>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Primera Division 04-06.02.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP




Mecz kolejki to chyba starcia na Vicente Calderon. Kilka tygodni temu to goście byliby faworytami, ale dzisiaj jest już inaczej. Atletico odżyło pod wodzą Simeone i gra futbol odpowiedni do posiadanego potencjału. Nietoperze w tym roku są w dość słabej formie, ale kurs over 3.50 w momencie gdy nie grają z Barceloną i Realem to chyba lekka przesada. Bardzo ciekawie będzie też na San Mames. Bielsa odpowiednio poukładał klocki, do tego w wybornej formie jest Lllorente. Pamiętajmy jednak, że Espanyol w piłkę grać umie i tanio skóry nie sprzeda. Właściwie jest to spotkanie o doszusowanie do drużyn grających o LM, będzie ciekawie. Łatwej przeprawy na pewno nie będzie miał Real. Getafe jest ostatnio w wysokiej formie i Królewscy będę musieli zostawić dużo zdrowia na boisku żeby zdobyć komplet punktów.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.

Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Co prawda do meczów jeszcze trochę czasu zostało, ale może rozpocznę już dyskusję i wrzucę kilka krótkich typów ????

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to mecz Bilbao z Espanyolem, jak dla mnie pomimo faworyta buków jakim jest Bilbao, no bet. Bilbao z Llorente rozpędzone pnie się w górę tabeli, jednak Espanyol to niewygodny i dosyć nieobliczalny rywal. Raz potrafią rozegrać świetny mecz, innym razem rozgrywają nudne, mało ciekawe widowisko.
Niewykluczone, że Bilbao wygra ten mecz , ja jednak tutaj wstrzymuję się od głosu ????

Ciekawszym meczem wydaje mi się Sevilla - Villareal. Ciekawszym ale z racji kursów jakie bukmacherzy oferują na Sevillę - w granicach 1,8, bo co do widowiska to mam pewne wątpliwości. Mam jednak nadzieję, że nie będzie to mecz do jednej bramki, a wymiana ciosów. Sevilla ostatnio w lekkim dołku, ale kiedyś trzeba się przebudzić, a Villareal - jedna ze słabszych drużyn wyjazdowych, jest ku temu świetną okazją. Już ostatni mecz z Malagą był niezłym widowiskiem i szansą na wywiezienie z ciężkiego terenu chociażby remisu, jednak zdobyty przez Sevillę w ostatnich minutach gol, nie został uznany (słusznie czy niesłusznie, jak zwykle można by tu dyskutować). Myślę, że tym razem Navaz lub Negredo strzelą chociażby jednego gola i już od pierwszych minut pokażą nam dobrą piłkę.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Atletico Madrid - Valencia

Hit kolejki, w którym lekkim faworytem wydają się gospodarze. Widać powoli ,że objecie zespołu przez D.Simeone to był dobry krok. Atletico gra na miarę potencjału kadrowego, strzela sporo goli i co jest dużą zmianą na plus , mało traci. Ostatnie 4 mecze to 3 zwycięstwa i remis bramki 8-0. W końcu grają 2 napastnikami, w formie jest Falcao. U siebie są mocni, lepszy bilans domowych meczy maja tylko Real i Barca. Mało dobrego można powiedzieć o Valencii. Wyjazdy b. słabe, ostatnio meczyli się ze słabym Santander. W tym roku jeszcze bez zwycięstwa w lidze, troche lepsze mecze to zwycięstwa z Levante w CdR i remis z Barcą. Poza tym na wyjazdach słabo, Soldado nie strzela , zespół włożył sporo sił w środowy(dobry) mecz z Barceloną a ławka jest krótka i słabsza jakościowo niż pierwszy skład. Stąd spodziewam się przewagi Atletico i widzę to tak
Atletico @ 2,08 Betsafe ⛔
Atletico over 1,5 @ 2.0 Expekt ⛔
Valencia strzeli @ 1,4 Expekt(na podbicie jak znalazł)⛔
obie strzelą @ 1,7 Expekt⛔
zamiast hitu był kit:?




Athletic Bilbao - Espanyol

Znowu gram na Bilbao. Są w dobrej formie, u siebie potrafią grać jak Barca, tzn. klepać piłką do znudzenia i stwarzać masę sytuacji. Grają kombinacyjną piłke, trochę czasem mam wrażenie, że atakując zapominają nawet o obronie.W świetnej formie jest wracający po kontuzji Llorente( 2 ostatnie mecze to 5 bramek), który strzela jak na zawołanie. Jedyny minus to mecz w środę w CdR, gdzie znowu grał cały najsilnieszy skład. Espanyol słaba forma na wyjadach, bez wygranej od połowy grudnia. Typowy średniak , któremu mimo zajmowanego obecnie miejsca w tabeli nie grożą ani puchary ani spadek. Bilbao jeśli chce zagrac w przyszłym roku w pucharach takie meczy musi wygrywać.(choć do pucharów pewnie dostaną się przez finał CdR)
Bilbao strzeli w obu polowach @ 2,80 Expekt ✅
Bilbao over 1,5 @ 1,90 Expekt ✅
jak gdzieś bedzie typ Llorente strzeli tez warto ✅



Sevilla - Villarreal

Kurs na Sevillę mocno przesadzony. Owszem zagrali całkiem przyjemny mecz z Malagą, ale tak naprawde pomysłu starczyło im na pierwsze 45 minut. Jak zwykle w meczach wyjazdowych, miało być granie na remis ale szybko strzelona bramka przez Malagę pokrzyzowała te plany. Andaluzyjczycy rzucili się do ataków, strzelili na 1-1 ale po tym jak dostali szybko drugą bramkę lekko uszło z nich powietrze. Problem był ten co zawsze - nie ma i nie było komu kreować gry. Po dobrym poczatku , w marazm popadł Rakitić, Trochowski grzeje ławę, a ani Navas ani Reyes , kreować gry za bardzo nie potrafią, pomijam, że dla mnie Navas to bazujący na szybkości piłkarz jednego zwodu:] Strzelac też nie bardzo jest komu bo Negredo często potrzebuje 6-7 sytuacji zeby trafic albo nie trafia z metra do pustej bramki a z Kanoute zostało tylko nazwisko. Villareal natomiast powoli się odkuwa. Ostatni bardzo dobry mecz z Barcelona gdzie umiejętnie zagęszczali środek pola, szybko przesuwali formację i tak naprawdę nie dali Katalończykom pograć pilką. Wcześniej wysoka wygrana u siebie z Gijon , dobry mecz z Valencią i porażka z Atletico .Na wyjazdach bez fajerwerków ale myślę, ze z tak słabą Sevillą sa w stanie ugrac co najmniej punkt.
Villareal strzeli @ 1,57 Betsafe ✅
Villareal X2 @ 2,04 Betsafe ✅




FC Barcelona -Sociedad

Barcelona nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa ale kursy jak zwykle są porażajace:? Niemniej jest ciekawy typ na Sportingbet. Drużyna, która strzeli najwięcej goli- Barcelona @ 2,4. Grają ze słabym Sociedad, u siebie mimo ostatnich słabszych wystepów powinni od początku &quot;siąść&quot; na gościach, którzy pewnie zaparkują autobus. Ale podrażniona Barca powinna ten autobus dość szybko przeparkować. Dobry kurs jest tez na niesamowicie skuteczny Real @ 5,5 ale oni jadą do Getafe gdzie ostatnio ciężko im się gra.Wygrać pewnie wygrają ale nie sądzę, ze bardzo wysoko:]
Drużyna, która strzeli najwięcej goli - Barcelona @ 2,40 Sportingbet ⛔
Drużyna, która strzeli gola jako pierwsza - Barcelona @ 7,0 Sportingbet✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dat3 4

dat3

Użytkownik
Co tu dużo mówić, Real z drużynami takimi jak Getafe to pewniak. Barcelonę wolę zostawić , bo nie wiadomo co zrobią , zaś osobiście uważam że wyjdą zwycięsko z tego meczu ????
Moje Typy:
Getafe - Real Madryt 2 - Handicap
Getafe - Real Madryt &gt;1.5 bramki do połowy
 
S 13

suwix

Użytkownik
Co tu dużo mówić, Real z drużynami takimi jak Getafe to pewniak. Barcelonę wolę zostawić , bo nie wiadomo co zrobią , zaś osobiście uważam że wyjdą zwycięsko z tego meczu ????
Moje Typy:
Getafe - Real Madryt 2 - Handicap
Getafe - Real Madryt &gt;1.5 bramki do połowy
Pewniak z Getafe ? Getafe w tym sezonie wygrało u siebie z Barcelona ;) Co nie zmienia faktu , że Real musi to wygrać aby w ostatecznym rozrachunku zdobyć mistrzostwo w tym sezonie.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Taka ciekawostka: Getafe u siebie, nie przegrało więcej niż 1 bramką od 13 meczów! ???? Więc warto by się zastanowić chyba nad Getafe +2 po kursie 1,80✅. Rozumiem, każdy mecz jest inny (i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przegrali tym razem), ale jeśli są solidni u siebie (a wygląda, że są choćby pokonując Barcelonę) to chyba warto z tego skorzystać :] nie wiem na pewno czy to zagram, bo to jednak Real, a Real jak ma ochotę to miażdzy Seville na wyjeździe 6:2, but still ze statystycznego punktu widzenia choćby - niezła opcja ???? Pozdrawiam :]

edit: zagrałem to jednak ???? nawet zważywszy na obecną dyspozycję Getafe, wątpię aby dla Realu była to łatwa przeprawa - niech się cieszą z 3 pkt (o ile wygrają). Obym się nie mylił :] Pozdrawiam :]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W pełni popieram to co napisał mój najlepszy przyjaciel cień.
Bilbao 1,75 3:3 ⛔
Wątpię by Baskowie u siebie stracili punkty. Llorente strzela jak na zawołanie, cały zespół jest w formie. Co prawda grają na dwóch frontach, ale drugi mecz z Mirandesem w następnym tygodniu znowu grają u siebie więc kapitalna dla nich sytuacja, do tego należy dodać, że wyjdą na ten mecz z korzystną wyjazdową zaliczką.
Bilbao przegrało ostatnio tylko z Realem na wyjeździe aż 4:1, ale zaprezentowali się całkiem nieźle i mogli na początku meczu już prowadzić 0:2. Wcześniejszy mecz przegrali 14 grudnia z liderem Ligue 1 też na wyjeździe aż 4:2. A ligową porażkę zanotowali 27 listopada. Tak szczerze to od 24 września tylko 3 razy przegrali.
Ostatnie ich 5 meczy u siebie to 5 zwycięstw i to zwycięstwa dość pewne ostatnie wyniki to 2:0, 3:0 i 4:0.
Goście na wyjazdach grają bardzo słabo, zresztą Espanyol miał bardzo trudny styczeń, paru kluczowych zawodników wypadło ze składu.
Drużyna z Barcelony na ostatnich 18 ligowych wyjazdów wygrała zaledwie 3 razy i to dwa razy z takimi &quot;potęgam&quot; jak Gijon czy Santander.
Villarreal również coś powinien ukłuć. Może nie wygrają meczu, ale tą bramkę powinni strzelić, grają z nożem na gardle.
Atletico Madryt 2,00 0:0 ⛔
Atletico Madryt gra jak każdy widzi. Nowy trener, od razu nowy zespół, nowe wyniki, wszystko wygląda kapitalnie. A nie zapominajmy, że grając u siebie grają zawsze lepiej. Falcao w formie, zaczął znowu strzelać masowo bramki. Wszystko przemawia za nimi, a kurs wygląda naprawdę nieźle.
Valencia już nie gra tak kapitalnie jak na początku sezonu, złapali zadyszkę jak cała czołówka, przytrafiają im się gorsze mecze. Do tego nie zapominajmy, że w tym tygodniu i następnym grają w CdR z Barceloną co się może delikatnie odbić na ich przeciętnej formie.
 
D 120

dankas

Użytkownik
Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona 1 @1,75 ⛔ 3-3 ostatnia minuta...
Zgadzam się z przedmówcami. Baskowie są w formie, przejęli styl Barcelony, i do porzygania kopią piłkę między sobą usypiając kibiców, sędziego, i co najważniejsze - obronę rywali. Jest realna szansa na występ w przyszłorocznej LM, więc nie ma mowy o odpuszczeniu - zobaczymy wszystko co Bilbao ma najlepsze. Fernando Llorente jest w bardzo dobrej dyspozycji, skutecznie wykańcza te akcje. Co prawda nie zagra Javi Martinez, ale za to będziemy mogli obejrzeć Muniaina czy Herrere. Typ nie jest aż tak bardzo pewny, ale wydaje mi się że jeśli Baskowie zagrają tak jak grali ostatnio, to powinni dać sobie radę. Widać w tym wszystkim ręke Marcelo Bielsy, który udowadnia swoją klasę trenerską.
Espanyol to nie jest zła drużyna, i też będą walczyć jak lwy o LM. Podobnie jak Bilbao, zagrają bez swojego &quot;mózgu&quot;, czyli Javiego Marqueza. Dziura w obronie (brak Amata i Mattioniego), nie zagra podstawowy bramkarz Cristian Alvarez, i strzelec Sergio Garcia.
Mecz będzie wyrównany, ale mimo wszystko typuje zwycięstwo gospodarzy.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Getafe - Real Madrid Getafe +1,5, +2(azjan) 1,55 Bet365 ✅
Jak dla mnie bardzo fajny zakład. Real ostatnio nie gra optymalnie, często tracą bramki, często na początku spotkania. Jeśli taki scenariusz wydarzyłby się dzisiaj to może być bardzo ciężko, aby wrócić do meczu. Getafe nie jest przeciwnikiem łatwym dla Realu i ten mecz na pewno nie będzie spacerkiem. W szeregach Getafe mamy kilku wychowanków Królewskich, którzy na pewno będą chcieli pokazać, że za wcześnie ich odrzucono. Co do formy sportowej Getafe to wydaje się ona dość dobra i co ważne stabilna, w lidze nie przegrali od 6 spotkań. Real jest ostatnio skuteczny, ale nie można zapominać, że w ostatnich sezonach jeśli Real tracił pkt to zazwyczaj było to na wyjazdach. W ostatnich 6 spotkań obu drużyn gdy gospodarzem było Getafe mamy po 3 zwycięstwa obu ekip i tylko raz Real wygrał więcej niż 1 bramką.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
O Athleticu napisano już bardzo dużo przy okazji tego meczu z Espanyolem i powoli zaczynają się robić masówką, ale jakoś mnie to nie przeraża, gdyż mamy mnóstwo argumentów by grać na Basków. Wiadomo, że Athletic jest w dobrej formie i to nie ulega żadnym wątpliwościom. Fakt, że dalej grają w Copa del Rey ale już są o krok od finału. Pierwszego meczu nie oglądałem ale z tego co czytałem, to Athletic sobie odpuścił drugą połowę i mógł to być znak, że chcą sobie trochę oszczędzić sił na to ważne spotkanie z Espanyolem. Skład wychodzi pełny na to spotkanie wbrew temu co napisał Dankas:
Co prawda nie zagra Javi Martinez.
Podobnie jak Bilbao, zagrają bez swojego &quot;mózgu&quot;, czyli Javiego Marqueza. Dziura w obronie (brak Amata i Mattioniego), nie zagra podstawowy bramkarz Cristian Alvarez, i strzelec Sergio Garcia.
Javi Martinez znalazł się w kadrze na to spotkanie i ma zagrać od pierwszej minuty. Co by nie mówić to też te osłabienia gości wyglądają poważnie, chociaż akurat i bez tych zawodników wygrali dwa ostatnie ligowe spotkania!!!
Athletic od jakiegoś czasu gra już bardzo podobnie jak reprezentacja Chile za czasów Bielsy czyli w obronie może nie najlepiej ale za to atak jest najważniejszy i strzelają sporo goli. Taki styl na pewno się może podobać i on przynosi pozytywny skutek ale w starciach z tymi drużynami na ich poziomie czy słabszymi, bo już z Realem widzieliśmy jak to się skończyło. Co ciekawe w ostatnich 6 spotkaniach Athletiku to aż 8 goli zdobył Fernando Llorente, który ostatnio jest w zabójczej formie i dzisiaj ja liczę na kolejne jego gole. Espanyol wiadomo, że na wyjazdach to już inna drużyna niż u siebie więc też i na za wiele od nich nie liczę, chociaż gola tutaj mogą spokojnie strzelić, gdyż obrona Basków jak pisałem monolitu wielkiego nie stanowi ale to chyba maks na co ich stać na San Mames.
Moje typy:
Athletic @ 1,70 SB⛔3:3
Athletic over 1,5 @ 1,90✅
Athletic over 2,5 @ 4,00✅
Over 2,5 @ 2,05✅
Llorente strzeli @ 2,15✅


Mecz Getafe-Real trudny do wytypowania, bo to jednak derby ale pamiętajmy, że władze Getafe mają mocne powiązania z władzami Realu... Jak dobrze pamiętam to w meczach między tymi ekipami często padało sporo goli i to z obu stron. Najlepiej o tym świadczą wyniki trzech ostatnich gier na stadionie Getafe: 2:3, 2:4 i 3:1. Niby tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie over ale Getafe u siebie w tym sezonie zdobywa i traci mało goli więc chyba zostawię ten mecz w spokoju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Getafe - Real Madryt
Typ: Obie strzelą @1.72
Buk: Bet365
21. kolejka Primera Division, a w niej lider tabeli wybiera się na Coliseum Alfonso Perez aby zmierzyć się z tamtejszą ekipą Getafe. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Królewskich, który na wyjazdach wygrywa w tym sezonie niemal wszystkie spotkania, jednak uważam że gospodarzy stać na sprawienie niespodzianki. Co prawda nie strzelają zbyt wielu bramek - zaledwie 22 w 20 spotkaniach - jednak ostatnio wyraźnie złapali wiatr w żagle, czego dowodem jest seria 6 nieprzegranych spotkań w La Liga, zbierając przy tym aż 14 punktów, przy 8 strzelonych bramkach. Co prawda na własnym obiekcie po 9. spotkaniach mają średnią 1 gola/mecz, jednak warto zaznaczyć, iż Getafe gościło na własnym obiekcie (i strzeliło im bramki) takie zespoły jak: Barcelona, Atletico Madryt, Osasuna. Wracając do analizy zespołu Królewskich - na wyjazdach 41 strzelonych bramek w 10 spotkaniach, średnia ponad 4 gole/mecz mówi sama za siebie, iż w dzisiejszym spotkaniu również strzelą kilka bramek. Wprawdzie defensywa Królewskich na wyjazdach prezentuje się bardzo dobrze, gdyż do tej pory straciła zaledwie 6 bramek, jednak przy bardzo dobrej dyspozycji gospodarzy uważam, iż stać ich w dzisiejszym spotkaniu na strzelenie przynajmniej jednej bramki.
 
D 120

dankas

Użytkownik
Javi Martinez znalazł się w kadrze na to spotkanie i ma zagrać od pierwszej minuty. Co by nie mówić to też te osłabienia gości wyglądają poważnie, chociaż akurat i bez tych zawodników wygrali dwa ostatnie ligowe spotkania!!!
Oczywiście potwierdzam. Pomyłka wynikła przez moje niechlujstwo - czytając o absencji Martineza automatycznie założyłem że chodzi o Javiego, a tymczasem nie gra obrońca Igor Martinez.
Bije się w pierś, moja wina, moja wina... ;)
W każdym razie to tylko zwiększa szanse Bilbao.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Kursy na wszystko co związane z Barceloną tragedia: strzelcy, over, no wszystko. Mimo to wydaje mi się, że znalazłem propozycje godną przemyślenia. Wydaje się, że wobec pewnych absencji Villi, Iniesty i Pedro Pep wciśnie gdzieś do składu Cuence. Zagrał do tej pory 7 razy, 4 w podstawowym i wcisnął 2 bramki. Dla mnie ten zawodnik w pierwszym składzie takiego klubu to jednak lekka pomyłka. Nie imponuje mi niczym.

Isaac Cuenca - Barcelona Will not score @ 1.57 Tobet ✅

Dla porównania kursy na to, że inni zawodnicy nie strzelą(wszystko Tobet): Sanchez @ 1.85, Fabregas @ 1.85, Messi @ 3.20

Różnica w kursach nie jest aż tak wielka jak różnica klas między Cuencą, a dowolnym zawodnikiem z tej trójki. Każdy z nich miażdży go liczbą zdobytych bramek w Primera Division i zwyczajnie uważam, że warto. Jeśli chodzi o wynik to zapewne wszystko będzie szybko jasne więc Cuenca może spędzić na boisku 90 minut by nie męczyć bardziej wartościowych piłkarzy - to mnie trochę martwi.
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
FC Barcelona - Real Sociedad 4:0, 5:0 lub 6:0 @ 3,10 bwin ⛔ 2:1 S K U T E C Z N O Ś Ć ! ! !
Skład bardzo mocny, najmocniejszy na chwilę obecną, Messi ostatnio grał kupę, pora się przełamać, Fabregas również powinien w końcu coś pokazać po serii słabszych spotkań. Jest Sanchez, obrona bardzo dobra, w środku Busquets, Thiago i Xavi. Barca rozdrażniona trzema remisami z rzędu, z Valencią było widać poprawę gry, wynik co prawda nie taki jakiego byśmy mogli oczekiwać, ale dzisiaj wg mnie będzie pogrom.
Dodatkowo:
Barca wygra trzema golami lub więcej @ 1,62 bwin ⛔ 2:1 S K U T E C Z N O Ś Ć ! ! !
Barca wygra obydwie połowy @ 1,60 bwin ⛔ 2:1 S K U T E C Z N O Ś Ć ! ! !
Messi strzeli dwie lub więcej @ 2,35 bwin ⛔ 2:1 S K U T E C Z N O Ś Ć ! ! !
Cesc strzeli @ 2,0 bwin ⛔ 2:1 S K U T E C Z N O Ś Ć ! ! !
Edit: Skład jednak całkiem inny, ciężko będzie, ale już trudno...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
No i mamy kolejny hicior w PD. Zagrają ze sobą dwie bardzo dobre drużyny. Valencia jest wyżej w tabeli, ale to Atletico kręci ostatnio lepsze wyniki. Zmiana trenera przyniosła oczekiwany efekt i jak na razie wszystko bardzo dobrze się układa. Valencii nie idzie. Widać trochę zmęczenie materiału. W środku tygodnia z racji Pucharu Króla, chłopacy też nieźle się wybiegali. Chciałbym w tym meczu zobaczyć kilka goli, chociaż typowania wyniku się nie podejmę. Co chcę zatem typować ? Spróbuję kartki. Linia nie jest zbyt wysoka, a obie drużyny lubią twardo pograć. Odkąd trenerem w Madrycie jest Simeone to obrona Atletico polega na bardzo twardej grze w obronie na pograniczu faulu. Valencia też lubi sobie twardo pograć. Jeśli będą bramki, to i typ na kartki będzie mocniejszy. Zawsze którejś drużynie będzie słabej szło i będą starali ambitniej powalczyć o piłkę. Nie chcę pisać wypracowania na dwie strony, bo typ jest po prostu bardzo dobry i szkoda się nad nim rozpływać. Mecz prestiżowy, będzie walka, będą gole i kartki. Polecam to po bardzo dobrym kursie.
Atletico - Valencia | Powyżej 6,5 kartek [2,00] Bet365 ⛔ 5
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sevilla-Villarreal
W mojej ocenie jedno z najciekawszych spotkań tej serii gier. Rok temu to byłby hit ale, że ten sezon dla obu ekip jest nie najlepszy lekko mówiąc to już nazwanie tego meczu hitem byłoby sporym nadużyciem. Obie ekipy w tym sezonie dołują jak już napisałem, a do tego w obu ekipach jest problem z absencjami w składzie. Sevilla tutaj wystąpi bez Perottiego, Spahicia i Luny, do tego nie wiadomo czy wystąpią Reyes, który nie trenował w tym tygodniu oraz Negredo, który ma jakieś problemy zdrowotne. Jedynymi dobrymi informacjami odnośnie składu dla trenera gości jest powrót do składu Cali, Kanoute i Fazio. Ciekawe też co pokaże Baba czyli jeden z najlepszych strzelców obecnego sezonu Ligi ZON Sagres. Senegalczyk w barwach Maritimo zdobył 10 goli, a teraz ma zdobywać gole dla Analuzyjczyków, a co ciekawe cena za niego wyniosła jedynie 3 mln euro, a to mała cena w mojej ocenie. I na dodatek uprzedzili potęgi portugalskie. Sevilla nie wygrała w lidze od 2 miesięcy ale z tego co czytałem ich gra w ostatnim meczu przeciwko Maladze źle nie wyglądała, to też ich kibice mają prawo liczyć na 3pkt w meczu z Villarrealem. I tutaj przechodzimy właśnie do gości, którzy w ostatnich 5 spotkaniach doznali tylko 1 porażki, co przy ich wcześniejszych dokonaniach jest jakimś progresem. Jednak brak zwycięstwa na obcych boiskach i zaledwie 3 strzelone bramki poza El Madrigal po prostu przerażają i jeśli to się nie zmieni to nie wykluczone, że po mimo posiadania naprawdę sporej ilości klasowych zawodników Żółta Łódź Podwodna ma spore szansę na opuszczenie Primera Division. Najgorzej wygląda sytuacja w ataku, bo Rossi dalej kontuzjowany, Ruben-tutaj również kontuzja, a Nilmar po raz kolejny nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, chociaż odrzucił ofertę Sao Paulo i zdecydował się pozostać w Hiszpanii. Skoro ich brakuję, to kto tutaj ma zdobywać te bramki? Ja takowej osoby zbytnio nie widzę ale pomóc ma Alejandro Martinuccio, który został wypożyczony z Fluminense, gdzie zrobiło się dla niego trochę za ciasno. Jako rekomendację dla tego gracza mogę napisać, że to on był mózgiem Penarolu Montevideo, który rok temu zaszedł do finału Libertadores.
Wobec słabej postawy obu ekip i jakoś nie zbyt dobrej gry ofensywnej to ja tutaj bym najchętniej postawił undera, gdyż spodziewam się tutaj raczej spokojnego meczu.

Moje typy:
Under 2,5 @ 1,75 SB⛔
Villarreal under 1,5 @ 1,222
⛔

Atletico-Valencia
To jest zdecydowanie hit tej kolejki. Na Vicente Calderon przyjeżdża Valencia, która obecnie jest mocno zaangażowana w Copa del Rey, to też jest to świetna okazja dla Rojiblancos na zdobycie w tym meczu kompletu punktów. Dla mnie ten mecz to przede wszystkim starcie dwóch trenerów, którzy w obu teamach mają wiele do powiedzenia. Simeone, który nie dawno co przyszedł do Atletico ale już odmienił ich i wygląda na to, że Atletico jest na dobrej drodze, by ten sezon ukończyć w czołówce, jednak pamiętajmy, że często trenerzy po dobrym początku i tzw. efekcie nowej miotły, poźniej mają problemy z utrzymanie takiej formy. Atletico w tym meczu już z Gabim i Diego. I przez to ze składu wyleci najprawdopodobniej Koke i Mario. Szkoda przede wszystkim tego pierwszego, bo w mojej ocenie rozegrał niezłe spotkanie w Pampelunie. Jednak najlepiej spisał się tam Falcao, który co prawda nie strzelił żadnego gola ale jego praca na rzecz innych była ogromna i dostrzegalna. Teraz na pewno powrót Diego pomoże mu bardziej skupić się na strzelaniu goli, gdyż Diego to klasyczny rozgrywający, który na pewno wraz z kolegami stworzy okazje Kolumbijczykowi. Nie wiem czy jakiś buk ma opcję typowania goli po stałych fragmentach gry ale Valencia ostatnimi czasy &quot;lubi&quot; tracić gole po stałych fragmentach gry, jak choćby z Barceloną, gdzie goście mogli strzelić więcej goli po rogach, czy wolny z Osasuną i gol na 1:1. Z tego co pamiętam to z Racingiem to też chyba wyrównujący gol padł po jakimś stałym fragmencie gry ale pewny nie jestem, więc jak się mylę, to mnie poprawcie. Za czerwoną kartkę przeciwko Racingowi pauzować będzie Ricardo Costa ale i tak raczej Unai Emery w tak ważnym meczu nie zdecydowałby się na niego, a na etatową dwójkę stoperów czyli Rami i Ruiz. Na pewno wielu z was oglądało mecz Valencia-Barca i widzieli jak Che potrafią zagrać pressingiem. Jednak jutro nie spodziewam się by to miało miejsce, gdyż zagrać w przeciągu kilku dni, dwa takie mecze, to trzeba mieć mocną ławkę rezerwową i końskie zdrowie. To drugie może i jest ale tego pierwszego raczej nie ma, bo o ile ktoś taki jak Mathieu, Tino Costa czy Aduritz znajdą się na ławce, o tyle reszta po wejściu z ławki już takiego poziomu w mojej ocenie nie prezentuję.
Ten mecz to także pojedynek super snajperów obu ekip czyli Falcao i Soldado. Jeśli w jakimś buku znajdziemy bet na ich pojedynek to ja bym polecał granie na Kolumbijczyka, gdyż Soldado na wyjazdach w tym sezonie strzelił jak się nie mylę tylko 2 gole w lidze, a tutaj jeszcze rywal mocny więc czarno to dla nich widzę.
Odnośnie samego podsumowania to ja tutaj widzę ciekawy mecz, jednak co do ilości goli to ciężko przewidzieć, bo obie ekipy mają ogromny potencjał w ataku ale pamiętajmy, że Valencia ma za sobą trudny okres w CdR, a przed sobą ciężki mecz z Barcą więc jakoś nie liczę z ich strony na forsowanie tempa. Z kolei Atletico od przyjścia Simeone gra dużo lepiej w defensywie. Dlatego chyba to jednak gospodarze będą tutaj faworytem ale ze stawką na nich raczej nie ma co szaleć. Poza tym polecam typ na Falcao, gdyż drugi raz z rzędu nie powinien mnie zawieźć w strzelaniu goli.
Atletico: Courtois - Juanfran, Godin, Miranda, Filipe - Gabi, Diego, Tiago, Arda - Adrian, Falcao
Valencia: Diego Alves - Miguel, Rami, Ruiz, Alba - Ever, Albelda - Pablo, Jonas, Piatti - Soldado
Moje typy:
Atletico @ 1,95 SB⛔
Valencia under 1,5 @ 1,285✅
Falcao strzeli @ 2,30⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
W najciekawszym spotkaniu obecnej kolejki Primera Division Atletico podejmie na własnym stadionie Valencię. Mimo iż w ligowej tabeli na wyższej pozycji znajduje się obecnie ekipa gości to dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu będzie drużyna z Madrytu. Mecze rozegrane w 2012 roku pokazują, że gospodarze słabszą część sezonu mają już za sobą. W ostatnich 4 rozegranych spotkaniach zdobyli 10 pkt, nie tracąc żadnej bramki, a strzelając 8. Warto też podkreślić, że 3z4 spotkaniach rozegrali na wyjeździe. Valencia natomiast nowy rok rozpoczęła zupełnie odwrotnie. W 4 spotkaniach nie zanotowali 3 remisy i jedną porażkę przed własną publicznością z Sociedad.
W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią:
Atletico: Diego Costa, Antonio Lopez oraz niepewny występu jest Silvio.
Valencia: Hedwiges Maduro, Sergio Canales, Paco Alcacera, Sofiane Feghouliego, Ricardo Costa.
Biorąc pod uwagę obecną formę obu ekip jak i bardzo cięzki mecz jaki czeka gości już w środę z Barceloną zdecydowanie stawiam na Atletico, jednak uważam, że nie zdołają zachować w tym spotkaniu po raz kolejny czystego konta.
Atletico Madryt - Valencia 1 1,90 betclic
Atletico dwa gole lub więcej 1,85 betclic
Valencia strzeli 1,45 bwin
over 2,5 1,87 bwin
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Primera Division

Atletico Madrid - CF Valencia
Typ: Atletico Madryt
Kurs: 1,85

bwin

Dzisiaj zatrzymałem się na meczu ligi hiszpańskiej pomiędzy Atletico Madryt a Valencią. Będzie to ostatni pojedynek soboty. Zaplanowany jest na godzinę dwudziestą pierwszą trzydzieści. Ja za faworyta tego spotkania mam gospodarzy. Są oni ostatnio w rewelacyjnej formie. Wygrali ostatnie trzy pojedynki i to wszystkie trzy do zera. Ostatni ich pojedynek na Vicente Calderon z Villareaelem zakończył się ich wygraną trzy do zera. Do tego wygrali też z Realem Sociedat cztery do zera i z Osasuną Pampeluna jeden do zera. Obie drużyny w ligowej tabeli dzielą cztery miejsca. W lepszej sytuacji jest Valencia, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli, z pięcioma punktami przewagi nad czwartym Levante. Madryt jest siódmy. Na swoim obiekcie jak dotąd wygrali sześć z dziesięciu spotkań i stracili w nich ledwie siedem bramek. Valencia ostatnie wyjazdowe spotkanie wygrała z Rayo Vallecano jeszcze na początku listopada. Valencia w tym roku nie odniosła jeszcze w rozgrywkach ligowych ani jednego zwycięstwa. Podopieczni Unaia Emery&#39;ego zanotowali trzy remisy i doznali jednej porażki. W pierwszym pojedynku tych ekip w tym sezonie Valencia na Estadio Mestalla wygrała skromnie 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył najlepszy strzelec drużyny w tym sezonie - Roberto Soldado. W Valencii zabraknie kontuzjowanych Hedwigesa Maduro, Sergio Canalesa, Paco Alcacera i pauzujących za kartki Sofiane Feghouliego i Ricardo Costy. Argumenty te moim zdaniem przemawiają za gospodarzami i ja na nich dzisiaj stawiam.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Do meczu jeszcze trochę czasu, ale postanowiłem się coś uskrobać. Strasznie lubię typować DW w meczach. Daje to wiele satysfakcji jeśli udało się trafnie taki wynik wytypować. Czasami potrzeba do tego chłodnej kalkulacji, czasami trochę szczęścia.. To co napisał Kapszti to prawda. Podpisuje się pod każdym jego słowem na temat tego meczu. Valencia jest strasznie zmęczona. Wysoki pressing jaki stosuje ten zespół już regularnie w meczach z Barceloną przynosi duże nakłady zmęczenia. Z drugiej jednak strony, pomimo, że Valencia w formie nie jest, to jednak bramkę powinni zdobyć. Atletico formę prezentuje wysoką i przede wszystkim w obronie prezentują się świetnie i od 4 meczów nie stracili bramki to sądzę, że ten kres na zero z tyłu nadchodzi właśnie dziś. Typuję wygraną Atletico, ale liczę też na to, że Valencia odpowie trafieniem. Nie przewiduję jednak wyższej wygranej gospodarzy niż zwycięstwo jedną bramką, dlatego typuję 2:1. Typ przemyślany, ale wiadomo, że ryzyko w tych przypadkach jest wysokie.
Atletico - Valencia | DW 2:1 [8,50] Bet365 ⛔ 0:0
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Spain 1
Granada - Malaga
Over 3.5 gola
4.10
Unibet


Dzisiaj o godzinie 21:00 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie hiszpańskiej. Zmierzy się ze sobą Granada i Malaga. Jest to mecz w ramach 21 kolejki spotkań. Ten mecz to derby Andaluzji (regionu na południu Hiszpanii).
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Malaga z zastrzykiem petrodolarów póki co zawodzi. Zajmują dopiero 8 miejsce w lidze i muszą dzisiaj wygrać aby podskoczyć do czołowej czwórki. Moim zdaniem ekipa z Malagi będzie od pierwszych minut atakować gospodarzy co przełoży się na szybko zdobytą bramkę. Granada będzie musiała szukać wyrównania co będzie stwarzało sytuacje do kontr dla Malagi. Moim zdaniem ten mecz wygrają goście 1:3. Jeśli chodzi o staty to gospdoarze na 20 meczy zaliczyli 3 razy +3.5 gola, a goście na 20 meczy 6 razy +3.5 gola. Pierwszy mecz między tymi drużynami (jesienią) zakończył się wynikiem 4:0 dla Malagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom