>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Ekstraklasy [9-11.04.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 23 seria spotkań Ekstraklasy. W czołówce bardzo ciasno, a i drużyny z dołu tabeli ani myślą tracić punkty, no może poza Górnikiem, który jest w katastrofalnej sytuacji na dzień dzisiejszy. Czy Górnik przełamie się i wygra na trudnym do zdobycia stadionie przy Oporowskiej we Wrocławiu ? Czy Lech, Legia, Wisła i Polonia w komplecie wygrają swoje mecze ?

Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 23 kolejki ;)

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera bet-at-home:

 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Łódzki KS - Arka Gdynia under 2.5 1.50 BetGun
To spotkanie pierwotnie miało się odbyć 11 kwietnia ale ze względu że wypada to w wielką sobotę spotkanie zostało przełożone na dziś. Arka która w ostatniej kolejce przegrała u siebie po dość wyrównanej walce z Legią i głupio straconej bramce tuż przed przerwą zmierzy się w wielki czwartek w Łodzi z tamtejszym ŁKS. Jak na obecną chwile i gracze z pomorza a także piłkarze Łódzkiego KS mają po tyle samo punktów(25). Jeśli któraś z drużyn wygra to spotkanie będzie miała spokojnie święta przed następną ligową kolejką. Ekipa gospodarzy już nie gra tak udanie jak na początku wiosny gdzie to zdobywali oni komplet punktów przy konwiktorskiej grając z tamtejszą Polonią. Obecnie są w słabszej dyspozycji i szczerze mówiąc ciężko wskazać faworyta tego pojedynku. W drużynie żółto-niebieskich zabraknie Damiana Nawrocika, Bartosza Karwana, a także Krzysztofa Przytuły. Do gry powraca Maciej Scherfen który będzie odpowiedzialny za rozbijanie ataków drużyny Grzegorza Wesołowskiego. Obydwie drużyny zdają sobie sprawę jak ważny jest dla nich ten mecz w kontekście utrzymania w ekstraklasie dlatego też będzie to pewnie zacięty mecz i obejrzymy w nim dużo walki. Jednak nie sądzę by kibice przy Alei Unii obejrzeli dziś dużo bramek. Żadna z ekip nie będzie chciała odpuścić tego spotkania i minimalne zwycięstwo którejś z drużyn to według mnie dziś maksimum, myślę więc że wynik jaki dziś padnie to 1-0,0-0 lub 0-1. Mam nadzieje że nie mylę. Wiadomo mnie najbardziej zadowolił by wariant trzeci. Do Boju Arkowcy !
 
H 9

hob

Użytkownik
Dzisiejsze mecze do nazbyt ciekawych nie będą należeć, ale kilka ciekawych typów można wyciągnąć.

Polonia - Odra X @3.20 Bet365, DW 0-0 @7.00 Bwin

Jak się ogląda mecze Odry to tylko niezłą sieczkę widać. I z Ruchem i Lechią wygrali po 1-0, ale te mecze bardzo ciężko się oglądało. Mało okazji, dużo walki. Wygrali bardzo ważne punkty, ale nie zagrali niczego nadzwyczajnego. Bytomiania zaskoczyli pod wodzą nowego trenera w Gdańsku. Chyba mało kto się spodziewał, że tam będą w stanie wygrać, ale jedno przyspieszenie Zielińskiego i 3 punkty weszły. W Warszawie trudniej, ale tez inny kaliber przeciwnik. Debiut nowego trenera u siebie, ale to nie zmienia niczego w tym, ze grają ze sobą dwa słabe teamy. Nie będzie podejmowania nadmiernego ryzyka, bo teraz każdy punkt będzie na wagę złota. W Bytomiu za kartki pauzuje Jaromin, Odra w zasadzie w najlepszym składzie. Mecz walki i 0-0.

ŁKS - Arka 2 @3.20 Bet365

LKS przed rozpoczęciem tej rundy był skazywane na spadek. Nie wyjechali na obóz. Ćwiczyli tylko na śniegu i z marszu musieli wejść w sezon. Dopóki było zimno i słabe stany boisk to zaskakiwali, ale to wszystko było szyte grubymi nićmi. To jest przeciętną ekipa, które wszelkie braki w ostatniej kolejce ujawniła Jaga. Wcześniej wypunktował ich Bełchatów i dziś Arka moim zdaniem też tak zrobi. Goście jeszcze w 2009 roku nie wygrali, ale w meczach z Lechem i Legią gra nie była zła. Remis w Poznaniu i trochę bojaźliwa gra z Legią (przegrali 0-1). Pewnie gdyby tak nie przespali 1 polowy to by mogli o coś więcej powalczyć. U gospodarzy znów zabraknie Adamskiego, a jak wielki to problem widać było w Białymstoku. W Arce nie zagra Karwan i Nawrocik. Prawa flanka lekko może kuleć, ale Sokołowski z Polonią W strzelił w końcu gola i przypomniał sobie jak się gra na tej pozycji. Ten mecz na ŁKSie widzę jako mnie więcej równy, dlatego kursy na Arkę są lepsze. Jako drużyna stanowią większy monolit i powinni wygrać.

Śląsk - Górnik 1 @2.06 Pinnacle

WKS przegrał dwa ostatnie mecze i pożegnał się nadziejami na puchary, ale nie stwierdzałbym, że oni już nie mają o co grać. Grają tam wszyscy o swoje posady na następny sezon. Solorz sypnie kasą, przyjdzie paru nowych zawodników i pewnie część straci miejsca. Poza tym nie spodziewam się, żeby zagrali 4 słaby mecz z rzędu. Presja będzie na Górniku. Wielka firma, duże transfery i aspiracje, ale to co się tam dzieje to jest nie do wytłumaczenia. Powalczyli z Lechem, wygrali derby z Ruchem. Potrafili na wyjeździe Legię zatrzymać, po to tylko by to wszystko zaprzepaścić porażką z Piastem. Parodia. Nie zagra Gorawski, a pewnie w jego miejsce wejdzie beznadziejny Zahorski, więc raczej Janusz Gancarczyk go tam trochę powkręca. W Śląsku nie zagra Szewczuk, ale myślę, że Łudziński i tak jest lepszym zawodnikiem. Powinien się dziś dziś pokazać. Ja wiem, że to Górnik musi, ale jeśli nie ma w tym meczu żadnych wałów to Śląsk wygra bo Górnik zawodzi strasznie.

Mam nadzieje, że komuś się może przydać moja opinia ????
Pozdrawiam i powodzenia!
 
6 1

666marcin

Użytkownik
09-04-09 20:00 - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Slask Wroclaw - Gornik Zabrze
Typ: 1(-1,0)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet at home

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze. Zagraja oni na wlasnym boisku a jak wiemy to zawsze pomaga. Gornik Zabrze zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i mysle, ze beda chceli bardziej sie skupic na lidze, aby w niej sie utrzymac, a nie walczyc w pucharach. Obydwie druzyny ostatnio nie zachwycaja ślask Wroclaw w ostatnich 6 spotkaniach wygral 2 spotkania, 2 zremisowal i 2 przegral. Gornik Zabrze w ostatnich 6 spotkaniach wygral 2 mecze, 3 zremisowal i 1 przegral. Porazke poniosl 1:0 z Piastem.Mysle, ze Wroclaw wykorzysta fakt, ze zagra z ostatnia druzyna ligi i pokona pewnie Gornik Zabrze, ktoremu na pewno mniej zalezy na pucharach. Dodatkową motywacją na pewno dla piłkarzy z Wrocławia będzie Miliarder Zygmunt Solorz-Żak ,który został współwłaścicielem Śląska i beda chceli pokazac sie z dobrej strony. Stawiam wynik 2:0 dla ekipy gospodarzy w tym spotkaniu.
 
T 0

typ1x2gmail

Użytkownik
Śląsk vs Górnik
typ:x
kurs:3,10
Analiza:
Bardzo ciekawy dzisiaj mecz. Bardzo dużo ludzi obstawia dzisiaj na Śląsk ale też bardzo dużo ludzi obstawiało na górnik kiedy kurs jeszcze był powyżej 4. A ja jednak przewiduje dzisiaj wynik remisowy. A otóż dlatego że ostatnie mecze wykonaniu obu zespołów były bezbarwne i bez polotu i nic nie wskazuje na to żeby dzisiaj się to miało zmienić dlatego myślę, że dzisiaj będzie nudna gra bez wielu akcji może być dużo żółtych kartek i zakończy się wynikiem 0:0.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Hob w dużej mierze zgadzam się z Twoimi opiniami na temat dzisiejszych spotkań. Osobiście zagrałem jednak chyba mniej ryzykowniej w Łodzi gdzie typuję under 2,5 a nie dwójkę na Arkę. Co do meczu Śląska z Górnikiem to pozostawiam go bez typu, ze względu na słabą wiosenną dyspozycję Śląska oraz Górnika, który niby musi zdobywać punkty, ale zawodzi wtedy kiedy powinien wygrać mam tutaj na myśli mecze z Piastem czy Arką.

ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Po świetnym starcie do ligowej wiosny ŁKS wyraźnie osłabł i po kiepskich spotkaniach przegrał kolejno z Bełchatowem oraz Jagiellonią. Arka wiosną jeszcze bez zwycięstwa, a jedyne punkty jakie zdobywała to wyjazdowe remisy z Górnikiem i Lechem.
W drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Adamskiego, który w mojej ocenie jest najlepszym defensorem w kadrze klubu z Łodzi. W związku z tym możemy spodziewać się pary środkowych obrońców Hajto-Ognjanovic lub Hajto-Sierant. Arka wystąpi bez Nawrocika i Karwana przez co na prawe skrzydło powinien zostać przesunięty Tomasz Sokołowski.
Jesienią Arka wygrała w Gdyni aż 4:0 i teraz Łodzianie zechcą się zrewanżować, ale czy aby na pewno im się to powiedzie?
Obie drużyny jeszcze nie mogą być pewne utrzymania, ale z racji iż mają przewagę nad strefą spadkową to o wygraną za wszelką cenę walczyć raczej nie będą. Krótko mówiąc nie spodziewam się ultraofensywnej gry. ŁKS powinien wystąpić z osamotnionym Czerkasem w ataku, który w pojedynkach z Andersonem i Żurawiem raczej wiele dobrego nie wskóra. W środku pola ani jedni ani drudzy wirtuozów nie mają. Ljubenow w Arce się póki co nie sprawdza, a Scherfchen jest graczem bardziej defensywnym podobnie jak Kascelan w ŁKS-ie. Natomiast Drumlak i Świerczewski owszem miewają przebłyski dobrej gry, świetnych podań, ale... no właśnie są to tylko przebłyski. Kto więc może zdobywać bramki? Wydaje się, że mogą to uczynić napastnicy Arki Wachowicz-Zakrzewski, którzy mają szansę przełamać defensywę gospodarzy gdzie Hajto z Ognjanoviciem lub Sierantem raczej najlepiej się nie rozumieją. Biorę jednak pod uwagę to, że ŁKS gra u siebie i koncentracja w obronie może stać na wysokim poziomie, stąd mój typ w tym meczu idzie na under 2,5, a nie na zwycięstwo Arki. Przy okazji jako typujący ten mecz mam nadzieję, że nie będzie w nim takiej strzelaniny jak kiedyś przy okazji meczu z Cracovią (4:3).
Mój typ: under 2,5 - 1,52 w Tobet ⛔

Polonia Bytom - Odra Wodzisław
Kolejny ważny mecz dla układu dolnych rejonów tabeli. Wygrana pozwoli odetchnąć na kolejne dni, a porażka wprowadzi nerwową atmosferę w drużynie. Czego w związku z tym możemy się spodziewać? Myślę, że mimo wszystko wyrównanej gry, gdzie ani jedni ani drudzy raczej specjalnej przewagi nie osiągną.
Trener Szatałow, który od kilkunastu dni prowadzi zespół z Bytomia zmienił taktykę gry z 4-4-2 na 4-5-1 co odmieniło nieco styl gry zespołu. Polonia wyraźnie większa wagę przywiązuje do gry obronnej i gra z kontrataku co przyniosło efekt w postaci wygranej z Lechią w Gdańsku. Gorzej wyglądało to w meczu z Polonią, gdzie co prawda Bytomianie przegrali tylko 0-1, ale tak na dobrą sprawę przez większość meczu byli drużyną zdecydowanie słabszą. Teraz pojawia się pytanie, czy aby na pewno taktyka 4-5-1 na mecz z Odrą jest odpowiednia? Cieżko to stwierdzić, ale wiele wskazuje na to, że gospodarze właśnie w takim ustawieniu wyjdą na czwartkowy mecz. Jednak bez względu na ustawienie, dużą rolę do odegrania będą mieli boczni obrońcy Bytomia, ponieważ ze strony Odry największego zagrożenia można spodziewać się własnie z bocznych stron boiska gdzie akcje napędzają Woś i Małkowski. Tego pierwszego powstrzymywać powinien Sokolenko, a drugiego solidny defensor Hricko. Trener Wieczorek zapewne zagra na dwóch defensywnych pomocników Kuranty - Malinowski przez co na wirtuozerię w środku pola ani z jednej ani z drugiej strony się nie zanosi.
Podsumowując, siłą obu drużyn oraz sposobem na szukanie bramek w tym meczu powinny być ataki skrzydłami, gdyż realnie patrząc wydaje się, że tylko w tych sektorach boiska można stworzyć przewagę nad przeciwnikiem. Znając jednak styl gry takich piłkarzy jak Hricko (Bytom) oraz Szary (Odra), to wydaje mi się, że na zbyt wiele swoim rywalom oni nie pozwolą. Ogólnie jak już wspominałem zapowiada się wyrównany mecz, w którym trudno wskazać zwycięzcę. Wielu pięknych akcji raczej nie należy się spodziewać i stąd mój typ na under 2,5.
Mój typ: under 2,5 - 1,50 w Tobet ✅
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wyniki dosyć zaskakujące.
ŁKS wysoko wygrywa z Arką. Trochę nie rozumiem Gdynian bo w PE potrafią zagrać kapitalne mecze a przychodzi liga i znika ten błysk w ich grze. Michniewicz za wcześnie poczuł się polskim M... nie nie za wcześnie.

Natomiast cd Śląska ciesze sie że znów gubią punkty. Nie kieruje się jakąś specjalna antypatia do Śląska ale wkurzało mnie że w całym klubie już rozgłoszono jaką to potęgą jest i będzie Śląsk. Do tego doszły słowa przemądrzałego trenerzyny Tarasiewicza że on jest gotowy objąć reprezentacje że Śląsk juz w tym sezonie włączy się do walki o majstra itp... Troche pokory temu panu by nie zaszkodziło. Niech swoje osiągnięcia trenerskie wymieni lepiej... Ma dobrych piłkarzy to i wyniki jakieś są.
Cieszy że może faktycznie z tego Śląska coś kiedyś będzie ale ja osobiście cieszę się że ukazuje się im miejsce w szeregu i jak wiele jeszcze przed nimi pracy. Po prostu przyda im się takie sprowadzenie na ziemie.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Piast Gliwice - LECH Poznań ✅✅✅ 1:2
typ: 2
kurs : 1,75
W polskiej lidze rzeczywiście często zdarzają się cudaczne rozstrzygnięcia, ale mimo wszystko dla drużyny Smudy byłby to prawdziwy kataklizm, gdyby straciła jakiekolwiek punkty w Gliwicach. Z pewnością miejscowi nie zagrają otwartej piłki, ale nawet wtedy spodziewam się, że znakomicie wyszkoleni technicznie lechici stworzą wystarczająco dużo kombinacyjnych akcji, aby przechylić szalę w tym spotkaniu na swoją korzyść. Ten typ trzeba grać, póki kurs jest jeszcze &quot;jako taki&quot; Bo będzie niższy!!! POLECAM!!
 
legia 122

legia

Użytkownik
Piast Gliwice - LECH Poznań
typ: 2
kurs : 1,75
W polskiej lidze rzeczywiście często zdarzają się cudaczne rozstrzygnięcia, ale mimo wszystko dla drużyny Smudy byłby to prawdziwy kataklizm, gdyby straciła jakiekolwiek punkty w Gliwicach. Z pewnością miejscowi nie zagrają otwartej piłki, ale nawet wtedy spodziewam się, że znakomicie wyszkoleni technicznie lechici stworzą wystarczająco dużo kombinacyjnych akcji, aby przechylić szalę w tym spotkaniu na swoją korzyść. Ten typ trzeba grać, póki kurs jest jeszcze &quot;jako taki&quot; Bo będzie niższy!!! POLECAM!!
????

skąd wiesz że będzie niższy ??? od kilku dni utrzymuje się na tym samym poziomie. gdzie indziej znajdziesz i 1.85 ale tu już musi główka popracować nieco...

weź pod uwagę też nieciekawe wieści napływające z Poznania...ten kurs wcale nie jest rewalacyjny biorąc pod uwagę że nie zagra Wojtkowiak Murawski Regnifo , Stilic ma zbitą łydke i tylko truchta....
ja tam widze tu remis !!!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznan

Lech to juz nie ten Lech z poprzedniej rundy ktory zachwycal gra. O ile na poczatku zagrali jeszcze po 45 mniut w kadym meczu z Udinese bardzo fajnej pilki oraz pokazali charakter oraz niezla gre w Belchatowie to pozniej przyszedl juz jakis kryzys i z kazdym kolejnym meczem gra nie jest zbyt okazala. Pierwsze miejsce zawdzieczaja temu ze zaden zespol z czolowki nie ma obecnie bardzo dobrej formy i nikt nie potrafil wykorzysta zadyszki lidera. Do tego w Lechu zaczely sie problemy kadrowe, w tym sezonie nie zagra juz Wojtkowiak, sporego pecha ostatnio ma Turina ktory w tym miesiacu juz dwa razy walczyl z grypa a ostatnio mial jakies zatrucie pokarmowe i tez jutro nie wystapi. Nie zagraja rowniez Rengifo, kontuzja w pucharowej potyczce z Wisla, oraz Murawski ktory wbrew wczesniejszym zapowiedzia nie zdazyl jeszcze wyleczyc kontuzji palca. Na stluczona lydke po ostatnim meczu narzeka Stilic ale on pojawi sie prawdopodobnie na boisku w Gliwicach. No wlasnie w Gliwicach, Piast juz nie tylko z nazwy gra &#39;u siebie&#39; i to w pilkarzach chyba wyzwala jakas dodatkowa motywacje. Powoli acz skutecznie ciułaja punkty niezbedne w walce o utrzymanie. Przeciwko Lechowi napewno nie zagraja otwartej pilki bo tacy gracze jak Lewandowski, Stilic i Peszko potrafia tworzyc i wykorzystywac zabojcze kontry. Dlatego mysle ze Piast nastawi sie na defensywe, kluczowe bedzie przykrycie Stilica bo jest on mozgiem druzyny, mecze z Arka i Wisla pokazaly ze gdy sie go dobrze przykryje to gra w ofensywie Kolejorza nie wyglada juz tak dobrze. Lech natomiast niezle radzi sobie w obronie no ale nie moze to dziwic gdyz duet stoperow Bosacki, Arboleda naleza do najlepszych na swoich pozycji w lidze polskiej a dodac trzeba ze Poznaniacy posiadaja rowniez dobrego defensywnego pomocnika Injaca. Przez te defensywne zasieki trudno przebic sie druzyna z wiekszym potencjalem ofensywnym niz Piast. Przy tak sporych oslabieniach Lecha ktore moim zdaniem odbija sie glownie ofensywie i fakcie ze Piast zagra napewno defensywnie najlepszym typem wydaje mi sie under.

Typ: under 2,5 1,7 Milenium⛔

Inne typy na ta kolejke:

Wisla Krakow - Jagiellonia Bialystok
Jaga slabo gra na wyjazdach ale zapewne Probiez zechce to zmienic i sprawic dzis niespodzianke. Swietnie spisuje sie para Grosicki, Frankowski a w srodku pola maja Hermesa czy Bruno ktorzy potrafia zagrac fajna prostopadla pilke. Dlatego tez nie mozna Jadze odmowic bramki w tym meczu. Do tego dochodzi absencja Glowackiego, na srodku obrony zagraja u Wislakow Baszczynski z Marcelo i bedzie to ich pierwszy wystep w takim zestawieniu na tej newralgicznej pozycji. Do bramki po krotkiej przerwie wraca Pawelek. Z koleji Wisla w drugiej polowie meczu derbowego pokazala jak potrafi grac u siebie gdy przeciwnik sie gubi w obronie a wlasnie linia defensywna w Jadze najmniej mnie przekonuje. Do tego tez wypada im jeden podstawowy obronca, Krol. Na bramce mlody Gikiewicz, lubi bronic pod publiczke czyli efektownie ale popelnia sporo prostych bledow. Juz w meczu z Legia w koncowce zdarzyly mu sie dwa kiksy ale Legionisci tego nie wykorzystali, w ostatnim meczu z LKS tez zaliczyl dwa &quot;niedoloty&quot; do dosrodkowan, potrafi blysnac kapitalnym refleksem ale brakuje mu doswiadczenia i przez to te glupie bledy. Mysle ze gra Bialej Gwiadzy z przodu (o ile nie zagra niejaki Beto(n) ) bedzie wygladala fajnie i moga wykorzystac niedoswiadczenie golkipera gosci. Wislacy sami sa w stanie strzelic trzy gole ale mysle ze Jaga podejmie rekawice i w Wielka Sobotę oba zespoly zafunduja kibica ciekawe, szybkie i ofesywne zawody z kilkoma bramkami.

Typ: over2,5 1,8 Milenium⛔

Legia Warszawa - Cracovia 1
Pasy jada do Warszawy bez Barana i Dudzica (obaj zawieszeni prze komisje ligi na dwa mecze) nie zagra tez Polczak co dodatkowo jeszcze oslabi ich i tak slabo grajaca defensywe. W bramce chimeryczny Cabaj. Co prawda ostatnio Legia rozczarowala nieco w PP ale przypominam ze po pierwszym meczu ze Stala po ktorym tez byli krytykowani pozniej gladko pokonali Odre w lidze 4-0. Teraz moze byc podobnie. Przy absencji Barana Legionisci kompletnie zdominuja srodek pola, ich prostopadle pilki ktore potrafia grac (Roger, Iwanski, Giza) do Chynamy czy niezwykle zwrotnego Radovica wchodzacego w pole karne ze skrzydla beda sialy poploch wrod obroncow Pasow, ktorzy w duzej mierze sa wysocy, wolni i niezwrotni (patrz Wasiluk). Widze tu pewne zwyciestwo Legi, moze nawet z hc.
Typy: Legia 1,37 Milenium✅
Legia (-1) 1,9 Milenium✅

u/o dosc pechowo, mecz w Krakowie ogladalem i jak njbardziej overowo, niestety slaba dyspozycja &#39;Dzikiego&#39; i swietna postawa Gikiewicza
z koleji w Gliwicach zabraklo minuty,
Legia zgodnie z moimi przewidywaniami
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Piast wirtuozów w swojej kadrze nie ma. Czasem coś w ofensywie szarpnie Bojarski, ale on i tak bardziej jest walczakiem niż jakimś super graczem. Ogólnie ekipa z Gliwic wiosną stanowi zgrany kolektyw, gdzie wszyscy wiedzą co mają robić i dzięki temu osiągają korzystne wyniki. W meczu z Lechem doskonale zdają sobie sprawę, że to Lech powinien przeważać, a oni powinni się skupić na tym co wcześniej dobrze robili, czyli poukładanej, ambitnej grze w obronie. Nie ma sensu otwierać się na Lecha, bo to się może skończyć bardzo źle. Ostatnio środek defensywy Piasta to dwójka młodych obroncow Glik - Kowalski, którzy przynajmniej mi imponują dobrą grą.
Krótko podsumowując popieram typ cygeiro na under 2,5 w meczu Piast - Lech. ⛔ niewiele zabrakło, no ale zabrakło ;)
 
camil 0

camil

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Typ: obie drużyny strzelą bramkę : TAK
Kurs: 2,15
Buk: expekt
Analiza:
Jutro o godzinie 17:30 w Krakowie zostanie rozegrany mecz 23 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Wisłą a Jagiellonią Białystok. Zdecydowanym faworytem są walczący wciąż o Mistrzostwo Polski gospodarze, którzy pomimo absencji Pawła Brożka grają dobrze co udowodnili w meczach z Lechem Poznań. Patryk Małecki, Piotr Ćwielong, Rafał Boguski i Radosław Sobolewski powinni spokojnie przed własną publicznością nastrzelać parę goli przyjezdnym, pomoże im w tym na pewno nieobecność podstawowego obrońcy Jagi Krzysztofa Króla. Więc o gole wiślaków powinni byśmy być spokojni. Pytanie brzmi czy Jagiellonia zdoła strzelić Wiśle bramkę? Myślę, że tak. Powinni to zagwarantować powracający w tym oknie transferowym Tomasz Frankowski (5goli w 5 meczach) i znakomicie rozumiejący się z nim wielki talent Kamil Grosiki. Fanek dobrze zna wady i zalety swoich byłych kolegów z drużyny, powinien to wykorzystać. Natomiast jeśli wiślacy skoncentrują się tylko na powstrzymaniu Frankowskiego mogą zostawić innego zawodnika Jagi bez opieki. W Wiśle zabraknie Arkadiusza Głowackiego, ale zagra Mariusz Pawełek, który ostatnio narzekał na uraz więzadła pobocznego przyśrodkowego.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
11-04-09 13:15 - Polska Ekstraklasa
Lechia Gdansk - GKS Belchatow
Typ: dokladny wynik pol czasu 0:0
Kurs: 2,55
Buk: expekt

Dzisiaj o godzinie 13.15 w 23 kolejce polskiej ekstraklasy dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy Lechia Gdansk, a GKS belchatow. Bukmacherzy lekko faworyzuja Lechie Gdans, ze wygra to spotkania po kursie 2,55, na remis 3,15, a na GKS Belchatow 2,65. Ja jednak uwazam, ze po zacietej pierwszej polowie, po ktorej bedzie remis 0:0, w 2 polowie Gks Belchatow wygra to spotkanie. Lechia Gdansk slabo spisuje sie w tym sezonie i zajmuje 14 miejsce w tabeli. Nie dawno z powodu slabych wynikow zwolniono trenera Jacka Zielinskiego. GKS Belchatow zajmuje 5 miejsce w tabeli i na pewno beda chceli wykorzystac fakt, ze graja z o wiele slabsza druzyna od siebie. Lechia Gdans ostatnio jest w slbaej formie w ostatnich 6 spotkaniach wygrala zaledwie 1 mecz, 1 zremisowala i 4 przegrala. GKS Belchatow takze nie ma dobrego bilansu w ostatnich 6 spoktaniach gdyz wygrali 2 mecze, 1 zremisowali i az 3 przegrali,ale w ostatnich 2 meczach grali dobrzei wygrali 2:1 z Slaskiej Wroclaw i 2:0 z LKS Lodz. Dodam, ze w pucharze ekstraklasy nie dawno wygrali z Legia Warszawa. Stawiam wynik 0:0 do przerwy i ostateczna wygrana gosci 2:0.
 
H 9

hob

Użytkownik
Podobnie jak Cygeiro i TBM uwazam, ze w meczu Piast z Lechem najlepsza opcja bedzie under. Boisko w Gliwicach jest bardzo nie wygodne, Piast bedzie przeszkadzal, ale nie spodziewam sie, zeby cokolwiek byli w stanie ukluc. Nastomiast Lech bez Murawskiego, Wojtkowiaka, a przede wszystkim Rengifo. Mocne oslabienia. W pucharze Lech w Gliwicach wygral 4-0, ale Piast nie gral najlepszym skladem wyraznie mecz olewajac. Poza tym Piast w tej rundzie to nie Piast z tamtej. Tak czy inaczej, remis mnie tu nie zdziwi, ale under jak najbardziej.
Ruch Chorzow - Polonia Warszawa 2 @2.50 Bet365
Ten typ podoba mi sie najbardziej. Ruch gra bardzo slabo. Jedyne mecze jakie im ostatnimi czasy wyszly to z Lubinem w PP, ale akurat to chyba zadnego osiagniecie przy tym co Zaglebie tam odpierdziela ostatnio. Ruch-Odra, Cracovia-Ruch to byly parodie futbolu. Ruch gral strasznie slabo, z Craxa zremisowali 0-0 tylko dlatego, ze Krakowianie pudlowali niemilosiernie. Polonia wraca do gry, Bobo wygral 2 mecze i przynamniej teoretycznie maja jeszcze szanse. Dla mnie Polonia to duzo silniejsza ekipa. Dobra murawa na Slaskim tez powinna sprzyjac Polonii. Ivanovski sie obudzil, kadrowo chyba tyko Sokolowski kontuzjowany. W Ruchu Baran za kartki. Tak czy inaczej dla mnie 2.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Piast Gliwice - Lech Poznań
1:2

Czy under jest aż tak prawdopodobny? Teoretycznie wiele za nim przemawia ale nie raz zdarza się, że w meczach wybitnie underowych mamy ... wysokie wyniki. Myślę, że w spotkaniu Lecha taki wynik padnie. Wprawdzie zabraknie ważnych części silnika poznańskiej Lokomotywy (Grzegorz Wojtkowiak, Rafał Murawski i Hernan Rengifo) lecz mimo to uważam, że drużynę Franciszka Smudy stac na zdobycie kilku bramek. Warunek jest jeden: w miarę szybko zdobyta pierwsza bramka, która zmusi zespół Piasta do ataków. (Bo to, że ich głowny cel na to spotkanie to remis, chyba nikogo przekonywac nie trzeba). Drużyna gospodarzy wprawdzie w ostatnich spotkaniach zaprezentowała się dosc dobrze (zwycięstwa z GKSem, Arką i Górnikiem oraz remis z Jagiellonią) jednak mimo to uważam, że trener gospodarzy zdaje sobie sprawę z różnicy klas obu zespołów i nie będzie myślał o pokonaniu Lecha. Zespół gości zremisował trzy ostatnie spotkania (Górnik, Arka, Wisła) co na pewno nie może satysfakcjonowac zespołu, który mierzy w mistrzostwo. Na takie straty piłkarza Franciszka Smudy nie bardzo mogą sobie już pozwolic.Dlatego dzisiaj wyjdą na boisko bardzo zdeterminowani by zdobyc cenne trzy punkty. Jeśli spojrzec na rezultaty ostatnich czterech spotkań Kolejorza to zauważymy, że kończyły się wynikami poniżej 2,5 bramek. Natomiast w drużynie Piasta próbują chyba ustanowic jakis rekord. Ostatnie 10 spotkań to same wyniki mniej niż 2,5! Nawet ostatnie spotkanie obu dzisiejszych rywali w lidze zakończyło się skromnym 1:0 dla Lecha. Tak więc jak widac. Wszystko (lub prawie wszystko) przemawia za underem w dzisiejszym pojedynku. Ja jednak zostanę przy moich przypuszczeniach i zaryzykuję over 2,5 (po dosc ciekawym kursie). A jeśli chodzi o zwycięzcę to nie widzę innej możliwości jakwygrana Lecha Poznań.
Moje propozycje:
Lech (około 1.75) ✅ ✅✅
over 2,5 (około 2.20) ✅ ✅✅
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ : Więcej niż 2,5
Kurs : 1,85
Buk.: Bwin
Analiza : Już dzisiaj o godzinie 17:30 na stadionie Raymonta w Krakowie , zostanie rozegrane spotkanie w ramach rozgrywek 23 kolejki Polskiej Ekstraklasy . Gospodarzami spotkania będą zawodnicy Wisły Kraków , którzy będą podejmować u siebie Jagiellonie Białystok . Jest to bardzo ciekawe spotkanie . Wisła aktualnie w lidze zajmuje 3 pozycje i mają na swoim końcie 42 pk , do lidera z Poznania tracą zaledwie 3 pk , a wiec walka o mistrzostwo będzie się toczyć do ostatniego spotkania . Wisła u siebie ma bilans 9-1-1 , natomiast co najważniejsze dla mojego typu czyli bilans bramkowy mają 24:8 , a wiec jak widać potrafią strzelać sporo goli na własnym stadionie . Wisła ostatnio w lidze na własnym stadionie , ograła 2:1 Warszawską Polonię , oraz wygrali w derbach 4:1 z Cracovią , a wiec jak widać w każdym z tych spotkań było więcej niż 2,5 gola. Dzisiejsi goście czyli Jagiellonia , aktualnie w lidze zajmuje 7 pozycje i zgromadzili na swoim końcie jak na razie 28 pk . Na wiosnę Jagiellonia gra naprawdę dobrze . Po przybyciu Tomasza Frankowskiego , naprawdę zaczęła nawet strzelać sporo goli . Ten mecz to będzie właśnie dla Frankowskiego , bardzo ważny , ponieważ po długiej przerwie wróci na stadion prze Raymonta . Jagiellonia niestety bardzo słabo sobie radzi w spotkaniach wyjazdowych mają bilans 0-5-6 , natomiast w bramkach 3:12 . Historia spotkań przemawia za zdecydowanym zwycięstwem Wisły , który wygrała dotychczasowe 2 spotkania po 5:0 . Ja jednak dzisiaj nie stawiał bym na 5:0 , ale jak dla mnie wynik 2:1 lub 3:1 jest bardzo realny dlatego gram dzisiaj Over 2,5 w tym spotkaniu , kurs także warty zagrania .
 
P 0

parental87

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań
1.80 na Lecha. Po takim kursie warto grać w stronę gości. O jakże odmienne cele grają obie ekipy. Dla Lecha liczy się tylko mistrzostwo kraju, drużyna budowana na Europejskie Puchary, zaś celem numer jeden &#39;biednego&#39; Piasta to utrzymanie się w Ekstraklasie. Jak narazie idzie im całkiem nieźle, ale na Lecha i tak może okazać się za mało. W trzech ostatnich spotkaniach Gliwiczanie zdobyli aż 7 oczek! Jednak ich największym problemem jest zdobywanie goli, aczkolwiek wystarczyły im tylko 3 zdobyte bramki do tak cennie zdobytych 7 punktów. W każdym spotkaniu do siatki rywali (Arka, Jagiellonia, Górnik Z.) trafiali po jednym golu. Strzelenie jednej bramki Kolejrzowi może nie wystarczeć nawet do remisu, bo wiemy jak dobrze podopieczni Franza potrafią grać w ataku. Ostatnio w PP ograli krakowską Wisłę, po bramkach Lewego i Rengifo, którego jednak nie ujrzymy najprawdopodobniej w dzisiejszym spotkaniu. Do tego Lech znowu będzie musiał sobie radzić bez Wojtkowiaka oraz Murawskiego, ale i bez nich powinnien sobie poradzić z ostatnio dobrze spisującymi się gospodarzami. Bardzo dobry moment na przerwanie serii 3 meczy bez zwycięstwa w Ekstraklasie przez ekipę Kolejorza.
Typ: 2 (1.80)
_________________
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom