>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Ekstraklasy [3-5.04.2009]

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Przepraszam, że w tej kolejce nic nie napisałem ale brak czasu ode mnie nie zależny ????

Lech Poznań - Wisła Kraków​

Najciekawsze spotkanie tej kolejki czyli Lech - Wisła już jutro. Wszyscy będziemy mogli obejrzec (ja nie :| ) to spotkanie gdyz transmisję przeprowadzi m.in. TVP. Nie przzyglądałem się dokładniej tym co dzieje się w obu klubach przed tym meczem ale wiadomo, że po stronie Kolejorza jak i Białej Gwiazdy będzie brakowac kilku zawodników. Ostateczny rezultat ciężko przewidziec. Piłkarze Macieja Skorży podejdą do spotkania bardzo zdeterminowani mając w pamięci ostatnią, bardzo bolesną porażkę z drużyną prowadzoną przez Franciszka Smudę. Natomiast ekipa z Poznania będzie chciała pokonac rywala do tytułu po raz drugi. Jak sam trener powiedział, jego piłkarze lubią grac w meczach o wysoką stawkę. Poczuli to podczas spotkań w ramach Pucharu Uefa. I trudno im sie dziwic - zawsze to większa koncentracja i determinacja. Tak więc wszystko wskazuje na bardzo ciekawe spotkanie. Jak wspomniałem wyżej, wytypowac wynik jest bardzo trudno. Dlatego polecałbym zagranie na over2,5 bramki w spotkaniu. Obie ekipy lubią grac ofensywnie, do tego dojdzie duża mobilizacja. Jeszcze jednym czynnikiem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest na pewno kurs, który oscyluje w okolicach 2.00.
Moja propozycja:
over 2.5 (ok.2.00)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wcześniej pisałem o overze, ale jednak bym się zastanowił co do overa... Obie drużyny będą spokojnie grać, na 0 z tyłu, bo będą miały świadomość, ze ta drużyna, która straci bramkę może mieć problem z odrobieniem strat. Jak to wczesniej bywało, WISŁA po 8 minutach chyba przegrywała 2:0 i ciezko było, podobnie ostatnio, po bramce na 1:0 nie zdołała wyrównać, wręcz gorzej grała... także myśle, że to może być mecz do jednej bramki i pokusiłbym się nawet o under 1,5 gola, a najlepszym typem wydaje się 1 połowa X.
 
K 0

kicaj89

Użytkownik
A ja osobiscie bym uwazał z ta pierwsza połowa X. Lech moze sie od razu rzucic na Wisłe by zdobyc przewage i udokumentowac gola. w Ogóle lech zdobywa większosc swoich bramek w pierwszej połowie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom