>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 Kolejka Ligue 1 [27-29.01.2017]

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Czas na 22. kolejkę francuskiej Ligue1. Już pierwszy mecz zapowiada się bardzo ciekawie, Marsylia zagra z Montpellier, ale prawdziwy hit czeka nas jak zwykle o 21 w niedzielę. Wtedy PSG zmierzy się z Monaco. Zapraszam do dyskusji.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Na warsztat wezmę dziś pierwszy mecz kolejki. Marsylia zagra u siebie z Montpellier, i to Olimpijczycy są faworytami, co nie powinno dziwić. Kurs na OM jest jednak całkiem ciekawy i będę próbował grać m.in w tę stronę. Marsylia to w tym sezonie zespół zdecydowanie &quot;overowy&quot;, w ostatnich 5 meczach, aż 4 razy padły 3 lub więcej goli. Terminarz OM ma ciężko, bo mierzył się ostatnio z Lyonem i Monaco. W obu meczach wysoko przegrał. Z Montpellier powinno być zupełnie inaczej, bo 13 zespół Ligue1 w ostatnich 5 meczach zdobył zaledwie 4 punkty. Nie będę ukrywać, że Montpellier nie jest zespołem typowo &quot;overowym&quot;, ale biorąc pod uwagę słabą obronę OM, myślę, że coś im z tyłu wpadnie. Nie wątpię też w siłę ofensywną OM i podejrzewam, Olimpijczycy pokonają rywala.

OM - Montpellier / 1 - 1,75 ✅
OM - Montpellier / BTS - 1,90 ✅
OM - Montpellier / powyżej 2,5 gola - 2,00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
travism 190

travism

Forum VIP
Na warsztat wezmę dziś pierwszy mecz kolejki. Marsylia zagra u siebie z Montpellier, i to Olimpijczycy są faworytami, co nie powinno dziwić. Kurs na OM jest jednak całkiem ciekawy i będę próbował grać m.in w tę stronę. Marsylia to w tym sezonie zespół zdecydowanie &quot;overowy&quot;, w ostatnich 5 meczach, aż 4 razy padły 3 lub więcej goli. Terminarz OM ma ciężko, bo mierzył się ostatnio z Lyonem i Monaco. W obu meczach wysoko przegrał. Z Montpellier powinno być zupełnie inaczej, bo 13 zespół Ligue1 w ostatnich 5 meczach zdobył zaledwie 4 punkty. Nie będę ukrywać, że Montpellier nie jest zespołem typowo &quot;overowym&quot;, ale biorąc pod uwagę słabą obronę OM, myślę, że coś im z tyłu wpadnie. Nie wątpię też w siłę ofensywną OM i podejrzewam, Olimpijczycy pokonają rywala.
OM - Montpellier / 1 - 1,75
OM - Montpellier / BTS - 1,90
OM - Montpellier / powyżej 2,5 gola - 2,00
Nie wiem na jakiej podstawie oceniasz że Marsylia ma słabą obrone? Na ostatnie 9 meczów u siebie (nie licząc tego z Monaco) Marsylia nie straciła ani jednej bramki. Może to poprostu Falcao i spółka byli zbyt mocni, jak sie okazuje nie tylko dla Marsylii, bo pragnę przypomnie ze piłkarze z księstwa &quot;Mają raptem&quot; 23 gole strzelone wiecej od drugiego w tej klasywikacji przeciez tak mocnego PSG. Powiesz ze wyjazd z Lyonem grali jasne, ale zawsze to wyjazd na dodatek Lyon to nie sa jakies ogórki i raczej mają kim strzelac. A dodam ze Montpellier przegrało wszystkie 6 ostatnich meczy wyjazdowych strzelając raptem 2 gole a tracąc ich aż 14. wiec biorąc na logike i ostatnie wystepy obu tych zespołów to BTTS wydaje sie byc troche naciągane, ale wiadomo boisko wszystko zweryfikuje. Ja osobiscie stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
PSG - Monaco
Takie info &quot;Marco Verratti nie zagra w meczu przeciwko AS Monaco. Na dzisiejszym treningu Włoch doznał kontuzji lewej łydki.
Po dokładnych badaniach klubowi lekarze orzekli, że nie będzie zdolny do gry przez około dwa tygodnie.&quot;

Kto Waszym faworytem tego starcia gigantów tego sezonu? ;&gt;
 
S 20

szumek19

Użytkownik
PSG-Monaco
Typ: 2
Kursy nie grają, wg mnie mega zawyżony kurs na Monaco. Mecz 50/50, dla mnie Monaco w lepszej dyspozycji, strzela bardzo duzo bramek. PSG w dodatku zagra bez najlepszego pomocnika tej ligi.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Lorient - Dijon

Lorient na razie okupuje ostatnie miejsce, ale myślę, że oni się akurat utrzymają. U siebie na sztucznej nawierzchni będą ciułać te punkty i to powinno wystarczyć. Ostatnio w końcu zaczęli strzelać i punktować, porażka 0:4 z Monaco nic nie znaczy, z Monaco każdy dostaje wpierdziel. Dijon na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrali, patrząc pod kątem tego jak grają na wyjeździe, widziałem ich mecz z Lille, to w ogóle mnie to nie dziwi.
Kursy spadają, ale to zrozumiałe.

Typ: Lorient @1.90 3/10 Bet365
edit: Dorzucam jeszcze Bastię @2.30 2/10 Bet365
Podobny typ zespołu jak Lorient. Najgroźniejsi u siebie, rywal tragiczny na wyjazdach. __________________
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
Patrząc na ostatnie rozgrywane spotkania tych zespołów możemy zobaczyć znaczną przewagę drużyny Nice która na 20 spotkań przegrała tylko 6 razy, 9 meczy wygrała a 5 spotkań zakończyło się remisem. Tabela Ligue 1 udowadnia nam ,że mój proponowany typ jest jak najbardziej przemyślany ponieważ Nice plasuje się na 2-gim miejscu zaraz za AS Monaco. Kontuzjowani zawodnicy Nice: Baysse, Pereira, Le Marchand, Belhanda, Cardinale, Boscagli, Eysseric (nie wszyscy grają w pierwszym składzie). Kontuzjowani zawodnicy Guingamp: Salin, Angoua, Martinet, Lemaitre, natomiast za zebrane kartki zmuszony będzie pauzować Diallo. Górna strona tabeli strzelców ukazuje nam dwóch zawodników Nice na 5-tym miejscu znajduje się Plea z 10-cioma trafieniami a Balotelli jest 7-udmy z 8-oma zdobytymi golami. Najbardziej bramkostrzelnywm zawodnikiem drużyny Guingamp jest Briand który znajduje się na miejscu 14-stym z 6-cioma trafieniami. Według mnie mecz ten odbędzie się bez większych niespodzianek. Dla zespołu Nice jest to ważne spotkanie które może przesądzić o wygranej ligi (choć jeszcze dużo spotkań przed nami). Dodatkowym atutem Nice jest gra na swoim stadionie oraz przy swojej publiczności która będzie im dodawała skrzydeł. Mecz w którym padnie mało bramek według mnie zakończy się wynikiem pozytywnym dla Nice.*
Nice - Guingamp [email protected] bet365 ✅ 3:1
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
PSG - Monaco
jak zobaczylem linie na kartki to sie mocno zdziwilem, azjan 4 po fajnym kursie, obie ekipy sa w gazie walcza o mistrzostwo wiec nie ma prawa nikt tu odstawiac nogi, stawka meczu jest bardzo wysoka i ewentualne zwyciestwo moze przyblizyc do tytulu
ov 4 kartki azjan @1.80 bet
⛔
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
PSG - Monaco
Szykuje się ekstra meczycho i oby takim było. Każdy zna moc tych ekip, jedyne czego bym sobie życzył to aby mecz nie stał się brzydkim widowiskiem tak jak było to w przypadku meczu Monaco - Lyon ... czerwona kartka, głupie zachowanie zawodników i multum błędów sędziowskich.
Jeśli nie przydarzy się coś niespodziewanego jak czerwo czy jakieś głupie sędziowanie to upatruje tutaj pięknej walki i tego, że obydwie ekipy pokażą to co mają najlepszego.
Obydwie drużyny strzelą gola 1,66 Bet365​
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
PSG - Monaco
jak zobaczylem linie na kartki to sie mocno zdziwilem, azjan 4 po fajnym kursie, obie ekipy sa w gazie walcza o mistrzostwo wiec nie ma prawa nikt tu odstawiac nogi, stawka meczu jest bardzo wysoka i ewentualne zwyciestwo moze przyblizyc do tytulu
ov 4 kartki azjan @1.80 bet
Witam
Przy azjanie bet wchodzi juz jak beda 4 kartki czy od 5 dopiero??
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeżeli na brak przegranej lidera i to w bardzo dobrej formie, z drużyną, która nie jest już tą samą maszyną do wygrywania jak chociażby w ostatnim sezonie możemy złapać 2.7 to nawet nie ma się nad czym zastanawiać.
Mecz 50/50 a tu takie kursy.
PSG - Monaco X2 2.7
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
PSG - Monaco

Poniżej 2,5 bramek @2.45 ✅✅Unibet

Takiego kursu na under nie można odpuścić, spotkanie drugiej z trzecią drużyną Ligue 1, PSG na własnym boisku wciąż bez porażki i na 10 spotkań rozegranych w Paryżu tracą tylko 3 bramki. Monaco to maszynka do zdobywania bramek.
Tabela over/under drużyny z Monako nie zapowiada że nie zobaczymy dziś dużo bramek 18/3 ale PSG musi być gotowe na ofensywne Monaco jeśli chcą wygrac.
Liczę że jak to bywa w większości meczów na szczycie nikt nie będzie chciał tego przegrać więc gra obu drużyn będzie mocno defensywna.
Cięzko mówić o szpitalu ale w obu ekipach zabraknie podstawowych graczy.


PSG
Aurier S., Krychowiak G, Pastore J., Verrati M.

Monaco

Dirar, Traore
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom