge traci do lidera 6 punktów, strata ta jednak wzrosła, szczególnie w ostatnim czasie. Goście na obcych boiskach grają dosyć dobrze: 6-1-3. W ostatnim czasie jednak notują chyba lekki spadek formy. Przegrali dwa kolejne mecze wyjazdowe, kolejno z Genkiem 0-2 i Gentem 0-1. Gospodarze za to w ostatnim czasie, po prostu &quot;miażdżą&quot; swoich rywali. Ostatnie wyniki: 5-0 z Beerschot i 4-0 ze Standardem, obydwa były osiągnięte na wyjeździe. Rezultaty te mówią wszystko o formie w jakiej znajdują się gospodarze. Są najlepsi w lidze i po prostu pokazują to. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli Anderlechtowi odskoczyć na 9 punktów Bruggi. Gospodarze wyjdą na pewno z tym przekonaniem, że ich dzisiejsze zwycięstwo praktycznie zakańcza walkę o mistrzostwo. Typ opieram przede wszystkim na statystykach, bo rozgrywek Jupiler League nie śledzę na bieżąco. Gości pamiętam z dwumeczu z Lechem. Najbardziej utkwiła mi w pamięci ich agresywna, czasami nawet brutalna gra. Anderlecht na taką grę już jest wyczulony, mając w pamięci co stało się z Wasilewskim i Juchaszem. Gospodarzy do triumfu powinien poprowadzić duet super napastników: Lukaku i Boussoufa. Ciekaw jestem zwłaszcza postawy tego pierwszego. Jak chyba większość ludzi interesujących się piłką, jestem pod ogromnym wrażeniem jego gry. Czasem zastanawiam się jednak, czy na pewno ma tylko 17 lat ???? Wracając do meczu, na korzyść Anderlechtu przemawia też historia bezpośrednich spotkań, kiedy to gospodarzem były właśnie Fiołki. Ostanie dziesięć takich meczy to osiem zwycięstw Anderlechtu i dwa remisy. Gospodarze są zespołem po prostu lepszym, znajdują się też w wysokiej formie.
Moje typy:
Anderlecht 1,65 ✅
Anderlecht (-1.0) 2,70
⛔
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Spotkanie: Holandia Eredivisie: Twente – Heracles
Typ: Twente over 1,5 gola w drugiej połowie.
Kurs: 2.65
Buk: Sportingbet
Analiza:
Twente to drugi zespół holenderskiej piłki w tym sezonie. Od lidera PSV dzieli ich tylko bilans bramkowy. Nikt ich nie pokonał na ich terenie. Zremisowali tylko ze wspomnianym Eindhoven, a oprócz tego 9 razy zwyciężali. Strzelili u siebie 22 bramki, tracąc zaledwie 8. 13 ze zdobytych goli strzelili w drugich połowach. W pierwszej części gry rozstrzygali mecze ze słabszymi zespołami, takimi jak Waalwijk czy Venlo. Lepsze drużyny stawiały większy opór piłkarzom Twente, lecz ich doskonałe przygotowanie do sezonu daje się we znaki rywalom w drugiej połowie.
Lepszą drużyna od Waalwijk jest za pewne Heracles Almelo – piąta drużyna tegorocznych rozgrywek. Walczą oni w tym sezonie o wejście do Ligi Europejskiej, bo Champions League jest zarezerwowane dla dwóch wyżej wymienionych drużyn. Na wyjazdach radzi sobie średnio. Z początku sezonu trafili na mniej wymagających przeciwników i nie zawodzili. Teraz jednak jest lekki spadek formy, bo inaczej nie da się wytłumaczyć porażki 4:1 z Groningen. Grali też z wspomnianym liderem, któremu ulegli aż 4:0. Myślę, że piąte miejsce to odpowiednia lokata dla zawodników Heraclesu, gdyż wygrywają oni ze słabszymi od siebie, a do czołówki jeszcze sporo tracą. Na 10 straconych na wyjeździe bramek, 8 stracili w drugiej połowie. Myślę, że mistrzowie drugiej części gry – zawodnicy Twente Enschede podniosą ich średnią jeśli chodzi o tą statystykę.
 
billi 207

billi

Użytkownik
RKC Walwijk - Feyenoord Roterdam
typ : 2/2
bukmacher : Expekt
kurs: 2.5


analiza :

W czwartek o godz. 20.00 na stadionie Mandemakers Stadion rozpocznie sie ligowe spotkanie pomiedzy gospodarzami, czerwona latarnia Eredivisie
RKC Walwijk a 4 zespolem tegorocznych rozgrywek Feyenoordem Roterdam.Podopoieczni Mario Beena radza sobie dosyc przyzwoicie grajac na wyjazdach i
moga sie poszczycic bilansem 5-3-2 Walwijk grajac w domu ugrali bilans 3-0-7. Sadze , ze Feyenoord ruszy do ataku juz od 1 minuty spotkania , chcac
wykorzystac fakt ze RKC jest ostatni w lidze i poprawic sobie statystyki bramkowe. Druzyna z Roterdamu w lini ataku posiada takie armaty jak :
J.Tomasson(7) , A.Slory (4) czy J. De Guzman (3). Feyenoord w pierwszych 45 minutach zdobyl 13 goli , w drugiej czesci spotkania 12. Dla porownania
dodam ze Walwijk pomiedzy 45 a 90 minuta zdobyl zaledwie 5 goli. Uwazam , ze Feyenoord Roterdam to druzyna o klase lepsza od swoich przyszlych
przeciwnikow i bezproblemow obejma prowadzenie na poczatku spotkania , ktorego nie oddadza juz do konca.
 
boltman 0

boltman

Użytkownik
Piłka nożna &gt; Holandia &gt; Eredivisie
⚽

Spotkanie: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt

Analiza: O godzinie 20:00 na Mandemakers Stadion piłkarze z Waalwijku podejmą u siebie Feyenoord Rotterdam. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach Eredivisie. Feyenoord plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem 39 punktów, tracąc cztery punkty do Ajaxu. Zaś beniaminek z drugiej ligi znajduje się na szarym końcu tabeli. W dwudziestu meczach zdobyli oni zaledwie dwanaście punktów. Są oni głównym kandydatem do spadku. Feyenoord Rotterdam to ambitny zespół na miarę gry na arenach europejskich. Podopieczni Mario Been&#39;a są dużym faworytem tego spotkanie. W końcu z kim jak nie z ostatnim klubem tabeli ma się zdobywać potrzebne punkty. Piłkarze podejdą do tego meczu na dużym luzie. Mają przewagę psychologiczną nad zespołem RKC Waalwijk, bowiem już raz w tym sezonie zmierzyli się ze sobą i Feyenoord zwyciężył dużą przewagą, wygrywając aż 3:0, co prawda było to zwycięstwo przed własną publicznością, lecz jest to wystarczająca wygrana by wnioskować o ich zwycięstwie także i w tym meczu. Minusem dla piłkarzy z Rotterdamu będzie brak w składzie Gio van Bronckhorsta. Jego absencja jest spowodowana urazem biodra, którego nabawił się Holender w meczu z Ajaxem w poprzedniej kolejce. Mimo braku tak doświadczonego piłkarza, sądzę że Feyenoord i tak sobie poradzi, bo w końcu &#39;co klasa, to klasa&#39;. Polecam. ????

⚽
 
la_amma 0

la_amma

Użytkownik
Waalwijk vs Feyenoord
Spotkanie: RKC Waalwijk - Feyenoord
Typ: 2
Kurs: 1.57
Buk: SportingBet
Analiza:
4 Lutego zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Feyenoordem i Waalwijkiem, wybrałem to spotkanie gdyż przewiduje pewne zwycięstwo będącego w dobrej formie Feyenoordu.
Opis druzyny Gości:
Trzy ostatnie mecze Fey&#39;ów na wyjeździe to dwie wygrane i jeden remis, warto także dodać że wcześniej zremisowali 1:1 z drużyna Ajaxu (był to mecz u siebie). Drużyna zajmuje obecenie 5 miejsce w Eredivise, ze stratą 4 pkt do miejsca na podium. Jeśli brać pod uwage tabelę &#39;mecze na wyjeździe&#39; Feyenoord uklasowuje się na 4 miejscu, z taka samą liczbą pkt co drużyna trzeica.
Na sześć ostatnich meczy Feye wygrał aż cztery, i w tym żadnego nie przegrali co przemawia znacząco za goścmi.
MOC NA WYJEZDZIE 0.3
FORMA 0.83


Opis drużyny gospodarzy
Waalwijk jest drużyna którą zajmuję ostatnie miejsce w lidze, traci 5 pkt do miejsca premiowanego barażami.
Ostatnie trzy mecze u siebie to dwie porażki i jedna, dość zaskakująca wygrana 4;1 ze Sparta.
Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie sześć meczy, to bilans jest nastepujący:
5 porażek, jedna wygrana.
Biorąc pod uwagę tabele&#39; mecze u siebie &#39; waalwijk zajmuje 17, przed ostatnie miejsce.
Jest to drużyna której napewno cięzko będzie obronić się przed spadkiem, i bardzo cięzko będzie jakie kolwiek wynieść punkty zen spotkania z Feyenoordem
MOC U SIEBIE -0.6
FORMA -0.93

Uwazam Gosci za murowanych pewniaków, którzy gonią miejsca, które dadzą im możliwość gry w lidze mistrzow. Choc o to będzie bardzo cięzko.
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: Royal Charleroi SC - Standard Liege
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Spotkanie na szczycie. W tym meczu spodziewam się cudu i niespodziewanego zwrotu akcji. Z pewnością to goście są faworytem. Słaba postawa w ostatnich meczach wynika z tego, że w lidze praktycznie o nic już nie grają, tylko o zajęcie dobrej satysfakjonującej lokaty. Po serii słabych występów na własnym boisku Charleroi przełamało się w meczu ze słabszym Roeselare, którym udało się wygrać 3:0 przyszła porażka z Genk. Gospodarze muszą się wkońcu wziąć w garść i pokazać wszystkim, że im zależy na wygrywaniu. A pokonanie drużyny renomowanej z pewnością dodałoby motywacji, przecież i tak nie mają nic do stracenia, więc mogą zagrać futbol ofensywny. Goście natomiast, to drużyna, która w tym sezonie obniżyła loty i już nie pociąga swoją grą jak w poprzednich sezonach. Mimo to ciągle próbuje
i stara się o dobrą pozycję na koniec sezonu. Ostatni wygrany mecz Standardu na wyjeździe odbył się 26 września 2009 Jupiler League Kortrijk vs. Standard Liege
następne mecze były nieco gorsze

24/01-10 Jupiler League KV Mechelen vs. Standard Liege 0:0
29/12-09 Jupiler League Cercle Brugge vs. Standard Liege 2:0
29/11-09 Jupiler League St. Truiden vs. Standard Liege 2:0
24/11-09 Liga Mistrzów, Grupa H Arsenal vs. Standard Liege 2:0
21/11-09 Jupiler League AA Gent vs. Standard Liege 2:1
20/10-09 Liga Mistrzów, Grupa H Olympiacos vs. Standard Liege 2:1
17/10-09 Jupiler League Westerlo vs. Standard Liege 2:0
29/09-09 Liga Mistrzów, Grupa H AZ Alkmaar vs. Standard Liege 1:1

dość słaba postawa wyjazdowa. Gospodarze z pewnością będą chcieli to wykorzystać.

Myśle, że łatwiej im będzie gdyż ostatnie trzy mecze wyglądają następująco
22/03-09 Jupiler League Charleroi vs. Standard Liege 1:0
27/04-08 Jupiler League Charleroi vs. Standard Liege 2:1
26/01-07 Jupiler League Charleroi vs. Standard Liege 2:5
(po wysokiej porażce kolejne mecze to zwycięstwa) Do trzech razy sztuka, Charleoi ma szanse, wystarczy wybiec na murawę w skupieniu i zagrać jak najlepiej się da. Bilans historyczny to 4-5-5. Czas na 5 zwycięstwo ze Standardem Liege.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzisiaj napiszę, bo jutro raczej nei znajdę czasu - w piątek egzamin, który chcę zaliczyć w pierwszym terminie ????
RKC vs Feyenoord 2, 1.67 Coral, Skybet 2/10 ✅ 0:1 peFFka ???? 3/3 ????
RKC jak już wszyscy wiedzą to outsider. Potrafią zabłysnąć, ale to są jednorazowe &#39;wyskoki&#39;. Ostatnio na trzy mecze raz wygrali, a dwa następne przegrali (z Bredą i Willemem). Jutro będą mieli zdecydowne problemy w defensywie, bo nie zagra dwóch podstawowych obrońców: Gudde i von Mosselveld. Poza nimi kibice gospodarzy nie ujrzą: Lifondje oraz Vinka.
Feyenoord zaczął znowu grać mocno. W pucharze łatwo ograli PSV 3:0, a w lidze mało efektowny remis z Venlo, a potem już na pewno bardziej motywujący, ugrany punkt z Ajaxem. Goście co prawda będą osłabieni: van Bronckhorst (kapitan), Landzaat i Cisse. Jednak bez Cisse grali cały miesiąc, ponieważ grał w PNA. Najbardziej będzie brakowało kapitana Portowców, ale z takim rywalem powinni sobie poradzić.
H2h zdecydowanie na korzyść Feyenoordu. Każdy inny wynik niż wygrana gości będzie niespodzianką ;) Portowcy muszą walczyć o punkty, bo nigdy nie wiadomo czy Heracles i Utrecht nie zaczną ich gonić.
Powodzenia.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam Typ: gospodarze nie strzelą Kurs: 2.35 (unibet) ✅ 0:1 (0:0)
Feyenoord ostatnią ligową porażkę poniósł 1 listopada (!), kiedy to wysoko uległ Ajaxowi, przegrywając w Amsterdamie aż 1:5. Od tamtej pory w 8 spotkaniach wywalczył aż 16 punktów, na które złożyły się 4 zwycięstwa i 4 remisy. Trudno się spodziewać, by podopieczni Mario Beena mieli przerwać nagle tę serię i to w meczu z okupującym ostatnie miejsce w tabeli beniaminkiem z Waalwijk.
Podopieczni Ruuda Brooda robią, co mogą, by oddalić od siebie widmo degradacji, ale mimo chwilowych przebłysków dobrej gry, wyników ciągle nie ma, a strata do bezpiecznej pozycji ciągle pozostaje spora. Nie może być z resztą inaczej, kiedy drużyna w 20 rozegranych do tej pory ligowych meczach, zanotowała aż 16(!) porażek.
Gospodarze przystąpią do tego meczu osłabieni brakiem zawieszonego podstawowego obrońcy Franka van Mosselvelda, a kontuzja z kolei wykluczyła z gry jego partnera w defensywie, Woutera Guide&#39;a, co na pewno ułatwi piłkarzom Feyenoordu stwarzanie licznych sytuacji podbramkowych.
Natomiast goście będą zmuszeni radzić dziś sobie bez lewego obrońcy i kapitana drużyny Giovanni&#39;ego van Bronckhorsta, którego zastąpi mało ostatnio grający Tim de Cler. W linii obrony Portowców nie zobaczymy również zmagających się z urazami Dani’ego Fernandeza i Kelvina Leerdama. Z kolei w ofensywie Denny&#39;ego Landzaata i Sekou Cisse zastąpią „głodny bramek” Roy Makaay oraz Diego Biseswar.
Co do zwycięstwa Feyenoordu w dzisiejszym meczu jestem pewien. Uważam jednak, iż dobrym typem, po bardzo atrakcyjnym kursie, jest typ na to, że ekipa z Waalwijk nie zdobędzie w tym pojedynku nawet bramki, a tym samym doświadczony Rob van Dijk po raz kolejny zachowa czyste konto. W 10 ostatnich kolejkch RKC przegrywało w końcu aż 7 razy, nie zdobywając goli aż w 5 z nich. Mało tego... W 5 ostatnich spotkaniach przed własną publicznością, gracze Waalwijk aż 3-krotnie nie byli w stanie zdobyć choćby jednej bramki. Natomiast w przypadku Feyenoordu, spośród 5 ich ostatnich zwycięstw, aż 4 kończyły się wygraną „do zera” (nawet rozegrany przed paroma dniami w Eindhoven pucharowy mecz z PSV, który zakończył się ich pewną wygraną 3:0!). Przyglądając się ostatnim wynikom widać, że piłkarze z Rotterdamu tracą niewiele bramek (w ostatnich 7 ligowych spotkaniach tylko 3), co jeszcze bardziej zachęca mnie to tego typu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
RKC WAALWIJK - FEYENOORD ROTTERDAM
typ : Feyenoord @ 1,65
Unibet ✅0:1​

Nie będe dzisiaj jak widac sam i także potwierdze ze typ na Feyenoord wydaje się bardzo dobrą opcją. A kurs 1,65 w takim meczu trzeba oceniac wylącznie pozytywnie. Waalwijk to czerwona latarnia w lidze. Feyenoord w ostatnich meczach prezentuje się bardzo dobrze. Owszem dzsiaij zabraknie van Bronckhorsta ale jego zastąpi De Cler. Jak zapowiada szkoleniowiec Feye Mario Been oprócz De Clera w tym meczu wystąpią od początku jeszcze Biseswar i Makaay.
Patrząc już tylko na dyspozycje obu zespolow w ostatnich meczach to wygląda to tak :
-Waalwijk 10 meczów ( 3 wygrane - 7 porażek)
-Feyenoord 10 meczów ( 6 wygranych - 4 remisy)
Jakże odmienna to jest dyspozycja. W dodatku udowodnili grą że to nie jest przeypadkowe. Wygrana 3:0 na stadionie Phillipsa z PSV mówi sama za siebie. Remis z Ajaxem 1:1 na de Kuip gdzie to oni prowadzili gre także nie rozczarowuje. Szzczególnie postawa Andre Bahii ktory w obronie czyści wszystko a przy stałych fragmentafch jest bardzo groźńy może się podobac. Z przodu Wijnaldum z kazdym meczem coraz lepszy. El Ahmadi również złapał forme. Z PSV wychodziło mu wszystko.
Można by tak pisac i pisac, ale najważniejsze jest to że Feye są w gazie i będą chcieli jeszcze w lidze zagrozic Ajaxowi który ich wyprzedza. Taki mecz jak ten to dla nich powinien byc spacerek ;)

RKC Waalwijk: Levita; Colin, Gudde, Luirink, Dustley Mulder; Agustien, Hans Mulder, Metaj; Benson, Benschop i Boerrigter.

Feyenoord: Van Dijk- De Vrij, Vlaar, Bahia, De Cler- Fer, Tomasson, El Ahmad- Wijnaldum, Makaay, Biseswar.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom