>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Primera Division 14.02 - 17.02.2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Sevilla - Valencia
Valencia +0,5 HA ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 2/10
✅
Powyżej 3 bramek ::: 2,35 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
7 drużyna przeciwko 8 drużynie tabeli. Bilans bramek? +1 Sevilli, +1 Valencii. Punkty? 31 Sevilli, 31 Valencii. Wszystko bardzo podobne... ale nie do końca. Po pierwsze kurs na Valencię wynosi ponad 3,00 co uważam, za świetne value. Po drugie i najważniejsze, różnica pomiędzy Sevillą, a Valencią jest taka, że gospodarze są w mocnym dołku. Od 5 meczów nie wygrali spotkania, a trzy ostatnie przegrali. Warto dodać w jakim stylu przegrali. Stracili u siebie trzy bramki z Levante, na wyjeździe trzy z Malagą i na deser ostatnio aż 4 z Barceloną.
Za to o Valencii można napisać wręcz przeciwnie. Złapali formę i prawdopodobnie będą chcieli ją podtrzymać. Wygrali z Barceloną na Camp Nou, a u siebie roznieśli w drobny mak Betis Sevillę aż 5:0.
Uważam, że w tym meczu równie dobrze może paść &quot;hokejowy&quot; wynik. Value jest po stronie Valencii, ale mecz mi osobiście cuchnie remisem na odległość dlatego wolę zabezpieczyć się opcją Valencia lub remis.
Wynik: 0:0 ✅ i ⛔ @Edit: Super overowy mecz, gdzie wszystkie znaki na niebie wskazywały na pogrom, skończył się bezbramkowym wynikiem. Już nie wspomnę o tylko 2 celnych strzałach na bramkę i przestrzelonym karnym. Nie wierzę osobiście w czystość tego meczu. Godłem Valencii jest przecież Unibet. W przerwie poszła kontra na 0:0 o czym pisałem na forum :cool: .

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Atletico przegrało bój w Copa del Rey z Realem Madryt. Fatalnie zagrali w pierwszym meczu, a do tego stracili Diego Costę, który dostał kolejną żółtą kartkę i nie mógł zagrać w rewanżu. Wynik nie był do odratowania i wiedział o tym sam Simeone. Skład wakacyjny, na ławce Godin, Arda Turan, Juanfran. Napad bez jednego z dwójki Costa - Villa, wygląda bardzo słabiutko.
Mecz z Almerią był trudny. Rywal niewygodny, a do tego wiemy jak gra Atletico poza Calderon. Grają dużo bardziej zachowawczo, ale prawda jest też taka, że nie bardzo mieli pomysł na grę z takim zespołem. To samo było z Malagą, ale tam cudem udało się wygrać. Sędzia wpłynął nieco na wynik, ale nie to jest tutaj ważne. Przegrali, bo zagrali słabo.
Teraz zagrają u siebie, ze słabiutkim Valladolid. Zespół z dołu tabeli gra słabo w defensywie i traci sporo bramek. Na wyjeździe to jest już zupełny dramat, bo nawet przeciętne drużyny nie mają problemu ze strzeleniem 3 czy nawet 4 bramek. Jeśli Atletico zagra to, do czego nas przyzwyczaili to o wynik jestem spokojny. By pokonać Valladolid nie trzeba oddawać strzałów z dystansu (czego Atletico nie robiło do tej pory i tak, Diego to zmieni), tylko można wjeżdżać przyjemnie w pole karne rywala. W żadnym stopniu nie potrafią ustawić się tak, by naprzykrzyć życie rywalowi.
Do składu Valladolid wróci Guerra więc trafienie dla gości jest niewykluczone i będę również na to liczył. Wiemy jednak jak potrafi funkcjonować obrona Atletico, choć szczerze mówiąc w ostatnim czasie to nie wygląda już tak rewelacyjnie. Pomijam te 3 ostatnie spotkania, ale para Godin - Miranda coraz częściej popełniają jakieś mikrobłędy, które może nie wpływają jakoś na wynik meczu, ale potrafią przynieść rywalowi sytuację bramkową.
Będzie strzelanina, Atletico powinno dać więcej gazu i wejdzie na luzie. Ostatnie starcia nie są dla mnie jakąkolwiek zapowiedzią kresu formy, w jakiej ta drużyna znajduje się w tym sezonie. Tak wiele osób sugeruje. Lekki dołek, jeden kiepski wynik pociągnął za sobą drugi (z niewygodnym rywalem na wyjeździe). Valladolid to typowa drużyna do podbudowania pewności siebie.
Atletico - Valladolid
Over 3 1,94 Pinnacle 3:0 ZWROT

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Na początku analizy chciałbym powiedzieć że podanego typu jeszcze w ofercie nie ma, ale na pewno się pojawi i to z niezłym kursem(tak sądzę) i warto tam założyć lokatę.

Więc tak..terminarz Realu Madryt na najbliższe mecze to: Getafe, Elche, Schalke, Atletico, levante, malaga, schalke, barcelona. W tym sezonie jest jeden pewniak w składzie Realu Madryt który występuje w środku pomocy i nie jest to Xabi Alonso. Tym zawodnikiem jest Luka Modric, który od początku sezonu rozegrał 807 na 990 możliwych minut. Warto odnotować że Luka posiada w tym momencie 4 żółte kartki, a kolejna piąta gwarantuje zawieszenie w lidze. Co to ma wspólnego z kalendarzem który podałem wyżej? Otóż to, że Getafe i Elche są do rozjechania i drużyna jest w stanie sobie poradzić z nimi bez Modricia, bo mają na to zastępców, ale Carlo Ancelotti na pewno nie wyobraża sobie że Modric mógłby nie zagrać w meczu z Atletico czy Barcelona. Fakt, pare meczy do tego zostało, lecz jeżeli Modrić nie dostanie kartki w najbliższym meczu to może dostać ją w następnym i...nie zagra przeciwko atletico. W dodatku, jeżeli złapie tą kartkę już w niedziele to będzie pauzował w meczu z Elche i będzie miał on spokojnie 10 dni na wypoczęcie i zagranie na 100% w bardzo ważnym meczu z Schalke, które w tym momencie prezentuje się bardzo dobrze.
Niedziela, godzina 17:00
Getafe vs Real Madryt
Luka Modric dostanie żółtą kartkę @ 3.15 betsson ✅✅
Luka Modric dostanie żółtą kartkę @ 4.00 betsafe ✅✅
Skorzystasz? kliknij dzięki
jak tylko gdzieś pojawi się kurs to podam go w tym poście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
R 75

richi

Użytkownik
Będzie strzelanina, Atletico powinno dać więcej gazu i wejdzie na luzie. Ostatnie starcia nie są dla mnie jakąkolwiek zapowiedzią kresu formy, w jakiej ta drużyna znajduje się w tym sezonie. Tak wiele osób sugeruje. Lekki dołek, jeden kiepski wynik pociągnął za sobą drugi (z niewygodnym rywalem na wyjeździe). Valladolid to typowa drużyna do podbudowania pewności siebie.
Zgadzam sie z tym w 100%,ale jesli sprawy przybrałyby jednak zły obrót dla Altei to smiem twierdzic ze sie już posypią,Milan ich przejdzie a w lidze 3 miejsce.
Sam gram na nich ale z wielką obawą.
 
makaveli23 146,7K

makaveli23

Użytkownik
Elche - Osasuna X @ 3.25/ under 2.5 @ 1.57 SB ✅ 0-0
W ostatniej kolejce obstawiałem under 2.5 Osasuny i zrobie to po raz kolejny, bo grają mecz z podobnie stojącą w tabeli drużyną, nawet o takiej samej ilości zgromadzonych punktów. Obie druzyny napewno będą walczyć o wygraną i ciężko jest wskazać jakim rezultatem zakończy sie ten pojedynek, tak naprawde może być wszystko, ale ja bym zaryzykował remis. Elche tylko w 3 z 12 meczy u siebie miało powyżej 2.5 gola. Natomiast Osasuna na wyjeździe az w 7 z 12 meczy miała powyzej 2.5 ale jak wiadomo wyjazdy dla druzyn z dołu tabeli sa zawsze trudne i nawet Elche na wyjazdach wiekszosc meczy &quot;overuje&quot;. W druzynie gospodarzy zabraknie obroncy Damian Suarez D,17,0-1. Widze tutaj dosc wyrownany mecz w ktorym obie druzyny zagraja ostroznie z tylu by nie stracic szansy na przynajmniej punkt, ktory w koncowym rozrachunku powinien zadowolic obydwa kluby, choc tak jak mowilem o wyniku moze przesadzic jedna akcja w tego rodzaju meczu, dwoch wyrownanych druzyn z dolu tabeli walczacych o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ale na pewno się pojawi i to z niezłym kursem(tak sądzę) i warto tam założyć lokatę
może drażliwy jestem, ale jak widzę w bukmacherce stwierdzenie typu &#39;lokata&#39; u kogoś kto jak widzę stara się tym zajmować, to myślę, że jest albo niepoważny, albo zwyczajnie nie wie o co chodzi...
nie wiem jak Tobie, ale mi lokata kojarzy się z czymś pewnym, a czegoś takiego w tym fachu nie ma... pewna jest śmierć i podatki (niekoniecznie u buka ;)). Takie gadanie może co mniej doświadczonych kosztować wtopę, jak będzie się tym sugerować (choć warto używać mózgu).
Co do samego typu, bardzo fajnie pomyślany i fajnie to sobie wymyśliłeś, też uważam, że ma bardzo duże szanse powodzenia, ale lokatą absolutnie tego nie nazwę :]
pozdro
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Będzie strzelanina, Atletico powinno dać więcej gazu i wejdzie na luzie. Valladolid to typowa drużyna do podbudowania pewności siebie.
Pytanie czy Simeone nie zaryzykuje wystawienia zmienników. Ostatnio Rojiblancos mieli dość napięty terminarz, a wiadomo że u nich gra niemal ciągle ta sama jedenastka. Prędzej czy później dopadnie ich zmęczenie (a patrząc na ostatnie wyniki pojawia się pytanie czy to się właśnie nie dzieje?) W środę mecz na San Siro i chyba nie ma wątpliwości że to Milan a nie Valladolid jest priorytetem. Przecież z beznadziejnym Valladolid punktów nie straci nawet drugi skład Atleti. Ba nawet, ja będzie grała podstawa to ja wiem czy będą zasuwać by zrobić pogrom. Wygrają na pewno ale cholera wie w jakim stosunku. Moim zdaniem równie dobrze może być 2-0 jak i 4-0 czy 10-0. Wszystko zależy od podejścia dlatego ja czekam do rozpoczęcia meczu żeby zobaczyć skład i nastawienie Atletico. Szkoda terminarza bo gdyby nie grali z Milanem w środę ten over byłby największym pewniakiem weekendu a tak to jest &quot;tylko&quot; prawdopodobny :p ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na moje odpoczynek może dostać Miranda, bo on ostatnio grał praktycznie wszystko i w sumie Cholo mógłby dać mu odpocząć, a Toby zagrałby sobie drugi raz z rzędu. Godin odpoczywał, Insua jeszcze nie zdążył się zmęczyć(tak sądzę), a Juanfran zagrał 45 minut we wtorek, więc na sobotę powinien być świeższy.
Co do pomocy to Koke odpoczywał z Almerią więc raczej zagra, Gabi grał pół godziny we wtorek więc też pewnie zagra, Arda Turan miał wolne kompletnie więc tutaj również spodziewałbym się go na boisku. Diego też pewnie został po to zmieniony po pierwszej połowie by się pojawił od początku z Realem Valladolid. Diego Costa odpoczywał za kartki więc zagra i jedynie sprawa z Raulem Garcią mnie interesuje i jego może oszczędzić kosztem Adriana, bo uważam, że szansę Adrianowi można dać, a przecież do treningów wrócił David Villa, chociaż jego akurat bym jeszcze zostawił poza grą, bo lepiej niech się doleczy w spokoju i będzie gotów na Milan i kolejne mecze, bo z Pucelanos dadzą sobie radę i bez niego.
Tak więc w większości wybiegnie podstawowy skład na dobrą sprawę, chociaż ja i tak uważam, że za mało rotuje składem Simeone, podobnie z resztą jak Ancelotii, który ostatnio dość mocno eksploatuje Modricia ale ten pomysł z kartkami dla niego jest dobry, tylko że nie wiem czy buki wystawią takie coś, a jeśli już to jaki kurs będzie. Oto jest pytanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Elche - Osasuna 0-0 ZWROT ::: Elche moze i nie zaslugiwalo na zwyciestwo, ale rzuty karne to mogliby sie chlopaki nauczyc strzelac.
1DNB ::: 1.50 ::: bet365

Elche ostatnio zalepilo koncowke w meczu z Valladolid i zamiast siegnac 3 punkty, ktore mieli w zasiegu reki, musialo zadowolic sie jednym punktem. W skladzie powolanym na mecz z Osasuna z pewnoscia zabraknie Nigueza, Pelegrina, Martineza, Gimeneza i Marqeza, ktory pauzuje za kartki, pozostali sa kontuzjowani. W skladzie gosci nie zobaczymy Punala, De Las Cuevasa, Omwu i Sisiego.
Osasuna jest na bakier z meczami na wyjezdzie. Ostatnio ograli &quot;czerwona latarnie&quot; obecnego sezonu - Betis i Valladolid, czyli ekipy, ktore nie sa jakims trudnym przeciwnkiem do ogrania. Poza tym Osasuna przegrywa i remisuje.
Elche w ostatnich trzech spotkaniach u siebie zdobylo 7 punktow tracac przy tym zaledwie jedna bramke. To bardzo dobry bilans, jak na druzyne, ktorej przedsezonowym celem bylo utrzymanie sie w lidze.
Jezeli ktos tu jutro wygra to bedzie Elche.
Levante - Almeria 1-0
Under 2,5 ::: 1,57 ::: bet365

Coz mozna powiedziec o tym meczu? Szalu formy z obydwu stron raczej nie ma. Poza tym &quot;szpital&quot; w obydwu zespolach.
W zespole gospodarzy zabraknie damskiego boksera Lella, Ivanschitza, Karabelasa, Xumetry, El Adoua&#39;y oraz Vyntry. W ekipie gosci nie zobaczymy za to Nelsona, Estebana, Rodriego i Soriano. Srodek pola u gospodarzy kompletnie posypany, bo tak mozna okreslic brak Ivanschitza, ktory jest krolem srodka pola w zespole gospodarzy. Majac takie braki w skladzie nie da sie strzelac bramek. Obydwie druzyny raczej pokrywaja undery w tym sezonie i licze, ze w tym meczu bedzie podobnie.
Granada - Betis 1-0
Granada ::: 2.10 ::: bet365

Moim zdaniem kurs na Granade jest lekko zawyzony, spodziewalem sie maksymalnie 1.85, ale jak daja - to trzeba korzystac. Betis jak wszyscy wiedza dramatycznie broni sie przed spadkiem, ale jego proby moga spalic na panewce. Granada u siebie jest do ogrania, ale i jest niewygodna zwlaszcza dla druzyn z czuba. Betis to druzyna, ktora Granada ma wrecz obowiazek odprawic z kwitkiem. Jezeli teraz nie zdobeda u siebie 3 punktow, to kiedy?
W zespole gospodarzy nie zobaczymy Iturry, Ighalo, Rivery, Beniteza, Pereiry i Mainza. W zespole gosci zabraknie Paulao, Chici, Chuliego, Vadillo, Bryana, Pereza, Torresa i Sary. Jestem przekonany, ze Granada zatrzyma na swoim stadionie komplet punktow.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na niedzielę wrzucam dwie petardy, które mocno gram, a zapodaje teraz, bo wyjeżdżam i wracam w niedzielę około 19(oba mecze chce obejrzeć) i nie wiem jak będzie z dostępem do neta.
Athletic-Espanyol
Athletic w poniedziałek w Vigo rozegrał chyba najgorszy mecz od jakichś 2 miesięcy, ale myślę, że przy tylu dobrych meczach, to jednak był bardziej wypadek przy pracy. Do tego Celta potrafi grać piłką i to też miało wpływ. Teraz pora na Espanyol czyli ekipę Javiera Aguirre czyli trenera, który na siłę chce się bronić, chociaż ma niezłych zawodników w ofensywie. Nie zdziwi mnie fakt wystawienia tylko 3 stricte ofensywnych graczy przez Aguirre, bo on ma taktykę niczym Stefan Majewski z czasów Amiki(atakujemy dwoma, góra trzema:razz ???? ...
Athletic bez Iturraspe, który będzie pauzował za kartki, Benat dalej zmaga się z urazem pleców i niewykluczone, że na defensywnym pomocniku zagra San Jose, bo wydaje mi się, że San Jose jest wyżej w hierarchii od Erika Morana. Chociaż Laporte narzekał na jakieś stłuczenie po meczu z Celtą, więc może i tam zajdzie potrzeba zmiany. Tak czy siak problemy są jedynie w formacjach defensywnych, a w ofensywie będzie dobrze. U siebie strzelają mnóstwo goli i dlatego też zdziwiło mnie, że na 2 strzelone gole przez Lwy jest taki kurs, który z największą przyjemnością pobieram.
Athletic over 1,5 @ Bet365⛔1:1

Sevilla-Valencia

Kurs poleciał mocno ale ja jeszcze pograłem po 1,75 więc było całkiem fajnie. Sevilla ostatnio przegrywa ale dalej strzela gole, więc w ofensywie biedy nie ma. Gorzej z obroną, bo tam ostatnio każdy wchodzi jak chce, kiedy chce i robi co chce. Teraz zadanie nie łatwe, bo Valencia ostatnio złapała formę, co potwierdzają wygrane z Barceloną i rozbicie Betisu. Pizzi znalazł chyba napastnika, bo Paco strzela gole, do tego Vargas nieźle wprowadził się do drużyny, a formie również jest Piatti czy Parejo. Tak więc liczę na dużo goli z obu stron, bo ma kto strzelać, co wymieniłem w przypadku Valencii, a po stronie Sevilli jest Vitolo, Rakitic czy Bacca więc szykuje się tutaj hit kolejki i to przez duże &quot;H&quot;.
Over 2,5 @ 1,61 Bet365⛔0:0
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zastanawiałem się jak ugryźć mecz Barcelony z Rayo. Nie wiem jak Wy, ale ja po prostu uwielbiam stawiać na mecze z udziałem drużyny z Vallecas. Paco wyjdzie ofensywnie, nie będzie murowania bramki. Jako jeden z nielicznych trenerów w La Liga MÓWI JAK JEST. Na konferencji przedmeczowej mówił mniej więcej w ten sposób, że woli przegrać wysoko, niż ktoś ma go nazwać tchórzem. Wyjaśnił również, co przynosi ofensywna gra z Barceloną.
Wszyscy grają z nimi bardzo defensywnie. Dostają, różnica tylko polega na tym czy będzie to 0:2 czy 0:5. Paco chce odebrać im piłkę, bo w ten sposób ograniczy do minimum liczbę sytuacji bramkowych dla Barcelony. Obronę mają słabą, więc jest świadomy tego, że grając defensywnie Barca prędzej czy później zamek i tak domknie. Na stadionie Rayo w Madrycie Barca wygrała w tym roku 4:0, ale był to jeden z meczów od dłuższego czasu, gdy ktoś przerwał hegemonię Barcelony w posiadaniu piłki.
Na początku zastanawiałem się nad overami, ale jak zobaczyłem kursy to podziękowałem. To w końcu nie hokej, ale na 1:0 tu się nie skończy. BTS to takie 50/50, a kursy i tak już spadają. W Betvictorze było przy wystawieniu 2,50, wtedy bym pograł. Polacy jednak tam grać nie mogą i od razu porzuciłem myśl, by zadowolić się innym marnym kursem.
Rok temu Paco zapowiadał również ofensywną grę na CN i tak było. Przegrali 1:3, ale wstydu nie było. Pamiętam, że ludzie zachwycili się wtedy tą drużyną, ale pamiętam również, że w tym meczu szło zarobić na rzutach rożnych dla Rayo. Ja osobiście typować rożnych nie potrafię. Nie wiem kiedy będzie over, a kiedy under, ale potrafię przewidywać z dość dużą dokładnością przebieg meczu Rayo. O ile mnie nie myli to Rayo miało wtedy przewagę 3 rożnych lub nawet czterech. Na CN to spory wyczyn, choć trzeba pamiętać o tym, że tak mało drużyn ryzykuje w starciu z Barceloną.
W tym sezonie więcej rożnych na CN miały takie tuzy jak Elche czy Granada. Większość drużyn, które jako tako postawiły na ofensywny styl gry, pokrywało przedmeczowy handicap. Nie wiem jak bukmacherzy wystawiają kursy na rzuty rożne, ale tu chyba wystawili na podstawie kursów 1x2. Rayo jeśli zagra jeszcze bardziej ofensywnie niż przed rokiem to rożne również powinni kręcić.
Wiemy, że Barcelona z rzutów rożnych wielkiego pożytku nie ma, a rywale wręcz przeciwnie. Dobrzy &quot;lotnicy&quot; (Granada) nabijali rożne, bo wiedzieli, że jest to pewien klucz do zdobycia bramki na CN i ogólnie drużynie Barcelony.
Barcelona w wygranym meczu przed rokiem z Rayo (3:1) również grała w najsilniejszym składzie. Tu overa na gole nie chcę grać, bo wydaje się to bardzo oczywiste, a jednak liczę na to, że Rayo tu zaskoczy pozytywną grać, a Barca właduje maksymalnie 3/4 gole na granicy overa, a to mnie nie interesuje.
Gram te rożne, których grać nie potrafię, ale mają w pamięci mecz przed rokiem i jakiś tam pogląd na ligę to łączę jeden klocek z drugim. Rayo więcej rożnych po takim kursie też nie może przejść płazem.
Barcelona - Rayo 17 marzec 2013 (3:1)
Corners 6:10
Zakłady na rzuty rożne:
Rayo over 3,5 2,25 Bet365 ✅ 5
Rayo +4,5 1,95 Bet365 ⛔ 5:12
Rayo więcej rożnych 9,00 Bet365 ⛔ 5:12
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
FC Barcelona vs Rayo Vallecano
Messi 2 lub więcej / @ 2.00 / WilliamHill✅✅ Barca podejmuję na Camp Nou Rayo, które obecnie zajmuję 19 miejsce w Premiera Division z 20 oczkami na koncie. Nie gram tutaj w stronę Barcy, bo kurs jest jaki jest, czyli taki jak zwykle. Barca z Rayo radzi sobie świetnie,
( 0:4, 3:1, 0:5, 0:7 ). Gram na bramki Messiego, dziś Argentyńczyk ma świetną okazję, aby doskoczyć na parę bramek do Ronaldo. W Rayo nie wystąpią na pewno : Jose Carlos, Seba Fernandez i Alberto Perea. Zawieszony za kartki jest ponadto Ruben Martinez. Jestem przekonany, że zobaczymy dużo bramek na Camp Nou a przede wszystkim minimum dwie autorstwa Messiego. Bardzo dobry kurs, warty zagrania. POLECAM!
Przewidywane składy:
Barcelona: Valdes - Adriano, Mascherano, Pique, Alves - Iniesta, Busquets, Xavi - Sanchez, Messi, Pedro
Rayo: Ramiro - Mojica, Castro, Tito, Niguez - Trashorras, Baena, Rochina, Bueno, Falque - Larrivey
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - Rayo Vallecano
Typ: gospodarz powyżej 3,5 bramek✅✅✅
Kurs: 2,00 ✅✅✅
Bukmacher: Expekt

Na Camp Nou przyjeżdża ekipa Rayo Vallecano. Drużyna charyzmatycznego Paco Jemeza gra otwarty, ładny dla oka futbol. Sam trener zapewnił, że zagra odważnie i nie przestraszy się Dumy Katalonii. To woda na młyn dla mistrzów Hiszpanii, którzy już przygotowują się do spotkania w Champions League, z Manchesterem City.
Drużyna gospodarzy wystąpi praktycznie w optymalnym składzie. Tata Martino nie może skorzystac z usług kontuzjowanego Jonathana dos Santosa, a Xaviemu dał odpoczać przed wtorkowym meczem. Do składu powrócił po dłuższej przerwie Neymar, który pewnie zagra w II połowie. W formacji ofensywnej pojawia się duża rywalizacja o miejsce w pierwszej 11-stce na Ligę Mistrzów. Jest niezagrożony Messi. Współpracować w linii ataku z nim mogą solidni w tym sezonie Alexis i Pedro, wspomniany Neymar JR, a także dynamiczny, choć często zawodzący w tym sezonie Tello (głównie zmiennik). Nie zapominajmy także o pomocy. Tam o dwa miejsca obok Sergio Busqetsa walczą Xavi, Iniesta, Fabregas no i młody Sergi Roberto. &quot;Generał&quot; odpocznie na City, czyli pewnie o jedno miejsce powalczą Iniesta z Fabsem. Miejmy na uwadze także to, że Barca ma ofensywnie usposobione boki obrony. A co słychac u Jemeza? Ten nie będzie mógł skorzystać z Gelveza i Lopeza - dwóch środkowych obrońców.
Poza tym Rayo najzwyczajniej w świecie odpowiada FC Barcelonie. Spójrzmy na historie spotkań. Kolejno 4:0; 3:1; 5:0; 7:0; 4:0.
Podsumowując, moim zdaniem biorąc pod uwagę powyższe przytoczone fakty warto zagrać typ - gospodarz powyżej 3,5 bramek - po kursie 2,00. Serdecznie polecam.
......................................
✅✅✅EDIT: zakład trafiony. Moje wszystkie przewidywania się sprawdziły. Właściwie to już po 30 minutach mogło być 4:0 albo i wyżej.
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
vs

Typ : over 3.5 ✅
Kurs : 1.55


Typ wydaje mi się w miarę pewny. Barcelona jak wiemy strzela masę goli a dziś w ataku prócz Neymara wystawi najlepszych piłkarzy. Rayo zapowiadało, że nie przyjedzie na Camp Nou się bronić, tylko grać otwartą piłkę. Trener się wypowiadał, że bez znaczenia jest czy przegra 2-0 czy 5-0 bo oba rezultaty to brak punktów. To skutkuje dużą ilością bramek. Myślę, że Rayo też coś od siebie dorzuci.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
P. Nożna, Hiszpania 1
Atletico - Valladolid
Pierwsze 10 minut meczu gol?
TAK
4.50
Bet365



Na dzisiaj wybrałem mecz z Premiera Division. W 24 kolejce spotkań zmierzy się ze sobą Atletico Madryt i Valladolid. Gospodarze po 23 meczach plasują się na 3 pozycji w lidze ale mają tyle samo punktów co drużyna z 1 i 2 miejsca (57 oczek), a więc do konca będą walczyć o tytuł mistrza Hiszpanii. Valladolid z kolei zajmuje 3 miejsce od końca. Obecny sezon nie należy do udanych w wykonaniu ekipy Valladolid. Typuję w tym spotkaniu na gola w pierwszych 10 minutach meczu. Po pierwsze taki typ ponieważ oba zespoły dzieli w tabeli przepaść. Atletico zagra u siebie i zapewne od początku meczu ruszą ofensywnie na rywala. Po porażce w Pucharze Króla będą chcieli się jak najszybciej zrehabilitować swoim kibicom. Po drugie Atletico u siebie strzela mnóstwo goli. W tym sezonie strzelili przed własną publicznością aż 38 goli co jest najlepszym wynikiem w całej lidze (więcej od Realu i Barcelony). Moim zdaniem Atletico już w pierwszych 10 minutach może się pokusic o gola, a rywale jak strzelą to też nie będzie źle. Mój typ to gol w pierwszych 10 minutach tego meczu.
Zakład pokryty z nawiązką... po 10 minutach 2:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Granada - Betis
Liga: Hiszpania / Primera Division
Typ:
Granada
Kurs:
2.10 / Bet365
vs

Analiza: Gospodarze muszą uciekać ze strefy spadkowej.. przed nimi ciężkie wyzwanie..
pomimo tego że Betis zajmuje takie a nie inne miejsce w lidze. Betis ubiegły sezon zakończył
na 7 miejscu w Primera a teraz los się odwrócił.. nie ma tej drużyny co ignorować.
Przejdźmy do rzeczy.. goście bez pierwszego goalkeeper&#39;a jakim jest G. Sara 15/0,
a zastąpi go Adán 2/0 który w poprzednim meczu przeciwko Valencii póścił 5 bramek.
Nie zagrają również Paulao 15/0, Vadillo 15/0, oraz Chuli 11/0. Betis co prawda
pojechał 2:0 z Espanyol Barcelona, no ale reszta spotkań to pasmo niepowodzeń
i porażek. Gospodarze problemy kadrowe również, gdzie nie zagrają Mainz 13/0,
Pereira 14/0, oraz Iturra 21/0. Stracili kilku graczy również podczas trwającego
w przerwie zimowej okienka transferowego. Ramzesa, fan hiszpańskiej primera mnie
pewnie z czymś skoryguje jak przypuszczam. Betis na wyjeździe bilans [BZ] 8/33 [BS],
el dramato.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Athletic Bilbao - Espanyol 1 (-1.0 AH) @ 2.15 Pinnacle
Nie będę wizjonerem doszukując się wygranej Athelticu w dzisiejszym starciu z Espanyolem. Gospodarze walczą bowiem o czwarte miejsce premiujące startem w eliminacjach do Ligi Mistrzów i po wczorajszej wpadce Villarreal z Celtą Vigo nadarza się doskonała okazja by odskoczyć konkurentom. Espanyol na wyjazdach spisuje się bardzo przeciętnie (sześć porażek w jedenastu spotkaniach), a śmiem nawet twierdzić, że po systematycznej wyprzedaży najlepszych zawodników ich obecna dziesiąta lokata w tabeli jest mocno na wyrost. Z kolei w Bilbao ambicje są ogromne. Nowy stadion, jak również dobre wyniki mają przyciągać kibiców na trybuny. Nic wiec dziwnego, że Atheltic na własnym terenie nie ugięło się nawet przed najmożniejszymi hiszpańskiej piłki, zaś na dwanaście spotkań wygrało aż dziewięć. Spodziewam się, że dzięki wysokiemu pressingowi miejscowi będą przechwytywać mnóstwo piłek i szybko przechodzić do ataku już nawet na połowie rywala, co powinno owocować groźnymi okazjami bramkowymi. Miejscowi zagrają co prawda bez Benta i Iturraspe, ale mimo to spodziewam sie, że powinni sobie poradzić.,
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Sevilla - Valencia

▶Typ: Valencia DNB
▶Kurs: 2.75
▶Stawka: 2j
▶EW: 5,5j
Bardzo spodobały mi się ruchy kursów w tym meczu. Duży wzrost na Valencie, trzeba z tego skorzystać.
Sevilla bedzię chciała dziś wygrać i przerwać fatalną passe 5 meczy bez wygranej, ale przeciwnik do tego jeden z najgorszych jaki mógł być. Unai Emery nie będzie mógł skorzystać z pomocnika M&#39;bia (12/1) oraz obrońcy Figueirasa (13/0). Za tego drugiego najprawdopodobniej zagra Coke. Wielka presja na trenerze, bo ewentualna porażka w tym spotkaniu może być jego ostatnią na ławce Sevilli.
Valencia ostatnimi czasy gra znakomicie. Pokonanie Barcelony na wyjeździe to nie lada wyczyn, którym pochwalić się mogą nieliczne drużyny. Ostatnio Manita u siebie z Betisem, która może dodać wiary Nietoperzom. Zagrali na prawdę dobre spotkanie. Na pochwałę z mojej strony zasługuje Vargas, Feghouli oraz Paco. Nie chodzi tu tylko o to, że są oni zdobywcami bramek, ale Ci pierwsi bardzo dobrze rozgrywali piłkę w środku pola. Feghouli popisał się kilka ładnymi zagraniami, Vargas dużo biegał, był widoczny. Paco jest zadowolony ze swojej gry w Valencii, wspominał o tym w ostatnim wywiadzie. Pewnie to on dostanie dziś kredyt zaufania od Pizziego. Valencia bez Piattiego (10/3) oraz Romeu (9/0).
H2H jest w miarę wyrównane, 15-3-14 na korzyść Andaluzyjczyków. Jak widzimy, drużyny te rzadko remisują ze sobą, więc może tu paść kilka goli, ale kursy na overy już pospadały a ja liczę, że jednak skuteczniejsza będzie drużyna gości i oni wywiozą z terenu przeciwnika komplet punktów, choć Ramon Sanchez Pizjuan to trudny teren, jednak forma obu drużyn jest zupełnie skrajna a wzrost kursu zachęca do pogrania w stronę Nietoperzy.
Prawdopodobne składy:

Sevilla: Beto, Coke, Fazio, Carriço, Alberto Moreno; Iborra, Rakitic; Vitolo, Gameiro, Reyes i Bacca

Valencia: Alves; Barragán, R. Costa, Mathieu, Bernat; Parejo, Javi Fuego; Feghouli, Vargas, Jonas i Paco Alcácer
e: 0-0. Poziom sędziowania- totalne dno. Nie zdziwię się, jeżeli arbiter tego meczu zostanie zawieszony na kilka spotkań.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Malaga - Real Sociedad
Liga: Hiszpania / Primera Division
Typ:
Real Sociedad
Kurs:
2.70 / WilliamHill
vs

Analiza: Gospodarze bez obrońcy Sergio Sanchez 21/0, który jest zawieszony
za kartoniki. Kluczowi gracze tacy jak obrońca
Casado 1/0, napastnik B. Pawłowski 6/1,
pomocnik
P. Morales 15/1, obrońca Gamez 20/0 i obrońca Eliseu 18/2 są w dalszym
ciągu kontuzjowani. Do składu wracają Weligton, Duda, Tissone i Roque. Troszkę się
gospodarzą sypła linia obrony w tym spotkaniu.
Powołani zawodnicy Malagi :
Carlos Kameni, Weligton, Flávio Ferreira, Vitorino Antunes, Ignacio Camacho, Mounir El Hamdaoui, Portillo,
Roque Santa Cruz, Oleksandr Iakovenko, Pablo Pérez, Fernando Tissone, Willy Caballero, Marcos Angeleri,
Ezequiel Rescaldani, Duda, Nordin Amrabat, Samuel Garcia, Juanmi i Sergi Darder.

Goście na to spotkanie wybiorą się bez Granero 3/0, D. Ifrán 0/0,Carlos Martínez 18/0,
Dani Estrada 3/0, oraz Agirretxe 18/5
Powołani zawodnicy Sociedad :
Bravo, Zubikarai, Zaldua, Ansotegi, Mikel, Iñigo, José Ángel, Markel Bergara, Elustondo, Prieto, Pardo,
Zurutuza, Canales, Seferovic, Ifrán, Vela, Chory Castro, Griezmann
Na 25 spotkań jakie obie ekipy ze sobą starły to 13 wygrali gracze Sociedad.
Malaga prawie łapie się do grupy spadkowej, gdzie Sociedad goni z miejsca siódmego
drużyne Villareal. Patrzac po wynikach Malagi w lidze czy towarzyskie spotkanie
w przerwie w sezonie to dramat..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom