>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 26.04 - 29.04.2013

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet365

Legia i Lech już na dobre odjechały pozostałym drużynom. Na drugim biegunie tabeli Bełchatów , Podbeskidzie i .. Pogoń Szczecin. Portowcy po dobrej rundzie jesiennej , w tej prezentują się fatalnie i jeżeli podopieczni Dariusza Wdowczyka nie zaczną nagle zdobywać punktów mogą opuścić szeregi Ekstraklasy. W nadchodzącej kolejce będzie o to ciężko, bowiem do Szczecina przyjeżdża ambitnie grająca Korona Kielce. Mimo, że Kielczanie na wyjazdach nie prezentują się dobrze to w tym spotkaniu będą faworytem. Ciekawie będzie także w Gliwicach gdzie miejscowy Piast podejmie walczącą o mistrza Legie Warszawa. Czy Legioniści będą mieli tak łatwą przeprawę jak dwie kolejki temu Lech i spokojnie zainkasują 3pkt? Tymczasem zawodnicy Mariusza Rumaka wybiorą się do Białegostoku. Faworytem jest bezwątpienia Lech, który kapitalnie prezentuje się na wyjazdach. Hit kolejki to jednak derby Górnego Śląska. Faworytem będą zawodnicy Górnika ,którzy ciągle walczą o awans do Ligi Europy z kolei „Niebiescy” po wygranej z Polonią już chyba na dobre odskoczyli od miejsc dających spadek. Walczące o utrzymanie zespoły GKSu Bełchatów oraz Podbeskidzia swoje mecze zagrają odpowiednio z Polonią Warszawa i Lechią Gdańsk. Faworytami w tych spotkaniach raczej nie będą jednak na pewno stać ich na zdobycie tam punktów..

Zapraszam do dyskusji.​
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Wisła - Widzew 1 @ 2.05 unibet ✅

Wiem,że trudno budować optymizm na grze Wisły w tym sezonie. O Wiśle i jej mankamentach było napisane już tyle,że nie chce mi się tego wszystkiego powtarzać. Ten zespół dogra stracony sezon i pewnie będzie wymieniony. Więc dlaczego w takim razie uważam ,że Wisła wygra z Widzewem. Swój optymizm opieram na grze Wisły z Legią, gdzie grała na prawdę fają piłkę i gdyby nie sędziowie to tego meczu by nie przegrała. Ktoś może powiedzieć, że budowanie optymizmu na przykładzie jednego meczu jest przegięciem. Tylko ,że Wisła takich momentów miała parę ......np w pierwszym meczu ze Śląskiem, gdzie w drugiej połowie zdominowali Śląsk. Czy w meczu z Jagiellonią gdzie przegrywali 0-2 i potrafili doprowadzić do remisu. Liczę też na ambicję tych grajków. Będą grali u siebie i nie wyobrażam sobie żeby mieli odwagę człapać przed własną publicznością. Więc gdzie jak nie u siebie i z kim jak nie z Widzewem....który na wyjazdach nic specjalnego nie pokazuje. Ja po takim kursie spróbuje.

Do kadry wraca Arkadiusz Głowacki i Patryk Małecki. Być może do gry wróci też Cwetan Genkow. Natomiast kontuzjowanego Sergeia Pareiko w bramce zastąpi jeden z dwóch nieopierzonych golkiperów: Michał Miśkiewicz lub Gerard Bieszczad. Do gry nie nadają się jeszcze Marko Jovanović i Kew Jaliens. źródło Sportowe Fakty


Przewidywane składy:

Wisła: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Chavez, Bunoza - Wilk, Sobolewski - Kosowski, Garguła, Małecki - Boguski.


Widzew: Mielcarz - Płotka, Phibel, Gavrić, Bartkowski - Kaczmarek, Nowak, Okachi, Dudek, Pawłowski - Mariusz Stępiński.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pogoń Szczecin – Korona Kielce ✅
Portowcy muszą w końcu zacząć zdobywać punkty, bowiem widmo spadku zbliża się do nich coraz bardziej. Ich przewaga nad 15 Podbeskidziem stopniała do zaledwie czterech punktów, a zważywszy na formę jaką prezentują obie drużyny sytuacja Pogoni wydaje się być nie do pozazdroszczenia. Kielczanie sezon mają już praktycznie z głowy. Spadek im nie grozi a o pucharach mogą już też raczej pomarzyć. Złocisto-Krwiści do Szczecina wybiorą się mocno osłabieni. Zabraknie filaru defensywy – Pavola Stano , Krzysztofa Kiercza oraz pauzującego za żółte kartki Vlastimira Jovanovicia. Na urazy narzekają także Paweł Golański oraz Tomasz Lisowski. Podsumowując obrona Korony w jutrzejszym meczu może wyglądać mocno eksperymentalna. W Pogoni osłabień brak a do dyspozycji trenera będzie już Akahoshi oraz Hricko. Patrząc na braki po stronie gości oraz perspektywie wyjazdu Pogoni do Bielska czy Wrocławia gram w kierunku gospodarzy , którzy muszą za wszelką cenę zdobyć punkty.
Mój typ: 1 DNB @ 1,72 bet365 ✅
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Pogoń Szczecin – Korona Kielce

typ: 2
Kurs 3.00

Pogoń od początku rundy rewanżowej gra tragicznie. Jest jedyną drużyną dzięki której o utrzymaniu może marzyć Podbeskidzie. Sytuacja jest więc prosta: szczecinianie muszą wygrać z Koroną, bo w innym przypadku zrobi im się naprawdę ciepło. Korona wiosną gra naprawdę nieźle, co prawda na wyjazdach dwa mecze przegrała (z Lechią i Zagłębiem), ale w obu z nich kielczanie mieli po prostu sporo pecha.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Pogon dnb 1,85 sbobet

Pogon ostatni dwa match zagrali dobrze ze Widzew mieli duzo przewaga ale nie potrafili kosistowac situaczie brankowe u Wawa bardzo mi podobali jak zagrali a jezeli nie dawali dwa rzut karni niewiem czy Legia wygrali ten match,Bielsko Biala teraz maion blizej a Pogon od dawno nie wygrac ale dla mnie dzis maion wielka okasja bo Korona na wiazdi grac tragiczni (wize kazdego match extraklasa od 7 lata) i to nie jest ten sama druzyna jak sezonu temu przegrali duzi match i jezeli nie szeli Korzyma niema kto szelic,Pogon dla mnie dzis masz wiensej motiwacia bo potrebne 3 puntki a Korona po wygrana ostatni minuti ze Gornik jest spokojna na tabela,napewno graion dla wygrac ale dla mnie ten sezonu na wiazdi graion bardzo tracigzni.

Wisla -0,25 1,90 sbobet

Wisla u cebie przegrali ostatni dwa match ze Piast i Legia (puchar nie licze) ale nie powinni Piast dwa ras szelali i dwa bramek a Wisla marinowac po 1-0 1 polowa kilka situaczie ze Legia 1 bramek to bylo skandal a tak samo mieli szanz na 2-2,Widzew ze Piast nie mi podobali u Pogonia tez nie mi podobali i jezeli dzis Wislaci walczon zagasowani na wygrana dla mnie bedo wygrac.Pamieta kto sezonu temu na ten match Wisla bylo -0,75 a teraz -0,25 wiem kto mieli Melikson ale rzesta druzyna byla ten co teraz a Widzew sezonu temu byli lepszi od ten sezonu
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Górnik Zabrze-Ruch Chorzów 28.04.2013 17:00
under 2,5 1,8 pinnacle ✅

Kolejna bardzo ciekawa kolejka w której będziemy mieli kilka bardzo prestiżowych-derbowych spotkań, myślę ze w każdym meczu będą spore emocje- ja skupie sie na derbach śląska.Odwieczna rywalizacja pomiędzy Górnikiem a Ruchem. Zapowiada sie bardzo ciekawie.Tabela i cele o jakie w tym sezonie graja oba kluby sa odmienne, zabrzanie z realnymi szansami na europejskie puchary gonią w tabeli Slask, maja mecz u siebie forma podopiecznych Nawałki jest w tej rundzie bardzo nie równa. Sporo wpadek słabszych meczy przeplatanych niezła gra na wyjazdach.Ruch tylko na 13 miejscu w tabeli, ale raczej pewny utrzymania- bezpieczny, gra tagze nie równo, podtrawi przegrać bez walki w kiepski stylu z Podbeskidziem, zęby powalczyć zagrać dobry mecz w Lubinie -oba spotkania pucharowe z Legia.Niebiescy notują ostatnio dobra serie, odblokował sie Jankowski graja dobrze na wyjazdach. Myślę ze jak to w spotkaniach derbowych zobaczymy sporo walki może nawet agresji nikt nikomu nie będzie chciał odpuścić, będzie sporo taktyki uważnej gry -zdecydowanie nikt nie zaryzykuje od początku otwartej ofensywnej gry. Obie drużyny będą liczyły na kontry i błędy rywali za miedzy.Jak dla mnie zobaczymy slaby pilkarsko mecz, w którym padnie mało bramek- mój typ to under 2,5 po niezłym kursie.Jak dla mnie oba kluby maja porównywalną kadrę- bardzo doświadczonych trenerów, ogranych w tak prestiżowych spotkaniach. Mobilizacje ze strony kibiców, a wiec taktyka będzie kluczowa mecz na remis z lekkim wskazanie na Ruch jak dla mnie.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Wisła - Widzew
Jeszcze nie tak dawno byłboby to łatwe 3 punkty dla krakowian, dzisiaj można powiedzieć spotkanie dwóch drużyn prezentujących na chwilę obecną ten sam poziom. Wisła gdzieś tam się ciuła i przeciska, Widzew też delikatnie człapie po tej tabeli. Co mają obie drużyny do zgarnięcia ? Nic! Żadnej już nie grozi spadek ani awans i tak jak kolega wyżej wspomniał chcą już dograć ten sezon do końca. Ot, typowe spotkanie o czapkę gruszek. Z ubiegłej rundy można miło wspomnieć ten mecz, bowiem Boguski rozegrał chyba lepszy o ile nie najlepszy mecz w tym sezonie. Swoją drogą... ma ktoś inne mecze z udziałem tego bohatera w którym wpisał się z lepszej strony ? Biała Gwiazda dała ciała po całej linii i szukać ratunku i wyjść z twarzą jest właśnie wygrywanie u siebie na pocieszenie własnej publicznośći. Sporo absencji w drużynie jest i jeśli Kulawik znowu postawi na starszych zawodników może znowu być to spotkanie bez polotu. Uważam gdy już pozycja jest spokojna, warto na boisko wpuścić młodych, gniewnych, niech uczą się gry od pierwszych minut, niech ich jest coraz więcej na boisku i ogrywają się z sobą właśnie w takich meczach. Nie można przecież cały sezon polegać na zawodnikach ze średnią wieku 35lat, owszem doświadczenie się przydaje, ale na pewno cały ciężar gry ma na nich nie spadać. A młodzi napewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i uważam że mają większą wole walki niż starsi koledzy którzy grają bo muszą... Co dobrego widzę w grze Łodzian ? To, że wygrali w tym sezonie 2 mecze wyjazdowe. Nic więcej, a obstawiam bo kurs z dwójką na przedzie działa na mnie kusząco....
Wisła Kraków - Widzew Łodź - 1 - 2,05
WilliamHill
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Wisła - Widzew
Odradzałbym stawianie większych pieniędzy w tym meczu. Jeżeli już miałbym grać 1x2 to pewnie Wisłę, ale.. no właśnie należy pamiętaj o słowach Kamila Kosowskiego, który po meczu ze Śląskiem powiedział iż brakuje w zespole motywacji i mecze przegrywają już w szatni. Do tego wszystkiego dochodzą problemy finansowe Wisły - w tygodniu było głośno o tym iż Cupiał po raz kolejny myśli o odejściu. Prezes Wisły Jacek Bednarz przed kamerami mówił iż Telefonika ma problemy finansowe i w przyszłym sezonie pieniędzy nie będzie, dużo zawodników odejdzie. Zwycięstwo Wisły widzę jedynie przez pryzmat kibiców, iż dla nich powalczą w dzisiejszym meczu. Ktoś pisał iż powinna grać ambitna gniewna młodzież Wisły z tym, że takiej w Wiśle nie ma - wystarczy spojrzeć na wyniki w Młodej Ekstraklasie gdzie mają przedostatnie miejsce. Łatwo nie będzie - Widzew też ma swoje problemy ale Widzew gra ambitnie. Dużo młodych zawodników, którzy myślą o transferze do większych klubów poprzez dobrą grę. Zadanie dla Wisły to wyłączyć z gry Kaczmarka który moim zdaniem robi całą grę Widzewa. Obsada w bramce Wisły na dziś, to ktoś z dwójki - Gerard Bieszczad, Michał Miśkiewicz, widziałem ich kilka razy w akcji i nie zdziwię się jeżeli bramki zapiszemy na ich konto.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Portowcy na wiosnę spisują się fatalnie, od początku wznowienia rozgrywek nie potrafią wygrać meczu i co gorsza dzięki dobrze grającemu Podbeskidziu Bielsko-Biała podopieczni Dariusza Wdowczyka niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej (aktualnie przewaga nad 15 zespołem w tabeli to już tylko 4 punkty, a przecież wydawało się, że spadkowiczów poznaliśmy już jesienią). Pogoń więc musi zacząć wygrywać i według wielu starcie przeciwko Koronie Kielce jest do tego idealnym momentem ponieważ rywal od niemal roku nie potrafi wygrać swoje spotkania wyjazdowego.
Patrząc na Pogoń to trzeba przyznać, że ekipa ma ostatnio trochę pecha, bo już 2 kolejki temu była bliska wygrania z Widzewem, tam jednak Łodzianki rzucili się do odrabiania strat i ostatecznie zremisowali 1:1 (choć gdyby sędzia dopatrzył się faulu na Dudku mogliby też to spotkanie wygrać), podobna sytuacja miała miejsce w Warszawie z Legią, Pogoń wychodzi na prowadzenia, ma nawet swoje szansę na podwyższenie wyniku jednak później następuje strata bramek i zespół Wdowczyka z Warszawy wraca z niczym. Dlatego dziś muszą Portowcy być skoncentrowani przez pełne 90 minut jeżeli chcą wygrać i nie mogą sobie pozwolić na błędy.
Zespół Leszka Ojrzyńskiego utrzymania w lidze może być już raczej pewny (puchary mimo małej straty też raczej tej ekipie nie grożą), dziś Korona jednak przyjedzie do Szczecina osłabiona brakiem wy-kartkowanych w ostatnim meczu ligowym Vlastimira Jovanovića i Pavola Stano, natomiast pod znakiem zapytania stoją występy Pawła Golańskiego i Tomasza Lisowskiego. Trener Wdowczyk natomiast ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników.
Warto również wspomnieć, o tym, że Korona nie tylko przez niemal rok nie wygrała na wyjeździe, ale także obok GKSu Bełchatów ma najgorszy bilans meczów wyjazdowych 4 remisy i 7 porażek. Ponadto Koronie nigdy dotąd nie udało się wygrać przy Twardowskiego. Mimo więc, słabszego okresu w Pogoni i jej niemocy to właśnie w ekipie Portowców należy upatrywać dziś faworyta spotkania. Jeśli bowiem dziś Pogoń nie będzie potrafiła wykorzystać atutu własnego boiska oraz tego że rywal nie dość, że osłabiony to jeszcze nie lubiący grać na wyjazdach to naprawdę zrobi się bardzo gorąco w Szczecinie, bo Podbeskidzie będzie coraz bardziej się zbliżać w tabeli do Pogoni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 0

darby1

Użytkownik
Wisła-Widzew
Typ-Wisła
kurs 2.00 Bwin
Po takim kursie,aż grzech nie skorzystac.Z kim jak z kim ale z Widzewem i do tego u siebie Wisła musi wygrac. Liczę tu szczególnie na Sarkiego,który w meczach z Legią i Jagielonią pokazał,że ma spore możliwości by byc liderem Krakowian. Wisła gra ostatnio coraz lepiej i nie powinna miec problemu ze zdobyciem 3 pkt ze słabo grającym na wiosnę Widzewem.
Pogoń-Korona
Typ-1X
kurs 1.42 Bwin
Długo zastanawiałem się nad zagraniem na przełamanie na zwycięstwo gospodarzy,ale po tym co zobaczyłem na meczu z Widzewem skłania mnie do zagrania tego meczu z podpórką. Pogoń ma zaledwie 4 pkt nad przedostatnim Podbeskidziem i musi zacząc zdobywac punkty. Dzisiaj ma ku temu doskonałą okazję,ponieważ Korona na wyjazdach jest cieniem tak dobrze grającej i walczącej jak u siebie drużyny. Liczę na przełamanie Pogoni.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa– 26.04.2013. godz. 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Korona Kielce - wynik 2:1 ✅
Typ: over 2 azjan
Kurs: 1.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Rywalizacja w 24. kolejce T-Mobile Ekstraklasy rozpocznie się na stadionie w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń podejmować będzie Koronę Kielce.
Jest to spotkanie z gatunku na przełamanie. Pogoń, mają za sobą fatalny start rundy. W ośmiu dotychczasowych spotkaniach Portowcy zdobyli zaledwie dwa punkty. Nie wygrali żadnego meczu, dwa zremisowali i sześć przegrali. Sprawiło to że spadli na ostatnią bezpieczną pozycję czternasta, mając tylko cztery punkty nad Podbeskidziem. W Szczecinie jak na razie wgrali cztery spotkania, dwa zremisowali i doznali czterech porażek, bramki 11:14. Korona też będzie grała o przełamanie ale będzie to gra o przełamanie wyjazdowe bo w tym sezonie jeszcze takiego spotkania nie wygrali. Mimo to dzięki świetnym rezultatom u siebie zajmują dziewiątą lokatę i do czwartego Górnika tracą zaledwie cztery oczka. Tak jak wspomniałem na wyjazdach grają najgorzej w lidze, bilans 0-4-7, bramki 6:19.
W poprzednich dwóch kolejkach Pogoń prowadziła, ale nie potrafiła utrzymać korzystnego wyniku do końca. Remis z Widzewem u siebie 1:1 prowadzenie objęli po bramce z karnego. W ostatniej kolejce prowadzili do przerwy 0:1 z liderem w Warszawie i było to pierwsze trafienie wiosną z akcji ale druga połowa to trzy bramki już Legi i tym samym przegrana gości. Korona w ostatnich pięciu spotkaniach przegrała tylko raz i to oczywiście na wyjeździe z Zagłębiem 2:1. W ostatniej kolejce pokonali podopiecznych Nawałki 1:0.
Co do sytuacji kadrowych obu ekip. Ekipa Pogoni przystąpią do tej rywalizacji bez obrońcy Kiercza którego kontuzja wykluczyła już do końca sezonu, po za tym większych osłabieć nie ma. Dobrą informacją jest to że do gry gotowi są już Peter Hricko i Akahoski. Znacznie większe problemy ma ekipa gości. Wiadomo, że w Szczecinie nie zagra Vlastimir Jovanović – pauza za kartki. Zabraknie lidera defensywy Satno która ma złamany nos. Nie wiadomo, czy zagrają Paweł Golański i Tomasz Lisowski, a więc kolejni podstawowi defensorzy. Wypowiedź trenera” „Jest problem. Do tego nie jestem zwolennikiem klonowania. Zresztą nie starczyłoby czasu. Sytuacja może nas zmusić do tego, że zagrają chłopaki, którzy do tej pory nie wystąpili nawet minuty, jak Mateusz Bodzioch i Kamil Sylwestrzak – powiedział Ojrzyński.”
Na jesień Korona wygrała w Kielcach 2:1. Krótko podsumowując obie będą dożyły do przełamania tym samym remis nie za bardzo wchodzi w rachubę. Patrząc na formę faworytem goście, ale Pogoń wygląda ostatnio nieźle. Do tego problemy w defensywie gości. Jak dla mnie dwie bramki tutaj wpadną.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Jak nie dziś to kiedy? Jak nie z Koroną to z kim?
Portowcy potrzebują punktów gdyż widmo spadku, które było jeszcze kilka kolejek temu tak odległe - teraz zbliża się coraz bardziej. W ostatnich meczach wreszcie można było zobaczyć progres w ich grze. Trener Wdowczyk pomalutku układa wszystkie klocki i widać, że z meczu na mecz to lepiej wygląda. Mecz z Widzewem powinni rozstrzygnąć na swoją korzyść, ale niestety dwie wymuszone zmiany w krótkim odstępie czasu zaburzyły grę i Widzew wykorzystał to bezbłędnie. Na Legii widzieliśmy nową taktykę 5-4-1/3-4-3 (zależy w jakiej fazie), która wygląda całkiem dobrze. Na bokach uniwersalni zawodnicy, którzy potrafią grać i w obronie i w ataku (Pietruszka i Frączczak), zagęszczony środek i wchodzący w linie ataku Kolendowicz i Murayama. Ma to sens i w Warszawie przez długie momenty dobrze to funkcjonowało. Dziś ustawienie ma być takie same, ale zawodnicy jeszcze bardzie ofensywni (Edi z Gollę w środku polu). Taki ruch wskazuje wyraźnie, że w tym spotkaniu Pogoń interesują tylko i wyłącznie 3 punkty.
Korona natomiast już ma zapewniony spokój. Nic im nie grozi, ani puchary, ani spadek, więc mogą spokojnie pokopać do końca rozgrywek. Dziś kilku kluczowych grajków nie zagra - Jovanovic i Stano, do tego kłopoty Golańskiego, Lisowskiego, Stąporskiego. Nie wygląda to zbyt dobrze. Podróż daleka, a wyjazdy dla Kielczan w tym sezonie bolesne.

Podsumowując, trzeba dziś kierować się w kierunku gospodarzy i liczyć na ofensywną grą z obu stron.

Prognozowany skład:
Pernis - Pietruszka, Hernani, Dąbrowski, Noll, Frączczak - Kolendowicz, Ława, Edi, Murayama - Djousse.

Pogoń #2.46 ✅✅✅
Pogoń dnb #1.72 ✅✅✅
Pogoń over 1.0 #1.65 ✅✅✅
over 2.0 #1.70 ✅✅✅
marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
Wisła - Widzew
Zadanie dla Wisły to wyłączyć z gry Kaczmarka który moim zdaniem robi całą grę Widzewa.
Nie masz żadnego pojęcia o tym kto robi całą grę w Widzewie, jak to przeczytałem to myśle że żadnego meczu nie widziałeś co ten zawodnik gra.. radzę obejrzeć najbliższy mecz i dopieor stwierdzić kto w Widzewie robi grę, bo mimo wszystko jest tam 2-3 zawodników którym można to przyznać. Jako kibic Widzewa to Kaczmarka widziałbym jedynie co w Młodej Ekstraklasie bo swoją grą tylko na to zasługuje.. dziękuje
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Nie masz żadnego pojęcia o tym kto robi całą grę w Widzewie, jak to przeczytałem to myśle że żadnego meczu nie widziałeś co ten zawodnik gra.. radzę obejrzeć najbliższy mecz i dopieor stwierdzić kto w Widzewie robi grę, bo mimo wszystko jest tam 2-3 zawodników którym można to przyznać. Jako kibic Widzewa to Kaczmarka widziałbym jedynie co w Młodej Ekstraklasie bo swoją grą tylko na to zasługuje.. dziękuje
To ja Ci również poradzę sprawdzić moje bety odnośnie polskiej ligi a dopiero później komentować czy mam pojęcie. Czekam na podanie przez Ciebie tych 3 bardziej wartościowych zawodników od Kaczmarka, który nie tylko strzela bramki i asystuje, ale również ciągnie grę do przodu jeżeli chodzi o kontrataki i atak pozycyjny. Dodam, że w zeszłym sezonie wybrany jako najlepszy skrzydłowy ligi po Nakoulmie i Zieńczuku.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, T-Mobile Ekstraklasa, 26.04 18:00
Pogon Szczecin - Korona Kielce
typ: 1
2,3
ComeOn
Analiza
Dzis spotkanie 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Pogon Szczecin podejmie na wlasnym stadionie Korone Kielce. Portowcy bardzo niebezpiecznie zblizaja sie do strefy spadkowej. W tej chwili od sciagajacego Podbeskidzie dzieli ich zaledwie cztery punkty. Wszystko to przez fatalna serie czterech porazek w pieciu ostatnich spotkaniach. Do Szczecina naplywaja jednak pozytywne informacje. Miasto zwiekszylo dotacje na klub, nastroje w druzynie powinny byc wiec dobre, a i motywacji dzis na pewno nie powinno zabraknac. Pogon ma o co walczyc. Korona natomiast zajmuje miejsce w srodku ligowej stawki. Kielczanie praktycznie w tym sezonie mogliby zakonczyc juz rozgrywki, bo tylko niesamowity kataklizm moze sprawic ze ta druzyna pozegna sie z Ekstraklasa, badz awansuje na miejsce premiowane gra w europejskich pucharach. Dzis zaangazowanie i motywacja w druzynie powinny byc wiec zdecydowanie po stronie gospodarzy i uwazam, ze to moze zawazyc na dzisiejszym rezultacie spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Korona natomiast zajmuje miejsce w srodku ligowej stawki. Kielczanie praktycznie w tym sezonie mogliby zakonczyc juz rozgrywki, bo tylko niesamowity kataklizm moze sprawic ze ta druzyna pozegna sie z Ekstraklasa, badz awansuje na miejsce premiowane gra w europejskich pucharach
większych głupot nie mogłeś napisać...Legia i Śląsk grają w finale PP a nie sądzę by któraś z tych drużyn nie zdobyła miejsca 1-3, więc 4 miejsce jak rok temu da nam grę w pucharach.
Między 4 a 9 lokatą Kielczan jest tylko 4 punkty różnicy, spotkań natomiast jeszcze kilka jest więc każdy ma szansę na awans, ja bym nie skreślał tak Korony, bo oni nigdy nie odpuszczają, wiem bo tylko im kibicuję i w tym meczu widzę BTS za 2.10 ????
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
większych głupot nie mogłeś napisać...Legia i Śląsk grają w finale PP a nie sądzę by któraś z tych drużyn nie zdobyła miejsca 1-3, więc 4 miejsce jak rok temu da nam grę w pucharach.
Między 4 a 9 lokatą Kielczan jest tylko 4 punkty różnicy, spotkań natomiast jeszcze kilka jest więc każdy ma szansę na awans, ja bym nie skreślał tak Korony, bo oni nigdy nie odpuszczają, wiem bo tylko im kibicuję i w tym meczu widzę BTS za 2.10 ????
Korona ten sezonu na wiazdi grac katastroficzne dzis maion dwa wasnie oslabenia obronca Stano i Jovanovic,Lisowski i Golanski nie jest pewnym czy bedo grali bo mieli problemi nie wierze kto Korzyma potrafic sam wygrac ten match bo rzsesta pilkarzi to nie potrafion nawet szeli ani Janota ani ten Staphorski kto dla mnie nie cie nadaje na extraklasa
 
G 4

gkp338

Użytkownik
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów +0,75 1,775 bet365✅

W starciu dwóch drużyn w których panuje niezaciekawa atmosfera zagram w stronę gości. Klub z Bełchatowa mimo iż jest na ostatnim miejscu nie gra źle na wiosnę. Ostatnio zagrał niezłe spotkanie z Podbeskidziem gdzie po pierwszej połowie powinnien wygrywać już 3-0 i by było po zawodach, a tak tylko zremisowali.
W drużynie gospodarzy wiemy jaka panuje atmosfera, ostatnie wyniki nie powalają na kolana, obrona mimo że graja 5 z tylu to i tak w każdym meczu tracą przynajmniej jedną bramke w meczu. Poprzednie wyniki 5 przegranych 1 remis i az 13 straconych bramek. Do tego na trybunach ma być tylko 999 kibiców z powodu braku pieniedzy do wynajecia ochrony na to spotkanie.
Czarnym Koszulom na ten moment poważnie grozi brak przyznania licencji na grę w przyszłorocznych rozgrywkach, a to oznacza, że mała furtka otwiera się nawet przed Bełchatowem. W końcu zespół Kieresia traci tylko do Podbeskidzia pięć punktów, a piętnaste miejsce (teoretycznie) może zapewnić utrzymanie.
Liczę przynajmniej na remis lub wygrana przyjezdnych.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Nie rozumiem czemu zagrac Pernisa ciagle nie pewnim jest branka Korona jego blad,to dobrze kto szeli dwa bramek obronca Hernani bo inni nie potrafion szelac ale tylko marinowac :grin:
 
K 31

krist0

Użytkownik
Do tego na trybunach ma być tylko 999 kibiców z powodu braku pieniedzy do wynajecia ochrony na to spotkanie.
Jednak nie będzie ograniczonej liczby kibiców, wiadomość z oficjalnej strony Polonii ksppolonia.pl:
Informujemy, że podczas zaplanowanego na najbliższą sobotę (27 kwietnia) meczu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Polonią a GKS-em Bełchatów nie będą obowiązywały jakiekolwiek ograniczenia dotyczące liczby widzów zasiadających na stadionie.
Co nie oznacza, że kłopoty finansowe Polonii nie wpłyną na mecz. Wiadomość z jednego z fanpage&#39;ów fb związanych z Polonią:
Pan Prezes król postanowił zmienic procedury przygotowania druzyny do meczu i odwołał zgrupowanie przedmeczowe.Ma racje. po co pilkarze mają odpoczywać w hotelu.. w związku z tym druzyna która wlasnie wrocila z treningu udała się do (domów).
Jednym słowem, atmosfera w zespole jest naprawdę fatalna, piłkarze już raczej nie wierzą, że odzyskają swoje pieniądze. W ostatnich 6 meczach Polonia ugrała tylko 1 punkt, przy 6pkt Bełchatowa. Ponadto, kłopoty licencyjne Polonii mogą sprawić, że tylko 1 zespół spadnie z Ekstraklasy, co by oznaczało, że GKSowi do utrzymania brakuje nie 9, a jedynie 5pkt. W związku z tym, polecam zagrać coś w stronę Bełchatowa, np.:
Bełchatów+1 (handicap azjatycki) 1,50 Bet365

Co ciekawe, Polonia w ostatnich 4 meczach (3 przegrane, 1 remis) strzeliła aż 6 bramek, wciąż gra w jej ofensywie kilku klasowych piłkarzy (Wszołek, Piątek, Gołębiewski), ale w piłce trzeba więcej strzelać, niż stracić, a Przyrowski swoimi niepowtarzalnymi wykopami dba, żeby przeciwnicy mieli przynajmniej kilka setek... W związku z tym jeszcze lepszym typem niż poprzedni jest według mnie:
Polonia-Bełchatów BTS 2,00 Bet365

a za małą stawkę spróbuję:
GKS Belchatow To Win + Total Over 2.5 9,50 Marathonbet

P.S. Nie mogę nigdzie znaleźć możliwości obstawienia, kto będzie miał więcej rzutów rożnych. Na Bet365 jest tylko under/over sumy rożnych. Jakby gdzieś się pojawiła taka opcja, bardzo proszę o informację na priv.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom