>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 14.02 - 17.02.2014

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Moim zdaniem wygrana w Gliwicach nie jest taka oczywista. Wiadomo że Wisła chce wygrać ale Piast tanio skóry u siebie nie sprzeda.
Chciałem jednak napisać że szykuje się zmiana w grze Wisły. Na jesieni grali mocno defensywnie i byli na tyle zgrani że stracili tylko 19 bramek. Jednak teraz ze składu wyleciał Marko i pewnie zastąpi go Chavez. Wiadomo Osman świetny obrońca, twardo gra ale przydarzają się mu się niebezpieczne wślizgi w polu karnym czy zaraz przed nim. Na pewno będzie się starał bo z Hondurasem chce jechać na MŚ jednak Smuda wcześniej grał jedną 11 i każda zmiana jest niewiadomą. W ataku wiadomo Brożek do puki jest zdrowy można liczyć na sporo trafień. Szczególnie że ma kto mu asystować. Na Wiosnę kwartet ofensywny Wisły to Stilić, Garguła i Chrapek co wygląda bombowo. Nie wiem czy 2 pozostałych w pomocy to skrzydłowi Gerier i Sarki czy może defensywny Stjepanovic... Ze składu wyleciał Boguski który leczy kontuzje, wielu na niego narzekało ale tyle co on biegał to chyba nikt, nawet donald. Często był 5 obrońcom i przeszkadzał rywalowi w każdej akcji, typ walczaka. Jeżeli zabraknie Boguskiego i Stjepanovicia który może w ofensywie spisywał się słabo ale za to z Chrapkiem tworzył świetny duet defensywny który już w środku pola przerywał wiele akcji. Podsumowując Wisła chcąc nie chcąc przechodzi na grę bardziej ofensywną i moim zdaniem już rzadko będzie się zdarzać sytuacja underowa w meczach Wisły.
Zważywszy na roszady w obronie Piasta gram tutaj over

Piast Gliwice - Wisła Kraków
over 2.5 - 2.25
over 3.5 - 4.00 ⛔


Bet365
podstawowy skład Wisły zapewne będzie wyglądał tak :


źródło: facebut Wisełki
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Ja wszystkim rozsądnym ludziom polecam dwa razy zastanowić się,zanim zagrają dziś na zwycięstwo Wisły. Na papierze pakę mają piekną,doszedł Stilic,za jakieś 2 -3 kolejki będzie gotowy do gry Dudka i na pewno da to jeszcze większe możliwości Smudzie.
Ale dziś-nikt tak naprawdę nie wie,czy Wiślacy już zdążyli nabrać świeżości po katorżniczych treningach Smudy,a jest wielce prawdopodobne że dalej są &quot;zajechani&quot; i na ciężkich nogach. Druga sprawa,to każdy wie jak Wisła spisuję się na wyjazdach,w końcu kiedyś odpalą-ale czy na pewno dziś ?
Pamiętajmy,że każda drużyna chcę dobrze wejść w rundę i na pewno ani Wisła,ani też Piast nie rzucą się na siebie od początku meczu. Dla Piasta co jak co,ale remis z Wisłą na początek rozgrywek to dobry wynik.Wygrać z Wisłą raczej nie wygraja,ale remis mogą przy odrobinie szczęścia urwać. Ja osobiśćie typuję jednobramkowe zwycięstwo Wisły,ewentualnie remis bramkowy 1:1.
Kanonady i overów typu 3,5 to się nie spodziewam.
Remis 3,0 bet365
DW 1-1 5.50 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Piast Gliwice vs Wisła Kraków
Rzuty Rożne
Over 10.5 @ 1.83 ✅
Over 11.0 @ 2.25 ✅
Over 12.0 @ 2.87 ✅

bet365​

Przeglądałem statystyki poprzednich gier tych zespołów i zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie. I oto na podstawie statystyk stwierdzam, że nie bramki, a rożne warto zagrać.
Otóż tak, mecze pomiędzy Wisłą i Piastem, liczba rożnych (2 ostatnie)
Wisła Kraków vs Piast Gliwice -- 15
Wisła Kraków vs Piast Gliwice -- 14
Mecze Piasta w lidze pod względem rożnych
Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice -- 14
Piast Gliwice vs Korona Kielce -- 8
Mecze Wisły w lidze pod względem rożnych
Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin -- 13
Lech Poznań vs Wisła Kraków -- 11
Statystyki pokazują, że rożnych jest sporo tylko w 1 przypadku (Piast vs Korona) linia nie zostaje pokryta, a w jednym przypadku (Lech Wisła) jedna linia wchodzi.
Przewidywane Składy:
Piast Gliwice: Jakub Szumski - Mateusz Matras, Hebert Silva Santos, Csaba Horvath, Bartosz Szeliga - Victor Nikiema, Radosław Murawski - Tomasz Podgórski, Ruben Jurado, Gerard Badia - Rabiola.
Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Gordan Bunoza, Piotr Brożek - Michał Chrapek, Łukasz Garguła, Semir Stilić - Emmanuel Sarki, Donald Guerrier - Paweł Brożek.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nożna
Mecz:piast-Wisła
Typ: Wisła wygra bez straty bramki ✅✅✅ !
Kurs: 3,65
Bukmacher:Unibet
Analiza: Zespoł z Krakowa , pod wodzą Franka Smudy , odrodził sie i pierwszą runde moze zaliczyć do udanych. Zabierajac sie za tą analize, opieram sie na tym jak zespoł z Reymonta grał w pierwszej rundzie , ilość 19 straconych bramek w przeciągu 21 kolejek , wisła z tyłu była zaporą nie do przejscia , swietny Arkadiusz Głowacki , ktory złapał drugi oddech , dobrze uzupełniał go Jovanović , na bokach obronny dobrze prezentowali sie Bunoza czy Burliga , ktorzy w przypadku groźniejszej akcji rywala , potrafili asekurować środkowych obrońców. Dużym argumentem jest równiez to , ze kadra wisły praktycznie sie nie zmniejszyła , odszedł tylko Patryk Małecki , który i tak był bez formy i jego nieobecność raczej nie wpłynie na gre Wisly , wiec ustawienie obronne bedzie wyglądalo zapewne tak sam jak w rundzie poprzedniej , ewentualnie na lawke powędruje Jovanović , na sródek wróci Bunoza a na lewej obronie zagra Piotr Brożek. Do tego swietnie dysponowany Miśkiewicz ktory kilka razy ratował zwycięstwo i 3 punkty ekipe z Krakowa, za tą swietną postawe dostal nawet powołanie do kadry . Co do ofensywy Wisły , do klubu dołączył dobrze znany na naszych boiskach Semir Stilic, który przecież pare lat gral w Lechu Poznań. Reszta bez zmiań , klasowy jak na polskie boiska Brożek , solidny Garguła , przebojowy Sarki czy Gurierr , więc o zdobycie bramek nie ma co sie martwić. Moze teraz troche o zespole z Gliwic , zespoł tez bez większych zmiań , do zespoły dołączyl pomocnik Victor Nikiema czy obrońca Santos. Nie można powiedzieć ze zespoł Piasta nie ma czym postraszyć bo jest Ruben Jurado Fernandez, czy powracający po cięzkiej kontuzji Wojciech Kędziora , w drugiej lini Podgórski , Hanzel , Cicman , czy wysoki Matras, który jest szczegolnie grozny po stalych fragmentach gry. Jednak moim zdanie w tym meczu gorą bedzie solidna obrona , która powinna uporać sie z ofensywą piasta, kontrolowac mecz w srodkowej częsci boiska i nie pozwolić na tworzenie groźnych sytuacji pod bramką Miśkiewicza.Po 21 kolejkach Wisła plasowala sie na 3 miejscu , po niedzielnej wygranej Kolejorza spadla na 4 miejsce (37pkt) , natomiast piast zajmuje miejsce 11(27pkt) Pierwsze spotkanie tych druzyn zakonczyło sie wygrana Wisły 3:0, po dwóch bramkach Brożka i jednej Gurriera . Moze dzis mecz nie skonczy sie tak wysoką wygrana zespołu Białej Gwiazdy , ale wynik 1:0 , 2:0 jest bardzo prawdopodobny ????




_________________________________________________
Pomogłem , Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzoker89 0

dzoker89

Użytkownik
Piast Gliwice vs Wisła Kraków Over 2 @ 1.63 0:1 Marathonbet
Przyznam szczerze że w dużej mierze opieram ten typ na tym co zamierza grać Smuda na wiosnę. Ze sparingów jak i z wypowiedzi trenera wynika że Wisła ma grać bez klasycznego def. pomocnika. W środku pola rządzić ma trójka Chrapek, Garguła, Stillic i do tego dwóch skrzydłowych. Ustawienie jak na naszą ligę bardzo ofensywne ale i mocno ryzykowne. Trener co prawda zapowiada że u niego wszyscy muszą bronić ale nie da się ukryć że taki Garguła czy Semir to się są asy w grze defensywnej. Oczywiście takie ustawienie stwarza spore możliwości w grze ofensywnej. Do tego zmiany szykują nie w formacjach defensywnych obydwu zespołów. Sporą niewiadomą jest to jak będzie wyglądać obrona Piasta (a już w poprzedniej rundzie mieli jedną z słabszych defensyw), także w Wiśle szykują się dwie roszady bo na środek ma wrócić Bunoza a na lewej wyląduje Piotrek Brożek.
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik

Piast Gliwice - Wisła Kraków
Dzisiejszy mecz jest trudny do wytypowania z kilku względów, a mianowicie takich, że Wisła jest jedną z pozytywnych niespodzianek jesieni jeżeli chodzi o ładną grę i zdobywanie punktów. Natomiast, kiedy spojrzymy na te mecze poza Krakowem to już nie jest tak kolorowo jak to wygląda w ogólnej tabeli. 13 miejsce w tabeli wyjazdowej przy statystyce 1-5-4 nie napawa optymizmem, ale w końcu się trzeba przełamać. Nigdy nie sugeruję się sparingami, ale Wiślacy osiągali w nich różne wyniki, przy większej liczbie tych złych co spowodowane było dużą ich ilością i grą różnymi zawodnikami, również tymi nie ogranymi w Ekstraklasie. Co zwróciło uwagę przy tych sparingach to duża aktywność najefektowniejszego transferu Wisły w tym okienku, a mianowicie Semira Stilicia i można przypuszczać, że to on będzie jedną z czołowych postaci drużyny z Krakowa w najbliższym czasie. Jeżeli dobrze zgra się z Pawłem Brożkiem to naprawdę uważam, że zaliczy sporo kluczowych podań i będę musiał poszukać w najbliższym czasie ofert czy któryś z bukmacherów nie będzie oferował typów na jego asysty. Jeżeli powiedzieć o negatywach, które rzucają się w oczy to jednak słaba jakość tych transferów bo sam Semir nie zamazuje obrazu tego, że Wisła po prostu nie była dość aktywna w okienku. To samo można było powiedzieć przed obecnym sezonem i jakoś Smuda potrafił zrobić dobry wynik więc zobaczymy czy mu to się uda i tym razem. Zobaczymy także co wniesie transfer Dudki chociaż bardziej skłaniałbym się do tego, że jego gra będzie poziomem przypominała bardziej Jelenia (mizeria) po powrocie do ekstraklasy niż na przykład Brożka, który wniósł dobrą jakość.
Jeżeli chodzi o Piast to stracili przede wszystkim Zbiozienia, wkrótce odejdzie zapewne Trela, a transfery do Gliwic również nie były jakieś spektakularne. W poprzedniej rundzie dostali srogie baty od Wisły 3:0, chociaż długo utrzymywali bezbramkowy remis. Jeżeli spojrzelibyśmy na ostatnie mecze ligowe Piasta to można odnieść wrażenie, że nie były one aż takie złe, na 5 ostatnich meczów statystyka wygląda tak: 2-2-1, z czego przegrana z dobrym Zawiszą w Bydgoszczy. Na pewno Piast nie będzie dzisiaj chłopcem do bicia i będą zmotywowani do wyrwania trzech punktów Wiśle. Ich pozycja w tabeli zapewne będzie balansowała stale na granicy dwóch tabel, spadkowej i &quot;mistrzowskiej&quot; i raczej tak bym przewidywał ich przyszłe mecze.
Co do typów to będą one dosyć egzotyczne i już tutaj pojawiły się, ale niestety nie dałem rady szybciej czegoś naskrobać. Jeżeli chodzi o BTS to powinien być, Wisła ma kim kreować grę dochodzą dobre skrzydła i Brożek w ataku, natomiast nie przekonuje mnie obrona, więc coś może wpaść. Piast pomimo wycieczek napastników do okulisty zarządzonych &quot;z góry&quot; tez powinien coś dorzucić, może nawet ze stałego fragmentu gry po wrzutce Podgórskiego ? Dodajmy tego Rubena Jurado, który punktował w sparingach. Co do wyniku to nie spodziewałbym się tu jakiegoś pogromu z jednej lub drugiej stron. Zastanawiałem się nad overem lub underem 2.5, ale był różne wnioski dlatego wybrałem coś innego, a mianowicie dokładną liczbę bramek 2-3. Jeżeli chodzi o rożne to możemy spodziewać się sporo akcji podbramkowych i szansa na strzały, przy szybkich skrzydłach Wisły może wejść spokojnie ten typ. Za drobne można pograć karny, których w tej kolejce jak grzybów po deszczu, a z tego co słyszałem to ma grać Chavez, a więc jakiś kiks z jego strony musi być.

Typ: BTS? TAK ⛔ NIE /// strzały celne można zliczyć na palcach jednej ręki więc o bramki cięzko... coś czuję, że Piast będzie miał ciężką przeprawę z Widzewem, a Wisła z Cracovią
Kurs: 1.95
Buk: betclic


Typ: ilość bramek? 2-3 ⛔ 1 ///
jak wyżej
Kurs: 1.90
Buk: betclic


Typ: ilość rzutów rożnych ? over 10,5 ✅ ///
do połowy chyba było już 8 rzutów rożnych więc typ wszedł dosyć łatwo
Kurs: 1.90
Buk: betsson

Typ: będzie rzut karny ? TAK ✅ TAK /// chybione typy zwróciły się tym karnym, ale po takim meczu ciężko było uwierzyć, że bramka może paść inaczej
Kurs: 3.65
Buk: betsson
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Typ na kartki w dzisiejszym meczu generalnie popieram, ale zapaliła mi się mała lampka ostrzegawcza, w następnej kolejce Wisła ma derby, a o jedną kartkę od zawieszenia są Guerrier, Głowacki i Stjepanovic, być może będą uważać żeby uniknąć zawieszenia, chociaż z drugiej strony to nie oni jedyni kartki łapią jak choćby na środku obrony spodziewać się można, że zagra Chavez, a z nim to wszystko może się zdarzyć i nawet jakaś czerwona mnie nie zaskoczy... Z hurraoptymizmem w grze na Wisłę bym uważał, bo o ile trudno mi się czegoś konkretnego spodziewać po Piaście, tak po obozie ze Smudą zawodnicy gości mogą jeszcze pełzać w tym pierwszym spotkaniu, do tego jest to mecz wyjazdowy, a wiemy co to oznacza w kontekście Wisły, sądzę, że mecz skończy się skromną wygraną Wisły, może nawet do zera, ale osobiście nie typuję nic, poprzyglądam się tylko...
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Piast- Wisła X2 @ 1.40✅ unibet promocja
Ktoś może pomysleć że taki kurs to żart, ale lepsze pewne 1.40 niż wirualny wysoki kurs. Dla mnie to 40% zysk...a w żadnym banku tego nie dostanę.
Wisła jest w każdej formacji lepsza od Piasta. Siła ofensywna zespołu Smudy jest bardzo duża, po pozyskaniu Stilica będzie jeszcze większa. Do tego dodać trzeba szybkie skrzydła ...Sarki... i po drugiej stronie Guerrier... na skrzydłach Wisła zrobi wiatrak. Dodać trzeba powracającego do dobrej formy Gargułe...i Brożka....jak ktos ma jeszcze wątpliwości to niech zerknie na defensywe Bunoza...Głowa...Burliga....i P. Brożek.
A Piast ....nawet nie będe porównywał...bo nie ma sensu...jedyna przewaga to atut własnego boiska....i tylko dlatego gram właśnie X2....kurs może nie za wysoki ale w moim odczuciu dość pewny. Dołożyłem sobie typ z dzisiejszych skoków i dubel jak tralala....tak więc polecam...wygrana Piasta z Wisłą mało realna. W najlepszym razie skończy się podziałem punktów. Tak jak napisałem 1.40 do dubla jak znalazł...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom