>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka 1. Bundesligi (25-27.02.2011)

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
24. kolejka
25-27.02.2011


Pierwsze spotkanie już w piątek Wilki zmierzą się z Gladbach, które ma jeszcze szanse na pozostanie w Bundeslidze ale żeby tego dokonać trzeba wygrywać a rywal jest z pewnością w zasięgu. Najciekawszym pojedynkiem będzie potyczka Bayernu Monachium z Borussią Dortmund.Podopieczni Van Galla mają coś do udowodnienia mimo , że sprawa mistrzostwa już jest prawie przesądzona , jednego możemy być pewni emocji nie zabraknie. Warto podkreślić , że takie ekipy jak Bayern, Stuttgart i Leverkusen w środku tygodnia biorą udział w rozgrywkach europejskich.
Zapraszam do komentowania i pisania analiz ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Tak czekałem aż ktoś założy temat bo samemu mi się nie chciało ;)
Zapowiada się świetna kolejka. Dawno takiej kolejki w BL nie było, mnóstwo spotkań o coś.
Zaczyna się już w piątek. Mega ważny mecz dla obu ekip. Wolfsburg tyle samo punktów co będące w tej chwili na pozycji baraży Kaiserslautern. Przewaga nad Gladbach to tylko 4 punkty. Gladbach wygrywa i robi się tylko jeden marny punkt. Wygrywa Wolfsburg, zdecydowanie oddalają się od Stuttgartu, oraz Gladbach. W takim wypadku spadek z ligi M&#39;G jest prawie przesądzony. Także mecz o tzw. &quot;sześć punktów&quot;. Dla mnie to Gladbach tego nie przegra. To co zagrali przeciw Schalke, coś niesamowitego. Po półtora minucie przegrywali już 0-1 po głupim błędzie Dantego, a później :eek: Reakcja na to niesamowita. Dziwię się, że do przerwy było tylko 2-1. Tam powinno być dobre 4-1. Tyle sytuacje, że głowa mała. Prócz 2 poprzeczek mnóstwo okazji. S04 nie istniało. Druga połowa trochę bardziej spokojna, ale znów ze wskazaniem na Borussię. Po takim meczu nastroje na bank są świetne w szatni Borussii. Wspaniały debiut Favre.
A Wolfsburg... po prowadzeniu 1-0 przegrał z Freiburgiem 1-2. Cisse ich przy strzelonej bramce ośmieszył. Wolfsburg jest w dołku i tu nie ma o czym gadać. są w chwili obecnej tragiczni.
Dla HSV trudny wyjazd do Kaiserslautern, bo gospodarze z nożem na gardle. Walka o utrzymanie trwa. Hamburg zaś walka o puchary. Mega ważny mecz dla obu drużyn. Nastroje w drużynach po ostatnim meczu również z goła odmienne. FCK po blamażu 3-0 w H96 (choć swoje szanse mieli), HSV po rozgromieniu 4-0 największego wroga. Będzie ciekawie. Ja oczywiście liczę na HSV ????
Pauli - Hannover. Hannover w świetnej formie, wspomniane 3-0 z FCK. Pauli po porażce tylko 2-0 z BVB, choć zasłużyli na dobre 4-5 do jaja. Nawet jeden z zawodników (nie pamiętam który) mówił, że zagrali &quot;gówniany mecz&quot;. Statystyka strzałów na bramkę mówi wszystko: 25-3 (jeden celny) ???? Mini Nord Derby, więc mobilizacja dla zawodników jeszcze większa niż w trakcie normalnego meczu. H96 będzie chciało pokazać Pauli kto jest jednak lepszy na północy, + do tego mały rewanż za porażkę HSV z Pauli. Dawać H96!
FCB - BVB, tutaj nie będę się za bardzo rozpisywał, bo w dziale pojawi się z milion analiz do tego meczu, ale Bayern ma mecz dziś z Interem, rewanż za finał, więc sporo sił zużyją, a mecz z BVB w sobotę. BVB co najmniej jeden punkt urwie.
W Frankfurcie ostatni kryzys tylko trochę mniejszy od tego w Stuttgarcie. Labbadia )mój ulubiony trener w obecnej BL ???? ) stwierdził, że trzeba bramkarza zmienić. Zobaczymy co tam wykombinuje. No moje oko to tam trzeba trenera i nie tylko zmienić, ale to nie mój problem. Wali remisem na odległość, więc pewnie remisu tam nie będzie.
Werder w sumie do straconej bramki w HH nie grał źle. Tzn. bronili się dobrze. Bardzo głęboko. Jak się później okazało za głęboko, bo w chwili obecnej obrona popełnia takie błędy, że głupia strata, wybicie (pozdrawiam Mertesackera ???? ) kończy się natychmiast jakąś groźna okazją dla przeciwników. I tak też było, przy każdej z bramek. Jak to się nie zmieni to chyba nie ma co szukać niespodzianki w tym meczu. Na minus Leverkusen to wyjazd i puchary w tygodniu. Także mimo wszystko Werder może powalczyć, kto wie czy nie wygra...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nom rzeczywiście ciekawie się zapowiada, ale trzeba się przyzwyczaić bo sezon już prawie na końcówce, i dla niektórych będą to mecze o życie czy o grę w europie. FCB vs BVB niewątpliwie hit sezonu, mecz może nie koniecznie o maga stawkę bo Borussia me dużą przewagę, na pewno mecz o spokój bo jak Bayern wygra to BVB będzie musiało grać do końca bo przewaga już taka spora nie będzie.

Przyszedł też czas na Werder, Stuttgart i Wolfsburg bo te wielkie firmy nie mają już marginesu błędu. No zobaczymy jak będzie ale zapowiadają się atrakcyjne widowiska, zobaczymy czy przewidywalne...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wszedłem na stronę z kursami i z nadzieją, że na over Kolonii będzie 1,70 co byłoby do przyjęcia, a tam miła niespodzianka i kurs w granicach 2,00.Najfajniejsze zdarzenie na ten mecz, Koln u siebie ostatnio tak dużo strzela, że warto w to zainwestować, Novakowic dość ciekawie wygląda.Nie wiem jeszcze jak z absencjami bo za wcześnie na to, ale over to nawet gospodarze są w stanie sami zrobić.Tutaj chyba upatruję najlepszego betu kolejki.

Dziadowski mecz w niedziele, zmierzą się bardzo mizerne ekipy w tej rundzie, nie spodziewam się nic dobrego po Vfb, może i coś strzelą, ale przy tak nieudolnej defensywie i bramkarzu to ze dwie bramki też powinni stracić.

Nie wiem co myśleć o S04, Norymberga na super fali, wygrali ostatnie cztery czy pięć spotkań, coraz częściej oglądam zespół i wychodzi im to na to co liczą - przeszkadzanie w defensywie, a w ataku liczenie na Schiebera i stałe fragmenty gry.

Bayern - są w gazie, dziś powinniśmy zobaczyć jak na tle mocnego przeciwnika to wygląda, ale trochę za mały kurs do gry.


Co do piątku to nie wiem, Litbarski zaliczył tak zajebisty debiut, że już powinni go zwolnić, ale czy nie wygrają z Gladbach ? Nie wiem.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Nie wiem co myśleć o S04, Norymberga na super fali, wygrali ostatnie cztery czy pięć spotkań, coraz częściej oglądam zespół i wychodzi im to na to co liczą - przeszkadzanie w defensywie, a w ataku liczenie na Schiebera i stałe fragmenty gry.
Dodam , ze dosyć nie dawno zagrali ze sobą w pucharze (DFB) i po 90 minutach był remis 2:2. Schalke jak nic grało tak dalej nic nie gra. Goście w gazie jak pisałeś powinni spokojnie coś strzelić w tym meczu. Ja mam taki pomysł:
Nurnberg Over 0,5 and 1 @ 1,83
połowa zakładu powinna siąść spokojnie...

VFB z Eintrachtem ? Stuttgart może i mizerne ma wyniki ale w ostatnim spotkaniu z Leverkusen zagrali bardzo przyzwoicie przede wszystkim w ofensywie. Fakt obrona nie gra rewelacji ale czy słaby Eintracht stać na ugraniu tutaj chociaż punktu ? Znowu będę pisał , że Skibbe nie umie rozruszać tej ekipy . W dodatku niekorzyść Frankfurtu to gra u siebie więc nie widzę ich kolorowo. Vfb traciło bramki z ekipami mocnymi w ofensywie Leverkusen, Gladbach ale czy Eintracht można do takich zaliczyć ? Obecnie na pewno nie... Ten kurs w okolicach 3,00 lekko przesadzony raczej...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie pisałem, ale w trakcie przyszła mi myśl o o1,5 Stuttgartu bo na Leverkusen pokryli po kursie ponad 3, teraz też jest całkiem przyzwoity bo 2,21 i może warto by spóbować.Nie liczyłem, że na Bay Arena pokryją, ale się udało.Co jak co to w przodzie to gra jeszcze jakoś wygląda i cytując znanego dziennikarza &#39;&#39;jakoś się to jeszcze uchowało&#39;&#39; także zastanowię się nad takim rozwiązaniem w niedzielę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja w Eintracht-Stuttgart stawiam czyste dwa bo Stuttgart musi wygrać, a Eintracht nie jest wstanie, rzuciłem okiem teraz w statystyki i Eintracht w 6 ostatnich spotkaniach nie strzelił bramki ????, w Stuttgarcie jak chłopaki grali tak grali, ale w każdym bądź razie trafiali do siatki rywali. Niedawno z Benfica Vfb zagrało dobry mecz, wynik 2-1, ale specjalnie niema co ich winić za dwie bramki rywali, z Leverkusen też równie dobrze mógł być remis (w sensie, nie że grali na równi ale to że mimo tego że są słabsi to potrafili 2 bramki strzelić i szkoda, że nie utrzymali), a trzeba zaznaczyć że forma Bayeru jest znacznie wyższa niż niż Vfb i możliwości też mają niższe, tak że sądzę, że Stuttgart wygra to spotkanie w jakim stylu trudno teraz powiedzieć... jutro jeszcze zobaczę rewanż w LE, ale myślę że postawię na gości.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
HMM... Werder walczy o zycie Borussia zreszta tez.Obie ekipy jak do tej pory graja ponizej wlasnego poziomu a Wilki wrecz tragicznie co odzwierciedla ich miejsce w tabeli i sa realnie zagrozeni spadkiem co dla takiego klubu byla by to pewnie katastrofa.Obie ekipy maja noz na gardle i potrzebuja punktow .Remis nikogo nie zadowoli i bedzie to typowy mecz walki o kazdy centymetr boiska.Moim zdaniem gospodarze wygraja to spotkanie i na chwile zapewnia sobie spokoj choc walka o utrzymanie z taka gra jak graja bedzie trwala do konca.3 pkt zostana w Wolfsburgu.
✅✅✅
I 3 pkt zostaly w Wolfsburgu
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund 2 @ 4.33

Bayern może byc nieco przemęczony po szalenie trudnym meczu z Interem w lidze mistrzów. Mecz obfitował w walkę, indywidualne pojedynki, szybkie rozegrania z pierwszej piłki. Obie jedenastki włożyły w to spotkanie dużo sił i dużo serca. Gra Tymoszczuka na środku obrony pozostawiała wiele do życzenia. Z takimi piłkarzami jak Gotze, Barrios, mozliwe ze wroci do gry Kuba moze miec sporo problemow ukrainiec, ktory na poczatku sezonu siedzial na lawie rezerwowych. Moze wiele osob stwierdzic ze Bayern wraca do swojej dobrej gry, jednak nie z Borusssia. W pierwszym meczu w tym sezonie Borussia wygrała 2:0. Brak Kagawy i Weidenfellera, mozna zastapic innymi graczami, gdyz Borrusia ma dobry szeroki sklad.
W 23. serii spotkań Bundesligi Borussia Dortmund pokonała FC St.Pauli. Zwycięskie bramki zdobyli Lucas Barrios oraz Gunesch, który po dograniu piłki przez Argentyńczyka skierował ją do własnej bramki. Żółto-czarni rozegrali dobre zawody o czym świadczą oceny wystawione przez niemieckie portale piłkarskie. Najlepiej w meczu zaprezentował się Lucas Barrios, strzelec pierwszej bramki dla BVB i asystent przy drugiej.
Bayern natomiast wygral na wyjezdzie z Mainz, ktore widac ze zgubilo rytm z poczatku sezonu, liczac spotkanie z Bayernem nie wygralo od trzech spotkan
Na Bayernie mi sie wydaje, że będzie większa presja, gdyz jest to ostatni dzwonek, aby sprobowac dogonic Borussie, jesli przegrają przewaga bedzie zbyt duza aby myslec o mistrzostwie. Kurs zacheacajacy stawiam na czysta dwojke ✅
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Schalke 04 - Nurnberg
Wyżej , krótko napisałem o tym spotkaniu i nie trzeba tutaj pisać jakiegoś wypracowania bo nie ma sensu. Gospodarze bez rewelacji forma taka sama jak na początku sezonu czyli zawodnicy przemęczeni , nie potrafią się zgrać , brak pomysłu na grę czego efektem są marne wyniki. Jedyny pozytywy to Raul w napadzie i Neuer w bramce , który często ratuje skórę &quot;niebieskim&quot;. Co do gości nastawieni są na defensywny futbol ale jakby spojrzeć na wyniki to można lekko się zdziwić z tą defensywną grą. Nurnberg znakomicie weszło w drugą część rozgrywek mimo braku paru podstawowych graczy i nawet ze strzeleniem nie ma zbytnio problemu. Patrząc na dyspozycję Schalke i ich fatalną , wolną obronę upatrzyłem tutaj ciekawy typ po dobrym kursie czyli Nurnberg Over 0,75. Dodam , że nie dawno obie ekipy grały ze sobą w DFB i padł wynik remisowy 2-2. W tamtym spotkaniu widać było , że Schalke to rywal , który im leży i z klepaniem ich nie było problemu. Podsumowując goście po cichu liczą na coś więcej a niżeli pozycja w środku tabeli i z obecną formą stać ich tutaj spokojnie na remis ale ja pobiorę bardziej pewny typ według mnie.Wystarczy , że goście strzelą i liczymy kasę...
Overy w moim wykonaniu są przeklęte ale tutaj nie ma bata...
Nurnberg Over 0,75 @ 1,83 FT 1-1
Wolfsburg - Gladbach
[Tobet] Spotkanie z serii za 6 pkt. W obu ekipach ostatnim czasy doszło do zmian na posadzie trenera. Jak do tej pory przyniosło to efekt tylko w Gladbach , które po zmianie szkoleniowca uporało się z Schalke na własnym obiekcie (2:1) zachowując jeszcze nadzieję i szanse na pozostanie w Bundeslidze.

Gospodarze od początku rozgrywek nie potrafią się odnaleźć. Od paru ładnych meczy nie byli w stanie zdobyć punktów u siebie. Ostatnio gra ofensywna Wilków wygląda zdecydowanie się poprawiła .W meczu z Freiburgiem mogli spokojnie strzelić dwie albo i trzy bramki ale zabrakło skuteczności i szczęścia.Teraz z przodu mają Helmesa, który powinien zastąpić Dzeko i trafiać do siatki rywala. Tego samego nie można powiedzieć o defensywie , dają się ogrywać w dziecinny sposób , często przegrywają pojedynki nawet jak pozostają w przewadze. Po prostu obrona leży. Druga sprawa odnośnie dzisiejszego meczu , to trochę absencji w Wolfsburgu więc lepiej nie grać na gospodarzy. Te z ważniejszych:

-Benaglio
-Josue
-Madlung
-Cigeric
-Grafite
-Mandzukic


Gladbach w ostatnim czasie radzi sobie nie najgorzej , potencjał w drużynie jest ale tylko w ofensywie. Takie nazwiska jak Reus, przebudzony ostatnio Idrissoue ostro pracują i w nich największą nadzieja . W defensywie bez rewelacji Levels, Stranzl, Dante, Daems nie są w stanie zapewnić spokoju w obronie.
Typ tutaj wyłania się jeden prosty i logiczny BTS. Jak pisałem ofensywy obu ekip z dużym potencjałem , defensywa u obu leży. Stawka spotkania duża , nie ma mowy tutaj o remisie trzeba po prostu zgarnąć 3 pkt. Jedyne czego można się obawiać to , że któraś z drużyn wyjdzie z nastawieniem na obrone i czyhanie na tą jedyna okazję. Myślę jednak , że takiego scenariusza nie będzie i zobaczymy tutaj parę bramek z obu stron.

Miałem zagrać BTS ale w Tobecie widzę , kurs na over 0,5 gladbach 1,50 a BTS 1,60 dlatego oczywiste co lepiej wybrać.

Gladbach Over 0,5 @ 1,50
Ft 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 0

hadzi93

Użytkownik
Jestem w szoku dlaczego jest aż tak wysoki kurs na BVB, grając z podpórką na Borusię jest to całkiem opłacalne, bo na pewno nie odpuszczą sobie tego meczu, jest to jedyny przeciwnik który może im pokrzyżować plany o mistrzostwo więc 1pkt dla BVB biorę w ciemno i typuje 2:2.
Ciekawie zapowiada się spotkanie Hannoveru, który moim zdaniem również wywiezie co najmniej 1pkt. Różnie jest u nich z formą, ale mam nadzieję że powalczą w tym meczu;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jestem w szoku dlaczego jest aż tak wysoki kurs na BVB, grając z podpórką na Borusię jest to całkiem opłacalne, bo na pewno nie odpuszczą sobie tego meczu, jest to jedyny przeciwnik który może im pokrzyżować plany o mistrzostwo więc 1pkt dla BVB biorę w ciemno i typuje 2:2.
Kurs może i wysoki ale co z tego ? Borussia lepiej niech się cieszy z problemów , które Bayern miał na początku sezonu. Podopieczni Kloppa nie są już tą ekipą co 20 kolejek temu co nie zmienia faktu , że są mocni. Masz prosty przykład zobacz z LE - nawet nie udało im się wyjść z grupy a to dowód na to , że do klasy Bayernu im jeszcze trochę brakuję. Druga sprawa BVB wygrywając ligę zapewni sobie grę w LM ale co z tego jak na ten front są za słabi. Do samego spotkania to lepiej nie liczyć na poślizg Bayernu , który pokazał klasę w meczu z Interem. Dortmund ostatnio bez fajerwerków dla mnie oni stracą tutaj 3 pkt i Leverkusen jeszcze nawiąże z nimi walkę więc z tym mistrzostwem spokojnie ... :razz:
 
H 0

hans1410

Użytkownik
Jestem w szoku dlaczego jest aż tak wysoki kurs na BVB, grając z podpórką na Borusię jest to całkiem opłacalne, bo na pewno nie odpuszczą sobie tego meczu, jest to jedyny przeciwnik który może im pokrzyżować plany o mistrzostwo więc 1pkt dla BVB biorę w ciemno i typuje 2:2.
Ciekawie zapowiada się spotkanie Hannoveru, który moim zdaniem również wywiezie co najmniej 1pkt. Różnie jest u nich z formą, ale mam nadzieję że powalczą w tym meczu;)
BVB może i sobie nie odpuści, problem w tym że Bayern potrzebuje punktów i Borusia pewnie będzie miała niewiele do powiedzenia w tym meczu. Bayern grał w środę z Interem, ale na zmęczenie zawodników bym nie liczył. Główna siła Bayernu Riberry i Robben byli wcześniej kontuzjowani, więc zmęczeni sezonem nie są. Zapewne z meczu na mecz coraz lepiej będzie grał młody Kroos, a w środę nieźle pokazał się też Luiz Gustavo.
Krótko: Bayern dopisze sobie w sobotę 3 punkty.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern M.-Dortmund


Na Allianz Arena odbędzie się mecz pomiędzy liderem BL i będącym u szczytu formy Bayernem Monachium, bez wątpienia faworytem są gospodarzę, którzy w środku tygodnia uporali się z Interem Mediolan. Na chwilę obecną Louis van Gaal dysponują najmocniejszym składem i prowadzi swój zespół od zwycięstwa do zwycięstwa, według mnie w tej chwili niema w Bundeslidze rywala dla Bawarczyków. Doskonale zdaję sobie sprawę z Potencjału BVB, ale niema co ukrywać skład jest po pierwsze o wiele słabszy, po drugie żaden piłkarz nie gra choćby na równie tak jak grał jesienią, niemożna powiedzieć że Dortmundczycy zawodzą ale nie można też powiedzieć, że grają świetną piłkę, BVB do doskonałości opanowało grę wysokim pressingiem i miedzy innymi dlatego ich spotkania nie kończą się porażkami, lecz czym jest taktyka BVB do potencjału i dyspozycji graczy Bayernu. Zgodzę się ekipa z Monachium w LM z Interem nie zagrała super meczy, ale tamto spotkanie nie miało takie być, FCB wygrał 1-0 na wyjeździe z rywalem, z którym mogło być wręcz odwrotnie, wiec z założenia Bayern zagrał bez ryzyka i ma wynik, który ich satysfakcjonuje, w tamtym spotkaniu widać było, że Robben powoli zaczyna być nie do zatrzymania, Ribéryemu brakowało partnera na skrzydle, lecz myślę, że lekarze postawią na nogi Pranjicia, który mimo krótkiego występu pokaz się z bardzo dobrej strony w meczu z Interem, do tego w ataku Thomas Müller i Mario Gomez, oraz bramkarz Thomas Kraft który błysną jak na jego wiek niesamowitą formą. W ekipie BVB w ostatnim czasie gra nie do końca się układa, nie przegrywają ale w ostatnich sześciu spotkaniach trzy remisy, to nie w ich stylu. Brak motoru napędowego Shinji Kagawy, oraz słaba dyspozycja wystawianego w jego miejsce Roberta Lewandowskiego, powoduję problemy ze skutecznością, głównie z wykańczaniem stwarzanych okazji, Lucas Barrios w miarę trzyma poziom ale myślę, że o niego zatroszczą się defensorzy Bayernu. Podsumowując: rozpędzony Bayern powinien poradzić sobie z BVB. Ciekawostką jest, że Bawarczycy wygrali 10 ostatnich spotkań.


Bayern M.-Dortmund Typ:1 Kurs:1,8
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Jak dla mnie warty uwagi jest mecz Koln z Fraiburgiem. Za wiele argumentów na to spotaknie nie mam ale kolończycy w tej rundzie siebie bardzo dobrze się spisują (pokonali przeciez silny Bayern), muszą też wygrywać bo dużo punktów do strefy spadkowej nie mają. Natomiast Fraiburg na razie bezpieczna granica środka tabeli. Typowałbym w tym meczu jedynkę.

FC KOLN-1

Natomiast szlagier kolejki Bayern z BVB zapowiada się bardzo ciekawie. Bayern w LM wygrał, bo ciężkim meczu, natomiast BVB może skupiać się cały czas na lidze.
Nie sądzę, zeby mecz środowy odbił się znacznie na zdrowiu bawarczyków. Muszą gonić lidera (co jednak będzie bardzo ciężko). Borussia będzie na pewno zadowolona z remisu, Bayern będzie chciał wygrać. Ciężko wytypować tą potyczkę ale jednak skłaniałbym się ku remisowi. Jak będzie zoabczymy.

BAYERN-X
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak dla mnie warty uwagi jest mecz Koln z Fraiburgiem. Za wiele argumentów na to spotaknie nie mam ale kolończycy w tej rundzie siebie bardzo dobrze się spisują (pokonali przeciez silny Bayern), muszą też wygrywać bo dużo punktów do strefy spadkowej nie mają. Natomiast Fraiburg na razie bezpieczna granica środka tabeli. Typowałbym w tym meczu jedynkę.

FC KOLN-1
Kolonia bez:
Slawomir Peszko
Petit
Geromel
Miso Brecko
Adil Chihi
Adam Matusczyk

Czyli tracą obrońcę , pomocników , fachowca od stałych fragmentów gry. Ja bym tego nie ruszał za duże osłabienia a Freiburg to nie są chłopcy do lania co udowodnili już w tym sezonie. Jakiś remis mi się tutaj bardziej widzi ale może to ty masz rację ;) I nie sugeruj się ostatnim wynikiem bo z Wieśniakami powinni przegrać ze 3:1...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
-


1. FC Köln - SC Freiburg
1:0 ( 0:0 )

over2.5 ⛔⛔⛔
2.00 | Bet365​


Fajne zdarzenie ze świetnym kursem w tym meczu chciałbym zaproponować.Kurs jest na prawdę wysoki, a i sytuacji i korzystne ułożenie niektórych czynników jakie zaraz opiszę skłaniają mnie do zaproponowania tego typu.Jest to mecz Koln, zespołu, który jest w bardzo wysokiej formie z teamem, który robi znacznie więcej niż od niego oczekiwano - Freiburga.
Jak inaczej nazwać grę i zdobycz punktową drużyny Schaefera jak nie rewelację tej rundy bo jak na razie zaliczyli tylko porażkę z Sankt Pauli.Przy tym odnieśli aż trzy zwycięstwa na swoim boisku gdzie są hegemonem i strzelają po trzy bramki w każdym meczu, w dodatku wywieźli cenne punkty z terenów TSG i Hoffenheim.Przyznam, że nie wierzyłem w hurtowe zakupy ekipy z Zachodu Niemiec, ale na razie wychodzi im na dobre ta polityka transferowa bo windują się w górę tabeli. Przyjście Peszki, Eichnera, Rensinga, Makino czy obrońcy Andre przynoszą wymierny sukces.Dużo w tej drużynie zależy od gry Podolskie bo kiedy ten jest w dobrej dyspozycji to całe Koln potrafi zagrać dobry mecz, było tak w meczach z Lautern, Mainz czy Werderem gdzie Niemiec strzelał to i Kolonia nie przegrywała.W dobrej, nawet bardzo dyspozycji wydaje się być Novakowic, który strzelił po dwie bramki z Bayernem i Mainz.W pomocy dochodzą do tego Petit, względnie Matuszczyk, Jajalo oraz młody Clemens.W defensywnie pewne miejsce miał Geromel,Mohamad,Brecko i Eichner.Teraz Schaefer ma problem bo dochodzi brak Geromela i Brecko, którzy muszą pauzować co na pewno osłaba defensywę oraz dochodzi do tego pauza za kartki Petita, który był odpowiedzialny za grę defensywną w środkowych formacjach.To nie koniec absencji w drużynie z Kolonii bo od dłuższego czasu nie gra Chici, nie zagrają też w meczu z Freiburgiem Polacy oraz McKenna.Ewidentnie osłabiona obrona i można się spodziewać utraty bramki ze strony Koziołków, ale dość mocna ofensywa powinna pozwolić na strzelenie i ewentualne nadrobienie strat.Właśnie tych kilku graczy jak Freis, Novakovic, Podolski i Clemens grają u siebie bardzo ofensywnie i nie kalkując co przekłada się na punkty i gole.
Freiburg, drużyna rzadko postrzegana w tabeli bo jest mało spektakularna, ale robią swoje i wychodzi im to bardzo dobrze.Plasują się w środku tabeli, na szóstej pozycji, notując różne rezultaty - począwszy od remisu z Eintrachtem po przez porażkę z Schalkę czy win z Wolfsburgiem.Zawdzięczają oni to dzięki dobrej formie Cisse, który jest jedną z bardziej wyrazistych postaci ligi.Ciężko w tej drużynie wymienić innych zawodników wyróżniających się bo tutaj w ekipie Dutta pracuję na wynik cały zespół.Począwszy od bramkarza młodzieżówki Baumanna po przez kwartet defensorów Mujdza,Barth, Butscher,Bastians do pomocy gdzie ciekawą postacią jest Abdessadki, który operuje za plecami Cisse.Ciężko czasem uwierzyć w overowe wyniki tej drużyny, ale tak się dzieje, że notują sporo goli w spotkaniach, jeśli się zaczyna już coś dziać w spotkaniu to nie ma kunktatorstwa i kalkulacji tylko otwarty mecz.
Przechodzą do meczu, w Koln znacznie więcej absencji, które przede wszystkim będą miały wpływ na grę formacji defensywnie gdzie zabraknie Geromela, Brecko i Petita.Nie zagra równie Peszko i Matuszczyk oraz McKenna.Można stwierdzić, że powinni stracić bramkę bo ciężko w tydzień do pozmieniać część tej formacji.We Freiburgu nie zagra tylko Rosenthal, a za to reszta zawodników niezbędnych, istotnych dla Dutta jest dostępna.Ostantie mecze tych drużyny to overowe wyniki bo raz był remis 2:2, a raz wygrał Freiburg 3:2.Uważam, że powyżej goli to najlepszy typ na to spotkanie, a i kurs jest bardzo okazały także warto skorzystać.

Przewidywane składy ( kicker.de ) :

Rensing - Andrezinho, Mohamad, Pezzoni, Eichner - Lanig, Jajalo - Freis, Podolski, Clemens - Novakovic


Baumann - Mujdza, Barth, Butscher, Bastians - Makiadi - Nicu, Flum, Putsila, Abdessadki - Cissé


// Jak nie idzie to po całości ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Pauli - Hannover
Nikt nie pisze o tym spotkaniu a ono mi wpadło w oko. Pierwsza wiadomość najważniejsza to braki u Piratów. Nie zagrają obrońcy Thorandt ,Oczipka, , Morena,Rothenbach i doświadczony Asamoah, który ostatnio zapewniał bramki dla Pauli. Podopieczni Stansilawskiego wystartowali bardzo dobrze jeśli chodzi o drugą cześć sezonu tylko czy są w stanie utrzymać tą formę ? Moim zdaniem nie , pauli przeważnie dobrze startuję by potem zaliczyć wtopy. Po za tym w ostatnich dwóch spotkaniach niczego ciekawego nie zaprezentowali. Ktoś może się czepić tego co napisałem ale wygrana w derbowym spotkaniu z HSV nie zasłużona kto oglądał to wie.
Goście z ambicjami o puchary. Najważniejsze info na to spotkanie to brak Ya Konana w składzie Slomki. Ile znaczy Didi to każdy wie , często potrafi wypracować dobre sytuacje dla kolegów i sam dokonywać zniszczenia rywala. Jednak braki u gospodarzy są na tyle poważne , że przyjezdni spokojnie są w stanie zgarnąć 3 pkt nie mówiąc już tutaj o remisie. Pauli miało problem poważne problemy w obronie , dziś może być dramat bez podstawowych graczy. Patrząc jeszcze na potencjał to przemawia on zdecydowanie na korzyść gości.
Bezpieczny typ według mnie i warty zagrania.
Hannover +0.25 @ 1.84
FT 0-1

 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Schalke-Nurnberg​


Schalke-Nurnberg spotkanie, w którym na pozór gospodarze są faworytami, ale ostatnie wyniki skłaniają mnie do myśli, że Nurnberg łatwo skóry nie sprzeda. Schalke w ostatnim spotkaniu przegrało wyjazdowy mecz z M gladbach i myślę, że niema sensu nikogo winić, czy mówić że S04 gra gorzej... był to mecz z ekipą M gladbach, która zajmuje ostanie miejsce w Lidze i to zwycięstwo było jej potrzebnie, żeby zachować choćby cień szansy na pozostanie w BL. Wcześniej S04 zremisowało po bardzo dobrym meczu w LM z Valencia 1-1, Nurnberga zaś trzyma passę czterech spotkań zwycięskich i poluje na piąte w spotkaniu z S04. Dieter Hecking trener FCN bardzo dobrze przygotował drużynę do rundy wiosennej i już od styczniowego spotkanie z Schalke w Pucharze Niemiec jego piłkarze spisują się bardzo dobrze, od tego meczu Nurnberg, co było wielkim zaskoczeniem pokonał dość niedawno Leverkusen, które również jest w dobrej dyspozycji. W ostaniach spotkaniach z bardzo dobrej strony pokazuje się Julian Schieber, zaś w S04 Huntelaar czeka na przełamanie passy i w końcu strzelenie bramki, Raúl trzyma wysoką formę przez cały sezon, w bramce jeden z najlepszych bramkarzy Manuel Neuer. 25 stycznia odbyło sie spotkanie pomiędzy obiema tymi ekipami, lepsza była ekipa Felix Magath, która ostatecznie po dogrywce wyeliminowała Nurnbergę z Pucharu Niemiec, owe spotkanie było bardzo wyrównane, obfitujące w pięć bramek (wraz z dogrywką). Spodziewam się, że dziesiejze spotkanie też takie będzie, lecz liczę na trochę mniej goli.

Schalke-Nurnberg Typ: obie druzyny strz.gola Kurs:1,55
Schalke-Nurnberg przedzial bramek Typ:2-3 Kurs:1,85
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Super fajne spotkanie w Bawarii,mam dziwne przeczucie,że Borussia dziś pęknie.To już nie ta sama drużyna,co na Jesieni,co prawda wciąż nie przegrywają,ale oprócz spotkania w Wolfsburgu,nie błysnęli zbytnio.Bayern uskrzydlony wyjazdowym zwycięstwem nad Interem,można by pisać o zmęczeniu i wyeksploatowanych organizmach,ale to nie Polska Ekstraklasa Panowie,to zawodowcy,organizm po środowym spotkaniu,jest już dawno zregenerowany.Wielkie osłabienie w bramce lidera Bundesligi,nie zagra Roman Weidenfeller,który nie wybrał się z drużyną do Monachium,zastąpi go debiutujący dziś w Bundeslidze Australijczyk Mitchell Langerak,muszę przyznać,że debiut to mu się trafił;)Z pewnością możemy się spodziewać wielu strzałów z daleka,Bawarczycy będą chcieć przetestować stremowanego z pewnością debiutanta.Stawiam dziś na okazałe zwycięstwo Bayernu,stwierdzam to po obserwacji obydwóch drużyn w ostatnich spotkaniach,mam nadzieję,że się nie pomylę.

Bayern -1,5 @2,85
Over 2,5 @1,65
Bayern Monachium powyżej 6,5 rzutów rożnych @1,80

Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom