>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21 kolejka Premier League [14 -15 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Hull @ 3,27 Pinnacle ✅

Gram na przełamanie Hull dzisiaj. Mają nowego trenera Marco Silvę, z którym przełamali się ale w FA Cup wygrywając 2:0 ze Swansea. Myślę, że to dobry moment teraz na ligowe zwycięstwo, bo &quot;Wiśnie&quot; na wyjazdach to jednak inny zespół niż u siebie. Silva będzie umiał ich ustawić, to ogarnięty trener. Prowadził Sporting , Olympiakos z którym śrubował ligowe rekordy i potrafił np. ograć Arsenal na Emirates w LM. Widzę tu szansę na ustrzelenie fajnego kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Leicester - Chelsea
Typ: liczba fauli w meczu +20,5
Kurs: 1,7
Buk: STS
Uważam, że linia jest wystawiona dosyć nisko i do zagrania za niewielką stawkę.
Sprawdzając statystyki bezpośrednich spotkań uwagę moją zwróciło iż obie drużyny bardzo mało faulują w tych spotkaniach i dosyć rzadko tą linie pokrywają.
Ma ktoś pomysł skąd takie małe ilości fauli, drużyny mają jakiś układ między sobą i grają fair bez względu na wynik.
Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź forumowiczów obserwujących i znających rozgrywki PL.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Witam, ja na dzisiaj polecam dwa undery
Watford - Middlesbrough under 2.5 .
W obu ekipach duże braki spowodowane kontuzjami, lub wyjazdami. Goście tracą na wyjeździe mało bramek a w Watford nie ma kto grać.
West Ham - Crystal Palace under 3 (zwrot jeśli padną 3 bramki).
Payet z problemami osobistymi, dodatkowo obie drużyny osłabione kontuzjami, lub wyjazdami i obie w słabej formie (Palace w gorszej)
Ako: 2.21
 
M 239

mikki

Użytkownik
Burnley - Southampton 1 3,75 1:0!
Właśnie przeglądałem ofertę ligi angielskiej i zachodzę w głowę o co chodzi z kursami w meczu Burnley -€“ Southampton. Rozkładają się następująco 3,75/3,40/2,25 i rosły na gospodarzy.
Grają ze sobą drużyny z niemal tej samej pozycji w tabeli.
Burnley 5 ekipa patrząc na mecze u siebie. Nikt tam nie miał łatwo. City wygrało minimalnie 2:1, Arsenal 1:0 strzelając w doliczonym czasie. W innych meczach punktowali gospodarze.
W kwestii fatalnych wyjazdów też coś tam ruszyło, wciąż przegrywają, ale już nie tak wysoko. Biorąc pod uwagę, że ostatnie minimalne porażki ponieśli z czołówką (City 1:2 i Tottenhamem 1:2) to wydaje mi się że kwestią czasu jest to kiedy zaczną punktować także poza domem. Takim małym sukcesem może być ostatni remis z Sunderlandem w pucharze.
Nie licząc ostatniego zwycięstwa nad Liverpoolem, dla Southampton ostatni miesiąc był fatalny. Trzy ostatnie mecze trzy porażki, bramki 2:9. Wcześniej ledwo remis ze Stoke mimo gry niemal przez cały mecz w przewadze.
Burnly miało tydzień czasu żeby przygotować się do tego meczu. Southampton tylko 3, przez puchary od świąt grają po dwa razy w tygodniu i następne tygodnie będą podobne, gdzieś muszą odpocząć. Mimo, że na ogół PL jest priorytetem to w tym wypadku ich sytuacja jest dość klarowna, nie grożą im ani puchary, ani spadek, więc przy napiętym terminarzu ten scenariusz wydaje się najbardziej prawdopodobny i walka tam gdzie jeszcze mają o co.
Na chwile obecną Southampton bez Austina (najlepszego strzelca) i Boufala. Burnly kilka znaków zapytania.
Biorąc to wszystko pod uwagę spodziewałbym się kursów wręcz odwrotnych do tych wystawionych. Poprzedni sezon dawno za nami. Beniaminek udowodnił, że zasługuje na tą ligę. Goście też pokazali, że zeszłoroczny sukces to raczej w dużej mierze zasługa kiepskich występów topowych drużyn.
Super promocja czy gdzieś tutaj jest haczyk? Zapraszam do komentowania.
Składy podane. Bez większych zaskoczeń, a Burnly już po 4,5 wtf?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Witam, ja na dzisiaj polecam dwa undery
Watford - Middlesbrough under 2.5 . ✅✅ 0:0
W obu ekipach duże braki spowodowane kontuzjami, lub wyjazdami. Goście tracą na wyjeździe mało bramek a w Watford nie ma kto grać.
West Ham - Crystal Palace under 3 (zwrot jeśli padną 3 bramki).
Payet z problemami osobistymi, dodatkowo obie drużyny osłabione kontuzjami, lub wyjazdami i obie w słabej formie (Palace w gorszej) ✅⛔ zwrot, niestety w drugiej połowie West Ham się rozkręcili i strzelili 3 bramki
Ako: 2.21
Ogólnie można było zamknąć z ~90% zysku, ale to nieważne :zoltakartka:
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brawo dla forumowiczow , ktorzy typowali Burnley i WHU .. szacuuuun ???? Leicester dzis baty, Vardy niewidoczny .. Ale pamietajmy Leicester gra 1/8 LM i beda i z Mahrezem i Slimanim .. ze spokojem cwiartka bedzie .. Co do ligii .. Leicester nie spadnie ( ktos pisal , ze Lisy do spadku ) , maja gorszy okres, podniosa sie ze spokojem meczami u siebie , gdy beda grali w pelnym skladzie.. Dzis Chelsea wypunktowala, byla lepsza , jednakze 2 pierwsze gole byly lekkim fartem , ale szczescie sprzyja lepszym wiec zasluzyli ;)
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Everton - Manchester City BTS @1.71 ????????????CITY...
Manchester United - Liverpool BTS @1.8
AKO: 3.08 UNIBET

Na jutro upatrzyłem sobie takie ako, myślę że przyjemne do pogrania. Co do pierwszego meczu. City kogo ma z przodu to wiemy nie od dziś i tą bramkę spokojnie wsadzą. Natomiast problem pojawia się gdy zaczynamy mówić o defensywie. Kiepsko to wygląda + brak Fernandinho w środku to musi dać się we znaki. Everton u siebie potrafi być groźny, a to tylko powoduje że możemy spodziewać się ciekawego meczu z bramkami po obu stronach.
Drugi mecz to świetnie grający ostatnio United i Liverpool. The Reds - ta sama bajka co z City. Z przodu armaty, natomiast z tyłu kulawo. Zawsze na wyjazdach tracili, natomiast udawało im się strzelać o tą jedną więcej. Choć i ta tendencja ostatnio się odwróciła. Tym razem może być ciężej, aczkowiek patrząc na to, że Czerwone Diabły w ostatnich 5 domowych meczach tracili bramki z Middlesbrough, Sunderlandem, West Hamem i Arsenalem, można się spodziewać że i Liverpool coś trafi.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Everton - Manchester City BTS @1.71
Manchester United - Liverpool BTS @1.8

AKO: 3.08 UNIBET




Na jutro upatrzyłem sobie takie ako, myślę że przyjemne do pogrania. Co do pierwszego meczu. City kogo ma z przodu to wiemy nie od dziś i tą bramkę spokojnie wsadzą. Natomiast problem pojawia się gdy zaczynamy mówić o defensywie. Kiepsko to wygląda + brak Fernandinho w środku to musi dać się we znaki. Everton u siebie potrafi być groźny, a to tylko powoduje że możemy spodziewać się ciekawego meczu z bramkami po obu stronach.

Drugi mecz to świetnie grający ostatnio United i Liverpool. The Reds - ta sama bajka co z City. Z przodu armaty, natomiast z tyłu kulawo. Zawsze na wyjazdach tracili, natomiast udawało im się strzelać o tą jedną więcej. Choć i ta tendencja ostatnio się odwróciła. Tym razem może być ciężej, aczkowiek patrząc na to, że Czerwone Diabły w ostatnich 5 domowych meczach tracili bramki z Middlesbrough, Sunderlandem, West Hamem i Arsenalem, można się spodziewać że i Liverpool coś trafi.
na william hillu jest promocja na takie ako kurs3, 5 a jesli wszystkie strzela po dwa gole mnoza wygrana razy dwa, tez uwazam ze warto to zagrac:cool:
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tym którzy grają w kierunku Evertonu przypominam, ze nie gra Idrissa Gueye który wyjechał z reprezentacja Senegalu na puchar narodów Afryki. Według mnie jest do spore osłabienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom