>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 Kolejka Premier League 01-03.02.2014

Status
Zamknięty.
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
Chelsea @ 4.08 Milenium
Wygra Chelsea a w meczu wpadnie mniej niż 2.5 gola @ 9.20 Milenium

Pare faktów:
1.Chelsea to najlepsza obrona w premier league jak do tej pory stracili tylko 20 bramek zaraz po Chelsea jest tylko Arsenal który stracił 21 bramek. Jak wyżej napisał Bułeczka mecze wyjazdowe z top5 Chelsea zagrała na underach.
2.Nie zagra bramkostrzelny Aguero według mnie to wielki plus na strone Chelsea.
3.Muo dobrze wie, że ManC w tym sezonie raczej się nie potknie z innym drużynami więc tak naprawde to jest jedyna szansa, żeby zgarnąc 3 punkty i dogonić ManC i Arsenal w walce o mistrza.
4. ManC ma 11 wygrany 0 remisów 0 przegranych na własny stadionie - ładnie to wygląda ale każda passa kiedyś mija.
Analiza szyta pod Chelsea:grin:
Jeśli chodzi o porównanie &#39;drużyna grająca u siebie vs na wyjeździe&#39;,bo chyba tak to powinniśmy analizować,to City mają mniej straconych goli od Chelsea(8-11).Taka sama statystyka dotycząca goli strzelonych,jest już dla Chelsea miażdżąca(42-18).
Kalendarz najbliższych spotkań też jest raczej niekorzystny dla Chelsea,bo za chwilę grają mecz z Newcastle które napewno będzie szukało punktów po ostatnich wpadkach,potem wyjazd do WBA,oraz mecz u siebie z Evertonem.Trzeba więc mądrze gospodarować siłami.
City z kolei ma przed sobą łatwiejszy wyjazd do Norwich,a następnie 2 mecze u siebie z Sunderlandem i Stoke.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Składy:

Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Kolarov, Navas, Demichelis, Toure, Silva, Dzeko, Negredo
Cech, Ivanovic, Terry, Cahill, Azpilicueta, Luiz, Ramires, Hazard, Matic, Willian, Eto&#39;o
Pellegrini grubo wychodzi. Z dwoma napastnikami w takim ważnym meczu świadczy, że remis go nie interesuje. Tu nie będzie defensywnego meczu. (Mimo ultradefensywy posłanej przez Mou) Jak na moje City rzuci się na Chelsea w pierwszych minutach (jak np na WHL ostatnio) otworzy wynik i Mou chcąc czy nie chcąc będzie musiał podjąć rękawice. A jak się nie uda to z drugiej strony Hazard,Willian czy Eto to trio skrojone do szybkiej kontry. Dobre widowisko się szykuje.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
⚽ Manchester City vs Chelsea Londyn
Ramires otrzyma kartkę ? | TAK⛔
@ 2,70 / Unibet Zawiódł mnie strasznie Ramires. Szlagier na Etihad Stadium! Niepokonani w tym sezonie na własnym podwórku podopieczni Mauela Pellegriniego podejmują Chelsea, która jest 3 oczka za nimi w Angielskiej Ekstraklasie. Bardzo długo chodziły mi myśli po głowie w, którą stronę zagrać, tak oczywiście The Citizens są faworytami. Rozważałem zagranie w stronę The Blues, Mourinho nakaże swoim zawodnikom stanąć twardo w obronie i liczyć na kontry co może im się udać, ale z kolejnej strony Negredo czy Dżeko są w świetnej formie i na pewno dobrze zastąpią Aguero. Zagrałem w stronę gospodarzy, ale nie za tak wysoką stawkę jak gram ten zakład. Jest on przemyślany, przeanalizowany w mojej głowie kilkukrotnie. Przejdźmy do rzeczy, gram zakład iż Brazylijczyk Ramires złapie dziś kartę, i jest to bardzo prawdopodobne. Trochę statystyk : W tym sezonie na 25 meczy Brazylijczyk złapał 6 żółtych kartoników i jest liderem w łapaniu kartek póki co w Chelsea. W sezonie 2012/13 Ramires złapał 10 kartoników i także był na czele. Dziś, to zdecydowanie Chelsea będzie się broniła i to podopieczni Mourinho będą starali się odebrać piłkę gospodarzą, a szczególnie będą o każdą walczyć, więc Brazylijczyk ma dziś kartę gwarantowaną, jak dla mnie. Mecz poprowadzi Michael Dean, który w tym sezonie w PL prowadził 15 spotkań i pokazał, aż 55 kartek! Więc czemu i dziś miał by zwolnić tępo. Tak więc wydaje mi się być to zakład bardziej pewny niż granie w którąś stronę.
OFICJALNE SKŁADY :

Man City:
Hart - Zabaleta, Kompany, Nastasic, Kolarov - Navas, Demichelis, Toure, Silva - Dzeko, Negredo
Chelsea: Cech - Ivanovic, Terry, Cahill, Azpilicueta - Luiz, Ramires, Hazard, Matic, Willian - Eto&#39;o​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem nie zabraknie ani kartek ani bramek.
City u siebie na 11 meczy aż 9 razy pokrywało linię 2.5 bramki. I zwłaszcza w ich potencjale widzę szansę na bramki, Chelsea 6 razy na wyjeździe pokryło linię a 5 razy mnie. Oba zespoły ustawione ofensywnie - Chelsea i Mou zaserwują nam kartki ale zapewne głowa zagotuje się także zawodnikom Obywateli. Sędzią Dean więc może szaleć z kartonikami. W Bet365 ciekawa opcja bo można połączyć w singlu oba zdarzenia i dla lepszego oglądania zagram to.
Chaotycznie ale sorry taki klimat... weekend przepity pępkowe w piątek, odwiedziny kolegi z klasy w sobote.
Ako 3.33
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
City - Chelsea

Ivanovic dostanie kartkę 3.00@Unibet
✅

Dzisiaj wszelkie kursy na kartki gości wydają się być dobrym kursem, bo drużyny Mourinho nie odstawiają nogi, liczy sie dyscyplina taktyczna i trzeba czasami zagrac ostrzej, aby przerwac jakąś akcję.Ja gram na kartkę Ivanovicia, miałem grać na Ramireasa, ale on dzisiaj raczej będzie operował po prawej stronie w pomocy więc myślę, że mniejsza szansa na jego kartkę.
Co do Ivanovicia to nie dostał on już kartki od 6-ciu spotkań i ta passa musi się kiedyś skończyć. Jak narazie dostał on 7 kartek w tym sezonie. Po lewej stronie często biega Silva, który lubi schodzić do środka, ale przy Ivanoviciu powinien się trochę poruszac. Nikomu nie trzeba mówić, że Silva jest bardzo utalentowanym piłkarzem i nie można mu zostawiać miesjca o czym wie Ivanovic. Ivanovicia czasami ponoszą nerwy i udziela mu się atmosfera meczu po czym często używa nadmiernej siły. Dla mnie przy tym kursie bardzo ciekawa alternatywa. Sędzią Miike Dean, który sporo kartek pokazuje ze średnią ok 3.40 żółtych kartek w meczu plus łącznie 5 czerwonych. City gra bardzo szybki futbol i żeby ich powstrzymac trzeba się mocno napracować i często przekraczac przepisy gry. Kursy na kartki całej drużyny gości jest ciekawy, ale kartka dla Ivanovicia dużo ciekawsza opcja.
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Póki co, o tym meczu można powiedzieć tyle: Hazard &gt; Obrona The Citizens

//Edit:
Mega słaba postawa City, zarówno w obronie ale i w ataku. Zamiast tego 0:1 równie dobrze mogło sie to skończyć 0-2 czy 0:3 i kończeniem meczu w 10. Najbardziej zawiódł atak. Koniecznie chcieli z tą piłką wejść do bramki, rzadko próbowali strzałów z dystansu, kilka razy nie potrafili celnie uderzyć z odległości kilku metrów od bramki.
Wszyscy spodziewali sie mega defensywnej gry ze strony Chelsea, ale Oni nie mieli za bardzo czego bronić, bo ataki Citizens mega słabe. Przyzwyczaili nas do czegoś innego
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Mega słaba? Dla mnie to było od początku ustawione. City normalnie jakby biegac nie chciało. City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc... Nagle City nawet bramki strzelic nie potrafi? Lol, to ciekawe... W Londynie potrafili a u siebie, gdzie łoili wszystkich nie? Śmieszne po prostu. Dla mnie to jest kpina, ładny przekręt.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Mega słaba? Dla mnie to było od początku ustawione. City normalnie jakby biegac nie chciało. City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc... Nagle City nawet bramki strzelic nie potrafi? Lol, to ciekawe... W Londynie potrafili a u siebie, gdzie łoili wszystkich nie? Śmieszne po prostu. Dla mnie to jest kpina, ładny przekręt.

:grin: dramat czego to ludzie nie wymysla by usprawiedliwic swoja porazke ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mega słaba? Dla mnie to było od początku ustawione. City normalnie jakby biegac nie chciało. City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc... Nagle City nawet bramki strzelic nie potrafi? Lol, to ciekawe... W Londynie potrafili a u siebie, gdzie łoili wszystkich nie? Śmieszne po prostu. Dla mnie to jest kpina, ładny przekręt.
Człowieku Ty i te Twoje &quot;analizy&quot; są śmieszne, a teraz jeszcze żałosne tłumaczenia po porażkach. Najlepiej dla wszystkich a przede wszytskim dla siebie zrobisz jak przestaniesz pisać na tym forum bo nic nie wnosisz merytorycznego...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mega słaba? Dla mnie to było od początku ustawione. City normalnie jakby biegac nie chciało. City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc... Nagle City nawet bramki strzelic nie potrafi? Lol, to ciekawe... W Londynie potrafili a u siebie, gdzie łoili wszystkich nie? Śmieszne po prostu. Dla mnie to jest kpina, ładny przekręt.
Sam zagrałem na City, sam straciłem trochę kasy bo jeszcze jak głupi pograłem trochę wyższymi stawkami, ale do głowy by mi nie przyszło zwalać winy na zawodników, a już na pewno pisać o jakimś przekręcie. Mecz był wyrównany, wynik mógł paść w każdą stronę, brak Aguero jednak odczuwalny. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba wyciągnąć z tej porażki odpowiednie wnioski, a wniosek jest taki, że z reguły mecze na szczycie to klasyczne no-bety. I jedna i druga drużyna miała sporo okazji, brak szczęścia, brak dokładności był trochę większy po stronie City; świetna organizacja gry, defensywa, a przede wszystkim taktyka po stronie Mourihnio. I nie bez kozery spora część typerów podawała 2x lub 2, niestety zignorowanie tych argumentów było kompletnym idiotyzmem i to kolejny wniosek. W tym meczu winę można wyłącznie przypisać osobom typującym na City nie wyłączając mojej osoby, bo zawodnicy bardzo się starali.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Mega słaba? Dla mnie to było od początku ustawione. City normalnie jakby biegac nie chciało. City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc... Nagle City nawet bramki strzelic nie potrafi? Lol, to ciekawe... W Londynie potrafili a u siebie, gdzie łoili wszystkich nie? Śmieszne po prostu. Dla mnie to jest kpina, ładny przekręt.
Zamilcz chłopie,zamilcz... Śmieszne to są takie komentarze bo widać,że z piłką to ty masz niewiele wspólnego ale co tam przecież to było ustawione wszystko haha.Dobre,naprawdę dobre :spokodfhgfh:
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mega słaba? Dla mnie to było od początku ustawione. City normalnie jakby biegac nie chciało. City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc... Nagle City nawet bramki strzelic nie potrafi? Lol, to ciekawe... W Londynie potrafili a u siebie, gdzie łoili wszystkich nie? Śmieszne po prostu. Dla mnie to jest kpina, ładny przekręt.
Furie wyczuwam mistrzem Jedi nie bedziesz... Pogralem juz przedwczoraj na Chelsea+2 z jeszcze jednym typem na grubo i pięknie dubel siadl ???? Wczoraj tylko sie uświadomiłem ze dobrze zagralem po analizie bułeczki naprawde swietnie opisany mecz swoją droga a Ci co stawiali handi na City(pozdro Adamo! ???? to trochę oderwani od rzeczywistości.Bylo z góry wiadomo ze Mourinho ustawi ten mecz a kurs 1.85 na City to mozna postawić jak Liverpool przyjeżdża a nie najlepszy trener swiata z ekipa za miliard baniek. Analizy nie wrzuciłem bo bułeczka napisał wszystko co chciałem ja wrzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pogralem juz przedwczoraj na Chelsea+2 z jeszcze jednym typem na grubo i pięknie dubel siadl ????
Gratuluję, ale szczerze mówiąc to odradzam Ci w przyszłości granie grubo tak wyrównanych drużyn, bo City przy większej dokładności i szczęściu mogło teoretycznie spowodować, że by nie wszedł ten typ. Ja grubo będę już wyłącznie grać mecze rzeczywiście ważne - dwumecze np w LM lub LE, jakieś ważne puchary bo jak dotąd ta strategia mi się najlepiej sprawdzała. Niestety w lidze nie ma to żadnego znaczenia czy Chelsea czy Cristal Palace, punkt to punkt i można go zdobyć gdzie indziej, jak nie tu to tam. Kiedy drużyny grają o wszystko oczywiście przy właściwej ocenie zdarzenia łatwiej wytypować. Niestety na obecnym etapie w LM już są same wyrównane, no ale w czerwcu mamy piłkarskie święto...
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Po opadnięciu emocji związanych z meczem można obiektywnie podejść do sprawy.
City tylko i wyłącznie przegraną 0-1 zawdzięcza... Chelsea. Gdyby szczęście było bardziej przychylne dla gości to Cahill by nie obił słupka a Matić strzelił by nie w spojenie ale w okienko (tak w ogóle, zaje*** aż miło xD).
City grało swoje, atakowali gdy tylko nadarzała się okazja ale byli po prostu bezbronni wobec defensywy gości. Pamiętam jak grali z Crystal Palace, którzy postawili faktycznie autobus w polu karnym, i Obywatele mieli mega problemy ze sforsowaniem ich obrony.
Ogółem mecz się mógł bardzo podobać, chyba najlepszy wyjazd Mourinho do TOP5.
Niemniej, wciąż myślę, że to City zdobędzie mistrza,
pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gdyby szczęście było bardziej przychylne dla gości to Cahill by nie obił słupka a Matić strzelił by nie w spojenie ale w okienko
No i Etoo nie obiłby poprzeczki w czasie gdy Hart jeszcze leżał ;) To tak dla uzupełnienia.

Ogólnie mimo wielu obaw, że Mou taktyką zabije mecz to nic takiego nie miało miejsca. Świetnie oglądało się to spotkanie, to co Hazard robił z Demichelisem czy Zabaletą to było upokorzenie. Do tego w defensywie harował jak wół.
Sytuacja w lidze po tej wygranej CFC dalej mocno napięta. Tak jak wczoraj Nahorny (komentator) przypomniał, że od 12 lat na tym etapie nie było tak ciasno w czubie tabeli. Tak więc o tytuł powalczy aż 3 drużyny, a o to małe mistrzostwo 4. Dodać do tego, że jakieś 10 drużyn do końca może być zamieszanym w walke o utrzymanie to już całkowicie bombowy finisz będzie ;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
City po prostu się podłożyło. Nie wiem czy to jest skierowane przeciwko Arsenalowi czy jak... Ale to wszystko śmierdzi na odległosc...
waaaait City sie podłożyło, żeby pozostać na 2gim miejscu w tabeli i żeby kanonierzy utrzymali fotel lidera? Seems legit
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak Chelsea miała sporo okazji, ale City też z tego co pamiętam miało jakiś słupek a to piłka dosłownie mijała kilka cm bramkę Petera Cecha. Kotłowało się i na jednym i na drugim polu karnym, poziom bardzo wyrównany. Taki mi się nasuwa wniosek, że Chelsea na ważne mecze naprawdę potrafi się ładnie sprężyć, przecież o mały włos nie wygrali z Bayernem superpucharu, gol Bayernu w ostatniej sekundzie czasu doliczonego, potem rzuty karne i ogarnęli, ale o mały włos. A z 2 strony są mecze gdzie Chelsea gra potwornie, bez zaangażowania, od niechcenia (ile mi już kuponów przez to nie weszło, szkoda słów) i na koniec - czy tylko ja mam wrażenie, że jak nie ma Torresa to ta drużyna jest lepsza ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom