>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

24 kolejka Serie A [20-23 luty 2015]

Status
Zamknięty.
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Cagliari - Inter Milan
Sędziuje pan Paolo Silvio Mazzoleni i mam nadzieje że to on będzie głównym bohaterem dzisiejszego spotkania. Typy które wybrałem to kartka przed 26 minutą i powyżej 5.5 kartki. W ostatnich 10 meczach w których sędziował, aż 8 razy sięgał do kieszonki przed upływem 26 minuty i 6 razy pokrywał over. Spojrzałem jeszcze w h2h obu drużyn, 10 ostatnich spotkań i w 8 kartka była pokazywana przed tym czasem i 6 razy linia 5.5 została zabita. Biorąc pod uwagę to, że Cagliari musi uciekać ze strefy spadkowej mecz może być dość ostry.
Kartka przed 26 minutą @1.83 Bet365 ✅
Powyżej 5.5 kartki @2.05 Bet365 ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jutro zabraknie Higuaina ale mimo wszystko nie obawiałbym się o bramki. W coraz to lepszej formie jest Hamsik. Obudził się po słabszym okresie i teraz daje drużynie to co najlepsze. Dobrze do zespołu wkomponował się Gabbiadini, zaś szybki Callejon powinien siać zamęt po obu stronach boiska. No i w końcu Zapata, który będzie miał szansę poprawić swój dorobek bramkowy, podobnie jak zrobił to w czwartkowy wieczór z Trabzonsporem.

Ze wszystkim zgoda, acz mam jedno zastrzeżenie bo Callejon akurat w ostatnim czasie gra dużo słabiej niż przyzwyczaił do tego fanów Napoli. Ale pauzę za kartki odbył już Dries Mertens i mam nadzieję, że Benitez jego poślę w bój w miejsce Hiszpana. Lubię patrzeć na akcję oskzrydlające obu zawodników, mają polot, szybkośc, ale Mertens ma jeszcze drybling, potrafi wpaść między dwóch, kiwnąć i przedrzeć sie przez zasieki. U Beniteza jest zazwyczaj tylko jokerem, ale wobec tej słabszej dyspozycji Callejona mógłby go wpuszczać od początku moim zdaniem.
Hamsik faktycznie odżył ostatnio, dobre piłki rozdaje do prozdu wreszcie. Brak Higuaina może być ważny, ale Zapata jak gra to jest skuteczny, silny jak tur, wysoki dobrze grający głową więc przyda się z pewnością i dużej straty nie będzie myślę.

Propozycja z tymi overami i bts&#39;ami na dziś bardzo ciekawa ???? Gdyby na ławce Cagliari jeszcze był Zeman to typ jeszcze pewniejszy by był hehe, ale Zola też aż tak nie poprawił gry w defensywie Cagliari. Inter ostatnio skuteczny, ale w tyłach sporo traci.

Oba mecze zanoszą się na ciekawe więc będzie na co popatrzeć bez wątpienia.

EDIT : Ważna informacja w kontekście dzisiejszego meczu Cagliari - Inter. Samir Handanović poza kadrą z powodu kontuzji na treningu. Jego miejsce w bramce więc zajmie Carrizzo. Dodaję ten fakt bo nikt o nim nie wspominał, a może to mieć znaczenie w kontekście proponowanych typów przez @nikefootball z którymi się zgadzam i sam tak gram ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Napoli - Sassuolo.

Jak wyżej kolega nikefootball zgadzam się z overem⛔ jak i BTS⛔. Napoli dziś będzie musiało sobie poradzić głównie bez Iguaina, jednakże myślę że tutaj goli nie braknie. Obrona gości jest nieszczególnie szczelna, tracą mnóstwo goli, także Napoli nie powinno mieć problemów z strzelaniem goli. W ofensywie wręcz przeciwnie Sass stwarzają sobie dość dużo okazji, w świetnej dyspozycji będący &quot;Zaza&quot; przeważnie brakuje wykończenia, zachowania zimnej krwi. Aczkolwiek gole także potrafią strzelać.
Cagliari - Inter
Nie zaufam jeszcze dość długo podopiecznym Manciniego, potrafią zagrać świetny mecz (jak choćby ostatnio z Atalantą) ale także i zagrać tragedie w ofensywie(choćby Sassuolo) Inter ma niezły skład ale jeszcze za wcześnie, na kolejny sezon owszem myślę że, całkiem śmiało będą znów walczyć o LM. Dzisiejszy mecz mega ważny dla gospodarzy gdzie cały czas walczą o bezpieczną granicę utrzymania w Serie A.
Jedyny sensowny typ w tym meczu widzę over Kornerów. Gdzie Cagliari potrafi nabijać jak i Inter. Linia wysoko ustawione ale warto spróbować, liczę na otwarty mecz z jednej i drugiej strony.
Typ: Powyżej 10,5 RR 1,83@ bet365 2/10✅
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sassuolo powyżej 3,5 rożnego 1,80 3 :grin:
bet 365

Na temat tego meczu już chyba zostało powiedziane wszystko, over na pierwszy rzut oka nasuwa się sam, głównie dzięki gościom. Bramek nie powinno zabraknąć, choć mam przeczucie, że Napoli za bardzo nie będzie forsować tempa nie tyle dlatego, że są w trakcie dwu meczu z Trabzonem, ale że mają nie raz takie dziwne zachowania i z zapowiadanego worku bramek jest nudna kicha, także bramkami to się zajmę na live.
Przedmeczowo wchodzę w wydaje mi się niską, dobrą do gry linię rożnych gości. Jeśli mają pokryć BTS&#39;a to sytuacje muszą robić a co za tym idzie szansa na rożne będzie. Napoli nie tylko lubi czasem zagrać słaby mecz, ale często lubią podczas meczu oddać inicjatywę i zapraszają na własną połówkę rywali co potwierdzają ostatnie liczby zdobytych kornerów na San Paulo przez :
- Udinese 7
- Inter 6 (C.I)
- Genoa 7
- Udinese 5 (C.I - liczone bez dogrywki)
Teraz nasuwa się pytanie jak to jest z samym Sassuolo, otóż wygląda to tak, że prócz meczu na SS z Milanem, gdzie mieli zaledwie 1 rożny i dawno temu z Romą też 1 reszta meczów z minimum jaką jest ta linia zawsze dawali radę. Krótko mówiąc ich styl z dużą ilością bramek z obu stron spokojnie pozwala grać ten typ a jak weźmiemy pod uwagę, że faworytem jest Napoli i w teorii to oni powinni wygrać i prowadzić w czasie meczu to ataki Sassuolo nie powinny ustawać.
Łukasz Podolski bramka 3,25 Oj będę polować na Podolskiego w nast. meczach, to co dzisiaj zmarnował i ile miał sytuacji nie ma bata musi się przełamać
bet 365

O tym meczu też już wszystko powiedziane, tutaj na pewno bardziej mi się widzi over niż w Neapolu, a żeby bramki były to ktoś musi je strzelić i stąd pomysł na Podolskiego. Do Ligi Europejskiej Inter powołał o dziwo Shaqirego a nie Łukasza i z tego właśnie powodu próbuje jego bramki w meczu ligowym, gdzie nie ma takiego zmęczenia jak reszta zespołu i dodatkowy atut, że jest fajnie ustawiany na boku, ale jeszcze mocniej z przodu. Młody Verde z Romy pokazał na Sarydnii jak się kręci z boku obrońców ostatnio, teraz czas na Podolskiego i jego pierwszą bramkę w barwach Interu.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Sampdoria - Genoa
Derby miasta portowego, tym razem formalnym gospodarzem na Stadio Luigi Ferrari będzie Sampdoria formalnym bo jak ktoś by nie wiedział to miasto ma ten sam casus co Mediolan i dwie lokalne drużyny grają na jednym obiekcie. Jedyny mecz sobotni bo Juventus już wczoraj grał, szkoda że nie dorzucili jakiegoś meczu z niedzieli,aby można było w spokoju obejrzeć a nie jak to ma miejsce, że w niedzielę o 15 jest 5 meczów na raz. Tym razem kolejka rozłożona jest do poniedziałku chociaż taki plus.
Jak zobaczyłem w terminarzu, z jakieś 2 kolejki temu, że coraz bliżej do tak ważnego meczu dla obu ze stron od razu myśl była jedna,aby iść w stronę Genoi. Ostatnie mecze to potwierdziły i kursy na Genoę po ich dwóch zwycięstwach zwłaszcza ten w Rzymie załatwił wszystko i z 1,90 na zwycięstwo z podpórką teraz zostało 1,55 zaledwie, no ale co zrobić.
Sampdorię oglądałem z ostatnich 5 meczów wszystko co u siebie grali to widziałem. I praktycznie po 1 połowie z Palermo, gdzie konkretnie zdominowali gości i wygrywali 1-0 na drugą połowę wyszła już inna drużyna i tak to ma się do dzisiaj. Wyjazdowa katastrofa w Turynie, później u siebie z wielką trudnością i bólem remis z wykartkowanym w przodzie Sassuolo i na koniec porażka w Chievo, której już nie oglądałem. Ogólnie rzecz biorąc są w bardzo słabej dyspozycji przed tak ważnym starciem i ja to średnio widzę. Być może takie starcie jak dziś wyciśnie z nich więcej sił, ale tego to już dowiemy się w trakcie i po meczu.
Genoa to przeciwieństwo ostatniej formy Sampdorii, jak wspomniałem wygrali w Rzymie, gdzie mieli ułatwione zadanie bo szybkiem karnym i czerwonej kartce Marchiettiego. Później przyszła hokejowa wygrana nad Hellasem i ustrzelenie 5 bramek. Ładnie pokazuje się wypożyczony z Milanu Niang po tych wygranych ewidetnie odżyli i są w zdecydowanie lepszej pozycji wyjściowej aniżeli podopieczni Michajlovicia. Składy bez poważnych absencji, wraca po pauzie za kartki Okaka i z miejsca ma zastąpić Eto&#39;o, Gasperii z kolei też bez żadnych problemów na głowie.
Z racji, że X2 jest po słabym kursie w tym momencie, dodaje do tego ogólną ilość rożnych, bo o ile Sampdoria jest w dołku i nie wygrywa to z rzutami rożnymi jest wszystko wporządku i swoją norme nabijają w każdym meczu, no może poza meczem z Sassuolo, który to konkretnie olali. Genoa też powinna klika zrobić, a że można puścić taką kombinacje w becie to korzystam z tego.
Kartki jak wiadomo też można dodać, ale linia 7,5 przed meczem za wysoka jest, lepiej wyczekać live.
Genoa lub remis 1,55
powyżej 9 rzutów rożnych 1,61 = łącznie 2,50 ✅
bet 365
Dla przypomnienia o dzisiejszym meczu. Teraz ta sama kombinacja wynosi 2,64 ale lepiej poczekać do początku meczu i zobaczyć jak murawa wygląda po ostatniej powodzi. Dla pewności.

70% meczu pod dyktando Genoi minimum i do tego poprzeczka w 90+4 minucie. Bramka Edera też z przypadku i po fatalnym błędzie Roncaligii
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 47

logan13

Użytkownik
Sampdoria - Genoa
typ ; 1X
Sampdoria w tym sezonie przegrała tylko jedno spotkanie. Możliwym dzisiaj jest remis ale Sampdoria nie przegra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom