>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Primera Division [13-16 luty 2015]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valencia - Getafe
Valencia -1 AH ::: 1,89 ::: Pinnacle ::: 2/10
Co tu można napisać tak naprawdę? Nic. Valencia jest niezwykle groźna na Mestalla o czym już wielokrotnie pisałem. Ze świecą trzeba szukać ich porażek na własnym obiekcie. W tym sezonie biją się o Champions League.
1,50 przeciwko takim przeciętniakom jak Getafe? Nic tylko grać na czysty win. Goście na 15 miejscu w tabeli i to świetnie odwzorowuje ich poziom gry. W tym roku zaliczyli już 6 porażek i to z np. taką potęgą jak Almeria.
Osłabienia Getafe:
Valera 12/0
Yoda 14/4
Guaita 17/0 - Podstawowy bramkarz
Diawara 9/1
Lafita 15/2
Nie wiem czy cokolwiek wskazuje w tym meczu na Getafe, myślę, że nie ma sensu szukać akurat w tym meczu niespodzianki.
Wynik: 1:0 ▶ @Edit: Gol po karnym, jednak czyste WIN było lepszą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Rayo - Villarreal
Dziś, spotykają się dwie drużyny ofensywne. Rayo w ostatnim czasie mają poważne problemy z strzelaniem goli, sytuacje stwarzają lecz brak wykończenia, do tego dochodzą także poważne braki w defensywie i w konsekwencji brak wyników, jednakże tutaj gospodarze nas przyzwyczaili do tego iż, dość często zapominają o tyłach.Villarreal zaś wręcz przeciwnie, mają czym straszyć są w stanie powalczyć o top 4.
Wyżej, dość dużo zostało już zostało napisane i oczywiście 3 punkty powinno trafić do gości. Ja jednak widzę, także inny dobry bet w tym meczu. Rzuty Rożne.
Rayo u siebie tych kornerów nabija sporo gdy musi gonić wynik, i także po drugiej stronie Villarreal ta sama sytuacja gdy wynik niekorzystny także tych stałych fragmentów jest sporo.
Nie sądzę, by tu długo utrzymywał się wynik 0-0. Mecz będzie otwarty tutaj nie ma co do tego wątpliwości.
Typ: Powyżej 12,5 RR bet365 2,75@ 3/10⛔
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
▶Valencia - Getafe
Wchodzę w czystą jedynkę, bez kombinacji z handi. Kurs jak dla mnie dobry bo aż 1.50.
Jak zostało napisane powyżej, Valencia to kapitalny zespół przed własną publicznością i chyba nikt sobie nie wyobraża tego żeby dziś mogli stracić jakieś punkty. Valencia u siebie przegrała w tym sezonie tylko raz, za to Getafe spisuje się fatalnie na wyjazdach gdzie przegrali 6 na 10 spotkań.
W ekipie Valencii brak zawodników kontuzjowanych na to spotkanie.
W ekipie gości brak aż 5-ciu zawodników Angel Lafita, Babacar Baba, Vicente Guaita, Karim Yoda i Jordi Codina.
Valencia na 8 ostatnich spotkań przed własną publicznością z Getafe, przegrała tylko 1 - 7 zwycięstw.
Moje propozycje:
Valencia @ 1.50
✅ ✅
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Atletico Madryt
Typ: Over 3,5 @ 4.25
Typ: Over 2,5 @ 2.32
Typ: Over 1,5 @ 1.44

Analiza:Zacznę może od tego, że bardzo ale to bardzo zaskoczyły mnie kursy na ilość goli na to spotkanie - 2 bramki -&gt; @ 1.44, 3 bramki @ 2.32, 4 bramki -&gt; @ 4.25. Osobiście gram i polecam zaryzykowanie opcji numer 3, ponieważ kurs jest soczysty jak brzoskwinie latem. Jest on tak duży przede wszystkim ze względu na Celtę, ponieważ w jej spotkaniach nie ma aż takich overów, jest to jednak drużyna która potrafi nieźle zagrozić bramce przeciwnika. Dziś goszczą u siebie mistrza Hiszpanii, który gra świetny otwarty football. Gospodarze w ostatnich meczach ani razu nie pokrywali takiego overa jeżeli chodzi o mecze ligowe, zdarzyło im się to natomiast dwa razy w pucharze. Spójrzmy jednak z kim w tych meczach grała Celta: Sociedad, Cordoba, Getafe, Bilbao, Valencia, Sevilla, Almeria, Malaga. Drużyny grające raczej defensywnie, martwić może jedynie mecz z Valencią w którym padły dwa gole. Uważam jednak że dzisiejszego wieczoru może być zupełnie inaczej, właśnie ze względu na Atletico, jeżeli którejś z drużyn uda się szybko &quot;ukuć&quot; to moim zdaniem się posypie i to grubo. Liczę na dużą liczbę bramek, świetny mecz i pokryty over. Jeżeli ktoś szuka czegoś do doubla, to polecam &quot;bezpieczny&quot; over 1,5, rzadkością jest znaleźć kursik 1.44 na 2 bramki w meczu Atletico. Natomiast jeżeli ktoś chce się zabawić jak ja, to polecam w/o over. Oczywiście bez szaleństw. Pozdro!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z poprzednich sezonów w pamięci mam jak Ateltico zawsze męczyło się z Celtą Vigo, niewygodny to rywal dla nich. Pamiętam jak na Vicente Calderon wygrywali dopiero po fenomenalnym golu Adriana w samej końcówce rzutem na taśmę. Było kilka remisów.
A dziś dodatkowo nalezy pamiętać, że Ateltico bez Raula Garcii, Koke i Ardy Turana.
Owszem skład nadal dobry bo Saul Niguez kapitalną zmianę dał w Derbach Madrileno np, jest Griezmann itp.
Ale uważałbym z hurraoptymistycznym podejściem do tego meczu.
Celta potrafi grać dobrze w piłkę, skład optymalny w zasadzie. Ciekawe partidazo może być. Aczkolwiek nie mówię, że Atleti nie wygra, bo może to zrobić spokojnie.

Rayo Vallecano - Villareal
Typ : Powyzej 2,5 gola @ 1,825 b365
⛔2:0 eh ani ja, ani wy nie zarobieni ;/

Wyjątkowo wysoki kurs. Wszyscy na Villareal cisną, potwierdzam te argumenty,ale Rayo coś pewnie dziś dołoży od siebie, z przodu wszyscy najlepsi, chociaż grają bardzo słabo ostatnio to jakiś mecz, punkt zaczepienia muszą szukać. Villareal gra kapitalnie, ale np bez Bruno Soriano dziś. Przed nimi też LE w tygodniu.
Oba zespoły preferują grę ofensywną, się dziwię, że jeszcze nikt tego typu nie zaproponował ;)
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Słuchajcie ile było kartek w meczu Valencji?Ja naliczyłem 7.W pierwszej połowie 5 (na Canal + Family w przerwie w statystykach 5 kartek) i 2 w drugiej połowie.Wygląda na to że gdzieś zgubili jedną kartkę z pierwszej polowy...Czy jest moze gdzies strona gdzie mogłgym obejrzec powtórke meczu, lub chociaz pierwsza połowę.Najlepsze jest jeszcze to że zagrałem w tym meczu sume kartek azjany powyzej 6 i Bet365 rozliczył mi zakład jako przegrany...Z góry dziekuje za pomoc.Pózniej do kasacji.
Ps. Duzy plus dla Bet365 chyba doliczyli sie tej kartki i rozliczyli zaklad jako wygrany.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
FC BARCELONA - LEVANTE

15 Luty 2015 17:00

TYP: Barcelona (-1,5)
KURS: 1.18
STAWKA: 9/10 j
BUKMACHER:

Na szybko. Real nie znajduje się teraz w najlepszej formie, Barca na odwrót. Tracą obecnie cztery punkty, po wczorajszym SŁABYM meczu Real pokonał Deportivo.
Historia meczów bezpośrednich zdecydowanie przechyla się w stronę Barcy. Ostatnie spotkanie we wrześniu zakończyło się pogromem 0:5. Widać, że Levante baaardzo &quot;leży&quot; Katalończykom. Ich ostatnie mecze zawsze kończyły się różnicą minimum trzech goli na korzyść dzisiejszych gospodarzy.
Inna jeszcze sprawa to forma. W ostatniej kolejce Levante zakończyło fatalną pasmę dziewięciu spotkań bez zwycięstwa. Pokonali oni na Estadio Ciudad Malagę aż 4:1. W sumie jest do dość zaskakujący wynik, choć na marginesie dodam, że Malaga wczoraj znowu została pokonana na własnym terenie, tym razem przez Espanyol.
Levante nie należy też zdecydowanie do ekip, które lubią dużo strzelać. W tym sezonie trafiali do bramek rywali zaledwie 17 razy, sama Barcelona straciła w lidze dotychczas jedynie 13 bramek, to najlepsza obrona. Biorąc pod uwagę odblokowanie się Suareza, świetną formę Neymara i wiecznie groźnego Messiego, to należy się tutaj od nowa spodziewać gradu strzałów na bramkę Marino.

✅ 1,62 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Celta Vigo - Atl.Madryt
Długo zastanawiałem się jak podejść do tego spotkania. Z jednej strony rozpędzona drużyna, która ograła a raczej zdeklasowała tydzień temu jedną z lepszych ekip na kontynencie. Z drugiej ekipę, która ostatnio może i nie ma dobrych wyników ale w mojej opinii potencjał na 7-8 miejsce w lidze ma. Dobrze że Robson wspomniał o tym że nigdy Atl.Madryt z nimi dobrze się nie grało. Dziś też czuję że spacerku nie będzie. Jestem skłonny zaryzykować tu w stronę gospodarzy...
Celta 1x kurs 1,71
Celta kurs 3,35 dla odważnych STS

wynik 2:0
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Eibar - Elche X2 / @1,64 / Unibet ✅✅
Godzina: 20:45
Analiza:

Ostatnie spotkanie 23 kolejki Primera Division.Mecz pomiedzy SD Eibar a Elche CF.Z tego co zauwazylem idzie masowka na Eibar tylko dlaczego?Rozumiem ze Elche jest jedna z slabszych druzyn w PD ale czy Eibar to nie ten sam poziom?Beniaminek z Eibar po dobrym poczatku sezonu zlapal zadyszke.Dla mnie to zadna nowosc ze dopiero co swieza druzyna po awansie i przyzwoitym poczatku sezonu z czasem przygasa i gubi pkt w nastepnych spotkaniach.Bylo juz multum takich sytuacji w pilce noznej.Oczywiscie w obecnej chwili 10 miejsce nie moze gwarantowac pewnego utrzymania ale z pewnoscia pilkarze z Estadio Municipal de Ipurúa nie maja takiego cisnienia jak goscie dzisiejszego spotkania.Moze wysokie porazki z Barcelona nie stawiaja ich w dobrym swietle ale ktora druzyna w obecnej chwili nie traci z Barca 3-4 bramki?Natomiast jak Elche gra z przeciwnikiem na podobnym poziomie to te punkty zdobywa o czym mozna sie przekonac ogladajac statystyki oraz historie spotkan. Bramki gosci pilnuje Przemek Tyton ktory jak wiemy bronic potrafi.Brak jakis wiekszych absencji w obu zespolach.Nie nastawiam sie na wielkie widowsko ale na mecz pelen walki.Szczegolnie od zespolu z Elche.Ja stawiam ze goscie nie przegraja tego meczu.Powodzenia!
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Eibar - Elche
Typ: Azjatycka liczba kartek powyżej 5✅✅✅
Kurs: 1.825
Bet365
Postanowiłem znów pójść w kierunku kartek, skuszony wczorajszym dobrym typem na kartki w meczu Valencji.Dziś równiez spodziewam sie dośc zaciętego i ostrego pojedynku.Druzyna Eibar spuściła ostatnio z tonu i zanatowała serię 3 porażek z rzedu...Elche natomiast potrzebuje punktów jak tlenu zajmujac ostatnia bezpieczna pozycje zapewniającą utrzymanie, jednak majac tylko 2 punkty przewagi nad ostatnią drużyną Cordoby.Obydwie drużyny czesto łapia dużą ilość kartkek.Dodając do tego zawziętość piłkarzy Elche, oraz chęć rehabilitacji piłkarzy Eibar po ostatnich porazkach wychodzi na to iż również dziś obejrzymy sporo kar indywidualnych...Faktem, którego troszkę się obawiam jest sedzia tego spotkania, którym jest Eduardo Prieto Iglesias.Arbiter ten jak ma dobry dzień spokojnie pokrywa ten over, zdarzają sie jednak mecze w których niezbyt często karze piłkarzy.Na ostatnie 10 spotkań pokrył linie 5 razy.Myślę jednak iż dzisiejszy, bardzo ważny mecz dla obu druzyn będzie obfitował w kary indywidualne.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Powyższy zakład over 5,5 zółtych kartek jest w betsafe po kursie 2.1 i wygląda zachęcająco w kontekscie walki o utrzymanie. Ale arbiter zniechęca mocno do takiego zakładu bo w podobnych meczach mało rozdawał kartek a same statystyki to poprawiajać użytkownika betinos...
w ostatnich 10 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach over 2 razy, zas sedziując w primeradivision na ostanie 10 spotkań pokrył over 3 razyDla takich słabszych zespołow liga to wybrane ważniejsze mecze bezpośrednie, które liczą się na koniec o utrzymanie, więc to w takie mecze wkłada się więcej zaangażowania.
Ja idę w kierunku rzutów rożnych, over 10,5 po kursie 2.00 betsafe. ⛔ 8 rożnych
Oba zespoły z zespołami spoza topu potrafią pokrywać ten over, pierwszy mecz 17 rożnych.
---
Beznadziejna gra. Ciekawe kto spadnie z tych słabych zespołów.Wole Getafe, Almeria i Deportivo by pozostali w lidze. Tytoń bohaterem.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Powyższy zakład over 5,5 zółtych kartek jest w Betsafe po kursie 2.1 i wygląda zachęcająco w kontekscie walki o utrzymanie. Ale arbiter zniechęca mocno do takiego zakładu bo w podobnych meczach mało rozdawał kartek a same statystyki to poprawiajać użytkownika betinos... w ostatnich 10 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach over 2 razy, zas sedziując w primeradivision na ostanie 10 spotkań pokrył over 3 razyDla takich słabszych zespołow liga to wybrane ważniejsze mecze bezpośrednie, które liczą się na koniec o utrzymanie, więc to w takie mecze wkłada się więcej zaangażowania.
Kolego na Betsafe może pokrył 3 razy, ale już na Bet365 over wchodził 5 razy z tym że w jednym meczu byłby zwrot...Na Bet365 czerwona liczy sie jak 2 żolte...Typ ładnie siadł...Pozdrawiam!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom