>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24.03.06

Status
Zamknięty.
J 0

jarek069

Użytkownik
Columbus - Calgary x2
Pittsburgh - N.Y. Islanders 2
Florida - N.Y. Rangers 2
New Jersey - Boston Bruins 1
Buffalo - Ottawa x
Dallas - Chicago 1
Anaheim - Nashville 1
 
erosito 0

erosito

Użytkownik
Columbus - Calgary 1x ......myslę ,że może być różnie, ale columbus miał odpoczynek

Pittsburgh - N.Y. Islanders 1 2...dawno nie było remisu między nimi i myślę, że tak zostanie

Florida - N.Y. Rangers 2 ......ktoś musi florydę zatrzymać

New Jersey - Boston Bruins 2............od ponad roku boston z nimi nie wygrał, ale biorąc pod uwagę wczorajszy ciężki mecz NJ i dwa dni odpoczynku Boston myślę że odniesie sukces

Buffalo - Ottawa x .....................buffalu dawno nie miało remisu (12 meczy) a i Ottawa lubi

Dallas - Chicago 1 ..........myslę ,że to pewniak

Anaheim - Nashville 12.............nie mam tu faworyta, ale remisu bym nie stawiał
 
T 52

thedon

Użytkownik
Columbus - Calgary 1x ......myslę ,że może być różnie, ale columbus miał odpoczynek

Dallas - Chicago 1 ..........myslę ,że to pewniak

Anaheim - Nashville 12.............nie mam tu faworyta, ale remisu bym nie stawiał
Columbus Black Jackets - Calgary Flames ( tutaj naprawde moze byc roznie ale racze zgodzilbym sie z Jarkiem069 X2 lub NO BET.

Dallas Stars - Chicago Blackhawks
Nie ma pewniakow w lidze NHL. Chicago nie jest latwa ekipa do pokonania.

Anaheim Mighty Ducks - Nashville Predators jeden z najciekawszych meczy dzisiaj.
Ja typuje tutaj 2
 
T 52

thedon

Użytkownik
BUFFALO - OTTAWA
Buffalo Sabres - Ottawa Senators

Drugi z najciekawszych meczy ktory zostanie rozegrany dzisiaj ( po meczu ANAHEIM - NASHVILLE). Obie druzyny spotkaly sie juz w tym sezonie pieciokrotnie. W czterech spotkaniach dominowala druzyna Senators i mysle ze dzisiaj rowniez potwierdza swoja wyzszosc. Ottawa w spotkaniach z Buffalo strzelila 26 bramek co daje srednia 5,2 na mecz.
Goscie sa naprawde w dobrej formie strzeleckiej i nie powinni miec problemow z wygraniem tego meczu.

Moj typ : 2
 
erosito 0

erosito

Użytkownik
Columbus - Calgary 1x ......myslę ,że może być różnie, ale columbus miał odpoczynek :mrgreen:

Pittsburgh - N.Y. Islanders 1 2...dawno nie było remisu między nimi i myślę, że tak zostanie ⛔

Florida - N.Y. Rangers 2 ......ktoś musi florydę zatrzymać ⛔

New Jersey - Boston Bruins 2............od ponad roku boston z nimi nie wygrał, ale biorąc pod uwagę wczorajszy ciężki mecz NJ i dwa dni odpoczynku Boston myślę że odniesie sukces ⛔

Buffalo - Ottawa x .....................buffalu dawno nie miało remisu (12 meczy) a i Ottawa lubi ⛔

Dallas - Chicago 1 ..........myslę ,że to pewniak ⛔

Anaheim - Nashville 12.............nie mam tu faworyta, ale remisu bym nie stawiał :mrgreen:
TRAGEDIA
 
T 52

thedon

Użytkownik
Piątkowe wyniki NHL
Columbus Blue Jackets - Calgary Flames ------- 3 - 2
Pittsburgh Penguins - New York Islanders ------- 3 - 3 OT, 4 - 3
New Jersey Devils -Boston Bruins ---------------- 4 - 2
Florida Panthers - New York Rangers ------------ 3 - 2
Buffalo Sabres - Ottawa Senators -------------- 1 - 3
Dallas Stars - Chicago Blackhawks -------------- 3 - 2
Anaheim Mighty Ducks - Nashville Predators --- 6 - 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom