>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22 kolejka Ekstraklasy [3-5.04.2009]

Status
Zamknięty.
K 0

kicaj89

Użytkownik


Kursy by EXPEKT ????

Jezeli sie pospieszyłem ze wstawieniem tego tematu to bardzo przepraszam ale uwazam ze już nadszedł czas bo owa kolejka już nadchodzi:-D


Na pierwszy rzut oka widzę kilka ciekawych meczy:

GKS Bełchatów- Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Lech Poznań-Wisła Kraków



Jakie macie Wy zdanie na temat najbliższej kolejki??
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
panowie ja proponuje Odra - Lechia 1. Tylko zwróćcie sobie uwagę jak wysoki kurs jest na ten typ w Totomixie. Bardzo opłaca się tam zagrać - 2,3. Dla porównania STS tylko 1,85. Co do samego spotkania:
chociaż mam w Gdańsku wielu przyjaciół i zależy mi, aby się utrzymali to jednak obiektywnie musze stwierdzić, że Lechia raczej po rocznym pobycie pożegna się z ekstraklasą. Działacze w Gdańsku w zasadzie nie wzmocnili tej drużyny ogranymi zawodnikami (tak jak np. działacze Śląska). Odra też nie błyszczy w ostatnim czasie, w sobotę będzie miała dwa atuty - własne boisko i lepsza kadrę. Lechia jest najgorzej na wyjeździe grającą drużyna w tym sezonie - zaledwie 4 punkty. Do tego słaba forma od początku rundy. Odra też zaczeła słabo, ale w ostatnim czasie jest trochę lepiej. Mogli ograć u siebie Śląsk, ale nie wykorzystali karnego. Potem wygrali na wyjeździe w Chorzowie i w Pucharze Ekstraklasy ograli Piast Gliwice i grają dalej. Według mnie kurs 2,3 jest wart ryzyka.....
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Dobrymi typami są według mnie: zwycięstwo Bełchatowa (Śląsk jest mocną drużyną jednak kadra GKS jest porównywalna a sa oni ostatnio na fali po wyeliminowaniu Legii), Arka- Legia (jeśli Legia tego meczu nie wygra to definitywnie pożegna się z mistrzostwem, mysle że wreszcie wyjdą zmobilizowanii na 100 pro i Roger poprowadzi ich do zwycięstwa) oraz Jagiellonia- ŁKS 02 (Jaga świetnie u siebie, jednak ŁKS po obniżce formy znowu może sprawić niespodzianke, a w mojej ocenie tego meczu nie przegra).
Jagiellonia- ŁKS 02 1.91
Arka- Legia 2 2.1
Bełchatów- Śląsk 1 2.1
Co o tym sądzicie? Pozdro
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów,mamy w perspektywie ciekawą kolejkę,dorzucę coś od siebie:
Piast-Górnik 2 lub draw no bet , Górnik to już nie jest chłopiec do bicia z jesieni,skład wzmocniony,trener z pierwszej półki,pomału idą w górę,natomiast Piast tak gra jaką ma pozycję w tabeli
Bełchatów-Śląsk X2 - typ ryzykowny ,ale na mój gust Bełchatów mocno obniżył loty nawet ta wygrana z Łks mnie nie przekonuje,natomiast wrocławianie od początku sezonu rewelacyjnie , coprawda na wyjazdach słabiej ,ale też mało porażek
Lech-Wisła - 1 lub draw no bet , bo Lech moim zdaniem ma majstra na 80 %,nawet podział pkt ich urządza,bo tylko te dwie drużyny będą się liczyć w w walce o mistrzostwo
noi piłkarsko oraz trenersko zdecydowanie Lech lepszy
Arka - Legia - X - może w tej kolejce przebudzi się Legia , bo na razie to śpią jeszcze snem zimowym,chociaż mają troszkę kontuzji,będzie ciężko , w Legii poprostu nie ma kto grać na odpowiednim poziomie,młodzi jeszcze nie dają rady choć przyszłość może być ich , natomiast Urban też się troszkę mota , po wygranej u siebie z Odrą mógł taką samą jedenastkę wystawić w Jagiellonii i ja twierdzę , że tego meczu by nie przegrali, a on wstawił od razu świeżaków po kontuzji i popłynęli w Białymstoku
reszty nie tykam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szarpacze z Zabrza mogą coś wymęczyć lecz w moim odczuciu Piast jako debiutujący w lidze na własnym boisku nie będzie chciał tego meczu przegrać
Typ:1x

Bełchatów - Śląsk
dla mnie pewna jedynka. Cieszy mnie że zarząd Śląska utarł trochę nosa Tarasiewiczowi i owszem dał podwyżkę ale też dał wyraźnie do zrozumienia że swoje wypowiedzi na temat przyszłości zespołu jak i swojej ma pohamować.
Pod względem sportowym ekipy porównywalne ze wskazaniem na GKS który ostatnio notuje zwyżkę formy. Śląsk ostatnio gra bez zęba bardziej zachowawczo. Nie przwiduję dla niego nic dobrego.
Typ:1
Typ:under 3,5

Lech - Wisła
Na Wiśle często się przejeżdżam dlatego typu na wszelki wypadek innym nie polecam. Lech wyraźnie bez sił. To już nie ta błyskotliwa drużyna. Szum medialny trochę ustał. W tabeli wyprzedzają Wisłę tylko 3 punktami. Przewaga jest więc nieznaczna. Natomiast Wisła dostaje takich przypływów energii i gra naprawdę dobrze a później przychodzi słaby mecz. W dodatku Pan Idiota Cupiał wyprzedaje piłkarzy. Ten człowiek naprawdę jest............. Nieważne. Mimo to Wisła fizycznie wygląda dobrze i zawodnicy mają siłę biegać. Słabym punktem jest bramkarz który coraz częściej podejmuje złe decyzje.
Konkretów narazie nie znam zbyt wielu. Według opinii zaryzykuje na Wisłę. Skorża zapowiada że wie jak pokonać Lecha. Rok temu w Poznaniu Lech został ograny po takiej samej deklaracji trenera Skorży. Nie jest o argument ale....
Typ:2

Arka - Legia
remis 1:1
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Lech moim zdaniem ma majstra na 80 %,nawet podział pkt ich urządza,bo tylko te dwie drużyny będą się liczyć w w walce o mistrzostwo
noi piłkarsko oraz trenersko zdecydowanie Lech lepszy
80%? Żebyś nie przejechał się:jezora:. Ma największe szanse, ale tyle bym nie dawał. Legia również będzie walczyć do końca, Polonia też się będzie liczyć bo łatwe wyjazdy czy tylko te 2?! Wątpie... Piłkarsko lepsi, zgodzę się(tylko w tym sezonie), ale trenersko?! Super argument... Każdy trener ma swoją koncepcję, także takie określenie nie jest raczej trafne... Smuda wiecej osiągnął, bo po prostu dłużej w tym fachu siedzi. Osobiście uważam, że Skorża jest dużo lepszym trenerem od Smudy czy Kasperczaka i licze, że w przyszłosći osiągnie wiele, jeszcze więcej jak oni.
Co do meczu to naprawdę cięzko stwierdzić. Na pewno przerwa na reprezentację da o sobie znać, gdyż często cuda się dzieją, nie tylko w Polsce. WISŁA miała kilkudniowe zgrupowanie na ten mecz, podobnie jak przed rokiem. Cięzko na Bułgarskiej o punkty, ale rządza rewanżu za 2 przegrane wcześniej mecze, stawka meczu spowodują, że wcześniejsza forma drużyn nie będzie aż tak ważna. Pierwsza myśl to remis, czyli takie minimum dla WISŁY, choć głęboko wierze, że będzie 2, mimo niepełnego składu. Ale no bet wydaje się najlepsze, gdyż każdy wynik może paść, under czy over.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Smuda wiecej osiągnął, bo po prostu dłużej w tym fachu siedzi. Osobiście uważam, że Skorża jest dużo lepszym trenerem od Smudy czy Kasperczaka i licze, że w przyszłosći osiągnie wiele, jeszcze więcej jak oni.
Nie no z tym Skorżą to dobry żart na prima aprilis...:-D,ale skoro jesteś do tego przekonany to ja się nie śmieje a poprostu z tym nie zgadzam.
( Na marginesie szkoda mi Wisły , ale tam nie ma prowadzonej sensownej polityki transferowej,a już sprzedaż Clebera to istne mistrzostwo świata,w Lechu odwrotnie materiał średni ,ale dobrze obrobiony i działa,Legia to melodia przyszłości tylko nie wiem czy wystarczy im tam cierpliwości........została Polonia a właściwie Groclin tu bym najszybciej upatrywał rywala do majstra)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Smuda wiecej osiągnął, bo po prostu dłużej w tym fachu siedzi. Osobiście uważam, że Skorża jest dużo lepszym trenerem od Smudy czy Kasperczaka i licze, że w przyszłosći osiągnie wiele, jeszcze więcej jak oni.
Nie no z tym Skorżą to dobry żart na prima aprilis...:-D,ale skoro jesteś do tego przekonany to ja się nie śmieje a poprostu z tym nie zgadzam.
( Na marginesie szkoda mi Wisły , ale tam nie ma prowadzonej sensownej polityki transferowej,a już sprzedaż Clebera to istne mistrzostwo świata,w Lechu odwrotnie materiał średni ,ale dobrze obrobiony i działa,Legia to melodia przyszłości tylko nie wiem czy wystarczy im tam cierpliwości........została Polonia a właściwie Groclin tu bym najszybciej upatrywał rywala do majstra)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A ja sie nie zgodze z tym ze Lech jest lepszy pilkarsko. Owszem jesli spojrzymy na optymalne 11 to tak ale druzyny pod wzgledem pilkarskim trzeba oceniac na podstawie minimum &#39;meczowej&#39; 18. Lech ma najslabsza lawke z trojki glownych faworytow do Mistrzostwa co dobitnie pokazuja ostatnie mecze (chocby w P. Uefa czy ligowe gdy zabraklo Stilica). Jeszcze slowko odemnie na temat ruchow transferowych w Wisle. Cleber chcial odejsc bo za dwuletni kontrakt w Rosjii zarobi duzo wiecej niz moglby konczac kariere w Wisle ( trzeba pamietac ze to bardzo wiekowy zawodnik), klub tez na tym zarobil a poza tym poprostu po ludzku brazylijczykowi nalezalo sie pozwolenie na transfer. Przyszedl do Krakowa za darmo (choc mial propozycje z silniejszej ligi portugalskiej) i naprawde duzo dal swoja gra. Do tego pamietajmy ze Wisla od bardzo dawna oparta jest na tych samych zawodnikach i w koncu musi nastapic odmlodzenie skladu. Osobiscie wydaje mi sie ze nastepny sezon w Wisle (choc zastanawiam sie czy juz ten taki nie byl) bedzie troche &#39;na przeczekanie&#39;. Nie beda grali na swoim stadionie wiec zyski z biletow beda mniejsze zarowno z krajowego podworka jak i ewentualnych europejskich pucharow. Wiec moim zdaniem jest to dobry okres by znaczaco odmlodzic druzyne. Pozniej Cupial bedzie mial juz gotowy produkt, czyli znana druzyne (odmlodzona) na ktorej mecze bedzie przychodzilo mnostwo kibicow i stadion ktory tych kibicow pomiesci i w godnych warunkach pozwoli ogladac mecz. Wtedy bedzie trzeba pomyslec o kilku powaznych wzmocnieniach i grze w Europie.

Natomiast co do samego niedzielnego szlagieru to bardzo trudne spotkanie do typowania.
Wisla napewno bez Brozkow i Marcelo. Na srodku defensywy zagra Baszczynski z Glowackim (taki wariant byl grany w sparingu z Bytomska Polonia), na prawej Singlar a na lewej albo Diaz (niewiadomo jak z jego dyspozycja fizyczna po wylocie na kadre, zagral w obu meczach a do tego podroz do Am. Pld. moga zmeczy) albo Zienczuk. Wiec z przymusu dosc eksperymentalnie. W liniach srodkowej i ataku juz bedzie to latwiej poustawiac. Co do Lecha to pod duzym znakiem zapytania stoji wystep Murawskiego (duze oslabienie ktore jesli dojdzie do skutku mysle ze pozwoli Wisle wygrac rywalizacje w srodkowej strefie) plus niewiadoma jest Rengifo ktory byl na zgrupowaniu kadry ale nie zagral w zadnym meczu z powodu jakiegos krwiaka. Do tego nienajlepsza ostatnio dyspozycja Stilica (mecz z Arka, choc trzeba przyznac ze w wiekszosci byl niezle kryty) to rowniez bardzo duze oslabienia. Slabymi punktami w obu ekipach sa bramkarze, Pawełek ma glownie problemy z gornymi pilkami (niepewny przy wyjsciach, czesto lapie cos &#39;za kolnierz&#39;) natomiast Turina nie przekonuje mnie wogole. Dla mnie jest to NO BET patrzac okiem typerskim natomiast jako kibic napewno zagram lekko na Biala Gwiazde by sie lepiej ogladalo (mysle ze kibice Kolejorza zrobia tak samo w odwrotna strone ;) ) ale napewno nie jest to mecz do grania &#39;na powaznie&#39;. Do tego wszystkiego nalezy dodac ze po przerwie na reprezentacje dyspozycja druzyn moze znacznie odbiegac od tego co pokazaly w ostatniej kolejce.

I przypominam ze mecz na zywo mozna bedzie zobaczyc na TVP 2 w Niedziele o 17.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dzisiaj spróbowałbym under 2,5 w meczu Piasta z Górnikiem. Górnik ma solidną defensywę na czele z Banasiem który gra bardzo twardo i bardzo podobna mi się styl gry tego piłkarza, na dodatek potrafi huknąc jak z armaty z prawej nogi. Piast nie ma też większych wirtuozów w formacjach ofensywnych, Piast ostatnio grał zaskakująco dobrze, ale nie zdobywał wielu goli. Moim zdaniem jeśli Górnik straci gola to max jednego, a czy dużo strzeli, sam Szczot jako napastnik to trochę za mało, myślę że będzie 0:0,1:1,0:1,0:2 tak ja to widzę
 
J 19

jajo

Użytkownik
Banaś w tym meczu nie zagra. Tutaj moja analiza.
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
obie strzelą, typ: NIE
kurs: 1,77

Nie ukrywam, że ten typ opieram głównie na statystykach, które już przedstawiam. W ostatnich 10 meczach Piasta dwie drużyny zdobyły tylko raz, ostatnio w meczu z Jagiellonią. Jeśli chodzi o Górnik wystąpiło to dwa razy w meczu z Arką i Lechem u siebie. Na niekorzyść tego typu działa fakt, że Górnik jednak jest inną drużyna w tej rundzie oraz to, że Piast po raz pierwszy w tym sezonie zagra na prawdziwie swoim stadionie. W zeszłej rundzie Górnik wygrał 1:0. Atmosfera derbów, dla gliwiczan dodatkowo to największy przeciwnik, rywal oraz trudna sytuacja obu zespołów w tabeli powinna spowodować rozważną grę obu zespołów, co powinno dać niski wynik.
&quot;Zarówno w Piaście jak iw Górniku zabraknie po kilku piłkarzy. W ekipie gości nie może wystąpić Przemysław Pitry. To ofensywny zawodnik. Nie może też zagrać Adam Banaś. W drużynie Piast nieobecny na pewno będzie Paweł Gamla, defensywny gracz.&quot; www.piast.gliwice.pl
Nieobecność Pitrego obniżając siłę ataku Górnika automatycznie zwiększa szansę powodzenia typu. Odwrotnie sytuacja ma się z Banasiem i Gamlą.
&quot;Derby rządzą się swoimi prawami&quot; - zgadzam się z tym cytatem, sądzę jednak że przy takim kursie warto zaufać statystykom
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Cóż...chciałem obstawiać na zwycięstwo Górnika,ale po info że Piast po raz pierwszy gra na własnym stadionie to się rozmyśliłem...w 2 lidze oni u siebie wymiatali...


Co do zwycięstwa Bełchatowa-cóż, obstawiłem to, jest to najbardziej ryzykowny typ (mam też na zwycięstwo Legii, Polonii u siebie i Odry u siebie), mam nadzieję że wejdzie ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zapewne przybędzie duża rzesza fanów, stadion podejrzewam że będzie wypchany do ostatniego meczu i też dlatego nie gram na wygraną Żaboli
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ogladajac mecz GKS Belchatów ze Slaskiem zastanawiam sie po co u nas w kraju jest wogole zawodowa liga??? Na stadionie okrzyki jak baby na jarmarku komentatorzy zacytuje&quot; pilka lekko za mocno kopnieta&quot; a same wrzutki same strzaly przypominaja mi mecz klasy okregowej toczony w szybszym tempie.Porażka
 
F 0

flipek

Użytkownik
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 2,15
Analiza: Pojedynek 8 Arki z vc-liderem ligi polskiej Legią, goście ostatnio bez większej formy nie poszło w PP nie idzie także w lidze, Jan Urban zagrożony utratą pracy, kibice nie pomagają klubowi, zawodnikom, trenerowi, lecz uważam, że to są elementy, które jutro wpłyną pozytywnie na grę piłkarzy gości, ponieważ, zawodnicy stoją murem za trenerem, nie chcą, aby ten odszedł, w pucharze zagrali dobry mecz wiemy, czemu przegrali, ale teraz muszą maksymalnie skoncentrować się na lidze, muszą powalczyć o mistrzostwo, bo taki cel sobie stawiają, myślę, że są w stanie o to powalczyć, ale jeżeli nie ograją Arki to zacznie wszystko się bardzo oddalić a trener może polecieć. Co do zespołu Arki, w tym roku jeszcze nie wygrali, zagrali ostatnio dobry mecz w Poznaniu, lecz ich dyspozycja nie ma dużego znaczenia wszystko będzie zależało od dyspozycji Legi jeśli zagra na sowim wysokim poziomie wygra, jeżeli pokaże to co ostatnio prezentowała meczu nie wygra, ja liczę, że zagrają bardzo dobry mecz i wywiozą 3pkt. z Gdyni.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
Lech - Wisła
Kursy ciekawe, Lech jest faworytem (2,00) jednak nie zagra kilku czołowych zawodników, m.in.
*Rafał Murawski (złamany palec stopy)
*Hernan Rengifo (krwiak na nodze)
*Grzegorz Wojtkowiak (uszkodzenie więzadła piszczelowego)
Wisła też zagra w osłabieniu bez obu Brożków i Marcelo, jednak jedynie brak Pawła jest tutaj poważnym osłabieniem.
A zatem osobiście wydaje mi się, że Lecha chyba lepiej w niedzielę odpuścić. Oczywiście może wygrać, bo nadal w zespole pozostają tacy zawodnicy jak Lewandowski, Stilić czy Arboleda, jednak w tym meczu wszystko się może zdarzyć.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wisła też zagra w osłabieniu bez obu Brożków i Marcelo, jednak jedynie brak Pawła jest tutaj poważnym osłabieniem.
Weź już przestań pierdzielić głupoty i jak piszesz to z sensem albo w ogóle najlepiej jak nie pisz. Jak problemy kadrowe to tylko Lech ma, WISŁA już nie... :-? Obie drużyny są osłabione i teraz może wyjść kto ma lepszą ławkę, prawdziwy potencjał trenera, gdzie przy braku podstawowych piłkarzy także potrafi złożyć skład, który pociągnie do zwycięstwa. Skorża sobie już radził z takim problemem i to z dużo lepszymi drużynami. Mam nadzieję, że teraz też pokaże to zrobi. Ciekaw jestem co zrobi Smuda, gdyż Lech nie ma ławki(a tyle transferów było...:|) i czy przy ewentualnej przegranej na to zwali winę.
Wierzysz, że ta 3 z Lecha nie zagra w tym spotkaniu? Bo ja nie i pewnie z 2/3 wystąpi w tym spotkaniu.
 
K 0

kicaj89

Użytkownik
Wierzysz, że ta 3 z Lecha nie zagra w tym spotkaniu? Bo ja nie i pewnie z 2/3 wystąpi w tym spotkaniu.
Z serwisu Lecha Poznan wyraźnie jest mowa ze jedynie szanse wystepu ma HERNAN RENGIFO, który na ostatnim treningu jedynie truchtał. Co do WOJTKOWIAKA absencja na boiskach ma wyniesc aż 3 tygodnie. Chłopak ma:&quot;Uszkodzenie I stopnia więzadła pobocznego-piszczelowego, stłuczenie łąkotki bocznej i przyśrodkowej oraz uszkodzenie I stopnia więzadła krzyżowego przedniego&quot;. Co do Murawskiego ma być on gotowy na PP w środe ????

Jednak pomimo tych kontuzjowanych zawdoników. Uwazam ze to spotkanie padnie łupem Lecha. W zespole jest bardzo bojowa atmosfera, kazdy zawodnik wie o co walczy. Przeciez po tym meczu jest szansa odskoczenia od Wisły az na 6 punktów!!. To duzo i mało, ale zawsze stwarza mniej komplikacji wynikajacych później z jakiegos niezamierzonego potkniecia;)
Co do kolejnych rzeczy, to przed rozpoczeciem rundy wiosennej w Przegladzie Sportowym przeczytałem, ze wszytskie druzyny prowadzone przez Franciszka Smude maja bardzo zły start do rundy wiosennej rzecz sie tyczy głównie pierwszego miesiaca rozgrywek:-D
I kolejny i chyba jeden z wazniejszych aspektów bedzie ten ze Wisła nie zamierza sie w Poznaniu bronic, co moze w znacznym stopniu ułatwic strzelanie przez Lecha bramek;) Wiekszosc druzyn przyjezdzajacych do Poznania po prostu muruje własna bramke(patrz Arka i Jagiellonia).
Przedstawiłem dosc w sumie subiektywna ocene kadry Lecha ze wzgledu na to, ze w przypadku tych dwóch druzyn i na tym etapie rozgrywek posiadam jedynie pewne i w miare świeze informacje dotyczace jedynie Lecha ????
Jakby ktos dorzucił jeszcze ocene, albo jakies sprawozdanie dotyczace Wisły Kraków byłoby miło;)
Prawdopodobny skład LECHA:
Kotorowski- Djurdjević , Arboleda , Bosacki, Tanevski(Henriquez)- Stilić, Peszko, Bandrowski, Injac, Wilk-Lewandowski
Wszystkie bilety zostały juz sprzedane, wiec zapowiada sie komplet widzów przy ulicy Bułgarskiej
MÓJ TYP
LECH POZNAN - WISŁA KRAKÓW 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom