>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Eredivisie/27. Jupiler Pro League (24-26.02)

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dorzucę kilka zdań,bo akurat widziałem dwa mecze,których Ajax nie obejrzał w całości. PSV w pierwszej połowie trochę bez pomysłu na atak, strzelili bramkę do szatni dzięki czemu w drugiej połowie oglądaliśmy ciekawszą rywalizację. Szybko po przerwie 2-0 i zaczęło się myślenie o końcowym gwizdku. Przed samym meczem zastanawiałem się nad zagraniem,że Feyenoord nie strzeli bo bez Guidettiego wydawali mi się bezbronni. W kilku wcześniejszych meczach Fernandez czy Schaken marnowali takie setki,że nie wierzyłem w ich przełamanie. Jednak wczoraj obaj w 2 połowie bawili się w sumie z obrońcami PSV i zasłużenie strzelili te 2 gole. Portowcy mimo wszystko pozostają ekipą nieobliczalną i już chyba do końca sezonu to się nie zmieni. Wczoraj znów pokazali brak rozsądku i stracili strasznego babola na 2-3. W następnej kolecje Feyenoord gra z Groningen-kolejną nieobliczalną ekipą w moich oczach.Tam jedyne rozsądne będzie granie na live.
Drugi mecz jaki obejrzałem to Alkmaar z Heerenveen.Początek meczu to zdecydowana przewaga AZ,które odważnie i sprawnie zaatakowało.Goście jacyś zestresowani,nogi im się plątały zarówno w obronie jak i przy próbach ataku. 1-0 do przerwy to był najmniejszy wymiar kary. Druga połowa to już zupełnie inna gra Heerenveen-trener w przerwie musiał dotrzeć do swoich piłkarzy. Trochę dzięki temu zarobiłem bo zagrałem w przerwie,że goście strzelą,a w 50 minucie dorzuciłem ich over 1,5. Duża w tym zasługa nie tylko graczy Heerenveen,ale też bramkarza AZ Estebana Alvarado. Grał tak jakby bał się jakiegoś ataku na plecy;) 2 bramki to jego duuże błędy. Remis jak najbardziej sprawiedliwy.Przed meczem AZ miało bilans bramek u siebie 26-3.Ja oglądam ich grę od miesięcy i nie mogę wyjść z podziwu,że stracili tak mało bramek.Zobaczymy czy w kolejnym meczu,gdy będą podejmować Heracles goście spróbują zagrać odważniej czy postawią autobus..
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Napiszę parę słów o spotkaniach o których nie wspominaliście:

Breda - Den Haag wynik 4:0

Haga w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła 2 bramki ( w tym jedna to samobój )... No ale nic dziwnego skoro sprowadza się do klubu między innymi takich wirtuozów jak Smolarek. Haga przeprowadziła ( słownie ) trzy ciekawe akcje w trakcie całego spotkania z czego dwie przez błędy obrony gospodarzy . Haga ma juz tylko 2 pkt przewagi nad Venlo...Równia pochyła w ich wykonaniu. Jako ciekawostkę podam że Breda miała jeszcze dwie poprzeczki w tym spotkaniu.
Roda - De Graafschap 0:2
Roda pokazała jak można w meczu oddać 20 strzałów i przegrać 0:2. Malki pudłował koszmarnie a goście z trzech akcji w meczu strzelili dwie bramki. Niestety Roda to kolejny przykład drużyny gdzie polak odgrywa negatywną rolę. Czy Prus czy Kieszek w bramce obaj puszczają mnóstwo bramek...Roda do tej pory straciła ich aż 49 od początku sezonu...
Venlo - Heracles Almelo 3:1
Tu nie ma przypadku. Venlo gra dobrze i tyle ( jak na swe możliwości oczywiście ). Venlo mogło nawet to spotkanie wygrać wyżej. Zgodzę się z tym że pierwsza bramka bardzo ustawiła zawody i pomogła gospodarzom wygrać ten pojedynek ale dziewięć bramek strzelonych w ostatnich trzech spotkaniach sprawia że powoli zaczynam inaczej postrzegać tą ekipę. Nie zdziwię się jeżeli za tydzień z Bredą też wygrają...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom