>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Primera Division 13-15 lutego 2010r.

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Atletico - Barcelona

- Barcelona zagra osłabiona szczególnie w obronie:
* Pique (19/2)
* Marquez (10/0)
* Abidal (14/0)
* Alves (16/3)
* Toure (9/0)

- Możliwe, że Guardiola będzie musiał postawić na młodych zawodników, co w starciu ze świetnymi zawodnikami ofensywnymi Atletico (Forlan, Aguero, Reyess, Simao) może przynieść słabe efekty.
- Potencjał w ataku Barcy również wszyscy znamy, więc o wynik mojego typu w tym spotkaniu jestem pewien.
Typ: Obie strzelą gola @ 1.70 / 7/10 / Bwin

GL !

edit // no to tym bardziej polecam typ ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Villarreal CF - Athletic Bilbao 1 1.80 ✅
Villarreal CF - Athletic Bilbao over 1.85
✅
Kursy na Żółciaków spadły już u pewnych buków z 1.95 na 1.7. Gospodarze lecą w kulki ???? , przegrali ostatnie 2 spotkania z Realem Mallorca i Osasuną odpowiednio 1:0 i 0:2. Łodzianie na wyjazdach przegrywają praktycznie każdy mecz (zaledwie jeden wygrali) ale u siebie prezentują całkiem lepszą formę (6-3-2). Gospodarze mieli walczyć o Europejskie puchary ale jeśli nie przerwą złej passy w tym meczu, może im to przyjść z wielkim trudem (zajmują 10pozycje). Ich rywal wprawdzie zajmuje wyższe, 7 miejsce ale na wyjazdach gra w kratkę (4-2-5) i co ważniejsze, na stadionie Villarreal nie wygrali już dawno.. Ich ostatnie spotkania na tym obiekcie to: 2-0, 1-0, 3-1, 3-1, 3-1. Spotkanie to wydaję się być również overowe, bo oba zespoły przez ostatnie mecze tracą bramki a bilans ich bezpośrednich spotkań również jest wysoki pod tym względem. Ilość zdobywanych i traconych bramek w obu zespołach jest praktycznie równy. Ostatni mecz dla gości był wygrany 3:2 z Xerez. Czekałem na przełamanie niechlubnej serii gospodarzy..

Xerez - Real Madryt 2 1.27
✅
Kurs może nie zachwyca ale 1.27 w tym przypadku jest całkiem opłacalne dla wzbogacenia jakiegoś singla. Dlaczego?
+ Dla Ikera Casillasa będzie to jubileuszowy 500 występ w Realu Madryt ;)
+ Xerez gra gorzej u siebie niż na wyjazdach ;) (Ale w obu przypadkach praktycznie najgorzej w lidze ;) )
+ Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 5:0 dla Realu.
+ Czas gonić lidera który rozegra trudne wyjazdowe spotkanie.
+ W 10 ostatnich meczach Real przegrał tylko z Barcą 1:0 na wyjeździe i raz zremisował z Bilbao.
+ Gospodarze wygrali nie tak dawno z słabiutką na wyjazdach Mallorca 2:1 i 3pkt z tego meczu powinny im wystarczyć na jakiś czas ;)
+ Jeśli mnie pamięć nie myli, na litość boską! Xerez w tym sezonie wygrało zaledwie 2razy!
Robson// Real na wyjeździe w Bilbao też pzregrał 0:1 ;)
A fakt, macie chłopczyki racje ???? Przy analizowaniu połączyłem Bilbao z Osasuną ;);)
_____________________
Faktycznie, jak poniżej napisał Fabik10 ciekawie wygląda spotkanie wyjazdowe Valencii.
Gijon - Valencia 2 1.80 ⛔
Nie mam pojęcia skąd wziął się taki kurs? Gijon praktycznie wszytko przegrywa, Valencia może nie gra najlepiej w lidze ale w końcu zajmuje 3 miejsce! Wystarczy spojrzeć na tabele La Liga i wszytko wskazuje na gości! Ostatnie 3 spotkania tych drużyn:
Valencia - Gijon 2:2
Gijon - Valencia 2:3
Valencia - Gijon 2:3
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Tak, Real przegrał z Bilbao, ale Bilbao to inny poziom niż beniaminek Xerez, który niczym torpeda mknie do drugiej ligi... Osobiście nie widzę innego rozwiązania niż wygrana Madrytu. Wraca Cristiano Ronaldo i w parze z Higuainem stworzą atak, który z pewnością ukłuje Xerez ????
PS. Jeszcze w ostatnich 10 meczach Real zremisował z Osasuną 0:0 ???? .
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Gijon - Valencia
- Fatalna forma Sportingu, 4L z rzędu.
- Porażka z Almerią pomimo grania praktycznie przez cały mecz z przewagą jednego zawodnika.
- Osłabienia w szeregach gospodarzy:
* Gregory (19/2) - lider obrony.
* Barral (20/1) - podstawowy napastnik.
* Luis Moran (16/3)

- Valencia to drugi po Barcelonie najlepiej grający zespół na wyjeździe.
Typ: Valencia &#39;90 @ 1.85 / 7/10 / 188Bet, 5Dimes
 
P 0

pavlinho

Gość
Nie wiem dlaczego ktoś tutaj chce typować Villarreal, odradzam. Dlaczego? Dlatego:
Kontuzjowani:
Cazorla 14/3
Rossi 20/5
Wątpliwy występ:
Capdevilla 21/4
Zawieszeni:
Bruno 17/0
Llorente 14/4
Athletic bez poważniejszych osłabień.
Jakiś under 2.5, albo Athletic z X.
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Gijon- Valencia CF (pierwsza połowa)
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W sobotni wieczór o godzinie 18 na murawę stadionu El Molino wybiegną drużyny Sportingu Gijon i Valencii. Zdecydowanym faworytem spotkania jest zajmująca 3 miejsce w lidze Valencia. Nietoperze mają drugi po Barcelonie najlepszy bilans spotkań na wyjeździe 7-2-2. Chociaż z meczami wyjazdowymi mieli ostatnio mały problem. Ostatni raz wygrali w meczu wyjazdowym z Xerez miesiąc temu. Mimo to powinni sobie poradzić z przeciętnym Stortingiem któremu ostatnio nie wiedzie się najlepiej. Drużyna ta nie potrafi wygrać już od 10 stycznia a cztery ostatnie mecze zakończyły się dla niej porażkami. Całkiem korzystnie wygląda bilans spotkań u siebie Sportingu (5-3-3), ale myślę że przy ich obecnej formie nie są w stanie zatrzymać Valencii. Do składu Nietoperzy po przerwie spowodowanej kontuzją ma wrócić Joaqin. Nie potwierdziły się natomiast informację o powrocie Davida Nawarro. W ostatnim potkaniu tych drużyn padł remis 2-2. Tym razem przewiduje dość zdecydowane zwycięstwo Valencii. Powinien w tym pomóc as w talii Unai’a Emery- David Villa, zdobywca 15 bramek w tym sezonie. Typ na pełny wymiar czasu jest zajęty, więc zaryzykuje typ na pierwszą połowę, który tez jest bardzo prawdopodobny.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Sporting Gijon - FC Valencia
1:1
Mecz, który rozpocznie 22 kolejkę zmagań w Primera Division to pojedynek Sportingu Gijon z Valencią. Faworytem tego starcia jest ekipa gości, która zajmuje obecnie 3 pozycję w tabeli. Gospodarze plasują się na 13 pozycji. Sporting w ten sezon rozpoczął nie najgorzej chociaż w ostatnich spotkaniach zdecydowanie spuścił z tonu przegrywając ostatnie 4 spotkania z rzędu. Celem tej drużyny jest utrzymanie się w lidze i jak do tej pory to zadanie realizują lecz muszą pamiętać, że nad 18 Realem mają przewagę 6 punktów. Natomiast zawodnicy Valencii w ostatniej kolejce pokonali drużynę z Valladolid 2:0 jednak w dwóch ostatnich spotkaniach na wyjeździe nie udało się zdobyć 3 punktów przegrywając z Sevillą i remisując z Tenerife. W tabeli mają przewagę 5 punktów nad czwartą drużyną lecz nie jest to na tyle duża przewaga by móc spocząć na laurach (na razie Valencia ma zapewniony występ w Lidze Mistrzów bez kwalifikacji). Dlatego uważam, że nie powinno być problemu z motywacją. Dla obu zespołów na pewno będzie to ciężki mecz więc trudno jednoznacznie powiedzieć, która ekipa wywiezie 3 punkty. Aktualnie wydaje się, że to piłkarze Valencii są w lepszej dyspozycji. Dlatego postawię na zwycięstwo tej drużyny. Dodatkowo przypomnę, że ostatni pojedynek w lidze obu drużyn zakończył się wynikiem 2:2.

Moje propozycja:
Valencia (kurs około 1.80)⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Popieram typ na obie strzelą Atletico - Barcelona. U mnie jednak już kursu 1,70 nie złapię, ale gram po 1,50 na over 2,5

Atletico Madryt - FC Barcelona
- z różnych powodów w Barcelonie nie zagrają: Abidal, Dani Alves, Pique, Marquez, Yaya Toure i Czygrynski.
- Atletico w lidze gra słabo, ale sezon jeszcze nie jest stracony. Awansowali do finału Pucharu Króla, a i w lidze jeszcze ciągle mają szansę podgonić rywali.
- Forlan, Aguero, Simao Sabrosa, Jose Antonio Reyes... potrafią grać i to bardzo dobrze. Barcelona będzie chciała zdominować wydarzenia na boisku, ale to samo będą próbowali uczynić gospodarze.
- Kulawa defensywa Atletico... Barca powinna dzisiaj postawić na atak, aby odciążyć linię defensywną, a z racji iż obrona Atletico spisuje się tak, a nie inaczej powinniśmy oglądać dzisiaj wiele bramek.
- Nie wykluczam nawet końcowego zwycięstwa Atletico, ale jednym z najbezpieczniejszych typów na ten hitowy mecz wydaje się być over 2,5.
Mój typ: over 2,5 - 1,50 w Tobet [9/10]

---------------

Espanyol - Deportivo La Coruna @ under 2,5 - 1,58 w Unibet [5/10]
Espanyol zdobył w tym sezonie ledwie 14 bramek! Deportivo dobrze zorganizowane taktycznie przez Lotinę zapewne gospodarzom więcej jak jednej bramki zdobyć nie pozwoli. Jak dla mnie wynik underowy, ale kurs trochę mały.

Getafe - Almeria @ under 2,5 - 1,75 [4/10] | Getafe - 1,70 [3/10]
Bardzo dobry mecz Getafe w półfinale Pucharu Króla przeciwko Sevilli, ale wygrana 1:0 nie pozwoliła awansować do kolejnej rundy. Teraz mecz z Almerią, która zagra bez podstawowego obrońcy Chico (19/0). Getafe bez pomocnika Boatenga, którego zastąpi Celestini. Dla mnie Getafe lub under 2,5.

Sevilla - Osasuna @ under 2,5 - 1,75 [5/10]
Osasuna po serii 4 zwycięstw z rzędu oddaliła się od strefy spadkowej i ze spokojem może spoglądać przynajmniej w najbliższą przyszłość. Warto jednak zauważyć, że twarda gra w obronie ekipy trenera Camacho ma pozytywne skutki w meczach z drużynami z czołówki. Sevilla ostatnio zgubiła wielką formę i gra w kratkę. Dobre występy przeplata ze słabszymi jak np. porażka z Saragossą 1:2. Nie zdziwię się jeśli goście urwą punkty faworyzowanej Sevilli. Sam jednak skłaniałbym się ku underowi.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Hiszpania -&gt; La Liga


17:00
Alfonso Pérez, Madryt

Getafe vs. Almería

Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.81
Bukmacher: PinnacleSports

Mecz XXII kolejki La Liga pomiędzy ósmym Getafe i piętnastą Almeríą. Gospodarze nie są w najlepszej formie, z ostatnich pięciu meczów wygrali tylko jeden, strzelając w nich tylko 2 gole. Cztery z tych meczy zakończyły się underem. Jeśli Getafe myśli o europejskich pucharach, mecze takie jak ten z Almeríą muszą wygrywać.
Ale goście wcale nie muszą dziś przegrać z graczami ze stolicy. W pięciu ostatnich meczach przegrali tylko raz, co jak na zespół, którego celem jest utrzymanie całkiem niezły wynik. Almería to zespół znany z defensywnej gry, myślę, że dzisiaj również nie ujrzymy zbyt wielu bramek. Statystyki tych drużyn w La Liga:

Getafe - 11/21 meczów poniżej 2,5
Almería - 12/21 meczów poniżej 2,5

Co do wyniku, to obstawiałbym, że mecz zakończy się rezultatem 0-0 lub 1-0 dla Getafe.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Santander-Malaga
Typ: 1
Kurs: 2,19
Bukmacher: Pinnacle

Racing Santander po odpadnięciu z Pucharu Króla walczy już tylko w lidze. Odbili się ze strefy spadkowej po serii kilku naprawdę dobrych meczy. W ostatnim meczu pokonali u siebie Atletico Madryt w dziwnym meczu, przegrywali do 88min 1:2 a wygrali 3:2. Sam wynik był odzwierciedleniem tego co działo się na boisku, gospodarze przeważali ale brakowało im szczęścia które pojawiło się dopiero w końcówce spotkania. Tydzień wcześniej również grali z Atletico Madryt u siebie i mecz zakończył się remisem 1:1 chociaż w tamtym meczu zmotywowani gospodarze przeważali od początku do końca. Myślę że w tym meczu wreszcie dopisze im trochę szczęścia bo piłkarskich umiejętności posiadają na tyle aby pokonać dzisiejszego rywala czyli zespół Malagi który miał też serię lepszych występów ale wraca do swojego normalnego poziomu i punktów w walce o utrzymanie będzie musiał szukać w innym meczu.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Hiszpania -&gt; La Liga


21:00
Heliodoro Rodríguez López
Estadio de Tenerife, Teneryfa

CD Tenerife vs. Mallorka

Typ: 2
Kurs: 3.04 ⛔
Bukmacher: PinnacleSports

Dokończenie XXII kolejki La Liga. Dobrze spisująca się w tym sezonie Mallorka poleci na Wyspy Kanaryjskie na mecz z przedostatnią CD Tenerife. Goście grają w tym sezonie bardzo dobrze, w przypadku zwycięstwa wrócą na 4 miejsce w tabeli, więc mobilizacji nie powinno dziś zabraknąć. Jedyne co może niepokoić to fatalna gra Mallorki na wyjazdach (bilans 1-4-6), ale po takim kursie myślę, że warto zaryzykować, że dziś wieczorem goście się przełamią.
Powinna im to ułatwić forma CD Tenerife, a raczej jej brak. Passa 8 meczów bez zwycięstwa pokazuje, jak fatalnie ostatnio spisują się gospodarze, a ich miejsce w strefie spadkowej jest jak najbardziej zasłużone. Mam nadzieję, że Mallorka w końcu obudzi się i zacznie wygrywać również na wyjazdach, skoro myśli o grze w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak dla mnie lepiej wygląda remis w tym spotkaniu. Tenerife wywalczyła sobie awans, a to że są na 19 pozycji pokazuje jaki jest przeskok pomiędzy pierwszą a drugą ligą. Mallorca to zdecydowanie ekipa do ogrania w dodatku nie zagrają Corrales, Keita, Ruben, Wiktor i Tuni. Tenerife u siebie zdobyło 15 z 17 zdobytych więc też jest to drużyna własnego boiska. Remis będzie sprawiedliwy bo każdy punkt dla Tenerife przybliży ich do utrzymania a Mallorce do gry w europejskich pucharach ;) Przewiduje 1:1 ;) Za drobne na remis można dać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom