>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 26.04 - 29.04.2013

Status
Zamknięty.
stiff100 12

stiff100

Użytkownik
To ja Ci również poradzę sprawdzić moje bety odnośnie polskiej ligi a dopiero później komentować czy mam pojęcie. Czekam na podanie przez Ciebie tych 3 bardziej wartościowych zawodników od Kaczmarka, który nie tylko strzela bramki i asystuje, ale również ciągnie grę do przodu jeżeli chodzi o kontrataki i atak pozycyjny. Dodam, że w zeszłym sezonie wybrany jako najlepszy skrzydłowy ligi po Nakoulmie i Zieńczuku.
Po pierwsze Twoje bety mnie nie interesują bo nie mają żadnego znaczenia w tym jak gra Kaczmarek.. tak samo jak to że był obok Zieńczuka (który obecnie dno) był wybrany jako wartościowy zawodnik w poprzednim sezonie.. nie będę zajmował się rozpisywał się na temat tego piłkarza bo na to nie zasługuje, jeśli masz możliwość to sobie popaprz jak gra i co wnosi do zespołu. Kaczmarek gra bo nie ma kto inny grać, Alex czy Rybicki? Widzew to w tej rundzie przede wszystkim Phibel i jego długa piłka do Pawłowskiego to taktyka na kontrę i indywidualne umiejętności tych zawodników, do tego dochodzi Broź i Abbes w obronie i dośwadczenie Mielcarza, który nie raz ratował Widzew i mądre przytrzymanie piłki przed Dudka..
dziękuje już się wystarczająco wypowiedziałem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Po pierwsze Twoje bety mnie nie interesują bo nie mają żadnego znaczenia w tym jak gra Kaczmarek.. tak samo jak to że był obok Zieńczuka (który obecnie dno) był wybrany jako wartościowy zawodnik w poprzednim sezonie.. nie będę zajmował się rozpisywał się na temat tego piłkarza bo na to nie zasługuje, jeśli masz możliwość to sobie popaprz jak gra i co wnosi do zespołu. Kaczmarek gra bo nie ma kto inny grać, Alex czy Rybicki? Widzew to w tej rundzie przede wszystkim Phibel i jego długa piłka do Pawłowskiego to taktyka na kontrę i indywidualne umiejętności tych zawodników, do tego dochodzi Broź i Abbes w obronie i dośwadczenie Mielcarza, który nie raz ratował Widzew i mądre przytrzymanie piłki przed Dudka..
dziękuje już się wystarczająco wypowiedziałem..

To Wisła żeby nie przegrać miała zatrzymać obrońców Abbesa, Phibela i Mielcarza, a Broź siedzący na trybunach był największym zagrożeniem. Nic tylko pogratulować :] Jeżeli uważasz że Widzew gra właśnie akcje - długa piłka Phibela do Pawłowskiego to chyba jesteś na innym meczu. A wspomniany pan Kaczmarek robi największe zamieszanie w obronie Wisły.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Pogon dnb 1,85 sbobet

Pogon ostatni dwa match zagrali dobrze ze Widzew mieli duzo przewaga ale nie potrafili kosistowac situaczie brankowe u Wawa bardzo mi podobali jak zagrali a jezeli nie dawali dwa rzut karni niewiem czy Legia wygrali ten match,Bielsko Biala teraz maion blizej a Pogon od dawno nie wygrac ale dla mnie dzis maion wielka okasja bo Korona na wiazdi grac tragiczni (wize kazdego match extraklasa od 7 lata) i to nie jest ten sama druzyna jak sezonu temu przegrali duzi match i jezeli nie szeli Korzyma niema kto szelic,Pogon dla mnie dzis masz wiensej motiwacia bo potrebne 3 puntki a Korona po wygrana ostatni minuti ze Gornik jest spokojna na tabela,napewno graion dla wygrac ale dla mnie ten sezonu na wiazdi graion bardzo tracigzni.

Wisla -0,25 1,90 sbobet

Wisla u cebie przegrali ostatni dwa match ze Piast i Legia (puchar nie licze) ale nie powinni Piast dwa ras szelali i dwa bramek a Wisla marinowac po 1-0 1 polowa kilka situaczie ze Legia 1 bramek to bylo skandal a tak samo mieli szanz na 2-2,Widzew ze Piast nie mi podobali u Pogonia tez nie mi podobali i jezeli dzis Wislaci walczon zagasowani na wygrana dla mnie bedo wygrac.Pamieta kto sezonu temu na ten match Wisla bylo -0,75 a teraz -0,25 wiem kto mieli Melikson ale rzesta druzyna byla ten co teraz a Widzew sezonu temu byli lepszi od ten sezonu
U Pogonia nawet na 0-1 byuem pewnym kto bedo wygrac Korona za bardzo oslabenia,u Krakowia bardzo slabi match czeba dzienkowac Gavric dla branka Malecki ale potem po czerwona troche cierpiauem ale u konczu wygrali ale match vogule bardzo slabo wislacy za wolno tempo graion to dobrze kto mlodi widzew nie wikosistowali kilka situacje brankowe co mieli
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Piast - Legia typ: 2 @ 1,91 Williamhill ⛔
Gol Ljuboji, dupa boli
http://www.iv.pl/images/05230985698429360655.jpg ;)
Legia walczy o mistrza i nie sądzę, że w Gliwicach straci punkty. Za plecami Lecha i Legii walka o pudło, chociaż czy ten wyścig ślimaków można uznać za walkę? Piast ma teoretycznie szanse na 3 czy 4 miejsce i grę w pucharach, ale uważam, że ich ewentualna przygoda w Europie zakończyłaby się sromotną klęską. Wojskowi pomęczyli ostatnio z Pogonią, która powoli zaczyna ogarniać grę. Świetnie gra Dwaliszwili, który dla mnie jest obecnie największą gwiazdą ligi. Silny, dobry technicznie grajek ciągnie ostatnio grę Legii, nie boi się indywidualnych pojedynków, w których często miażdży swoich rywali. Piast Legię w lidze zatrzymał tylko raz, jednak tym razem nie powtórzy tej sztuki. Ostatnio w Gliwicach pewnie wygrał Lech i sądzę, że Legia wykręci tam podobny wynik.
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Ktoś się orientuje jakim składem może jutro wyjść Legia? Ktoś wypada ze składu?


Pełna kadra Legii Warszawa na mecz z Piastem Gliwice:

Bramkarze:Dusan Kuciak, Wojciech Skaba
Obrońcy:Inaki Astiz, Bartosz Bereszyński, Tomasz Brzyski, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow
Pomocnicy:Dominik Furman, Janusz Gol, Michał Kucharczyk, Daniel Łukasik, Miroslav Radović, Ivica Vrdoljak
Napastnicy:Wladimer Dwaliszwili, Danijel Ljuboja, Marek Saganowski
 
G 1

gavino

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Piast nie jest tym samym zespołem grając u siebie i na wyjeździe, u siebie grają po prostu słabo. Legia natomiast walczy o dublet, Lech jest zbyt blisko by można było remisować mecze takie jak ten... wróżę wysokie zwycięstwo przyjezdnych, ale zachowawczo typuję...
Typ: 2
Kurs: 1,91
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Co do meczu w Gliwicach warto wspomnieć, że w spotkaniu z Legią nie będzie mogło zagrać pięciu zawodników Piasta: Łukasz Krzycki, Mariusz Zganiacz, Jakub Świerczok, Wojciech Lisowski i Damian Zbozień. Lisowski i Zbozień mają w kontraktach zapisy, które uniemożliwiają im występ w meczu z Legią. Krzycki, Zganiacz i Świerczok - kontuzje. 2 jak w masło chyba, jedyne, co mnie powstrzymuje, do fakt, iż kiedyś ta seria Legii musi zostać przerwana
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
polonia vs gks(+1) typ 2
kurs:1.5(pinnacle)
stawka:5/10

analiza
popieram jak najbardziej typ powyzszego uzytkownika krist0 (jakoś tak). gks nie gra w cale tak slabo, jak wskazywal by na to mecz z ruchem. Jeśli spojrzymy na ta ekipe z perspektywy obecnej rundy, to prezentuja sie calkiem przyzwoicie. Prawda jest iz blado wypadaja w ataku, praktycznie poza madejem nie ma tam kto strzelac, mak to nie poziom ekstraklasy, choc wynika to pewnie jeszcze z racji wieku, nowak po licznych kontuzjach jak najbardziej posiada jeszcze instynkt napastnika, ale kondycyjnie blado. Co do poloni serca do gry im nie odmówie, kazdy wie jak, z tego co mnie pamiec nie myli teodorczyk ostatnio zapunktowal, stokowiec jakos ta ekipe stara sie poukladac ale za co go daze szacunkiem to za, iz mentalnie ekipe trzyma w rydzach. Na koniec jeden mega atut który przekona niedowiarków za tym typem. TO ZUBAS, gra wyśmienicie a w każdym meczu zalicza wiele parad(polecam mecz lech gks).
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Lechia Gdansk -0,25 2,05 ibc zagrano kiedy dawali kurs

Lechia od kilka match zagrac dobrze pilka ze wisla powinni wygrac ze jaga powinni wygrac u slask powinni wygrac ale ten duda za duzo marinowac bramek,bieslko jest druzyna kto szeli bramek i napewno dzis bedo zagrac na 3 puntki sezon temu jezeli dobrze pamieta wygrali tutaj ale dzis ja zagaruem lechia bo powinno byc -0,5 a nie -0,25 kursi nie cie robion jak jest tabela ale jak jest forma druzyna u cebie ze korona i belchatow nie mi podobali u chorzowie i gornik wygrali ale ruch jest slabo na obroni i gornik ten dzien vogule nie bylo na murawie a lechia obronca nie jest slaba a bielsko dla mnie jest slaba strona Zajac bo czesto blad robic ten brankarz,dla mnie tutaj Lechia bede wygrac bo od duzo czasu idon blisko ale nie potrafion.

Piast Gliwice - Legia over 2,5 1,87 zagrano rano

Legia NIE ZAGRAM -0,5 bo powinno byc -0,25 a nie -0,5 DLA MNIE LEGIA DZIS NIE WYGRAC dlatego ? bo nie wizauem dobrze ostatni match ze Pogon Koseskiego bez forma nie zagrac Ljuboja bez forma ale dzis zagrac dla mnie Legia robic jak sezon temu ostatnie kolejke trace mistrz :grin:. Piast masz bardzo dobri treiner kto potrafie czytac match ze lechia gdansk on wygrac match na ten dwa zmiane u krakow tez,Piast masz osobe kto szelaion jak Jurado i Robak dla Legia nie zawsze jest swietego janusa kto dostaion bramek a potem bedo wygrac dzis dla na ten match nailepej typ JEST OVER 2,5
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów under 2.5 @ 1.65 unibet✅
Mecz dwóch drużyn,które zawodowo w ostatnim czasie &quot;kopią się po czołach&quot; Bełchatów pewnie jeszcze ma nadzieje,więc nie wyobrażam sobie żeby mieli się odkryć od pierwszych minut meczu. Wbrew pozorom w tym spotkaniu trudno wskazać faworyta. Na papierze niby jest nim Polonia ale czy tak musi być w rzeczywistości to tego już taki pewny nie jestem. Ja osobiście nie spodziewam się otwartego spotkania, Bełchatów typowo underowy zespół, który dużą uwagę skupia na defensywie. Spodziewam się po tym spotkaniu gry głównie w środku pola z małą ilości dobrych sytuacji podbramkowych. Under po kursie 1.65 dla mnie jak najbardziej ok.
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów under 2.5 @ 1.65 unibet
Mecz dwóch drużyn,które zawodowo w ostatnim czasie &quot;kopią się po czołach&quot; Bełchatów pewnie jeszcze ma nadzieje,więc nie wyobrażam sobie żeby mieli się odkryć od pierwszych minut meczu. Wbrew pozorom w tym spotkaniu trudno wskazać faworyta. Na papierze niby jest nim Polonia ale czy tak musi być w rzeczywistości to tego już taki pewny nie jestem. Ja osobiście nie spodziewam się otwartego spotkania, Bełchatów typowo underowy zespół, który dużą uwagę skupia na defensywie. Spodziewam się po tym spotkaniu gry głównie w środku pola z małą ilości dobrych sytuacji podbramkowych. Under po kursie 1.65 dla mnie jak najbardziej ok.
Też spodziewam się dużo walki w środku pola. Bełchatów ma zdecydowanie problemy w formacji ataku, nie ma kto stwarzać sytuacji i strzelać bramek. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Bełchatów musi atakować, remis im nic nie daje. I moim zdaniem zrobi to jak Ruch Chorzów w ostatnim meczu z Polonią, gdzie Niebiescy zamknęli Polonię, wywalczając w 1 połowie ponad 10 rzutów rożnych o ile pamiętam. Tym bardziej, że widać w zawodnikach Polonii coraz mniejsze zaangażowanie. Dużo błędów popełniają zawodnicy z Warszawy w obronie jak również Sebastian na bramce. Bełchatów rozegrał bardzo dobrą 1 połowę z Podbeskidziem, jeżeli dzisiaj zagrają tak przez cały mecz są w stanie wywieść z Warszawy 3 punktów. Jednak po takim kursie ja bym nie grał w stronę underu. Tutaj może paść każdy wynik, tym bardziej że zawodnicy Polonii zapewne bardzo chcą zademonstrować kolejną &quot;cieszynkę&quot; w stronę Prezesa, a GKS żeby wygrać również musi coś strzelić.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Tym bardziej, że widać w zawodnikach Polonii coraz mniejsze zaangażowanie.
To widocznie oglądamy dwie inne Polonie.....nie zauważyłem u nich mniejszego zaangażowania
Jednak po takim kursie ja bym nie grał w stronę underu.
kurs jak na under nie jest taki niski....
Tutaj może paść każdy wynik,
jak w każdym meczu....nic odkrywczego nie napisałeś
kurs na zwycięstwo Bełchatowa nie jest adekwatny do ryzyka.....takie jest moje zdanie.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa

Jak dla mnie jeden z pewniejszych typów na ten dzień Legia przyjeżdża do Gliwic po 3pkt naprawdę nie widzę innej opcji żeby Legia nie wygrała tego spotkania nic dosłownie nic za tym nie przemawia lepszy skład,zgranie no i przede wszystkim ciągła walka o mistrzostwo. Odnośnie składu obu drużyn to Piast w tym spotkaniu wystąpi lekko osłabiony gdyż w meczu nie zobaczymy kontuzjowanych Łukasza Krzyckiego(9/0),Mariusza Zganiacza(17/2),Jakuba Świerczoka(1/0) oraz Wojciecha Lisowskiego(1/0) i Damiana Zbozienia (21/2) którzy zostali wypożyczeni z Legi do Piasta i w umowie mają zapisaną klauzulę że nie mogą zagrać w meczu przeciwko Legii. W drużynie z Warszawy na ten mecz z podstawowej jedenastki nie zobaczymy tylko Jakuba Koseckiego lecz dużym plusem zapewne będzie to że do składu wraca Bartosz Bereszyński który według mnie jest naprawdę mocnym elementem drużyny w obronie gra dobrze a te rajdy na bramkę a&#39;la Piszczek to czyta poezja w dzisiejszym meczu liczę na podobne rajdy z jego strony.Legia przed tym spotkaniem ma passę 6 zwycięstw przez co niektórzy twierdzą że to dużo i dzisiaj mogą przegrać ale nic z tych rzeczy drużyna Legii wie że nie może pozwolić sobie na porażkę gdyż na takie potknięcie tylko czeka Lech który może to wykorzystać i przez co Legia straci tytuł. Reasumując moje krótkie przemyślenia na ten mecz powiem tylko tyle że na pewniaka stawiam większą gotówkę na zwycięstwo Legii.

Mój typ:
Legia win-1.80⛔⛔⛔(mecz jednak nie za ciekawy w wykonaniu Legii)
dodatkowo za mnejszą stawkę
Daniel Ljuboja strzeli - 2.90⛔⛔⛔(bramka była nie wiem czemu sędzia tego nie uznał według mnie strzelona prawidłowo)
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Górnik - Ruch +0,25 2,2 ibc ⛔
Górnik w tej rundzie zawodzi na całej linii nie tylko wynikami, ale i grą u siebie zwłaszcza.
Ruch w ostatnich spotkaniach z małymi wyjątkami prezentuje się dobrze,
kluczowi gracze są w dobrej formie.
Nie wiadomo czy zagra Przybylski, bez niego Górnik straci swoją siłę w środku pola.
Przy remisie 60% więcej, wygrana gości może mieć miejsce jak rok temu.
Dla mnie Niebiescy nie przegrają tego meczu, bo są w świetnej dyspozycji.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Zagłębie-Śląsk. 1 @ 2.50 Unibet✅ 4-0 ????

Jutro o godzinie 14:30 w Lubiniu dojdzie do derbów Dolnego Śląska. Ja w odróżnieniu do kolegi, który pisał w dziale dnia za faworyta uznaję gospodarzy niedzielnej potyczki. Zagłębie jest bardzo niedocenianą drużyną w naszej lidze. A trzeba pamiętać, że u siebie są bardzo mocni. Papadopulos, Pawłowski, Błąd robią w naszej lidze różnice. Trzeba też pamiętać,że nie licząc sezonu mistrzowskiego Śląsk w stolicy Polskiej miedzi zawsze miał pod górkę i zazwyczaj przegrywał. W Lubiniu na mecze ze Sląskiem zawsze jest mobilizacja i piłkarze są podwójnie zbomilizowani. Pamiętajmy też, że dla Sląska ważniejszy mecz jest 4 dni póżniej z Legią w finale Pucharu Polski. Nie sądze,żeby piłkarze Śląska jutro zechcieli &quot;umierać&quot; na boisku za trzy punkty. Reasumując ....po takim kursie nie skorzystać na wygranej Zagłębia było by grzechem. W tym meczu można spodziewać się też overu. Zapowiada się otwarte spotkanie, w którym zobaczymy bramki. Jednak przy takim kursie wybieram typ win Zagłębie.

Ps. Myślałem o 2 maja i napisałem dwa dni później. Poprawiłem. Sorry.
Przepraszam mieszkańców Lubina. Poprawiłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zagłębie vs Śląsk Wrocław @ Over 3.0 @ 2.75 ✅ 4:0
Bet365

Derby. Mecz ważny, dla Zagłębia, mają 29 punktów, 11 miejsce, a tył tabeli się zbliża, trzeba się spiąć.
W Śląsku nie zagra Socha, zatem obrona zapewne Pawelec, Kokoszka, Kowalczyk, Ostrowski. Słaba gra ostatnio stoperów Śląska, kilka błędów w ostatnich meczach goście tracę średnio 2 gole i tak też może być i dzisiaj.
Zagłębie nie osłabione w dzisiejszym meczu. Wraca do 18-tki Banaś i Godal.
Arbitrem spotkania jest T. Musiał, który pozwala na ostrzejszą grę i to się ceni.
Uważam, że mecz będzie otwarty i sporo bramek, nie pokuszę się tutaj o typ na wygraną jednej z ekip , bo ciężko wyrokować.
Trochę cyferek.
Zagłębie u Siebie:
11 spotkań: 6z, 1r, 4p Bramki: 19:13
Śląsk na wyjeździe:
11 spotkań: 3z, 4r, 4p Bramki: 16:15
Jak widać średni ponad 1 gola strzelonego i straconego przez obie ekipy.
Ostatni mecz obu ekip w Lubinie to wygrana Śląska 1:5.
Co do typu przekonuje mnie jeszcze to, że zarówno Śląsk jak i Zagłębie mają dobrych piłkarzy z przodu. Mila , Sobota na Papadopulosa i Pawłowskiego.
A przy słabszej dyspozycji formacji defensywnej zwłaszcza Śląska może się to przełożyć na zdobyte gole.
Jak tylko pojawią się składy podam je tutaj...
  1. Michał Gliwa
  2. Pavel Vidanov
  3. Adam Banaś
  4. Aleksandar Tunczew
  5. Costa Nhamoinesu
  6. Szymon Pawłowski
  7. Robert Jeż
  8. Jiri Bilek
  9. Maciej Małkowski
  10. Arkadiusz Woźniak
  11. Michal Papadopulos


  1. Marian Kelemen
  2. Krzysztof Ostrowski
  3. Marcin Kowalczyk
  4. Adam Kokoszka
  5. Mariusz Pawelec
  6. Przemysław Kaźmierczak
  7. Dalibor Stevanović
  8. Waldemar Sobota
  9. Sebastian Mila
  10. Piotr Ćwielong
  11. Łukasz Gikiewicz
EDIT: Kapitalna gra Zagłębia, Śląsk katastrofa, znowu nie pewna obrona + Kelemen. Jak nie poprawią gry to Legia ich przejedzie w pucharze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Jak tylko znajdę składy podam je tutaj...
  1. Michał Gliwa
  2. Pavel Vidanov
  3. Adam Banaś
  4. Aleksandar Tunczew
  5. Costa Nhamoinesu
  6. Szymon Pawłowski
  7. Robert Jeż
  8. Jiri Bilek
  9. Maciej Małkowski
  10. Arkadiusz Woźniak
  11. Michal Papadopulos


  1. Marian Kelemen
  2. Krzysztof Ostrowski
  3. Marcin Kowalczyk
  4. Adam Kokoszka
  5. Mariusz Pawelec
  6. Przemysław Kaźmierczak
  7. Dalibor Stevanović
  8. Waldemar Sobota
  9. Sebastian Mila
  10. Piotr Ćwielong
  11. Łukasz Gikiewicz



A co do meczu, zgadzam się, ciężko wyrokować wygrana jednej z drużyn. Jeżeli już to bardziej bym się skłaniał ku Śląskowi który moim zdaniem zdominuję dzisiaj linie pomocy - Jeż i Bilek w słabszej dyspozycji, do tego Zagłębie wyjdzie w ofensywnym ustawieniu 4-4-2, wcześniej grali 4-5-1 i tym bardziej przemawia to za tym iż drugą linie opanuje Śląsk. Dużo będzie zależeć od Pawłowskiego-Małkowskiego- Papadopulosa, pamiętajmy jednak że Pawłowski wrócił dopiero tydzień temu i nie zagrał najlepiej, a Małkowski wraca dzisiaj. Różnie z ofensywą Zagłębia może być. Wrocławianie bardziej stabilni jeżeli chodzi o skład, ustawienie i formę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Jagiellonia - Lech 2 @ 2,10 (obstawiaj-w-domu) ✅ 0:1 po zaciętym meczu
Lech w tym sezonie gra wyśmienicie na wyjazdach (11 zwycięstw w 12 meczach, tylko 5 stracownych bramek, jedyna przegrana w Gdańsku), ale dopiero czekają ich te najtrudniejsze spotkania: Wrocław i Warszawa. Jagiellonia dużo remisuje u siebie (6 z 11 meczów).
W 4 ostatnich meczach ligowych w Białymstoku:
2012 2:0
2010 2:0
2009 2:3
2008 0:3
Świetna passa Lecha w roli gościa w tym sezonie to silne oparcie i samo to mogłoby skłaniać do typu na 2. Dokładając do tego ogromną motywację Lecha (możliwość doskoczenia lidera na dystans dwóch punktów) typ na zwycięstwo poznaniaków jest dla mnie oczywisty.
Kusząco wygląda też silniejsze HT/FT Lech/Lech przy kursie ponad 3,0. Jak to niektórzy mawiają w tym typie tkwi wartość ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jagiellonia-Lech under 2.5 @ 1.75 unibet✅


Dzisiaj o godz 18:30 zobaczymy spotkanie zamykające 24 kolejkę naszej rodzimej ligi. Spotkają się ze sobą zajmująca 6 lokatę Jagiellonia z vice-liderem Lechem Poznań. Papierowym faworytem tej potyczki jest na pewno Lech Poznań. Ale czy tak będzie w rzeczywistości to śmiem wątpić. Zespół z Białegostoku u siebie jest bardzo niebezpieczny, nikomu się tam łatwo nie gra. Już w tamtym sezonie Rumak i spółka się o tym przekonali przegrywając 2-0. Zresztą u siebie Lech również przegrał w takim samym stosunku. Jagiellonia grając u siebie bardzo zacieśnia poszczególne formacje, gra dość dużym pressingiem, zostawia mało miejsca na boisku.Lech będzie zmuszony grać w Białymstoku atakiem pozycyjnym, a wiadomo nie od dziś,że nikt w naszej lidze takiej gry nie lubi. A już w szczególności poznaniacy. Dodam,że Jaga w tym sezonie zanotowała tylko 4 porażki i to nie jest przypadek. Jest to zespół, który bardzo często remisuje (12 razy). Czy tak będzie dzisiaj, tego nie wiem. Ale wiem jedno....to nie będzie łatwy mecz dla Lecha. Tak jak wcześniej wspomniałem dzisiaj cofnięta Jagiellonia zmusi Lecha do gry atakiem pozycyjnym, którego poznaniacy nie lubią i nie potrafią grać. Wydaje się, że mecz będzie zacięty i nie koniecznie łatwy dla zespołu Rumaka. Jedna bramka w tym spotkaniu zaważyć może o wygranej jednej z drużyn. Under 2.5 po takim kursie dla mnie ok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom