>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka Serie A

Status
Zamknięty.
S 0

sebastian28

Użytkownik
Juve złapało ostatnio niezłą formę i mogą w ten weekend odesłać Rome z drugiego miejsca w tabeli.Juve grało tydzień temu jest świeże ale nie zagra Buffon i to mnie delikatnie odstrasza od grania bianco-nerrich.Reggina niby jest słabiutka i pewnie Juve sobie poradzi ale jak niegra Buffon różnie moze być .Przypadkowa bramka dla Reggiany która bedzie sie zaciekle broniła i Juve może stracić pkt.Juve jest nibyh równe i ten mecz powinno wygrać ale kursy na te spotkanie jakoś mnie nie przekonują na ten wyjazd.Reggina pokazywała już nie raz że jest zespołem nierzewidywalnym i boje sie grać na Starą Dame
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Reggina Calcio - Juventus Turyn

Juventus w zeszłym tygodniu dał nam sporo zarobić. W tym tygodniu spróbuję to powtórzyć. Bianconerri jadą na mecz do przedostatniej w tabeli Regginy. Gospodarze tego meczu w ostatni weekend przegrali z Udinese (z którym nawiasem mówiąc Juventus łatwo sobie poradził dwa tygodnie temu) co też wykorzystałem. Sytuacja w klubie ogólnie nie jest najlepsza. Wyników nie ma i trudno przypuszczać, by to się po tej kolejce zmieniło. Juventus wygrał 3 z ostatnich 4 meczów wyjazdowych, Reggina przegrała 3 ostatnie mecze u siebie oraz 4 ostatnie w ogóle. Co więcej Juventus ostatni raz w lidze przegrał 27 października ... Sytuacja kadrowa gospodarzy jest niezła. Niezdolni do gry są tylko Miguel Garcia, Joelson oraz Missirolli. Nie są to jednak kluczowi piłkarze. Juventus z kolei zagra bez Gianluigi Buffona, Jorge Andrade, Marco Marchionniego oraz zawieszonego Antonio Nocerino. Nie są to jednak poważne osłabienia. W tym meczu raczej to Juventus będzie atakował więc Belardi nie powinien mieć dużo pracy a Antonio Nocerino raczej i tak musiałby ustąpić miejsca w składzie bardzo dobrze się ostatnio spisującemu Mohamedowi Sissoko. Gra Juventusu wygląda ostatnio bardzo dobrze. Do pełni zdrowia i wysokiej formy wrócili skrzydłowi Nedved oraz Camoranesi. Środek pola jest niemal nie do przejścia, obrona z Chiellinim i Legrotaglie jest jak skała, której praktycznie na da się przejść. O ataku nie trzeba chyba nic wspominać, bo to chyba najlepsza formacja Juventusu a takiego duetu napastników nie ma nikt inny w lidze. Reggina nie gra aż tak źle jak na to wygląda ale jutro spodziewam się pewnego zwycięstwa gości. Czystą dwójkę gram za olbrzymią stawkę. Być może skuszę się również na jakiś handicap azjatycki. ( informacje o kontuzjach na ten weekend są już dostępne w dziale kontuzje )


Juventus to win @ 1.65 10/10
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Edytuje, bo na grypę zachorował Trezegeut. Nie zagra też Iaquinta. Można poczekać może kursy wzrosną ;-)
 
A 1

adi666

Użytkownik
REGGINA - JUVE

Reggina 4 mecze 4 porażki Juve 4 mecze zwycięstwo z Romą,Udine, remis z Cagliari i wygrana z Livorno. Zagra głodny gry Palladino, który swoją jedyną bramkę w sezonie strzelił właśnie Regginie i ostatnio będący w znakomitej formie Del Piero ostatni mecz z Romą to jego popis ???? . Nocerino pauzuje za kartki i bardzo dobrze bo wreszcie zagra od początku Momo Sissoko który z Romą mimo że mało zagrał pokazał się bardzo z dobrej strony.

Typ. Del Piero strzeli gola - myślę że pod nie obecność Trezegueta i Iaquinty będący ostatnio w doskonałej formie Alex ukłuje dzisiaj :-D

Typ: Zwycięstwo Juve ????

P.S mecz będzie na Polsacie Sport o 20:30

Torino - Parma

Ostatnie mecze Torino:

Siena - Torino 0-0
Torino - Palermo 3-1
Reggina- Torino

Ostatnie mecze Parmy:

Parma - Milan 0-0
Cagliari - Parma 1-1
Parma - Atalanta 2-3

W meczu na początku sezonu Parma - Torino było 2-0

między tymi drużynami często pada mało goli osobiścię wydaje mi się że będzie X w tym meczu albo Toro wygra 1 golem mój typ to

TYP: under 2,5

Pozdro
 
S 0

stokie

Użytkownik
Parma pięknie sobie poradziła z Torino.
Ja liczę na Juventus są w formie w przeciwieństwie do Regginy która plasuje się na dnie Serie A i ostatnie wyniki Regginy również nie prezentują się wybitnie.
Co prawda w Juventusie nie będzie grał dziś Trezeguet no ale zamiast niego wejdzie głody gry ...no i zapomniałem jak nazywa się ten gracz.
Także do boju Juventus !
 
unista444 2

unista444

Użytkownik
Co do meczu Juventusu to świetna postawa sędziego Dondariniego pozbawiła Juve choćby jednego pkt w meczu z Regginą. Nie mam pojęcia czym kierował się sędzia przy jedenastce dla Regginy, nie wiem też dlaczego nie podyktował co najmniej jednego karnego dla Juve, bo 1 należał sie bez wątpienia.

Jeśli chodzi o Torino to zastanawiałem się na underem ale zdecydowałem się na X.
I siadło.


Zaraz postaram się zapodać coś na jutro.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A co sądzicie o postawieniu dzisiaj na AC Milan, warto ?
Ja osobiście spotkanie u siebie AC Milanu z przyjezdnym Us Citta Di Palermo daję sobie na luz i obchodzę szerokim łukiem. Wydaje mi się, że w tym meczy AC Milan będzie miał ciężką przeprawę, ostatnio ich forma niestety nie zachwyca a do tego jeszcze Ronaldo sobie zbyt długo nie pograł i się teraz leczy. Z moich obserwacji wynika, że drużyna ze stolicy Sycylii mobilizuje się do gry właśnie przy przeciwnikach, którzy wymagają o wiele większych umiejętności, niż te które na co dzień reprezentują Sycylijczycy. Jak dla mnie w tym meczu wszystko jest możliwe, ale mi się wydaje że tu raczej będzie remis, ale ja tego meczu nie ruszam, NO BET.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
AC Milan w konfrontacji z Citta di Palermo będzie miał poważne problemy w linii obrony. Z kadry na mecz bowiem wypadł nie tylko Alessandro Nesta, ale także kapitan ekipy z Mediolanu, a mianowicie Paolo Maldini. Pomimo to, właśnie Rossoneri będą faworytem.
W gronie powołanych zabrakło mającego problemy z plecami Nelsona Didy oraz Ronaldo Luisa Nazario de Limy. Przypomnijmy, że wspomniany napastnik nie zagra przez najbliższych dziewięć miesięcy.
Kadra AC Milanu: Fiori, Kalac; Bonera, Favalli, Jankulovski, Kaladze, Oddo, Dario Simic; Ambrosini, Brocchi, Emerson, Gattuso, Gourcuff, Pirlo; Gilardino, Filippo Inzaghi, Kaka, Pato Alexandre.
Mimo iż Palermo przegrało na wyjazdach tyle spotkań co Milan u siebie zremisował, brak filarów defensywy skłania mnie do upatrywania niespodzianki lub chociaż remisu.
AC MILAN - PALERMO X (3.60)
AC MILAN - PALERMO under 2,5 (1.73)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja takze dzisiaj nie stawiam na win AC Milan. ta ekipa poprostu gra ostatnimi czasy totalna padake co bylo widoczne w dwoch ostatnich spotkaniach z Parma w lidze i Arsenalem w Champions League. O ile jeszcze z Parma starali sie atakowac to w meczu z Kanonierami bronili sie caly mecz. A tacy gracze zaawansowani wiekowo jak Cafu, Maldini, Inzaghhi nie gwarantuja juz sukcesow wiec nie spodziewalbym sie dzisiaj ich dobrej gry. Palermo posiada w swoich szeregach dobrych graczy jak Bresciano czy Amauri. Doszly mnie sluchy ze dzisiaj nie zagra jednak Miccoli co bedzie oslabieniem. Jednak Rossonerri nie graja dobrze w tym sezonie na San Siro i dzisiaj nie licze na cud ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A propos wczorajszego meczu Juve .
02:50 ręka w polu karnym Regginy z drugiej połowy po strzale Camoranesiego , 04:23 faul na Nedvedzie w polu karnym ,04:30 faul na Sissoko w polu karnym, 05:30 druga ręką w polu karnym po strzale Camoranesiego :
http://www.youtube.com/watch?v=AeeM7-MvZng&amp;amp;eurl=http://bet-info.cal.pl/index.php?option=com_content&amp;amp;task=blogcategory&amp;amp;id=2&amp;amp;Itemid=36
Co do dzisiejszych meczów to ja sądzę, że Udinese, AC Milan powinni wygrać bez większych problemów. Inter może mieć troszkę kłopotów , lecz raczej też powinien sobie poradzić. Milan gra padakę ? No nie wiem Panowie. Pisałem o tym już wiele razy, gdy zdrowy jest Kaka i Pato to oni grają zupełnie inaczej, po prostu lepiej. Dziś ta dwójka ma zagrać. Obronę zawsze mieli niezłą. Myślę, że dziś sobie poradzą choć pewnie tylko 1-0 po golu w 89&#39; ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom