>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka Ligue 1 [ 24.01 - 26.01.2014 ]

Status
Zamknięty.
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
spróbujemy może na dziś ;)
Spotkanie: Lille - Rennes
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Unibet


Analiza:
W pierwszym meczu 22 kolejki zmierzą się drużyny Lille i Rennes.
Gospodarze zajmują 3 miejsce w tabeli (gwarantujące grę w eliminacjach LM) i tracą 3 pkt do 4 w tabeli St. Etienne. Drużyna Lille ostatni ligowy mecz wygrała na własnym stadionie 15 grudnia ubiegłego roku z drużyną Bastii. Kolejnym meczem był zremisowany ligowy mecz z PSG i dwie kolejne porażki z Reims i St. Etienne. Serie Ligowych zwycięstw Lille przeplatało zwycięstwami w Pucharze Francji, ale to z drużynami o wiele od siebie słabszymi.
Drużyna Rennes zajmuje 15 miejsce w tabeli i nie potrafiła wygrać w lidze od 4 grudnia 2013. Od tamtego zwycięstwa drużyna gości w lidze przegrała 3 razy i 2 razy zremisowała. W Pucharze Lligi przegrali 1 raz natomiast w Pucharze Francji wygrali 2 razy (1 raz po rzutach karnych).
Podsumowując Lille musi dziś przerwać passę bez zwycięstwa jeśli marzy o grze w LM. St. Etienne wygrało 4 z 5 ostatnich ligowych spotkań i Lille już czuje na plecach ich oddech.
Powodzenia!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lille kiepsko weszło po przerwie, dwie porażki, nie ma co za stawiać diagnozy, bo to za wcześnie, ale powinna się zapalić żółta lampka. Lille będzie musiało radzić sobie bez Balmonta i Martina, zatem ofensywa ucierpi. Do tego w defensywie zabraknie dwójki podstawowych obrońców Kjaera i Berii. Rennes na wyjazdach jest słabe, ale Lille po takim kursie, przy tych brakach oraz po kiepskim wejściu w nowy rok, byłbym ostrożny, bo mało atrakcyjna opcja.
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Tak, drużyna Lille kiepsko weszła w rok, jednak kiedyś muszą się przełamać, jak nie teraz (z tak słabym zespołem) to kiedy? ???? W dodatku St. Etienne gra z Bordoauexe, które chociaż też nie weszło za dobrze w nowy rok, zawsze stać na niespodziankę i jeśli wszystko się idealnie ułoży (wygrana Lille i porażka St. Etienne) Lille może odskoczyć na 6 pkt od goniącego ich rywala co również może działać mobilizująco na gospodarzy dzisiejszego meczu ;)
Wszystko się może zdarzyć.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Również Rennes musi się przełamać. Nie wykorzystują w pełni swojego potencjału, z pewnością sam Montanier po przyjściu z San Sebastian myślał iż będzie to lepiej wyglądało. Jak wygląda kwestia kadrowa w Stade Rennes ? wiem, że przyszedł Toivonen, ale czy już z marszu zagra ?
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Nie wiem jak z Toivonen&#39;em ale znalazłem takie przewidywane składy
przypuszczalny skład Lille: Vincent Enyeama - Djibril Sidibé, David Rozehnal, Marko Baša, Pape Souaré - Ronny Rodelin, Rio Mavuba, Idrissa Gueye, Divock Origi - Salomon Kalou, Nolan Roux.
Nie zagra:
Simon Kjær, Marvin Martin, Franck Béria - kontuzje

przypuszczalny skład Rennes: Benoît Costil – Romain Danzé, Cédric Hountondji, Jean-Armel Kana-Biyik, Cheikh M&#39;Bengue – Tiemoué Bakayoko, Jean II Makoun, Foued Kadir, Jonathan Pitroipa - Silvio Romero, Romain Alessandrini.
Nie zagrają:
John Boye, Julien Féret, Vincent Pajot - kontuzje
Moim zdaniem oba zespoły nie wykorzystują swoich potencjałów (Lille w ostatnich meczach). Oglądałem mecz pucharowy Rennes - Valenciennes (wygrany w rzutach karnych przez Rennes) i gra Rennes opierała się na skrzydle na którym grał Pitroipa, jeśli Lille sobie z nim poradzi powinno wygrać ;)
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Lille - Rennes 2 DNB @ 4.00 B365 zwrot
x2 @ 2.37 B365 ✅
Under 2.5 @ 1.61 B365 ✅ Wynik 1-1
Ja wyczuwam kolejną porażkę Lille na własnym obiekcie. Słaba dyspozycja gospodarzy + Balmont, Kjaer i Martin, którzy wypadają ze składu na to spotkanie. Goście również nie grają dobrze, lecz z 2-óch słabych wolę postawić na słabszego z lepszym kursem. Szczerze mówiąc nie mam wielu argumentów na poparcie tego typu. Nowa miotła w postaci dobrze zbudowanego Szweda w szeregach gości może poprawić skuteczność. Ja liczę na błysk Alessandriniego, który mnie zachwyca. Obydwa zespoły mała strzelają (Lille także nie wiele traci, ale Kjaer...), więc pewniejszy wydaje się być under.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ja postawiłem ten mecz troszkę inaczej, większe prawdopodobieństwo wejścia i po całkiem przyzwoitym kursie.
Lile - Rennes (0-1) x2 1,40 STS
Oznacza to w skrócie, że Lile nie może wygrać w handicapie. Z resztą i tak wiecie o co chodzi. Generalnie ostatnio typuję w ten sposób i powiem wam, że wypada to całkiem nieźle.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Lille - Rennes✅✅✅
Under 2.5
1.65
Bet365

Witam, ja dzisiaj z tego spotkania pobieram jedynie typ na under 2.5. Ten typ wydaje mi się najpewniejszy. Rennes na wyjazdach w tym sezonie w lidze rozegrało 10 spotkań, w 6 był under. Raczej nie strzelają dużo bramek w spotkaniach wyjazdowych. Lille jest również drużyną underową u siebie mają bilans 6-4 na korzyść under, przy czym 2 poprzednie spotkania zakończyły się overami. Trzeci z rzędu raczej się dzisiaj nie przytrafi.
Dodatkowo jakoś od zawsze mecze piątkowe w Ligue 1 kojarzą mi się z underami.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
2013.01.25, godz. 20:00
Spotkanie: AC Ajaccio vs Sochaux
Typ: 1X
Kurs: 1.30
Buk: bet-at-home

Ajaccio gra w tym sezonie fatalnie, zarzad klubu postawil juz krzyzyk na tym sezonie. Sadze jednak, ze przed wlasna publicznoscia z najslabsza (oprocz samych siebie) druzyna z Ligue 1 musza pokazac cos wiecej, niz ciagle porazki. Sochaux jestdefinitywnie jedynym zespolem, ktory Ajaccio jest w stanie pokonac w aktualnej sytuacji kadrowej. Lepszej okazji do zwyciestwa (byc moze ostatniego w tym sezonie Ligue 1, przed spadkiem [juz raczej nic ich nie uratuje]) juz nie bedzie.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Tuluza - Bastia 1 @1.75
obie ekipy przegrały w tyg w pucharze (goście grali o 30min więcej),tyle ze o ile Tuluza grała praktycznie 2 składem to w Basti zobaczymy praktycznie tych samych zawodników. Bastia na wyjazdach gra kompletny piach 0 4 7 ... braki kadrowe u obu ekip u gospodarzy Spajic Ninkov Abdennour Chantome najważniejsze to brak Spajicia ale u gości szpital większy Landreau Krasic Yatabare Respentino Bruno o ile u gospodarzy na ławce są jacy tacy zawodnicy by te braki wypełnić o tyle w Basti takich zawodników brak i dziś tylko cud może uratować im jakieś punkty...
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
może ktoś mnie oświeci:
Nantes Reims
Sąsiedzi w tabeli, a kursy mocno rozrzucone. Reims to jeden z lepiej punktujących zespołów po za domem. Zdobyli tylko jeden punkt mniej niż Nantes u siebie. Zatem skąd ta dysproporcja? Patrząc po składach nie widać poważniejszych osłabień w szeregach Reims. Zatem dalej nie mam pomysłu skąd ta rozbieżność. Dostrzegam value w kursach na X2.
dobrze czy źle kombinuję?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
może ktoś mnie oświeci:
Nantes Reims
Sąsiedzi w tabeli, a kursy mocno rozrzucone. Reims to jeden z lepiej punktujących zespołów po za domem. Zdobyli tylko jeden punkt mniej niż Nantes u siebie. Zatem skąd ta dysproporcja? Patrząc po składach nie widać poważniejszych osłabień w szeregach Reims. Zatem dalej nie mam pomysłu skąd ta rozbieżność. Dostrzegam value w kursach na X2.
dobrze czy źle kombinuję?
Gram tutaj X2, też mnie trochę zdziwił kurs na gości, na wyjazdach ich stosunek 4-5-2. Zagram za większą stawkę to :]
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
AS Monaco - Olympique Marseille
W niedzielę najciekawszym meczem będzie spotkanie odradzającego się w tym sezonie Monaco z Marsylią. Monaco ciężko nazwać beniaminkiem. Co prawda powrócili z czyśćca do Ligue 1, ale jest to uznana marka z wieloma sukcesami na koncie.
Cztery dni temu, w pucharze w meczu przeciwko Monts, kontuzji doznał Falcao. Oczywiście jest to wielka strata, lecz jak pokazał ten mecz, ma on swojego zastępcę. Zmienił go Rivière i zanotował dublet, dlatego brakiem Falcao, brakiem ciągu na bramkę nie powinniśmy się martwić.
Monaco na swoim stadionie prezentuje się całkiem nieźle. Bilans 7-2-1 mówi sam za siebie. Ostatnia, jedyna jak dotąd, domowa porażka z Valenciennes była jedynie wypadkiem przy pracy i wątpię, że dadzą drugi raz z rzędu urwać sobie punkty na własnym obiekcie.
Dodatkową motywacją może być chęć odrobienia 2 punktów do lidera. PSG w dzisiejszym tragicznym pod względem sportowym meczu, szczęśliwie zremisowało z Guingamp.
W pierwszym meczu między tymi drużynami, wygrało Monaco 1:2 i myślę, że dzisiaj zrobi to ponownie.
Monaco wygra @1.75
Monaco over 1.5 bramki @1.90
Monaco -1.5 @3.1
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bordeaux St Etienne
Tak jak przedwczorajsze Lille tak i dzisiejsze Bordo kiepsko weszło w rozgrywki po przerwie. Dwie porażki w obu bez strzelonej bramki. Jeżeli jeszcze do tego dodamy środowe spotkanie w ramach Pucharu Francji gdzie Bordo skompromitowało się i odpadło L&#39;lle-Rousse, a żeby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka i karne, bo Żyrondyści znowu zawiedli w ofensywie.
Przed Bordo ciężki mecz i może być ciężko, by się przełamać. W ofensywie znowu zabraknie dwóch najlepszych strzelców Diabate oraz Jussie. Do tego wypada Obraniak. Pozostali, Sertic, Saivet, Maurice-Belay czy ( jeszcze przed urazem) Obraniak mają spory problem by ich zastąpić i brak tej dwójki jest bardzo odczuwalny ( a od dzisiaj trójki). A na przeciwko St Etienne, którą to defensywę ciężko złamać. Od 5 kolejek nie stracili bramki i są niepokonani.
Bordo w lekkim kryzysie, St Etienne na przeciwnym biegunie. Bordo w środę grało 120 min, St Etienne odpoczywało.Żyrondyści osłabieni w ofensywie, gdyż zabraknie trzech najlepszych strzelców, Zieloni niemalże optymalnym składzie.

St Etienne remis zwrot 2.00
dla odważniejszych pełna pula 2.86
 
d4n3k 30

d4n3k

Użytkownik
AS Monaco - Olympique Marseille
Po kontuzji Falcao znacznie spadł potencjał ofensywny Monaco. Mimo, że u siebie Monaco ma na prawdę dobry bilans(7-2-1) to większość wygranych spotkań zakończyło się zaledwie jednobramkową różnicą. Chociaż ostatnio Falcao sam nie rozstrzygał spotkań to jednak głównie na jego osobie skoncentrowane były działania obrony rywali. W Monaco liczą, że po stracie Falcao na pierwszoplanową postać wykreuje się Riviere i to on ma wziąć na siebie ciężar strzelania bramek.
OM rzadko przegrywa na wyjazdach(5-4-2), a do tego w większości spotkań wyjazdowych Marsylia była w stanie strzelić co najmniej jedną bramkę. Obecnie ma serię pięciu takich spotkań.
Liczę w tym spotkaniu na bramkowy remis, bądź nawet jakąś skromną wygraną gości.
X2 @2,25 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Monaco - Marseille
Typ: Tak (BTS)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet

Zagram tak ponieważ:
5/5 ostatnich meczy Monaco strzelało gole, a w 3/5 BTS wchodził;
5/5 ostatnich meczy Marseille strzelało gole (1 mecz dopiero w dogrywce w pucharze), BTS wchodził w 4/5 meczy.
Niepokojącą informacją jest brak najlepszego strzelca AS Monaco - Falcao (10 bramek), ale kolejny w klasyfikacji strzelców - Rivière E. ma 8 bramek. Najlepszy strzelec w Marseille A. Gignac ma 9 goli.
W 4/5 z ostatnich 5 meczów ligowych pomiędzy tymi drużynami BTS &quot;siadał&quot;.
Wyniki jak dla mnie jest ciężki do przewidzenia, a kurs na Monaco dosyć zaniżony. W poprzedniej rundzie Monaco na prawdę grało fajną piłkę, w tej rundzie już tak nie jest.
Jeszcze przypuszczalne składy:
AS Monaco FC - Olympique de Marseille (21:00)
przypuszczalny skład Monaco: Danijel Subašić - Andrea Raggi, Ricardo Carvalho, Éric Abidal, Layvin Kurzawa - James Rodríguez, João Moutinho, Jérémy Toulala, Yannick Ferreira Carrasco - Valère Germain, Emmanuel Rivière.
Nie zagra:
Radamel Falcao - kontuzja
przypuszczalny skład Marsylii: Steve Mandanda - Kassim Abdallah, Souleymane Diawara, Lucas Mendes, Benjamin Mendy - Mario Lemina, Alaixys Romao, Benoît Cheyrou, Mathieu Valbuena, Florian Thauvin - André-Pierre Gignac.
Nie zagrają:
André Ayew, Nicolas N&#39;Koulou - kontuzje
// niestety się nie udało ????
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: AS Monaco - Olympique Marsylia HT/FT
Typ: 1/1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Wczoraj PSG dość niespodziewanie straciło punkty na Stade du Roudourou przeciwko Guingamp (remis 1-1). Jest to więc idealna okazja dla drużyny AS Monaco by zmniejszyć dystans jaki ich obecnie dzieli od mistrza kraju z 5 przed tą kolejką do raptem 3. Oczywiście zadanie łatwe nie będzie, bo co prawda Olympique Marsylia w tym sezonie czołowej roli w rozgrywkach ligowych nie odgrywa to jednak jest to drużyna, która na Stade Louis II radziła sobie nieźle i Monaco będzie dziś musiało sporo się namęczyć aby zgarnąć 3 oczka.
Ja osobiście jednak nie wyobrażam sobie, by po wczorajszym meczu PSG Monaco nie potrafiło wykorzystać okazji i nie zbliżyć się do najgroźniejszego rywala w tabeli. Przede wszystkim Monaco u siebie w tym sezonie radzi sobie naprawdę dobrze (jak do tej pory jedynie Valenciennes sensacyjnie potrafiło wygrać na obiekcie Monaco). W innych spotkaniach drużyna prowadzona przez Claudio Ranieri 7 razy wygrywała i 2 razy dzieliła się punktami. Co ciekawe AS Monaco, w aż 6 z 7 wygranych meczów przed własną publicznością prowadziła do przerwy i oczywiście ostatecznie wygrała całe zawody (HT/FT 1/1). Postanowiłem więc nieco zaryzykować w dzisiejszym spotkaniu i zagrać nie tylko wygraną drużyny z Księstwa ale również to, że będą prowadzić do przerwy. Jak pokazuje bowiem obecny sezon Monaco gdy u siebie wygrywa mecze to również prowadzi w nich po pierwszych 45 minutach.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Jak wiemy w drużynie z Monaco na dłuższy czas wypadł Radamel Falcao (kontuzja w meczu Pucharu Francji przeciwko Monts Or Azergues). Wracają natomiast do kadry meczowej Abidal i Rodriguez, których nie było w ostatnim meczu pucharowym oraz Martial Anthony, który wraca po kontuzji. Jeśli chodzi natomiast o drużynę OM to na pewno nie zagra André Ayew, który nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.
Podsumowując wydaje mi się, że Monaco nie wypuści takiej okazji i dziś zbliży się na odległość 3 punktów do PSG. Co prawa Marsylia to drużyna, z którą w przeszłości Monaco miało spore problemy ale wystarczy przypomnieć obecny sezon i wygraną Monaco w Marsylii 2-1. A jako, że jak już wspominałem Monaco gdy swoje mecz wygrywa u siebie to na ogłów (6 z 7 takich przypadków) to prowadzi również do przerwy, to wydaje mi się, że niezłym rozwiązaniem jest tutaj zagranie HT/FT 1/1 ( Monaco wygra i będzie prowadziło do przerwy).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom