>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

25.05.2012 - Nowe warunki użytkowania Skrill

kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Mnie najbardziej interesuje ten fragment: &quot;Zmiany zaczną obowiązywać od dnia 25 Maja 2012 roku, chyba że nie zaakceptujesz ich i powiadomisz nas przed tą datą że życzysz zamknąc swoje konto. W tym przypadku Twoje konto zostanie zamknięte natychmiast i nie zostaną doliczane dodatkowe opłaty.&quot;
Mógłby ktoś sprecyzować a jakie opłaty chodzi?
 
fijnesto 5

fijnesto

Użytkownik
a jak do tych zmian mają się pieniądze przesyłane od buków ?

Kontrole działań niezgodnych z prawem:
Dodany został punkt 7.3 szczegółowo objaśniający możliwość przeprowadzenia przez nas kontroli działań niezgodnych z prawem przed pobraniem przez użytkownika jakichkolwiek środków.
 
mrfrey 0

mrfrey

Użytkownik
Mam nadzieję że nadal będzie można bez przeszkód wypłacać pieniądze z buka i wypłacać kartą...
 
H 3

hugoboss24

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, że od dnia 25.05.2012 roku jeżeli będzie
naliczana opłata za przewalutowanie podczas dokonania danej transacji to
opłata będzie wynosiła 2,49% do hurtowego kursu wymiany walut obcych. Do
dnia 25 Maja opłata za przewalutowanie zostanie 1,99% do hurtowego kursu
wymiany walut obcych. Opłaty za wypłaty/wpłaty środków nie zostaną
zmienione.
To mi odpisali z mb jak zapytalem o co chodzi
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Nie podobają mi się zmiany dotyczące udostępniania danych użytkowników oraz informacji o przeprowadzanych przez nich transakcjach. Chodzi o punkty 5.3 i 5.4.

Punkt 5.3 (Biura ds. informacji kredytowej i przeciwdziałania nadużyciom finansowym) brzmi teraz:

“Po założeniu przez użytkownika konta Skrill (Moneybookers), w odstępach czasu nie dłuższych niż 3 miesiące oraz w dowolnym innym czasie, gdy firma Moneybookers uzna to za niezbędne w celu ochrony interesów finansowych oraz przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i nadużyciom finansowym, firma Moneybookers przekazuje, w ramach swojej normalnej działalności gospodarczej, określone informacje na temat użytkownika i konta Skrill (Moneybookers) użytkownika, historię finansową i informacje o transakcjach finansowych bankom, partnerom zajmującym się ułatwianiem realizacji płatności, podmiotom zajmującym się realizacją transakcji z wykorzystaniem kart kredytowych/debetowych, usługodawcom zajmującym się weryfikacją tożsamości i biurom informacji kredytowej (w tym, między innymi, Schufa Holding AG) w celu identyfikacji i weryfikacji użytkowników i ograniczenia ryzyka nadużyć finansowych i innej działalności przestępczej oraz zarządzania ryzykiem finansowym firmy Moneybookers. Na pisemny wniosek wysłany na adres e-mail określony w części Kontakt poniżej, firma Moneybookers może przekazać użytkownikowi listę współpracujących z nią biur informacji kredytowej. Podczas przeprowadzania kontroli dotyczących identyfikacji i zapobiegania nadużyciom finansowym, właściwe strony mogą przechowywać dokumentację związaną z zapytaniem skierowanym przez firmę Moneybookers wraz z informacjami o użytkowniku i mogą przekazywać te informacje innym agencjom ds. zapobiegania nadużyciom finansowym. Aby dowiedzieć się, jakie informacje o użytkowniku znajdują się w posiadaniu tych firm, użytkownik może zwrócić się do nich z żądaniem dostępu do własnych informacji.”

Punkt 5.4 (Inne przypadki przekazywania informacji) brzmi teraz:

“Firma Moneybookers może również przekazywać dane osobowe użytkowników:
potencjalnym nabywcom spółki Moneybookers lub nabywcom znaczącej liczby akcji w spółce Moneybookers,
policji, innym organom zajmującym się egzekwowaniem prawa, organom regulacyjnym lub sądom w przypadku, gdy firma Moneybookers jest prawnie zobowiązana do ujawnienia lub przekazania danych osobowych użytkownika lub do ochrony praw, własności lub bezpieczeństwa firmy Moneybookers, firm należących do grupy, klientów i innych podmiotów,
stronom trzecim
, w przypadku gdy użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie informacji o produktach i usługach takich stron trzecich, i
stronom trzecim, które jako pierwsze poleciły firmę Moneybookers użytkownikowi i którym firma Moneybookers zobowiązana jest zapłacić prowizję za polecenie. Jeżeli prowizja uzależniona jest od wielkości, liczby lub rodzaju realizowanych transakcji, firma Moneybookers może przekazywać takie informacje stronie trzeciej, nie może jednak bez pisemnej zgody użytkownika przekazywać wszystkich szczegółów poszczególnych transakcji realizowanych przez użytkownika.”
 
mrfrey 0

mrfrey

Użytkownik
Bardzo możliwe że trzeba będzie przejść na fortunę, i grać z tym ku****kim podatkiem... A jak wygląda wypłata u innych pośredników ??
PS. Wydaje mi się że problem będą mieli tylko Ci którzy wykonują pierwszy przelew, potem już nie używam swojego konta bankowego. Cóż pozostaje tylko czekać i patrzeć na rozwój wypadków.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Też dostałem tego maila. Cóż, trzeba chyba poczekać jeszcze na konkretniejsze wyjaśnienia. Póki co, nie wygląda to najlepiej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, że od dnia 25.05.2012 roku jeżeli będzie
naliczana opłata za przewalutowanie podczas dokonania danej transacji to
opłata będzie wynosiła 2,49% do hurtowego kursu wymiany walut obcych. Do
dnia 25 Maja opłata za przewalutowanie zostanie 1,99% do hurtowego kursu
wymiany walut obcych. Opłaty za wypłaty/wpłaty środków nie zostaną
zmienione.
To mi odpisali z mb jak zapytalem o co chodzi
W temacie przewalutowania chciałbym tylko dodać, że wg prawa obowiązującego w polskim &quot;państwie&quot;, jego obywatel jest obowiązany płacić podatek od ... przewalutowania. Nawet jeśli zrobi to w tradycyjnym kantorze wymiany walut ????
 
J 13

jofranco

Użytkownik
siemka mam pytanie nigdzie nie moge znaleść jesli zagram bet365 i pozniej wyplace na skrill 50zł to pozniej jak chcialbym wyplacic z moneybookers na normalne konto mbank to ile wynosi prowizja ?
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
tyle żeby wypłacać kartą to niestety trzeba zamówić ją sobie . Więc chłopak chce sobie wypłacić 50 zł i ma po to zamawiać kartę za 40 zł i czekać ponad tydzień żeby wybrać sobie resztę z tego 50 zł ? daj sobie spokój...
 
Do góry Bottom