>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21dukes | 121$ only for first 100 players! | ND | TopGame

K 0

krzysztof76

Użytkownik
wyplata
w dupie z tkaim kasynem zrobilem obrot ,ugralem na czysciocha 80 i wplacilem 50 i kutafony zablokowali mi konto wyskakuje mi plis contakt support,zlodzieje jebani,niech ich **** strzeli
 
M 12

m@estro

Użytkownik
O kurcze, bardzo podobnie ja mam. nie robiłem depo, ale po zakończonym obrocie, została kasa. Dziś próbuję się logować - coś tam please contact customer service...
 
M 2

myprettyass

Użytkownik
w dupie z tkaim kasynem zrobilem obrot ,ugralem na czysciocha 80 i wplacilem 50 i kutafony zablokowali mi konto wyskakuje mi plis contakt support,zlodzieje jebani,niech ich **** strzeli
a zleciles najpierw wyplate tych 80?
Przed zlozeniem depozytu trza najpierw zlecic wyplate wygranych pieniedzy z free money.
 
marco8207 29

marco8207

Użytkownik
a zleciles najpierw wyplate tych 80?
Przed zlozeniem depozytu trza najpierw zlecic wyplate wygranych pieniedzy z free money.
Ja tak zrobiłem i efekt ten sam. Depo też robiłem. Jestem mega wku......!!!???? Ta sieć u mnie już nie istnieje.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Jak pisze żebyście się skontaktowali z supportem to wbijcie na lc i wszystko się wyjaśni ???? ,nie potrzebnie ciśnienie sobie podnosić :grin: :grin:
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Śmierdziało u nich cos od poczatku..byli zbyt mili na live chacie i niby bez problemu zdejmowali bonus od depo ....a swój depo tylko 1 raz trzeba było obrócić.naganiacze LC ile razy się zalogowałem tyle razy chciał ,żebym depo zrobił ....i chyba dobrze ,że się nie skusiłem jak piszecie ,że wam konta zablokowali.
 
marco8207 29

marco8207

Użytkownik
Śmierdziało u nich cos od poczatku..byli zbyt mili na live chacie i niby bez problemu zdejmowali bonus od depo ....a swój depo tylko 1 raz trzeba było obrócić.naganiacze LC ile razy się zalogowałem tyle razy chciał ,żebym depo zrobił ....i chyba dobrze ,że się nie skusiłem jak piszecie ,że wam konta zablokowali.
Jak możesz się zalogować to morze kliknij na lc i zapytaj o co chodzi z tym blokowaniem kont.
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Jak możesz się zalogować to morze kliknij na lc i zapytaj o co chodzi z tym blokowaniem kont.

Moge , własnie wyzwałem ich od złodziei i napisałem o poblokowanych kontach ludzi co złozyli depo ...na LC juz z 2-3 min i sie nie odzywa.
 
A 0

adam21

Użytkownik
jak depo zrobiłem to skasowali mi moje 150$ z wygranego bonusu lc mnie zbywa!!!! jedno co dobre to z 25$ dograłem do 100$ i wypłaciłem 70$ i zobaczymy czy dotrze na koncie
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Na LC w ogóle się nie odzywa....kasę od ludzi zwinęli i zmyli się na dobre.
Panowie napiszcie swoje loginy, napisąłem typowi ze poblokowali moim kolegom konta i pytam o co chodzi? Typ mowi ze jest nieswiadomy i zeby podał login i sprawdzi co sie dzieje.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
jak depo zrobiłem to skasowali mi moje 150$ z wygranego bonusu lc mnie zbywa!!!! jedno co dobre to z 25$ dograłem do 100$ i wypłaciłem 70$ i zobaczymy czy dotrze na koncie
mnie informowali, żeby przed depo napisać do nich, bo depozyt kasuje bonus... cholera, na emaile nie odpisują pajace
 
Do góry Bottom