>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 drużyny na ME

radek03 90

radek03

Forum VIP
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) zdecydowała o powiększeniu z 16 do 24 liczby uczestników mistrzostw Europy począwszy od 2016 roku. Decyzję tę podjęto podczas posiedzenia Komitetu Wykonawczego UEFA w Bordeaux.
Informację o zwiększeniu liczby uczestników ME przekazał członek Komitetu Wykonawczego FIFA Niemiec Franz Beckenbauer, który jest obserwatorem w Bordeaux bez prawa głosu. Oficjalnie ma to zostać ogłoszone podczas piątkowej konferencji prasowej.

Temat rozszerzenia ME był najważniejszym punktem pierwszego dnia obrad. W piątek zostanie omówiony raport na temat stanu przygotowań Polski i Ukrainy do organizacji Euro-2012.
Według służb prasowych UEFA rozszerzenie mistrzostw Europy od 2016 roku będzie w piątek przedmiotem głosowania członków Komitetu Wykonawczego UEFA, a wypowiedź Beckenbauera miała charakter nieoficjalny.
Co o tym sądzicie? Jak dla mnie to dobre rozwiązanie, trochę zmniejszy elitarność tych rozgrywek, łatwiej będzie się zakwalifikować i co najważniejsze więcej meczów oznacza więcej emocji.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Oczywiście jest to na plus, tak jak wspomniałeś - będzie ciekawej. No i marzy mi się, żeby polski klub wreszcie zagrał w tych elitarnych rozgrywkach.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Dla mnie bezsens. A na mistrzostwach świata niedlugo niech zrobią 100 i super. Więcej meczów = więcej emocji , bzdura.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dla mnie bezsens. A na mistrzostwach świata niedlugo niech zrobią 100 i super. Więcej meczów = więcej emocji , bzdura.
Ja na to patrze w dwojaki sposób, jak będzie więcej drużyn to będzie więcej emocji, więcej meczów, w Europie jest wiele drużyn, które regularnie nie grają w mistrzostwach naszego kontynentu, bo jest tak dużo dobrych zespołów ze ciężko się dostać. Z drugiej strony jak do imprezy dostanie się słabsza drużyna, która odstaje od reszty (a na pewno będą niespodzianki) to możemy być świadkami spotkań:jedna druzyna atakuje, a druga cały czas sie broni. Ale ogólnie oceniam to pozytywnie.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Z drugiej strony jak do imprezy dostanie się słabsza drużyna, która odstaje od reszty (a na pewno będą niespodzianki) to możemy być świadkami spotkań:jedna druzyna atakuje, a druga cały czas sie broni.
Byliśmy tego świadkami na ostatnich mistrzostwach między innymi. Głównie w meczach z udziałem Polski. Jak widać nie trzeba zwiększać ilości drużyn, żeby na mistrzostwa dostały się jakieś cieniasy.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Byliśmy tego świadkami na ostatnich mistrzostwach między innymi. Głównie w meczach z udziałem Polski. Jak widać nie trzeba zwiększać ilości drużyn, żeby na mistrzostwa dostały się jakieś cieniasy.
Popieram, juz teraz w obecnej formie mielismy kilka slabszych druzyn /Polska, Austria, Grecja pomimo tego ze bronila tytulu/ a Uefie nie chodzi o uatrakcyjnienie imprezy tylko o to zeby zdobyc wieksze rynki zbytow, prosta logika im wiecej kraji, tym wieksze kasa za transmisje, reklamy itp.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Czy ja wiem czy ciekawiej ? ME powinny zostać w takiej formie w jakiej są, miejsce dla słabszych ekip też jest. Jeśli by mieli coś rozszerzać to niech to zrobią mądrze żeby nie było tak że połowa występujących ekip bedzie wyraźnie odstawała co ciekawe zapewne nie będzie. Mi osobiście nie będzie się chciało oglądać meczy w których wynik to 6:0 no i oferty z kursami 1.01 ;)
No ale po co ? Po pieniądze. Więcej druzyn = większe zyski. Proste.
 
E 0

elmoro21

Użytkownik
więcej meczy nie oznacza odrazu wyższego poziomu. zakwalifikowanie się teraz jest czymś niełatwym do osięgnięcia. teraz bedzię dużo łatwiej. dla mnie bezsens
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
więcej meczy nie oznacza odrazu wyższego poziomu. zakwalifikowanie się teraz jest czymś niełatwym do osięgnięcia. teraz bedzię dużo łatwiej. dla mnie bezsens
ja Cie rozumiem, ale rownie dobrze mozna na nastepny mundial zaangazowac tylko brazylie, argentyne, anglie, niemcy, francje, wlochy, portugalie i hiszpanie. i czy dostaniemy gwarancje ze bedzie to najlepszy mundial?
 
Do góry Bottom