>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25€ za free

bercik 169

bercik

Użytkownik
Dobrze, że w pore poinformowaliście.
nowy23 przyznaje racje, rowniez latwo doszedlem do 7 levela a na nim przegralem z AA na łapie i 72J na flopie...
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Maja certyfikat Verisign, a byle komu tego nie przyznaja. Nie spotklame sie jeszcze z nie wyplaclana firma z tym certyfikatem. Certyfikat przyznany 30 grudnia takze to musza byc ich poczatki.
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
ale to jest pewne ze nie bedzie tej kasy na koncie po wygranym turze czy sa to tylko przypuszczenia?
Z tego co piszą na tym forum to kazdy kto wygral mial problemy i nie mial kasy na koncie no ale mozesz sprobowac i zobaczymy
 
A 0

adam21

Użytkownik
A jak mi zostalo 7Euro to moge na czyms grac czy juz nie? bo ja sie chce zarejestrowac na SIT&amp;Go E2+0.12 to daje mi ze nie mam niby kasy
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
A jak mi zostalo 7Euro to moge na czyms grac czy juz nie? bo ja sie chce zarejestrowac na SIT&amp;Go E2+0.12 to daje mi ze nie mam niby kasy


zeby miec kase na koncie na stoliki trzeba zagrac we wszystkich 7 turach i zajac miejsce od 1do 3 wtedy dostaniesz ta kase na cash games
 
M 0

mkiller

Użytkownik
mam taki sam problem jak kobi. chcialem zarejestrowac sie do turnieju oznaczonego nazwa step 1 i wyskakuje komunikat, ze nie mam wymaganych srodkow na koncie.
 
Do góry Bottom