>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

21 kolejka Serie A [28.01.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W środku tygodnia zostnie rozegrana 21 kolejka spotkań włoskiej Serie A. Dojdzie w niej do kilku interesujących spotkań m.in Fiorentiny z Napoli czy choćby Catanii z Interem gdzie trener gospodarzy Walter Zenga wyczekuje przyjazdu Jose Mourinho, którego ma zamiar pokonać.

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Expekt:


Zapraszam do typowania i analizowania spotkań ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Odpuściłbym typowanie spotkania Catanii z Interm, gdyż jestem zdania, że gospodarze są wstanie osiągnąć dobry wynik. Ostatnio był artykuł w &quot;piłce nożnej&quot; m.in o stałych fragmentach, które przynoszą bramki tej drużynie. Na dodatek Catania całkiem przyzwoicie radzi sobie w spotkaniach na własnym stadionie.

Ciekaw jestem postawy Sampdorii w meczu z Lazio. Ostatnio w Sampie działo się sporo rzeczy i kto wie może przyniosą one efekty w postaci wygranej. Udinese raczej będzie kontynuowało serie spotkan bez zwycięstwa, a na drogę spotkan bez porazki moze wrocic według mnie Bologna Sinisy Mihajlovicia.

Jednak moje główe typy na środową kolejkę to:

AC Milan - Genoa
Genoa dzięki bardzo dobrej postawie włączyła się do walki o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. Ostatnia porażka jakiej doznała ta drużyna miała miejsce jeszcze w połowie listopada a był to przegrany mecz 1:4 w Turynie z Juventusem. Warto jednak zauważyć, że od tamtej pory oprócz meczu z Lazio drużyna Genoi nie mierzyła się z czołowymi zespołami Serie A. AC Milan złapał natomiast bardzo dobrą formę i mimo problemów z zestawieniem linii obronnej osiaga korzystne wyniki. Piłkarze Rossoneri zapowiadają, że są wstanie wyprzedzić w tabeli Inter, do którego mają już tylko 6pkt straty. Dobrą wiadomością jest niewątpliwie fakt iz Kaka pozostanie w druzynie przynajmniej do końca sezonu. W pierwszej rundzie Genoa niespodziewanie pokonała AC Milan. Warto jednak zauważyć, że Genoa u siebie a na wyjeździe to mimo wszystko dwa różne zespoły. Co prawda udało jej się zremisować już na San Siro z Interem, ale moim zdaniem Rossoneri znów rozegrają świetny mecz i pokonają swojego przeciwnika. Uwagę moją zwraca też postawa Milanu na własnym boisku, który oprócz porażki z Bologną na ligowym starcie wygrał wszystkie 9 spotkań.
Mój typ: AC Milan - 1,45 w Unibet (6/10) ⛔

AS Roma - Palermo
Roma po fatalnym starcie i bytowaniu w dolnych rejonach tabeli po pamiętnej wygranej w Lidze Mistrzow nad Chelsea ponownie uwierzyła w swoje siły i zaczęła marsz w górę. Efektem kapitalnej formy Rzymian jest choćby ostatnia wysoka wygrana w Neapolu (3:0), gdzie przecież o punkty bardzo ciężko. Rywalem Rzymian w tej serii spotkań jest drużyna Palermo, która również wyraźnie odżyła i w 2009roku może pochwalić się kompletem 9 punktów na swoim koncie. Zwycięstwa te jednak nie były takie pewne jak gra Romy, która moim zdaniem jest faworytem tego meczu i udanie zrewanżuje się za wrześniową porażkę z Palermo gdzie mimo prowadzenia uległa 1:3.
Mój typ: AS Roma - 1,50 w Unibet (6/10) ✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja widze pare ciekawych mozliwosci
Sampdoria - Lazio 2

Powiedzialbym ze trudny mecz, gdyz sampa wciaz jest w dolku, a Lazio gra ostro w kratke, gdyby nie fakt nieobecnosci. U gospodarzy nie wystapia Campagnaro, Accardi, Cassano, Fornaroli, Raggi, Gastaldello, Sammarco i Pazzini. Nie ma co tu duzo mowic brak Cassano na pewno bedzie odczuwalny jak i tez pozostalych kolegow. W Lazio nie bedzie mogl zagrac tylko Firmani, a pozwroci Dabo ... Wydaje sie ze goscie powinni byc gora, ale sporo zalezy od obrony gosci, jak znow bedzie zachecac do ataku to moze byc ciezko, aczkolwiek po tym kursie z takimi brakami w Sampie to chyba maly prezencik.
Fiorentina - Napoli 1
Wydaje mi sie to najwiekszym &quot;pewniakiem&quot; jutrzejszych spotkan. Po ladnych meczach jakie rozegrala Fiora mozna sie spodziewac wysokiego poziomu gry, niestety ostatnio nie bylo stylu gry w wyniku koncowym. Napoli bez Iezzo, Hamsika i Gargano ; Fiora wciaz bez Mutu, Jorgensena i Kuzmanovica. Napoli nienajlepiej idzie na wyjazdach, wiec dla mnie 1
Atalanta - Bologna 1x
Atalanta u siebie gra na bardzo wysokim poziomie i potwierdza to niemal w kazdym spotkaniu. Z drugiej strony Bologna jest druzyna ktora sporo remisuje i potrafi wyrwac ten 1 punkt niemal kazdemu ... Roznic w skladzie nie ma, takze optowalbym za czysta jedynka, jak ktos szuka czegos na wieksza ilosc zdarzen to 1x niemal pewne.
Ciezkie mecze moga byc Catania - Inter X moze pasc spokojnie, Udine - Juve bym sie doszukal tez X troche na sile.
Z takich pewniejszych to jeszcze bym zaproponowal
Torino - Reggina Under 2.5
Catania - Inter Under 2.5
Roma - Palermo 1
Cagliari - Siena X ; obie druzyny strzela ;
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Dlaczego dajesz x na Cagliari ze Siena? Jak dla mnie to procz Romy jeden z wiekszych pewniakow tej kolejki. Jesli zagraja w pelni swoich mozliwosci to wrecz powinni rozniesc gosci. Przeciez w porownaniu z Cagliari Siena nic nie pokazuje. Zwyciestwa z Reggina i Atalanta praktycznie nic nie znacza - fakt, ze Reggina zremisowala z Cagliari, ale strzelajac gola z karnego, zas ekipa z Sardynii musiala ostatnie 0,5h grac w 10. Jak dla mnie Cagliari sa druga po Genui rewelacja tego sezonu i nie zdziwie sie, gdy jeszcze wyzej zajda w tabeli. Jak dla mnie czysta 1, moze nawet z handi.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie ma co Cagliari Catania Genoa i powiedzialbym Lazio dokonali niezlych zmian na + w tym sezonie.
Siena jest solidna druzyna mimo wszystko, graja dorbze czego nie widac po rezultatach. Sa dosc solidni w ataku jak i w obronie i zawsze zadziwiala swa gra z wielkimi druzynami ... jak Inter i Juve z ktorymi rpzegrali, moim zdaniem niesprawiedliwie patrzac na styl gry. Cagliari neizle gra wiec mysle ze i tu Siena moze conieco pokazac.
Poza tym podaje remis na Siene juz od odajze 6 kolejek, bo osobiscie gram progresje na X ???? co widac ostatnio jest bardzo pechowa ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Patrze tak teraz na strone la gazetta dello sport i nie wiem czemu nie widze w składzie Juve del Piero ... Nie ma go również w rubryce ani zdyskwalifikowanie za kartki ani kontuzjowani więc hmm dziwne jak dla mnie.
Zresztą sami zobacie :


A może jest coś o czymś nie wiem co się wydarzyło w ostatnim czasie :p Chciałem postawic w tym meczu na Juve. Kurs jest bardzo ładny do grania. Udinese śrubuje mecze bez zwycięstwa i leci coraz niżej w tabeli natomiast Stara Dama goni Inter zaciekle, ale bez Alexa będzie chyba ciężko powalczyc w tym meczu, jednak gdzieś czytałem że na stadionie w Udine gra im się wyjątkowo dobrze i zaznali tam zaledwie 3 porażki w historii na 34 mecze! Udine nawet karnych w ostatnim czasie nie wykorzystuje ( Quagliarella w poprzeczke w meczu z Palermo) . Narazie nei widze żadnych symptomów do tego żeby czarna seria Udine została przerwana. Sądze że Juve stac na wygranie tego meczu. Buffon ostatnio z Fiorentiną bronił dobrze, widac że po kontuzji nie ma śladu.

A co Wy sądzicie o tym meczu ?Jakie macie inne propozycje z typami ? Zapraszam do dyskusji na temat jutrzejszej kolejki w LEGA CALCIO ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Alex &quot;walnął&quot; ostatnio &quot;focha&quot; rzucając kurtkę i nie podając ręki trenerowi jak go zmienił ale powodem dla którego nie gra jest stłuczenie kostki. Rywal nie jest najsilniejszy więc Ranieri go oszczędza wszak teraz jest sporo meczów co 3 dni a Alex najmłodszy już nie jest. No i do składu wrócił Trezegeut oraz Iaquinta ;-) Mimo to uważam, że Juventus da radę ograć Udinese które jest ostatnio bez formy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Quagliarella w poprzeczke w meczu z Palermo
Z tego co pamietam to byl Di Natale ;) -
Co do Alexa, to na stronie Juve mozna zobaczy artykul w ktorym napsiano ze Zanetti i Del Piero nie zostali powolani ze zeby nic im sie nie stalo ???? tzn maly turn-over po prostu. Troszke podejrzane bo nawet gdy zawodnik ma odpoczac i jest swiatowej klasy to raczej sie go powoluje, tymbardziej po rzucie kurtki by Alex to podejrzane podwojnie. Po drugie sa pogloski ze kapitan Juventusu ma problemy z prawym kolanem ale wedlug gazzetty to pogloski.
EDIT:
Zdawalo mi sie ze w skrotach mowili Di Natale, ale wdocznie sie mylilem, ta sesja mnei wykancza :p
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Nie, zdecydowanie to byl Quagliarella ;] Cos sie mi zdaje, ze bedzie wyjatkowo duzo zwyciestw gospodarzy w tej kolejce - kursy juz leca (poza Cagliari, czego nie rozumiem). Fiora powinna w koncu wygrac, Napoli nie dosc, ze cos im nie trybi aktualnie to jeszcze nie zagraja Hamsik oraz dwaj bramkarze, w tym Lezzo. Bologna, Lecce i Reggina zdziesiatkowane, nie zagra sporo podstawowych pilkarzy. Sampa rowniez w niezlych opalach kadrowych. Tak wiec jak dla mnie zwyciestwa Chievo, Romy, Atalant, Fiory, Cagliari, Torino i x2 na Lazio wydaja sie w miare pewne.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
dorzucam jeszcze coś od siebie... &quot;mecz na szczycie&quot;

Chievo Verona - Lecce
Bardzo ważny mecz dla układu dolnych rejonów tabeli. Chievo po ostatnich dwóch zwycięstwach odżyło i nadal liczy na utrzymanie w lidze. Lecce potrafi strzelać bramki nawet najlepszym, ale mecz z Chievo jest spośród tych zupełnie innego gatunku. Tutaj nikt nie będzie chciał się otworzyć przed przeciwnikiem i narażać na niebezpieczne kontrataki ze strony przeciwnika. Według mnie może to być mecz do jednej bramki - kto strzeli ten wygra. Z zaznaczeniem, że ta bramka padnie w drugiej połowie, bo mając na uwadze ciężar gatunkowy tego spotkania według mnie może wiać nudą.
Mój typ: X do przerwy - 2,10 w Bet-at-home (3/10) ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Fiorentina-Napoli
Typ : 1
Kurs : 1,70
bet365 ✅2:1​


Na stadionie we Florencji dojdzie do ciekawego meczu zespołów które w ostatnim czasie sobie nie radzą. Fiora przegrała 3 mecze z rzędu z Lecce, Milanem i Juve przy czym z tej ostatniej potyczki moga byc wyraźnie niezadowoleni bo poprostu zostali skrzywdzeni przez arbitra przez którego w 32min Gilardino nie mógl cieszyc się ze zdobytej prawidłowo bramki jak wykazały powtórki bo sędzia dopatrzył się spalonego. Rywale byli z najwyższej wręcz pólki bo Juve i Milan walcza o scudetto.
Napoli natomiast wiadomo na wyjazdach gra słabo a w ostatnim czasie przestali zwyciężac nawet na własnym boisku 0:3 z AS Romą. Z wyjazdów w tym sezonie przywieźli zaledwie 2 zwycięstwa i 2 remisy ponosząc po drodze 6 porażek w bramkach 8-13. Dzisiaj bez wątpienia stratą jest dla nich absencja podstawowego bramkarza Iezzo i dowodzącego poczynaniami całego zespołu Słowaka Hamsika który pauzuje za kartki. Oprócz tych dwóch ważnych ogniw nie zobaczymy także Gargano i Contini. Popularna Viola także ma swoje kłopoty ze składem, ale oni mają zdecydowanie szerszą kadre do dyspozycji więc ewentualne braki da się uzupełnic. Dzisiaj Cesare Prandelli nie będzie mógł skorzystac z usług przede wszystkim Mutu,Joergensena, Kroldrupa,Kuzmanowica,Vargasa,Almiron. Jednak Fiora będzie miała atut w osobach skutecznego Gilardino który już 12 razy w tym sezonie wpisywał się na liste strzelców i błyskotliwego Jovetica. Ponadto własny teren gdzie gościom ciężko wygrac, co prawda udało się to w ostatnim czasie Lecce, ale do tego czasu byli tam w tym sezonie bez porażki z 6 zwyciestwami i 2 remisami.
A oto prawdopodobne składy za La Gazetta dello Sport :

▶ Fiorentina : Frey- Comotto, Dainelli, Gamberini, Gobbi- Donadel, Felipe Melo , Montolivo- Santana-Gilardino, Jovetic

▶ Napoli : Gianello- Cannavaro, Rinaudo, Aronica-Maggio, Blasi,Pazienza, Bogliciano, Vitale- Zalayeta, Lavezzi

Jeżeli ktoś dzisaij przełamie serie meczów przegranych to sądze że będzie to raczej Fiorentina która nie zwykła przegrywac meczów u siebie a gdyby tak się stało to będzie to druga porażka z rzędu Violi w co raczej nie wierze i dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu, bo absencje Hamsika i Iezzo w zespole Napoli są bardzo trudne do uzupełnienia. Ostatnie 4 wizyty Napoli na stadionie we Florencji to 3 porażki i jedna wygrana w 2001r.


Czy Gilardino da ponownie koncert gry w dzieijszym meczy z Napoli?;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Udinese Calcio - Juventus Turyn
2:1​


Dzisiaj czeka nas bardzo ciekawe spotkanie we włoskiej Serie A (nie tylko z punktu widzenia kibiców Lecha). Chodzi oczywiście o pojedynek Udinese z Juventusem. Stara Dama zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 43 punktów i traci zaledwie 3 do prowadzącego Interu Mediolan. Piłkarze Juve spisują się bardzo dobrze o czym świadczą ich wyniki. W ostatniej kolejce pokonali Fiorentinę 1:0 a kolejkę wcześniej zremisowali z Lazio 1:1. Z ostatnich dziesięciu spotkań gracze z Turynu przegrali zaledwie jedno (z Interem Mediolan), jedno zremisowali (wspomniane Lazio) a resztę wygrali. Warto również dodać, że w 5 z tych 8 zwycięskich spotkań, Juventus wygrywał przynajmniej różnicą dwóch goli.
Natomiast całkiem odmienna sytuacja panuje w zespole Udinese, które zajmuje dopiero 14 miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie. W ostatniej kolejce piłkarze Udinese ulegli na wyjeździe Palermo 3:2. Jednak tego wyniku nie można uznać za jakąś niespodziankę ponieważ Udinese dostaje ostatnio od każdego. Z ostatnich dziesięciu spotkań przegrali aż 8 razy. Dwa razy udało im się zremisowac. Tak więc jak widać, gracze tej drużyny pomału zapominają jak smakuje zwycięstwo.
Jeśli chodzi o braki kadrowe to trener gospodarzy nie ma czym się martwic. Nie zagra tylko zawieszony za kartki Lukovic. Natomiast w Juventusie lista nieobecnych jest o wiele dłuższa. Dzisiaj w ekipie Starej Damy nie zobaczymy: Andrade, Zebiny, Knezevicia, Camoranesiego, Salihamidzicia, Manningera, Tiago oraz Del Piero. Na pewno znacznym osłabieniem będzie brak tego ostatniego. Osobiście uważam, że trener Juve musi być pewny swego bo inaczej nie narażałby swojego zespołu na stratę punktów nie zabierając kluczowego zawodnika. Poza tym uważam, że potencjał Juventusu zdecydowanie przewyższa poziom Udinese. Do tego dochodzą jeszcze bezpośrednie pojedynki obu ekip. W czterech z pięciu ostatnich to Juventus wychodził zwycięsko. Jednak były to zwycięstwa jednobramkowe (1:0 czy 1:2). Dzisiaj uważam, że Stara Dama zdecydowanie pokona jedną z najsłabszych obecnie ekip w Serie A.
Moje propozycje:
Juventus ⛔
Juventus -1⛔


/czego jak czego ale takiego wyniku to się nie spodziewałem /
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Udinese - Juventus 1X @1,95

Ciężki wyjazdowy mecz Starej Damy z ekipą Udinese. Co prawda gospodarze w 11 ostatnich meczach zdobyli jedynie 3 punkty jednak cały czas są klasowym zespołem. Może przechodzą przez gorszy gry ale wciąż mają wysokiej klasy piłkarzy i myślę że spokojnie mogą postarać sie o korzystnym wynik. Trener Udine ma do dyspozycji cały skład poza pauzujący za kartki Aleksanderem Luković&#39;em. Paquale Marino próbuje ostatnio zmieniać ustawienie z 4-3-3 na 4-4-2, jednak i to nie przynosi efektów ???? Juventus przystępuje do meczu po pewnym ale skromnym zwycięstwie nad Fiorentiną, konturując tym samym świetną ostatnio serię. Do bramki wrócił Buffon co daje ogromny spokój z tyłu, do dyspozycji jest również świetnie ostatnio dysponowany Chiellini. W środku pola swoje robi Sissoko, natomiast nieco słabiej w moim odczuciu ostanio Nedved oraz Amauri. Co do Del Piero to zabraknie go w meczu gdyż narzeka na drobny uraz, a w ostatnim meczu to nie był raczej foch tylko po prostu ambicje zawodnika.. Większość kibiców Juve zapytana czy wierzą w Boga odpowie że nie, że oni wierzą w Del Piero :) Sam Alex również zdaje sobie sprawę jakie nadzieje w nim pokładają, jaka jest odpowiedzialność i jakimi dysponuje umiejętnościami. W ostatnim meczu zaliczył kapitalną asystę oraz spokojnie mógł strzelić ze 2 bramki ale nie wyszło więc można zrozumieć jego zachowanie. Dzisiaj w jego miejsce powinien wybiec Giovinco i myślę że nikogo on nie zawiedzie ;) Mimo iz logika wskazuje że to Juve dziś powinno być zdecydowanym faworytem ja jednak mam dziwne przeczucie że kompletu punktów możne nie być mimo iż wyścig o mistrza trwa w najlepsze.. zobaczymy ;)

Prawdopodobne składy
Udinese (4-4-2): Handanović - Ferronetti, Zapata, Domizzi, Pasquale - Isla, D&#39;Agostino, Inler, Asamoah - Floro Flores, Di Natale
Ławka: Belardi, Coda, Felipe, Obodo, Pepe, Quagliarella, Sanchez

Juventus (4-4-2): Buffon - Grygera, Mellberg, Legrottaglie, Molinaro - Marchionni, Sissoko, Marchisio, Nedved - Amauri, Giovinco
Ławka: Chimenti, Chiellini, De Ceglie, Poulsen, Ekdal, Trezeguet, Iaquinta

W pozostałych meczach wydaje sie być sporo faworytów ale spokojnie będa jakieś niespodzianki ???? ???? Jak dla mnie najpewniejsze typy to:
Milan - Genoa 1 @1,45
Roma - Palermo 1 @1,50
Sampdoria - Lazio 1 @2,55
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Catania Calcio - Inter Mailand ⛔
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.30 na Stadio Angelo Massimino rozpocznie się spotkanie 21. kolejki włoskiej Serie A, w którym miejscowa Catania podejmować będzie drużynę Interu Mediolan.
Piłkarzom z Sycylii nie idzie ostatnio najlepiej, aczkolwiek remis w ostatniej kolejce w wyjazdowym meczu z FC Genoa wróży, moim zdaniem, powrót do zdecydowanie lepszej gry, na którą niewątpliwie tę drużynę stać.
Inter również zawodzi swoją grą. Co prawda nadal przewodzi ligowej stawce (choć coraz bardziej czuje już na plecach oddech Starej Damy), ale ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Skromne zwycięstwo 1:0 na San Siro z Sampdorią w ostatniej kolejce, według obserwatorów przy sporym udziale arbitra (m.in. strzelec bramki Adriano powinien opuścić murawę jeszcze przed zdobyciem bramki za uderzenie rywala) i wcześniejsza sromotna wyjazdowa porażka z Atalantą 1:3, z pewnością martwią kibiców i doprowadzają Jose Mourinho do szewskiej pasji, która sprawiła, że portugalski szkoleniowiec będzie dziś dopingował swoich podopiecznych z wysokości trybun, zasiadając wśród komentatorów w asyście ochroniarzy, którzy mają za zadanie ochraniać krewkiego trenera przed ewentualnym atakiem, delikatnie mówiąc, nieprzychylnie nastawionych kibiców Catanii. Mediolańczyków poprowadzi jego asystent Giuseppe Barei.
Gospodarze to drużyna swojego boiska (7 zwycięstw w 10 meczach). Zapewne dużą rolę odgrywa w tym fakt, że większości drużyn trudno gra się na tym - co tu dużo mówić - obskurnym stadionie. Ale o kolejne zwycięstwo na Sycylii będzie dziś trudno, gdyż Inter to w tym sezonie najlepiej grająca ekipa na wyjazdach (6 zwycięstw w 10 meczach).
W składzie gości nie zobaczymy dziś Adriano, który został zawieszony za wspomniany wybryk w ostatnim ligowym meczu, a także Materazzi&#39;ego, Vieiry, Bolzoni&#39;ego, Chivu i Samuela. Niepewni gry są również Maxwell i Burdisso.
Z pewnością mniej problemów kadrowych ma Walter Zenga, który nie będzie mógł skorzystać jedynie z Izco, Terlizzi&#39;ego i Carboniego.
Moim zdaniem ciężko jest przewidzieć wynik dzisiejszego meczu. Inter jest co prawda faworytem tej potyczki, ale ja skłaniałbym się bardziej ku podziałowi punktów. Mój typ: 1:1.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: AC Milan - FC Genoa
Typ: 1
Kurs: 1.45
Buk: Expekt
Analiza:

Dzisiaj w 21 kolejce Serie A na San Siro w Mediolanie druzyna AC Milan podejmie czwarta w tabeli FC Genoa. W tym roku jeszcze zadna ekipa nie znalazla recepty na pokonanie druzyny Ancelottiego, na wlasnym boisku spisuja sie rewelacyjnie, w 10 rozegranych na wlasnym obiekcie zdobyli 27 punktow (9 zwyciestw, 0 remisow, 1 porazka) z bilansem bramkowym 20-5. Milan to trzeci zespol wloskiej ekstraklast, ale ostatnie wyniki pozwalaja z coraz wiekszym optymizem patrzec na zdobycie Scudetto. W tej chcwili ich strata punktowa wynosi 3 punkty do 2 w tabeli Juventusu i 6 do lokalnego rywala, bedacego zarazem liderem tabeli Interu. Milan to najlepsza druzyna wlasnego podworka, po wpadce w pierszej kolejce pozniej juz nikt nie zdolal zdobyc chociaz punktu na San Siro. W dzisiejszym meczu od pierwszej minuty zagrac powinien juz Ronaldinho, ktory powraca do pelni zdrowia. Oprocz Brazylijczyka do skladu powinien wrocic także Marek Jankulovski, ktory w ostatnim meczu z Bolonią pauzował za zolte kartki. Czechowi w linii obrony beda asystowac Maldini, Senderos i Zambrotta. Przerywaniem akcji gosci i dogrywaniem pilek zajmowac sie beda Ambrosini-Pirlo-Beckham. Ancelotti juz zapowiedzial, ze bedzie chcial zatrzymac Anglika na dluzej niz tylko 3 miesiace. W bardzo dobrej formie w ostatnich meczach bardzo dobrze prezentuje sie Brazylijczyk Alexandre Pati i to on razem z Kaka i Ronaldinho beda starac sie uprzykrzac zycie obroncom i bramkarzowi Genoi. W dzisiejszym meczu Carlo Ancelotti nie bedzie mogl skorzystac z Nesty, Gattuso, Kaladze i Bonery. Jeszcze kilka slow o dzisiejszych gosciach. FC Genoa moze nie nalezy do pilkarskich potentatow, ale w obecnych rozgrywkach radzi sobie bardzo dobrze. Obecnie zajmuja 4 miejsce w tabeli, a w meczach wyjazdowych spisuja sie clakiem przyzwoicie. W 10 meczach zdobyli 12 punktow (3-3-4) strzelajac 9, a tracac 11 bramek. Najskuteczniejszym pilkarzem Genoi jest sprowadzony latem Realu Saragossa Gabreil Milito i to na niego najbardziej beda musieli uwazac obroncy Milanu. Goscie rowniez nie wsytapia dzisiaj w optymalnym zestawieniu. W dzisiejszym mecu nie beda mogli zagrac Matteo Ferrari pauzujac za czerwona kasrtke w meczu z Catania, nie zobaczymy tez kontuzjowanych Paro, Gasbarroniego, Scarpiego oraz Potenzy. Faworytem spotkania jest Milan. Od ponad miesiaca druzyna jest niepokonana i powoli wraca do wysokiej, stabilnej formy. Genoa o ile w ostatnich meczach radzila sobie niezle, dzisiaj z wywalczeniem chocby 1 punktu bedzie bardzo trudno i komplet punktow zostanie w Mediolanie.

Przewidywane jedenastki:

AC Milan: Abbiati - Zambrotta, Senderos, Maldini, Jankulovski, Beckham, Pirlo, Ambrosini, Kaka, Ronaldinho, Pato.
FC Genoa: Rubinho - Rossi, Biava, Bocchetti, Mesto, Milanetto, Juric, Criscito, Sculli, Milito, Jankovic.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja widze pare ciekawych mozliwosci
Sampdoria - Lazio 2⛔

Fiorentina - Napoli 1✅
Atalanta - Bologna 1x⛔

Torino - Reggina Under 2.5✅
Catania - Inter Under 2.5✅
Roma - Palermo 1✅
Cagliari - Siena X ; obie druzyny strzela ; ⛔⛔
Nie najgorzej patzrac na ostatnia passe, tym razem chociaz 50%. typ na Lazio opieral sie glownie na braku Cassano ktory zagral ... bym wiedzial ze zagra bym nie gral tego typu.
Bologna mnie baaardzo zaskoczyla, bylem rpzekonany ze nie dadza rady, Siena nie przerywa passy bez remisu a reszta poszla gladko
Ale zagralem remis Milanu - kolejna progresja- gdyz nie zremisowali dotychczas jeszcze u siebie i ladny kursik 4.10 wlazl ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Mialem racje co do Cagliari ???? Szkoda, ze chociaz jednej bramki wiecej nie wpakowali. Wynik w Atalancie nie wiem, czyja jest bardziej zasluga - nieudolnosci pilkarzy Bergamo, czy tak dobra gra Bologni... ale zeby u siebie nawet gola nie strzelic?? Sampa rowniez mnie zaskoczyla, Udinese juz nie az tak, zobaczymy, czy to oznacza powrot do formy (oby nie), czy zwykly wyskok. No remis Milanu faktycznie byl do przewidzenia, zaluje, ze nie zagralem jak Ty, ale po prostu mimo wszystko sie troche obawialem o Genoe - to sa jednak cholernicy, tyle tych remisow ostatnio nazbierali... O ile te na wyjazdach z silnymi ekipami sa sukcesem to te u siebie totalna zenua... Pewnie jak teraz dam na remis u nich to nagle wygraja, albo jeszcze lepiej, przegraja ;]
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Udinese - Juventus 1X @1,95 ✅
Milan - Genoa 1 @1,45 ⛔ [*]
Roma - Palermo 1 @1,50 ✅
Sampdoria - Lazio 1 @2,55 ✅
Jedynie Milan trochę rozczarował, strat bramki pod koniec.. W końcu przełamało się Udinese i Sampdorią, szkoda że Ci pierwsi akurat w meczu z Juventusem ale Stara Dama zagrała bardzo przeciętnie więc jak przypuszczałem nie było kompletu punktów a szkoda bo Inter ucieka.

Komplet wyników:

Atalanta Bergamo - FC Bologna 0 : 1
AC Milan - Genoa CFC 1 : 1
Calcio Catania - Internazionale FC 0 : 2
Udinese Calcio - Juventus FC 2 : 1
UC Sampdoria - SS Lazio 3 : 1
AC Chievo Werona - US Lecce 1 : 1
ACF Fiorentina - Napoli SSC 2 : 1
AS Roma - US Citta di Palermo 2 : 1
Torino Calcio - Reggina Calcio 0 : 0
Cagliari Calcio - AC Siena 1 : 0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom