>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22 kolejka I ligi 06.04-07.04.2013

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bwin

Przed nami 22 kolejka I ligi. W ostatniej kolejce punkty potraciły czołowe drużyny. W Ostródzie Stomil Olsztyn niespodziewanie zwyciężył 3:0 z Cracovią podczas gdy GKS Tychy wygrał przed własną publicznością 1:0 z Flotą Świnoujście. O ile wygrana OKS-u z Pasami to duża niespodzianka na tyle porażka Floty z Tychami nie powinna wielu osób dziwić. Gracze z Świnoujścia mimo solidnych wzmocnień zawodzą na całej lini i kontynuują fatalną serie ,pięciu porażek w lidze. Na dole tabeli poprawiła się nieco sytuacja Stomilu. Podopieczni trenera Kaczmarka dzięki zwycięstwu z Cracovią nadal liczą się w walce o utrzymanie. A co nas czeka w nadchodzącej kolejce?

Hit kolejki to bez wątpienia spotkanie w Bydgoszczy, gdzie miejscowy Zawisza będzie gościł Arke Gdynia. Pojęcia nie mam skąd takie kursy na gości. 4,00 na Arke? Bez jaj, panowie. Owszem Zawisza jest mocna co pokazała w spotkaniu z Miedzią jednak ten kto oglądał Arke wie , że z ich gry można wyciągnąć wiele pozytywów. To już nie ta sama drużyna co za czasów trenera Nemeca grająca defensywną piłke , a ekipa, której trener Sikora nadał swój własny styl jakiego w I lidze ciężko u kogokolwiek dostrzec. Jak dla mnie kurs na Żółto-Niebieskich to ogromne value z którego na pewno skorzystam. Drugim hitowym spotkaniem będzie pojedynek Floty Świnoujście z Miedzią Legnica. Gospodarze kontynuują fatalną serie siedmiu porażek z rzędu (w tym 2 w PP) z kolei goście w ostatniej kolejce zostali rozbici w Bydgoszczy. Mecz z cyklu No Bet. W Grudziądzu Olimpia gościć będzie Sandecje. Gospodarze w lidze na własnym podwórku niepokonani i nic nie zapowiada tego aby ta seria miała zostać przerwana. Na Górnym Śląsku derby. Do Bytomia przyjeżdża mocny GKS Tychy. Goście po dwóch wygranych z rzędu zapewne będą chcieli podtrzymać tą serię. W Poznaniu słaba Warta podejmie jeszcze słabszy ŁKS. Do drużyny Zielonych przybył trener Pawlak, a więc możemy się spodziewać , że Poznaniacy wyjdą do tego meczu mega zmobilizowaniu. Jeżeli wygrają oddalą się od strefy spadkowej zwiększając tym samym przewagę nad ŁKSem.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji..
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zdziwił mnie kurs na Miedź. Flota ostatnio wszystko przegrywa. Atmosfera w zespole cienka, bo podobno piłkarze nie chcą obecnego trenera. Nowi piłkarze Floty również nie zostali przyjęci przez swoich kolegów tak jakby się tego oczekiwało. Tu nawet nie chodzi o kwestię awansu.
Udarević i Arifović zostali przesunięci do rezerw, a trener w każdym meczu próbuje innego ustawienia. Polonia Bytom nawet z nimi wygrała, a co więcej ta zbitka piłkarzy wyglądała podobno przyzwoicie co by nie było na tle dużo lepszego kadrowo zespołu.
Ostatni mecz z GKS-em Tychy był pośmiewiskiem skierowanym w stronę kibiców. Poziom żenujący i o ile gospodarze grający gościnnie w Jaworznie jakoś się starali o tyle Flota grała całkowicie na stojąco. Telewizji Orange Sport powinni zapłacić jeszcze za to, że chcieli to pokazywać.
0 pressingu, 0 walki. Jestem ostatnim, którzy doszukuje się teorii spiskowych, ale w tej kolejce zwycięstwo gości po prostu trzeba zagrać. Piłkarze podobno przegrywają wszystko specjalnie, by wywalić Nowaka na zbity pysk.
Flota Świnoujście - Miedź Legnica
Miedź Legnica 3,40 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
Bet-at-home daje 4,50 na Arke. bet365 dawał z kolei 5,0 ale kurs ten został wycofany. Przesada? Owszem. Skąd taki wysoki kurs na gości - tego nie wiem. Arka w tej rundzie prezentuje bardzo dobrą formę a stracone punkty z Cracovią oraz Górnikiem są spowodowane jedynie błędami indywidualnymi. Zawisza z kolei wygrał w tej rundzie u siebie z słabą Sandecją oraz Miedzią , która rundę wiosenną zaczęła w średnim stylu (dwa remisy i porażka) oraz zremisował na wyjeździe z GKSem Tychy. Przed meczem z Arką nastroje w drużynie z Bydgoszczy są zatem dobre.
W meczu tym nie skupię się jednak na zwycięstwie którejś z drużyn a na bramkach.
To, że Arka nie ma solidnego bramkarza wiedzą wszyscy. Brak jego jest jedną z głównych przyczyn głupiej utraty punktów co równa się z brakiem możliwości awansu. W obronie również nie jest ciekawie. O ile w rundzie jesiennej na prawej stronie obrony był solidny Tadrowski tak teraz pozostał Krajanowski. Owszem nie można mu odmówić ambicji czy walki do samego końca. Ma żelazne płuca jednak częśto przytrafiają mu się błędy, jak chociaż ten z ostatniego meczu z Kolejarzem Stróże. W środku obrony waleczny Krzysiek Sobieraj ( chociaż w tej rundzie ze składu wygryzł go Bartek Brodziński) doświadczony Jarzębowski oraz na lewej stronie przesunięty z pomocy Piotr Tomasik. Zespół Zawiszy mimo , że wiele bramek nie traci obronę ma nienajlepszą. Wysocy, przez co mało zwrotni stoperzy ( Nawotczyński , Skrzyński) oraz niedoświadczony jeszcze Płonka. Jeżeli więc Marcus zagra &quot;na swoim poziomie&quot; to ze zdobyciem bramki Arka nie powinna mieć kłopotu. Technika, przebojowość i zwinność to atuty Marcusa przeciwko stoperom Zawiszy.
Jeżeli okaże się jednak , że w zespole z Bydgoszczy zabraknie ich najskuteczniejszego strzelca Pawła Abotta zagram na Gdynian z podpórką.
Moje typy:
BTS - 1.90 Expekt
over2,5 - 2.10 Expekt
Remis lub Arka - 1.92 bet-at-home
Arka DNB - 3.50 betclic

Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
Tu wiele rozpisywać się nie będę. Sandecja w ostatniej kolejce mimo , że wygrała u siebie 3:0 z słabiutką Polonią to w tym meczu faworyt i zwycięzca może być tylko jeden - Olimpia. O seri Olimpii na własnym stadionie w lidze już pisałem niejednokrotnie więc dodam tylko tyle. Jak dla mnie Olimpia to obecnie najmocniejszy I ligowy zespół. Trener Ansensky zbudował tu świetny zespół ,który bardzo dobrze zaprezentował się na tle zespołów z Ekstraklasy w Pucharze Polski. W kadrze Sandecji na to spotkanie zabraknie pauzującego za kartki Piotra Mrozińskiego. Jego miejsce zajmie Wojciech Mróz.
Mój typ:
Olimpia wygra - 1.73 williamhill
 
S 5

srebny21

Użytkownik
Flota - Miedz typ 1
Dzis czytałem ze to jest ostatnia szansa dla trenera floty jeśli przegrają to zegna się z posada trenera i przeczuwam tu niespodziankę ze Flota po 5 porażkach z rzedu w lidze się obudzi i zacznie grac w pilke - ( wiem ze jest tam konflikt z trenerem ze nie maja stadionu itd. sprawy ) ale goscie to nie jest jakis wielki zespół dwa remisy z druzynami z dolnej czesci tabeli i przegrana wysoka z Zawisza 5-1.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Mecz pierwszej ligi pod lupą. I to bardzo dokładną! PZPN poinformował UEFA i policję o możliwej próbie ustawienia zbliżającego się spotkania Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia. Jedna z firm bukmacherskich doniosła związkowi, że dokonano bardzo podejrzanych zakładów na to spotkanie, na sumę dziesięciokrotnie przewyższającą typowe zakłady na tego typu zdarzenie.
Mecz odbędzie się pod szczególnym nadzorem, na stadionie stawi się specjalny obserwator, by monitorować przebieg meczu, a także uczulić zawodników przed spotkaniem, jakie pojawiły się plotki. Piłkarze muszą mieć świadomość, że ich poczynania będą analizowane, jak nigdy wcześniej. Zmieniona zostanie trójka sędziowska, chociaż jak zapewniają w związku: nie dlatego, że sędziom się nie ufa, ale dlatego, by nikt nie snuł podejrzeń, gdy arbitrzy niechcący popełnią jakikolwiek błąd.
Nie wiemy, jaki dokładnie wynik obstawiono, ale chodziło o zwycięstwo jednej z drużyn konkretną różnicą goli (prawdopodobnie dwóch - kurs około 3.20). PZPN zwrócił się do UEFA z zapytaniem, co robić w takim wypadku i dostał całą instrukcję, którą teraz będzie realizował. Trudno uwierzyć w przypadki: jeśli ktoś postawił gigantyczną sumę pieniędzy na dość konkretny wynik spotkania Zawisza - Arka, to znaczy, że musiał być niezwykle pewien, co do przebiegu spotkania. Czy ktoś da wiarę, że zawodnicy którejś z drużyn nie byli w układzie?
P.S.
Największy spadek kursu na Zawiszę był na bet365, tam też usunięto mecz z oferty.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
&quot;Mecz Zawisza - Arka według zawartych zakładów ma się zakończyć dwubramkowym zwycięstwem tych pierwszych&quot;

Nie tylko w bet365, juz chyba nigdzie nie ma tego meczu.
Tylko co z tego?Jak bedzie 3:1 to buki nie wypłacą zakładów wcześniej przyjętych?
IMO powinni wszystkie zakłady anulować jeszcze przed meczem,a delegacje z prokuratury,FIFA,UEFA i KGB wysyłać na wszystkie mecze Floty,Śląska i Zagłębia L.,bo w meczach tych drużyn padają najardziej nieuzasadnione sportowo i najbardziej uzasadnione pozasportowo wyniki.
I mam nadzieję,że ktoś wreszcie pojdzie za to siedzieć,a nie tak jak pan Dariusz W. po kilku latach znów na trenerskiej ławeczce w ekstraklapie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Olimpia - Sandecja 1,8 bwin ⛔
Zawisza - Arka 1,84 ibc ⛔
Olimpia u siebie 6-3-0, traci mało bramek, nie gra już w PP,
więc zawodnicy nie odczuwają zmęczenia, jak przed ostatnim meczem,
który i tak wygrali aż 3-0 w Łodzi z ŁKSem.
Sandecja na wyjazdach 2-0-7, zaledwie 6 goli strzelonych i 18 straconych.
Rok temu był remis, jutro dla mnie wygrają gospodarze, bo u siebie zagrali świetnie z Flotą,
goście zagrali może i dobrze z Zawiszą, ale dla mnie tu też przegrają.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Widzicie, bo odnośnie meczy Zawiszy i Cracovi krążą liczne plotki. Pisałem dziś że ponoć jest spółdzielnia na ich awans ale ktoś mój post usunął. Teraz pewnie jest w strefie zamkniętej ;)
Gdyby jutro była ustawka to by potwierdzało tą teorią - którą w umiarkowany sposób ale jednak, można grać w przyszłości...
Arka to solidny klub, idealny sprzedawca - stać go na sprawienie trudności Zawiszy a jak uwali to też nikt się nie zdziwi. Tyle że takie ustawki raczej na światło dzienne nie wypływają w takim stopniu bu buki się łatwo połapały, więc to może być tylko plota...
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie jest to plotka skoro postawiono 10 razy więcej kasy niż normalnie na takie mecze,więc albo ktoś był zbyt zachłanny i postawił zbyt dużo,albo ktoś miał za długi jęzor i chciał dać zarobić znajomym(obstawiam raczej pierwszą opcję).
Podejrzewam,że jakiś &quot;ziemniak&quot; to odnotował - kase możesz wynieść w walizce - nie ma śladu operacji na koncie,jakby za pare lat ktoś zaczął &quot;sypać&quot;.
A żeby przewidzieć awans Zawiszy i Cracovii nie trzebabyło być Nostradamusem, kto inny miałby awansować niż klub prezesa i najbogatszy (lub przynajmniej klub z najbogatszym właścicielem w lidze).
Co za syf,szkoda,że zawiesili ŁKS,można było stawiać handi przeciwko nim ????
W STS właśnie powrócił zakład na Zawiszę,ale tylko z opcją 1x2 z oszałamiającym kursem 1,5.
W cieniu afery, 1,53 Bet365 na Termalice (myślę,że oni wierzą w awans).

Edit:
I jeszcze istna perełka jak ulał pasujaca do naszej jakże ciekawej klimatycznie polskiej rzeczywistości, prezes Arki &quot;- Po rozmowie z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem doszliśmy do wniosku, że równie dobrze ktoś mógł rano wstać i pomyśleć: Zawisza wygra 2:0 i warto postawić na taki wynik. A że było go stać, to postawił na ten zakład wysoką kwotę. Nie widzę złego kontekstu całej sytuacji.&quot;
Nie wiem skąd się urwał ten koleszka,ale w świecie w którym ja żyję,ktoś kogo stać na postawienie sumy z pięcioma?(raczej sześcioma zerami) nie biegnie do buka postawić tej kasy bo mu się w nocy wyśnił dokładny wynik,tacy ludzie wkładają taką kasę TYLKO jeśli mogą wyjąć więcej,&quot;na czuja&quot; to grają dziadki z stsu za 2 zł.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Olimpia G. - Sandecja typ: 1 || @ 1,75 - Sportingbet ⛔ 2:2
Moim zdaniem Olimpia ma szanse podłączyć się do walki o awans. Mają naprawdę dobrą kadrę, opartą na doświadczonych grajkach. Nie robi na mnie wrażenia ostatnia wygrana Sandecji nad Polonią 3:0. W Grudziądzu nikt jeszcze nie wygrał i nie sądzę, że dokona tego Snadecja z bilansem wyjazdowym 2-0-7 (dwie wygrane po 1:0 jeszcze z sierpnia).
Co do Floty to coraz ciekawiej na wsypie. Wczoraj niby Nowak poleciał, dzisiaj zostaje. To dla niego ostatnia szansa. Jeśli chodzi o ploteczki, to słyszałem także opinie, że nowi w zespole dostali nieco więcej niż starzy i jest kwas. Potencjał mają na awans, zespół niezły, stadion powstaje, a w perspektywie może pojawić się sponsor. Wiadomo jednak, że do TME bardziej pasowałyby dla wielu Cracovia i Zawisza.
 
K 889

kresowiak1993

Użytkownik
Witam ! Powiedzcie mi mili koledzy czy obstawiając mecz Zawiszy (typ 1 wygrana Zawiszy) normalnie ten zakład jest brany pod uwagę wobec zaistniałej sytuacji, poza tym obstawiłem 4 inne mecze. Jak to wygląda ?
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Nie jest to plotka skoro postawiono 10 razy więcej kasy niż normalnie na takie mecze,więc albo ktoś był zbyt zachłanny i postawił zbyt dużo,albo ktoś miał za długi jęzor i chciał dać zarobić znajomym(obstawiam raczej pierwszą opcję).
Podejrzewam,że jakiś &quot;ziemniak&quot; to odnotował - kase możesz wynieść w walizce - nie ma śladu operacji na koncie,jakby za pare lat ktoś zaczął &quot;sypać&quot;.
A żeby przewidzieć awans Zawiszy i Cracovii nie trzebabyło być Nostradamusem, kto inny miałby awansować niż klub prezesa i najbogatszy (lub przynajmniej klub z najbogatszym właścicielem w lidze).
Co za syf,szkoda,że zawiesili ŁKS,można było stawiać handi przeciwko nim ????
W STS właśnie powrócił zakład na Zawiszę,ale tylko z opcją 1x2 z oszałamiającym kursem 1,5.
W cieniu afery, 1,53 Bet365 na Termalice (myślę,że oni wierzą w awans).

Edit:
I jeszcze istna perełka jak ulał pasujaca do naszej jakże ciekawej klimatycznie polskiej rzeczywistości, prezes Arki &quot;- Po rozmowie z prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem doszliśmy do wniosku, że równie dobrze ktoś mógł rano wstać i pomyśleć: Zawisza wygra 2:0 i warto postawić na taki wynik. A że było go stać, to postawił na ten zakład wysoką kwotę. Nie widzę złego kontekstu całej sytuacji.&quot;
Nie wiem skąd się urwał ten koleszka,ale w świecie w którym ja żyję,ktoś kogo stać na postawienie sumy z pięcioma?(raczej sześcioma zerami) nie biegnie do buka postawić tej kasy bo mu się w nocy wyśnił dokładny wynik,tacy ludzie wkładają taką kasę TYLKO jeśli mogą wyjąć więcej,&quot;na czuja&quot; to grają dziadki z stsu za 2 zł.
Nie wiem w jaki sposób mozna postawić sume z sześcioma zerami w &quot;ziemniaku&quot; gdzie problem jest zagrac za 1000 zł , czy jakimkolwiek internetowym buku europejskim - no chyba ze mamy armię ludzi (naziemny) albo masę kont (net)
Cala afera sztucznie rozdmuchana - znowu w mediach bedzie ze niedobra Arka mecze ustawia.

Jak dla mnie X2 - mega promocja . Mecz 50/50, zadnej ustawki nie bedzie , Zawisza bez Abbotta i Lesniewskiego.

PS. A tak w ogóle dajcie jakieś screeny czy ksero z tymi mega kwotami stawianymi na Zawisze:grin:
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Witam ! Powiedzcie mi mili koledzy czy obstawiając mecz Zawiszy (typ 1 wygrana Zawiszy) normalnie ten zakład jest brany pod uwagę wobec zaistniałej sytuacji, poza tym obstawiłem 4 inne mecze. Jak to wygląda ?
Cóż,na chwilę obecną mecz wrócił nawet do oferty Bet365 i jest tam DW,nie ma tylko HA,więc w tym momencie nie widze podstaw do tego aby zakład nie był rozliczany normalnie,a czy PZPN coś zrobi z tym meczem to już buk jeden raczy wiedzieć,prawdopodobnie nawet jeśli będzie to dwubramkowe zwycięstwo Zawiszy to nic nie zrobią.
A może już ten koleś z gruba kasą zagrał kontrę ? ???? )
I jeśli to STS faktycznie to zgłosił to nie mogłobyć obstawiane DW,bo STS na ten mecz takiej oferty nie miał.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
a mam pytanka,czytauem kto zagrali okolo 300.000 zloti a na 1 liga jest trudno zagrac singlami 200 euro a zagrali nawet na DW gdzie max mozna zagrac 50 euro ????

dla mnie jaki pseudo fix dawac ten info,fixed cie robion u asia nie u booki ????

niema senzu zabic kurs 3-4 dni przat match potem u asia maion niski kursi a bedo dawac malo nawet live bo juz wiadomosci jest,jezeli bylo fixed robili na cicho a u asia live mozna zagrac za clic nawet 2000 euro a na 90 minut mozna zagrac nawet 300000/500000 euro
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Nie wiem w jaki sposób mozna postawić sume z sześcioma zerami w &quot;ziemniaku&quot; gdzie problem jest zagrac za 1000 zł , czy jakimkolwiek internetowym buku europejskim - no chyba ze mamy armię ludzi (naziemny) albo masę kont (net)
Cala afera sztucznie rozdmuchana - znowu w mediach bedzie ze niedobra Arka mecze ustawia.

Jak dla mnie X2 - mega promocja . Mecz 50/50, zadnej ustawki nie bedzie , Zawisza bez Abbotta i Lesniewskiego.

PS. A tak w ogóle dajcie jakieś screeny czy ksero z tymi mega kwotami stawianymi na Zawisze:grin:

Kolega ma pelnie racji a jak dla mnie to burza w szklance wody. Zenujace pionki z centrali PZPN . Ja w Fortunie czy Milenium grajac za 500zł czy 1000zł czekam na ich smieszne weryfikacje a ostatnio chcac zagrac polski hokej za 1200zł przyjeli mi zaklad tylko za 200zł . Zenada . Boniek robi z siebie bohatera a w tym meczu tak czy siak mogl byc wynik nawet 3-0 . Ja gram na 1 czysta za 1.52 bo zadnej innej opcji ciekawej przy tym meczu nie ma . Handi juz nie uraczysz bo strach ich oblecial :))

Cracovia-Dolcan 1 i dodatkowo za mniejsza stawke gram Cracovia-Dolcan 1HT/1FT . nie bede sie wdawal w analize bo niektorzy moga powiedziec jak to Dolcan dobry i solidny. Moze tak jest ale tu nie ma opcji innego wyniku jak dla mnie .
 
malkin_30 7

malkin_30

Użytkownik
Olimpia G. - Sandecja typ: 1 || @ 1,75 - Sportingbet

Moim zdaniem Olimpia ma szanse podłączyć się do walki o awans. Mają naprawdę dobrą kadrę, opartą na doświadczonych grajkach. Nie robi na mnie wrażenia ostatnia wygrana Sandecji nad Polonią 3:0. W Grudziądzu nikt jeszcze nie wygrał i nie sądzę, że dokona tego Snadecja z bilansem wyjazdowym 2-0-7 (dwie wygrane po 1:0 jeszcze z sierpnia).

Co do Floty to coraz ciekawiej na wsypie. Wczoraj niby Nowak poleciał, dzisiaj zostaje. To dla niego ostatnia szansa. Jeśli chodzi o ploteczki, to słyszałem także opinie, że nowi w zespole dostali nieco więcej niż starzy i jest kwas. Potencjał mają na awans, zespół niezły, stadion powstaje, a w perspektywie może pojawić się sponsor. Wiadomo jednak, że do TME bardziej pasowałyby dla wielu Cracovia i Zawisza.


Podpisuje sie pod analiza Olimpia-Sandecja . Wygranie z Polonia to naprawde zaden wyznacznik a trojka Smoła-Banan-Cieslinski nawet z Legia pokazala jaki w nich drzemie potencjal.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Po pierwsze to było hadni a nie DW,po drugie to uważacie ,że ktoś kłamie?
Boniek? Wymyślił całą historię,żeby przed Platinim zabłysnąć,jaką ma skorumpowaną ligę(ligi)?
STS?Chciał się zareklamować?Zwiekszyć zainteresowanie zakładami?

Jeśli było coś pograne to zapewne europejskie handi na Zawiszę,czyli,że conajmniej 2 bramkami a nie dokładnie dwiema - bo takiej opcji chyba w żadnym &quot;ziemniaku&quot; nie ma,a na milion procent zgłosił to &quot;ziemniak&quot; bo przecież zakłady internetowe (opróczprowadzonych przez te &quot;ziemniaki&quot;),są w majestacie naszego wielce szanownego prawa nielegalne,więc Bet365 powinien zgłosić nawet ,że ktoś zagrał za 2 zł na Barcelonę.
IMO skoro media rozdmuchały,że ma być 2:0 więc nie bedzie 2:0 tylko inne handi na Zawisze,np 4:1 i wszystko się rozejdzie po kościach,a przy okazji zakład też będzie wygrany.
&quot;Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 będzie 3:0&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom