>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy (01.03-04.03.2019)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek, jest drugie miejsce w tabeli, ze stratą kilku punktów do pierwszego miejsca, czyli jest szansa na mistrzostwo Polski a tu twierdzisz że piłkarze będą grać przeciwko trenerowi? Dla niektórych to może jedyna i niepowtarzalna szansa żeby być Mistrzem Polski, a po drugie tam są duże premie dla piłkarzy za Mistrzostwo, więc nie wiem czy też na poczet tego żeby Sa Pinto był zwolniony kilka kolejek wcześniej warto z nich rezygnować, a i tak pewnie Miodulski już rozgląda się za nowym trenerem na nowy sezon.
Parę sezonow temu za Skorzy potrafili grać przeciwko trenerowi w przedostatniej kolejce sezonu ( Lechia - Legia 1-0), za Jozaka rok temu było to samo.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Korona DNB @ 1,75 Unibet⛔⛔⛔

Kolejny mecz rozpaczliwie broniącego się przed spadkiem Zagłębia i kolejny raz jakoś nie widzę w ich grze pozytywów, aby zaczęli nagle zbierać punkty. W dalszym ciągu dziurawa defensywa jak ser Szwajcarski, a ofensywie prócz przyzwoicie grającego Szymona Pawłowskiego i Vamary Sanogo, który dodatkowo dziś nie zagra za czerwoną kartkę, jaką zobaczył w końcówce meczu w Zabrzu. Gino Lettieri wyciąga w Kielcach wynik ponad potencjał i zapewne Korona kolejny sezon z rzędu znajdzie się w górnej ósemce tabeli. Kielczanie grają bardzo solidnie w defensywie, potrafią bardzo dobrze kontrować, dość płynnie wygląda wprowadzenie piłki i przede wszystkim przygotowanie fizyczne na wysokim poziomie. Dzisiaj to w Koronie upatruję faworyta tego spotkania, według mnie nie ma już ratunku dla Zagłębia Sosnowiec w tym sezonie.
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Jagiellonia @ 1,80 LVBET⛔⛔⛔
Jagiellonia ha -1,5 @ 3,10 Unibet⛔⛔⛔

Górnik gra bardzo mocno w kratkę w tym sezonie, dosłownie w przenośni. U siebie potrafi zagrać doskonałe spotkanie i ogrywać nawet najlepsze zespoły w lidze, tak na wyjazdach ich gra wygląda z goła odmiennie. Wystarczy powiedzieć że w całym tym sezonie na wyjazdach ugrali tylko 8 punktów (tylko Zagłębie Sosnowiec jest gorsze pod tym względem). Ciężko to wytłumaczyć dlaczego aż tak ta gra wygląda odmiennie u siebie i na wyjeździe. Na wyajzdach zwłaszcza defensywa bardzo mocno kuleje, po raz kolejny powiem że brak Mateusza Wieteski w tym bloku defensywnym jest kluczowy,. Jaga jest mocna i na pewno do końca będzie się liczyć w walce o Mistrzostwo Polski. a wiosnę pewnie ograna Miedź 3:0 i Wisła Płock 1:0. W ostatniej kolejce Jaga uległa przy Kałuży Cracovii, która jest szalenie mocna i jeśli tak dalej będzie grać skończy na podium i zagra w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Stawiam dziś na Jagę, która jest mocna w Białymstoku a Górnik gra fatalnie na wyjazdach i nie sądzę, aby właśnie na takim rywalu jak Jagiellonia zdobył pukty w meczu wyjazdowym.
Wisła Płock - Cracovia
Cracovia @ 2,70 Totolotek⛔⛔⛔
Cracovia powyżej 1,5 gola @ 2,85 Unibet✅✅✅

Bukmacherzy znacznie przeholowali z tymi kursami na Cracovię. zdecydowanie najlepszy zespół obecnie w Ekstraklasie. Ograli Jagiellonię i Legię w Warszawie 2:0 co na pewno może budzić uznanie. Michał Probierz kapitalnie poukładał ten zespół, przede wszystkim od tyłu. Linia Dytiatiev, Helik, Rapa i Siplak jest wprost nie do przejścia a do tego ubezpiecza ich jeszcze doświadczony Janusz Gol. Mimo przeciętnego jak na waruki Ekstraklasy składu Cracovia imponuje doskonałym przygotowaniem fizycznym, dyscypliną taktyczną i mądrością w rozegraniu. Wisła natomiast obok Sosnowca jest chyba najgorzej wyglądającym zespołem na wiosnę. Przegrali nawet w Legnicy z bardzo słabiutką Miedzią. Bez formy są liderzy tego zespołu: Ricardinho, Merebashvili i Furman. Trener nawet w ostatniej kolejce próował ratować sytuację odkopując Semira Stilicia, który zagrał bardzo słabo i szybko został zmieniony. Dzisiaj to Cracovia jest faworytem do 8 kolejnegozwycięstwa w Ekstraklasie co w ostatnich latach dzieje się niezwykle rzadko.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Analiza stronnicza i w ogóle nie obiektywna. Nie poświęciłeś Śląskowi więcej niż jednego zdania, a teskt o tym że Piast walczy o puchary czytam z Twojej ręki już trzeci sezon z rzędu. We Wrocławiu trwa przełom w tej chwili i w moim odczuciu mecz z Piastem to udowodni. Pozdrawiam
Analiza stronnicza? A jaka ma być? Powiem Ci -trafna.
Facet jest z Gliwic to co ma napisać że Śląsk jest zjaeb.....i tam trwa przełom i wygra w Gliwicach?
Po wyniku widzę że ten Twój przełom w Śląsku to jeszcze może potrwać.
Jak taki mądry jesteś to trzeba było napisac samemu analizę i pokazać jaki kozak jesteś.
Przez takich grajków za 2 zł to nie długo nikt normalny nie będzie tu cokolwiek pisał,chłop podał dobry i trafny jak się okazało typ to jeszcze go skrytykowali,paranoja jakaś.
 
elalma 122,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Po wczorajszym meczu w Gliwicach miałem odpuścić tę amatorską ligę, ale próbuję dziś zrobić tasiemkę ze &quot;śmiesznych&quot; lig typu Cypr czy Białoruś, więc LOTTO Ekstraklasa nada się jak najbardziej. Tylko zdanie (lub dwa) o wczorajszym meczu - z ciekawości włączyłem około 60 minuty, było 2:0 - zero jakiejś walki ze strony Śląska, Piast na stojąco dowiózł bezpieczny dla nich wynik. Zagrałem tam rzuty rożne i to głównie zespół z Wrocławia mnie zawiódł, ale ogólnie współczuję bezstronnym widzom, którzy również oglądali ten mecz oparty na kopaninie.
Na dziś jedyny sensowny i teoretycznie dość bezpieczny typ to Cracovia bez remisu po kursie 1.77 na fortunie. Podopieczni Probierza idą jak burza i tylko to, że to LOTTO Ekstraklasa daje jakieś realne szanse gospodarzom z Płocka. Wisła na razie niby trzy minimalne porażki, ale tak naprawdę nie pokazali niczego ciekawego. Goście z Krakowa widać, że nabrali pewności siebie i trudno będzie ich pokonać. Nawet 02 po 1.44 wydaje się &quot;prezentem&quot;, ale zobaczymy, czy nasza liga znów pokaże swoją magię.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 3:2 Cracovia
Wszyscy jak jeden mąż dzisiaj stawiają na Pasy. Faktycznie drużyna Probierza spisuje się bardzo dobrze, a passa 7 zwycięstw musi budzić respekt. Jednak z jakiegoś powodu bukmacherzy wystawili dość wysokie kursy (które w przypadku gości lecą obecnie w dół). Co za tym przemawia? Moim zdaniem właśnie ta znakomita passa. Po pierwsze użyję oklepanego stwierdzenia, że każda passa kiedyś się kończy. Po drugie ostatnie zwycięstwa z Legią i Jagiellonią. Warszawiacy grali bardzo słabe spotkanie, natomiast Jaga mogła wywieźć 1 punkt gdyby nie zmarnowany rzut karny. Oczywiście to byli wyżej notowani rywale, co może doprowadzić do zbyt dużej pewności siebie przed spotkaniem z słabo grającą Wisłą, która w dodatku nie zagra w optymalnym składzie. A zlekceważenie rywala nie raz było karcone. Oczywiście wcale nie musi tak być i Pasy mogą roznieść w pył gospodarzy, ale przecież to jest nasza wspaniała liga. Już nie takie cuda oglądaliśmy. Dlatego postanawiam mocno zaryzykować i wbrew wszystkiemu i wszystkim zagrać w stronę gospodarzy.
Moja propozycja:
Wisła dnb kurs: 2.05 buk: betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Wisła -:- Cracovia
Wszyscy jak jeden mąż dzisiaj stawiają na Pasy. Faktycznie drużyna Probierza spisuje się bardzo dobrze, a passa 7 zwycięstw musi budzić respekt. Jednak z jakiegoś powodu bukmacherzy wystawili dość wysokie kursy (które w przypadku gości lecą obecnie w dół). Co za tym przemawia? Moim zdaniem właśnie ta znakomita passa. Po pierwsze użyję oklepanego stwierdzenia, że każda passa kiedyś się kończy. Po drugie ostatnie zwycięstwa z Legią i Jagiellonią. Warszawiacy grali bardzo słabe spotkanie, natomiast Jaga mogła wywieźć 1 punkt gdyby nie zmarnowany rzut karny. Oczywiście to byli wyżej notowani rywale, co może doprowadzić do zbyt dużej pewności siebie przed spotkaniem z słabo grającą Wisłą, która w dodatku nie zagra w optymalnym składzie. A zlekceważenie rywala nie raz było karcone. Oczywiście wcale nie musi tak być i Pasy mogą roznieść w pył gospodarzy, ale przecież to jest nasza wspaniała liga. Już nie takie cuda oglądaliśmy. Dlatego postanawiam mocno zaryzykować i wbrew wszystkiemu i wszystkim zagrać w stronę gospodarzy.
Moja propozycja:
Wisła dnb kurs: 2.05 buk: betsson
I ja tak czuję że Cracovia nie wygra,za dużo ludzi gra na nich,do tego ten kurs,sprawa jest śmierdząca,czuję że po meczu będzie płacz i lament.
Nawet jak Pasy wygrają to i tak podoba mi się Twój tok rozumowania.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
powyżej 2,5 goli @ 1,9 ✅
powyżej 3,5 goli @ 3,3 ✅ edit: bramka na 2-2 wg mnie ze spalonego ale VAR widział to inaczej ;)
etoto
Po wczorajszej wygranej Piasta Jaga spadła z pudła ale szybko może na nie wrócić. Gospodarze wysoko w tabeli ale u siebie wcale nie powalają na kolana, zaledwie 8 miejsce i na dodatek ujemny bilans bramkowy. Tak wysoką pozycję zawdzięczają bardzo dobrej postawie na wyjazdach. Dzisiaj mają okazję ten domowy bilans mocno poprawić bo zagrają z Górnikiem, który jest jedną z gorszych ekip wyjazdowych. Do tego jak już wcześniej wspomniano Zabrzanie w środę rozegrali przegrany mecz w 1/4 PP z Lechią, który musiał ich kosztować sporo sił. Nie wiem czym kierował się w tamtym spotkaniu trener Brosz wystawiając w zasadzie co ma najlepszego (zabrakło tylko kontuzjowanego Żurkowskiego) i dzisiaj może słono za to zapłacić, tylko 2 dni odpoczynku i podróż do Białegostoku. Moim zdanie powinien sobie tamto spotkanie odpuścić bo szanse na zdobycie PP były znikome i skupić się na walce w lidze bo do utrzymania jeszcze daleka droga.
Gospodarze jak wszyscy wiedzą trochę przemeblowali skład, paru zawodników odeszło, paru głównie z Wisły Kraków przybyło i zespół powoli się zgrywa. Drużyna gości również w przerwie zimowej mocno przemeblowany i tym razem obrano inny kierunek a mianowicie postawiono na zaciąg zawodników z zagranicy (co ciekawe miejsce w składzie stracił Suarez, który był filarem defensywy i do tego strzelił 4 bramki). Gra Górnika zwłaszcza w defensywie wymaga jeszcze sporo pracy bo nawet w ostatnim wygranym spotkaniu z Sosnowcem ekipa Brosza miała sporo szczęścia, że straciła tylko 1 bramkę.
Spodziewam się dzisiaj pewnego zwycięstwa Jagiellonii, która dysponuje o wiele lepszym składem i co ważne wypoczętym a to może mieć duże znaczenie. Ze względu na problemy gości w defensywie bramki powinny po stronie gospodarzy się pojawić a sam Górnik za sprawą Angulo też jest w stanie coś strzelić więc zakłady na overy bramkowe jak najbardziej do gry.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Taka ciekawostka, w tym sezonie Jagiellonia poza meczami z Arką po ligowej porażce zawsze odpowiadała remisem. Gdyby nie pucharowy mecz Górnika, który kosztował go sporo sił to postawiłbym, że Górnik nie przegra ✅✅✅
Przynajmniej udało się tutaj:
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Pogoń wygra @ 2,36✅
Wisła nie strzeli gola @ 2,92⛔

Fortuna
Wisła jak do tej pory nie zagrała prawdziwego dobrego spotkania, dzięki nie boje się tego powiedzieć dziadostwu Śląska ma te punkty. Dzisiaj do Krakowa zawita Pogoń, która wygląda o wiele lepiej. W każdym meczu stwarza po kilka groźnych sytuacji, z których padają te bramki. Słaba skuteczność ataku Białej Gwiazdy pozwala myśleć nawet o zachowaniu przez Portowców czystego konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wczoraj &quot;pefką&quot; była Cracovia a dzisiaj jest Pogoń wśród typerów,więc ja zagram na Wisłę @3.15 która wreszcie musi coś zacząć grać,a że nasza ekstraklasa jest cienka i nieprzewidywalna więc taki jest mój typ!! Amen
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Wisła Kraków- Pogoń Szczecin
Obie drużyny strzela i powyżej 2,5 gola - 2,27✅✅✅ Fortuna
Dzisiaj idę w kierunku bramek. Co prawda Wisła przemeblowana już taką mocą w ofensywie nie dysponuje jednak są zawodnicy którzy potrafią stworzyć niezłe akcje. U siebie na stadionie Wisła wygrała ze Śląskiem. Dzisiaj będzie ciężko aczkolwiek nie jest to niemożliwe żeby znowu Krakowianie ugrali 3pkt. Wislacy mają szybkie skrzydła i liczę że właśnie z tych sektorów boiska będzie największe zagrożenie dla przyjezdnych.
Pogoń stwarza sobie sporo sytuacji dlatego też uważam że coś strzela goście. Dobrze wygląda ofensywa , ma tam kto strzelać. Pogoń w 3 meczach w tym roku za każdy razem traciła gola .
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła 2:3 Pogoń
Dla Wisły będzie to ważne spotkanie. Ewentualna porażka oddali klub od grupy mistrzowskiej. Natomiast zwycięstwo Pogoni umocni ich w górnej &quot;8&quot;. Faworyt? Goście. Tutaj nie może być inaczej. Mój pomysł na typ? Gra w stronę gospodarzy mimo że Biała Gwiazda gra na razie słabo. Jednak z każdym meczem widać poprawę. Piłkarze pomału łapią wspólny język na boisku. Niestety wciąż widać osłabienie drużyny. Indywidualne błędy niedoświadczonych zawodników jak np.Plewki w spotkaniu z Lechią wciąż decydują o stracie punktów. Czy dzisiaj Wisła zagra na tyle dobrze żeby zatrzymać Pogoń? Tego nie wiem, ale dla Pogoni na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. Na trybunach znów będzie wysoka frekwencja co na pewno pomoże piłkarzom Stolarczyka. Uważam, że jest szansa na zdobycie przynajmniej punktu przez Wiślaków. O zwycięstwo może być ciężko patrząc na niską siłę ataku. Dlatego początkowo zastanawiałem się też nad underem. Ale ostatecznie zmieniłem zdanie ponieważ w końcu Wisła musi strzelić gola z gry, a Pogoń jak na razie w każdym meczu rundy wiosennej traciła gole.
Moje propozycje:
over 2.5 kurs: 2.03 buk: betsson ✅
Wisła dnb kurs: 2.19 buk: betsson ⛔
 
W 72

walus07

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Pogoń wygra @ 2,30✅
Pogoń Szczecin strzeli Powyżej 1.5 bramki @ 2.25 ✅
Iforbet

Pogon gra dobrze tylko maja problemy ze strzeleniem pod wzgledem statystyk wypadaja lepiej niz przeciwnicy a Wisła jest w dołku myśle ze tutaj Pogon pokaze na co ich stać . Jeśli Wisła bedzie grała tak jak dotychczas to Szczecinianie nie beda mieli problemow z wywiezieniem 3pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Lech - Arka
remis za 3.70
Jak ktoś wcześniej zauważył w ostatnich meczach padło bardzo mało remisów, a przecież w przyrodzie musi być równowaga. Myślę, że ten mecz właśnie takim wynikiem się skończy, bo
3 porażki Arki to raczej wystarczająco długa zła passa aby ją przerwać.
Tak naprawdę Lech nie wygrał z Legią, bo był taki dobry, tylko Legia gra straszną lipę.
H2H tych zespołów w meczach rozgrywanych w Poznaniu to w większości remisy.
Najczęściej 0-0 lub 1-1
I jak powyżej coś tych remisów ostatnio za mało.
Można spróbować pierwszy gol - żaden za 11 lub 1-1 za 5.8
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Pogon lubi tracić gole w końcówkach. Sprawdziłem remisy i porażki jednobramkowe, to prawie wszystkie mecze ten sam scenariusz. Pogon prowadzi i w ostatnim kwadransie traci gola. Nawet w tych wygranych jedna bramka meczach, ostatnie gole strzelał głownie przeciwnik.
Jeśli mecz sie potoczy dobrze dla Pogoni, to gol dla Wisły w ostatnim kwadransie będzie typem wartym grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 72

walus07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Lechia
Typ: Lechia strzeli w 1 połowie
Kurs: 2.10
Bukmacher: Forbet
W ostatnim meczu 24 kolejki Ekstraklasy nie powinnismy zobaczyc zbyt wielu bramek .
Lider naszej ligi w dotychczasowych 3 spotkaniach w 2019 roku strzelil tylko 3 gole .
Maja problemy w ofensywie spowodowane kontuzjami. Zaglebie zespoł który traci mało bramek ale rowniez malo strzela .
Patrzac na ostatnie 10 spotkan Lechii biorac pod uwage sama Polska Lige:
7 wygranych (w 7 meczach Lechia za kazdym razem wygrała pierwsza połowę meczu)
3 remisy bezbramkowe

5 bezposrednich meczach miedzy tymi druzynami:
Lechia 3:3 Zagłębie (wynik 1 połowy 3:0 dla Lechii)
Zagłębie 0:0 Lechia
Lechia 1:0 Zagłębie (wynik 1 połowy 0:0)
Lechia 1:0 Zagłębie (wynik 1 połowy 1:0 dla Lechii)
Zagłębie 1:2 Lechia (wynik 1 połowy 0:2 dla Lechii)
Kurs 2.10 w tym przypadku mysle ze jest warty uwagi ????
Polecam rowniez typ :LECHIA GDAŃSK WYGRA PRZYNAJMNIEJ JEDNĄ POŁOWĘ po kursie @1.80
 
abcs 0

abcs

Użytkownik
Zaglebie - Lechia dzisiaj o 18, sadze ze Lechia tego nie wygra. Czekamy na informacje o Starzynskim ale jak dla mnie oplaca sie zagrac X lub 1.
Lechia grala w pucharze Polski na wyjezdzie w Zabrzu we wtorek, powrot na drugi koniec Polski i znow daleki wyjazd do Lubina. Powiem tylko, ze nie lataja samolotem ;) nie ma na to kasy.
Zaglebie dobrze gra pod Holendrem, nie popisali sie na Slasku, mysle ze sie poprawia u siebie. Pierwsza 8 im odjezdza jak nie wygraja.
33 - 30 - 37 to szanse procentowe, mysle ze nie do konca dobrze oszacowane. Bardziej prawdopodobne 1 lub X.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Zaglebie - Lechia dzisiaj o 18, sadze ze Lechia tego nie wygra. Czekamy na informacje o Starzynskim ale jak dla mnie oplaca sie zagrac X lub 1.
Lechia grala w pucharze Polski na wyjezdzie w Zabrzu we wtorek, powrot na drugi koniec Polski i znow daleki wyjazd do Lubina. Powiem tylko, ze nie lataja samolotem ;) nie ma na to kasy.
Zaglebie dobrze gra pod Holendrem, nie popisali sie na Slasku, mysle ze sie poprawia u siebie. Pierwsza 8 im odjezdza jak nie wygraja.
33 - 30 - 37 to szanse procentowe, mysle ze nie do konca dobrze oszacowane. Bardziej prawdopodobne 1 lub X.
Radzę najpierw sprawdzić, a nie pisać głupoty : &quot;Do Zabrza pojechali Pendolino, wrócili zaraz po meczu samolotem i również tym samym środkiem transportu wybrali się na mecz z Zagłębiem. Dokładnie samolotem do Wrocławia, a stamtąd już udali się autokarem. Piłkarze zapewniają jednak, że nie ma nic lepszego niż mecze, więc nie narzekają na tak częste granie&quot;.
Czytaj więcej: https://dziennikbaltycki.pl/lechia-gdansk-chce-utrzymac-przewage-w-poniedzialek-gra-na-wyjezdzie-z-zaglebiem-lubin/ar/13934095
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom