>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Eredivisie / 25. kolejka Jupiler Pro League [07-09.02]

Status
Zamknięty.
omerta 968

omerta

Użytkownik
Vitesse Arnhem – Den Haag

Nadreńczycy we wtorek zgodnie z przewidywaniem w końcu przegrali. Lepsza od niedawnego wicelidera Eredivisie okazała się ekipa AZ (2-0). W dużej mierze spotkanie z udziałem Vitesse opisałem przy okazji poprzedniej kolejki, więc nie będę się powtarzał. Ogólnie rzecz biorąc – nie zachwycili, podobnie jak praktycznie we wszystkich meczach tego roku (może nie licząc dobrych momentów na De Kuip). Trener Bosz w piątek musi dokonać jednej korekty – zawieszonego Leerdama (24/7) na prawej stronie obrony zastąpi van der Struijk (10/1). Innych roszad opiekun gospodarzy nie planuje, bo co by nie mówić – wielkiego wyboru mimo wszystko nie ma. To, że piłkarze Vitesse są w małym dołku to fakt. Jednak teraz trafia im się idealny rywal by przełamać się i wrócić na właściwy tor. Zespół z Hagi po nieoczekiwanym triumfie nad Feyenoordem (wcześniej przegrał w Nijmegen), zaliczył dwie wyraźne porażki (z SC Heerenveen i Heraklesem). W tej chwili zamyka ligową tabelę, a z klubu zwolniono dotychczasowego szkoleniowca Steijna. Bocianów w najbliższym spotkaniu poprowadzi dotychczasowy asystent Fraser, ale to niewiele zmieni. Mimo gorszej dyspozycji w ostatnim czasie, stawiam na przekonujące zwycięstwo Vitesse. Innej możliwości nie widzę. Den Haag ma na tyle słabą defensywę, a ponadto kiepsko radzi sobie na wyjazdach, że z wygraniem gospodarze nie powinni mieć problemów (liczę przy okazji na przebudzenie Piazona i Havenaara).

Vitesse Arnhem -1,5 @ 1.65 bet365
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Vitesse: Velthuizen; Van der Struijk, Kashia, Van der Heijden, Van Aanholt; Vejinovic, Pröpper, Atsu; Ibarra, Traoré, Piazon
ADO Den Haag: Coutinho; Zuiverloon, Wormgoor, Beugelsdijk, Meijers; Holla, Malone, Bakker; Schet, Van Duinen, Alberg
Traore nareszcie w pierwszym. Na ławce siada Havenaar.
Gram więc bramkę Traore @ 1.90
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
PSV – Twente
Myślę że po części każdy z nas ulega magii wielkiej nazwy zasłużonego klubu.
Wczoraj tak na chłodno analizowałem dokonania PSV w tym sezonie. Odpadli w tym sezonie już z krajowego pucharu. Wygrali w nim jedno spotkanie z drugoligowym Telstar 4:1 by już w następnej rundzie przegrać z Rodą 1:3 Odpadli z Ligi Europejskiej zdobywając raptem 7 pkt. Trzeba dodać że mieli wyjątkowo łatwą grupę z zespołami z Chorwacji Bułgarii i przeciętnej ekipy z Ukrainy. Zdobyli w nich raptem 4 bramki ! Została sama liga. A co w niej? Wymęczone zwycięstwa u siebie z Hagą, z Waalwijkiem, na wyjeździe z Cambuurem. Na początku sezonu wygrane z beznadziejnymi ( w tym okresie – NEC i Go Ahead Eagles ).
Teraz wspólnie wymieńmy dobre spotkania PSV w tym sezonie: Wygrany z Ajaxem i ten ostatni mecz z Ajaxem ( przegrany ), z Utrechtem 5:2 i niedawna wygrana z Az…i chyba koniec tej wyliczanki. No chyba że macie inne zdanie w tej kwestii ? Z PSV w obecnej chwili nie pozostało nic oprócz nazwy. Do tej pory w sezonie 2013/2014 PSV rozegrało 30 spotkań wygrało 12…Cocu ma zbyt miękką rękę do rozkapryszonych gwiazdek w swym zespole. Napastnicy muszą mieć kilka sytuacji aby strzelić choć jedną bramkę i widać to praktycznie w każdym meczu. Prawie od początku sezonu czekamy aż PSV otrząśnie się z kryzysu. Do zakończenia sezonu ( zostało 12 kolejek ) śmiem twierdzić że mogą się nie zdążyć wydźwignąć ze wspomnianego kryzysu aż do jego końca. W meczu z Cambuurem w którymś momencie odszedłem od telewizora nie mogąc już patrzeć na ich nieporadną grę. W dzisiejszym spotkaniu PSV ma jeden atut - własne boisku i własnych kibiców.
Twente kurs 2,62
Twente DNB kurs 2,00 STS wynik 3:2

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki&quot;
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Piątek. Kompromitujący występ Vitesse. Liczyłem na przełamanie, bo rywal możliwe najsłabszy w tym momencie. Jednak Nadreńczycy nie mieli żadnego pomysłu na grę. Nie ma lidera – każdy boi się wziąć odpowiedzialności, włącznie z obrońcami (swoją drogą, grającymi ostatnio bardzo niepewnie), którzy powinni rozpoczynać akcje (zwłaszcza w starciu z silnie, agresywnie grającym Den Haag). Zmiana Havenaara na Traore nic nie dała, bo 18-latek zaliczył wyjątkowo słaby mecz. Mam wrażenie, że to kolejny afrykański piłkarz wokół którego zrobiono sporo szumu, a jakości żadnej. Ekipa Bocianów zagrała mądrze, twardo i to wystarczyło, a przy odrobinie szczęścia – mogła nawet wygrać, co z przebiegu spotkania nie byłoby żadnym zaskoczeniem.

PSV Eindhoven – Twente Enschede

Jak wspominałem kilka dni temu przy okazji spotkań 22. kolejki, w sobotę stawiam z dużym przekonaniem na Twente – wicelidera Eredivisie. Tutaj niespodzianki być nie powinno i jestem niemal przekonany, że Tukkers tej potyczki nie przegrają. Skład na starcie z PSV bardzo mocny – bez osłabień. Forma? Kapitalna – dziesięć meczów bez porażki, w tym siedem zwycięstw w ostatnich ośmiu występach. Boeren wygrali w środę z SC Cambuur (2-1), ale to co pokazali na boisku nie może napawać optymizmem przed konfrontacją z Twente. Gra nie klei się, a największym zagrożeniem dla PSV wydaje się własna defensywa z mającym nie najlepsze chwile bramkarzem. W dodatku na środku obrony dziś nie wystąpi podstawowi zawodnik – Rekik (zawieszony). Zdecydowanie polecam typy w kierunku Tukkers – PSV tego meczu dziś nie wygra.

Twente lub remis @ 1.62 bet365
Twente Enschede @ 2.90 bet365


Feyenoord Rotterdam – NEC Nijmegen

To, że Portowcy wygrają to praktycznie pewne, ale kursy nie są atrakcyjne. Dlatego też proponuję inny typ – obie drużyny wpiszą się na listę strzelców. Defensywa Feyenoordu zagra dzisiaj osłabiona, bowiem z powodu kontuzji pauzuje Mathijsen (środek) oraz zawieszony Martins Indi (lewa strona). Straty poważne i warto dodać, że tylko w pięciu spotkaniach zawodnicy Feyenoordu nie tracili bramki (cztery razy na De Kuip). Portowcy w nowym roku większej wagi do obrony nie przywiązują. Po porażkach w Hadze i remisie z Vitesse, w środku tygodnia miał miejsce triumf w Kerkrade (2-1), co pozwoliło utrzymać kontakt z czołówką. Na Cesarskich w drugiej części sezonu przejechałem się dwa razy. Mieli ostatnie dwa spotkania w Nijmegen wygrać (Go Ahead Eagles i NAC), a ostatecznie tylko zremisowali. Co warto podkreślić – zawsze zdobywali bramkę (nawet w Arnhem). W porównaniu z ostatnim pojedynkiem, w szeregach NEC tym razem zabraknie dwóch podstawowych graczy - Haitza (środek obrony) i Stefanika (pomoc), ale z drugiej strony wraca Conboy (kluczowa postać defensywy). Mając na uwadze bieżącą formę obu ekip, zdecydowałem się na taki, a nie inny typ.

obie drużyny strzelą bramkę @ 1.73 bet365
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Piątek. Kompromitujący występ Vitesse. Liczyłem na przełamanie, bo rywal możliwe najsłabszy w tym momencie. Jednak Nadreńczycy nie mieli żadnego pomysłu na grę. Nie ma lidera – każdy boi się wziąć odpowiedzialności, włącznie z obrońcami (swoją drogą, grającymi ostatnio bardzo niepewnie), którzy powinni rozpoczynać akcje (zwłaszcza w starciu z silnie, agresywnie grającym Den Haag). Zmiana Havenaara na Traore nic nie dała, bo 18-latek zaliczył wyjątkowo słaby mecz. Mam wrażenie, że to kolejny afrykański piłkarz wokół którego zrobiono sporo szumu, a jakości żadnej. Ekipa Bocianów zagrała mądrze, twardo i to wystarczyło, a przy odrobinie szczęścia – mogła nawet wygrać, co z przebiegu spotkania nie byłoby żadnym zaskoczeniem.
Tu chodzi bardziej o postawę całej drużyny. Traore jest naprawdę świetnym grajkiem, widziałem go nie raz w akcji, ale jak drużyna gra kupę to często wszyscy dostosowują swój poziom do &#39;kupy&#39;. Vitesse miało chyba nawet 75% posiadania piłki, ale zero pomysłu na grę. Wszystko do tyłu i na boki, to było mega irytujące, praktycznie nic do przodu a jak coś szło do przodu to Atsu ze swoim przyjęciem piłki szybko tracił.
Myślę, że trzeba zacząć szukać betów na rywali, jeżeli oczywiście kursy na to pozwolą. Z taką grą Vitesse daleko nie zajdzie.
Ja osobiście odpuszczam dzisiejszy dzień poza betami w kierunku NEC. Czyli +2, +3 na NEC oraz, że ekipa z Nijmegen strzeli bramkę, BTS oraz jakiś over. Zapowiada się otwarte spotkanie i jak NEC wytrzyma to może dziś sporo namieszać. Feyenoord osłabiony w defensywie, poza tym nie jest to jakiś mistrz defensywy,co pokazało jakiś czas temu ADO pakując im 3 bramki.
Zgadzam się, że Twente jest faworytem i jest silniejsze futbolowo na dzień dzisiejszy, ale nie zdziwię się jak szczęśliwe wygra PSV. Ruiz i Matavz mogą dziś grać, PSV u siebie, więc może coś w końcu się ruszy. Osobiście będę śledził live i myślał jak to ugryźć.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
PSV - Twente BTS ✅ + Roda - Zwolle BTS ⛔ 2,25 bet365
Widziałem ostatnie mecze PSV i Twente, obie ekipy stwarzały sporo okazji bramkowych,
PSV przegrało 0-2 z RKC marnując mnóstwo szans,
PSV ostatnio u siebie zawsze strzelało, Twente też poza domem.
Co do meczu Rody, to ona traciła i strzelała w ostatnich meczach sporo,
Breda miała dużo szczęscia z Heracles, defensywa nie jest mocną stroną tych ekip.
Zaraz PSV zaczyna, więc piszę na prędce.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Go Ahead Eagles - Alkmaar
Alkmaar wygrało na wyjeździe z Vitesse 2:0, lecz ten dzisiejszy mecz będzie bez wątpienia wyglądał inaczej niż ten w Arnhem. Alkmaar jest faworytem tego spotkania i to oni będą prowadzili grę a to już zupełnie inna bajka niż grania z kontry. Eagles to typowa drużyna własnego podwórka i myślę że przy odrobinie szczęście typ ma szansę powodzenia. Nie licząc meczu z Ajaxem Go Ahead Eaglas od trzech spotkań ( u siebie ) są niepokonani. Warto też zaznaczyć że Alkmaar do tuzów wyjazdowych raczej nie należy...
Go Ahead Eagles kurs 2,30 DNB
wynik 2:1
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Zwycięstwo PSV w moim odczuciu było dużą niespodzianką. Nic nie wskazywało na to, że Boeren wygrają z Twente. Dwie bramki dla gospodarzy zdobyli boczni obrońca – praktycznie w identycznych okolicznościach (zejście do środka, inteligentny strzał słabszą nogą). Chyba tego nikt nie spodziewał się. Tukkers zaliczyli mimo wszystko (m.in. straty dwóch bramek) naprawdę dobrą pierwszą połowę – po przerwie było według mnie dużo słabiej. Feyenoord z kolei zgodnie z planem – przekonujący triumf i kolejny raz stracona bramka.

FC Zwolle – Ajax Amsterdam

W niedzielę poszukam niespodzianki. Już dwie okazałe serie w tym tygodniu dobiegły końca (dziesięć i dwanaście spotkań bez porażki – kolejno Twente i Vitesse). Czas na kolejną. Ajax od dłuższego czasu nie potrafi wygrać potyczki różnicą co najmniej dwóch bramek. Ja mam wrażenie, że tym razem nawet przegra. FC Zwolle był odkryciem pierwszych kolejek Eredivisie. Z czasem było coraz gorzej (zespół ten potrafił zaliczyć passę dziewięciu meczów bez wygranej), ale wraz z nowym rokiem zaczęło się robić coś pozytywnego. Już spotkanie z Vitesse (przegrane) było niezłe w wykonaniu ekipy Mateusza Klicha, a kolejne już bardzo udane, bo zakończone wygranymi (NAC, Roda JC i FC Utrecht). Jasne, rywale raczej mniej wymagający, ale biorąc pod uwagę poprzednie dokonania FC Zwolle, można mówić o sporym postępie. Co prawda w barwach miejscowej drużyny ponownie nie zobaczymy Mokotjo (25/2), Lachmana (20/1) i van der Werffa (17/1), ale są nowi piłkarze (choć na innych pozycjach) – Karagounis i Mahmudov, którzy zdążyli pokazać się już z dobrej strony. Ajax ma za sobą dobre – ofensywne spotkanie z FC Groningen (2-1), w którym obrona nie spisywała się najlepiej (dobry występ Vermeera zastępującego w bramce Cillessena), dlatego też uważam, że gracze FC Zwolle w starciu z Joden nie są bez szans.

FC Zwolle lub remis @ 2.40 bet365

FC Groningen – SC Heerenveen

Ryzykowanie, ale z przekonaniem. Trzy mecze bez wygranej – to obecna passa Zielono-białych, którzy liczą na komplet punktów. W lutym przegrali w Alkmaar i Amsterdamie, pozostawiając po sobie dobre wrażenie (zwłaszcza w starciu z Ajaksem). O ile dobrze pamiętam, dwukrotnie Joden ratowała poprzeczka – poza tym, zawodnicy FC Groningen stworzyli sobie naprawdę sporo okazji do zdobycia bramek – wykorzystali tylko jedną. Jeśli choć w odrobinie będą przypominać zespół sprzed kilku dni, to uważam, że z SC Heerenveen poradzą sobie. Fryzowie po udanej końcówce poprzedniego roku, nowy rozpoczęli bardzo przeciętnie i grają w kratkę. Przy obecnej dyspozycji (potrafili przegrać w Leeuwarden i to wyraźnie) i naprawdę solidnej formie FC Groningen, w tej bezpośredniej konfrontacji decyduję się postawić na gospodarzy.

FC Groningen @ 2.05 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szelech 120

szelech

Użytkownik
Podpisuje sie pod typ na Groningen. Dodam, ze pomimo pewnych brakow u gospodarzy sklad z meczu z Ajaxem gotowy do gry, a grali imponujaco jak na druzyne srodka na boisku lidera. Heerenveen bez Kruiswijka (17/0), Zomera (7/0) i Dijksa (18/0). Dwoch srodkowych nie gralo ostatnio, a Dijks nabawil sie czegos podczas meczu z Twente. Meczu z Twente nie ogladalem ale ponoc pod koniec Heerenveen realnie pogrozilo przy stanie 0:2, zreszta 48% posiadania i 7/11 strzalow celnych brzmi nie najgorzej.
Mimo wszystko, Groningen za 2,2 jest do pobrania.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
PSV - Heracles over 2,5 1,82 bet365

Widziałem ostatnie mecze PSV, wczoraj z Twente stworzyli świetne widowisko.
Wcześniej dobry mecz z Ajaxem, z RKC to samo, sporo okazji jednak mizerna skuteczność.
Dla mnie będzie over 2,5 dlatego, że Heracles ostatnio overowo poza domem,
gdy grał dobry mecz z Bredą, stracił dwa gole, obie chyba po stałych fragmentach
i to raczej pierwsze strzały gości były.
http://www.livesports.pl/mecz/6mSKnw40/#h2h;away
Zobaczcie ostatnie mecze między tymi ekipami w Eindhoven. Dla mnie ten spread to jest super pomyłka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Nie jestem przekonany, że Fryzowie to odpowiedni zespół do przełamania się dla Groningen. Dlatego też uważam, że nie ma co ryzykować i próbować grać na zwycięstwo którejś z ekip. Tak jak napisaliście Heeerenveen gra bardzo nierówno i na pewno dzisiaj będą chcieli poprawić swój kiepski bilans meczów wyjazdowych. Może lepiej pograć coś na bramki. Wiadomo, że kursy nie za wysokie, ale wydaje mi się, że jednak bardziej prawdopodobne.
Heerenveen w tym sezonie ~ 3.95 gola pada w meczu z ich udziałem
Groningen w tym sezonie ~ 3.57 gola pada w meczu z ich udziałem.
Fryzowie przyzwyczaili nas, że potrafią w tym sezonie dużo strzelać, ale przy okazji dużo tracąc. I tutaj można upatrywać szansy dla gospodarzy, bo jeżeli obie drużyny strzelą to może być różnie.
over 2.5 gola @1.53 Marathonbet [1:3]✅
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
FC Zwolle – Ajax Amsterdam: BTS @ 1.72 Bet365 ✅ (1:1)


Lider Eredivisie z Amsterdamu zmierzy się dzisiaj na wyjeździe ze Zwolle i myślę, że może to być bardzo ciekawy pojedynek. W ostatnim czasie swoje passy zakończyło Twente i Vitesse i dzisiaj z Ajaxem może być podobnie. Ostatni raz w lidze przegrali na początku listopada ubiegłego roku z Vitesse i trzeba przyznać, że taka passa bez porażki jest imponująca jednak coraz trudniej ją podtrzymać. Ostatnio Ajax nie gra niczego nadzyczajengo. Zwłaszcza na wyjazdach. Dwa tygodnie temu były męczarnie z Eagles i skromne jednobramkowe zwycięstwo natomiast w zeszłym tygodniu z Utrecht już tylko remis. Ostatni ich mecz z Groningen wygrany co prawda 2:1 ale defensywa rewelacyjnie się też nie spisała. Dzisiaj rywalem będzie Zwolle czyli team, który jest ewidentnie w gazie. Na ostatnie 5 spotkań 4 zwycięstwa. Jedno z nich z ogórkami w pucharze ale ostatnie trzy mecze w Eredivisie wygrane przez nich w dobrym stylu. Ostatnia porażka naprawdę bardzo pechowa z Vitesse. Na początku szybko dali sobie wbić bramkę a decdującego gola stracili w 90 min. Widać jednak, że nawet lepszym zespołom są w stanie się postawić. Dodatkowo nowe nabytki czyli Karagounis i Mahmudov pokazali się już z dobrej strony i ten team na chwilę obecną wygląda bardzo dobrze. Natomiast nie ma co zapominać o sile Ajaxu. Moim zdaniem bramkę zdobędą. Natomiast Zwolle też ma czym zagrozić dlatego widzi mi się tutaj bramkowy remis/minimalna wygrana gości. BTS jak dla mnie dobrze tu pasuje. Dodatkowo po kursie jaki oferuje nam Bet365 (dla porównania w Betssonie/Betsafe mamy tylko 1.51).
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Zwolle - Ajax
Ajax w ostatnim czasie rozgrywa sporo spotkań co zmusza De Boera do manewrowania składem. Grają sporo a będą grać jeszcze więcej gdy dojdzie do Ligi Europejskiej.
Zwolle straciło na własnym boisku tylko 12 bramek i dziś ma chyba najbardziej prestiżowe spotkanie w tym sezonie przed własną publiką. Myślę że dadzą z siebie wszystko w tym spotkaniu i przy okazji zagrają uważnie w obronie. Zaproponuje tu coś takiego...
Zwolle + 1,5 kurs 1,55 Totomix
Waalwijk - Utrecht
To co nie udało się w tygodniu ( przełamanie ) w meczu ze Zwolle może uda się dziś z Waalwijkiem. Utrecht zagra dziś z kontry i tu widzę dla nich szansę. Ostatnio widzę w ich grze lekką poprawę i dlatego lekko intuicyjnie ich próbuję
Utrecht DNB kurs 2,25 Totomix
W meczu o 16:30 bardziej skłaniałbym się jednak w kierunku Heerenveen...
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Na szybko, bo mecz już o 14:30. Standard podejmie Zulte Waregem. Jak wiadomo gospodarze to lider Jupiler League. Jadą z każdym jak chcą. W tym roku bez porażki, 3 pewne wygrane, tydzień temu na Cercle Brugge 4:0. Dziś w pierwszym składzie 2 najlepsi strzelcy, a więc Batshuayi i Ezekiel (łącznie 26 bramek). Rywalem Zulte, ekipa która jest bardzo nieregularna, ale potencjał ma bardzo duży. Gwiazdą zespołu Hazard, dziś w pierwszym składzie na szpicy wypożyczony Pourie, ostatnio zagrał całkiem nieźle. Zulte tydzień temu miało dużą przewagę nad Lokeren, stworzyli mnóstwo okazji, brakowało skuteczności. Standard 3 mecze bez straty bramki, ale każda passa kiedyś się kończy, a Zulte potrafi kreować sytuacje.

Standard – Zulte
Over 2.5 @ 1.70 Bet365 ⛔ 2:0
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Groningen - Heerenveen
W meczu o 16:30 bardziej skłaniałbym się jednak w kierunku Heerenveen...
Groningen miało swe wbrew pozorom dość liczne szanse w Amsterdamie a skończyło się na jednobramkowej porażce. W meczu z Hagą grali słabo..a wygrali 3:0 z Twente grali lepiej ale...polegli 0:2. Myślę że nadszedł reszcie czas aby Heerenven pokazało swój potencjał. Nie lubią ataku pozycyjnego i wcale nie będą go dziś musieli stosować. Według opinii ekspertów to Groningen jest faworytem a ja myślę że jeżeli gracze z Fryzji zastosują grę skrzydłami i wykorzystają potencjał zawodników z przodu spokojnie mogę zainkasować 3 pkt. Zobaczymy jak będzie...
Heerenveen DNB kurs 2,25 Totomix
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom