>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka La Liga [02.02 - 05.02.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22. kolejka

Kursy od: bah

22. kolejka zapowiada się naprawdę emocjonująco. Derby Barcelony, Atletico podejmować będzie Valencię, a niespodzianka sezonu Leganes ponownie zmierzy się z Realem Madryt. Emocji nie zabraknie w meczu Eibar-Sevilla gdzie obie ekipy biją się o europejskie puchary oraz w dole tabeli na przeciw siebie staną dwie czerwone latarnie Las Palmas-Malaga.
Zapraszam do dyskusji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Sociedad - Deportivo
Real Sociedad @ 1.53
over 2.5 gola @ 1.55
buk: BaH


Na przeciwko siebie stają drużyny, które w tym sezonie spisują się poniżej swoich oczekiwań. Dotyczy się to szczególnie gospodarzy, którzy zamiast walczyć o europejskiej puchary teraz musza uciekać jak najdalej od strefy spadkowej. Dzisiejsze spotkanie może być dla Realu przełomowe bowiem Deportivo obok Las Palmas ma jedną z najsłabszych obron w lidze, gdzie stracili dotąd 45 bramek. Jednak jest to dalej groźny zespół, który potrafi ugryźć swojego rywala. Goście dziś jednak bez Andone, Sidnei oraz Borgesa. Real Sociedad w tym sezonie miał swoje przebłyski, jak choćby z Barceloną, grali nieźle, lecz podobnie jak u ich dzisiejszego rywala zawodziła obrona. Dla jednych jak i drugich jest to mecz z gatunku must-win, lecz pomimo tego idę w stronę gospodarzy, którzy w składzie z Willian Jose, Januzaj, Prietto, Illarra powinni sobie poradzić z dzisiejszym rywalem. Na koniec chcę dodać, że u gospodarzy nie zobaczymy Zurutuzy, Carlosa Martineza, Pardo i Bautisty. Dla osób, które mają więcej pieniędzy na koncie polecam wygraną Realu+2.5 gola w meczu po kursie 1.93.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 0

markom

Użytkownik
Hej. Śledzę twoje analizy, tutaj nikt prócz ciebie nic nie pisze a mnie bardzo interesuje laliga i laliga2. Mógłbyś napisać co myślisz o wszystkich meczach ten kolejki? Pozdrawiam
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Uważajcie dzis na Sociedad. Piłkarze mogą grac przeciwko trenerowi. Choć piłkarsko i kadrowo wyglądaja duzo lepiej to zawodnicy jak sie uprą że nie chcą juz współpracować z trenerem to zagraja tak by nie wygrać. I nie myślcie że to profesjonaliści i mają obowiązek w pełni się angażować. G... prawda. Źle się im pracuje to zrobią ile się da żeby władze go wyrzucili. Przypomina mi się trochę sytuacja w zeszłym roku mniej wiecej o tej porze z Leicester gdzie po zwolnieniu Ranierego wyszło na jaw że zawodnicy nie stali juz po jego stronie. Wyniki Ranierego przed zwolnieniem: ani jednego zwycięstwa, 2 remisy i 7 porażek. Wyniki Scheakspeara zaraz po przejęciu zespołu po Ranierim: 6 zwycięstw z rzędu!.Mimo że zespół miał bardzo dobrych zawodników (przeciez się nie rozsprzedali) to po prostu grali przeciwko trenerowi do skutku, aż wyleci. W tej chwili Sociedad ma bilans: 1 zwycięstwo, 1 remis i 8 porażek. Dzisiejsza spowoduje zwolnienie trenera i choć im nie wypada przegrac z tak słabym w obronie rywalem i dodatkowo osłabionym dwóch kluczowych zawodników to nic ich przed tym nie powstrzyma.
Real Sociedad - Deportivo
Typ1: X2 o kursie 2.55
Typ2: handicap +1 Deportivo La Coruna o kursie 1.96 (zwrot w przypadku przegranej jedną bramką)
Bukmacher: unibet
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Napiszę jeszcze parę słów od siebie na temat spotkania Real Sociedad - Deportivo jak kolega wyżej napisał, że piłkarze mogą zagrać żeby pożegnać trenera, to może coś w tym być. Dodatkowo chciałbym napisać, że Deportivo nigdy nie było wygodne dla drużyny z kraju basków na 15 rozegranych meczy u siebie wygrali tylko 5. W ciągu 5 lat udało im się to tylko raz i to rok temu. Moje dwa bety na to spotkanie: X2 @ 2.75 2 DNB @ 4.55 kursy z fortuny.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
20:45 Real Sociedad - Deportivo
Real Sociedad @ 1.53
over 2.5 gola @ 1.55
buk: BaH

Na przeciwko siebie stają drużyny, które w tym sezonie spisują się poniżej swoich oczekiwań. Dotyczy się to szczególnie gospodarzy, którzy zamiast walczyć o europejskiej puchary teraz musza uciekać jak najdalej od strefy spadkowej. Dzisiejsze spotkanie może być dla Realu przełomowe bowiem Deportivo obok Las Palmas ma jedną z najsłabszych obron w lidze, gdzie stracili dotąd 45 bramek. Jednak jest to dalej groźny zespół, który potrafi ugryźć swojego rywala. Goście dziś jednak bez Andone, Sidnei oraz Borgesa. Real Sociedad w tym sezonie miał swoje przebłyski, jak choćby z Barceloną, grali nieźle, lecz podobnie jak u ich dzisiejszego rywala zawodziła obrona. Dla jednych jak i drugich jest to mecz z gatunku must-win, lecz pomimo tego idę w stronę gospodarzy, którzy w składzie z Willian Jose, Januzaj, Prietto, Illarra powinni sobie poradzić z dzisiejszym rywalem. Na koniec chcę dodać, że u gospodarzy nie zobaczymy Zurutuzy, Carlosa Martineza, Pardo i Bautisty. Dla osób, które mają więcej pieniędzy na koncie polecam wygraną Realu+2.5 gola w meczu po kursie 1.93.​
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Deportivo La Coruna
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tak jak ibis idę w stronę Realu Sociedad. Nie będę powielał tego co kolega wyżej napisał ale kadrowo na papierze gospodarze wyglądają zdecydowanie lepiej a na domiar złego dla gości w Deportivo nie zagra ich najlepszy strzelec Andone. Do tego jeszcze Borges i Sidnei a więc gracze podstawowi w wyjściowej jedenastce. Tak osłabione Deportivo myślę, że nic tutaj dzisiaj nie ugra. Nie wiem jaka jest sytuacja u gospodarzy na lini trener - zawodnicy ale myślę, że jednak nie będzie takiego czarnego scenariusza jak piszą wyżej koledzy, że gracze zagrają przeciwko trenerowi. To tylko gdybanie i przypuszczenia a więc nie biorę tego pod uwagę tylko skupiam się na tym meczu na aspekcie czysto sportowym a pod tym względem na papierze dla mnie Real Sociedad jest zdecydowanie mocniejszy. Do tego Deportivo na wyjazdach gra tragicznie. Na 10 meczy mają 1 zwycięstwo, 3 remisy i 7 porażek i aż 26 goli straconych, więcej goli w plecy ma tylko Las Palmas, bo 28. Mecze między tymi zespołami są zazwyczaj bardzo zacięte i to fakt, więc jakiegoś pogromu się tutaj nie spodziewam, bo gospodarze też bez formy i przegrali swoje 4 ostatnie mecze ligowe z rzędu ale myślę, że pora na przełamanie i tą przynajmniej jedną bramką to spotkanie wygrają.
✅ 5-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 29

adasko_j

Użytkownik
Ja z kolei wyłamie się i pójdę w innym kierunku ???? Moja propozycja na mecz Sociedad z Deportivo to rzuty rożne.
Real Sociedad - Deportivo La Coruna
typ: over 10.5 rzutów rożnych
buk: STS
kurs: 1.80
Ostateczna liczba rzutów rożnych w meczu: 14
Zacznijmy przede wszystkim od tego, że obie drużyny charakteryzuje ofensywna gra, co jest już mocnym argumentem za tym typem
Spójrzmy teraz na średnią liczbę rzutów rożnych obu drużyn w tym sezonie:
Real Sociedad - 11.14
Deportivo La Coruna - 10.29
5 ostatnich meczów pomiędzy obiema drużynami:
1) 10.09.2017 - 12 rzutów rożnych
2) 23.04.2017 - 12 rzutów rożnych
3) 05.12.2016 - 14 rzutów rożnych
4) 16.01.2016 - 13 rzutów rożnych
5) 22.08.2015 - 9 rzutów rożnych
5 ostatnich meczów obu drużyn w lidze:
Real Sociedad - 11,11, 10, 11, 9
Deportivo La Coruna - 11, 7, 18, 12, 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Betis - Villareal
Typ: 1
Kurs: 2,7
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Od 2013 Betis nie może wygrać z Villareal. Jednak teraz Celtą Vigo nieźle im poszło, pomimo porażki. To 2 bramki na wyjeździe dla takiego przeciętniaka nie jest mało. Z Real ostatnio też przegrali, ale to każdy wie, że zupełnie inny zespół... Natomiast pokonali Leganes 3:2 i Sewille na wyjeździe 5:3. Villareal ma 4 z rzędu zwycięstwa. Ale to u Betis&#39;u widać progres. Stąd uważam, że prawdopodobnie nietoperze polecą na 1 bramce w siną dal ;]
Villarreal to nietoperze?...Chyba Valencia...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ja tez mam kilka opcja na mecz RSSS
Real Sociedad - Deportivo La Coruna
typ 1. POŁ. - Sociedad strzeli✅
kurs 1,48
etoto
Sociedad u siebie gra bardzo ofensywnie dużo graja skrzydłami szukają dograń w pole karne wrzutek stwarzają sobie bardzo duzo sytuacji bramkowych.Graja bardzo agresywnie w środku boiska dobrze wyglądają w kontrze teoretycznie to powinien byc łatwy mecz dla gospodarzy ale...Sociedad to bardzo nie obliczalna ekipa -najsłabsza formacja jest obrona Realu az 40 bramek straconych.Sporo spotkań jest szalonych na wariackich papierach. Fajnie sie to ogląda pada duzo bramek, sa sytuacje emocje itp ale pkt za duzo nie ma. Niska pozycja w tabeli ale... mecze w tym sezonie 2-0 z Barca do przerwy i porażka 4-2 4-4 z Betisem 2-3 z Valencia 4-2 na Villarrealu. Goli i kartek dzisiaj nie zabraknie duet Willian JOSE Mikel Oyarzabal będzie miał swoje szanse- obaj powinni coś strzelić.Ja tutaj widzę tylko jedna opcje granie na bramki konkretnie na najlepszego strzelca w ekipie gospodarzy jakim jest Wilian Jose(10 goli) .Brazylijczyk ma dobry sezon ekipa z estadio Anoeta gra ciekawa piłkę .
Real Sociedad - Deportivo La Coruna strzeli 1 gola w meczu Willian JOSE 4,5 ✅ i strzeli gola w dowolnym czasie 1,89 ✅Unibet
 
B 0

bosman74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Espanyol - Barcelona
Typ: Espanyol strz. gola
Kurs: 1,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Debiutuję na forum derbami Katalonii. Od kilkunastu lat bawię się typowaniem piłki nożnej. Derby Katalonii są dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Bywały lata kiedy Barcelona ratowała Espanyol przed spadkiem. Po prostu Barcelona w moim odczuciu niechętnie wygrywa z lokalnym rywalem, wystarczy przejrzeć mecze bezpośrednie. Jest wielce prawdopodobne, że Barcelona wygra, ale moim zdaniem Espanyol strzeli bramkę na swoim podwórku. W styczniu puchar króla pomiędzy tymi zespołami nie odzwierciedla słabej dyspozycji Espanyolu.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Betis - Villarreal
Typ: Villarreal
Kurs: 2,5
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
W sobotnie popołudnie 13 w tabeli Betis po dwóch porażkach w lidze podejmie u siebie niepokonany w lidze od 6 spotkań(5 wygranych oraz remis) i zajmujący 5 miejsce zespół Villarreal. Szykuje się ciekawe spotkanie, ale obstawiam, że to goście zgarną tutaj 3 punkty. Dlaczego? Nie przegrali z Betisem od 2013 roku,a 3 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami to wygrane &quot;Żółtej łodzi podwodnej&quot;. Do tego całkiem dobrze od jakiegoś czasu radzą sobie na wyjazdach odnosząc zwycięstwa z Celtą Vigo, Valencią i Realem Madryt. Plus wygrywając jutro mogą chociaż na chwilę wyprzedzić Real oraz zrównać się z punktami z Nietoperzami i dzięki temu włączyć się nawet do walki o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Eibar - Sevilla
BTS @ 1.72
Eibar DNB @ 1.77
buk: BaH


W kilku słowach. Eibar potwierdza swoje aspiracje na europejskie puchary tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Dziś podejmują Sevillę, która ma w nogach 90 minut spotkania z Leganes i myślę, że goście bardziej skupią się na rewanżu niż na dzisiejszym spotkaniu (o ile się nie mylę to jeśli Sevilla zagra w finale z Barceloną, a ta zdobędzie mistrza, to ekipa Sevilli bezpośrednio zagra w LE). Wracając do ligi, to Sevilla nie jest mistrzem wyjazdów i ciężko im o zdobywanie punktów na boiskach rywali. Gospodarze mają tylko cztery punkty straty do dzisiejszego rywala, a więc to spotkanie może mieć duże znaczenie na koniec sezonu.

16:15 Betis - Villarreal
over 2.5 gola @ 1.70
buk: bah


W ostatnim czasie w spotkaniach Betisu i Villarrealu pada najwięcej bramek (wystaczyć spojrzeć na statystyki) i myślę, że dziś również zobaczymy ich kilka. Villarreal w tym sezonie wygląda bardzo solidnie, a piąte miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Betis dzisiaj bez skrzydłowego Joaquina, który w tym sezonie zdobył cztery bramki i zanotował pięć asyst. Nie zagra również Sanabria i Feddal. Mam jednak nadzieję, że tak poważne braki nie przeszkodzą gospodarzom w zdobywaniu goli.
18:30 Alaves - Celta
Celta DNB @ 1.85
buk: bah


Tego spotkania miałem nie ruszać, ale jak zobaczyłem braki kadrowe w ekipie gospodarzy to grzech nie zagrać. Alaves tydzień temu postawił trudne warunki Barcelonie i niewiele brakowało a doszło by do niespodzianki. Gospodarze nieźle się spisują w defensywie i to jest ich wielki atut. Dziś jednak Alaves bez Wakaso, Duarte czy też Burgui. Celta złapała wiatru w żagle, dzięki któremu zaliczył trzy zwycięstwa z rzędu. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i nikt nie pauzuje, a do swojej formy strzeleckiej powrócił Aspas i Gomez. Unzue ma powodowy do zadowolenia, i pomimo, że dzisiejsze spotkania nie będzie należało do łatwych to stać gości na zdobycie trzech punktów.​
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante - Real Madryt
Typ: Real i obie strzelą ⛔ Bez komentarza ????
Kurs: 2.44
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nowy miesiąc, więc pora by wrócić do Typów Dnia. Na dzisiaj wybrałem spotkanie mojego Realu, który co by nie mówić ostatnio delikatnie mówiąc nie zachwyca. Kurs na ich wygraną oczywiście marny, dlatego biorąc pod uwagę ich ostatnią formę postanowiłem delikatnie zagrać &quot;przeciwko&quot;, naturalnie uważam, że mecz z Levante wygrają, ale szczerze wątpię, żeby zachowali czyste konto, stąd typ na wygraną Królewskich i jednoczesny BTS. Pod lupę wziąłem tylko mecze rozegrane w tym roku i tak na 8 rozegranych spotkań Real tylko 3 razy zachował czyste konto, w 5 pozostałych meczach stracił aż 9 goli, natomiast Levante w tym roku rozegrało 6 meczy i bramki zdobyło w połowie z nich, patrząc zaś tylko na ich bezpośrednie pojedynki, to na 10 spotkań tylko w 4 Galacticos wygrali do zera, a patrząc tylko na mecze rozegrane na stadionie Levante to na ostatnie 6 takich meczy tylko raz Real nie stracił gola, podsumowując dzisiaj liczę na podobny przebieg i wygraną Królewskich 3-4:1. Powodzenia.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jakimś szpecem od Hiszpańskiej nie jestem, ale wydaje mi się, że Leganes odpuści sobie dzisiejszy mecz z Getafe, tak samo jak wczoraj zrobiła to Sevilla, na rzecz zbliżającego się rewanżu w Pucharze Króla właśnie między tymi drużynami. Do tego dochodzi fakt, że każdy kto wejdzie do finału i trafi tam na Barcelonę (która mistrzostwo już ma zapewnione), to z automatu będzie mieć miejsce w lidze europejskiej w następnym sezonie, wiec tym bardziej jest o co grać. Gospodarze mieli 3 dni więcej na odpoczynek, grać u siebie potrafią i wcześniej wspomniany rewanż Leganes w Pucharze Króla, który zagrają już w środę jak najbardziej mnie przekonuje do zagrania tego.
Getafe WIN ⛔⛔
@1.83 bet563
/Słupek, poprzeczka, niewykorzystane sam na sam... 0-0, mecz do zapomnienia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:00 Getafe - Leganes
Getafe @ 1.91
BTS @ 2.30
over 2.5 gola @ 2.60
buk: BaH
Leganes przyjechało po swoje i im się udało. Getafe dwa słupki i zmarnowane okazje, szkoda.

Pierwsza myśl była podobna do tej co wczoraj w spotkaniu Eibar-Sevilla. Leganes ma 90 minut w nogach, muszą odrobić straty z pierwszego meczu i raczej będą się bardziej skupiać na rewanżu niż na dzisiejszym spotkaniu, a więc pasuje tu win gospodarzy. Na dodatek gdy zobaczyłem kursy na bramki to pomyślałem - biorę to!. Getafe w spotkaniach domowych jest bardzo mocne, a do tego strzela bramki i regularnie punktuje. Jest to zespół bardzo waleczny podobnie jak ich dzisiejszy rywal. Gospodarze mają tylko pięć punktów straty do szóstej Sevilli, a dzisiejsza wygrana tylko przybliży ich do rywala. Co do Leganes to bardziej interesuje ich rewanż z Sevillą. Jeśli udało by im się awansować do finału to będą jedną nogą w europejskich pucharach (jesli zagrają w finale z Barcelona i ta wygra PK i Ligę). Kolejnymi typami są gole. Leganes strzela co mecz regularnie przynajmniej jedną bramkę, to samo tyczy się graczy Getafe, którzy w spotkaniach domowych potrafią zaaplikować rywalowi więcej niż jedną bramkę. Co do absencji to w obu drużynach niema większych osłabień.
16:15 Espanyol - Barcelona
over 6.5 kartek @ 1.62
goście powyżej 2.5 kartki @ 1.63
buk: Unibet

W przeciągu czterech tygodni przed nami trzecie derby Barcelony. Ostatnie dwa spotkania były na szczeblu Pucharu Króla, a tym razem zaglądamy do spotkania ligowego. Być może będę się powtarzał co do typu, ale będzie to kolejne spotkanie w którym zobaczymy dużo walki, chamskich zagrań oraz złośliwości. Niestety czasami piękna gra i dobry futbol schodzą na drugi plan i czuję, że tym razem będzie podobnie. Przed drużyną gości bardzo ciężkie spotkanie, tym bardziej, że Barcelona ma za sobą trudny mecz z Valencią. Przejdźmy do typów. W ostatnich dwóch spotkaniach sędziowie pokazali łącznie 17 kartek, w pierwszym meczu dziewięć w drugim było ich osiem. W każdym z tych spotkań piłkarze Barcelony zobaczyli kolejno 4 i 5 kartoników. Chcę dodać, że Umtiti i Suarez są zagrożeni zawieszeniem. za kartki.Sędzią tego pojedynku będzie Gil Manzano. Bardzo kontrowersyjny sędzia, który nie oszczędza zawodników pod względem kartek. Jego średnia to pięć kartek na mecz. Jest to na pewno kolejny plus tego meczu jeśli chodzi o podane Typy. Na koniec chcę dopisać, że obie ekipy nie oszczędzają się na boisku, i obie mają w składzie graczy, którzy potrafią dać w kość rywalowi, dlatego spodziewam się po raz kolejny brzydkiego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 29

adasko_j

Użytkownik
Getafe - Leganes
Typ: under 10.5 rzutów rożnych
Buk: STS
Kurs: 1.65
Ostateczna liczba rzutów rożnych w meczu: 7
Średnia liczba rzutów rożnych w tym sezonie:
Getafe - 9.48
Leganes - 8.20
Historia spotkań obu drużyn jest krótka. W meczu z 8 września 2017 roku było 6 rzutów rożnych.
Liczba rzutów rożnych w ostatnich 5 meczach ligowych:
Getafe: 7, 8, 7, 5, 4 -&gt; średnia = 6,2
Leganes: 8, 10, 2, 11, 11 -&gt; średnia = 8,4
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Widział ktos może zakład kartka dla Suareza/Umtiti?
Ja wlasnie pogralem ze oboje dostana kartke @ 8.00 kurs znakomity dostepny w WillHill,
Dodam jeszcze do analizy ibis ze w Espaniolu podobna sytuacje maja: Granero,Darder i Hermoso. Sa rozne warianty w WH ale gdzies slyszalem ze w PL jakis buk ma zaklady na zyczenie,to sprobuj im napisac
Pzdr
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Espanyol - FC Barcelona
Barca under 5,5 rzutów różnych @ 1.90 ⛔

sts
Swój typ opieram głównie na statystykach, ale one nie kłamią. Czeka nas z pewnością dość interesujące spotkanie, tak jak koledzy wyżej myślę że zobaczymy sporo kartek, ale ja nie o tym. Derby Barcelony. Nie ma sensu porównywać klas obydwu zespołów ale chciałbym zwrócić uwagę na pewien aspekt. Barca znana jest z posiadania piłki, ma to przecież w swoim &quot;DNA&quot;. Bardzo często idzie za tym spora liczba rzutów różnych ale zauważyłem, że jest tak raczej tylko w meczach domowych gdzie piłkarze Valverde nabijali ich ostatnio : 12, 8, 8, 7, 3. Moim zdaniem to przyzwoite liczby ale nie jakies ogromne, zwłaszcza jak na Barcelonę. Sytuacja na wyjazdach jest gorsza pod tym względem. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych:
Betis - 2 RR
Espanyol - 4 RR
Sociedad - 3 RR
Celta - 4 RR
Real Madryt - 7 RR (wszyscy pamiętamy jednak jak specyficzny to był mecz). Sytuacja może wynikać z pewnej ostrożności Barcelony na wyjazdach, nie chcą się aż tak otwierać jak u siebie, przez co korków nabijają mniej. Kolejna sprawa to to że stałe fragmenty to nie jest ich główny atut, chociaż mam wrażenie że tutaj się poprawili ostatnio w porównaniu do ostatnich lat.
Espanyol dodatkowo u siebie niespecjalnie daje nabijać różne rywalom. Na ostatnie 10 meczów, dzisiejszą linie ich rywale przekroczyli tylko 2 razy. Analogicznie, ostatnie 5 spotkań:
Sevilla - 2 nabite RR
Barca - 4 (o czym już wspomniałem)
Athletic - 2
Levante - 2
Atletico - 3
Jak widać po statystykach, nie zanosi się żeby dziś Barcelona miała nabić specjalnie dużo kornerów. Myślę że w perspektywie czwartkowego rewanżu z Valencią raczej nie będą rzucali się na rywali żeby wygrać za wszelką cenę. Nie sądzę że odpuszczą dzisiaj, ale myślę że priorytetem na następne dni jest Puchar Króla. Dla Espanyolu zaś to niesamowicie ważne spotkanie, zwłaszcza że będą chcieli odegrać się za ostatni dwumecz. Liczę na wyrównane widowisko i dobrą postawę defensywy Espanyolu.
Za ewentualne błędy w tekście przepraszam ale analizę piszę na wykładzie ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Las Palmas - Malaga
over 5.5 kartki @ 2.08
czerwona kartka @ 3.35
buk: Unibet

Kolejne spotkanie w którym pójdę w stronę kartek. Na przeciwko siebie stają dwie najsłabsze drużyny LaLiga. Malaga zdobyła obecnie 13 punktów, a ich rywal Las Palmas 14. Obie drużyny tracą do bezpiecznego miejsca 6-7 punktów, a więc jest to mecz, który dla jednej z drużyn może dać nadzieje na utrzymanie się. Wybieram kartki ponieważ spodziewam się dużo walki na boisku i poświęcenia aby tylko ugrać dla siebie korzystny wynik. Gdy spojrzymy na ostatnie pojedynki obu drużyn to sędziowie mieli co robić. Na ostatnie pięć spotkań sędziowie pokazali łącznie trzy czerwone kartki oraz 20 żółtych co daje nam średnią cztery kartki na mecz. Dzisiejsze spotkanie będzie trochę inne niż te wcześniejsze ponieważ stawka tego meczu jest bardzo wysoka. Sędzią tego pojedynku będzie młody Ricardo De Burgos Bengoetxea, który obecnie ma średnią 4 kartki na mecz. Myślę, że piłkarze dadzą wiele powodów sędziemu aby ten miał co gwizdać. Odnośnie czerwonej kartki to liczę, że w końcu się pojawi.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom