>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Ekstraklasy (19.02 - 22.02.2016)

Status
Zamknięty.
irizar 82

irizar

Użytkownik
Mój algorytm w piątek nie trafił żadnego z rozstrzygnięć, ale za to przewidział zwycięstwo Korony, które według kursów z czwartku było jednym z trzech najmniej prawdopodobnych rozstrzygnięć całej kolejki po serii 9 domowych spotkań gospodarzy bez wygranej.
Korona 1
3.8 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 66

brokers

Użytkownik
Jak szanowni Państwo widzą jutro ewentualny typ na Ruch ? Jak zagrali z Cracovią to wszyscy widzieli, Ruch wydaje się na przeciwległym biegunie, solidny mecz z Zagłębiem u siebie. Kurs jest zacny, jednak to są derby. Jakieś przemyślenia ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Derby to derby, Ruch też nie pokazał się super w pierwszym meczu z Zagłębiem, nie ma co też wyciągać wniosków po jednym meczu, czy był on słaby czy dobry to Cracovia też dzisiaj nic nie zagrała.Kolejny Nobet, jak już to bym obstawiał coś pod 0-0 lub 1-1
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Jak szanowni Państwo widzą jutro ewentualny typ na Ruch ? Jak zagrali z Cracovią to wszyscy widzieli, Ruch wydaje się na przeciwległym biegunie, solidny mecz z Zagłębiem u siebie. Kurs jest zacny, jednak to są derby. Jakieś przemyślenia ?
Ruch solidny mecz z Zagłębiem ? Jak dla mnie to słabo zagrali,Zagłębie było groźniejsze ale Putnocky uratował tyłek w paru sytuacjach.Górnik w obronie zagrał komicznie,szybko dostali bramkę i Cracovia złapała taki wiatr w żagle,że Górnik był bezdradny po prostu ale sytuacje jakieś sobie kreowali,zwłaszcza po wejściu Stebleckiego w drugiej połowie.Co do typu na to spotkanie to zgadzam się z kolegą wyżej i też chodzi za mną remis w tym meczu,lekko nawet spróbuję pograć bo ten kurs na Górnik w tej chwili za niski w mojej opinii a tutaj może być więcej walki niż składnych akcji.

Remis @ 3,43 ⛔
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Na temat Legii wypowiedzieli się już koledzy wyżej, więc nie będę się powtarzał. Dodam tylko, że legioniści po remisie w meczu Piasta z Pogonią, mogą doskoczyć do lidera z Gliwic na odległość jednego punktu.
Legia Warszawa 1.85 STS ✅
Legia Warszawa zdobędzie +1.5 gola 1.92 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Wydaje mi się że Legia wygra bo to by było za piękne by ten balonik pękł już dziś ale.....Kursy na legie,moim zdaniem bardzo wysoki,szczególnie wczoraj i w piątek. Legia,super pierwszy mecz,piłkarze chodzili jak małe motorki,Czech mimo kilku błędów pokazał kilka ładnych zagrań, Pirijovic, jakby jeszcze lepszy niż jesienią,Piast zgubił punkty,Cracovia zgubiła punkty,Pogoń zgubiła punkty,Lech baty.......wygląda mi to na wielką pułapkę. Jeżeli tak jak myślę dziś pójdzie duża kasa na Legię + janusze dorzucający ją do każdego kuponu,to jest szansa na 1x. Statystyka mówi nam to że Legia nie przegrała od 9 meczów,a 7 na wyjeździe. Oczywiście jeśli już ktoś ma mieć takie długie pozytywne passy w polskiej lidze to kto jak nie Legia. Odpowiadając na pytanie kolegi wyżej o mecz Górnika z Ruchem,napiszę że moim zdaniem, Ruch oprócz pojedynczych akcji Mazka nie istniał w meczu z Zagłębiem. Dodatkowo może się okazać że dziś nie wygra nikt z tych którzy tydzień temu gromili:Lech,Cracovia,Lechia,Legia???? Nie lubie grać przeciwko Legii bo nie lubię Legii,więc jak wygra to nie dość że typ nie trafiony to jeszcze dziennikarzyny z przeglądu będą się podniecać. Ale dziś wygląda mi to na pułapkę.
Zagłębie-Legia 1x kurs 2.2 Bwin.Jak tam Januza po wczorajszym???
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Na temat Legii wypowiedzieli się już koledzy wyżej, więc nie będę się powtarzał. Dodam tylko, że legioniści po remisie w meczu Piasta z Pogonią, mogą doskoczyć do lidera z Gliwic na odległość jednego punktu.
Legia Warszawa 1.85 STS
Legia Warszawa zdobędzie +1.5 gola 1.92 Fortuna
Dziwne, piszesz że grasz w STS i fortunie...Na L w fortunie masz 2,0 :]

Co do meczu, to kusi mnie na L jednak ta liga jest tak zakręcona, że mam obawy...W sumie myślę, że niespodzianki były wczoraj dość duże i dzisiaj się chyba nie przytrafią. Miedziowi bez Papadopulosa, co osłabia ich siłę w ataku. No a L po dobrym okienku ma takich zawodników, że wystarczy dobrze rozpracować rywala i o wynik nie ma się co bać.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wczoraj kolejna strata punktów obecnego lidera, no i dzisiaj wypadałoby to wykorzystać. Legia w tym roku obchodzi stulecie klubu, wszyscy myślą o Mistrzostwie Kraju oraz triumfie w Pucharze Polski - co byłoby na pewno fajnym uczczeniem tej rocznicy. W kadrze Stołecznych pojawiło się paru nowych zawodników, co dość mocno podniosło ich poziom, i pozostałe drużyny już wg mnie bardzo mocno odstają personalnie. W poprzedniej kolejce dzisiejsi goście rozbili u siebie Jagiellonie 4:0, natomiast Zagłębie zremisowało bezbramkowo w Chorzowie. We wrześniu ubiegłego roku Lubin zdołał urwać punkt Legii na ich obiekcie, jeszcze za czasów trenera Bega - a jak pewnie wszyscy wiedzą, nie wyglądało to wtedy zbyt dobrze, a więc dzisiaj dobra okazja do rewanżu i pokazania gdzie jest ich miejsce. Gospodarze u siebie w zasadzie mało punktują - 4W-3D-4L i bilans bramek 16:17, natomiast goście w meczach wyjazdowych liderują w tej klasyfikacji z dorobkiem 21 punktów po 10 meczach - 6W-3D-1L (porażka na początku sezonu z obecnym liderem - Piastem), a ich bilans bramek to 24:11. Dzisiaj zaufam Legionistom, którzy powinni sobie gładko poradzić z Zagłębiem i odrobić kolejne punkty do Piasta w ligowej tabeli.
Legia @2,00 Fortuna ✅
Legia HA -1,5 @3,60 Fortuna ⛔
Legia powyżej 1,5 gola w meczu @1,91 Fortuna
✅

@Teixeira, po tym jak zagrali Legioniści przeciwko Jagielloni, ja bym nie szukał i w tym meczu jakiejś niespodzianki. Lepiej ulokować po tym kursie kasę na Legię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Zgadzam się z tobą,z tym że ja nie szukam niespodzianki ale pułapki zastawionej przez siły które kierują wynikam,a co do istnienia których nie mam wątpliwości,tylko nie mam pojęcia jak udowodnić ich istnienie...pzdr
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Wydaje mi się że Legia wygra bo to by było za piękne by ten balonik pękł już dziś ale.....Kursy na legie,moim zdaniem bardzo wysoki,szczególnie wczoraj i w piątek. Legia,super pierwszy mecz,piłkarze chodzili jak małe motorki,Czech mimo kilku błędów pokazał kilka ładnych zagrań, Pirijovic, jakby jeszcze lepszy niż jesienią,Piast zgubił punkty,Cracovia zgubiła punkty,Pogoń zgubiła punkty,Lech baty.......wygląda mi to na wielką pułapkę. Jeżeli tak jak myślę dziś pójdzie duża kasa na Legię + janusze dorzucający ją do każdego kuponu,to jest szansa na 1x. Statystyka mówi nam to że Legia nie przegrała od 9 meczów,a 7 na wyjeździe. Oczywiście jeśli już ktoś ma mieć takie długie pozytywne passy w polskiej lidze to kto jak nie Legia. Odpowiadając na pytanie kolegi wyżej o mecz Górnika z Ruchem,napiszę że moim zdaniem, Ruch oprócz pojedynczych akcji Mazka nie istniał w meczu z Zagłębiem. Dodatkowo może się okazać że dziś nie wygra nikt z tych którzy tydzień temu gromili:Lech,Cracovia,Lechia,Legia???? Nie lubie grać przeciwko Legii bo nie lubię Legii,więc jak wygra to nie dość że typ nie trafiony to jeszcze dziennikarzyny z przeglądu będą się podniecać. Ale dziś wygląda mi to na pułapkę.
Zagłębie-Legia 1x kurs 2.2 Bwin.Jak tam Januza po wczorajszym???
Chyba L bardziej pasuje ofensywnie grające Zagłębie, niż murujące się np. Podbeskidzie...
A co do podniecania się dziennikarzy jest to do tego stopnia, że jak L się potknie to i tak zjadą jakiś pozytyw żeby spuścić z krzyża. Tak to już jest i tego nie zmienimy. Ja też nie lubię puszczać na L bo muszę im kibucować, ale kasa to kasa ;)
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie L - Legia
Typ: Zespół 2 zwycięży (Legia), a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola ✅ (1-2)
Kurs: 3.20
Bukmacher: BWIN
Analiza:

Spróbuję na dziś zagrać taką kombinację w stronę Legii. Bardzo dobry start legionistów w spotkaniu z Jagą (4-0). Oczywiście można powiedzieć, że defensywa Jagi to był kryminał i część goli padła z katastrofalnych błędów własnych, ale trzeba też oddać Legii, że stłamsiła rywala. Legia była bardzo dobrze przygotowana motorycznie, nie pozwalała zupełnie grać rywalowi na ich połowie i po 15 minutach było już 2-0. Formę utrzymał Nikolić, który zresztą jest główną gwiazdą nie tylko zespołu, ale także plotek transferowych - podaje się kwotę nawet 10 milionów euro za niego, choć najprawdopodobniej to plotki, mimo to ma motywację by grać jeszcze lepiej. Pełny skład gości (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić) w tym wraca Borysiuk, także kolejna możliwość rotowania składem, gdyby wypadła jakaś kontuzja. Natomiast Zagłębie straci w tym meczu (pauzuje za kartki) najlepszego strzelca - Papadopulosa. W pierwszym meczu &quot;miedziowi&quot; nie zachwycili i tylko zremisowali z Ruchem bezbramkowo. Kolejnym argumentem za wysokim zwycięstwem Legii jest słaba postawa Piasta w lidze i wreszcie zespół ze stolicy może ich dogonić i zmniejszyć stratę do 1 punktu, co w obliczu podziału tabeli na dwie grupy i podzieleniu punktów nie jest żadną przewagą. Dodatkowo ostatnio pomiędzy Zagłębiem a Legią był remis, więc czas na rewanż. Na koniec statystyka pokazująca bardzo dobrą formę Legii:

PSC Soccer W 5-0 O. Duda, N. Nikolić, G. Cennerazzo (s), K. Hamalainen, J. Niezgoda
NK Zavrc W 7-0 N. Nikolić, A. Prijović 2, M. Ranilović (s), M. Saganowski, Ł. Broź, Guilherme
Viktoria Pilzno R 2-2 A. Borysiuk, A. Prijović
Stabaek IF W 2-0 N. Nikolić, K. Hamalainen
Jagiellonia W 4-0 N. Nikolić 2, M. Kucharczyk, T. Jodłowiec

źródło statystyk:legioniści.com
 
A 72

antua

Użytkownik
Jak szanowni Państwo widzą jutro ewentualny typ na Ruch ? Jak zagrali z Cracovią to wszyscy widzieli, Ruch wydaje się na przeciwległym biegunie, solidny mecz z Zagłębiem u siebie. Kurs jest zacny, jednak to są derby. Jakieś przemyślenia ?
to chyba jakiś inny mecz Ruchu z Zagłębiem oglądałem, jezeli określasz gre Ruchu jako solidną. Zagłębie dominowało. Co do meczu ....to derby, najbardziej prawdopodobny wynik wydaje sie remisowy, pograłbym under 2.5
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pułapki to może są na mecze typu Arsenal-Hull, Atletico-Villareal (który akurat jest dziś) a nie na mecze ligi PL, ustalanie kursów na naszą ligę nie różni się pewnie niczym od ustalania kursów na mecze pakistańskie :]
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Zgadzam się z tobą,z tym że ja nie szukam niespodzianki ale pułapki zastawionej przez siły które kierują wynikam,a co do istnienia których nie mam wątpliwości,tylko nie mam pojęcia jak udowodnić ich istnienie...pzdr
Myślę, że każdy jest świadomy tego, że takie siły istnieją. Ale właśnie z tego względu, że jest stulecie klubu, to właśnie wynik powinien być kierowany pod Legionistów. Nie wierzę, żeby było inaczej.. Mistrzostwo i Puchar to mus u Leśniadorskiego. Dlatego wg mnie nie ma sensu szukać jak to określiłeś &quot;pułapki&quot; w tym meczu i lepiej pobierać te wysokie kursy na dzisiejszych gości. Czerczeszow po tej przerwie zrobił z nich, a przynajmniej w tym pierwszym meczu niezłą maszynkę, i myślę, że ciężko będzie ich zatrzymać w drodze po te dwa triumfy. Do tego w Zabłębiu zabraknie Papadopulosa, który będzie pauzował za kartki, to kto ma tam niby strzelać te bramki..
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/02/2016 15:30 CET
Zaglebie Lubin - Legia Warszawa ✅
2.09 (Pinnacle)
5/10
Wszystkie najlepsze drużyny w tabeli potraciły punkty w tej kolejce - Cracovia, Piast, Pogoń oraz Lech. Została Legia, która rozgrywa dzisiaj wyjazdowy mecz z Zagłębiem Lubin. Legia bardzo dobrze sprawiła się w pierwszym spotkaniu Ekstraklasy. Wygrali pewnie 4:0 z Jagiellonią Białystok i pokazują, że mają najszerszy i najlepszy skład w lidze. Przestali grać w europejskich pucharach i teraz mogą skupić się jedynie na rozgrywkach w Polsce.
Zagłębie Lubin nie jest żadnym mocarstwem na własnym boisku i przegrali u siebie już 4 spotkania w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu tego roku zagrali nijako z Ruchem na wyjeździe i zremisowali 0:0. Myślę, że dzisiaj grzech nie zagrać Legii po tak wysokim kursie.
Nie ma co się martwić o stan murawy, bo ten jest bardzo dobry (zdjęcia z dzisiaj): https://twitter.com/MarcinTyc/status/701369056784416768
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 2.10
buk: unibet
Wynik: 0:2 ⛔ padaki ciąg dalszy
Czas odliczać godziny do święta piłkarskiego na Górnym Śląsku. Pojedynki derbowe to nie tylko walka o ligowe punkty, lecz rywalizacja o prestiż i dominację w regionie, dlatego też idę dzisiaj w stronę gospodarzy. Górnik nie najlepiej wszedł w rundę wiosenną bowiem w pierwszym spotkaniu przegrał srogo 3:0 z Cracovią, a wynik mógł być o wiele, wiele wyższy. Trener Ojrzyński podczas zimowej przerwy miał sporo czasu na poukładanie gry, lecz w meczu z Cracovią nie wychodziło kompletnie nic. Pomimo wzmocnień obrona cały czas kuleje, w ataku Kante nie miał zbyt wiele do powiedzenia. I czasami się dziwię dlaczego większość klubów z Polski gra tylko jednym napastnikiem?!. Obok Kante mógłby zagrać Korzym aby go wspomóc, ale są to decyzje Ojrzyńskiego i to on dowodzi tym tonącym statkiem... Lepsza sytuacja jest u gości. Ruch w pierwszym spotkaniu bezbramkowo zremisował u siebie z Zagłębiem. Tam jednak na szpicy jest Stępiński, który odwala dobrą robotę u trenera Fornalika. Na gwiazdę ligi powoli wyrasta nam młody Lipski, a doświadczenie Zieńczuka i Iwańskiego również daje spory potencjał w ataku Niebieskich. Obrona to dobra gra Grodzickiego z młodym Michałem Kojem, który nie pozwala na zbyt wiele swoim rywalom. Analiza napisana bardziej pod gości, lecz jestem zdania, że Górnik musi zacząć punktować, a dziś są derby, które rządzą się swoimi prawami, jest to najważniejszych meczy w historii Górnika, na dodatek dziś nastąpi oddanie 3/4 nowego stadionu, komplet 25 tys. widzów i przeciwnik Ruch. Co jeszcze trzeba, aby gospodarze zagrali o zwycięstwo?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Legia jutro pewniaczek zwykłe zwycięstwo pewne , mozna pokusić się o handi
Żaden pewniaczek, to jest mina. Zagłębie ostatnio w każdym meczu ma przewagę, potrafi pograć piłą, spotykają się dzisiaj dwa zespoły dominujące w swoich spotkaniach, tu nie ma faworyta. Zagłębie ma przewagę własnego boiska, co więcej, murawa w świetnym stanie. Lubinki raczej nie zachowują czystego konta, Legia dużo strzela, ale Malarz to nie jest bramkarz na mistrza Polski. Jedyny pewny typ na dzisiaj to over, ale niekoniecznie pokryty przez Legię.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie sądzę żeby jakaś murawa przy takiej pogodzie która przez chwilę się utrzymuje była w świetnym stanie.może najwyżej świetnie wyglądać bo jeszcze nikt na niej nie grał, parę razy przebiegną i jak to się mówi zacznie opadać grunt pod nogami :] (nie w sensie że się będą zapadać, ale jednak trochę gorzej się biega)
edit//jednak faktycznie murawa dobra
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zagłębie - Legia
Nie zgodzę się,że Zagłębie zagrało &quot;nijak&quot; w Chorzowie.Moim zdaniem zagrali dobry mecz,dominowali,stwarzali groźniejsze okazje ale zabrakło skuteczności i Putnocky popisywał się w bramce świetnymi interwencjami.Starzyński całkiem udany debiut.Wiadomo,że szybkościowo i kondycyjnie wygląda kiepsko ale to nie przeszkadzało mu w ekstraklasie w strzelaniu bramek i zdobywaniu asyst.Z Ruchem parę razy świetnie uruchomił skrzydłowych Zagłębia,oprócz tego groźny strzał w pierwszej połowie.Nie zagra dzisiaj Papadopulos ale Miedziowi nie są uzależnieni od jednego zawodnika i tam bramki rozkładają się na całą ekipę praktycznie.Zagłębie najwięcej gra bokami bo mają szybkich skrzydłowych i świetnie do akcji potrafi się włączać Cotra.Tam Miedziowi powinni szukać swoich okazji i myślę,że one dzisiaj będą.
Legia zagrała na prawdę bardzo dobrze i tutaj nie ma sensu się nad tym rozwodzić,bardzo wysoki pressing z którym Jaga sobie kompletnie nie radziła ale też zespół Probierza w obronie zagrał koszmarnie.Z tych czterech bramek,które strzeliła Legia to dwie na dobrą sprawę to były prezenty od defensorów Jagi.Przy pierwszej Madera się poślizgnął a przy trzeciej bodajże Frankowski asysta do Nikolicia,bez komentarza.Co do defensywy Legii to zagrała poprawnie.Jaga miała ze dwie bardzo dobre okazje z tego co pamiętam,zwłaszcza w pierwszej połowie patelnia Mackiewicza.
Ja od razu po pierwszej kolejce powiedziałem sobie,że pójdę w stronę bts&#39;a i przy tym typie zostaje.Kurs na Legię podejrzanie wysoki mi się wydaje.
BTS @ 1,92 ✅
Ónibet
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
21.02.2016 18:00

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Najciekawszy mecz 23 kolejki Ekstraklasa. Już o 18:00 kolejne, 105 Wielkie Derby Śląska. Spotkanie, na które czekają z niecierpliwością nie tylko kibice z Górnego Śląska. Co prawda derby rządzą się swoimi prawami, my jednak liczymy na dobry mecz z dużą ilością bramek. Górnik, który po srogiej porażce 0:3 w Krakowie będzie chciał się zrehabilitować kibicom ma dzisiaj do tego najlepszą okazję - 24 tysiące kibiców na pięknym, nowym stadionie w Zabrzu. Ruch zaś w poprzedniej kolejce bezbramkowo zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin choć to &quot;Miedziowi&quot; byli w tym spotkaniu lepsi. Jesienią przy Cichej 3 punkty zainkasowali &quot;Niebiescy&quot;. Jak będzie dzisiaj? Mimo niesprzyjającej, deszczowej aury spodziewamy się gradu bramek. Aby choć na chwilę uciec z ostatniego miejsca w tabeli, Zabrzanie muszą dzisiaj wygrać. Jedno jest pewne, piłkarze obu drużyn zostali odpowiednio zmotywowaniu przez kibiców na ostatnim treningu przed meczem więc nikt nogi nie będzie odstawiał i możemy być pewni, że będą oni gryźli przysłowiową trawę.
Nasz typ:
powyżej 2,5
Kurs: 2.00
⛔
Rivalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom