>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Primera Division [21-22.02.2009r.]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 24 seria spotkań hiszpańskiej Primera Division, a w niej m.in derby Barcelony, mecz z górnej strefy tabeli czyli Sevilla - Atletico oraz Real - Betis. Niewątpliwie będzie ciekawie zarówno kibicowsko jak i znajdzie się sporo dobrych typów dla typerów.

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Bet-at-home:


Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 24 kolejki Primera Division ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
na &#39;pewniaka&#39; kolejki i to z przyzwoitym kursem wybieram chyba Villarreal. Gijon grając z potentatami na starcie sezonu wybitnie sobie nie radził, teraz co prawda ogral 1-0 Seville ale mimo to wcale nie gra dobrze o czym mogliśmy się przekonać przed tygodniem obserwując ich sromotną klęskę z Realem Madryt. Gijon nadal jest bezkompromisową drużyną i tak może dalej pozostać. Villarreal też oszałamiająco ostatnimi czasy nie gra, ale jeśli poważnie myśli o np. 3 miejscu to takie mecze wręcz musi wygrywać.
Co o tym sądzicie ?
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ciekawy mecz w Pampelunie.Mysle ze Osasuna ktora broni sie przed spadkiem takie spotkania musi wygrywac myslac o utrzymaniu jak wiemy Numancia bez pojecia na wyjazdach a Osasuna u siebie calkiem calkiem jak na swoja pozycje.Wydaje mi sie zepowinni sobie spokojnie poradzic
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Villarreal - Sporting Gijon
Wyraźnie Gijon nie potrafi grać z drużynami czołówki, no... może raz udało im się pokonać Sevillę na własnym stadionie. Tym razem nie widzę jednak dla nich nutki optymizmu. Przed tygodniem zebrali tęgie baty od Realu, teraz jadą na El Madrigal, gdzie Villarreal wręcz potrzebuje tego zwycięstwa. Rywale w walce o raczej 3 miejsce w lidze śpią, tam ostatnio praktycznie mało kto punktuje. Na dodatek grają teraz mecze między sobą Depor-Valencia i Sevilla-Atletico. Czas najwyższy na wygraną Villarreal, która moze dac im też komfort psychiczny przed meczem Ligi Mistrzów.
Mój typ: Villarreal - 1,60 w Expekt (7/10) ✅

Real Madryt - Betis Sewilla
Juande Ramos wyraźnie zadowala się zwycięstwami Realu po 1-0, ale czy taka seria domowych zwycięstw może trwać w nieskończoność ? Na pewno nie. Jestem zdania, że zmieni się to w pojedynku z Betisem, który świetnie gra z kontrataku. Do drużyny w przerwie zimowej wrócił Ricardo Oliveira, ktory swietnie wspolpracuje z Emaną i Sergio Garcią o czym mogli przekonac się juz piłkarze Barcelony. W Realu zabraknie Robbena i Sneijdera, ale mimo to Królewscy mają kim grać. Głody występów jest Huntelaar, świetnie dysponowani Raul i Higuain. Co prawda Real ma niebawem mecz z Liverpoolem, ale spotkanie z Betisem, który jest w dobrej dyspozycji będzie wymagało sporo wysiłku i raczej jedna bramka do zwycięstwa tutaj nie wystarczy.
Mój typ: over 2,5 - 1,70 w Expekt (3/10) ✅
 
snajper 322

snajper

Forum VIP

Villarreal - Sporting wynik: 2-1 ✅
Typ: Villarreal @ 1.60

To moze byc bardzo ciekawe spotkanie. Villareal po ostatnim zremisowanym meczu bedzie chcial napewno pokonac Sporting. Goscie natomiast po ostatniej klesce 0-4 z Realem beda chcieli sie pokazac z lepszej strony. Gospodarze myslac o zajeciu miejsca w pierwszej czworce musza takie mecze jak ten wygrywac. W jutrzejszym meczu napewno nie beda grali na 100% poniewaz czeka ich potem mecz w Lidze Mistrzów, ale jestem przekonany ze poradza sobie w tym spotkaniu.
W ekipie Villareal zabraknie m.in. Joana Capdevili, Gonzalo, Guillermo Franco, Pascala Cygana i Nihata Kaveci. Trener gosci bedzie mogl natomiast zabrac wszystkich swoich pilkarzy. Ale nawet grajac w najsilniejszym skladzie, ciezko im bedzie zdobyc punkty. Villareal musi wygywac mecze aby czolowka im nie odskoczyla.
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Joan Capdevila jest powołoany do kadry na mecz ze Sportingiem i najprawdopodobniej zagra. Nie zagra natomiast w LM z powodu zawieszenia.

Powołoani na mecz:
Diego López, Viera, Godin, Cygan, Fuentes, Capdevila, Javi Venta, Eguren, Senna, Cazorla, Ibagaza, Matías Fernández, Pires Cani, Bruno, Rossi, Llorente, Nihat.

Gospodarze i ich trener mówią o wyłącznie 3 pkt w najbliższym meczu, &quot; Zwycięstwo może nam dać, powrót na pozycje gwarantująca grę w lidze Mistrzów, jeśli jednak chce się tego dokonać musimy zwyciężać mecze u siebie&quot;. Tak więc wydaje się, że 1.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Osasuna - Numancia
Spotkanie z rodzaju tych &quot;o 6pkt&quot;. Obydwa zespoły walczą w tym sezonie o utrzymanie i dzieli je zaledwie 1pkt różnicy. Różnica ta jest znacznie większa jeżeli chodzi o ostatnie występy ligowe. Osasuna pod wodzą Jose Antonio Camacho odbiła się w końcu od dna i od kilku tygodni prezentuje naprawdę dobrą formę co pozwoliło jej wychylić się ponad strefę spadkową po raz pierwszy w tym sezonie. Dzisiejszy rywal zdaje się być idealnym, żeby tą dobrą passę potrzymać. Beniaminek z Numancii gra ostatnio fatalnie i zanotował 5 kolejnych porażek. O ile porażki z Sevillą, Barceloną, Realem i Villarrealem są dosyć zrozumiałe o tyle ostatnia porażka na swoim terenie z beznadziejną Mallorcą może już przyprawiać fanów Numancii o rozpacz. W niedzielne popołudnie ich nastroje się raczej nie poprawią, bo Osasuna zrobi wszystko, żeby pokonać będącego w głębokim dołku rywala i odskoczyć od niego na 4pkt co pozwoli spokojniej patrzeć w przyszłość. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy w tym meczu.
Mój typ: 1/1,75/ Betsafe
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Numancia ma nowego trenera, ale nie sądzę aby był wstanie odmienić grę drużyny, która wyraźnie siadła. Najlepszym strzelcem zespołu jest pomocnik Barkero i jeśli on ma słabszy dzień to drużyna gra słabo, bo głównie na nim gra się opiera. Numancia fatalnie gra na wyjazdach. W pełnej rozciągłości popieram ten typ aczkolwiek chcialbym troszkę wyzszy kurs na Osasune ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Porażka Barcelony w derbach z Espanyolem na pewno była sporego kalibru zaskoczeniem, zresztą rozmiary wygranej Realu nad Betisem chyba także. Planowo wygrał Villarreal oraz mimo wszystko Sevilla.

Osobiscie jestem zadowolony, bo dzień wczorajszy typersko z Primera Division bardzo udany. Co dzisiaj ? Chciałem grać Osasunę, ale ten kurs mnie nie przekonał, a wręcz zniechęcił do stawiania na gospodarzy. Choc nie ukrywam, ze Osasuna jest dla mnie faworytem tego meczu.

Ja swoich sił probuję w następujących meczach: Getafe - Athletic Bilbao i Deportivo - Valencia...

Gra Getafe w ostatnich spotkaniach wyglądała na prawdę przyzwoicie, teraz klub z przedmieść Madrytu podejmie na własnym stadionie Athletic Bilbao, które najlepszy okres w tym sezonie ma już chyba za sobą. Nikt tak na dobrą sprawę nie liczył, ze Baskowie będą walczyli o cos wiecej niz tylko utrzymanie i w ostatnich kolejkach przekonalismy sie, ze faktycznie tak będzie i na nic wiecej poza srodkiem tabeli raczej ich nie stać. Ważna informacja to brak środkowego obroncy - filara obrony Bilbao - Amorebiety, co mogą skrzętnie wykorzystac napastnicy Getafe z Ikechukwu Uche i Soldado na czele.
Deportivo do tego spotkania przystępuje mocno osłabione praktycznie bez siły &#39;ognia&#39;. Valencia tez ma swoje problemy, na wyjazdach odnotowuje mizerne rezultaty, ma problemy finansowe i w tym meczu nie zagra też Raul Albiol pauzujący za kartki. Mimo to jestem zdania, że to wysmienita okazja dla Valencii na potwierdzenie wyzszosci nad rywalem aspirującym do miejsca w ligowym Top4. Wygrana pozwoli &#39;nietoperzom&#39; odskoczyc od Depor na 6pkt. David Villa, David Silva i społka. Na nich mocno liczę.

Getafe - Athletic Bilbao | 1 - 2,05 ⛔
Deportivo La Coruna - Valencia | 2 - 2,90 ⛔
w Expekt

niedziela nieudana ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom