>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Primera Division 24.01 - 27.01.2014

Status
Zamknięty.
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik


Otwieram temat, bo wpadł mi ten typ już wczoraj wieczorem w oko. I od razu postanowiłem go zagrać.

Real Valladolid - Villarreal CF

No to WH chyba lekko przysnął i wystawił kurs, którego próżno szukać u innych bukmacherów. Ogólnie średni kurs na ten moment na BTS to @ 1.76, a tutaj WilliamHill trzyma dalej @ 1.91... No nic tylko brać. Mecz dopiero w sobotę (25.01. o 18:00), ale warto już pobrać, bo na pewno tutaj spadnie, także szansa na wyłowienie całkiem przyjemnego kursu.
Do składu wrócił Patrick Ebert i jeśli się nie połamie podczas treningów, to wraz z Oscarem i Guerra stworzy ofensywne trio, które powinno w mojej ocenie stworzyć sobie kilka okazji na tle Villarrealu, które swoje problemy w defensywie ma. W ostatnim czasie Valladolid ma konkretne problemy z punktowaniem, które spowodowane były kontuzjami Oscara i Eberta, bo jednak bez nich drużyna wygląda słabiej, ale także ich gra obronna wygląda słabo i tutaj coś musi się zmienić. Pozycja w strefie spadkowej i walka o utrzymanie, to na pewno nie było to na co w Valladolid liczyli przed startem sezonu. Czas się ogarnąć, bo za jakiś czas może być już za późno. V&#39;real na pewno łatwym rywalem nie będzie, ale...
Formacja ofensywna po stronie Villarreal na pewno wygląda całkiem fajnie, jednak to już nie jest ta sama gra, który w ich wykonaniu oglądaliśmy na początku obecnej kampanii. W bardzo dobrej dyspozycji ponownie znajduje się Gio dos Santos i Uche, którzy w ostatnich potyczkach dość regularnie strzelają bramki. Po słabszej końcówce poprzedniego roku, w nowy, 2014 zaczęli naprawdę bardzo udanie - wygrali trzy kolejne pojedynki i odskoczyli od grupy pościgowej, a zbliżyli się do Bilbao. Teraz na pewno rywal na papierze dla nich dość łatwy, ale to tylko przez pryzmat tabeli.
W mojej ocenie V&#39;real nie dostanie tutaj trzech punktów bez walki. Valladolid gra słabo w obronie, co przy obecnej formie ekipy Villarrealu powinno zapewnić przynajmniej jedno trafienie z ich strony. Valladolid z Ebertem w składzie od zawsze kojarzy mi się z lepszym i skuteczniejszym stylem gry w ofensywie Valladolid, dlatego na własnym obiekcie przy obecnej sytuacji będą musieli zrobić wszystko, aby wreszcie jakieś punkty zdobyć. Czekam na fajne widowisko z bramkami w tle. Kurs imho zawyżony w WilliamHill na ten moment.
BTS @ 1.91 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Najpierw podam to co mi się najbardziej podoba bez patrzenia na kurs.
Valencia od 4 meczów bez zwycięstwa. Ktoś powie, że kurs na zwycięstwo nieopłacalny, ale w tych 4 meczach aż 2 razy bili się z Atletico (Puchar Króla), gdzie zaprezentowali się bardzo solidne. Pozostałe dwa mecze to przegrana z Celtą Vigo po przeciętnym meczu i remis z Malagą po bardzo dobrej grze i niewykorzystanych sytuacjach z obu stron.
Patrząc na to jak zaczynał Djukić i jak zaczął Pizzi to zdecydowanie bardziej podoba mi się Valencia pana od niedopasowanego garnituru. Widać pomysł na grę, a po kilku mniej fartownych meczach, bilans szczęścia i pecha musi wyjść na 0.
Aktywni skrzydłowi, na szpicy dużo więcej ruchu. Środek jedynie nie działa do końca tak jak należy. Banega ostatnio miał masę strat i na pewno ten element jest do poprawy. Gram jednak na ich zwycięstwo.
Wyjazdowy Espanyol zupełnie mi się nie podoba. Wygrali tylko z Rayo (czerwona kartka i dwa karne) i z Granadą (początek sezonu). Valencia na Mestalla ogarnie.
Valencia - Espanyol
Valencia 1,53 Bet365 ⛔ 2:2
Valencia -1 AH 2,05 Bet365 ⛔ 2:2

Na deser zostawiam derby Madrytu. Atletico pomimo, że dziś gra mecz w Pucharze Króla to jednak nie powinni mieć problemów z kondycyjnym przygotowaniem na starcie z Rayo, które można pokonać drugim garniturem. Jeśli Materace zepną dupę to wynik może być wysoki, choć nie zamierzam drugi raz ładować się w milion linii, które w meczu Malagi z Atletico mocno zniszczyły mi statystyki.
Pamiętajcie, że Atletico na wyjazdach gra bardzo oszczędnie, ale przy tej defensywie Rayo muszą zdobyć dwie bramki minimum. Gram over 1,5, a jak Pinnacle doda linię na drużyny to dogram over 2 na Atletico (powinno tyle być).
Rayo ostatnio trochę underowo jedzie, ale w ich stylu gry nic się nie zmienia więc trend się nie zmieni, a to oznacza, że prędzej czy później over musi wejść. Dla Atletico to też może być ten mecz, gdzie strzelą rywalowi więcej niż jedną czy dwie bramki jak robią to od wielu wielu spotkań. Podałbym linię 2,5, ale nie chcę ryzkować.
Rayo - Atletico
Atletico over 1,5 1,50 Bet365 ✅ 2:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Rayo vs Atletico-Atletico powyżej 1,5 kurs:1,50✅
Przeglądając ofertę na tą kolejkę ten zakład od razu wpadł mi w oko,zresztą nie tylko mi:]Nie śledzę wszystkich spotkań hiszpańskiej ekstraklasy ale Rayo parę razy widziałem,Atletico oglądam bardzo często.Gospodarze tego meczu grają radosną piłkę do przodu,taka jest filozofia ich trenera ale taki styl z Atletico nie przejdzie.Rayo odbije się od rywali jak od ściany.Goście są genialnie zorganizowani na boisku,defensywa na poziomie światowej czołówki.Rayo wręcz przeciwnie.W obronie są przeciętni i mimo,że Atletico ostatnio w przodzie nie błyszczy to z takim rywalem dwa gole dla Costy i spółki to obowiązek.Ostatnio piątkę zapakował tu Villarreal,kilka innych zespołów też pokrywało ten over.Kurs nie zachwyca ale myślę,że powodzenie typu bardzo prawdopodobne.
⚽Barcelona vs Malaga-Zdobyty gol 00:00-14:59?Nie kurs:1,55✅
Znalazłem coś takiego na to spotkanie i również widzę tutaj sporę szansę na powodzenie.Mur,ściana,zasieki nie wiem co jeszcze można napisać ale to zapewne postawi Schuster na Camp Nou.Malaga nie może zagrać otwartej piłki,bo nie ma odpowiednich wykonawców,a zresztą kto przyjeżdża na stadion Barcelony tak grać?Nie wielu.Wiadomka faworyt jest jeden ale czy Barcelona przebije się w pierwszym kwadransie przez defensywę Malagi,dla mnie wątpliwe.Malaga na Santiago wytrzymała z Realem połówkę bez straty gola,Atletico u siebie trzymała na zero w tyłach bardzo długo.Do tej pory nikt w Primera Division grając u siebie przeciwko Maladze gola w pierwszych 15 minutach im nie strzelił.Myślę,że Barcelona to wygra ale nic im się nie stanie jak zaczną strzelać po pierwszym kwadransie.
⚽Real vs Granada-Real(-2) kurs:1,63⛔
Real na wyjazdach często się męczy ale na Santiago są dużo lepsi,dużo pewniejsi siebie.Teraz gdy dogonili Barcelone i Atletico na jeden punkt pora postawić kolejny krok.Ich rywalem będzie Granada.Nie będę się rozpisywał.Real ostatnio wygrywa,nie traci goli,Ronaldo i Bale hulają więc myślę,że pokryją ten handicap.Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami w lidze gdzie Real był gospodarzem kończyły się pewnymi wygranymi królewskich.Liczę,że i tym razem tak będzie.Gospodarze tego meczu pokazali już kilka razy w tym sezonie,że takie handicapy pokrywają strzelając przy tym sporo goli.Myślę,że Granada większej roli w tym spotkaniu nie odegra.
Bukmacher:Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
krzysiek74 99K

krzysiek74

Użytkownik
Celta Vigo-Betis Sewilla 2 3,60
Jedna z ostatnich (mimo dopiero połowy sezonu) szans aby ten znany w Europie klub pozostał w szeregach Primera Diviion.Z kim jak z kim ale z Celtą jeśli marzą (a zapewne tak jest) o pozostaniu w najwyzszej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii gracze nowego trenera Betisu Gabriela Calderona.
Bilans u siebie Celty nie jest porywający 2-4-4 w bramkach 9:13 ale jeszcze gorzej wyglądają dotychczasowe &quot;osiągnięcia&quot; wyjazdowe graczy z Estadio Manuel Ruiz de Lopera
0-2-7 6:24
Celta 3 punkty do strefy spadkowej więc trochę lepsza sytuacja i mniejszy nóż &quot;na gardle&quot; niz goście który mają aż 8 punktów straty do upragnionego bezpiecznego 17 miejsca w tabeli.
Prawdopodobne składy:
Celta: Yoel - Jonny, Cabral, Fontas, Mallo, Alex Lopez, Oubina, Krohn-Dehli, Orellana, Charles, Rafinha
Betis: Andersen - Juanfran, Amaya, Paulao, Didac Vila, Reyes, Matilla, Verdu, Molina, Carlos, Castro

Czas na przełamanie i pierwszą poza swoim stadionem wygraną graczy Betisu choć w tym meczu żaden wynik mnie nie zdziwi. .
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Witam,
Granada w fatalnej dyspozycji ostatnie 5 meczy to tylko 1 strzelony gol, Real madryt w sytuacji zupełnie innej, poza jednym meczem leją wszystkich aż miło(Tak, jestem ich fanem :p). Jak każdy mecz na Bernabeu zacznie się dosyć nudno i tak aż do połowy, a w drugiej jak zawsze ruszą i rozstrzelają rywali. Będą chcieli na pewno po raz kolejny utrzymać czyste konto, a z taką drużyną jak Granada trudne to nie będzie..tak więc moje typy na ten mecz...Kurs na real wygra do 0 a BTS na nie jest taki sam, więc wybieram ten bardziej asekuracyjny w co i tak nie wierzę ????
BTS? Nie @ 1.66
Połowa z największą liczbą goli - 2 połowa @ 2.00
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
⚽ Celta Vigo vs Real Betis
Typ : Under 2.5
@ 1.90 / Unibet

Rozpoczynamy 21 kolejkę La Liga. Na początek 16 w tabeli Celta podejmuje na własnym stadionie ostatni w tabeli Betis. W ostatnich 10 meczach między tymi drużynami over 2.5 padł tylko dwa razy. Na boisku zabraknie w obu ekipach kilku zawodników. Celta zaprezentuje się bez Mario Bermejo i Augusto Fernandeza, natomiast z zespołem gości nie przyjadą Xavi Torres i Nono.
Na ławce trenerskiej Betisu doszło do zmiany, w miejsce Garrido pojawił się Gabriel Calderon, jest to trzecia zmiana trenera w tym sezonie. Betis szuka przełamania, ale nie dziś. Stawiam skromne zwycięstwo gospodarzy 1:0 :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Celta zaprezentuje się bez Mario Bermejo i Augusto Fernandeza, natomiast z zespołem gości nie przyjadą Xavi Torres i Nono.
Nie ładnie tak wprowadzać userów w błąd. Nono od 1. minuty zagrał, a Mario Bermejo wszedł w samej końcówce.
Ramzes słusznie zauważyłeś, że kurs niski i moim zdaniem kompletnie nieopłacalny. Owszem Valencia gra o wiele lepiej, niż za Djukicia ale nie zmienia to faktu, że poza wygraną z Levante, to wyniki jakoś gwałtownie w górę, póki co nie poszły jeszcze w górę. Akurat jutro zabraknie Feghouliego, a ten od przyjścia Pizziego naprawdę fajnie sobie pogrywa, chociaż ostatnio siedział na ławce z Malagą, co mnie mocno zdziwiło. Nie będzie Postigi i ciekaw jestem, czy znowu Paco dostanie swoją szansę czy na szpicy wyjdzie Jonas.
Valladolid-Villarreal
Ten mecz podobnie, jak Esperanza zagrałem już kilka dni temu, a dokładniej w poniedziałek, gdy złapałem 2,00 na overa. Teraz Bet365 trzyma jeszcze 1,975 ale u większości spadło do okolic 1,9 co i tak bym brał. Gospodarze ostatnio rozbici w drugiej połowie przez Athletic, ale kto oglądał tamto spotkanie, ten wie, że już w pierwszej połowie Baskowie mogli zrobić kocioł, a nabili 11 rogów... Dodatkowo zabraknie w obronie Marca Valiente i powstaje problem. Nie dość, że w podstawowym składzie wygląda ta obrona marnie, to jeszcze przy absencji będzie burdel większy. Gdzie więc Pucelanos będą mogli upatrywać swoje szansę? Oczywiście w ofensywie, bo nawet na San Mames udało się zdobyć 2 gole, tak naprawdę z niczego(pomijając, że pierwszy gol padł po spalonym). Teraz na pewno zagrają bardziej ofensywnie i liczę, że trio Oscar, Ebert i Guerra będzie robić zagrożenie pod bramką Asenjo, a obrona Villarreal też do jakichś przesadnie mocnych nie należy. Dość powiedzieć, że nawet jak sprawiali lanie Rayo czy Realowi Sociedad, to i tak tracili gole. Ale w ofensywie jest bogato, bo w mega formie jest duet Ikechukwu Uche i Giovani dos Santos. Ładują gole aż miło i naprawdę mają swój znakomity czas i niech to wykorzystają, w jaki najlepszy sposób. Jak zwykle można liczyć na Bruno Soriano w środku pola, który rozdziela piłki. Do tego kilku skrzydłowych na podobnym poziomie, więc widzimy, że ma tam kto atakować.
Jak dla mnie zapowiadają się naprawdę ciekawe zawody i liczę na kilka goli. Kurs złapany naprawdę dobry i myślę, że przed 20 będę księgował monety na swoim koncie.
Over 2,5 @ 1,975 Bet365⛔1:0 - nudny mecz

Sevilla-Levante

Gram na gole moich ulubieńców z Sevilli. Bacca - z Elche się skompromitował, z Atletico miał trudne zadanie, a mimo tego wywalczył karnego. O kogo chodzi? Carlos Bacca ma za sobą dwa mecze bez gola, ale teraz pora na kolejne sztuki do klasyfikacji strzelców. Wiadomo, że Sevilla zagra mega ofensywnie z Levante, bo i Granotes zagrają mega defensywnie, tak jak to mają w zwyczaju w meczach z najmocniejszymi ekipami. Podawać ma kto, bo przecież Rakitic, Vitolo, a jeszcze zagra zapewne Reyes, który poza tym, że potrafi dograć dokładną piłkę(zazwyczaj stojącą) to niewiele się zdaje jego obecność na boisku.
I właśnie Rakitic, który wykonuje stałe fragmenty gry, więc tutaj ma okazje na wykazanie się. Rzuty karne też jego, co jak pokazał w starciu z Atletico może się okazać przydatne. Do tego potrafi się znaleźć w sytuacjach strzeleckich niczym rasowy snajper, a przecież i strzały z dystansu w jego wykonaniu słabe nie są. Jak dla mnie można spróbować.
Carlos Bacca strzeli @ 2,30 Betsafe⛔
Ivan Rakitic strzeli @ 3,20✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Osasuna - Athletic Bilbao : Obie druzyny strzela gola - tak @ 1.8 WilliamHill
Osasuna generalnie wyglada bardzo slabo - z 10 ostatnich spotkan wygrali tylko 2.
Z tych 10 meczow, tylko w jednym zachowali czyste konto.
W 3 z 4 ostatnich spotkan na wlasnym stadionie (pomimo tego ze grali 2 razy z Realem Madryt) strzelali gola (Realowi, Espanyolowi i Maladze).
Bilbao calkiem niezle radzi sobie na wlasnym boisku - wyjazdy w ich wykonaniu to tragedia.
Mimo, iz w 5 ostatnich meczach u siebie strzelili az 18 bramek - w 5 ostatnich spotkaniach wyjazdowych zdobyli tylko 1 gola.
Na wyjazdach tracili bramki z Atletico Madryt, Betisem, Sociedad, Sevilla i Celta Vigo - tylko z Sevilla udalo im sie zdobyc punkt.
Licze, ze w tym meczu przy dziurawej defensywie jednej i drugiej druzyny padnie kilka bramek - bo Osasuna u siebie potrafi strzelac a i Bilbao ma kim postraszyc.
Do tego w 3 z 5 ostatnich spotkan miedzy tymi zespolami (gdy Osasuna byla gospodarzem) - obydwie druzyny trafialy do siatki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Real Valladolid - Villarreal CF
No to WH chyba lekko przysnął i wystawił kurs, którego próżno szukać u innych bukmacherów. Ogólnie średni kurs na ten moment na BTS to @ 1.76, a tutaj WilliamHill trzyma dalej @ 1.91... No nic tylko brać. Mecz dopiero w sobotę (25.01. o 18:00), ale warto już pobrać, bo na pewno tutaj spadnie, także szansa na wyłowienie całkiem przyjemnego kursu.
Do składu wrócił Patrick Ebert i jeśli się nie połamie podczas treningów, to wraz z Oscarem i Guerra stworzy ofensywne trio, które powinno w mojej ocenie stworzyć sobie kilka okazji na tle Villarrealu, które swoje problemy w defensywie ma. W ostatnim czasie Valladolid ma konkretne problemy z punktowaniem, które spowodowane były kontuzjami Oscara i Eberta, bo jednak bez nich drużyna wygląda słabiej, ale także ich gra obronna wygląda słabo i tutaj coś musi się zmienić. Pozycja w strefie spadkowej i walka o utrzymanie, to na pewno nie było to na co w Valladolid liczyli przed startem sezonu. Czas się ogarnąć, bo za jakiś czas może być już za późno. V&#39;real na pewno łatwym rywalem nie będzie, ale...
Formacja ofensywna po stronie Villarreal na pewno wygląda całkiem fajnie, jednak to już nie jest ta sama gra, który w ich wykonaniu oglądaliśmy na początku obecnej kampanii. W bardzo dobrej dyspozycji ponownie znajduje się Gio dos Santos i Uche, którzy w ostatnich potyczkach dość regularnie strzelają bramki. Po słabszej końcówce poprzedniego roku, w nowy, 2014 zaczęli naprawdę bardzo udanie - wygrali trzy kolejne pojedynki i odskoczyli od grupy pościgowej, a zbliżyli się do Bilbao. Teraz na pewno rywal na papierze dla nich dość łatwy, ale to tylko przez pryzmat tabeli.
W mojej ocenie V&#39;real nie dostanie tutaj trzech punktów bez walki. Valladolid gra słabo w obronie, co przy obecnej formie ekipy Villarrealu powinno zapewnić przynajmniej jedno trafienie z ich strony. Valladolid z Ebertem w składzie od zawsze kojarzy mi się z lepszym i skuteczniejszym stylem gry w ofensywie Valladolid, dlatego na własnym obiekcie przy obecnej sytuacji będą musieli zrobić wszystko, aby wreszcie jakieś punkty zdobyć. Czekam na fajne widowisko z bramkami w tle. Kurs imho zawyżony w WilliamHill na ten moment.
BTS @ 1.91 William Hill
Real Madryt - Granada CF
Zaczynam powoli progresje na stratę gola przez Real, bo myślę, iż nastąpi to już w tej kolejce, albo w następnej - zwłaszcza, że na początku lutego zagrają w Bilbao. Jestem święcie przekonany, że na zero w obu meczach nie zagrają...
Za typem wielkich argumentów nie ma. Real nie stracił bramki od kilku spotkań, zachowywali czyste konto - chociaż rywale swobodnie po bramce pakować mogli, bo okazje ku temu stworzone były. Los Blancos wyniki kończenia meczu bez straty bramki posiadają w ostatnim czasie dobre, ale to nie oznacza, że nagle zaczęli się w tej formacji nadzwyczajnie dobrze prezentować. Zaraz przytrafi im się pewnie podobna seria, kiedy te BTS-y będą kryli bardzo pewnie.
Granada, w tym sezonie prezentuje się dość pewnie. Zajęli swobodnie miejsce w środkowej części tabeli i stamtąd niespecjalnie interesuje ich ani walka o utrzymanie, ani o europejskie puchary. Miejsce, którego na pewno przed startem sezonu oczekiwali. Forma całkiem przyzwoita - na wyjazdach graja przede wszystkim na wynik, dlatego w ich spotkaniach na wyjeździe BTS-u od kilku spotkań także nie było.
Typ zagrany przeciwko masie ludzi, którzy graja, iż tego BTS-a nie będzie... a jak wiemy, w spotkaniach, kiedy coś jest mega pewnego, to różnie to się kończy. Zakład całkiem przyjemny - poczekajcie do 15. minuty i pewnie będzie powyżej @ 2.50 do złapania... Naprawde grane delikatnie, dlatego nie u was podobnie, rozważnie ze stawkami, bo nie jest to tzw.: lokata.
BTS @ 2.25 Bet365
Valencia - Espanyol Barcelona

Historia meczów Nietoperzy z Papużkami jest bardzo wymowna - gospodarz wygrywa najczęściej. Teraz powinno być podobnie. Valencia za Pízziego zaczęła grac lepiej, oczywiście to nie jest jeszcze to czego na Estadio de Mestalla oczekują, ale w mojej ocenie ta przyszłość rysuje się w kolorowych barwach, w stosunku do tego co prezentowali pod okiem Djukcia. Naturalnie na wnioski przyjdzie jeszcze czas, ale dzisiaj idealna okazja ku temu, aby zapunktować.
Espanyol, co zostało już tutaj wielokrotnie w dziale napisana i nie ma chyba sensu tego powtarzać - obecnie jest zdecydowanie pod formą, w stosunku do tego, co prezentowali na początku kampanii. Ich gra na wyjazdach także do najpewniejszych nie należy - wygrali tam dwa pojedynki w bardzo szczęśliwych okolicznościach. Teraz z ich perspektywy ciężki wyjazd na Mestalla, z którego punktów dla Espanyolu się nie spodziewam.
Valencia szuka przełamania i powinna tego dokonać na tle słabego, wyjazdowego Espanyolu. Odrobinę podkręcam zakład na Los Che, bo mam do nich dziwne przekonanie - Valencia [AH -0.75] - taki zakład na ten pojedynek mi się podoba.
Valencia [-0.5, -1] @ 1.93 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Witam,
Granada w fatalnej dyspozycji ostatnie 5 meczy to tylko 1 strzelony gol, Real madryt w sytuacji zupełnie innej, poza jednym meczem leją wszystkich aż miło(Tak, jestem ich fanem :p). Jak każdy mecz na Bernabeu zacznie się dosyć nudno i tak aż do połowy, a w drugiej jak zawsze ruszą i rozstrzelają rywali. Będą chcieli na pewno po raz kolejny utrzymać czyste konto, a z taką drużyną jak Granada trudne to nie będzie..tak więc moje typy na ten mecz...Kurs na real wygra do 0 a BTS na nie jest taki sam, więc wybieram ten bardziej asekuracyjny w co i tak nie wierzę ????
BTS? Nie @ 1.66 ✅✅
Połowa z największą liczbą goli - 2 połowa @ 2.00 ✅✅
Dorzucę jeszcze jeden typ na mecz Real - Granada
Real ma w końcu szansę na powrót na szczyt aż po 20 miesiącach, ostatnio Ronaldo grał &quot;przeciętnie&quot; to lekko ujmując, a mimo to trafiał do bramki..Chłop musi się w końcu przełamać, rywal doskonały - Granada.No i mecz u siebie gdzie Real zawsze pokazuje swoją siłę w ataku. W dodatku Ronaldo dzisiaj prezentuje Złotą piłkę i na pewno będzie chciał pokazać że dostał ją zasłużenie(chociaż i tak pokazywał to przez cały rok! ???? ) Uważam że do powrotu na szczyt nie doprowadzi ich nikt inny jak Ronaldo i jestem pewien, że dzisiaj to on odegra kluczową rolę na boisku.
Strzeli dwa lub więcej - Cristiano Ronaldo @ 2.00 - bet365 ⛔⛔ 7/10 aj aj aj..ta przewrotka.. ????
Strzelec pierwszego gola - Cristiano Ronaldo @ 2.87 - bet365 ✅✅ 5/10
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
⚽Real Madryt vs Granada
Typ : G. Bale strzeli ? | NIE

@ 2.10 / Unibet ✅

Real podejmuję u siebie, według mnie rewelację tego sezonu, Granada znajduje się w połowie tabeli na 10 miejscu. Goście ostatnie mecze to min. Remis z Osasuną, lecz wynik nie odzwierciedlał tego co działo się na boisku,
3 pkt zdecydowani powinny polecieć na konto Granady, podobnie było w przegranym meczu z Sociedad, Granada również niezasłużenie straciła punkty. Grają dobrze a co więcej w ostatnich 2 meczach przeciwko Realowi, przegrali 0:1 i wygrali 1:0. Granada dziś na pewno się postawi i będzie chciała wywieść jakieś punkty z Bernabeu, lecz nie gram w stronę gości, ponieważ skusił mnie bardziej kurs na to iż Walijczyk nie strzeli bramki. Bale wyjdzie od 1 minuty, ale nie wydaje mi się, żeby to on dziś wpisał się listę strzelców.
Real: Lopez - Carvajal, Pepe, Ramos, Pepe - Modrić, Alonso, Di Maria - Bale, Benzema, Ronaldo
Granada: Roberto - Nyom, Murillo, Mainz, Angulo - Recio, Iturra, Brahimi - Pereira, El-Arabi, Piti

POWODZENIA! :]
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Real Madryt - Granada CF
Zaczynam powoli progresje na stratę gola przez Real, bo myślę, iż nastąpi to już w tej kolejce, albo w następnej - zwłaszcza, że na początku lutego zagrają w Bilbao. Jestem święcie przekonany, że na zero w obu meczach nie zagrają...
Za typem wielkich argumentów nie ma. Real nie stracił bramki od kilku spotkań, zachowywali czyste konto - chociaż rywale swobodnie po bramce pakować mogli, bo okazje ku temu stworzone były.
przez te 5 meczy bez straty gola rywale oddali 10 strzałów na bramkę realu więc za swobodnie rywale nie pakowali po bramce...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
mam jeszcze dwie delikatne propozycje, które są obarczone ryzykiem nietrafienia, tzn. jeden bet na pewno
Wal z siłą wodospadu, a nie z taką pewną dozą nieśmiałości

Podpowiadam: Wszystkie bez wyjątku typy &quot;obarczone są ryzykiem nietrafienia&quot;
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
3 pkt zdecydowani powinny polecieć na konto Granady, podobnie było w przegranym meczu z Sociedad, Granada również niezasłużenie straciła punkty. Grają dobrze a co więcej w ostatnich 2 meczach przeciwko Realowi, przegrali 0:1 i wygrali 1:0.
Z Realem Sociedad nie zasłużyli na porażkę? Przepraszam bardzo ale w obronie to się po prostu ośmieszali, a w ofensywie poza genialnym strzałem Pitiego i błędem Bravo w tej sytuacji, to też jakoś porywająco nie grali.

Poza tym Granada dobrze to zagrała z Valladolid, Malagą czy Athletic Bilbao. W większości spotkań oni nie grają, tylko czekają na rywala, bo po prostu nie mają innego pomysłu na grę. W piłkę nawet nie próbują, bo tam nie ma kim grać.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Real Madrid - Granada : Najwięcej bramek gracza ✅
(Obaj gracze muszą zacząc mecz aby zakłady były ważne. Liczą się gole tylko w normalnym czasie gry)

Cristiano Ronaldo ( -1 ) bramki 2,10
Gareth Bale ( 1 ) bramki 1,65
Betsson


Pierwszy raz widzę taki bet , w sumie nie do końca jestem pewny czy dobrze rozumuje ,ale różnica 3 bramek na korzyść ronaldo przegrana , 2 bramki zwrot, 1 -0 wygrana.
Jeśli dobrze kminie to warto na to postawić. Ronaldo ostatnio strasznie marnuje sytuacje.W sumie trochę to dziwne bo ma ich naprawdę dużo ,a brakuje skuteczności.
Co można o Garecie napisać ,to na pewno daleko mu do dyspozycji z gry w Anglii , jednak uważam ,że po części jest to winą brakiem treningu przedsezonowego.
Jako wielki fan królewskich liczę i spodziewam się dziś pogromu , zobaczymy czy będzie to show jednego zawodnika czy praca całej ofensywy.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Valladoid - Villareal / @ 1.91 WilliamHill
vs

Analiza: Gospodarze bez kontuzjowanych obrońców Alcatraz 8/1, Valiente 18/1,
napastników Sastre 11/0,oraz Osorio 10/0. Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
wygrała drużyna żółtej łodzi podwodnej :
24/08/13 PRD Villareal 2 - 1 Real Valladolid
04/04/10 PRD Real Valladolid 0 - 2 Villareal
22/11/09 PRD Villareal 3 - 1 Real Valladolid
Valladoid od 5 spotkań bez wygranej. Ostatni miesiąc w lidze hiszpańskiej jest taki
przeplatany. Prmiera Division z Pucharem Króla i nie wiadomo na co zerknąć,
ale ostatnie spotkania Villareal nie pokazują tej drużyny w złym świetle.
aaaaa :grin: ! zapomniałem dodać że dla gości nie zagra Cani 15/2.

----------------------------------------------------------------
Cristiano Ronaldo i Karim Benzema strzelą w dowolnym czasie / @ 2.05 WilliamHill
vs

Analiza: Real, hmmmm ? Trzecia drużyna ligi hiszpańskiej, podejmuje na Estadio
Santiago Bernabéu w Madrycie drużynę Granady z miejsca 10. Goście bez: pomocnik
Rico 17/1, który jest zawieszony. Obrońca Diakhate 14/0, pomocnik Yebda 10/1,
napastnicy Riki 15/1, oraz Ighalo 16/1 są kontuzjowani. Dla królewskich nie zagra
Khedira i Varane ale mam to w ( Y ) bo to REAL, i ta drużyna ma graczy klasy światowej.
Tu nie ma graczy nie zastąpionych !
Wybrałem dwóch najlepszych strzelców w tej drużynie. Dlaczego ? Mianowicie
rzuty wolne, oraz karne wykonuje Ronaldo, a Benzema ryje się z nogą gdzie tylko
może. Tych dwóch grajków podejrzewam że dziś strzeli po jednej bramce ???? !

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Czuję, że Valladolid może przytulić dziś jakieś punkty. Na wyjazdach grają bardzo słabo i tracą masę punktów, ale w meczach domowych nie wygląda to tragicznie. Mają bardzo dobrą ofensywę, a jedynie obrona potrafi odwalać cuda.
Villarreal ma dobre wyniki, choć z grą bywa różnie. Ostatnio wygrali u siebie z Almerią, ale w drugiej połowie to goście byli lepsi i aż dziw, że nic nie wpadło. Żółta Łódź często nie potrafi postawić kropki nad &quot;i&quot;, a wynik do końca jest sprawą otwartą.
Dużo też zależy od skuteczności ofensywy, bo Uche strzela mnóstwo goli, ale sporo też marnuje dogodnych okazji. Valladolid jeśli zagra w miarę poprawnie w obronie to zapunktuje.
Ostatni mecz domowy z Betisem był toczony w trudnych warunkach, podczas deszczu, ale biorąc pod uwagę również poprzednie spotkania to tragedii naprawdę nie ma. Patrząc na grę tych drużyn, które teraz są na spadku, to Valladolid mnie najbardziej przekonuje.
Valladolid - Villarreal
Valladolid +0,5 2,00 Pinnacle ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dobry to chyba bedzie typ Ramzesa tez o tym myslalem w pewnym momencie analizujac ten mecz a nawet o czystej jedynce( zagralem over ale tak jak po czesci przewidzialem Villareal wziął se wolne ???? (juz nawet dos Santos zszedl z boiska) narazie prowadza ale zobaczymy jak sie skonczy.

Almeria - Getafe
Typ: Almeria i poniżej 2.5 (wynik/suma goli) dzieki za pkt reputy na pocieszenie bo nie zagralem ostatecznie tego typu nawet w typach dnia na rzecz NBA ????
Kurs: 5.00 ✅
Buk: bet365

Obie druzyny moga czuc niedosyt po ostatnich meczach, chociaz to Getafe powinno byc bardziej zadowolone z punktu z Sociedad bo przez ostatnie 20 minut grali w oslabieniu i to Sociedad przejal inicjatywe. Almeria jest juz lekko zdesperowana jak kilka innych druzyn jak chocby Valladolid. Inne druzyny sąsiadujace z Almeria tuz nad albo w strefie spadkowej maja trudne mecze i najprawdopodobniej bedzie im ciezko o punkty, wiec ten mecz jest tym z kategorii must-win dla Almerii i mysle ze podloaja zadaniu. Getafe na wyjeździe prezentuje postawę wszystko albo nic (3-0-9) wiec jest szansa ze nastawia sie na atak i Almeria bedzie mogla wyprowadzac kontry. Sadze ze dla sredniego Getafe to nie jest jeszcze czas by martwic sie o ew. spadek i mysle ze trudno bedzie im wygrac ten mecz wyjazdowy. Almeria jest zmotywowana, ostatnio zagrala naprawde dobrze mimo przegranej i teraz czas na prawdziwy bounce back! Ciezko sie gra z nozem na gardle i nie sadze zeby ten mecz obfitowal w bramki, jedna lub dwie w zupelnosci wystarcza by dowiezc wygrana do konca, obrona w takich meczach musi zagrac na maksimum mozliwosci. U gospodarzy zabraknie najlepszego strzelca druzyny Rodri (7 bramek), natomiast u gosci pauzuje za kartke pomocnik Borja. Kogo bedzie bardziej brakowac? Mysle ze rozgrywajacego gosci. Jezeli Getafe potrafilo nie strzelic przeciw Rayo u siebie to nie widze powodu czemu mieliby strzelic Almerii, ktora moze defensywy nie ma najlepszej ale ciekawe jest to ze jak wygrywa to z zazwyczaj z czystym kontem (4 z 5 wygranych do zera). Getafe nie radzi sobie z druzynami z miejsc barazowych, przegrali jak juz wspominalem z Rayo a wczesniej w Valladolid 0-1. Ostatni mecz na wyjeździe wygrali niemalze 3 miesiace temu, kiedy byli jeszcze w dobrej formie. Od tej pory nie strzelili w meczu wyjazdowym nawet bramki, jezeli nie liczyc tej z pucharu z drugoligowcem w remisie 1-1. Mecz z Sociedad nie zmieni tego ze Getafe w ataku gra slabo. Moim zdaniem jesli Almeria chce sie utrzymac musi wykorzystac taka sytuacje i wygrac ten mecz.
generalnie to ryzykowny typ, Almeria sie obsra w zwiazku z wczorajszym zw valladolid i straci cos czuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Zarówno Levante, jak i Sevilla w ostatniej kolejce ligowej musieli zadowolić się remisami. Choć Sevilla zajmuje siódmą lokatę w ligowej tabeli, jej strata do czwartego w stawce Athleticu Bilbao wynosi obecnie osiem punktów. - Nie skupiamy się na tym, by awansować do pucharów. Naszym nadrzędnym celem jest to, by poprawić grę naszego zespołu - podkreśla trener Unai Emery. Levante, które przegrało cztery ostatnie mecze wyjazdowe w La Liga, stanie w sobotę przed nie lada wyzwaniem. Przyjezdni nie mieliby z pewnością nic przeciwko temu, by mecz ten zakończył się podobnie jak ostatnie starcie tych drużyn. W sierpniu w Walencji padł bowiem remis 0:0. Gospodarze dziś nie powinni mieć większych problemów z Levante, lecz kurs na nich mnie nie kusi zbytnio, i myślę iż bardziej pewnym zakładem będzie tutaj over.
Sevilla vs Levante / over 2.5 gola ✅
@ 1.72 / Unibet
!Każdy typ jaki podaję gram osobiście !
!Powodzenia!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na razie jedna propozycje na południe, a potem może dorzucę coś jeszcze:
Almeria-Getafe
Ja sobie pogram na jedną z moich ulubionych ekip. Almeria ponownie w strefie spadkowej, ale liczę, że szybko z niej uciekną, bo nie zasługują by w niej być. Jak już wiele razy pisałem grają ciekawy futbol, który może się podobać. Ciekawi mnie czy wreszcie Suso wróci do podstawowego składu, gdyż uważam, że Helder Barbosa to niewiele daje zespołowi, a skrzydła w osobach Suso i Aleix Vidal to po prostu byłoby ogromne zagrożenie dla rywala. Z braków to tradycyjnie Nelson i Rodri, których nie ma już od kilku dobrych kolejek, a ich zastępcami będą zapewne Rafita i Oscar Diaz. Poza tym Francisco raczej składem nie rotuje, więc skład jest praktycznie jasny.
U gości zabraknie Borjy FF, który dostał czerwo przed tygodniem z Realem Sociedad i będzie to osłabienie, bo jednak w środku pola naprawdę dobrą robotę robi ten brodaty pomocnik. Ciekawi mnie w jaki sposób zagra Getafe, które przed tygodniem zagrało naprawdę świetne zawody przeciwko Baskom, ale najpierw przez 20 minut nie istnieli i to właśnie zawalony początek był źródłem ledwie domowego remisu. Ale dla mnie Getafe to nie jest równa ekipa, która ma dwa podobne i bardzo dobre mecze. Oni co chwila mają wahania formy, bo to po prostu ekipa środka tabeli. Tutaj podobnie, jak w Almerii również wiele zależy od pomocników, bo nie ukrywajmy Colunga i Marica to tyle strzelają, co nic(jak na napastników). Diego Castro i Pedro Leon to dwójka zawodników, od których najwięcej zależy.
Almeria w ostatnich 4 grach domowych zdobyła 7pkt, a jedyną porażkę poniosła z Realem. Generalnie to ta ekipa jest w niezłej dyspozycji i nie ma, co się patrzeć na porażki w Bilbao i Villarreal, gdyż to trudne ekipy. Getafe dla mnie mega niestabilne jest i spokojnie jest do ogrania. Kurs całkiem w porządku, więc sobie pogram gospodarzy.
Almeria @ 2,40 Bet365✅1:0
Aleix Vidal strzeli @ 6,00⛔ - a miał swoje okazje pod koniec...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom