>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 Kolejka Premier League 18-20.01.2014

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
NIektóryz widzę nieźle zwariowali grając Chelsea za 1.65. Nie mówię tutaj o niemożliwości wygrania tego meczu przez Chelsea, ale o fakcie, że ten kurs jest strasznie mały.

Dlatego tez proponuję się wstrzymać z graniem na gospodarzy do 16.50, bo wtedy kurs powinien łądnie skoczyć:

Po 1. Nie znamy skłądu ManU. On może zaskończyć tylko na plus jeżeli będą grali Ronney, a może i nawet Robin. Nawet jak usiądą na ławce to United będzie silniejsze niż bez nich w ogóle. Jeżeli chociaż jeden z nich zagra to buki będą korygować kurs na gości, bo tak niski kurs jaki jest teraz jest pochodną słabszej postawy w tym sezonie, ale również brakiem dwóch najważniejszych ogniw tego zespołu.

Po 2. Od wystawienia kursów leciały w dół na Chelsea. Wiekszośc grających na United czeka na sam koniec, bo wtedy kursy na nich będa największe. Jak wiekszośc typerów szukających value (tak, granie United po 5+ jest value) zagra tego beta, to buki skorygują kursy. Taka sytuacja wystepuje bardzo często przy wielu meczach.

Nie ma w mojej ocenie szans, aby 15 minut przed meczem kurs na Chelsea nie urósł. Jak tak sie nie stanie to będę niesamowicie zdziwiony. To tak przy okazji, jak ktoś jeszcze nie zagrał na Chelsea, a chce, to niech zastanowi sie nad moimi argumentami, aby czekać.


Co do moich typów na ten mecz to gram dwie rzeczy. Po pierwsze Chelsea +1.5 gola. Mourinho może i na wyjazdach stawiał autobus, ale to częśc jego taktyki. Na wyjazdach nie przegrywać, a u siebie wygrywać. Z United nie przegrali z Arsenalem nie przegrali. U siebie lokonali Liverpool już i to bez większego problemu, całkowicie dominując nad Liverpoolem. Ja wiem, że Liverpool był po wyjazdowym meczu z City, ale Mouronho kompletni wyłączył z gry Suareza i pozbawił L:iverpool złudzeń, zwłaszcza w środku pola i w defensywie. Dzisiaj Mourinho nie będzie murował, bo nie ma na bardzo przed kim murować, a po drugie ofensywa złapała zbyt wiele wiatru w żagle. Hazard zwawiował po prostu, nie da się go zatrzyać, Willian zwariował, strzela Torres. Chelsea gra dobrze w tyłąch, a do tego dokładają świetną dyspozycję w przodzie i dlatego punktują aż miło.

United w tyłąch zawodzą. Pisałem to na początku sezonu, że Ferguson nie zostawił kompletnego zespołu zwłąszcza w defensywie. Chyab tylko de Gea prezentuje bardzo dobry poziom w tym sezonie. Wśró obrońców nie ma lidera i kogoś w wybitnej formie. W środku opuścił poziom Carrick, Fletcher po tylu kontauzjach pewnym punktem tez nie jestt. Ja nie widzę szans, aby oni powsztrymali Hazarda i spółkę. Tylko Mourinho jest do tego zdolny, ale tak jak pisałem wcześniej, on nie powinien tutaj grać nazbyt defensywnie.

Z typem na gole Chelsea czekam prawie do 17, bo jak pisałęm wczesniej kurs powinien urosnąć, mam nadzieje, że doboje do 1.95, a może nawet i 2.00. Narazie e bet365 jest 1.80 i ten kurs jest do gry, ale chyba warto poczekać.

Drugi typ to kartka dla Ramiresa. W mojej ocenie pewniak do gry, nawet przy przybyciu Maticia. Daje sporo w przodzie i w tyłąch. NIgdy nogi nie odstawia, faule taktyczne są dla niego codziennością. Sporo kartek Łapie w tym sezonie ( w lidze 7 ), bo Mourinho często wymaga od swoich środkowych przerywanie akcji w środku boiska. Problem będzie jak Chelsea szybko rozstrzela United, ale mam nadzieje, że nawet jak tak się stanie to i tak w defenwywie trzeba będzie być czujnym do ostatniej sekundy, bo Chelsea już kiedyś roztrwoniła 3-0 z United u siebie. Mouronho na ławce, a Ramires na boisku. Kurs 3.00 w Unibecie to moim zdaniem bardzo ciekawa opcja.

Chelsea - United

Chelsea powyżej 1.5 gola 1.83@bet365 // nie ma ani Rooneya ani Robina więc kursy nie nskoczyły. 1.83 szału nie robi, ale ja to gram.

Ramires karta 3.00@Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja rozumiem, że na forum jest wiele fanów United itd. oraz to, że wiele osób bardziej kieruje się sympatią do klubu niż obiektywnym podejścia do meczu, ale kompletnie nie rozumiem tego pisania, że 1,70-1,90 na Chelsea przy takich okolicznościach jest &quot;nie do gry&quot;.
Ja może przytoczę mecz z przed około miesiąca Manchesteru City - Arsenalu Londyn (wicelider vs. lider), kursy identyczne jak i dzisiaj, a sam mecz skończył się wynikiem 6:3 czyli dość pewnie w stronę gospodarzy. Tak samo ta sama Chelsea pokonała ten genialny Liverpool z Suarezem na czele.
Manchester United jest niżej w tabeli i gra gorzej niż czołówka, do tego dochodzą kontuzje. Jedynymi argumentami za United to takie typu: &quot;Ja wierzę w United&quot;, &quot;Widzę, że masuffka na Chelsea to gram na Manchester&quot; itd. Tak na przekór ludziom, &quot;a nóż widelec się uda&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester United
/ Obie strzelą |1.90| ▶ Unibet !
Chyba nie ma się tutaj co rozpisywać. Przeglądam ten dział tak czytam i czytam, nie widzę aby ktokolwiek stawiał na obie ekipy żeby strzeliły. No to ja jednak spróbuję. United bez Rooneya i bez Robina, ale to nie oznacza, że nie ma tam kto strzelać. Na pewno grają gorzej niż w tamtejszym sezonie, od kiedy pod wodzą jest Moyes, grają jakoś ospale i bez pomysłu na grę ale to dalej silna marka i nie wolno ich skreślać. Dziś wylatują do Londynu, aby zatrzeć ślady z ostatnich meczy, ale to może nie być takie proste. Po drugiej stronie The Blues, ekipa która u siebie solidniej pogrywa sobie z &#39;&#39;najlepszymi&#39;&#39; ale również ma swoje przestoje, w obronie. Prawdopodobnie zobaczymy Welbecka, w podstawowej &#39;&#39;11 United i on będzie polował na bramkę Cecha, kurs jest jak najbardziej warty grania. Kurs na Chelsea, to już 1,70 i pewnie będzie spadał dlatego nie będę tego grał, ale pójdę w stronę bramek.
Z grubej rury zaczynam pierwsze typy bo stawiam przeciwko wszystkim...ale nie wierzę ze dzisiaj obie druzyny strzela..owszem chelsea strzeli gola tak jak robily to wszystkie druzyny grajace przeciwko MU, ale ze man utd strzeli gola? Nie sadze, kto tam ma sttrzelac? Welbeck? Obroncy chelsea go tak skopia ze odechce mu sie grać, pozdrawiam. Przy okazji tej analizy stawiamy na chelsea
BTS? Nie @ 1.72 3:1 -
Chelsea win @ 1.70 +
Wymarzony debiut? raczej nie...Wonderkido, leci reputka ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Nałogowiec @ ... Obrońcy Chelsea go tak skopią? trochę więcej kultury ???? .. hmm... ciekawe ja mimo, że jestem za Chelsea, jestem tutaj obiektywny i znam wartość Manchesteru nawet jak są w okrojonym składzie. Chelsea ma to do siebie, że z tymi &#39;wyższej rangi&#39; jak pisałem wyżej grają zbyt pasywnie. Ale na obie ekipy po golu jak najbardziej stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john90 115

john90

Użytkownik
West Brom - Everton
Everton over 1.5 (kurs 2.10) ⛔
Bukmacher: Bet365


West Brom w ostatnich 5 spotkaniach u siebie zanotował bilans 1-2-2. Everton na wyjeździe 2-3-0. Jednakże biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań obu drużyn w PL to WBA ma bilans 1-4-5, Everton natomiast 6-3-1. Everton w tym sezonie prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Dobijają się bardzo mocno do czołowej 4-5. Dzisiaj swój mecz pewnie wygrał Tottenham, wczoraj punkty stracił Liverpool, więc aby wskoczyć na 4 miejsce w tabeli muszą jutro wygrać. Zabraknie jutro bardzo kreatywnego Barkleya, ale poza tym osłabieniem trener ma do dyspozycji praktycznie najlepszą 11. Everton jest zdecydowanie lepszą drużyną i myślę, że jutro powalczą o komplet punktów. A przy takim kursie, nie omieszkam nie spróbować.

Edit:
Delikatnie spróbuję też Everton over 2.5 - kurs 4.50 - Bet365 ⛔
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Ja rozumiem, że na forum jest wiele fanów United itd. oraz to, że wiele osób bardziej kieruje się sympatią do klubu niż obiektywnym podejścia do meczu, ale kompletnie nie rozumiem tego pisania, że 1,70-1,90 na Chelsea przy takich okolicznościach jest &quot;nie do gry&quot;.
Ja może przytoczę mecz z przed około miesiąca Manchesteru City - Arsenalu Londyn (wicelider vs. lider), kursy identyczne jak i dzisiaj, a sam mecz skończył się wynikiem 6:3 czyli dość pewnie w stronę gospodarzy. Tak samo ta sama Chelsea pokonała ten genialny Liverpool z Suarezem na czele.
Manchester United jest niżej w tabeli i gra gorzej niż czołówka, do tego dochodzą kontuzje. Jedynymi argumentami za United to takie typu: &quot;Ja wierzę w United&quot;, &quot;Widzę, że masuffka na Chelsea to gram na Manchester&quot; itd. Tak na przekór ludziom, &quot;a nóż widelec się uda&quot;.
Te dwie drużyny w ligowej tabeli dzieli dziewięć punktów, Chelsea strzeliła 5 bramek więcej i pięć mniej straciła. Czy to jest tak dużo, biorąc pod uwagę że Manchester United jest w kryzysie? Moim zdaniem nie. Dlatego wolałbym zagrać choćby X2 po 2.20 niż 1.66 na Chelsea. United lepiej radzą sobie na wyjazdach. W ogóle to mi remisem pachnie w tym meczu, ale każdy gra co chce. Ja np póki co odpuszcza, może coś na live zagram.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
West Brom - Everton
Everton over 1.5 (kurs 2.10)
Bukmacher: Bet365

West Brom w ostatnich 5 spotkaniach u siebie zanotował bilans 1-2-2. Everton na wyjeździe 2-3-0. Jednakże biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań obu drużyn w PL to WBA ma bilans 1-4-5, Everton natomiast 6-3-1. Everton w tym sezonie prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Dobijają się bardzo mocno do czołowej 4-5. Dzisiaj swój mecz pewnie wygrał Tottenham, wczoraj punkty stracił Liverpool, więc aby wskoczyć na 4 miejsce w tabeli muszą jutro wygrać. Zabraknie jutro bardzo kreatywnego Barkleya, ale poza tym osłabieniem trener ma do dyspozycji praktycznie najlepszą 11. Everton jest zdecydowanie lepszą drużyną i myślę, że jutro powalczą o komplet punktów. A przy takim kursie, nie omieszkam nie spróbować.
Edit:
Delikatnie spróbuję też Everton over 2.5 - kurs 4.50 - Bet365
Ja się pod tym podpiszę, ale...
Everton naprawdę bardzo dobry sezon, ostatnie wyniki również w przeciwieństwie do WBA. Efektem tych wyników jest wiadomo - zmiana trenera. Drużynę obejmie Pepe Mel i już na starcie czeka go bardzo trudne wyzwanie, mecz z Evertonem.
Zdecydowanie chciałem uderzyć w dwójkę, ewentualnie X2 po również atrakcyjnym kursie @1.40. Zastanawia mnie jedynie czy ostatnie słabe wyniki były spowodowane chęcią wyrzucenia trenera czy po prostu ekipa WBA jest tak tragiczna (6 punktów w 10 meczach). O ile mnie pamięć nie myli to w zeszłym sezonie WBA bardzo solidnie grało w domu. Ten sezon mierny! Czy coś się zmieni w ekipie? Zobaczmy wkrótce! Zmiana trenera zawsze motywuje do lepszej gry, ale na efekty myślę bedziemy musieli jeszcze poczekać!
Wynik: 1-1
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Teraz muszę trafić.. ????
W dzisiejszym meczu spotykaja się dwie drużyny z..przeciwnych biegunów? Everton musi walczyć Z KAŻDYM aby pozostać w kontakcie w czołówką i powalczyć o ligę europejską, bo moim zdaniem LM jest poza ich zasiegiem..West Brom ma 3 pkt przewagi nad strefą spadkowa, czyli tyle co nic ale w takim meczu na styku ja uważam, że wygra drużyna po prostu lepsza, o lepszych umiejętnościach która tutaj jest Everton. W dodatku West Brom ma serie dwóch porażek..na pewno będą chcieli się przełamać, ale Everton im na to nie pozwoli, za duże pieniądze wchodzą w grę(patrz występ w LE)..i nie mówcie, że to środek sezonu bo w angielskiej walczyć trzeba cały czas ???? Pozdrawiam
Everton wygra @ 2.05 | 7/10
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
West Brom vs Everton
West Brom strzeli ? | NIE ⛔ 77min na 1:1
@ 2.80 / Unibet


Everton ma wyjazdowy mecz do West Brom, który z 21 oczkami zajmuję 14 pozycję w PL. Gram na ten mecz bez gola dla gospodarzy. Everton ma najmniej straconych bramek w lidze, razem z Kanonierami. Ich defensywa spisuje się na &quot;5&quot;. W ostatnich 5 meczach Everton z West Brom stracił tylko jedną bramkę. Tydzień temu Everton pokonał u siebie pewnie Norwich 2:0.
Mecz z Evertonem będzie pierwszym testem dla nowego trenera West Bromu - Pepe Mela. W formacji defensywnej u gości bez zmian. Gospodarze wystąpią bez Gorana Popov, Billy Jones i Victor Anichebe. Kurs mnie bardzo skusił i zaryzykuję.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Mecz z Evertonem będzie pierwszym testem dla nowego trenera West Bromu - Pepe Mela.
I właśnie dlatego bym tego nie grał. WBA wbrew pozorom nie jest słabą ekipą, dodatkowo nie wiadomo jak ustawi ich Mela. Według mnie na Evertonie jest presja, spowodowana tym, że mogą wskoczyć na czwartą pozycje. WBA dziś strzela.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja szukam kartek...
Sędzią jest Oliver, 21 meczy: 81 żółtych i 3 czerwone kartki. Linia wystawiona przez Bet365 to 3.5 kartki i tą linię mam na tapecie. W 21 meczach pokrył on nią 12 razy a więc nie ma się co zachwycać.
WBA w tym sezonie w swoich spotkaniach tą linię pokrywało - 10 razy na 24 spotkania. W meczu na Goodison Park, padł remis 0-0 i były 2 kartki. Sędziował East, który pod względem kartek jest podobny do dzisiejszego arbitra. Linię 3.5 kartki poprzedni arbiter meczu między WBA a Evertonem pokrył 6 razy na 17 spotkań. Przejdźmy do Evertonu.
Podopieczni Martineza rozegrali w tym sezonie 24 spotkania i pokryli zakład 12 razy. Analizując to zauważyłem,że często zakład w spotkaniach Evertonu był zamykany poprzez ich przeciwników.
Teoretycznie wydaje się,ze kartki powinny wejść. Ja jednak cenię Olivera za to,że potrafi bez kartek zapanować na boisku a kartek nie wlepia pochopnie.
Ja próbuje:
WBA-Everton
poniżej 3,5 kartki azjan
1.75
Bet365
 
P 73

phamrol

Użytkownik
WBA: Foster, Reid, Lugano, Olsson, Ridgewell, Brunt (c), Morrison, Yacob, Gera, Vydra, Anelka
Everton: Howard, Baines, Jagielka, Distin, Coleman, Barry, McCarthy, Osman, Oviedo, Mirallas, Lukaku
Oba ustawienia ofensywne. Nie twierdzicie, że zbyt odważnie podchodzi Pepe Mel do spotkania z Evertonem? Teoretycznie jeden def. pomocnik, reszta ze skłonnościami ofensywnymi i w dodatku dwójka napastników. Może być ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom