>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25 Ł na bingo

Status
Zamknięty.
rybex 3

rybex

Użytkownik
No dobra mam juz z tej kasy bonusowej 17Ł w cash balance, gadam na live chatcie i z tego co mi gadaja to wystarczy ze dobije do 20Ł, wysle dokumenty i bez wplaty mozna wyplacac.
Te całe live chaty to troche bagno raz mowia tak raz siak wiec prosze o potwierdzenie
Edit: juz wyzerowalem, blakcjack sie uparł;)
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Ja też coś tam wygrałem, ale jak chce kupić następne kupony to kaskę zabiera mi z Cash Balance. Czemu nie z Bingo Bonus? Da radę coś z tym zrobić??
 
C 3

cinek

Użytkownik
Kupiłem max biletów i siadł full i jeszcze coś. Mam 31 w real. Moge to wypłacić?

Z tego co piszą na czacie to bez depo można wypłacać:

Marijke: you can withdraw at any time hun
Marijke: you dont have to deposit first

szkoda tylko ze jak sie coś wygra to trzeba grać real kasą dopiero puźniej można grać znowu bonusem, a jeśli zrobimy wypłate bonus przepada...
 
B 202

-bp-

Użytkownik
No wiec wpadło ok 17 funciaków , konto miałem jednak w Euro wiec zleciłem 20.71 do wypłaty ... podesle im zaraz skan dowodu na support i zobaczymy jak sie dalej potoczy sprawa :spokodfhgfh:

Wypłaty
Data
Transakcja Stan Kredyty
11 Lis 2009 25725926 Odwracalne EU € 20.71
Całkowity kredyt EU € 20.71
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Nie ty sam i nie my sami mamy taki problem :} trudno się mówi jest to troche żałosne ale na lc mówią mi że muszę wpisywać zły login... ściemniają coś :-D
 
nas 78

nas

Użytkownik
Nie ty sam i nie my sami mamy taki problem :} trudno się mówi jest to troche żałosne ale na lc mówią mi że muszę wpisywać zły login... ściemniają coś :-D
Również na początku miałem ten problem. Sproboj wpisac ciag losowych liter i cyfr, cos w stylu &quot;cjshw485724&quot; mi to pomogło ????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
a ja sie wlasnie reglem i wszystko ok za 1 razem ????

wyplacil juz ktos ??


z tego co sie zorientowalem na LC to... jak mamy w kasie powyzej 20 w real account to mozna wyplacac, bez depo, skan dowodu lub prawka + rachunek (nie starszy niz 3 miechy) na adres [email protected] i w ciagu 48h wychodzi od nich kasa
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
tez tego sie dowiedzialem na lc

zapytalem jeszcze czy moge zrobic wyplate odrazu po wyslaniu skanow to powiedziala ze mam poczekac az wysla mi odpowiedz ze moje konto jest zweryfikowane. wiec czekam
 
E 0

endrjuuu

Użytkownik
od wczoraj proboje sie zarejestrować i caly czas to samo

Username is already registered, please try an alternative username

Jakim cudem wy sie zarejestrowaliście ?...
wpisuje tam po 100 liter 20 cyfr i nic ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom