>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Ekstraklasy [31.03 - 03.04.2010r.]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Środa 31/03/2010
Arka Gdynia - Polonia Bytom
2,20 3,15 3,10

Czwartek 01/04/2010
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
2,55 3,05 2,70
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław
1,85 3,20 4,20

Sobota 03/04/2010
Piast Gliwice - Korona Kielce
2,30 3,10 3,00

Polonia Warszawa - Wisła Kraków
3,60 3,20 2,00

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
1,90 3,30 3,80

Lech Poznań - Legia Warszawa
2,15 3,20 3,20

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
1,65 3,40 5,20

kursy - Bah
Zachęcam do dyskusji oraz pisania analiz. Wszystkie posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane.​
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
LECH POZNAN - LEGIA WARSAWA Lech Poznan -0,25 1,90 sbobet 9/10
ZAGLEBIE L. -LECHIA GDANSK Zaglebie L -0,5 2,02 5/10
POLONIA W - WISLA KRAKOW Polonia W. +0,5 1,84 sbobet 3/10
Lech wczoraj bez Lewandoski nie potrafili szelaz do Odra,ale bardzo duzo okasje mieli i nie bylo nawet latwy wygrac teraz w Odra. Niedzela dla mnie Lech Poznan bede wygrac, Legia wygrac piatek w Gdansk ale Lechia duzo pomoc dawauasz.
Zaglebie masz dobra forma teraz i duzo szelaion branki,Lechia dla mnie nie bede prezentowac w Lubin na lepsa jedenastka bo maion poul final puchar,i teraz na extraklasa nie maion juz motywaczya.
Dla mnie Wisla nie bede wygrac w Warsawa,Polonia nie moze cie pozwolic tracic jescze puntki od inne druzyne,dla mnie bede remis.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Lech - Legia 2 @ 3.20 | 3/10
Hmm ciężki mecz do wytypowania, ale kto nie ryzykuje ten nie ma ;)
Poprzedni mecz Legii może być przełomowy, szybkie 0:2 i trzeba było się spiąć i powalczyć ... i jakoś się udało, chyba pierwszy mecz w sezonie w którym było widać walkę i zaangażowanie. Meczu Lecha nie oglądałem, lecz wynik mówi sam za siebie.
Lech bez Djurdjević&#39;a, a do składu Legii wraca Choto.
Legii nie gra się dobrze na Bułgarskiej, ale za to dobrze jej się gra z klasowymi zespołami.
// Choto jednak nie zagra.

Ruch - Śląsk 1 @ 1.65 | 7/10

Tu już chyba jeden z lepszych typów z polskiej ligi na weekend.
śląsk w ciężkiej sytuacji kadrowej, nie zagrają: Ćwielong, Sotirović, Socha, Fojut, Spahić, Dudek.
Lepiej wyglada sytuacja Ruchu do którego powracają: Grzegorz Baran , Maciej Sadlok , Krzysztof Nykiel.
Śląsk gra słabo w tym sezonie, a na wyjazdach szczególnie.
Polecam ;)
Pzdr.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Aby urozmaicić sobie życie po za pisaniem pracy magisterskiej i ja spróbuję naskrobać jakąś analizę ????
Na pierwszy rzut oka, podobnie jak w poprzedniej kolejce mecz Jagiellonia - Piast, jest jedno spotkanie, które ma zdecydowanego faworyta.

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław Typ: 1 Kurs: 1.65

Na pytanie o to kto wygra ten mecz? Zdrowy rozsądek wskazuje tylko jedną odpowiedź Ruch Chorzów. Nie chodzi nawet o różnicę pozycji w tabeli, czy też miejsce rozgrywania meczu, po prostu nie ma logicznych sportowych przesłanek świadczących na korzyść Śląska. Ale przeanalizujmy po kolei:
1. Miejsce w tabeli i cele o które walczą drużyny.

Na temat rewelacji sezonu napisano już wszystko, niektórzy wieszczyli zadyszkę na wiosnę i powolny marsz w dół tabeli. Niebiescy nic sobie z tego nie robią i z kolejki na kolejkę co raz bardziej naciskają podrdzewiałą wielką trójcę. Ruch w 22 meczach zdobył 42 punkty i zajmuje 3 pozycję mając Ligę Europejską na wyciągniecie ręki. W ubiegłym sezonie w analogicznym okresie było to tylko 26 punktów. Na przeciwległym biegunie jest Śląsk który zajmuje 9 miejsce z 26 punktami, a przed rokiem było to 35 oczek. Jedyne na co mogą liczyć Wrocławianie to utrzymanie, o które moim zdaniem będzie bardzo trudno z obecną formą.
2.Forma na wiosnę i kadra:
Rysio Tarasiewicz to specjalista od zawalenia przygotowań zimowych. Forma Śląska przypomina tą z czasów gdy prowadził Jagę w sezonie, w którym awansowała do ekstraklasy. Kompromitujący styl mało nie sprawił, że Rysio roztrwonił całą przewagę i zatopił szanse na awans. Nie zdążył - zwolniono go i to samo radzę z dobrego serca włodarzom ŚW. Wiosną gracze z Wrocławia swoją grą wymęczyli 3 remisy i oczy swoich kibiców, którzy twierdzą na swoim forum, że takiej padliny to w 2 lidze nie było. Kadra Śląska była marna, teraz jej w ogóle nie ma - w ostatnim meczu było zgłoszonych 15 zawodników. Ktoś może zapytać się, po co aż tylu - miszcz taktyki i tak robi 1 zmianę w 90 minucie. Nędza i rozpacz, napastnik w obronie, w ataku po czerwonej kartce Vuka Sotirovica zagra chyba sam trener.. Jedyny dosyć pewny punkt to bramkarz Keleman (z meczów które oglądałem wynika że to bardzo dobry fachowiec)
A Ruch to po prostu Ruch. Gra swoje i na razie przegrał w śnieżycy z rewelacyjnym Zagłębiem i na bagienku Polonii Warszawa zremisował. Ale prezentuje dobrą grę, drużyna przystosowała się do braku Niedzielana i punktuje przeciwników, którzy okażą słabość co pokazał mecz z Cracovią wygrany na wyjeździe 4-1. Bardzo dobra forma Sobiecha, Janoszki i zdolność dochodzenia do sytuacji Zająca sprawi, że będzie gorąco pod bramką rywali.
Jedyna wątpliwość to gra na dwa fronty, bo dochodzą mecze pucharu polski, a polski piłkarz kondycji niestety nie ma i przemęczać się nie lubi ????
3 Miejsce rozgrywania meczu.
Mecz odbędzie się w twierdzy Chorzów, Niebiescy są 4 drużyną pod względem ilości punktów zdobytych u siebie. Bilans 7-1-2, bramki 15-7. Śląsk to najsłabsza wyjazdowa drużyna, która wywalczyła jedynie 5 remisów w tym sezonie. Śląsk chyba chce atakować rekord Jagi, który notabene skończył się na wrocławianach :]. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Inny wynik poza zwycięstwem Ruchu to będzie sensacja, a jak Tarasiewicz mówi że kibice są winni że drużyna grając u siebie oddaje w 45 minut 1 niecelny strzał to ja nie mam pytań. Śląsk chciał wziąć ligę na przetrzymanie i walczyć o mistrzostwo w 2012 roku, ale wielu to uśpiło i mogą się obudzić z ręką w nocniku zwanym I liga.


EDIT:???? wynik świąteczny jajo - jajo, a jak kto woli 0-0. Pisząc tak wcześnie analizę nie wziąłem pod uwagę że kopaczy śląska na jeden dzień zmobilizują do wojska na Prima aprilis. Jak widać poligonowe powietrze im służy, bo zachciało się grać. Śląsk jak zwykle jedyne zagrożenie po groźnych stałych fragmentach, a Ruch może jeszcze dziś nie wie jak nie wykorzystał tylu 100% sytuacji.
Podsumowując polska piłka i cała analiza poszła się... podzielić jajkiem z zającem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dobra robota !!! Fabik10 i sircoen popieram typ na Ruch ;)

Zanim jednak weekend, 23 seria spotkań rozpoczyna się już w środę.

Arka Gdynia - Polonia Bytom
- stadion ze sztuczną nawierzchnią został już &#39;odczarowany&#39; w meczu z Cracovią.
- Arka miewa przebłyski [Tshibamba, Ława, Trytko], a Polonia obecnie nie ma atutów w grze ofensywnej. Owszem potrafi utrzymać się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.
- Determinacja... Trener Szatałow po przegranym meczu z Piastem dwa tygodnie temu, wspominał, że jego piłkarzom zabrakło determinacji... Wygląda na to, że zgromadzone przez nich 28 punktów tak jakby ich uśpiło. Arki determinacji w meczu u siebie zabraknąć nie powinno, tym bardziej, że jest zaledwie 1 punkt nad kreską.
- Joseph Mawaye -&gt; tak na dobra sprawę dopiero w tym meczu będzie mógł się pokazać na naszych boiskach. Podobno ciekawy zawodnik, być może wpłynie pozytywnie na grę ofensywną Arki.
Typ: Arka Gdynia - 2,25 w Tobet ⛔ Tshibamba... a później karygodna postawa obronców i 2:2 &#39;/
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Polonia Bytom
Typ: HT/FT X/X ⛔
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bwin

O godzinie 18:15 na stadionie rugby w Gdyni rozpocznie się spotkanie w ramach 23. kolejki naszej Ekstraklasy pomiędzy miejscową Arką, a bytomską Polonią. Gospodarze tego meczu są obecnie na 13. pozycji w tabeli, a ich rywale zajmują siódme miejsce. Obydwa zespoły w rundzie wiosennej grają w kratkę. Arka cały swój dorobek (6 pkt.) zdobyła po zwycięstwach z zespołami krakowskimi. Jednak przytrafiły im się także porażki z Ruchem, Zagłębiem i w ostatniej kolejce z Polonią Warszawa. Z kolei Polonia Bytom swoje jedyne zwycięstwo odniosła w spotkaniu z Legią na własnym boisku. Do tego należy dodać jeden punkt za remis ze Śląskiem. Przegrała z Koroną, Piastem i Wisłą. Nie spodziewam się w tym meczu fajerwerków, uważam, że są to ekipy o podobnym potencjale i remis po każdej z połów jest prawdopodobny. Być może wpływ na takie rozstrzygnięcie będzie miał fakt, że będzie to mecz przyjaźni, a takie spotkania często kończą się podziałem punktów.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Szczesliwa wygrana Polonii nad Arka, tragiczna gra. Bakero ma poparcie prezesa klubu, ma prowadzic zespol do konca sezonu ale poprawy gry nie widac. Czarne koszule graja tragicznie wedlug mnie. Dla mnie Wisla ktora dysponuje lepszym skladem, lepszym trenerem i forma powinna spokojnie pokonac Polonie. Bakero jako trener jest swiezakiem natomiast Kasperczak to stary wyjadacz. Bedzie to widoczne na boisku dlatego kurs na wisle mozna brac w ciemno. lech w tej kolejce gra z Legia, duzo prawdopodobny jest remis w tym mecz dlatego Wisla moze wykorzystac ta sytuacje i powiekszyc przewage punktowa nad tymi zespolami co przyblizy ich do zdobycia Mistrzostwa Polski. Polonia natomiast moze szukac punktow z druzynami nizszej polki choc wydaje mi sie, ze bedzie im naprawde ciezko utrzymac sie w ekstraklasie.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Fabik strasznie jednostronna analiza, obys mial racje, ale na Bulgarskiej bedzie bardzo ciezko. Twierdzisz, ze Legii gra sie dobrze z silnymi, moze i tak, ale u siebie, bo na wyjezdzie wyglada to raczej marnie z tego co pamietam (ostatnia wygrana w Sosnowcu z Wisla, ale po slabej grze obu zespolow, a bilans w Poznaniu z Lechaem nie wyglada za ciekawie). Choto jednak nie zagra, do skladu Lecha po pauzie za zolte kartki wracaja Wojtkowiak i Lewandowski + poznanska publicznosc = niestety Lech DNB 1 - Betsson 1,43 za nieduze pieniazki, aby sie ubezpieczyc na wypadek porazki, a jak Legia wygra to swieta beda cudowne ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tak jak pisałem, ciężki mecz do typowania i wole zaryzykować Legie @ 3.20 niż grać grubo Lech DNB gdzie nie dość, że mały kurs to jeszcze w tym meczu wszystko może się zdarzyć ;) Zobaczymy.
Pzdr.
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Polonia Bytom
Typ: 2 ⛔
Kurs: 3,54
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie Arka Gdynia - Polonia Bytom. Arka w tabeli ligowej zajmuje 13 miejsce, z 1 punktem przewagi nad strefą spadkową i dzisiaj za wszelką cene będą chcieli wygrać, natomiast Polonia plasuje się na 7 pozycji z 8 punktami przewagi nad strefą spadkową, a do awansu do europejskich pucharów mają stratę 14 punktów. W poprzedniej kolejce gospodarze przegrali na wyjeździe z Polonią Warszawa 2:1, natomiast goście przegrali na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:3. Arka u siebie w 11 meczach wygrała 2 razy, 4 zremisowała oraz 5 przegrała z bilansem bramek 7:11, zaś Polonia w meczach wyjazdowych wygrała 2 razy, zremisowała 2 i 6 przegrała z bilansem bramek 7:12. W rundzie jesiennej Polonia wygrała u siebie z Arką 3:1, w poprzednim sezonie również Polonia wygrywała z Arką 2:1 oraz 3:1. Uważam że dzisiaj będzie podobnie.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Polonia Bytom
Typ: 2
Kurs: 3,54
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie Arka Gdynia - Polonia Bytom. Arka w tabeli ligowej zajmuje 13 miejsce, z 1 punktem przewagi nad strefą spadkową i dzisiaj za wszelką cene będą chcieli wygrać, natomiast Polonia plasuje się na 7 pozycji z 8 punktami przewagi nad strefą spadkową, a do awansu do europejskich pucharów mają stratę 14 punktów. W poprzedniej kolejce gospodarze przegrali na wyjeździe z Polonią Warszawa 2:1, natomiast goście przegrali na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:3. Arka u siebie w 11 meczach wygrała 2 razy, 4 zremisowała oraz 5 przegrała z bilansem bramek 7:11, zaś Polonia w meczach wyjazdowych wygrała 2 razy, zremisowała 2 i 6 przegrała z bilansem bramek 7:12. W rundzie jesiennej Polonia wygrała u siebie z Arką 3:1, w poprzednim sezonie również Polonia wygrywała z Arką 2:1 oraz 3:1. Uważam że dzisiaj będzie podobnie.

Kierujesz sie wyłącznie statystyką, w taki sposób nigdy nie zarobisz na naszej kochanej lidze.
Sam dałes argument przemawiający za wygraną Arki
Arka w tabeli ligowej zajmuje 13 miejsce, z 1 punktem przewagi nad strefą spadkową i dzisiaj za wszelką cene będą chcieli wygrać
Nie ma co patrzeć na wynik z poprzedniej rundy. Kto chociaż troche się orientuje zauważy, że na wiosne wygrywają zespoły walczące o utrzymanie(czego można się bylo spodziewać). Jak pisał TBM ,Polonia B. nie ma atutów, oni już swoje zrobili. Widziałeś mecz z Wisłą? śmiech na sali. Uważam za bardzo realny scenariusz gdzie Polonia B. broni się przed spadkiem.
Dzisiaj stawiam na Wygraną Arki, u siebie są bardzo grozni no i ma ją kim postraszyć w ataku.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
te analizy z typów dnia jak widać zamieszanie tylko robią, co do samego meczu to raczej daje większe szanse Arce, widziałem ich mecz z Cracovią i ich gra nie wygląda zle choć niedociągnięć sporo forma choć powoli raczej idzie w dobrą stronę, w Warszawie z Polonią przegrali na własne życzenie a Bytomianie na wyjazdach spisują się kipesko
imo jeżeli Polonia coś ugra to punkt maksymalnie, no ale motywacja bezpiecznej pozycji pewnie przechyli szale na strone Arki
 
K 0

krakk

Użytkownik
Spotkanie: Arka Gdynia - Polonia Bytom
Typ: 2
Kurs: 3,54
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie Arka Gdynia - Polonia Bytom. Arka w tabeli ligowej zajmuje 13 miejsce, z 1 punktem przewagi nad strefą spadkową i dzisiaj za wszelką cene będą chcieli wygrać, natomiast Polonia plasuje się na 7 pozycji z 8 punktami przewagi nad strefą spadkową, a do awansu do europejskich pucharów mają stratę 14 punktów. W poprzedniej kolejce gospodarze przegrali na wyjeździe z Polonią Warszawa 2:1, natomiast goście przegrali na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:3. Arka u siebie w 11 meczach wygrała 2 razy, 4 zremisowała oraz 5 przegrała z bilansem bramek 7:11, zaś Polonia w meczach wyjazdowych wygrała 2 razy, zremisowała 2 i 6 przegrała z bilansem bramek 7:12. W rundzie jesiennej Polonia wygrała u siebie z Arką 3:1, w poprzednim sezonie również Polonia wygrywała z Arką 2:1 oraz 3:1. Uważam że dzisiaj będzie podobnie.


Ale pierdoły... cały ten tekst można zapisać w postaci:
Arka Gdynia 21pkt u siebie w2 z4 p5
Polonia Bytom 28pkt na wyjazdach w2 z2 p6

Arka przegrała ostatnią z Polonią Warszawą ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla Arki, która dawałaby wynik 0-2, do tego Arka trafiła w poprzeczkę i to ona przeważała na boisku i dopiero w 58 minucie Polonia doprowadziła do wyrównania, a w 72 strzeliła drugą bramkę. Z Polonii wyróżniał się tylko Mierzejewski.
Gra Bytomian mnie nie przekonuje, w 4 ostatnich meczach wygrali tylko z Legią u siebie, ostatni mecz z Wisła zagrali słabo. Arka musi walczyć o utrzymanie, a Polonia Bytom gra już o wiele gorszą piłkę niż w rundzie jesiennej. Win Arki po 2.10.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Mecz Lech Legia, mimo wielkiej niesamowitej otoczki nie będzie dobrym widowiskiem, przynajmniej tak podejrzewam... Myślę, że nie ma co tu dużo mówić, pewny under 2,5. Jeżeli nie remis, to wygrana Lecha. Jestem poznaniakiem i nie przegapiłem meczy z Legią na Bułgarskiej od wielu sezonów. Osobiście uważam, że z roku na rok &#39;&#39;Derby Polski&#39;&#39; przestają być tym czym były parę sezonów wstecz. Rzecz ta się tyczy i atmosfery na trybunach i gry piłkarzy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja poraz kolejny uczepie się taktyki Poznaniaków. Strzelić na 1:0 i grać z kontry. Pozwolić Legii narzucić swój styl gry (a Lech pozwalał na to przeciwnikowi prawie w każdym ostatnim meczu) to samobójstwo. I wg mnie Lech padnie na skutek samobójczej śmierci i polegnie 1:2

.... bo gdyby Lech wyszedł z nastawieniem rozbicia przeciwnika i agresywnego pressingu przez 90min to wynik 2,3, nawet 4 do zera byłby formalnością. Siła indywidualności połączonej z taką taktyką w ich przypadku byłaby zdecydowanie ponad miarę naszej ligi.


Cd Arki to chyba 1x po nienajwyższym kursie (około 1,3) to dobra opcja. Nie powiedziałbym że Polonia gra aż tak słabo jak wyżej pisaliście niektórzy (z Wisłą gdyby miała farta mogłaby zremisować) ale jednak na tyle słabo by z Arką nie wygrać. Cd Arki to mam jeszcze mieszane uczucia bo tej niemieckiej szkoły (nawet jej podstaw) trenera Pasieki za bardzo nie widać. Jednak ogólnie gra idzie ku lepszemu i w tym upatruję ten typ 1x

Polonia - Wisła
Coś się w Krakowie ruszyło. Nie wiem na ile to efekt zmiany trenera, do którego przekonania nie mam, jednak widać że jakiś to efekt przyniosło. Podoba mi się większa pewność w grze Wiślaków i raczej ofensywne nastawienie. Martwi obrona która nawet w optymalnym zestawieniu coraz częściej kuleje. Jednak wg mnie motywacją do wygranej będzie mecz pomiędzy Lechem i Legią. remis w ich meczu byłby chyba dla Krakowian najkorzystniejszy, a wynik ten jest prawdopodobny. Dlatego Wisła wg mnie wyjdzie mocno zmotywowana by wygrać i odskoczyć rywalom
Bo o grze przeciwnika to lepiej nie mówić. Wg mnie to poroniony pomysł, żeby zespół broniący się przed spadkiem zaczynać układać od tyłu. Oni mają strzelać, nacierać, walczyć o punkty. A Polonijka sobie gra na luzie nie robiąc zbyt wielkiego zagrożenia pod bramką rywala. Dlatego ja ich żegnam z ekstraklasy

Ruch - Śląsk
wszystko zależy od tego czy w drużynie gości jest jakaś motywacja. Bo ostatnio nie widać jej wogóle. Do tego rozbrajający trener mówiący o dalszym zainteresowaniu reprezentacją... niech lepiej Pan Tarasiewicz spojrzy w bardzo trudny dla swojego zespołu kalendarz i uświadomi sobie, że dużo bardziej realny jest spadek z ligi niż reprezentacja
Natomiast w Ruchu wszystko pod kontrolą. Ostatnio z kasą nawet jakoś się tam załatało w miarę. Jeśli tylko nie zatracą pewności siebie to spokojnie powinni wygrać
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tommy - to są derby Polski tylko dla Lecha, bo oni zawsze mieli kompleks Warszawy (taka prawda) i mogli przegrywać wszystkie mecze, ale z Legią musieli wygrać.
Dokładnie tak z LEchem często bywalo bo przeciez przed
&#39; era &#39; Smudy w Lechu, przez wiele lat LEch był tylko ligowym sredniakiem, taka prawda. To Smuda stworzył nową jakość w Lechu. Co do ekstraklasy to coś mnie w LEchu w jego grze martwi. Nie jestem ich kibicem ale wiadomo trzeba nam jak najwiecej punktow na arenie europejskiej. A Lecha dobrej i skutecznej gry bez Lewego i np Peszki sobie trudno wyobrazić. To nawet Wisla radzi sobie bez Brożka maja troche inne predyspozycje obie ekipy ale Wisla daje rade. Lech jakos tak inaczej za Zielińskiego gra a potencjał ma naprawde duży.
Mecz Poznaniaków z Legia zapowiada sie ciekawie mam nadzieje , że to nie bedzie tylko rozdmuchana zapowiedz tylko dobre szybkie spotkanie obie ekipy wiedza o co graja. Mimo , że to dla Wisły gorszy scenariusz to chciałbym żeby któraś ekipa przechiliła win na swoją korzyść. Trudno powiedzieć ale może Legia?...
żżeby któraś
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Polska -&gt; Ekstraklasa
GKS Bełchatów vs. Odra Wodzisław

Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.55
Bukmacher: Interwetten

Mecz polskiej ekstraklasy pomiędzy 5 i 15 ekipą tabeli. Sądzę, że under w tym spotkaniu jest niemal pewny. GKS u siebie zarówno strzela, jak i traci około 1 bramkę w meczu. Odra na wyjazdach ma podobne statystyki z tą różnicą, że traci trochę więcej goli. Ale tutaj pojawia się postać Arkadiusza Onyszki, który wzmocnił w zimowym oknie transferowym Odrę i jak na razie w 5 meczach wpuścił zaledwie 1 bramkę, wskutek czego owe 5 meczy zakończyło się underem. Sądzę, że i tym razem będzie podobnie. Stawiam na wynik 1-0.
 
legia 122

legia

Użytkownik
obym tym razem się pomylił w swojej ocenie , ale patrząc obiektywnie chłodnym okiem bez fanatycznej naleciałości to nie daję Legii nawet szans na remis...

Lech-Legia 1 wszędzie gdzie jest &gt;1,8 na Lecha tam mamy spore value !!!

Choto nie zagra w jego miejsce mocno niepewny Kumbev , bez Choto który jest filarem defensywy Legii reszta obrońców nie czuje się już tak pewnie na boisku - że chociażby podam przykład Astiza i jego katastrofalne błędy ostatnimi czasy.

Kluczowe znaczenie dla meczu może mieć to kto wygra walkę w środku pola ... Legia zapewne zagra z Iwańskim , Jarzębowskim i Borysiukiem - Lech Stilic Kriwiec Bandrowski - moim zdaniem przewaga Lecha dwóch ciekawych kreatywnych zawodników+harujący jak wół Bandrowski. Jarzębowski czy Borysiuk to nie są klasowi defensywni pomocnicy-na obecną chwilę nadają się conajwyżej na ławkę rezerwowych Legii...Legia musi sprowadzić kogoś wartościowego na tą bardzo ważną pozycję bo narazie jest wakat.

W ostatnich meczach rywale Legii mieli multum sytuacji , w meczu z Ruchem Chorzów na Ł3 sam Zając miał 4ry &quot;setki&quot; , Cracovia powinna wbić Legii conajmniej 4 bramki.
Gracze Legii słabo radzą sobie z presją...a ta w Poznaniu będzie spora , skoro piłkarzy Legii paraliżuje strach przed graniem na swoim stadionie dla 3000 osób gdzie mówią że boją się trudniejszych zagrać bo będzie szydera z trybun...to co zrobią w Poznaniu przy kilkunastutysiącach wrogo nastawionych fanatyków Lecha ...wyjdą zapewne na miękkich nogach.

Za dużo mankamentów jest w grze Legii...za dużo przeciętności w grze tej drużyny żeby można było mieć nadzieje na korzystny rezultat.
Lech nie będzie chciał tracić dystansu do Wisły i zapewne będzie ostro szturmował obronę Legii.
wg mnie w tym meczu będą mieć lepszą obronę , lepszy środek pomocy , no i niewątpliwie lepszy atak , bo w Legii nie ma kto strzelać bramek...nie ma napadu...:/
najlepszy GOLLEADOR Legii Grzelak Bartłomiej ma zaledwie 4 trafienia na koncie...
a w całej swojej karierze ZDOBYŁ ZALEDWIE 16 BRAMEK w ekstraklasie ! W Legii jest od sezonu 2006/07 i w lidze i PP zdobył zaledwie 11 bramek czyli mniej niż ma Lewandowski w tym sezonie....
śmiech na sali ta cała polska liga ... Legia bez napastnika bez klasowego defensywnego pomocnika , bez solidnych zmienników dla pary środkowych obrońców jak i Iwańskiego cały czas ma teoretyczne szanse na MISTRZA

Myślę że Lech obnaży słabości Legii do cna , z trójki Wisła Lech Legia - to wojskowi dysponują najsłabszym składem na chwilę obecną.
widzę tu conajmniej dwubramkowe zwycięstwo Lecha , nie ma się co łudzić że Legia jest w stanie tym składem coś zwojować. mecz z Lechią to był raptem jeden z niewielu w tym sezonie jaśniejszych akcentów.
remis będzie tu olbrzymim sukcesem , ale bez Choto w składzie nie wierzę że nawet jeden punkt można wywieść z Poznania.
obiektywnie to zbyt dużo mankamentów jest w Legii
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Zainteresował mnie mecz Cracovii z Jagiellonią. Na chwilę obecną więcej szans na trzy punkty daje drużynie z Białegostoku. Po zwycięstwie ze Śląskiem na wyjeździe odczarowali oni wreszcie stadiony rywali i pokazali, że na obcym terenie też potrafią wygrywać. Ostatnio wygrana z Piastem po dwóch bramkach świetnie dysponowanego Frankowskiego. Cracovia wygrała raz w tej rundzie. 3:0 z Koroną mówi, że było to spotkanie jednostronne, jednak w rzeczywistości to Korona więcej atakowała, była częsciej przy piłce. Cracovia wyprowadzała kontry i wygrała to spotkanie. Pozostałe mecze to porażki, ale szczególnie ostatni mecz z Ruchem pozostawił niesmak. Dużo błedów w obronie i zasłużone 1:4 dla Niebieskich. Bukmacherzy jednak przekonani są, że będzie to pojedynek underowy, z czym do końca się nie zgadzam. Uważam że duet napastników Jagi (Frankowski, Grosicki) napsuje sporo krwi niepewnej obronie Cracovii. Pasy też mogą coś strzelić szczególnie za sprawą Matusiaka.

Moje propozycje:
Jaga win @2,75 ✅
Jaga x2 @1,43 ✅
over 2,5 @2,4 ⛔
over 1,5 @1,47 ⛔
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie: GKS Belchatow - Odra Wodzislaw Slaski
Typ:X\X ⛔
Kurs:5,00
Buk:Bah
Analiza:
W czwartkowy na stadionie przy ulicy Sportowej w Bełchatowie, GKS podejmie niepokonaną jeszcze w tej rundzie drużynę Odry Wodzisław.Podopieczni trenera Ulatowskiego w trzech ostatnich meczach ligowych zdobyli tylko punkt, a to zbyt mało by walczyć wciąż o europejskie puchary. Ostatni mecz przegrali wysoko 3:1 z Zagłębiem Lubin u siebie, w słabym stylu, popełniając masę prostych błędów w obronie.Do czwartego Ruchu i trzeciej Legii tracą aż 7 punktów, to może się okazać zbyt dużo aby zdążyć odrobić tą stratę do końca sezonu.
Odra do Bełchatowa przyjedzie bez swoich trzech podstawowych zawodników, którzy muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek. W Wodzisławiu zostaną Jacek Kowalczyk, Marcin Malinowski i Mauro Cantoro.W rundzie wiosennej Odra zdobyla 9 pkt. i starcila tylko jednego gola i zajmuje rzedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 20 punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom