>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 Kolejka Premier League 01-03.02.2014

Status
Zamknięty.
defect 65

defect

Użytkownik
Arsenal London - Crystal Palace
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: bet-at-home
✅✅✅
Analiza:
Długo zastanawiałem się nad wyborem spotkania na niedzielę. Przeanalizowałem kilka spotkań z moich ulubionych lig jednak jakoś nic mnie nie zachwyciło, aż natrafiłem na ten mecz. Początkowo najlepszym wyborem wydawało się obstawienie wygranej gospodarzy do 0, jednak dość niski kurs szybko mnie odstraszył. Dlaczego akurat wybrałem typ X/1? Po pierwsze Tony Pullis wyraźnie poprawił grę w obronie swojego zespołu. Crystal Palace nie traci już tylu bramek co za poprzedniego menedżera jednak nadal ma dość duży problem z ich zdobywaniem, wciąż są najmniej skuteczną drużyną w lidze, mimo to ostatnio punktują. Ostatnie 2 mecze w lidze to wygrane z zachowaniem czystego konta u siebie ze średniakami(1:0 ze Stoke i Hull). Wcześniej porażka 2:0 z Tottenhamem(dwa gole stracone w 2giej połowie) 1:1 z Norwich oraz 1:0 na wyjeździe z Manchester City(gol stracony w 2gije połowie).Tak więc widać że drużyna potrafi się bronić. W prawdzie ostatnio drużyna odniosła porażkę 2:1 z Wigan w pucharze FA, jednak wydaję mi się, że Crystal Palace przede wszystkim jest skupione na utrzymaniu w lidze. Kolejnym argumentem potwierdzającym mój typ są kontuzje w Arsenalu. Na meczu zabraknie 3 ofensywnie usposobionych zawodników: Ramsey&#39;a, Walcotta, Wilshera. Wiadomo, że arsenal ma szeroką kadrę i mimo to potrafią strzelać gole, ale myślę, że w pierwszej połowie bez tak kreatywnych graczy będzie ciężko o bramkę. Przebieg meczu widzę mniej więcej tak: Kanonierzy atakują, utrzymują się przy piłce(pewnie jakieś 70%) i kreują akcje, których jednak nie ma kto wykończyć(wszyscy wiemy jak skuteczny jest Giroud). Crystal Palace będzie się szczelnie bronić, starając się chronić bezbramkowego remisu i licząc na kontry, ewentualnie na stałe fragmenty gry. Mecz będzie tak wyglądał do 70-80 minuty potem gospodarze strzelą jednego, może dwa gole. Wszyscy znamy Arsenal u siebie i każdy powinien wiedzieć jak bardzo to drużyna potrafi się męczyć u siebie nawet ze słabeuszami z ligi. Wystarczy, że przypomnę mecz z Cardiff gdzie Kanonierzy wygrali 2:0 strzelając gole w 88&#39; i 90&#39;. W meczach z Soton i Fulham gole też strzelali jedynie w drugich połowach. Myślę, że ten typ jest dość prawdopodobny, a kurs jest sporo zawyżony. Odradzałbym celowania w tym meczu w overy i handicapy. Ja wciąż mam w pamięci mecz Citizens z drużyną Pullisa gdzie sytuacja wyglądała podobnie jak w tym meczu, a wszyscy pamiętamy jak się skończyło. Oczywiście jest taka możliwość, że Cazorla strzeli na początku jakiegoś ładnego gola z dystansu i wszystko się posypie, ale szczerze w to wątpię. Życzę wszystkim powodzenia .
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
Arsenal Londyn - Crystal Palace / -2,5 @2,14 ✅ 2:0
Arsenal w najblizszych kolejkach ma trudne mecze, ze wzgledu ze zblizajacym sie meczem w Lidze Mistrzow z Bayernem na wyjezdzie jak i za tydzien z Liverpoolem(pozniej FA cup) oraz meczem u siebie z Manchesterem Utd. Nie przewiduje tutaj wysokiego wyniku, pilkarze beda chcieli wygrac pewnie 1:0 lub 2:0 zostawiajac sily na pozniejsze, znacznie wazniejsze mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
Manchester City
1.85
Bet365


City ostatnio kapitalnie dysponowane, wrocil Aguero, ktory gra jakby nie byl wczesniej kontuzjowany, na minus gospodarzom mozna zapisac jedynie gre w defensywie, traca stosunkowo duzo bramek, jednakze strzelaja jeszcze wiecej, wiec nie ma to az takiego znaczenia. Oprocz Aguero swietnie gra Toure, ktory dzieli i rzadzi w srodku boiska. Najwiekszym oslabieniem Obywateli jest brak kontuzjowanego Nasriego. Poza nim Pellegrini ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodnikow.

Chelsea gra pod wodza Mourinho przede wszystkim dobrze w defensywie, stracili 20 goli w 23 ligowych meczach - to najlepsza defensywa w lidze. Mimo tego jakos nie upatruje zbyt wielu szans dla Chelsea w dniu jutrzejszym, City ma moim zdaniem mocniejszy srodek pola, Toure i Fernandinho/Garcia to mocniejsza para od Mikela i Ramiresa.

Bardzo wazne bedzie utrzymywanie sie przy pilce, jezeli City bedzie kontrolowalo gre i dobrze beda rozgrywac pilke, co potrafia wybornie. Maja takich pilkarzy jak Silva czy Navas, ktorzy potrafia dokladnie obsluzyc napastnika w polu karnym. Pellegrini ma tutaj spore pole do popisu, kazdy z trojki: Aguero, Negredo i Dzeko bedzie bardzo grozny w polu karnym The Blues, jezeli bedzie dostawal dokladne dogrania. W jutrzejszym meczu stawiam na pare Aguero i Negredo, ktorzy swietnie ze soba wspolpracuja i sa bardziej kreatywni od Dzeko, ktory jest typowa &quot;9&quot;.

Wiekszosc zgodnie twierdzi, ze kluczem bedzie postawa w defensywie obu ekip. Ja twierdze inaczej, to gra w ataku i skutecznosc pod bramka rywala bedzie kluczem do sukcesu w tym meczu. Szczerze mowiac spodziewam sie otwartej gry Obywateli i proby grania z kontry The Blues. Jezeli City zdominuje gre, bedzie czesiej w posiadaniu pilki, to bardzo prawdopodobne, ze pilkarze Chelsea przyjada na Stamford bez punktow.

Odwazniejszym moge zaproponowac Manchester City (-1,5) po kursie 3.10 rowniez w Bet365.
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
No Aguero raczej specjalnie groźny jutro nie będzie skoro w tym meczu nie wystąpi:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
Manchester City
1.85
Bet365

City ostatnio kapitalnie dysponowane, wrocil Aguero, ktory gra jakby nie byl wczesniej kontuzjowany, na minus gospodarzom mozna zapisac jedynie gre w defensywie, traca stosunkowo duzo bramek, jednakze strzelaja jeszcze wiecej, wiec nie ma to az takiego znaczenia. Oprocz Aguero swietnie gra Toure, ktory dzieli i rzadzi w srodku boiska. Najwiekszym oslabieniem Obywateli jest brak kontuzjowanego Nasriego. Poza nim Pellegrini ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodnikow.
Chelsea gra pod wodza Mourinho przede wszystkim dobrze w defensywie, stracili 20 goli w 23 ligowych meczach - to najlepsza defensywa w lidze. Mimo tego jakos nie upatruje zbyt wielu szans dla Chelsea w dniu jutrzejszym, City ma moim zdaniem mocniejszy srodek pola, Toure i Fernandinho/Garcia to mocniejsza para od Mikela i Ramiresa.
Bardzo wazne bedzie utrzymywanie sie przy pilce, jezeli City bedzie kontrolowalo gre i dobrze beda rozgrywac pilke, co potrafia wybornie. Maja takich pilkarzy jak Silva czy Navas, ktorzy potrafia dokladnie obsluzyc napastnika w polu karnym. Pellegrini ma tutaj spore pole do popisu, kazdy z trojki: Aguero, Negredo i Dzeko bedzie bardzo grozny w polu karnym The Blues, jezeli bedzie dostawal dokladne dogrania. W jutrzejszym meczu stawiam na pare Aguero i Negredo, ktorzy swietnie ze soba wspolpracuja i sa bardziej kreatywni od Dzeko, ktory jest typowa &quot;9&quot;.
Wiekszosc zgodnie twierdzi, ze kluczem bedzie postawa w defensywie obu ekip. Ja twierdze inaczej, to gra w ataku i skutecznosc pod bramka rywala bedzie kluczem do sukcesu w tym meczu. Szczerze mowiac spodziewam sie otwartej gry Obywateli i proby grania z kontry The Blues. Jezeli City zdominuje gre, bedzie czesiej w posiadaniu pilki, to bardzo prawdopodobne, ze pilkarze Chelsea przyjada na Stamford bez punktow.
Odwazniejszym moge zaproponowac Manchester City (-1,5) po
kursie 3.10 rowniez w Bet365.
Aż się we mnie gotuje jak takie coś czytam. Zacznijmy od tego iż Aguero nie zagra z Chelsea na 100%. Widzę iż siedzisz w piłce na bieżąco.
&quot;Jezeli City zdominuje gre, bedzie czesiej w posiadaniu pilki, to bardzo prawdopodobne, ze pilkarze Chelsea przyjada na Stamford bez punktow&quot;
Posiadanie piłki i dominacją na boisku nie zawsze dają 3 pkt. :]
 
defect 65

defect

Użytkownik
Manchester City - Chelsea

Na samym początku tego co tutaj napiszę pragnę zaznaczyć, że podanych typów nie będę nigdzie grał. Nie dlatego, że nie wierzę w ich powodzenie. Po prostu uważam, że takich meczy się nie obstawia. Dlaczego? Po pierwsze ponieważ teoretycznie, może zdarzyć się tutaj wszystko i wiele zależy od dyspozycji pojedyńczych graczy. W obu drużynach są zawodnicy którzy potrafią w pojedynkę zaważyć na wyniku swojej drużyny. Po drugie uwielbiam gdy ze spokojem mogę usiąść w fotelu, &quot;zapiąć pasy ;)&quot; i oglądać tego typu widowiska kompletnie nie przejmując się wynikiem. Tą analizę piszę dla czystej przyjemności i chęci sprawdzenia się. No dobrze przejdźmy do konkretów.

Najpierw spójrzmy na kadry zespołów:

Manchester City: Hart, Pantilimon, Wright, Boyata, Clichy, Demichelis, Kolarov, Kompany, Lescott, Nastasic, Richards, Zabaleta, Fernandinho, Milner, Navas, Rodwell, Silva, Toure, Dzeko, Jovetic, Negredo, Nimely.

W oczy rzuca się brak przede wszystkim 2 ofensywnie usposobionych zawodników: Nasriego i Aguero oraz 1 defensywnego Javiego García. Oprócz tego pod dużym znakiem zapytania stoi występ Milnera, który był kontuzjowany. O ile brak Francuza i Hiszpana można jakoś przeboleć o tyle Aguero w takim meczu byłby nieocenionym graczem, ale o tym za chwilę.

Chelsea: Blackman, Cech, Hilario, Schwarzer, Ake, Azpilicueta, Cahill, Cole, Ivanovic, Kalas, Luiz, Terry, Hazard, Lampard, Matic, Mikel, Oscar, Ramires, Salah, Willian, Ba, Eto’o, Schurrle.

U gości nie zagra Torres oraz van Ginkel. Sytuacja kadrowa nie wygląda najgorzej. Oczywiście Torres jest pożytecznym zawodnikiem, a jego nieobecność to duża strata dla Londyńczyków, ale na pewno nie można tego porównywać do braku Aguero. Pewnie Mou pluje sobie teraz w brodę, że wypożyczył Lukaku do Evertonu bo przydałby się w tym meczu dobry napastnik na ławie.

Dobrze dlaczego uważam, że brak Aguero jest sporą stratą. Ponieważ Argentyńczyk w przeciwieństwie do Negredo sam potrafi sobie wypracować sytuacje i strzelać gole niekiedy w nieprawdopodobnych sytuacjach. Negredo jest dobrym solidnym napastnikiem, który potrafi wykończyć akcję, ale ktoś musi mu dobrze podać, a o te podania będzie niezwykle ciężko w tym meczu. Moim zdaniem Aguero to zawodnik wybitny, którego nie da się zastąpić, trochę jak Suarez dla Liverpoolu. I nie chodzi mi tu tylko o strzelanie bramek, ale ogólnie o pożyteczność na boisku.

Nie przejmowałbym się wypowiedziami Mourihno. Często jest tak, że mówi jedno robi drugie, a konferencje prasowe traktuje jako część gry. Nie sądzę, żeby zagrał otwarty mecz z Pellegrinim mając tak świetną defensywą oraz posiadając zawodników idealnie nadających się do kontry. Zresztą kto lepiej potrafi stawiać autobus przed bramką niż Mou.

Ostatnie wyniki obu drużyn są świetne. Tak wiem, że Chelsea zremisowała z słabym West Hamem, ale oglądałem ten mecz i kompletnie bym się tym nie przejmował. Każdej czołowej drużynie od czasu do czasu zdarza się mecz w którym mają masę sytuacji, cały czas kontrolują grę, a jednak remisują (a czasami nawet i przegrywają) spotkanie. To normalne w piłce nożnej. Martwił bym się gdyby ten remis padł po słabiej grze The Blues, a mogę stwierdzić, że gra była lepsza, niż w niektórych wcześniejszych spotkaniach.

A teraz argument który jest dla mnie kluczowy. CAŁA presja jest po stronie gospodarzy.To Citizens są głównym faworytem do wygrania ligi, to oni wydają gigantyczne kwoty pieniędzy i w końcu to oni są faworytem tego meczu. Chelsea niezależnie od wyniku metaforycznie nie przegra tej kolejki, mogą jedynie nie wygrać. Mourinho od początku powtarzał, że jest to jego pierwszy sezon, że drużyna cały czas jest w budowie, że jego głównym celem jest dostanie się do LM, czyli miejsca w tabeli od 1-4. Jak widać takie gadanie bardzo dobrze wpłynęło na piłkarzy bo grają oni świetnie. Jedynym przegranym tego meczu, może być drużyna z Manchesteru dla której liczy się w tym spotkaniu jedynie wygrana. Ta presja moim zdaniem zaszkodzi Obywatelom.

Mógłbym jeszcze długo pisać i pokazać mecze The Blues na wyjazdach z drużynami z czołówki, ale wcześniej zrobił to ktoś za mnie, więc jak chcecie to cofnijcie się o kilka postów. Nadszedł czas na konkrety czyli moje typy.

Typ główny:
Połowa lub koniec spotkania: X @ 1.70 bwin ⛔

Typy dodatkowe:
- under 2.5 @ 2.11 pinnaclesports ✅
- HT: X @ 2.30 bet365 ⛔
- FT: X @ 3.75 bet365 ⛔
- Remis i poniżej 2.5 @ 4.50 expekt ⛔

@edit
Jeszcze raz przypominam jeżeli ktoś gra po to żeby wygrywać to nie radzę obstawiać tego meczu, natomiast jeżeli ktoś pogrywa rekreacyjnie to droga wolna. Oby jutrzejsze widowisko nas nie zawiodło. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Manchester City - Chelsea
W hicie 24. kolejki stawiam na Chelsea. Wiem, że Man City spisuje się na własnym stadionie fantastycznie, bo wygrali do tej pory wszystkie spotkania i strzelali średnio 3,8 bramki na mecz, ale tak fantastyczna seria nie będzie trwała w nieskończoność. Sprawdziłem terminarz The Citizens i wynika z niego, że mecz z Chelsea jest najpoważniejszym spotkaniem na Etihad aż do końca sezonu. Może jeszcze Southampton będzie w stanie nawiązać jakąś walkę, ale pozostałe drużyny, z którymi przyjdzie się zmierzyć Manchesterowi, to zespoły, które biją się o utrzymanie. Jestem przekonany, że City nie wygra wszystkich meczów u siebie w tym sezonie. Więc gdzie mają tracić punkty jak nie z Chelsea. Man City ma też fantastyczną serię 12 spotkań bez porażki (11 wygranych, 1 remis), a ostatnie 8 spotkań kończyło się wygraną. Nawet w swoim mistrzowskim sezonie nie mieli takiej serii. Najdłuższa seria zwycięstw trwała 7 spotkań. Liczę na przerwanie passy wygranych.

O formie gospodarzy nie ma się co za bardzo rozpisywać. Wiadomo, że grają fantastycznie na własnym obiekcie. Kluczem do sukcesu Chelsea będzie postawa ich własnej drużyny i to, co wymyśli na ten mecz Mourinho. Można obstawiać w ciemno, że Mourinho postawi na defensywę. W poprzednim spotkaniu z West Hamem The Blues zaledwie zremisowali 0:0, chociaż mieli aż 38 sytuacji strzeleckich. Młoty zamurowały się, za co później zostały skrytykowane przez Mourinho. Kto wie, czy Portugalczyk nie zastosuje podobnej taktyki. Raczej nie będzie to typowy autobus i kurczowa obrona wyniku we własnym polu karnym, ale można się spodziewać cofniętej Chelsea, liczącej na kontry. Patrząc na to jak Chelsea grała już w tym sezonie na wyjazdach z klubami z czołówki, widać że Mourinho stara się przede wszystkim nie stracić bramki. Oto wyniki z drużynami z czołówki:

Man United - Chelsea 0:0
Everton - Chelsea 1:0
Tottenham - Chelsea 1:1
Arsenal - Chelsea 0:0

Wprawdzie ani razu Chelsea nie wygrała, ale trzykrotnie zremisowała. W tych meczach bardziej chodzi o to, aby pozbawić głównego rywala do mistrzostwa punktów, niż żeby samemu coś zdobyć. Punkty Chelsea zdobywa u siebie, gdzie do tej pory wygrali wszystkie mecze z czołówką, w tym z Man City 2:1. Z podobnym zamiarem pozbawienia punktów pojedzie Chelsea na Etihad. Trzeba również dodać, że Chelsea mierzyła się już w tym sezonie z drużyną pokroju City, czyli absolutnym dominatorem, mianowicie z Bayernem w Superpucharze Europy. Wydawało się, że Niemcy rozjadą Chelsea, ale The Blues potrafili umiejętnie się bronić i kontrować.

H2H z ostatnich lat jest bardzo niekorzystne dla Chelsea. The Blues nie potrafią pokonać Man City na Etihad od czterech lat. Liczę, że przełamią tą serię i zdobędą chociaż jeden punkt.

Poza tym poniedziałkowe spotkania w Premier League często kończą się nie po myśli faworyta. Jest mała oferta, a większość &quot;typerów&quot; ślepo stawia zgodnie z tym co sugerują bukmacherzy. Łatwo w takich dniach o niespodziankę.

Man City - Chelsea ✅ 0:1
Typ: Chelsea +0,5
Kurs: 2,04
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Po prostu uważam, że takich meczy się nie obstawia. Dlaczego? Po pierwsze ponieważ teoretycznie, może zdarzyć się tutaj wszystko i wiele zależy od dyspozycji pojedyńczych graczy.
Z analizą się zgadzam, brak Aguero to bardzo duże osłabienie, szczególnie w starciu z murarzami. Goście na wymianę nie pójdą. Zamurują i będą liczyć na kontry. Założenia proste jak konstrukcja cepa. Taktyką tego nazwać się nie da. Widowisko będzie z dupy, bo pod dyktando gości, którzy będą się bronić i czekać na swoją szansę. W takie grze górą będzie Chelsea.
u 2.5 bramki i gra w stronę The Blues

Ale dlaczego takich meczów się nie obstawia. W każdym meczu może się zdarzyć wszystko.
Jeśli takich meczów się nie obstawia, to jakie?
Barcelona - Valencia po kursie 1.10?
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
TYP: City strzeli + 1,5 gola - KURS: 1,78
BUK: MILENIUM

Dla mnie tłumaczenie, że nie ma Aguero to nieporozumienie... Nie szukajmy tu sobie niespodzianki... Chelsea nie jest w takiej formie, żeby zatrzymać niesamowite City w tym sezonie. Dla mnie mistrz murowany i kandydat nr 1 jeśli chodzi o wygranie LM. Jestem kibicem Barcy, ale Barca niestety gra piach i City wydaje się strasznym rywalem jeśli chodzi o 1/8 LM... Mnie przekonuje to i mówcie sobie co chcecie:
U siebie z:
- MU 4-1
- Evertonem 3-1
- Liverpoolem 2-1
- Arsenalem 6-3
- Tottenham 6-0
Fakt, Aguero to poważne osłabienie ale nie powinno to mimo wszystko jakoś wpłynąc na wynik końcowy. Dla mnie spotkanie na 3-1. Gram to dzisiaj za grubą kasę, dla mnie kurs jest za darmo, 95% lokata na dzisiaj.
Pamiętajcie, że City grało przecież przez jakiś miesiąc bez Aguero i grali nadal swoje, nic się nie zmieniło. Dlatego takie tłumaczenie, że go nie ma i dlatego idziecie w stronę Chelsea jest bez sensu. Chelsea traci dużo na wyjazdach... Ze Stoke 3, z Sunderlandem 3, z Newcastle 2... Dajcie spokój sobie z graniem na Chelsea, bo to jest strata pieniędzy. Pozdrawiam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Manchester City vs Chelsea
Manchester City kurs: 1,90 buk: Pinnacle ⛔
Manchester City AH:-1 kurs: 2,70 buk: Pinnacle ⛔
powyżej 3 goli (azjan) kurs: 2,39 buk: Pinnacle ⛔(edit: jak Chelsea chce to potrafi, a czasami marnuje kupony przegrywając z drużynami z końca tabeli. Za każdym razem po ich grze jestem maksymalnie wkur..., a tak na poważnie to był dobry mecz, wcale nie uważam, że Man City grał źle, było trochę niedokładności i brak szczęścia. Chelsea zagrała bardzo mądrze, to jednak klasowa drużyna, a ja o tym zapomniałem, a kiedy grają dwie klasowe drużyny może się zdarzyć wszystko. Najlepiej wyszły osoby grające over rzutów rożnych. Łącznie ich było ok 18)
Bez jakiegoś wielkiego hurraoptymizmu, za standardową stawkę, ale jednak na City. Dlaczego ? Dla mnie Man City to Bayern Monachium angielskiej ligi i nie chodzi oczywiście o porównanie tabel, tylko sposób gry, zaangażowanie i śrubowanie wyników. Nie grają minimalistycznie jak większość PL, wygrywają wysoko przy 2:0 ciągle chcą grać dalej gdy taki Arsenal lub właśnie Chelsea się zatrzymują. Nie mnie osądzać która taktyka jest lepsza, ale długofalowo uważam, że jednak ta pierwsza bo wyrabia w graczach głód bramek i wymusza grę na 100% przez cały czas. Oczywiście w praktyce wygląda to różnie. Co do dzisiejszego spotkania może Mourinho postawi autobus, a może wcale nie i będzie chciał coś udowodnić. Przecież nikt z osób podających tu typy nie zna trenera Chelsea osobiście, żeby wiedzieć jaką przyjmie taktykę. Nie twierdzę, że nie będzie zamurowania, bo z tego jest słynny jak gra z silniejszym rywalem, ale może pokusi się o otwartą grę. Swój typ opieram dzisiaj głównie o intuicję bo tak czysto piłkarsko to trzeba powiedzieć szczerze, że to 50/50 i typ 2x może równie dobrze wejść, ale City ma szansę objąć prowadzenie PL, przeciwnik jest godny i pokonanie go to było by coś. Fakt nie ma Aguero i to na pewno jest osłabienie bo to brylant, ale Negredo i Dżeko powinni zrobić swoje. Liczę na wielkie widowisko z dużą ilością bramek w niczym nie przypominające meczu Man Utd vs Chelsea. Mój scenariusz to otworzenie wyniku przez Man City, wyrównanie przez Chelsea i dalej to już wszystko może się zdarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 93

ateo87

Użytkownik
City - Chelsea x2 @2 ✅ ✅

mecz praktycznie o mistrzostwo obie ekipy w składach prawie optymalnych bo brakuje Kuna i Torresa jedynie z 1 składu. Ciężki mecz do typowania zakładam ze zadecyduje trochę szczęścia i lepsza taktyka na ten mecz a lepszego trenera ma Chelsea do tego trochę mocniejsza ławka kursy trochę zaniżone na gospodarzy

zgodnie z planem ????
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
Chelsea @ 4.08 Milenium
Wygra Chelsea a w meczu wpadnie mniej niż 2.5 gola @ 9.20 Milenium

Pare faktów:
1.Chelsea to najlepsza obrona w premier league jak do tej pory stracili tylko 20 bramek zaraz po Chelsea jest tylko Arsenal który stracił 21 bramek. Jak wyżej napisał Bułeczka mecze wyjazdowe z top5 Chelsea zagrała na underach.
2.Nie zagra bramkostrzelny Aguero według mnie to wielki plus na strone Chelsea.
3.Muo dobrze wie, że ManC w tym sezonie raczej się nie potknie z innym drużynami więc tak naprawde to jest jedyna szansa, żeby zgarnąc 3 punkty i dogonić ManC i Arsenal w walce o mistrza.
4. ManC ma 11 wygrany 0 remisów 0 przegranych na własny stadionie - ładnie to wygląda ale każda passa kiedyś mija.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
yurand 230

yurand

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
Chelsea @ 4.08 Milenium
Wygra Chelsea a w meczu wpadnie mniej niż 2.5 gola @ 9.20 Milenium

Pare faktów:
1.Chelsea to najlepsza obrona w premier league jak do tej pory stracili tylko 20 bramek zaraz po Chelsea jest tylko Arsenal który stracił 21 bramek. Jak wyżej napisał Bułeczka mecze wyjazdowe z top5 Chelsea zagrała na underach.
2.Nie zagra bramkostrzelny Aguero według mnie to wielki plus na strone Chelsea.
3.Muo dobrze wie, że ManC w tym sezonie raczej się nie potknie z innym drużynami więc tak naprawde to jest jedyna szansa, żeby zgarnąc 3 punkty i dogonić ManC i Arsenal w walce o mistrza.
4. ManC ma 11 wygrany 0 remisów 0 przegranych na własny stadionie - ładnie to wygląda ale każda passa kiedyś mija.
Co ty człowieku pleciesz... Chelsea najlepsza obrona? Haha. Może u siebie, bo na wyjazdach tracą aż miło. Przywołam ci może, bo chyba muszę... Ze Stoke 3, z Sunderlandem 3, z Newcastle dwie. Najlepsze jest jednak z Tottenhamem. Oni zremisowali tylko 1-1, gdy City walnęło ich na wyjeździe 5-1! Mou dobrze wie? Moim zdaniem jak nawet autokar zastawi to nic mu to nie da. Aguero... Brawo. Nie gra Aguero, na pewno City przegra... W Chelsea nie gra Torres i co? Szkoda gadac. Bo na Chelsea ponad 4 kurs to spróbuję, może się uda. Pozdro.
Spokojnie, nie musisz tak ostro reagować/Konrad
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Yurand najlepszą obronę pod względem straconych goli - STRACILI ICH NAJMNIEJ w lidze, bo tylko 20, co do Aguero nie wiem czy widziałeś ale w 2/3 meczach u siebie z topowymi drużynami Aguero otwierał wyniki meczów (Arsenal,Tottenham,Everton). I nie piszę, że &quot;UUU może się uda &quot; jak to napisałeś lecz szansa, że Chelsea powalczy w tym meczu jest duża i warto spróbować zwłaszcza, że City jeszcze nie przegrało ani nie zremisowało na własnym stadionie sorry ale jak nie z topowymi zespołami to z kim próbować stawiać przeciw nim ? Stawiaj sobie City po 1.85 POZDRAWIAM POZDRO
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Co człowiek to opinia dlatego pozwolę sobie wkleić swoje trzy grosze. Osobiście uważam, że zarówno brak Aguero jak i Torresa wiele w tym meczu nie zmieni. Aguero ponieważ i bez niego City ma niesamowity napad patrząc na ten wachlarz możliwości a Torres bo... no cóż to Torres ???? Zarówno jak i Torres tak całe Chelsea gra w tym roku różnie. Teraz niewątpliwie czeka ich najtrudniejszy wyjazd w sezonie. Citizens pod wodzą Pellegriniego w końcu grają na miarę swojego składu. Nie tylko u siebie ale na wyjazdach również miażdżą. Jedno jest pewne. Chelsea postawi autobus i będzie liczyć na kontry tudzież przebłyski Hazarda. To Citizens będą w natarciu i to oni będą chcieli sforsować obronę. Najlepsze w tym wszystkim jest to że faktycznie mają czym tym bardziej, że obrona Chelsea mimo małej ilości straconych goli nie zachwyca tak jak kiedyś. Ten mecz to typowy no bet jednak jeśli miałbym się skłaniać ku którejś stronie szedłbym jednak w kierunku City lub remisu. Wygrana Chelsea wydaje mi się kompletną abstrakcją. Jako fan Arsenalu najchętniej zobaczyłbym w tej potyczce bezbramkowy remis jednak nie chce mi się wierzyć by Yaya i spółka nie wpakowali czegoś. Tak na prawdę wspomnianemu wcześniej Yaya`emu(taki się pisze ???? ?) wystarczy dogodna pozycja do rzutu wolnego i Cech już będzie miał pełne portki bo wiemy jak on wykonuje stałe fragmenty. Nie spodziewam się tutaj gradu bramek.

Moje typy bardzo luźne typy:
Under 2.5 @2.05
Yaya Toure strzeli @3.4

Ten mecz to no bet więc nie polecam grania grubych stawek a jedynie by przyjemniej się oglądało. Tam może się zdarzyć wszystko jednak najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ten który podałem. Pozdrawiam

/edit
no i faktycznie sprawdziło sie to co mówiłem. Ten mecz mógł mieć miliard różnych wyników. 3 żelastwa po stronie Chelsea, niewykorzystane setki Silvy i dogodne sytuacje innych. Tutaj wynik mógł być zarówno 3:0 jak i 0:3. Mimo wszystko jestem zarówno rozczarowany jak i oczarowany. Rozczarowany bo nie tego sie spodziewałem po Citizens. Oczarowany Hazardem. Pozostaje mi się cieszyć bo całkiem niezły kurs wszedł a a wynik meczu najlepszy jaki mógł być z perspektywy Goonersa ????
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zakładając to, co wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi, a mianowicie, że Chelsea z Mou podejdą do tego meczu defensywnie, warto pomyśleć o rogach.
City bije ich całkiem sporo, zwłaszcza u siebie. Ich średnia z ostatnich 7 spotkań ligowych ogółem to 7.15 na mecz, a z 3 ostatnich meczów u siebie to 9.66. Defensywny styl gry Chelsea powinien pomóc w podtrzymaniu tej dobrej średniej. Kluczowe będzie tu jak najdłuższe utrzymywanie się niekorzystnego wyniku dla City (czyt. remis tudzież przegrywanie), co sprawi, że obraz gry powinien wyglądać wciąż podobnie - ataki City, obrona Chelsea. Moje konkretne propozycje?
City over 6.5 rzutów rożnych @1.83 ✅
lub jak kto woli
Kto pierwszy otrzyma 7 rr? - City @1.95 ✅ (Jeżeli City mają nabić 7 rogów, to zrobią to szybciej od Chelsea)
Kto pierwszy otrzyma 5 rr? - City @1.44 ✅
Kto więcej rr? - City @1.36 ✅ - peffka imho
I na dokładkę najfajniejszy kurs i chyba ogólnie najciekawsza opcja, z tych, które podałem.
Handicap azjatycki - rzuty rożne.
Manchester City -2.5 @2.0
✅(wszystkie kursy bet365).
City swoje rogi nabije, a Chelsea przyczajona na kontry nie powinna zagrozić temu handicapowi.
Edit po meczu: 12:6 w rogach, chociaż na 20 minut przed końcem było bodajże 5:5 w rogach ;). Zielono mi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Manchester City - Chelsea Londyn
Terry otrzyma kartkę |3.75| ▶ Unibet !
⛔ ⛔
Dziś szlagier, więc i obie ekipy zmotywowane i zdeterminowane aby przechylić szale na swoją korzyść. Chelsea, z ekipami wyższej rangi jak i z górnej półki, grają prawie zawsze swoje najlepsze zawody. Potrafią się spiąć, postawić a co najlepsze potrafią dużo namieszać. Dziś dla City, niestety bez Kuna, ale jest Negredo, sam jestem ciekaw jaką jedenastkę ustawi `Special One. Ale znając jego &#39;chwyty&#39; to raczej nic zaskakującego nie będzie. Ja mimo tego, że wiadomo za kim jestem, nie postawię czystego wina na The Blues. Mecz może być naszpikowanymi szybkimi akcjami, ale może być różnie, bo City gra u siebie bardzo groźnie. I jest bardzo regularne w swoich poczynaniach. No ale do rzeczy.. mój typ, to John Terry otrzyma kartonik. Dlaczego? Dlatego, że momentami Terry, właśnie z tymi z górnej półki, ponoszą jego emocje i zdarza mu się, że nie potrafi zatrzymać bez faulu zawodnika. A dziś ofensywa City, poza Aguero, będzie jedna z najsilniejszych, więc i on będzie tutaj musiał uważać, aby ich przetrzymać. Ale, że to nie będzie łatwe zadanie, spodziewam się raczej, że go dziś &#39;poniesie&#39; i otrzyma kartkę. Kurs, piękny prócz tego jeszcze można zagrać Ramiresa, albo na Luiza. Kursy mniejsze, ale zagrany już Terry, także o 21 oglądać i dopingować, najlepszych! :cool:
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Yaya Toure strzeli @ 4,05 Pinnacle
Przy takim kursie aż chce się spróbować. Toure jako pomocnik zdobywa sporo bramek szczególnie na Etihad. Przede wszystkim jest spowodowane stylem gry City czyli ofensywnym nastawieniem z ogromnym ciągiem na bramkę. Chelsea będzie próbowała spowolnić grę, ale grając przeciwko Manchesterowi bardzo ciężko narzucić swój styl gry ze względu na moc gospodarzy w środku. Co więcej Toure bierze udział w wielu akcjach, przemieszcza się po całym boisku i jeśli się nie mylę to wykonuje dość często karne. Zwykle gra po 90 min, inaczej jest ważnym graczem dla gospodarzy i tym samym spędza większość czasu na murawie. Wiadomo, że Dzeko i Negredo będą pierwszymi opcjami w ataku, jednak od czasu do czasu Toure na pewno odda strzał na bramkę czy też uda mu coś skrobnąć ze stałego fragmentu. Wydaję mi się, że mecz potoczy się pod dyktando City i to oni zdobędą pierwszą bramkę. Bez wątpienia szybki gol da duże możliwości Manchesterowi, ponieważ nie będzie mowy o żadnym odpuszczeniu i w ten sposób zobaczymy masę goli. Faworyt jest tylko jeden i uważam, że City posiada spokojnie optymalny skład, dodatkowo świetną dyspozycję w domu żeby pokonać gości. Jestem pewien, że przed Toure kilka sytuacji bramkowych i miejmy nadzieję, że tym razem mu się powiedzie.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Manchester City - Chelsea
powyżej 2,5 gola w 2 połowie
3,80 Expekt

Manchester City do tej pory strzelił 68 bramek z czego 42 trafienia wpadły w drugiej połowie co daje prawie 62% bramek strzelonych po przerwie
Piłkarze Chelsea w obecnym sezonie strzelili 43 bramki z czego 26 razy trafili do siatki rywali w drugiej połowie co daje 60,5% bramek w drugiej połowie
Jeśli w pierwszej połowie lub na początku drugiej połowy szybko padnie bramka to wydaje mi się że zobaczymy bardzo otwartą gre ze strony przegrywającej drużyny co spowoduje narażenie na kontry drużyny przeciwnej. Zresztą CITY ostatnio strzela bardzo dużo bramek więc oni sami bez problemu powinni w drugiej połowie pokryć
i za drobne na wszelki wypadek CITY win 2-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom