>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Premier League (13.01 - 15.01.2018)

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Niezly mecz na koniec kolejki, bo jutrzejszego MU vs Stoke nie tykam ale obejrze..
ale te 2 bramki przez City strzelone w 5 minut.. Jakby byl remis czulbym sie rozczarowany.
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Świetne spotkanie taką PL lubimy oglądać. Zaskoczył mnie OX naprawdę solidne zawody, trochę w niego nie wierzyłem przyznam się ale w tym spotkaniu naprawdę robił niezłą robotę w środku pola. Jurguś potrafi jednak wydobyć z przeciętnych zawodników duże możliwości. No i uwielbiam te jego ekspresyjne zachowanie po zdobytej bramce. 100% charyzmy ????
 
S 37

stokrotka1

Użytkownik
Co to za wierszyk bo nie zdąrzyłem zauwazyć ? Tak jak piszesz typ wszedł ! Analiza dobra BYE BYE WEGNER KAZdy powinien wiedziec o co chodzi pozdrooo
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Ponoc w meczu z Chelsea nie zagra Vardy. Jezeli to prawda to Mahrezy i inne gwiazdeczki nie strzela gola Chelsea. Londynczycy u siebie traca bardzo malo goli. Vardy moze jeszcze cos zdzialac ale Mahrez juz nie raz w tym sezonie pokazywal ze z czolowka gra dno.. Typ 50 na 50 ale ja licze na 2:0 CHelsea.
0:0 . BTS NIE .
Co do meczy: warto wg mnie pograc West Ham po 3.0 fortuna
M
łoty na wyjeździe zawsze gola strzelają a Huddersfield ostatnio lekki dołek. Mecz na remis ale jak juz ktos ma wygrać to Ogbonna, Carrol i spolka ;)
1:4 Młoty.
Na pewno warto pograc Bournemouth. Arsenal z Chelsea 0:0 ale wisienki u siebie cos strzela to raz, a dwa ostatnio caly czas gole trafiaja. A Arsenal na wyjezdzie dla mnie nadal jest ekipa z dziurami w obronie. Bournemouth z remisem 2.3 fortuna.
2:1 Bourne ????


Liverpool z remisem po 1.7 fortuna czemu nie ??
tutaj tez moze byc 1:1 . Liverpool ostatnio w gazie, bramki strzela, Mane cos moze utrafic, i mimo ze Coutinho przeszedl do Barcy ja tam nie skreslam Liverpoolu a jak przegraja no coz.. to beda znow Losserpoolem ;) oby nie tym razem ;)
4:1 prowadzic i potem na 4:3 i niepotrzebna nerwowka.. Klopp ogarnij obrone bardziej.. ogolem brawo Liverpool w koncu !!!
Cos w strone Crystal tez mozna pograc.. Burnley potrafia zagrac dobrze ale Zaha i spolka u siebie albo ich rozklepia albo bedzie remis. Klimat jest na tym stadionie i zawsze u siebie Crystal groźne.
1:0 Crystal.
Osobiscie pograłem ryzykownie taki kuponik, troche na czuja, troche for Fun.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDEwNzE5MDcwMDo0WYMGHNVK8TupvOA=&amp;kind=MAIN
Duzo meczy powchodzilo, Leverkusen popsulo, moze Bournemouth popsuje a jak nie 175 zl wejdzie ;)
Ogolem niezly weekend w typerce.. szkoda tego Leverkusen ehh.. moze Chelsea wcisnie gola w londynie i te 175 chociaz wejdzie na piwo ;)
Gość jaki kupon puścił haha Ile wygrasz przy 1 błędzie? A sorry, da się sprawdzić. No szkoda, ze tak mało bo kupon kozacki. Szkoda, że nie weszło wszystko hehe
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Gość jaki kupon puścił haha Ile wygrasz przy 1 błędzie? A sorry, da się sprawdzić. No szkoda, ze tak mało bo kupon kozacki. Szkoda, że nie weszło wszystko hehe
Jak chelsea nie da plamy to 175 zl .. no coz bylo blisko tych 30 tysi ???? to byl i tak For Fun kupon ;)
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Manchester Utd - Stoke
Typ: X2
3.91 @ STAR-TYP SPORT
Kolejny typ mocno hazardowy, bardziej do pogrania za drobne. ManU jest tutaj zdecydowanym faworytem, walczą o fotel wicelidera, a w ciasnej czołówce 3 punkty są na wagę złota. Stoke niczym się ostatnimi czasy nie wyróżniło, dostają bęcki od ligowych średniaków i walczą o utrzymanie. Czemu więc taki typ? Śmiało mogę powiedzieć, że gram na przeczucie. W minionym weekendzie sporo faworytów dostało bęcki (Real, Valencia, Chelsea, Barcelona, City) i coś czuję, że United podejdzie do meczu nastawione na totalne zwycięstwo, ale coś nie zatrybi, piłka nie będzie chciała wpaść, wrzutki będą spudłowane i skończy się bezbrakowym remisem (a może nawet Stoke piłka się niechcący wtoczy do bramki).
 
S 37

stokrotka1

Użytkownik
Manchester Utd - Stoke
Typ: X2
3.91 @ STAR-TYP SPORT
Kolejny typ mocno hazardowy, bardziej do pogrania za drobne. ManU jest tutaj zdecydowanym faworytem, walczą o fotel wicelidera, a w ciasnej czołówce 3 punkty są na wagę złota. Stoke niczym się ostatnimi czasy nie wyróżniło, dostają bęcki od ligowych średniaków i walczą o utrzymanie. Czemu więc taki typ? Śmiało mogę powiedzieć, że gram na przeczucie. W minionym weekendzie sporo faworytów dostało bęcki (Real, Valencia, Chelsea, Barcelona, City) i coś czuję, że United podejdzie do meczu nastawione na totalne zwycięstwo, ale coś nie zatrybi, piłka nie będzie chciała wpaść, wrzutki będą spudłowane i skończy się bezbrakowym remisem (a może nawet Stoke piłka się niechcący wtoczy do bramki).
Ja zupełnie odwrotnie, po wpadce City ManU powinni zapomnieć o porażce z ekipą Guardioli i dostać wiatru w żagle, choć ostatnio strzelają zbyt dużo goli to dziś licze na pewne zwycięstwo czerwonych diabłów.
Gram na handi 0;2 bo myślę że wynik 3;0 jest spokojny, Chelsea rozgromiło 5;0, Totenham rownież wbił 5 goli, City aż 7. Więc mocne ekipy w tym sezonie kompletnie im nie leżą. Lukaku w końcu powinien się obudzić i strzelić przynajmniej 2 gole. Nie będe się bardziej rozpisywał, so
Man U - Stoke
Handi -2 Man U
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
No cóż, ManU, stanęło na wysokości zadania :p. Ale warto zauważyć, że grali u siebie. Należy sobie zadać ważne pytanie &quot;Ale czy daliby radę w chłodny deszczowy wieczór w Stoke?&quot; ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom