>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

S 762

srakaptaka

Użytkownik
ta wszystko



pon., 6 lis, 20:42 (20 godzin temu)
do mnie







The betting company reserves the right to refuse to accept a bet from any individual without giving a reason.
Withdrawal is allowed. Please create withdrawal request for all remaining funds on your gaming account.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Pytanie odnośnie piątkowego bonusu Reload??Bonus obrócone 3× na kwotę 1350.Nagrane ponad 4200.Jak to przerzucić z konta bonusowego na główne, i czy to u nich możliwe??Pewnie będą robić problem
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Pytanie odnośnie piątkowego bonusu Reload??Bonus obrócone 3× na kwotę 1350.Nagrane ponad 4200.Jak to przerzucić z konta bonusowego na główne, i czy to u nich możliwe??Pewnie będą robić problem
Sami przeniosą ci środki na konto główne, ale jak jest napisane w regulaminie nie więcej niż wartość bonusu czyli max. 400 peelenów.
PS.
Ja dodam, że w moim pierwszym podejściu też ugrałem coś koło 6k, no ale to nie ważne ponieważ i tak można wygrać tylko kwotę bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Coraz więcej buków ma taki zapis, ja niedawno w jednej firmie ugrałem kilkadziesiąt koła a tylko 4 k przenieśli na konto główne
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Coraz więcej buków ma taki zapis, ja niedawno w jednej firmie ugrałem kilkadziesiąt koła a tylko 4 k przenieśli na konto główne
Brawo ty, swoją drogą no to niezłymi stawkami już operujesz (y)
Szkoda, że tak buki mydlą oczy tymi bonusami, no ale dobre i to. Zakładając że co tydzień mógłbyś zgarnąć na "reload" bonusie takie 4k, no to całkiem niezły miesiąc by się zrobił.
Na bet 22bet można tak właśnie w miesiąc mieć dodatkowe 1,6k wypłaty.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Akurat to była gra na ryzyku. Na początku coś siadło a potem było ryzykowne granie bo i tak wiedziałem że maks 4k dostanę a obrócić potrzebowałem 40k. Trzy dni mi to zajęło.

To było w vulkanie. Oni co chwila rzucają takie bonusy. Ja z reguły nie korzystam. Raz wziąłem żeby zobaczyć ile zajmie mi obrót 40k.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Tak jak pisaliście wcześniej. Zaje.....li wszystko i tylko 450 zł bonusowego dali.Po UJ to grać. Obracasz,męczysz się i na koniec i tak Cię wydymają.Pieprzyc te ich bonusy.
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
pojawiła mi się opcja wpłaty przez blik, ktoś korzystał ? czy działa ? jak wtedy z wypłatą ? dzięki i miłego weekendu
 
Do góry Bottom