>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Ligue 1 [19-20 stycznia 2010r]

Status
Zamknięty.
travism 190

travism

Forum VIP



21 KOLEJKA




W środowy wieczór zostanie rozegrana 21 seria spotkań we Francuskiej ekstraklasie. Pierwszym meczem tej kolejki bedzie spotkanie broniącego się przed spadkiem St. Etienne z zajmującym dziewiątą lokatę zespołem Stade Rennes. Bardzo ciekawie zapowiadają się środowe mecze z udzuałem zespołów z czołówki tabeli. W Grenoble dojdzie do spotkania ostatniej ekipy z liderem rozgrywek Bordeaux. Każdy inny wynik niż wygrana mistrza Francji bedzie ogromnym zaskoczeniem. Z kolei wiecemistrz Francji rozegra swoje spotkanie także z zespołem ze strefy spadkowej. Na Stade Vélodrome przyjedzie osiemnasta siła ligi, Le Mans. Mimo sporych osłabień zespół Ol. Marsylia powinien poradzić sobie z tragicznie grającą na wyjazdach ekipą gości. Kolejnymi ciekawymi pojedynkami w tej kolejce są także pojedynki Lorient - Lyon, PSG - Monaco i Nicea - Auxerre. Nasze oczy będą szczególnie skierowane na zespół Auxerre, gdzie występują reprezentancie Polski, Jeleń i Dudka. Szanse na zwycięstwo są spore, ponieważ ekipa Nice w ostatnich spotkaniach nie radzi sobie zbyt dobrze, co mogą wykorzystać gracze Auxerre. Na Parc des Princes przyjedzie Monaco, które w ostatnich spotkaniach przypomniało sobie o dyspozycji z początku sezonu. Nieco inaczej jest z ekipą ze stolicy Francji. Nie mogą złapać właściwego rytmu co prowadzi do nierównej formy i gubienia punktów z teoretycznie słabszymi ekipami. Jak to będzie wyglądać z mocnym Monaco? Na stadion ósmej ekipy ligi Francuskiej zawita Olympique Lyon, który w ostatniej kolejce dość pewnie pokonał drużynę Nancy, lecz w środe czeka ich nieco cięższa przeprawa, ponieważ zespół Lorient traci raptem trzy punkty do zespołu Ol. Lyon. Na stadion Stade Auguste Bonal przyjedzie rewelacyjne Lille, które kontynuuje serię 7 zwycięstw z rzędu. Również powinniśmy szczególnie obserwować to spotkanie z racji występu reprezentanta Polski Ludovica Obraniaka. Czy znów błyśnie i zdobędzie kolejną bramkę dla swojego zespołu?


KONTUZJE


Zachęcam do pisania analiz oraz wymieniania się swoimi spostrzeżeniami odnośnie spotkań 21 kolejki Ligue 1.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Piłka Nożna - Francja - Ligue 1.
Grenoble - Bordeaux

Jutro rusza kolejna kolejka ligi Francuskiej , Żyrondyści zawitają na boisku Grenoble o godzinie 20,45 . Bordeaux to absolutny mistrz jesieni, zdominowali ligę, i grają piękny futbol, nie mają sobie równych, pokonują każdego , mają sporą przewagę i proszę spojrzeć na tabelę, Grenoble 20 meczy i.. 7pkt;) , a Bordeaux 20 spotkań i 44 pkt, to krótko mówiąc deklasacja w tabeli, gospodarze są głównym faworytem do spadku z ligi, nic już ich chyba nie uchroni przed tym.
Mój typ jest oczywisty , czysta 2 , ponieważ goście czy grają przed własną publicznością czy też nie i tak wygrywają , moim zdaniem to będzie jednostronne spotkanie , trener wystawi w miarę optymalny skład i zobaczymy wspaniałe widowisko w którym bramki zdobywać będzie Bordeaux.;)

Mój typ:
Bordeaux✅
1,50
Tobet
:cool:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Sochaux - Lille || Lille || 1.95 Expekt⛔
Soszo vs Lille czyli spotkanie Dawida z Goliatem. W ostatniej kolejce jak Lille gladko wygralo 3:1 z PSG tak Sochaux gladko przegral z odradzajacym sie Monaco 0:2. Mowiac szczerze nie spodziewalem sie az tak dobrego wystepu ekipy Ludo Obraniaca w ostatnim spotkaniu ale wygrywajac je utwierdzili mnie tylko w przekonaniu, ze nadal warto w nich inwestowac pieniazki. Bordo tylko zremisowalo z OM natomiast Lille pewne 3:1 i tak oto strata zmniejszyla sie z dziewieciu do siedmiu punktow, oczywiscie kazdy pewnie bedzie sie klepal w czolo jezeli napisze, ze Lille moze walczyc o fotel vice lidera ale naprawde patrzac na obecna tabele gdzie trzecie miejsce zajmuje Montpellier ! [wtf?] wszystko jest mozliwe. Przejdzmy do spotkania, Lille bez najlepszego strzelca Gervinho , ktory dzielnie walczy z ekipa WKS w PNA ale za to z Yohanem Cabayem, mlodym francuskim pomocnikiem, ktory w ostatnich pieciu spotkaniach strzelil cztery gole oraz drugim strzelcem Frauem, Sochaux natomiast bez Mikariego i Davisa czyli teoretycznie Dwoch najlepszych strzelcow. Na co mozemy liczyc ? bez watpienia na duza liczbe bramek poniewaz ekipa Lille notuje srednia ponad 1.8 gola na spotkanie co jest jak na warunki Ligue 1 naprawde niezlym wynikiem, a jezeli mlodziutki Hazard zacznie czesciej tak smialo wbiegac w pole karne przeciwnikow mozemy liczyc nie tylko na wysokie zwyciestwo Lile ale takze na piekne brakmi.
Hazard
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
20 stycznia 2010r
godzina 19:00​
⚽ Olympique Marsylia - Le Mans | Typ: Marsylia - Kurs: 1,35✅
Nie ma się co za długo rozwodzić nad tym spotkaniem. Zdecydowanym faworytem są gospodarze. Pomimo kilku braków w składzie (m.in. Stephane M&#39;Bia, Fernando Morientes i Bakari Kone) Marsylia potrafiła rozegrać w niedziele bardzo dobre spotkanie z Bordeaux. Nieco pechowy remis (gol samobójczy Mandandy, spora przewaga w końcówce) na pewno zmobilizował OM i w dzisiejszym meczu zrobią oni wszystko aby zgarnąć 3 punkty. Sytuacja w tabeli nie jest najlepsza. Gospodarze w zasadzie powoli zapominają już o mistrzostwie, ale walka trwa do końca. Marsylia musi zacząć wygrywać seriami, jeżeli chce jeszcze pomarzyć o jakimkolwiek sukcesie w tym sezonie. Zatem pora rozpocząć od Le Mans - przeciwnika, który nie jest specjalnie wymagający. Odległe 18 miejsce w tabeli i fatalna gra na wyjazdach (0-0-9 braki 3-18 ). Wydaje się niemożliwym, aby goście urwali tutaj choćby punkt ekipie Didiera Deschampsa. Jak wspomniałem wcześniej obie drużyny lekko osłabione, bowiem w Ligue 1 występuje sporo reprezentantów krajów afrykańskich. Mimo to Marsylia dysponuje szerszą kadrą i wciąż ma takie gwiazdy jak Niang, Brandao, Ben Arfa... Typuję dzisiaj pewne zwycięstwo Marsylii, czym zresztą Ameryki nie odkrywam.
20 stycznia 2010r
godzina 19:00​
⚽ Grenoble - Bordeaux | Typ: Bordeaux - Kurs: 1,50✅
Kurs naprawdę niezły jak na tak pewny (jak dla mnie) mecz. Gospodarze w tym sezonie nie grają nic. Wydawało by się, że po fatalnym początku zaczęli coś grać zdobywając 6 punktów w 4 meczach. Dawno i nieprawda. W kolejnych 5 spotkaniach Grenoble zdobyło tylko 1 punkcik z osłabioną Nicea na własnym terenie. Dzisiaj na Stade des Alpes przyjeżdża lider i nie widzę innej opcji jak jego zwycięstwo. Przywoływanie statystyk gospodarzy to śmiech na sali. 20 spotkań - 7 punktów - bilans 11-35. Grenoble raczej pogodziło się już z degradacją. Bordeaux gra za to doskonale. Do ostatniego remisu z Marsylią notowali serię 6 zwycięstw ligowych pod rząd. Poza tym rozbijali w pył przeciwników w Lidze Mistrzów (Bayern czy Juventus). Goście po prostu muszą wygrać. Wszystko na to wskazuje. Począwszy od aktualnej formy, poprzez statystyki, a na składzie kończąc. Drużyna Laurenta Blanca ma najlepszą obronę w lidze (tylko 13 goli straconych). Poza tym gospodarze będą osłabieni brakiem Milivoje Vitakica, Davida Jemmaliego, Sofiane Feghouliego, Hugo Cianciego i Mustafy Kucukovica. Goście tylko bez Cedrica Carrasso, Marca Planusa i Abdou Traore. Jestem przekonany, że dzisiaj Bordeaux wywiezie 3 punkty z banalnie prostego terenu. Takie gwiazdy jak Gourcuff, Chamakh czy Gouffran poprowadzą przyjezdnych do pewnych trzech punktów.
20 stycznia 2010r
godzina 19:00​
⚽ Nice - Auxerre | Typ: Auxerre - Kurs: 2,80✅
Ciekawe spotkanie, w którym teoretycznie wszystko może się zdarzyć. Ja zdecydowałem się zagrać na gości. Po pierwsze dlatego, że są oni w niezłej dyspozycji. Potrafili niedawno pokonać Marsylię na ich terenie 2-0. Nie przegrali od 5 ligowych spotkań. Co prawda remis w ostatnim meczu z Boulougne nie przyniósł chwały piłkarzom Auxerre, jednak pozostałe wyniki całkiem niezłe. Goście zajmują w tej chwili 7. pozycję w tabeli. W czołówce jest jednak bardzo ciasno i walka o europejskie puchary będzie pewnie trwać do ostatniej kolejki. Dlatego każdy punkt jest bardzo ważny. Dzisiaj Auxerre ma realne szanse na zwycięstwo, ponieważ Nicea znajduje się ostatnio w dołku. W ostatnich 7 ligowych meczach gospodarze zdobyli zaledwie 2 punkty. Przed 10 dniami ulegli oni w Pucharze Francji 3-ligowemu zespołowi, który znajduje się tam w strefie spadkowej! Wszystko ma jednak swoje źródło. Trener Nice ma ogromny problem ze skompletowaniem optymalnego składu. Wszystko przez to, że skład gospodarzy jest zbudowany na fundamencie piłkarze z Czarnego Lądu. I tak w ekipie Nice również w tym meczu zabraknie takich piłkarzy jak: Habib Bamogo, Emerse Fae, Chaouki Ben Saada, Eric Mouloungui, Mickael Pote, Mahamane Traore, Onyekachi Apam i Mamadou Bagayoko. Poza tym kontuzjowani są Ismael Gace i Jonathan Quartey. Lista niezwykle długa i naprawdę ma to przełożenie na wyniki. W ekipie Auxerre być może od pierwszych minut zagra już Irek Jeleń, który w ostatnim meczu z Boulougne wszedł z ławki w 45&#39;. Reasumując widzę dzisiaj sporą szansę na 3 punkty dla gości. Kurs jest według mnie zawyżony, biorąc pod uwagę okoliczności tylu braków w zespole gospodarzy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Kursy - Interwetten
 
travism 190

travism

Forum VIP
PSG - Monaco

Dziś na Parc des Princes dojdzie do najciekawszego pojedynku tej kolejki (przynajmniej wg. mnie). Znajdujące się w drobnym kryzysie PSG, które zajmuje dziesiątą lokatę podejmnie na wlasnym obiekcie dobrze spisującą się ekipę Monaco. Typ, który chce zagrać wydaję się dość dziwny, choć nie musi wcale tak być. Ekipa ze stolicy Francji punkty przeważnie traci w spotkaniach wyjazdowych, co też było widać w ostatnich spotkaniach. Na własnym obiekcie spisują się o niebo lepiej, bo na dziewięć pojedynków zdołali przegrać zaledwie raz. Z kolei zawodnicy Monaco swoja świetną serię śrubują głównie na wlasnym obiekcie. Na wyjazdach już nie jest tak kolorowo. Z dziewięciu wyjazdowych potyczek w tym sezonie zdołali wygrać zaledwie trzy spotkania, przegrywając ich aż pięć. Warto również odnotować że zespół gości na wyjazdch w tym sezonie ani razu nie zachował czystego konta, i z tak silna drużyną jaką jest PSG wydaję się że ta niechlubna passa zostanie podtrzymana. W drużynie gospodarzy zabraknie trzech zawodników, Stephane Sessegnon wyjechał na PNA, bramkarz Gregory Coupet pozostaje kontuzjowany od ponad miesiąca, a Guillaume Hoarau nie gra już przez trzy miesiące, choć nie wykluczone ze dziś moze pojawić się na murawie. Lista kontuzjowanych w ekipie Monaco jest nieco dłuższa. Nie zagrają: Djimi Traore, Nicolas Nkoulou, Pereira Da Silva Adriano, Jean-Jacques Gosso, Serge Gakpe, Mathieu Coutadeur. Warto dodać że trzech pierwszych wymienionych przeze mnie zawodników to podstawowi obrońcy którzy wypadli ze składu po ostatniej potyczce z Sochaux wygraną przez Monaco. Myślę że w obliczu absencji w ekipie gości PSG wygra dzisiejsze spotkanie i zacznie wspinać się w górę tabeli.

Mój typ:
PSG @ 1.80⛔
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Nice - Auxerre
Typ: Auxerre
Kurs: 3,09✅
Bukmacher: pinnacle

...dzisiaj o godzinie 19 rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy zepołem Nice i Auxerre...lekkim faworytem tego spotkania są gospodarze jednak mi si wydaje, że to spotkanie wygrają przyjezdni..główną informcją co do tego spotkania jest fakt, że gospodarze wystąpią w tym spotkniu bezaż 10 zawodników: Ismaela Gace i Jonathana Quartey&#39;a, Habib Bamogo, Emerse Fae, Chaouki Ben Saada, Eric Mouloungui, Mickael Pote, Mahamane Traore, Onyekachi Apam i Mamadou Bagayoko...u gości bez osłabień...ostatnia forma Auxerre to 2 zwycięstwa i remis w ostatnich 3 spotkaniach natomiast Nicea przgrała 2 razy i ra zremisowała...dwa laa temu na tym stdionie padł wynik 2-1 dla gości...​
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
⚽ Grenoble Foot 38 - FC Girondins Bordeaux ⚽
Mecz lidera tabeli z ostatnim zespołem rozpocznie się o 19:00 na Stade Des Alpes. Doskonale grający na wyjeździe gracze Bordeaux podejmą praktycznie najsłabiej grający u siebie zespół Grenoble. Na pierwszy rzut oka zwycięzca tutaj może być jeden. I tak wg. mnie będzie.

Goście są liderami (44p.), mają 7 punktów przewagi nad Lille. Gospodarze są głównym kandydatem do spadku, bowiem zdobyli przez całą rundę ... tylko 7 oczek. Grenoble w ostatnich spotkaniach grało, jak to się mówi, piach, przegrywając 4, na 5 możliwych. Jeden mecz z tych ostatnich pięciu skończył się remisem ze słabym zespołem Nice. Bordeaux jest zdecydowanie na innym biegunie, ostatnie spotkania rozstrzygając na swoją korzyść. Tylko ostatni mecz, z czwartą w tabeli Marseille, zremisowali 1-1, prowadząc grę.

Grenoble straciło najwięcej bramek w lidze ze wszystkich zespołów (współ z Boulogne), Bordeaux strzela dużo i jest 2 w tabeli jeśli chodzi o strzelone bramki w całym sezonie (33 gole). Największym zagrożeniem będzie na pewno Danijel Ljuboja, który jest najskuteczniejszym graczem Grenoble. Strzelił w tym sezonie 5 bramek. Myślę jednak, że w tym meczu sobie nie poradzi z obroną gości. Laurent Blanc może wystawić niemal optymalny skład, na czele z Chamakh&#39;iem.

Bordeaux ma czym straszyć i wygra to spotkanie pewnie, kilkoma bramkami. Jedzie na łatwy teren, jeżeli wyjdą skoncentrowani i nie zlekceważą rywala, to wygrają wysoko. A kurs jest duży i trzeba go wziąć. Handicap w tym meczu jest bardzo prawdopodobny, spodziewałem się kursu w granicach 1,60, jestem pozytywnie zaskoczony.

Typ - 2 (-1.0) ✅✅
Kurs - 1,95​
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Troszke info na temat meczu Toulousa - Nancy

Trener Nancy Pablo Correa będzie miał dzisiaj problemy z ustawieniem obrony… duet Joel Sami i Jordan Loties są kontuzjowani, dodatkowo kontuzjowani są: pomocnik Jonathan Brison (ścięgno udowe) i Cheick Diabate (pachwina), natomiast na Pucharze Narodów Afryki są: Paul Alo&#39;o Efoulou (Kamerun) i Floyd Ayite (Togo).

Prawdopodobny sklad:
Bracigliano - Chretien, Macaluso, S. André Luiz, Lemaitre - Ca, Berenguer, Féret - Dia, Hadji, Bakar

Prawdopodobny skład Toulouse:
Loustallot, Valverde - Fofana, Congre, Cetto, M&#39;Bengue, Ebondo, Nounkeu - Tabanou, Didot, Capoue, Braaten, Sirieix, Machado, Regattin, Sissoko - Luan, Dupuis, Gignac.

Kontuzje: Berson, Mansaré, Pele, Blondel, Devaux, Pentecôte, Perrier-Doumbé, N&#39;Diaye, Soukouna.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Za nami 21 kolejka Ligue1 ????
In plus : Montpellier &amp; Monaco &amp; Auxerre
Wszystkie z tych ekip wygraly wyjazdowe pojedynki 1:0. Montpellier tym zwyciestwem awansowalo na druga pozycje Ligue 1!, Monaco pokonalo PSG[ktore co jak co ale mozna to juz powiedziec jest w lekkim kryzysie] co tylko potwierdzilo ich wysoka dyspozycje w ostatnich spotkaniach natomiast Auxerre po golu Jelenia w doliczonym czasie zgarnelo 3 pkt i plasuje sie na 7 pozycji tracac tylko dwa pkt. do fotelu vie lidera .
In minus : PSG &amp; Lille
Sochaux przerywa niesamowita passe 6 zwcyiestw pod rzad ekipy Lille, ktora przegrywa spotkanie 1:2 nie wykorzystujac rzutu karngo w pierwszej polowie, natomiast w ekipie PSG dzieje sie coraz gorzej, poniewaz ekipa na wlasnym stadionie ulega Monaco 0:1 co musi dac do myslenia ekipie trenerowi i zarzadowi, poniewaz oprocz dobrego bilansu straconych bramek trzeba zaczac cos strzelac.
MVP kolejki : Irek Jelen - gol w 90 min na wage 3 pkt. .


Wyniki 21 kolejki Ligue 1 :


 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Bardzo ciekawa kolejka i przede wszystkim dziwne wyniki w Paryżu, Lens i Sochaux.
Jak poprzednik pisał w PSG dzieje się bardzo źle, następny mecz z Lyonem który powoli się odbija od środka tabeli jednak myślę że na wielki mecz się obudzą wreszcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom