>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. Kolejka Bundesligi (6-8.03.)

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Stuttgart – Hertha BSC
Można powiedzieć, to już chyba ostatnia szansa VfB by powalczyć o utrzymanie w lidze.Mecz dla gospodarzy bez wątpienia o 6 punktów.
Stuttgart zaledwie 19 punktów i nie bez powodu zamykają tabele. Dotychczas cały sezon grali fatalnie, choć były mecze gdzie potrafili powalczyć, lecz obrona nie pozwalała na to by cenne punkty trafiły do VfB.
Hertha, tu także szału nie ma i można powiedzieć że, tylko dlatego są wyżej gdyż mieli dobry początek sezonu teraz także słaba gra drużyny z Berlina. W tej chwili nic tu jeszcze nie jest przesądzone zostało 11 kolejek do końca i VfB ma nadal szanse wyjść w bezpieczne miejsce w tabeli, ale jeśli dziś nie będzie kompletu punktów to już nie wiem z kim mają wygrać by powalczyć o to utrzymanie.
Obie drużyny dziś osłabione w drużynie gospodarzy brak: Martina Harnika, który musi pauzować za czerwoną kartkę. Z powodu kontuzji nie zagrają też Antonio Rüdiger i Daniel Didavi.
W drużynie BSC: Pera Skjelbreda i Geirga Niemeyera, a operacja kolana eliminuje Juliana Schiebera. Urazy uniemożliwiają też występ Alexandra Baumjohanna i Mariusa Gersbecka.
Dwie drużyny które tracą mase bramek wynik na pewno żaden nie zaskoczy.
Ale jednak proponuję zaryzykować w stronę gospodarzy, VfB nieraz naprawdę potrafi dobrze się zaprezentować garstka takich meczy w tym sezonie ale jednak potrafią, Hertha jakoś mnie nie przekonuje.
Typy: VfB 1 2,1@ bet365 2/10⛔
Powyżej 2,0 gola 1,7@ bet365 3/10⛔
DW 2-1 9,0@ bet365 0,5/10⛔
Tragedija będzie spadek jak nic z taką grą VfB, kartki dopiero weszły w 93min masakra:;/:
 
matu67 188

matu67

Użytkownik
VfB Stuttgart - Hertha BSC
over 4,5 kartki
bet365 2.025
✅
dzisiejsze starcie VfB i Herthy bardzo ważne dla obu ekip, w szczególności dla gospodarzy, którzy zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Hertha 1 pkt nad strefą spadkową co wskazuje na to, że obie drużyny bedą dziś walczyć o 3 pkt, trenerzy zapowiedzeli walkę o zwycięstwo. Sędzia dzisiejszego spotkania Dr. Felix Brych, który lubi pokazywać kartekczki, nawet w kolorze czerwonym. W 12 meczach obecnego sezonu Bundesligi pokazał 53 :zoltakartka: oraz 4 ???? kartki, w 8 meczach z 12 pokrył linię 4,5 kartki. Myślę, że statystyki, waga meczu i sam sędzia pozwolą na pokrycie zakładu.
Grając na mniejszym ryzyku można poczekać kilkanaście minut, aż linia spadnie do 3,5 jednak radzę obserwować mecz na początku pod kątem fauli i ostrej gry.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Można powiedzieć, to już chyba ostatnia szansa VfB by powalczyć o utrzymanie w lidze.Mecz dla gospodarzy bez wątpienia o 6 punktów.
Kluczowe zdanie,ja zgadzam się z całą analizą fencyna.Od siebie dodam że ciekawie prezentuje się historia meczy pomiędzy VFB a Herthą,w ostatnich latach zespoły te dzielą się punktami,zazwyczaj wygrywają na zmianę.W ostatnim meczu ligowym wygrała Hertha 3-2,dzisiaj tak jak fencyn idę w stronę VFB. Dodatkowo gram na kartki w meczu,ponieważ spodziewam się ostrej walki z obydwu stron

VFB win @ 2.15 marathonbet⛔
VFB win + over 2.5 bramek w meczu @ 3.65 marathonbet⛔
over 4.5 kartek @ 2 marathonbet
✅
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Schalke - Hoffenheim
typ: 1 @ 2.25 Bet365 ✅
Nie ukrywam, że obserwuję Wieśniaków od samego początku rozpoczęcia rundy rewanżowej. Głównie robiłem to pod kątem bramek ale co za tym idzie często obserwowałem jak ta drużyna radzi sobie w poszczególnych spotkaniach. Spróbuję podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Jest to na pewno mocna drużyna jeśli chodzi o ofensywę. Używałem często nazwisk zawodników jako argumenty przemawiające za strzelaniem bramek ale zaznaczałem jak kiepska jest obrona, która odpowiedzialna jest za równie dużą ich utratę. Z drużynami, które są zdyscyplinowane w aspekcie taktycznym Hoffenheim najzwyczajniej sobie nie radzi. Przykłady to chociażby niedawny mecz z Wolfsburgiem czy też nieco wcześniej z Bayerem, Borussią Dortmund (notabene kiepsko radzącą sobie w tamtym czasie), Bayernem lub Borussią Monchengladbach. U siebie ta drużyna gra zupełnie inną piłkę dlatego nie przytaczam tych meczów. Chcę pokazać tym samym że &quot;wesoła&quot; piłka nie sprawdza się z każdym przeciwnikiem, a że drużyna nie potrafi grać skutecznie w defensywie to często przegrywa spotkania z topowymi drużynami. A za taką w dalszym ciągu uważam Schalke która po przyjściu Di Matteo zaczeła grać inaczej niż za kadencji Kellera. Włoch zwrócił uwagę na dyscyplinę taktyczną a zwłaszcza na dyscyplinę w defensywie. Zauważyć to można od samego początku rundy rewanżowej gdzie nie widzimy overowych spotkań z ich udziałem. Niestety, kolejkę temu nie przyniosło to efektu i drużyna poniosła haniebną porażkę w derbach Zagłębia Ruhry. Moim zdaniem to sygnał dla Roberto, że należy zmienić coś w ustawieniu i zagrać odważniej. I tego spodziewam się w jutrzejszym meczu. Zmiana ustawienia na bardziej ofensywne została już zapowiedziana. Zawodnicy po porażce z Borussią odbyli wewnętrzną rozmowę na temat tego meczu. Chyba wszyscy jednogłośnie uznali, że spieprzyli sprawę i warto wynagrodzić to kibicom w najbliższym meczu. Stało się, nikt tego nie odwróci. Derby były ważne, ale są też inne mecze a w nich walką powinni odkupić winy.
Zdyscyplinowaniem wprowadzonym przez Di Matteo i groźnym potencjałem ofensywnym który drzemie w Choupo-Motingu, Huntelaarze, Boatengu, Barnecie i reszcie drużyny, jutrzejszy mecz powinni wyszarpać i wygrać go. Dla mnie Schalke jest bardziej dojrzałą drużyną niż Wieśniaki i to powinien być klucz do sukcesu. Kibice pokazali jak są niezadowoleni z porażki z Borussią wywieszając na treningu wymowny transparent, a to powinno jeszcze bardziej zmotywować piłkarzy do walki. Schalke w dodatku u siebie bardzo mocne, dlatego jestem zdania że trzy punkty zostaną w Gelsenkirchen.
Augsburg - Wolfsburg
typ: over 2.5 + bts @ 1.95 Bet365 ⛔
Freiburg - Werder
typ: over 2.5 + bts @ 1.90 Bet365 ⛔
O wszystkich czterech drużynach pisałem już w niedalekiej przeszłości. Wszystkie znakomicie radzą sobie w ofensywie, niekoniecznie zachowując tą zasadę w tyłach.
Augsburg bez wygranej od czterech spotkań, Wilki w znakomitej formie strzeleckiej lecz już nie tak dobrej w defensywie zwłaszcza na wyjazdach. Obie ekipy mają w swoich składach zawodników, którzy bramki strzelają i na to też liczę w tym meczu.
Freiburg walczący o utrzymanie, Werder który zachwyca swoją grą od samego początku wiosny. Goście podrażnieni odpadnięciem z Pucharu Niemiec, Freiburg odwrotnie - niesieni zwycięstwem nad Kolonią. W takim meczu powinniśmy ujrzeć bramki z obu stron, a że wynik 1:1 nikogo nie urządza to over powinien zostać pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
[b)7.3. 15:30
FC Augsburg - VFL Wolfsburg[/b] over 2,5 @1.67 5/10 Sbobet
Wolfsburg kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa. Hecking ma swietny zespol, tak go poukladal ze kazdy w zasadzie jest w stanie przejac stery i strzelac bramki. Taki Caligiuri zlapal forme i strzelil 3 bramki w 2 ostatnich meczach. Wilki musza nadrabiac nadzwyczajna ofensywa bo obrona w dalszym ciagu dosc srednia, a Benaglio wszystkiego lapac nie moze. Augsburg nie moze wygrac od 4 spotkan, cos sie zacielo, ale u siebie bramki sypia jak na zawolanie.
⛔
SC Freiburg - Werder Brema over 2,5 @1.78 5/10 pinnacle
Werder przejal obowiazki Hoffenheim z poprzedniego sezonu. Kazdy mecz Bremy to gwarancja bramek. Freiburg ma szanse wyskoczyc ze strefy spadkowej, a u siebie zwykle walczy podwojnie. Powinno byc ciekawie ????
⛔
Hamburger SV - Borussia Dortmund over 3,5 kartek @1.61 2/10 bet365
Gagelmann nie jest jakims specjalnie kartkujacym sedzia, ale w takim meczu taka linia to must bet. Hamburg gra dosc ostro, ale balansujac na krawedzi musi walczyc.
✅
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Augsburg - Wolfsburg
Wilki i over 2,5 @3,1 bet365

Jestem mocno zdziwiony aż tak wysokim kursem na taki zakład ???? Początkowo chciałem pograć obie strzelą i over ale po kursie 1,95 ..? No więc do rzeczy. Wolfsburg w świetnej formie, wiosną na prawdę ich futbol może cieszyć oko. Dziś wystąpią bez większych osłabień, w tygodniu przetarcie z Leipzig w pucharze i gładki awans. 8 punktów straty do Bayernu wydaje się raczej nieosiągalne do odrobienia ale.. nie dowiemy się dopóki nie spróbujemy, zwłaszcza będąc w tak dobrej formie. Obie drużyny bez strat w ofensywie co tylko sprzyja typowi. Ostatnie 5 meczów wyjazdowych Wilków to 16! bramek. Augsburg u siebie potrafi punktować o czym świadczy mecz z Leverkusen i punkt uratowany w ostatniej minucie przez bramkarza ???? Dziś też liczę na chociażby gola i dlatego po świetnym kursie spróbuję pograć Wolfsburg i over 2,5
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Strzelcy goli:
Bas Dost 1.95
Kevin De Bruyne 2.87
Aubameyang 2.30
Bet365
Drużyny nastawione na ofensywną grę czyli Borussia i Wolfsburg, obie na fali wznoszącej prezentujące obecnie świetny futbol, Wilki w każdym meczu strzelają po kilka goli, podopieczni Kloppa to samo, Reus strzelał po golu w pięciu ostatnich meczach w lidze ale dziś na 90% nie wyjdzie w pierwszym składzie co znaczy że Auba bierze na siebie ciężar strzelania goli w 100%, Dost i Auba to pierwsze strzelby obu klubów i gwarantujący po kilka strzałów w każdym meczu, Dost jest w kapitalnej formie dlatego taki niski kurs na niego, De Bruyne najlepszy chyba obecnie piłkarz Bundesligi, asystę powinien mieć w tym meczu ale jego dorobek strzelecki też jest dobry, 11 goli we wszystkich rozgrywkach, Belg dobrze wykonuje stałe fragmenty gry i ma dobre uderzenie z dystansu, odpowiednia szybkość i dobry przegląd pola, coś jak Reus, typowy playmaker, liczę na nich trzech bo wiem że to najpewniesi strzelcy z dzisiejszych meczy Bundesligi(nie licząc graczy Bayernu)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
FC Augsburg - VfL Wolfsburg
Over 1,5 goście @ 1,85 Betsson ! ⛔
Widzę, że większość stawia over 2,5 w meczu co jest też bardzo dobre bo tutaj raczej autobusów po dwóch stronach nie będzie. Dziś idę w kierunku Wofsburga, który z meczu na mecz są coraz bardziej groźni. Ostatni mecz kapitalny, wygrana 3-5 na wyjeździe, w kilka minut poradzili sobie aby już w meczu wyjść na prowadzenie. Druga połowa niemal dla nich, to oni dyktowali warunki a w tym wszystkim kapitalne zawody rozegrał Dost. Zawodnik, który jest niemal wszędzie, wie kiedy poskromić rywala, kiedy przyłożyć nogę, jego akcje sam na sam z bramkarzem to większość brama. Nie zraża mnie wcale fakt, że grają w delegacji dziś znowu mecz, ale i ten mogą spokojnie ogarnąć. Gospodarze też całkiem nieźle sobie radzą i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Moim zdaniem będzie tu sporo bramek, z lekką nawiązką dla gości. Dost i reszta swoje zrobi.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
nikt nie wspomniał o pojedynku
Freiburg - Werder Bremen
dla mnie to goście tutaj powinni zgarnąć 3 punkty, fajnie graja, w ofensywie &quot;jest moc&quot;, gospodarze walczą o byt w Bundeslidze, czy uda im się coś ugrać ?
ja w to wątpie, h2h po stronie gości, Di Santo i Selke powinni jakąś kontre zamienić na bramke, a okazji pewnie trochę będą mieli
Biore
Werder @ 2,75 bet365
oraz
Werder -1 @ 4,15 bet365 zwrot
Freiburg - Werder 0-1
 
forumakwa 20

forumakwa

Użytkownik
Strzelcy goli:
Bas Dost 1.95
Kevin De Bruyne 2.87
Aubameyang 2.30
Bet365

Drużyny nastawione na ofensywną grę czyli Borussia i Wolfsburg, obie na fali wznoszącej prezentujące obecnie świetny futbol, Wilki w każdym meczu strzelają po kilka goli, podopieczni Kloppa to samo, Reus strzelał po golu w pięciu ostatnich meczach w lidze ale dziś na 90% nie wyjdzie w pierwszym składzie co znaczy że Auba bierze na siebie ciężar strzelania goli w 100%, Dost i Auba to pierwsze strzelby obu klubów i gwarantujący po kilka strzałów w każdym meczu, Dost jest w kapitalnej formie dlatego taki niski kurs na niego, De Bruyne najlepszy chyba obecnie piłkarz Bundesligi, asystę powinien mieć w tym meczu ale jego dorobek strzelecki też jest dobry, 11 goli we wszystkich rozgrywkach, Belg dobrze wykonuje stałe fragmenty gry i ma dobre uderzenie z dystansu, odpowiednia szybkość i dobry przegląd pola, coś jak Reus, typowy playmaker, liczę na nich trzech bo wiem że to najpewniesi strzelcy z dzisiejszych meczy Bundesligi(nie licząc graczy Bayernu)
Reus dzisiaj jednak w podstawowym składzie. Uraz okazał się nie aż tak groźny ;) .
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Schalke - Hoffenheim
Bardzo ważne spotkanie w kontekście eliminacji do LM. Jeżeli gracze gospodarzy chcą zając czwarte miejsce w lidze to takie spotkania należy wygrywać. Jeden punkt w ostatnich trzech spotkaniach to niewiele. Nie tego oczekuje od nich zarząd i kibice. Schalke moim zdaniem na koniec roku zobaczymy na czwartym miejscu w lidze. Nie che tu mielić tego samego co napisał Nikefootball
Schalke kurs 2,30 STS
wynik 3:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Szybko, bo mecze już za chwile
Augsburg - Wolfsburg
W pełni zgadzam się z typem na over 1,5 gości. VFL to drużyna grająca bardzo efektownie, normą stało się strzelanie po kilka goli na mecz, szczególnie z rywalami trudniejszymi. Tak było w Leverkusen i w Bremie z będącym w dobrej formie Werderem. Augsburg nieco obniżył loty, ale z pewnością jest to zespół, z którym trzeba zagrać na wysokich obrotach i z którym nie można pozwolić sobie na rozluźnienie. Ten over może równie dobrze pokryć sam Dost, który ostatnio co kopnie to trafia do siatki. W znakomitej dyspozycji jest również Kevin DeBruyne, Wolfsburg ma również w składzie najskuteczniejszego obrońce w Bundeslidze czyli Naldo. Szybka gra skrzydłami i znakomita skuteczność powinny dzisiaj spokojnie wystarczyć na zdobycie co najmniej dwóch goli. @1,85 expekt
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
8.3. 17:30
SC Paderborn - Bayer Leverkusen Bayer @1.7 5/10 pinnacle
Co tu pisac? Leverkusen musi wziac sie w garsc i grac tak jak sie od nich oczekuje. Bayer w tygodniu pokonal po dogrywce Kaiserslautern. W koncu przebudzil sie Kiessling, podobnie jak Calhanoglu. Son nie gral wiec bedzie wypoczety. Potencjal w Aptekarzach jest ogromny i nawet pomimo niebecnosci Bendera (pomocnik, 19/1) powinni zgarnac 3 punkty. Dla trenera Schmidta to specjalny mecz, w Paderborn rozegral ponad setke meczow. Na jesieni Bayer ledwo zremisowal, ale SCP mialo wtedy duza dawke szczescia, a wydaje sie ze ono opuscilo beniaminka juz jakis czas temu.
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom